Midde 1 en van vervoer. M. VAN DEN HOEK. G. WIELAND, C. VAN DER HOOFT. ZEBT1J UlNCiEN. Van 12 tot en met 13 Oct. Van 12 tot en met 13 Oct. werd en langs de Oostsluizen alhier 55 binnenvaartuigen op- en 35 afgeschut; door deWestsl. 7 op- en 2 afgeschut. Greenwich-tijd. Spoorweg Ter NeuzenGent. Eekloo naar Schoondijke. 7,17 Scboondijke naar Eekloo. Muldeghem-Druiubrug Schooiidijkc-Bieskcns Breskens-Schoondijke Di'atiihnig-MiiidegliL'm Draaibrug naar Sluis. Sluis naar Draaibrug. Van Ter Neuzen over St. Nicolaas naar Gent. Spoorweg Ter NeuzenJlecbelen. Ter Neuzen— -Brussel over Lokeren. Spoorweg VlissingenRoosendaal. Stooiutram VlissingenHiddelhurg. Stadstijd. Spoorbootdienst Walzoordeu—Vlake. Wagemlienst HulstWalsoorden. met een riool van de gemeente. Er behooren minstens 4 syphons te zijn. De bestrating is in een goeden toestand, voor zoover die is gemaakt. Ten tweede. De straat behoorende aan den heer A. Visser en mej. de wed. A. H. Donze. Deze straat is geheel gerioleerd met een riool ter wijdte van 0,50 M., waarop 5 zinkputten, maar slechts 3 syphons in plaats van 28. De bestrating behoort voor een groot deel te worden herlegd. Ten derde. De straten behoorende aan den heer A. C. N. Grenu. Do Jozina(?)strnat is geheel gerioleerd, heeft 3 zinkpntten en 6 syphons in plaats van 9. De bestrating eischt kleine herstellingen. De andere, evenwijdig aan de Jozinastraat loopende straat, is geheel gerioleerd en heeft 1 zinkput, waarop 2 syphons in plaats van 3. De twee syphons behoeven verbetering. De bestrating is goed. De straat, loopende van de Grenulaan naar de Tholensstraat. Deze heeft een gemeenteriool maar geen syphons, toch moesten er minstens 6 zijn. De bestrating eischt herstelling. Algemeene conclusie. Hct heeft onze aandacht getrokken, dat overal zacht hout gebruikt is voor de deksels en ramen van de zinkputten, daar toch bij eventueele overname op kosten van de gemeente spoedige vernieuwing noodzakelijk zal worden. In de Jozina straat is er een die terstond zou moeten vernieuwd worden. Dewijl er geen enkele straat aan de bepalingen van de bouwverordening voldoet, hebben wij de eer U te adviseeren, de hiervoren genoemde straten vooralsnog niet in onderhoud bij de gemeente over te nemen. De Commissie voornoemd, De heer Grenu bespreekt de aan hem behoorende straten, waarvan hij zegt bewijzen te hebben dat ze in orde zijn gemaakt. De heer Van den Hoek wil dat voor 't oogenblik laten rusten en beginnen met de straten in de volgorde van het rapport te bespreken. Straten van den heer B. Walraven c. s. De heer Van IJsselsteijn merkt op, dat de op de teekening voorkomende De Doelderstraat niet aan den heer Walraven behoortdeze is met de grond van school C door de ge meente overgenomen. De heer Van den HoekDat was de commissie bekend en die straat staat er dan ook alleen op voor verduidelijking. De heer Wieland Je zit hier onder deskundigen en moet dus met opmerkingen voorzichtig wezenvalt ze maar aan. Eenige onderlinge discussie wordt gevoerd over de vraag wie de onbestraatte gedeelten zou dienen te bestraten, waar- over verschil schijnt te bestaan. De heer Van IJsselsteijn De heer Wieland sprak zoo even van deskundigen, waarmee we hier zitten, maar zouden we dan het oordeel van die deskundigen eens mogen hooreu. De heer WielandWe hebben daarover geen oordeel geveld de commissie heeft eenvoudig de toestand onderzocht en de geheele Raad is er voor om te beslissen. De heer Van IJsselsteijn: Jawel, maar de commissie zal er toch wel eene meening over hebben. De heer Van den Hoek: Ik wil u de meening van de commissie wel meedeelen, ik geloof ten minste niet, dat mijne medeleden daartegen bezwaar zullen hebben. Volgens het oordeel der commissie zou het onbestraatte vak van 14 M. voor rekeDing van de gemeente moeten komen en het vak van 30 M2. met de rioleering ten laste van den heer Walraven c. s. De heer Van IJsselsteijn Nadat we dit gehoord hebben stel ik voor dat het Dag. Best, aan den heer Walraven namens den Raad schrijft dat we bereid zijn om de in zijn verzoek omschreven straten over te nemen, wanneer de 30 M2 bestrating, rioleering enz. zal zijn gemaakt. De heer Van den Hoek: Dat behoeft nog niet eens veel te kosten, want het is daar onnoodig een riool van 0,50 M. wijd te leggen want het water loopt er van zelf weg. Als er een goot ligt met een flinke zinkput op het eind, aansluitend aan het gemeente-riool is het voldoende. Twee syphons kunnen echter niet worden gemist. De heer WielandHet zou gemakkelijk zijn dat dan een wenk gegeven werd hoe het 't best kan gemaakt worden. De heer Van IJsselsteijn herhaalt thans zijn voorstel om aan den heer Walraven c. s. mede te deelen dat de Raad bereid is aan zijn verzoek, om de straten in onderhoud over te nemen, te voldoen, mits deze overeenkomstig het advies der commissie zijn bestraat en gerioleerd en daarbij den weg aan te geven hoe dit 't best kan geschieden. Dit voorstel wordt met algemeene stemmen aangenomen. Be straat hehoorende aan den heer A. Visser en Mej. A. Bonze. Verschillende leden geven hunne verwondering te kennen dat er zoo'n aanmerkelijk verschil is in het aantal aanwezige syphons 3, en het volgens de bouwverordening gevorderde n. 1. 28 dat is een verschil van 25. Gevraagd wordt wat oorzaak kan zijn dat daarop bij den aanlcg niet beter is toegezien. De heer Van den Hoek: Op bladzijde 10, art. 14 van de bouwverordening kan men duidelijk lezen, dat op iedere 15 Meter riool een syphon moet zijn. De commissie kon dus haar rapport niet anders maken. Wanneer men gaat rede- neeren over de vraag of het niet met minder zou kunnen wordt het wat anders. Wil de Raad toestaan dat dit geschiedt dan moet zij dit weten, maar dhn moet de bouwverordening gewijzigd worden. De heer Wieland kan maar niet begrijpen hoe het komt dat het zoo gemaakt is. De heer Van den Hoek zou dat wel kunnen vertellen, maar dan zou hij in discussien moeten vervallen, waarin uitdruk- kingen zouden voorkomen die minder aangenaam zijn. De toestand is, zooals de commissie in haar verslag te kennen geeft en hoe die moet zijn, is te lezen in art. 14 der bouw verordening. Spreker geeft lezing van het artikel. De Voorzitter zegt dat het met die straten nog oude toestanden betreft. De heer Van den Hoek en andere leden weerspreken dit, aanvoerende dat de verordening van 1893 dateert en de onderwerpelijke straat na dien tijd is aangelegd en dus juist een straat is die volgens de verordeniag in orde zou moeten zijn. De heer Van den Hoek verklaart dat de syphons er zouden moeten zijn en de bestrating voor een groot deel worden herlegd. Wil de Raad dispensatie geven, dat moet hij weten, hij stemt echter tegen. De heer Wieland zou nog maar altijd antwoord willen hebben op de vraag hoe 'tkomt dat men dat zoo gelaten heeft. De Voorzitter meent dat er indertijd over gesproken is om 't zoo te mogen maken, omdat het riool achter de huizen ligt. De heer Wieland zegt dat er, toen zij de straat hebben nagezien ook op gewezen werd dat de straat zoo slecht lag. Hij meent dat de heer Van den Hoek verklaarde dat er nog wel voor 20 M. keien bij zouden moeten om goed te zijn. Do heer Van den Hoek beaamt dit. Er is wijd bestraat en die 20 meters zouden dan vierkante meters zijn, een kwestie van een f 50. De heer Wieland zou daar nn wel ovcrheen kunnen stappen om van wege do gemeente er voor te zorgen, want hij weet niet of het nu wel billijk is om alles van de menschen te vorderen, die 50 is dan toch zdo geen bedrag. De heer Van den Hoek stemt dit laatste toe, maar vraagt of de gemeente dan toch geen f 50 zou uitgeven omdat de eigenaars niet aan de bepalingen der bouwverordening hebben voldaan. Men moet zijn inziens de bouwverordening hand- haven of wil men die niet handhaven, dat men ze dan maar verseheure. De Raad, dit erkennende, verklaart dat de verordening dient gehandhaafd, waarop de heer Van IJsselsteijn voorstelt ook aan deze eigenaars een schrijven te richten, waarin hun wordt te kennen gegeven dat de Raad de straat wil over- nemen als de op te geven gebreken zijn gemaakt. Met algemeene stemmen wordt dit voorstel aangenomen Be straten behoorende aan den heer A. C. iV. Grenu. De eerste opmerking der commissie betreft de Jozinastraat, waar 6 syphons zijn en 9 worden voorgeschrcven. De heer Grenu verklaart dat door hem bij het in orde brengen der straat aan den bouwmeester is gevraagd hoeveel syphons er moesten zijn, toen is hem gezegd dat het zoo voldoende was. Hij heeft verder vroeger meermalen aan het Dag. Best, gevraagd om de straat over te nemen, en dan werd hem steeds door den Burgemeester gezegd dat hij voor October moost komen, opdat het dan gratis op het kadaster kon overgeschreven worden en de grondlasten ook niet meer ten zijnen laste zouden komen. De straat is eigenlijk over genomen hij bezit daarvan geen bewijs, maar wat hij zegt is waar. De heer Van IJsselsteijn zegt zich niet te kunnen herin- neren dat de heer Grenu over overname heeft onderhandeld bij het Dag. Best. De heer Grenu antwoordt dat dit was vdor den tijd dat de heer Van IJsselsteijn wethouder was. De heer Van IJsselsteijn merkt op dat, als de heer Grenu geen enkel schriftelijk bewijs bezit dat de straten overge nomen zijn, hij er zich dan ook niet op kan beroepen dat ze opgenomen en in orde bcvonden zijn. De heer Van den Hoek wijst er op, dat de commissie op de bestrating of rioleering hoegenaamd niets heeft aan te merken. Maar er leggen drie syphons te weinig. De heer Grenu verklaart er dan toch geen meer te zullen bijleggen hij zou niet weten waar ze moesten gelegd worden. De heer Van den Hoek: Dat zullen we je dan wel vertellen. De heer GrenuVerzoekt den heer Van den Hoek niet zoo als een machthebbende te spreken. Hij verzoekt binnen de perken der betamelijkheid te blijven, hij doet dit ook »jij" en »jou" komt hier niet te pas. De heer Van den Hoek: Nu, »u" dan, maar ik vind het altijd lastig als een lid van den Raad zijn eigen zaak moet zitten bepleiten. De heer Grenu ziet daar geen kwaad indoor zoo te spreken behartigt hij ook de algemeene belangen, want deze houden ook in zich de belangen van De heer Van den Hoek het individu, wordt wel eens beweerd. De heer Van IJsselsteijn stelt voor om ook aan den heer Grenu een dergelijk schrijven als aan de andere eigenaars te richten. De heer GrenuDat is niet noodig hoorDie brief zal ik toch voor notificatie aannemcn. De heer Wieland keurt dit af. De commissie is volkomen recht te werk gegaan. Ze heeft tegen wit wit en tegen zwart zwart gezegd. De heer Grenu vindt dat zeer goed. Het was dan ook maar bij manier van spreken dat hij zulks zeide, daar het onnoodig is aan hem een brief te zenden omdat hij toch voldoende met de zaak bekend is. Hij kan echter met zekerheid verklaren dat de straten destijds zijn goedgekeurd. Het is niet voor het een of ander, want hij heeft nog steeds voor de straten gezorgd. Toen hem tijdens het kroningsfeest gezegd werd dat er een deksel van een put weg was, heeft hij dit terstond laten maken, maar den anderen dag lag het weer los. Kan hij daar nu wat aan doen Voor mogelijke ongevallen tijdens het passeeren van den optocht heeft hij toen eenige deksels in voorraad laten maken om in eventueele behoefte terstond te kunnen voorzien. De heer Wieland vraagt of die syphons dan zooveel kosten. De heer Van der HooftEen gulden of zestien. De heer WielandDat is dan voor die andere straat 400 1 De heer Grenu blijft steeds verklaren dat hem door het Dag. Best, destijds gezegd is dat de straat was overgenomen. De heer Harte weet daarvan niets. De heer Grenu: Ja, mijnheer Harte dat beweer ik ook niet, want u was toen nog geen wethouder. De heer Harte Ik was dan toch lid van den Raad en als de straat was overgenomen zou ik het toch ook geweteu hebben. De heer Van IJsselsteijn vraagt of de heer Grenu in het bezit is eerier schriftelijke kennisgeving van Burg, en Weth. dat de straat is opgenomen en goedgekeurd. De heer Grenu antwoordt ontkennend. De heer WielandZouden anderen zoo'n kennisgeving hebben Zou de heer Visser die hebben van de Tholensstraat De heer Van IJsselsteijn meent van wel, doch zegt daarna dat deze ook niet noodig had, daar die straat van vd<5r de verordening dagteekent. De heer Wieland Dan zouden we eens moeten onder- zoeken of er soms anderen zijn. Alsnu wordt ter tafel gebracht een contract van overgave der Grenulaan aan de gemeente en opgemerkt dat daar dus van een schriftelijk bewijs blijkt. De heer Van den Hoek merkt op dat het daar ook betrof overgave van een strook grond aan de gemeente, daar deze op zich nam de sloot te dempen, wat vijfduizend en zooveel gulden kostte. De heer Grenu merkt op dat daarvoor aan de gemeente over de geheele lengte een strook grond ter breedte van 3,50 M. werd gegeven. De heer Van den Hoek Volkomen juist, maar het dempen der sloot kostte aan de gemeente ruim 5000 en zij maakte daardoor het achterliggende tot goed verkoopbaren bouw- grond 1 De heer Wieland: Zooals ik zeide, moet je hier voor zichtig zijn, want zoo blijkt ook nu weer, hoe men zaken van een verschillend standpunt beschouwen kan Nog wordt overgelegd een contract van 1882, betreffende overgave der Tholensstraat aan de gemeente. Daaruit blijkt dus dat wel degelijk schriftelijke bewijzen van andere straten bestaan, en zal u dus zegt de heer Wieland tot den heer Grenn verplicht zijn, om het ont- brekende te maken. De heer Van IJsselsteijn hoopt dat' de heer Grenu nu geen nieuwe stratenkwestie zal veroorzaken en dat hij zal voldoen aan de opgegeven verbeteringen der straten. Hij stelt voor om de zaak te beeindigen en te besluiten ook aan den heer Grenu een brief te zenden. De heer Grenu heeft voor zich liggen een verklaring van den bouwkundige Scheele dat de straat en rioleering goed is uitgevoerd en van de later gemaakte straten kan hij die verklaring ook overleggen van den bouwmeester, den heer Bertel. De heer Van den Hoek Dat beteekent niets. Die bonw- kundigen stonden niet in gemeentedienst, maar in dien van u en hunne verklaring betreft alleen dat de werken volgens bestek zijn uitgevoerd, ter kennisgeving dat u den aannemer betalen kon. De heer WielandIk zou maar toegevendie som is toch zd<5 groot niet en we kunnen waarlijk niet anders. Ik vertrouw dat u dit wel doen zult. Ge hebt zooeven dapper geholpen om de andere heeren hun vonnis thuis te sturen, ik verwacht dat ge ook wel uw eigen vonnis zult willen strijken. De heer Grenu is met al die loftuitingen niets ingenomen dat brengt de zaak nog niet verder. De heer Van den Hoek merkt op, dat er ook nog andere straten van den heer Grenu in betrokken zijn en dan ont- breken er te samen 10 syphons, terwijl ook een gedeelte straat slecht gemaakt is en herstelling behoeft. Met algemeene stemmen wordt ten slotte besloten ook aan den heer Grenu een schrijven te zenden. Na het uitbrengen van zijn stem merkte de heer Grenu nog op dat hij niet had mogen meestemmen. 5. Veemarkt. Wordt besloten deze op de gewone wijze te houden. Tot plaatsvervangend lid wordt in de plaats van den heer J. Wolfert, die uit de gemeente is vertrokken, op voorstel van den heer De Koeijer met algemeene stemmen benoemd de heer L. Moes. De heer Moes onthield zich. ItVitgifte gemeentegrond in erfpacht. Deze uitgifte betreft een strookje grond achter de woning van A. Tholens Dz., aan de Lange Kerkstraat, waartoe reeds in een vorige vergadering in beginsel werd besloten. De Voorzittw deelt mede, dat geen bezwaren tegen het onttrekken aan den publieken dienst zijn ingebracht. Met algemeene stemmen wordt besloten tot de uitgifte tegen den voor die straat geldenden prijs van 7 cent per M2. S. Beschikken post onvoorziene uitgaven op de begrooting voor 1898. Wordt besloten tot afschrijving van f 0,02 wegens een tekort op de geraamde polderlasten, f 40,wegens belooning aan den heer Hammecher voor het geven van teekenonderwijs bij de ontstentenis van een bouwmeester, en f 1,50 wegens het aanschaffen van Oranjekwasten voor het vlaggen van het raadhuis. 8 Ingekomen stukken a. Een adres van Adra Koene om verhooging van de vergoeding voor het onderhouden van het raadhuis, wegens toeneming der werkzaamheden. Aangehouden tot bij de behandeling der begrooting. b. Wordt overgelegd het proces-verbaal van kasopneming bij den gemeente-ontvanger, waarbij als naar gewoonte alles in orde is bevonden. c. Op het destijds gedaan verzoek van de spoorweg- maatschappij Mechelen-Ter Neuzen tot het overnemen van den nieuwen weg naar het station, is aan de maatschappij bericht op welke voorwaarden de Raad geneigd was daartoe mede te werken. Op dezen brief is thans het volgende antwoord ontvangen van den Dirccteur de heer Lamquet Ik heb de eer u mede te deelen dat wij er ons mede vereenigen dat de oude straat van af het station naar de nieuwe straat openbare straat zal blijven, die van wege de gemeente en ten haren koste zal worden onderhouden en verlicht. De maatschappij vereenigt zich met de bij bovenbedoeld schrijven gestelde voorwaarden van overneming van de nieuwe straat en is genegen mede te werken tot het passeeren van de daarvan op te maken notarieele akte, waartoe ik gaarne tijd en plaats van u zal vernemen. Ten aanzien van de sub 2 gestelde voorwaarde omtrent het afwateren der straat enz. acht ik het dienstig u mede tc deelen dat, kraehtens oontract door ons gesloten met den heer Everaert te Leuven, eigenaar van den grond liggende langs den westelijken kant van de nieuwe straat, het recht is verleend tot afwatering van die straat en van de aan- grenzende gronden in de sloot die door zijn grond loopt. Voor wat betreft het gedeelte van de oude straat van af de nieuwe straat naar den kanaalweg, geef ik de verzekering dat, wanneer dat gedeelte als openbare straat door ons mocht worden opgeheven, daardoor niemands rechten zullen worden verkort. De heer Van IJsselsteijn vraagt of de Raad het Dag. Best, alsnu wil machtigen om op de gestelde voorwaarden met de maatschappij een contract te slniten. De heer Wieland raadt voorzichtigheid aan en wijst er op dat men nu goed uit de oogen moet zien, opdat er later geen onaangenaamheden of nadeelen uit kunnen voortspruiten. De Voorzitter betoogt dat de oude weg nog op de wet ge- grond was, die voorsehrijft, dat er een toegangsweg van de plaats naar het station moet bestaan, doch dit is vervallen, sedert het station onder de kom der gemeente is begrepen, daardoor is het een andere toestand geworden Hij zou het onbillijk achten om in dezen niet met de maatschappij mede te werken. Nadat de heer Wieland heeft verzocht om een bepaling op te nemen dat bij eventueele sluiting voor den publieken dienst van den weg langs het kanaal, een voetpad voor het pnbliek moet beschikbaar blijven, en dat de eigenaars der kalkloodsen het recht moeten behouden om met paard en kar bij den ingang hunner loodsen te komen, wordt de gevraagde machtiging met algemeene stemmen verleend 9. Omvraag. a. De heer Van IJsselsteijn herinnert dat in eene besloten vergadering is gehandeld over de vesting, en dat daarover aan de leden geheimhouding is opgelegd. Daarover is toen ook geschreven aan onzen afgevaardigde Mr. Hennequin. Deze heeft nu verzocht de geheimhouding voor zijn persoon op te heffen, opdat hij kennis zal kunnen nemen van de gewisselde stukken. Spreker meent dat daartegen geen bezwaar kan zijn en dat het zelfs in het belang der zaak kan werken. Met algemeene stemmen wordt besloten de geheimhouding in deze zaak voor den persoon van Mr. P. C. J. Hennequin op te heffen. Ii. De heer De Feijter vraagt of bij het maken van den april van de Vlooswijkstraat naar de Noordstraat, laatst- genoemde straat niet eenigszins zou knnnen verlaagd worden. Dat zou nog al heel wat in de helling van den april kunnen vsrschillen. De leden der Commissie. van Fabricage, de heeren Van der Hooft en Van den Hoek, deelen mede dat aan dien wenk zooveel mogelijk gevolg zal worden gegeven, en er in 't bestek op gf- rekend wordt om naar bevinding te kunnen handelen zooveel lager als de heer De Feijter dit misschien wenscht zal de straat echter wel niet kunnen komen, daar men er natuurlijk geen dal kan maken. De heer De Feijter constateert met genoegen dat toch zooveel mogelijk aan zijn wensch zal worden tegemoet gekomen het was alleen een wenk die hij wilde geven. C. De heer Van den Hoek meent reeds 21 Juli te hebben gewezen op de door de Vlooswijkstraat liggende rails van den heer Van der Peijl, waar de bestrating zoo slecht ligt dat het publiek er groot ongemak door ondervindt. Nu is hetbijna21 October en nog is hem van geen verbetering van den toestand gebleken. Als het Dag Best, er nog niet over geschreven heeft aan Van der Peijl vindt hij het treurig, en als dit wel het geval is, vindt hij het jammer dat het Dag Best, niet krachtiger is npgetreden. De heer Van IJsselsteijn verklaart er met Van der Peijl over gesproken te hebben en toen heeft deze hem beloofd het te zullen verbeteren. Het is echter nog niet geschied en dus zullen we andere maatregelen moeten nemen. De heer Van den Hoek Het is beter een brief te schrijven dan mondeling te handelen. De heer Van IJsselsteijn: We zullen dan een schrijven aan hem richten en verbetert hij 't dan nog niet, dan zullen we het ten zijnen koste laten doen. Daarna wordt de vergadering gesloten. VLAG. NAAM. ML Van en naar. Lading. 12 12 13 12 Eng barge Rus. bark Noor. s.s. Ned. s.s. Eng. s.s. Eng. s.s. Eng. sch. Eng. s.s. idem idem Eng. s.s. idem idem idem idem Eng.3m.sch. Voor Ter Meuien t Lord Tennyson 219 Londen ijzer Waaja 1437 Nederkalix hout Verma 3546 Ulianborg idem Amulet 2869 Leith idem Warkworth 1862 New-Castle stukg. Van Ter Senzen i Ann Webster 2241 Londen stukg. Harmony 472 idem phosph. Vuor (went i Ibis 3378 Manchester stukg. Sea Gull 2100 Londen idem Ouse 2158 Goole idem Von Weill Spindrift 2003 Londen Antiquari 2915 Leith Aire 1763 Goole Egret 3492 Antwerpen Ibis 3378 idem Voor Selzaefei Alembic 721 I Havre stukg. idem idem idem idem creosoot T- Ter Neuzen n. Gent Sluiskil Sluiskil (brug) Philippine Sas van Gent (aankomst (vertrek Aank. te Gent (kl. st. te Gent (gr. st.) Selzaete 5,35 5,41 5,43 5,49 6,00 6,08 2)5,20 6,20 6,10 6,56 6,25 7,10 8,37 1)12,08 8.46 12,12 8,48 8,52 9,01 9,05 9,10 9,46 9,58 12,15 12,20 12,29 12,34 12 49 5,13 5,21 5,24 5,28 5,87 5,42 5,52 2) Deze trein vertrekt des Woensdags om 12,16 1) 'a Vrijdugs alleen. 1,30 6,38 8,05 8,12 8,15 8,20 8,31 8,36 8,50 9,28 9,34 v. Gent (gr.st.)n.TerNeuzen 5,24 8,20 12,06 5,02 7.56 8,0 0 Gent (kl. st.) 5,37 8,31 12,17 5,11 Selzaete (aantk<™st (vertrek 6,13 9,05 12,48 5,46 8,43 6,17 9,09 12,51 6,00 8,55 0 Sas van Gent 6,29 9,21 1,03 6,15 9,10 0 Philippine 6,37 9,30 1,11 6,28 9,18 v. Sluiskil (brag) 6,41 9,34 1,14 6,34 9,23 Sluiskil 6,45 9,36 1,17 6,40 9,27 Aank. te Ter Neuzen 6,51 9,43 1,25 6,50 9,85 'sVrijdags vertrekt deze trein uit Gent om 12 aur. CORRESPONDENTIE (f). v. Selzaete n. Eecloo 6,18 9,08 12,53 5,51 8,53 Eecloo n. Selzaete 5.15 8,12 11,50 4,43 7,46 Selzaete n. Moerbeke en Lokeren 6,18 9,09 12,52 5,47 8.52 Lokeren n. Moerbeke en Selzaete 5,31 7,14 12,05 8,44 8,08 Gent n. Brussel 7,19 7,35 8,09 8,39 9,21 10,50 12,14 1,37 3,44 4,36 5,51 6,53 9,42 v. Brussel n. Gent 7,00 9,16 2,38 6,08 Gent h. Ostende 8,22 8,24 10,49 1,03 3,55 4,05 7,10 Ostende n. Gent 5.01 6,05 8,53 10,57 1,36 2,29 5,18 5,48 Aank. Eekloo per spoor 9.49 1,50 6,46 Vertr. Eekloo ST. 7,15 9,50 1,36 4,29 a Watervliet 11. 8,04 10,40 5,25 8,21 n IJzendijke 8,22 11,10 5,46 A 8,40 Aank. Schoondijke 8,43 11,37 6, i0 Vertr. Schoondijke w IJzendijke n Watervliet L Aank. Eekloo Vertr. H per spoor 9,32 1,45 4,42 5,95 10,46 2,25 5,36 6,09 11,12 2,56 6,05 6,45 11,43 3,30 6,42 8,08 11,50 4,43 7,46 Maldeghem per spoor Aank. Vertr. Aank. Draaibrug Vertr. Schoondijke Aank. Breskens Vertr. Breskens Aank. Schoondijke Draaibrug 6.13 Maldeghem 7,11 per spoor 7,19 7.41 7.42 8,32 9,30 9,53 11,48 10,00 1.37 1.38 2,31 3,20 3,45 7,50 7,00 8,57 9,43 10,08 Vertr. A&nk. Vertr. 6,23 10,34 1,18 4,15 6,48 10,59 1,43 4,40 7,35 11,46 2,37 5,2" 9,22 12,42 8,38 9,29 10,46 12,56 4,09 6,25 6,83 Vertr. Draaibrug 5,31 6.09 7,35 9,37 11,07 11,51 2,32 5,30 8,10 Aank. Sluis 5,48 6,26 7,52 9,54 11,24 12,08 2,47 5.45 8,27 Vertr. Sluis 5,51 6,29 8,10 10,43 11,29 2,10 5,06 7,43 8,35 Aank. Draaibrug 6,08 6,46 8,27 11,00 11,46 2,27 5,23 8,00 8,50 1,28 v. Ter Neuzen 6,25 9.47 n St. Nicolaas 7,42 11,26 Aank. te Gent (Waes) 8,40 12,24 3,19 5,52 7,08 8,12 v. Ter Neuzen 6,25 9,47 1,28 5,52 Sluiskil 6,33 9,55 1,36 6,02 0 Axel 6,42 10,04 1,45 6,09 0 Kijkuit 6,50 10,12 1,53 6,17 0 Hulst 6,59 10,21 2,02 6,26 Clinge 7,15 10,37 2.18 6,42 Aank. te St. Nicolaas 7,38 10,55 2 35 7,00 Vertr. 8,28 10,57 3 05 7,17 Aank. te Mechelen 9.24 11,53 4,04 8,16 v Mech. n. St. Nic. en T Nenz. 6,38 10,28 1,25 6,03 St. Nicol. n. Ter Neuzen 7,50 11,40 8,10 7,02 0 Clinge 8,10 12,00 8,30 7,48 Hulst 8,32 12,22 8,50 8,10 Kijkuit 8.40 12,30 4,00 8,18 u Axel 8,48 12,38 4,13 8,23 0 Sluiskil 8,57 12,47 4,22 8,85 Aank. te Ter Neuzen 9,05 12,55 4,50 8,43 v. Ter Neuzen 1203 5.13 v. Brussel 5,87 10,18 6,84 Selzaete 12,52 5,47 Selzaete 9,09 12,51 8,55 ^Brussel 3,15 9,36 a. Ter Neuzen 9,43 1,25 9,35 CORRESPONDENT1E (t). v St. Nicolaas n. Antwerpen 7,42 11,36 2,56 7,13 8,26 Antwerpen n St. Nicolaas 6,53 9,02 i0,37 12,30 6,18 St. Gilles n. Moerbeke 8,01 11,51 3,26 7,41 B Moerbeke n. St. Gilles 6,43 9,34 1,15 6,14 Mechelen n. Brussel 9,28 11,55 4,15 8,27 10.15 10,42 v Brussel n. Mechelen 6,10 9,42 12,44 5.36 Mechelen n. Leuven 9,26 1,23 1,26 4,14 10,16 w Leuven n. Mechelen 5.44 9,37 12,10 5,32 (t) Deze uren geren de directe correspondent]e van en naar Ter Neuzen aan. v Vlissinven n. Roosendaal 6,53 9,15 1,07 8,40 *5,25 5,3*1 6,34 v Roosendaal naar Vlissingen 6,50 9,16 9,27 1,10 4,10 7,40 9,10 le en 2e klasse. v Vlissingen, Remise: vm. 4,50 5,55 (alleen op werkd.) Vaa de Zeilmarkt8,00 9,30 11,00 11,45 nm. 12,30 1,15 2,00 2,45 3,80 4.15 5,10 5,55 6,55 7,45 8,80 9,15 10,15. Middelburg: Naar de Zeilmarkt, Vlissingen: vm. 5,20 6,23 (alleei op werkd.) 8,45 10,15 11,£0 nm. 12,35 1,20 2,05 2,50 3,35 4,20 5,15 6,00 7,00 7,51 8,35 9,20 10,20 11,00. T. Walsoorden n. Vlake: vm. 4,50 8,50 nm. 12,45 3,85 Vlake n. Walsoorden: vm, 8,01 10,30 nm. 2,15 5,15 T. Hulst n. Walsoorden: vm. 7,00 11,00 nm. 2.05 8.05 Walsoorden a. Hulst ougeveer 8 45 11,80 am. 3,15 6,15

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1898 | | pagina 2