PAARDENBOONEN, 8HRGERLIJKE STAND. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. Advertentien. liandelsbericbten. Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Intusschen scheen de sleepboot Assistent op de loer gelegen te hebben om zich van den buit meester te maken en het bergloon te verdienen, Van den dijk zagen de visschers hun schip, hun buitschip op sleeptouw genomen door de sleepboot, en daarmee de verdiensten verdwijnen, die ze zoo zeer noodig haddeu. In hunne oogen was dit zeeroof niet alleen, maar gemeene diefstal. Met man en macht gingen ze er op af, om zich weer in 't bezit te stellen van hun eigendom. Zoo is de lezing der visschers van den zeeroof. Volgens hen was het onmogelijk, dat de Talisman los drijvende gevonden zou zijn door de Assistent maar moest deze den ankerketting gekapt hebben Volgens hen hadden de matrozen van de Assistent verzekerd, dat de kapitein dier sleepboot dit zelf gedaan had. Dat het van weerszijden wel niet zachtzinnig zal zijn toegegaan bij dit betwisten van een voorwerp, dat beide partijen als haar eigendom beschouwden, is buiten twijfel. Evenmin, dat de visschers van hunne overmacht gebruik gemaakt hebben. Hoe de zaak zich werkelijk heeft toegedragen, zal de rechter onderzoeken. Of deze de waarheic aan het lioht zal brengen, is te betwijfelen, daar er moeilijk onwraakbare, niet belanghebbende ge- tuigen te viuden zullen zijn. Tegenwoordig worden in Duitschland hammen ingevoerd, welke van zeehonden in plaats van varkens afkomstig zijn. Die hammen bestaan n.l. uit de voorhammen van den zeehond, welke uit- gesneden worden als de achterhaminen van het varken. Verscheidene hotels te New-York hebben tegenwoordig tuinen op het dak, waarheen men per lift gebracht wordt en waar men in lommerrijke prieeltjes allerlei verversehingen kan gebruiken. Een nieuw hotel zal nu eerstdaags in zijn daktuin een wielerbaan openen. Men schrijft uit het grensstation Esschen aan het Handelsbl. v. Antwerpen Over (voor) een paar dagen hebben de gendarmen aan de statie een vreemdeling aangehouden, die 500 fr. gestolen had. Aan de statie zijn de diefstallen aan de orde van den dag. Een heer ontfutselde men een portefeuille, die 1500 inhield. Later vond men in een urinoir de verscheurde portefeuille en daar- tusschen, in vier stukken, eenbankbiljet van 1000 Het is in de wacht- en de visietzalen, dat de heeren pick-pockets hun bedrijf uitoefenen, wanneer namelijk de exprestreinen uit Holland aangekomen zijn De toestand der wacht- en visietzalen" te Esschen is een der schandelijkste, dien wij kennen, voegt het Vad. hierbij. De reizigers worden in een kleine ruiinte letterlijk opgepropt. Zoo maken de spoorweg-maatschappijen, wij blij veil het zeggen, het den heeren dieven gemakkelijk. De berichten welke uit Belgie komen omtrent de prijzen van het bewerkte vlas zijn slecht. Den laatsten tijd zijn die prijzen weder 20 pet. ge- daald. Vandaar dat de Belgen geen nieuw vlas koopen. Groote onrust heerscht in het Westerdistrict van Queensland door de menigvuldige gevallen van vergiftiging onder de scheerders op de schapen- fokkerij van Bowen Downs. Binnen korten tijd zijn 56 mannen ernstig on- gesteld geworden, kort na het eteneen hunner is overleden. Een onderzoek van het lijk bracht aan het licht, dat het eten was vergiftigd. De regeering heeft twee duizend pond uitgeloofd voor het ont- dekken van den schuldige of de schuldigen. WERELD-TENTOONSTELLING. Van onzen bijzonderen vetslaggever.) X. Gemeenteraad van Zaamslag. ZEE T 1J 1 LINGEN. Van 26 tot en met 28 Juli. a a m Van 26 tot en met 28 Juli werden langs de Oost- slnizen alhier 19 binnenvaartuigen op-en 35 afge- schutdoor de Westsluizen 2 op- en 1 afgeschut. Rotterdam, 29 Juli 1895. G r a a n m a r k t. Met vaste stemming ging een en ander om. Meel 50 cent hooger. Rogge 20 cent lager. Men noteert Tarwe puike witte 5,75 a /6,20; mindere en goede 4,25 a 5,50. Rogge de beste 4,40 mindere en goede 4,00 a 4,20. Gerst Zomer 2,60 a 3,30nieuwe 3,60 a 4,50Cbevalier 4,a 4,90. Haver 1,75 a 3,25; Koolzaad 7,50 alles per hectoliter. Blauwe erwten 5,50 a 6,voor voeder. Kanariezaad 7,— a 8,— per hectoliter. Buiten 1. granen. Tarwe op levering per Nov. 152 a 153, per Maart /160; Rogge per Oct. 104 a 105, per Maart 104. Gerst per 2000 kilo 98 a 100. Haver Libau 5,40 a 5,80 per 100 kilo. Mai's per 100 kilo Mixed/"5,90 a 6,Cinquintine 6,35. Meel. Prima inlandsch 8,75 a 10, puike Ilongaarsche 12,75 a 14,25Amerik. prima 9,50 a /ll,—, tweede soort 8,50 a 9,Duitsche Roggebloem 8,75 a 9, per 100 kilo. Runder prijzen 56 a 68 cent; kalveren 70 a 85 cent; schapen 50 a 55 cent; varkens 31 a 35 cent, alles per kilo. Graskalveren 30 a 50 nuchtere /10 a 15 biggen /3a 12, alles per stuk. Aardappelen, Westlandsche zand 2,50 a 3,Geldersche 2,10 Muisjes 1,80 per mud. Boterprijzen in vaten 42, 46 en 50 en stukken 55 a 65 cent per half kilo. Eieren 3,per 100 stuks. Amerik. Petroleum flauwer. Per vat 9,25 per 100 kilo en 7| cent per liter. DAGEN. Voorm. Nam. Dinsdag 30 Juli 7.59 8.34 Woensdag 31 9.12 9.54 Donderdag 1 Aug. 10.35 11.16 Vrijdag 2 11.51 Zaterdag 3 0.21 12.48 Zondag 4 1.10 1.32 Maandag 5 1.51 2.9 Op Donderdag 1 Augustus a. s. hoopt O. SCIBLKilEXjEI, zijn 30jarige umbtsvervulling als sluisknecht te herdenken. EEN FAMILIELIU. Ter Neuzen, 29 Juli 1895. Ondergeteekenden betuigen bij dezen hunnen hartelijken dank voor de menigvuldige bewijzen van belangstelling die zij bij de viering van hunne vijf en twintigjarige echtvereeniging hebben mogen ondervinden. P. A. ADRIAANSENS en Echtgenoote. Walsoorden, 25 Juli 1895. De openbare verkoopiug van VELD- \RUCHTEN op Woensdag a. s., ten verzoeke van ADRIAAN SCHEELE, in den Nieuwe Neuzenpolder gaat niet door. TAN DER JIOER, Notaris. De Notaris W. A. de Ridder, te Ter Neuzen, zal op Woensdag den 28 Augustus 1895, des namiddags te 1 uur, ten huize van den heer B. J. GERDES, in de Nieuwst-raat, te Ter Neuzen, in het openbaar verkoopen Eene partij REGULATEURS, KLOKKEN en WEKKERS, benevens eenig HUTS- RAAD, als: TAFEL, STOELEN, CHIF- FONNIERE, KASTJELEDIKANTEN SPIEGELS, SCHILDERIJEN, een nieuw HAND- en TRAPNAAIMAOHINE, VOGEL- KOOI op standaard, KACHELS, SCHRIJF- LESSENAAR, KEUKEN- en WASCH- GERIEF, PORCELEIN en GLASWERK, enz. enz. Nette en zindelijke goederen kunnen op den dag der verkooping tot voormiddags elf uur worden bijgebracht. Koopen tot en met 3,kontant. De Notaris P. Dregmans, te Axel, zal op Yrijdag 2 Augustus 1895, verkoopen o des namiddags 2 ure, ten verzoeke van den WelEd. heer J. STURM, grondeigenaar enz. te Ter Neuzen, op zijne landen in den Van Lijndenpolder, gemeente Zaamslag, 3 hektaren HAVER, 3 TARWE. Vj Na afloop daarvan ten verzoeke van Mevrouw de weduwe en erven van den heer J. LEUNIS te Ter Neuzen, op hunne landen in voornoemden polder 27s hektaren TARWE, 2 PAARDENBOONEN, 2 HAVER. CNa afloop daarvan, ten verzoeke van HERMAN US DE REGT, landbouwer te Boschkapelle (Van Lijndenpolder), op landen in den polder Willem III, 472 hektaren TARWE, 4 u HAVER, 1 u PAARDENBOONEN, Te vergaderen op de landen van den heer Sturm. De Notaris P. Dregmans, te Axel, zal ten verzoeke van den WelEd. Geb. heer J. PAULUS, te 'sHage, op Vrijdag 2 Augustus 189.")! onmiddellijk na afloop der verkooping van Vruchten van den heer Sturm, mevrouw Leunis en H. df, Iegt, alsnog verkoopen Omtrent 3Vs hektaren wassende op zijn kavel laud, in den polder Willem III, gemeente Boschkapelle. Ver deeld in koopen. De wcreldbazar, het woord zegt het zelf, is eene verzameling van winkels uit alle werelddtelen. Grooter verscheidenheid van artikelen, welke u met een omhaal van woorden worden aan- geboden door eene even groote verscheidenheid van landslieden, kan men zich niet bedenken. Allerlei mogelijke en onmogelijke talen hoort men hier spreken, en vooral de Oosterlingen weten zoodanig hun mondje te roeren, dat men onwillekeurig eens blijft staan luisteren. Dat hiertoe zich eehter velen bepalen, blijkt uit de verzuchting der winkeliers dat er wel veel kijkers, maar weinig koopers komen. We zullen deze enorm groote galerij, met have dwarsgangen eens doorloopen, en zien wie oils, met mooie praatjes te lateri hooren ot wat degelijks te laten zien, een oogenblik kan bezig houden. Allereerst brengen we dan een bezoek aan den grooten Chineesehen winkel, waar we eene verzameling van kunst- voovwerpen kunnen bezichtigen, zooals we ze nog nooit te voren zagen. Vooral op hot gebied der snijknnst vinden we hier voorwerpen, die algeineene bewondering verwekken. Slagtanden b.v. zoo groot, dat ze wel zouden kunnen dienen voor den zooveel besproken reuzen-oliphant, waarop in snijwerk eene jachtpartij of een praehtigen optocht wordt voovgesteld, waarhij elk beeldje of elk gebonwtje op zichzelf, om zijne njne bewerking, bewondering afdwingt. De winkelier en zijne bedienden komen ons, door hunne houding en manieren, voor geen rare, maar nette Chineezen te zijn. Een anderen indruk geven de Turken, die, hier dicht bij, hunne prullaria aan den man willen brengen, en daarbij soms wel tienmaal zooveel vragen, dan waarvoor ze het ten lange leste verkoopen. Schacheraars in hart en ziel als ze zijn, laten ze niets onbeproefd om de aandaeht van den kijklustige op een of ander artikel te vestigen, en geven dan niet gauw den moed op, om dit aan te prijzen. Ze bedienen zich van allerlei talen om zich verstaanbaar te maken, en wekken den lachlust op, wanneer ze Hollandsch willen spreken. »Ah Madame, kom ier!" of "Mieneer, kijk, 'tas mooiis hunne Jtewone begroeting. Vermakelijk was de uitlegging van een hnnner aan een bezoeker, die zich van den doinmen hield, en voorwendde niet te weten waarvoor de hem aangebodeu muiltjes moesten dienen. Nadat de jonge koopman tevergeefs getracht had in verschillcnde talen eene explicatie te geven, slocg hij eindelijk het muiltje op zijn, boven de toonbank opgeheven, voet en riep. ten einde raad, zijn lastigen klant toe: »c'est pour pantouftle!" Dat dit soort menschen niet tot het zindelijkste behoort, hebben, een paar jaar geleden, eenige voorname loge's in het Amstel-hotel bewezen, waar ze de ruimte tusschen de over- gordijnen en den muur gebruikten voor hetzelfde doel als waarvoor ons gemeentebestuur op straten en grachten de welbekende groen beschilderde ijzeren -Toevluchten voor behoeftigen" heeft doen plaatsen. Dat bij hen eehter de gerenommeerde Hollandsche zinde lijkheid ook wel is aan te leeren, bewees laatst de hospita van een onzer kooplieden in kwestie. Deze sinjeur had n.l. de hebbelijke gewoonte om in de kamer, die hij voor den duur van de tentoonstelling had gehuurd, het tapijt te be- aproeien met wat onze doctoren "sputa" gelieven te noemen. Zijne juffrouw, blijkbaar geen katje om zonder handschoenen aan te pakken, haar commensaal hierop betrappende, kreeg hem bij de kraag en nam hem zoo geducht onder handen dat het weinig scheelde of ze had hetzelfde middel toegepast wat men vaak met succes aanwent, om jonge honden en katten de zindelijkheid te leeren betrachten. En dat het zijne uit- working niet miste bleek 's anderdaags, toen de viezert, evenals een kind, een complimentje uitlokte door, op het tapijt wijzende, te vragen: "Juffrouw, nou zoet Van zoet gesproken, wat zouden we toch allemaal zoete boontjes worden, al3 we voortaan eens geen andere gelegen- heden bezochten, als gevestigd is »in den blauwen winkel" in den wereld-bazar. Wanneer we zeggen, dat men zich daar o. a. een blauw knoopje kan aanschaffen van zijde ad 5 en van email ad 10 cents dan zal men ook wel begrijpen wat men er niet kan krijgen. Een viertal zustervereenigingen, zich ten doel stellende het drankgebruik zooveel mogelijk tegen te gaan, heeft hier een tentje opgeslagen, waar niet alleen boeken- en tijdschriften, met bovengenoemd doel geschreven, verkrijgbaar zijn, maar waar ook gelegenheid gegeven wordt eene kleine verversching te gebruiken. waar »d'Alcohol, een hersenvergif," (Prof. Stokvis) niet in te vinden is. Er wordt nog al gebruik van gemaakt, ook door niet-ridders van den blauwen knoop, misschien wel omdat het er zoo goeilkoop is. Een glas doinwater h. v. kost er 1 cent, een kop thee 5 cent, een glas »nuchtere boerenjongens" 10 cent, enz. De nuchterheid van de laatsten bestaat in totale absentie van brandewijn. Vooral wanneer we het hierboven aangehaalde gezegde van Prof. Stokvis onder de oogen krijgen, en het opschrift van het »blauwe huis" lezen »Als de man in de kroeg lacht, staat om den hoek de vrouw vaak te huilen," dan moeten we zeer zeker het streven der vereenigingen huldigen. E ven- wel, en misschien wel omdat we geen vrouw hebben, en deze dus niet om den hoek kan staan huilen, hebben we ons knoopsgat vooralsnog niet met den blauwen knoop gevuld, en zullen we dus, na een glaasje op het welslagen der onder- neming gedronken te hebben, de zaak maar blauw-blautv aten. Oud-Hollandt's-Nieuwstydinghe bevat, behalve eenige mede- deelingen omtrent haar hoogen gastden Borgemeester van oud-Antwerpen, de volgende proclamatie Borghemeesteren en Raaden van Oud-HoIIandt sullen verpachten op de maniere als hiernaer omscreven en volgens de costume deser Stede, van onse Grafte wyders binnen onse limietpaelen en sal dus verpaght worden 1°. dat hengelen om scone gewaterde lintjes of gecleurde knoopkensitem naer hoofse bejegeningeu en gonsten, als daer is het uytlokken van lieve woordekens en graeieuselycke complimentjes voor datgene wat in dwaselycke hoogheydt is gedaen item naar Bekrooninghe van dat collegie, genoemt Jury (leverende dit een dick profijt op)item voor de man- nekens het hengelen naer goudvisjes item voor de maagdekyns dat azen op baardvisjes en snoecken dewelcke moeylyk om vangen syn. Sullende hierby de navolghende regelen in acht werden genomen Het is verboden in troebel water te vissen. Neymant sal sig veroorlooven anders te vissen dan op sijn gety. Dat die luyden ende paghters elkaer niet in 't vaarwater sullen sitten. Dat gheen spieringh magh werden uytgeworpen om een kabeljauw te vanghen. Het aenfokken van vis, met uytzon- deringhe van palinh wort by desen uitdruckkelyck veroorlooft, sul'ende eehter de kunstmatighe teelt van Kiesers ende ander gedierte strengelyck werden ondersegt. Verders sellen de verschillende pachters botje bij botje doen, wordende een yder en een iegelyk er aan hei-innert dat men op Oud-Holland oock bot kan vangen. Gedaen op Jonas dagh den 17 Juli. Burgemeester en Raeden voornoemd, A. N. J. Fabius A. Mensing, Secretaris. Zitting van Vrijdagavond 26 Juli. Afwezig de heer de Klerk. De vergadering wordt door den Voorzitter geopend, waarna do notulen van het in de vorige zitting verhandelde worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. 1. Mededeeling wordt gedaan van de navolgende inge- komen stukken. a. ICenni-gevingen van de heeren F. de Ruijter en J. van Hoeve, dat zij hunne benoeming tot lid van het burgerlijk armbestuur aannemen b. Reclames van L. Butler en J. Oostdijk tegen hunnen aanslag in den hoofdelijken omslag, waaromtrent besloten werd ze te behandelen in een volgende zitting. c. Ivennisgeving van den heer Van de Ree dat hij zijne benoeming tot lid van den Raad aanneemt en inzending zijner geloofsbrief met bijbehoorende stukken. d. Missive van Ged. Staten houdende mededeeling dat de Staten het subsidie in de kosten van verbetering der los- en laadplaats hebben toegestaan tot j der kosteu of ten hoogste f 3700 en uitnoodiging om te zijner tijd in te zenden het plan en de verbinding tot voortdurend behoorlijk onderhoud. De Voorzitter zegt, dat men nu in afwachting moet blijven tot van den Minister een dergelijk bericht zal zijn gekomen. De heer Van de Ree denkt van niet, daar het gemeente bestuur het bewijs in handen heeft, dat, als de Staten het toestonden, de Minister ook j zou geven en nu is van den Minister wel geen officieel bericht nog gekomen, maar officieus wel. Verder deze aangelegenheid besprekend, stelt de heer Van de Ree voor Burg, en Weth. uit te noodigen een antwoord te ontwerpen, wat zij in een volgende vergadering kunnen voor- stellen. Dit wordt goedgevonden. e. Een tweetal prov. bladen. 2. Ter inzage van de leden wordt nedergelegd het proces- verbaal van de op 12 Juli jl. gedane opneming der boeken en kas van den ontvanger. 3. Onderzoek der geloofsbrieven van den heer J. van de Ree als benoemd lid van den raad. De heer Van de Ree verlaat de vergadering. De stukken worden door een tweetal leden ingezien, na voorlezing van een ontwerp-besluit strekkende tot toelating. Aldus met alg. stemmen besloten, waarna de heer Van de Ree ter vergadering terugkeert. 4. Aangeboden wordt de gemeenterekening over 1894, onder mededeeling, dat de heeren De Kraker en Van de Ree aan de beurt zijn voor het onderzoek. 5. Het suppletoir kohier der schoolgelden over het 2de kwartaal jl. wordt met algem. stemmen vastgesteld op een totaal bedrag ad f 2,1,80 verdeeld over 7 aanslagen. 6. Adres van C. Dees om bete re afwatering van den openbaren weg bij zijn erf. De Voorzitter deelt mede, dat in den toestand verbetering kan worden gebracht door aanleg van een steenen goot van af bedoeld erf tot aan den zinkput bij L. Stoffels en dat de kosten 23 it 24 gld. kunnen bedragendaar er eehter altijd hier en daar goten worden gevraagd zon hij willen wachten tot het volgend jaar om dan alias in eens te doen. De heer Dekker zegt er met Riemens van daag nog te zijn gewcest en dat zij hebben gezien, dat nagenoeg de geheele dorschvloer onder water stond door den slagregen, zoodat het er ellendig gesteld is. Daarna werd de vraag gedaan of de grond, waarop de goot zou gelegd worden, gemeentegrond is of niet, zulks met het oog op de afwijzing van het verzoek van de wed. De Pooter, op grond dat de goot werd gevraagd om gelegd te worden op particulier eigendom. Deze vraag kon tijdens de vergade ring niet met zekerheid worden beantwoord, waarom aan Burg, en Weth. werd opgedragen hieromtrent eerst een onder zoek in te stellen. Intusschen was er op gewezen door den heer Dekker, dat de geheele weg, ulthans tot aan Leen- houts, in onderhoud is bij de gemeente, door den Voorzitter dat de gronden der gemeente scheiden aan het erf van L. Stoffels en door den heer De Kraker dat hij niet voor aanleg der goot is omdat de grond van C. Dees niet cijns plichtig is aan de gemeente. 7. Voorstel van Burg, en Weth. tot vaststelling eener jaarwedde voor een tweeden keurmeester van vleesch en spek. De Voorzitter zegt, dat het al 3maal gebeurd is, dat aan vraag voor keuring van een verongelnkt rund kwam. op dagen dat de veldwachter-keurmeester wegens dienstverrichting afwezig was en daar er geen tweeden keurmeester is zou hij, Voorzitter, wanneer belanghebbenden op dadelijke keuring aandrongen, ze moeten verwijzen naar den veearts, doch wie moet die kosten betalen. de veearts kon wel eens f 25 vragen Het is daarom dat het voorstel wordt gedaan. Na eene korte bespreking werd met algem. stemmen be sloten eene jaarwedde toe te staan ad f 5,voor boven- genoemden aan te stellen ambtenaren. De openbare vergadering gaat over in eene met gesloten deuren. De zitting heropend zijnde wordt, daar niemand meer iets heeft voor te stellen, door den Voorzitter gesloten. Ter H'eiuen. Huwelijks-aangiften. 26 Juli. Anthonij Albertus Bedet, oud 25 j., jin. en l'ieternella Frederiksen, oud 24 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Juli. Gustaaf Jacob Vrolijk oud 24 j., jm. en Sara Jozina Valk, oud 25 j jd. Geboorten. 21 Juli. Catharina, d. van Jacobus Dielemau en van Maria Jansen. Levina Marina, d. van Cornelis Hoek en van Adriana Gesina de Mol. 23 Juli. Cornelia Maria, d. van Jan Machielsen en van Janneke Kotvisch. Pieternella, d. van Gerrit Hendrik Kamerik en van Grietje Veenstra. 24 Juli. Dina, d. van Jacobus Jansen en van Jozina Maria van Drongelen. 27 Juli. Janna Elisabeth, d. van Jan Joseph Dooms en van Jacoba Johanna Sponsele. Anna Jozina, d. van Hendrik de Bruijne en van Janna de Vos. Overlijden. 24 Juli. Janneke Leunis, oud 65 j., wed uit het cerste huwelijk van Gerard Nousen en uit het tweede huwelijk van Johannes Anthonij Valk. 25 Juli Adriaan Oostdijk, oud 7 j., z. van Jacobus Cornelis en van Janna Mechielle. Q VLAG. NAAM. M\ Van en naar. Lading. Voor Ter Neuzen 26 Eng. s.s. Hailing 2199 Londen stukg. Eng. sch. Whim 352 Charlestown pijpaarde 27 Zweed. sch. Henrietta 439 Sundsvall hout 28 Eng. s.s. Ann Webster 2241 Londen stukg. Va.ii Ter TVeuzen 26 Fra. sch. Paquebot 4 252 St. Brieux phosph. Fra. s.s. Ville de Nantes 2350 Rocheford idem 27 Eng. s.s. Hailing 2199 Londen stukg. 28 Fra. s.s. Mitidja 3039 Stokholm ledig Voor C^ent 26 Eng. s.s. Dynamo 1364 Hull stukg. Eng. barge Pearl 270 Pentowan pijpaarde Deens. s.s. Hermia 2963 Riga hout Eng. s.s. Spindrift 2003 Londen stnkg. 28 idem Ralph Creyke 2065 Goole idem idem Albert 1485 Londen idem Van (went 26 Duits. s.s. Holstein 3900 Antwerpen ledig 27 idem Imperial 2700 Burneiland idem Eng. s.s. Dynamo 1364 Hull stukg. idem Edith 1722 Londen idem idem Abbotsford 2979 Leith idem 28 idem Hebble 2558 Goole idem idem Sea Gull 2100 Londen idem Zweed. s.s. Gevalia 1438 New-Castle ijzer Deens. s.s. Dan 4431 idem ledig

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1895 | | pagina 3