Gemengde berichten. 43 leden traden onmiddellijk tot de vereeniging toe, met gezamenlijke jaarliiksche bijdrage ran 118,50. Het bestuur der vereeniging, welke den naam zal dragen ,/Steunt elkander", bestaat uit de na- volgende heeren D. J. Oggel, voorzitterB. van Ruijven, onder-voorzitter; W. van Heuven, le pen- ningmeesterB. Trouw, 2e penningmeester en C. P. Minjon, secretaris. Aan dit bestuur zullen nog acht commissarissen worden toegevoegd. Dinsdagavond zal den werklieden gelegenheid gegeven worden, met het doel der vereeniging kennis te maken en zich als gewoon lid te laten inschrijven. De pogingen der commissie, welke het initiatief in deze zaak genomen beeft, zijn dus aanvankelijk met gunstigen uitslag bekroond. Axel. Yoor de levering van 4500 lijnkoeken bevattende 33 eiwit 11 vet, 92 zuiver- heid werd het laagst ingeschreven door den heer P. van der Bent te Ter Neuzen voor /9,07| per 100 Kg. Nog schreven in de heeren Pr. Tack, te St. Gilles (Waes), voor f 9,24 en D. J. Oggel, te Axel, voor f 9,25, beiden per 100 Kg. en Spoors en Sprenger, te Middelburg, voor f 10,per 104 Kg. Aan den laagsten inschrijver is de levering gegund. YVestdorpe. In de jongstleden Dinsdag ge- houden raadsvergadering is aan de heer B. F. Remerij, hoofd der openbare lagere school alhier, die als zoodanig zijn eervol ontslag tegen 1 Juli a. s. verzocht, dit op de meest eervolle wijze ver- leend, onder dankbetuiging voor de vele gewich- tige diensten, gedurende ruim 45 jaren tot het welzijn der ingezetenen bewezen. Biervliet, 11 Febr. Bij de veiling op heden van bouw- en weiland, dijk en erfpachten van den P. B. Calon te Aardenburg, ter grootte van ruim 60 gemeten, die ruim 24000 opbrachten, werd een kavel bouwland in den Beukelspolder, groot 3,7375 H. a. verkocht aan den heer J. Willems te Sas van Gent, voor 3800. RECHTSZAKEN. Arrondissemeuts-rechtbanfe te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 12 Febr. de volgende vonnisen uitgesproken 1°. Th. M., oud 22 j., 2°. D. M., oud 21 j., polderwerkers te Boschkapelle, zijn wegens mis- handeling veroordeeld de le tot 2 maanden ge- vangenisstraf, de 2e tot 4 maanden gevang. Ter openbare terechtzitting van Vrijdagden 26 Februari a. s. zal voor bovengenoemde recht bank behandeld worden de zaak tegen K. K., eerste stuurman op het Noorsche stoom- schip /Bothnia", wonende te Qiestad, Arendal (Noorwegen), ten einde te worden terechtgesteld ter zake dat het te wijten is aan de schuld van den beklaagde, die in zijne hoedanigheid van eerste stuurman op het met hout geladen Noorsche stoomschip /Bothnia", verantwoordelijk was voor de deugde- lijkheid van het op dat schip gebruikt wordend materieel, dat op 9 September 1896, des namid- dags te omstreeks 5 ure, te Ter Neuzen bij het lossen van een stapel planken uit dat aan de Los- kaai aldaar liggend schip, van de stoomlier, waar- mede een stapel hout, bestaande uit 12 battings, wegende ongeveer 400 kilogrammen, van uit het ruim van het schip opgeheschen werd om dat hout daarna buiten boord aan wal te brengen, de lier- ketting, die beklaagde wist, althans kon weten dat slecht en niet vertrouwbaar was, brak, waardoor die stapel hout, hoog opgeheschen, naar beneden kwam en een der werklieden op dat schip, Gijsbrecht Pieter Veerman, op het hoofd viel, waardoor deze over boord op de loskaai aldaar viel en zwaar lichamelijk letsel bekwam door dien hij daardoor ernstig verwond werd en hevig uit zijn hoofd bloedde althans zoodanig lichamelijk letsel bekwam dat hij gedurende geruimen tijd zijne werkzaam- heden niet kon yerrichten. In deze zaak zullen 6 getuigen, waaronder 1 als deskundige worden gedagvaard. De officier van justitie te Middelburg ver- zoekt de aanhouding en overbrenging in het huis van bewaring aldaar van Pieter Okker, 22 jaar, koopman in loten, geboren en wonende te Goes, rondreizende in Zuid-Beveland. Hij wordt ver- dacht van onzedelijkheid. De politie te Zwolle publiceeren af en toe welke voorwerpen gevonden en bij haar terug te bekomen zijn. In de laatste opgave komt ook voor een //halve overschoen". Als zulke voorwerpen bewaard worden, kan men een aardige collectie bijeenbrengen In den Haag schijnt ook het mooie van vergaderen af te gaan. Daar waren ongeveer 225 leden eener vereeniging opgeroepen tot een samenkomst. Van de 11 bestuursleden waren er 2 aanwezig en van de 225 gewone leden niemand De Urkers, die nu zoowat drie weken van de buitenwereld afgesloten zijn geweest, hebben hun ongeduld niet langer kunnen bedwingen en een ijsvlet heeft zich van daar naar Kampen ge- werkt. 't Begon er op het eiland slecht uit te zien. De bakkers hadden met taaie volharding de bewoners van wittebrood voorzien (roggebrood is anders het hoofdvoedsel)maar in de laatste dagen moesten zij de een na den ander het werk staken door gebrek aan gist, en Zaterdag was nog maar bij e£n bakker brood te verkrijgen, terwijl beschuit geheel ontbrak. Wanneer men kiespijn hebbende, door den armendokter, aangesteld door een liefdadigheids- instelling, kosteloos een kies laat trekken, verliest men met zijn kies zijn kiesrecht niet. Maar wanneer de armendocter de kies niet trekt, maar een geneesmiddel voorschrijft en dat koste loos wordt geleverd door een apotheek eener lief- dadigheidsinstelling, verliest men, met het behoud zijner kies, zijn kiesrecht. Het eerste geval is geen, het tweede wel bedeeling volgens de nieuwe wet. Te Utrecht heeft de drank weder een offer geeischt. In een bierhuis in de Lombokstraat aldaar werd Zondagavond aan de trouwe bezoekers een partijtje gegeven, waarbij ook de vrouwen waren uitge- noodigd en waar men tot het sluitingsuur recht gezellig bijeen was. Dat er echter ook nog iets anders dan bier was gebruikt, zou men hieruit mogen afleiden, dat de mannelijke leden van het gezelschap minder vast op de beenen stonden en nog niet zoo spoedig geneigd waren, om met moeder de vrouw naar huis te gaan. Tot de laatsten behoorde ook de 29jarige B., die ten slotte zijne vrouw wist te bewegen, om maar naar huis te gaan, onder belofte, haar weldra te zullen volgen. Weinig heeft de man toen vermoed, dat hij vrouw en kinderen niet meer zou terug zien, en toch was dit, helaas, het geval, want na met een paar makkers nog een tapperij te hebben bezocht en nog meer sterken drank te hebben gebruikt, was hij nog minder te bewegen om huiswaarts te gaan, zoodat een zijner makkers, die het noodig had geoordeeld hem te vergezellen, ten slotte werd genoodzaakt, hem zijn eigen weg te laten gaan. Naar het schijnt, is B. daarna het plantsoen ingedwaald en is hij daar gevallen en langs den steilen talud van den weg in het water terecht gekomen, althans een politieagent, die aan de overzijde van den Singel liep, hoorde opeens een angstig hulpgeroep, doch bemerkte, naderbij gekomen, niets dan een gat in het ijs. Eerst bij nader onderzoek vond hij aan den water- kant een parapluie liggen, terwijl even daarna een manshoed door hem werd opgevischt. Hoewel het ijs dit bijna onmogelijk maakte, heeft de politie toch nog tot des morgens 6 ure gedregd, echter zonder resultaat; eerst Woensdagmorgen mocht men er in slagen, het lijk van den overigens oppassenden man op te visschen, dat daarop naar het schouwlokaal aan de Ganzenmarkt werd over- gebracht. Te Koevorden is gedagvaard de bewoner van een woonwagen, om te verschijnen voor den rechter van instructie te Heerenveen om als getuige te worden gehoord in de zaak van een in 1888 te Oudeschoot (Friesland) gepleegden moord. Daar werd op Pinksteren een oude vrouw in hare woning vermoord, terwijl de moordenaar niet werd ontdekt. In den laatsten tijd schijnen geruchten omtrent deze zaak in omloop te zijn gekomen, tengevolge waarvan het onderzoek werd heropend. In een te Amsterdam gehouden vergadering over het kiesrecht merkte de heer Nolting op, dat op het aanvraagformulier voor examenkiezers gedrukt staat dat de aanvrager, als hij niet schrijven kan, een kruisje moet zetten Welke examens er gedaan kunnen zijn, zonder schrijven te kennen, begreep spreker niet. Te Oosterwijk wilde zekere v. E. een paar vogelt-jes schieten, en plaatste, in afwachting der diertjes, het geladen geweer op den hoek van zijn huis. Een paar knapen hadden dit echter gezien en wilden waarschijnlijk het moordtuigeens nauwkeurig opnemen, met het ongelukkig gevolg echter, dat het schot afging en een hunner, het zoontje van zekeren M., een gedeelte der lading in de borst kreeg. Dokter Van den Heuvel verleende spoedig ge- neeeskundige hulp aan den lijder, wiens leven nog aan een zijden draadje hangt. Door de inarechaussee te Hoogezand is wegens dronkenschap en rustverstoring in arrest gesteld een 14jarige knaap. De vader van dit veelbevolend jongmensch deelde aan de politie rnede, dat zijn zoontje veel misbruik van sterken drank maakte en dan thuis zeer lastig is. Evenmin als elders is te Nijmegen de lust groot om op de nieuwe kiezerslijsten geplaatst te worden. Van ettelijke duizenden die daartoe bevoegd zijn, meldden zich slechts 125 personen aan, waaronder 38 militairen en 34 geexamineerden. De kiezerspols klopt in ons land akelig flauw. Tijdens een telefonisch gesprek, dat Dinsdag tusschen het hoofdcommissariaat en een der com- missariaten van politie te 's Gravenhage gevoerd werd, ondervonden de beide sprekers zulk een hevigen electrischen schok dat de een tegen een deur werd geslingerd, terwijl de hoorn van het toestel brak en de ander een geruimen tijd pijn in den arm gevoelde. Op het gebeurde is de aandacht der directie van de telefoonmaatschappij onmiddelijk gevestigd. Voor twee betrekkingen van bewaaTder (een voor landbouw en melkerij en een voor tuin en boschbouw) aan het Rijksopvoedingsgesticht ,/Veld- zicht" te Avereest, hebben zich ruim 400 solli- cilanten aangemeld. Het tractement, aan deze betrekkingen verbonden, bedraagt f 600 met vrije woning, tuin en vrij geneeskundige hulp. De impresario B.,*van het Tivoligezelschap uit Berlijn, die in de vorige week te Bergen op Zoom met de kas op de vlucht ging, is te Vlis- singen gearresteerd aan boord van de mailboot, waarmede hij naar Londen zou vertrekken. Hij is naar het huis van bewaring te Middelburg over- gebracht. Uit Budapest van 6 Febr. schrijft men Heden morgen werden te Agram drie roovers en moordenaars Brezowitsch, Polotschdk en Buko- nitsch terecht gesteld. Zij hadden hun laatsten nacht met eten, drinken en rooken doorgebracht. Brezowitsch zeide, toen de beul en zijn knechten hem bonden Doet uw werk goed dan bekomt ieder van u een ducaat. Geve God, dat ook gij zoo eindigen zal als ik. In het oogenblik dat bij met den strik om zijn hals in de hoogte getrokken werd, riep hij //Sbogom" (God bevolen). Wer- kelijk rustig toonde zioh Bukonitsch die alleen maar verzocht dat men zijne kinderen verzorgen zoude, opdat zij niet op den zelfden weg geraakten als hij. Elf andere roovers werden tot verscheidene jaren celstraf begenadigd. Op denDuitschenRijn wordt van wegedenDeut- schen Fischereiverein opnieuw baars gepoot, en wel op groote schaal, daar proefondervindelijk bewezen is, dat deze visch uitstekend groeit en tiert in die rivier en fijn van smaak is. Baarzen van 10 tot 15 pond zijn er geen zeldzaamheid. Het laatste Czarenbezoek heeft aan de regeering van Frankrijk maar de kleinigheid van f 3,300,000 gekost. Uit Weenen van 9 Februari meldt men in het //Carl theater" ontstond gedurende de voor- de voorstelling een paniek, toen zich onder het publiek het gerucht van een in de nabijheid van het theater uitgebroken brand verbreidde. Een deel van het publiek stortte naar de uitgangen, maar toen intusschen door de regie een gerust- stellende verklaring van het tooneel afgegeven werd, werd men weder rustig. Afgrijselijke bijzonderheden vertelt Reuters buitgewone correspondent over den hongersnood in het Britsch-Indisch district Jabalpur. Te Bilapur is geen behoorlijk toezicht en geen ge neeskundige hulp. //Op straat zag ik een doode liggen en een stervende er naast," verhaalt de correspondent. //Ik zag een kind van vijf jaar dat maar tien pond woog. Bij dit schepsel en bij vele andere lijders was de h»id zoo verschrompeld dat men den vorm der beenderen van het hoofd kon onderscheidenaan de gewrichten zag men de knobbels in de holten draaien." De correspondent verklaart dat deze hongersnood de hevigste is die van deze eeuw bekend is. De streek is 1300 mijlen lang en 400 mijlen breed en strekt zich uit van Rawal Pindi tot Effain. In geen enkel rijstdistrict bestaat er kans op een nieuwen oogst voor September. Zes maanden lang moet de regeering dus de bevolking onder- houden Eindelijk heeft zij den vollen ernst van den toestand ingezien en wendt zij wanhopige pogingen aan om het verloren terrein te herwinnen. De inschrijving, die in Engeland wordt gehouden, heeft reeds ongeveer 255,000 opgebracht, d. i. 3,060,000 gulden. Kamer van Koophandel en Fabrieken te Ter Neuzen. INGEZONDEN STUKKEN. Vergadering van Donderdag 11 Febr. 1897. Voorzitter de heer Van IJsselsteijn. Verder aanwezig de heeren Tholens, Kolijn, Van de Velde en Verslnijs. Na opening der vergadering leest de secretaris de notnlen der voorgaande, welke worden goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede, dat deze vergadering hoofdzakelijk is belegd naar aanleiding van een van het Dag. Best, inge- komen schrijvendat de Kamer bij Raadsbesluit wordt opgeheven te rekenen van I April 1897. Het schijnt dat de heeren, die eerst voorgesteld hebben om geen gelden meer voor de Kamer toe te staan, nu ze hun zin niet hebben gekregen van Ged. Staten en de Regeering, toch satisfactie wilden behalen en daarom voorstelden te besluiten tot afschaffing. In het voorstel der drie leden staat dat ze niet tegen de Kamer zijn, maar ze achten deze van zoo weinig belangdat zij daarvoor in geen geval gelden van de gemeente wensehen beschikbaar te steilen. Terwijl zij verder nogeens wenschten op te merken, dat in geen enkel opzicht van het nut der Kamer is gebleken. Dit woordje nut vooral treft zegt spreker het meest, maar art. 2 van het nieuwe reglement, dat weinig met het oude verschilt, zegt »De bestemming der Kamers isA. aan het algemeen bestuur en aan de provinciale en gemeentebesturen binnen welker gebied zij gevestigd zijn, hetzij op daartoe haar te kennen gegeven verlangen, hetzij uit zichzelve, inlichtingen te geven, adviezen uit te brengen of voorstellen te doen over onderwerpen van handel en nijverheidB. aan hen, die bij handel en nijverheid betrokken zijn, zoodanige mededeelingen te doen, als de gezegde besturen zullen verlangen, of als zij zelven in het belang van die takken van bedrijf nuttig zullen achten." Nu vraag ikhoe kan er nu kwestie van zijn dat moet blijken van het nut der Kamer en ik beweer dat de Kamer geheel voldoet aan de in dit artikel gestelde eisehen. Ik stel daarom voor aan het Dag. Best, het volgend schrijven te richten Wij hebben de eer u den goeden ontvangst te berichten van uwe missieve van 2 dezer, No. 72 A 67, houdende kennisgave dat de Raad bij besluit van 23 Januari jl., No. 3, deze Kamer opheft ingaande 1 April 1897. Zonder over dit besluit in nadere beschoawingen te treden, deelen wij u mede, dat de Kamer zich bij dit besluit niet kan, noch mag neerleggen, overtuigd als zij is, dat zij in alien deele aan de in art. 2 van het Kon. Besluit vau den 9 Nov. 1851 en van dat van 4 Mei 1896 gegeven bestem ming voldoet." Als de heer Tholens het goed gehoord en begrepen heeft, strekt dit voorstel dus om op te komen tegen het door den Raad genomen besluit. De Voorzitter zegt dat het niet de bedoeling is om te treden in eene beoordeeling van wat door den Raad gedaan is, men laat dit in 't midden, maar er wordt alleen gezegd dat de Kamer zich bij dat besluit kan noch mag neerleggem De heer Tholens acht het door den Raad genomen besluit niet wettig, wat de Voorzitter ook toestemt, en zou daarom in het schrijven willen te kennen geven dat de Kamer zich tegen het besluit verzet op grond van onwettigheid. De Voorzitter: Dan gaan wo in details treden en dat wilde ik juist vermijden. De SecretarisIn het voorstel van den Voorzitter laat men het beoordeelen van het besluit in 't middener wordt alleen in gezegd dat de Kamer er zich noch kannoch mag bij neerleggen, maar het beoordeelen vau het besluit laat men aan de hoogere autoriteiten over. De heer Tholens meent dat de Raad iets gedaan heeft waar hij niets mede te maken heeft. Volgens hem heeft hij niet het recht om de Kamer op te heffen hij zou er zich dan ook niets van willen aantrekken. De Kamer is toch niet ondergeschikt aan den Raad De Voorzitter: Financieel wel en ook moet haar huis- houdelijk reglement aan de goedkeuring van den Raad worden onderworpen. Ik heb nog eeuige gegevens gevraagd aangaande de opricbting der Kamer en daaruit bleek, dat in 1891 door den Raad met 9 tegen 2 stemmen besloten werd stappen te doen om alhier eene Kamer van Koophandel in het leven te roepen en deze is daarop bij Kon. besluit opgericht. Bij de eerste verkiezing kwamen van de 176 kiezers 111 op, in '92 slechts 31, in 94 52 en in 96 28. Daarop kan men echter niet baseeren dat de belangstelling vermindert, want in alle plaatsen is de opkomst gering. De heer Van de Velde merkt op, dat in Amsterdam van de 2000 kiezers slechts een 30 opkwamen. De Voorzitter wil toegeven dat de tegenwoordige wijze van inrichting der Kamers verouderd is, maar er is dan ook eene commissie werkzaam om voorstellen te doen voor eene her- vorming. Het is toch niet te veel gezegd met te beweren dat er in Ter Neuzen wel eene Kamer van Koophandel mag zijn als dit tenminste niet zoo is, dan kan men die inrichting in vele kleioere plaatsjes zeker eerder afsehaffen. Willen de heeren het schrijven aan het Dag. Best, scherper, dan zal hij er zich bij neerleggen. Ged. Staten zullen echter het besluit niet kunnen goedkeuren en we zenden ook een brief aan den Minister. Ik acht dit de kortste en zekerste weg en een goede politiek, maar geef mijne zienswijze voor beter. De heer Tholens vindt het antwoord te zachtzinnig, De Seeretaris merkt op dat, wat de heer Tholens met ronde woorden wil zeggen, ook in het voorstel van den Voorzitter ligt opgesloten. Men kan dit tusschen de regels door lezen. De oorzitterWil de meerderheid het in het schrijven opnemen, dan is het mij ook goed, want ik ben er niet bang voor. De heeren Van der Moer c. s. zullen echter zoo de bedoeling ook wel vat ten. Met algemeene stemmen wordt alsnu besloten tot het ver- zenden van het door den Voorzitter voorgestelde schrijven en verder het dagelijksch bestuur der Kamer gemachtigd in dezen te handelen zooals de omstandigheden zullen vereischen. Ingekomen is een kaart van tramwegen in Nederland benevens een statistiek van 't Ministerie. De Voorzitter merkt op dat de Kamer, zooals de heeren uit de verslagen wel zullen weten, voorloopig niet zal gecom- pleteerd worden, in afwachting der beslissing op de aanhangige kwestie. De herziening van het huishoudclijk reglement kan in de volgende vergadering ter sprake gebracht worden, daar de Kamer maar moet doorgaan als ware er niets gebeurd. De heer Versluijs vestigt de aandacht op het niet op tijd afvaren der Prov. boot. Hij heeft daarvan persoonlijk tweemaal de ondervinding opgedaan binnen 14 dagen tijds. De eerste maal was de boot 13 minuten te laat vertrokken en de tweede maal was zij, toen op 't postkantoor de klok den tijd van afvaart aanwees, reeds op stroom, zoodat hij te laat gekomen was. Spreker meent, dat met het oog op zulke gevallen er toch wel termen bestaan om te verzoeken in deze voorziening te krijgen, b. v. door het in 't gebouwtje aan- brengen van een goedloopend unrwerk, waarnaar de afvaarten knnnen geregeld worden. Nog worden eenige klachten aangaande de booten geuit, die echter minder de belangen van het reizigersverkeer be- treffen, en daarna besloten een schrijven te richten over het door den heer Versluijs ter sprake gebrachte, aan de commissie belast met het toezicht op de booten. llierna is de vergadering gesloten. Mynheer de Redacteurl Verzoeke beleefd het onderstaande in uw veelgelezen courant te willen plaatsen. Wanneer de landbonwers hooren dat deze of gene hoog- geplaatste persoon eens een lans breekt voor de Iandbouwers is dit hun een groot genoegen. Ja zelfs wordt hierover onderling met elkander gesproken. Zoo las ik laatst in de Nienwe Rotterdamsche Courant dat er een heer te Hulst was opgestaan als landbouwers-adviseur. Toen zullen de Iandbouwers zoowel als ik gedacht hebben daar kan lieil van verwacht worden voor ons. Die mijnheer zal de Iandbouwers wel van advies dienen en hen op de hoogte houden wat er zoo al moet gedaan worden door de Iandbouwers, voornamelijk in dezen tegenwoordigen tijd nu het schijnt dat het met de bieten niet goed gaat. Ik meende dat hij zich daar het meest mede bezig zoude houden om de Iandbouwers er eens in voor te lichten maar tot hiertoe zag ik nog niets. Ik heb wel gehoord dat hij op 19 Januari 1897 eene vergadering heeft gehouden met bietenagenten. Zou die mijnheer soms voorzitter van een bieten-agenten-vereeniging willen worden om dan ook een franc per duizend kilo bieten te kunnen verdienen. dan zou het in dezen zijn welbegrepen eigenbelang. Naar ik gehoord heb zou het haast zoo zijn want er zijn enkele Iandbouwers die bij dien mijnheer op het kantoor moesten komen om advies, en dat advies was van dezen inhoud Gij zijt alien verplicht om bij mij te komen contracteeren of bij mijn agent te Axel." Zou die mijnheer goed kunnen adviseeren Is een landbouwer-adviseur die een verplichting oplegt denkbaar. Ik geloof van neen en wat hebben wij, Iandbouwers, aan een adviseur, die van den eenen suiker-fabrikant naar den anderen gaat om zich aan te bieden als hoofd-agent. Zou die mijnheer de geschillen die er soms opreizen tusschen Iandbouwers en fabrikanten uit den weg kunnen ruimen omdat hij daar zelf als agent te boek staat. Dat zal ook bezwaarlijk zijn want hij denkt om zijn franken. Dat agentschap moet nog al veel werk mede brengen, want het schijnt dat mijnheer om anders niets meer denkt. Als wij eens zien hoe lang het geleden is, dat er een vergadering geweest is van het Rundveestamboek, afdeeling Hulst, waarvan hij commissaris is en verplicht is jaarlijks met de leden ver gadering te houden en het nu al twee jaar is geleden, dan bevestigt dit mijn vermoeden. Ik denk dat de'bieten hem al lang in het hoofd moeton zitten en hij daar drukke studie van heeft gemaakt. Jammer dat het advies zoo inin is van de Iandbouwers, die hem daarom verzocht hebben. Ik geloof dat die mijnheer echt democratisch is, dat wil zeggen, dat alle rangen en standen in alle hooge vergaderingen moeteu vertegenwoordigd zijn, zoo ook een bietenagent in de Pro vinciale Staten EEN LANDBOUWER DIE OM ADVIES VEHLEGEN IS.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1897 | | pagina 2