Gemengde berichten. B ORG ERLIJKlTsTAND. Telegrafische berichten. binnensluipen, omdat de vader of de zoon nimmer daar zal terugkeeren. Moge het den nabestaanden tot troost zijn, dat kuune familieledeu zijn gesneuveld op het veld van eer en dat ook hun bloed heeft bijgedragen tot de zege der Hollandsche wapenen. De 17° November, de gedenkdag van Nederland's onafhankelijkheid, mag in onze Indische krijgs- geschiedenis met gouden letteren worden geboek- staafd. One past het, een woord van hulde te brengen aan onze dapperen, die op dezen dag met zooveel volharding hebben ge9treden voor de eer van de Hollandsche vlag. Moge thsns Tjakra Negara spoedig als Mataram met den grond worden gelijk gemaakt en de Baliers door de verovering van hun sterke vesten tot het inzicht komen dat verder verzet nutteloos is TER NEUZEN, 20 November 1894. In de op Donderdag a. s. des voormiddags fen 10 ore te houden open bare vergadering van den gemeenteraad alhier, komen de volgende punten in behandeling Brief Commissaris der Koningin betrekkelijk rolbrug; adressen betrekkelijk besluit herziening erfpachtsrechten; adres betrekkelijk afkoop erfpachts- rechten id. verbeteren Kerkhoflaan id. verbeteren Schoollaan en de Doelderstraatwijzigen reglement van orde gemeenteraad nieuwjaars-commissie inge- komen stukken en mededeelingen. In eene, op 15 dezer, gehouden buitengewone vergadering van den Gemeenteraad van Gent is, met algemeene stemmen, aangenomen de navolgende OYEREENKOMST betrekkelijk het bouwen van een nieuwe zeeslnis te Ter ISeuzen en het uitdiepen van het kan3al van Ter Neuzen naar Gent, met verdere daarmede in verband staande werken. Tusschen de heeren Leon de Bruijn, Minister van landbouw, enz. en Paul de Smet-De Naeijer, Minister van financien, handelende in naam van den Belgischen Staat, onder voorbehoud der over- eenkomst tot stand te brengen tusschen de Belgische regeering en de Nederlandsche regeering en de goedkeuring der wetgevende macht in Belgie, en Het scliepencollege der stad Gent, handelende in dezer naam, onder voorbehoud van goedkeuring door den gemeenteraad, is het volgeude overeen- gekomen Art. 1. De Staat verbindt zich a. te Ter Neuzen eene nieuwe sluis te bouwen van 15,75 M. breed op 140 M. lang; b. in het Kanaal van Gent naar Ter Neuzen eene eenige schaal van 6,55 M. te verwezenlijken c. het kanaal op heel zijne uitgestrektheid uit te diepen, van aan Ter Neuzen tot aan de Muidebrug d. het strand van Axel (de zoogenaamde Axelsche vlakte) in te dijken en de twee brusrgen te Sluiskil te doen verbouwen met eene doorvaart van 21 meters en, indien het mogelijk is, te vervangen door eene eenige brug e. den bodem te verbreeden f. te Sas van Gent eene afleiding te doen maken met twee sluishoofden van 21 M. breedte; g. de krommingen van het kanaal waarvan de straal min dan 1000 M. is, recht te trekken h. de oevers van het kanaal te versterken orn eene snellere vaart voor de stoombooten toe te laten i. mecanische toestellen op te stelleu voor het openen en toedraaien der sluizen te Ter Neuzen, voor zooveel de uitgaven in evenredigheid zijn met den verkregen uitslag j. onder dezelfde voorwaarden de sluis te Ter Neuzen op electrische wijze te verlichten k. de tafels der nieuwe bruggeu te maken zoo hoog het water het toelaat, om de binnenschepen te laten doorvaren zonder de bruggen te moeten openen. Art. 2. De Belgische regeering zal van de Nederlandsche trachten te verkrijgen dat het reglement op de scheepvaart derwijze veranderd wordt dat eene snelheid worde toegelaten in even redigheid met den weerstand der versterkte oevers. Art. 3. De werken zullen moeten uitgevoerd worden, voor zooveel bet mogelijk is zonder aflating van het water of eenige stremming in de scheepvaart. Art. 4. A1 de werken zullen met den grootsten spoed uitgevoerd worden. Art. 5. De bruggen die later zullen herbouwd worden, zullen alien eene doorvaart hebben van 21 meters en zonder de geldelijke tusschenkomst der 9tad gebouwd worden. Art. 6. De stad Gent zal aan den Staat eene vaste som betalen van vier mtllioen zeven honderd veertien duizend frank, deze som zal na het voltooien der werken betaald worden. Indien echter de uitgaven onder de beraming bleven, zal de tus schenkomst der stad in evenredigheid verminderd worden. Art. 7. Het huidige contract zal aan vast recht geenregistreerd worden. Op eene deswege door het raadslid Baertsven gedane vraag werd door den burgemeester geant- woord dat de werken zullen moeten voltooid zijn binnen vijf jaren na den dag van de goedkeuring van de verschillende aanbestedingen, terwijl aan den burgemeester hulde werd gebracht voor zijn ijver in dezen betoond. Kom ons niet schrik aanjagenwanneer men geregeld op de hoogte van alles gehouden werd, zou men den ganschen dag in doodsangst ver- keeren." (Wordt vervolgd.) Op de Engelsche stoomboot Sea Gull, kapt. Sheriff, van Gent afkoraende met bestemming naar Londen, is te Ter Neuzen rechtelijk beslag gelegd, ter zake, zoo men zegt, van geen pogingen te hebben aangewend tot redding der schipbreukelingen ter reede van Vlissingen op jl. Woensdag, maar onmiddelijk is doorgestoomd. De gevraagde eisch tot schadevergoeding zoude o. a. beloopen voor de nagelaten betrekkingen of bloedverwanten der slachtoffers te Ylissingen enz. f 53,000 en voor die te Antwerpen der beide rivierloodsen van daar fr. 110,000. Zoo wij heden vernemen is, na gedane borgstelling van f 20,000 de stoomboot gisteren avond ontslagen en heden morgen naar zee vertrokken. In den nacht van Donderdag op Vrijdag is in de societeit ffde Vergenoeging" op de Groote Markt te Middelburg op eene zeer brutale wijze diefstal met braak gepleegd. De dader daarvan, bekend als hij zijn moest met de lokaliteit, heeft in de societeitszaal zich meester gemaakt van den bediendenpot, die ongeveer f 15 bevatte. Als vermoedelijke dader werd Vrijdagavond te Ter Neuzen door de marechaussee in het »H6tel Donze" gevat, zekeren J. L. B., kellner te Antwerpen, voornemens zijnde zich den volgenden morgen per spoor derwaarts te begeven. In de genoemde societeit te Middelburg had hij vroeger als kellner gediend, doch had een zeer ongunstig verleden. Ter benoeming van een onderwijzer hoofd der openbare lagere school te Kapellebrug, is door burgemeester en wethouders van Clinge aan den raad dier gemeente eene alphabetische voordracht aangeboden, bestaaude uit de heeren G. F. van Fijndhoven, onderwijzer te SoestL. de Kok te IJzendijkeJ. F. Peuleman te WestdorpeW. A. te Riele te Prinsenhage; G. Stroecken te Stoppeldijk en J. F. de Windt te St. Kruis. Benoemd als lste onderwijzer aan school B/C te Zutfen de heer C. de Kok te Goes. Blijkens daarvan nader gedane officieele mededeeling, is het nieuwe havenlicht, te Hoofdplaat ontstoken, zichtbaarniet als een wit, doch als een rood vast licht, tot op 4 zeemijl. Axel, 17 Nov. Heden werd alhier voor de eerste maal de wekelijksche veemarkt gehouden. Aangevoerd werden 19 stuks rundvee eD 4 varkens. Van het rundvee werden 7 stuks verkocht. Philippine. De storm die op 12 November, in ons wereldeel, in ons vaderland maar ook in onze provincie woedde, heeft weer talrijke offers geeischt. Vooral die plaatsen werden getroffen, waar de bevolking grootendeels leeft van het zoute water, dat 't zoetste brood geeft, wat intusschen moeilijk is te verkrijgen. Onze gemeente verkeert, zooals men weet, in die omstandigheid. En ook zij werd niet gespaard. In den nacht van 12 op 13 November werd het vaartuig van een oppassend man, een braaf huisvader, J. F. van Hurck, door den storm tegen den spoordijk in het Sloe geworpen. Ontredderd als het was, is de man gerulneerd. Om weer voor zijn gezin te kunnen doen, wat hij zoo gaarne wilwerken, zou hij beproeven de liefdadigheid in te roepen van de iugezetenen. Daarvoor is toestemming noodig van het hoofd der gemeente, een man, die met het visschersleven niet onbekend is. En die man achtte zich onbevoegd die toestemming te verleenen. De visschersvereeniging dacht er anders over. Zij schreef eene vergadering uit, eukel met het doel liefdegaven intezamelen voor den ongelukkige. Naar krachten werd ruim ingeteekend. Eere dien mannen Mochten er ook uit andere gemeenten zijn die iets over hebben voor den braven Van Hurck, de voorzitter der Visschersvereeuiging, de heer Rammeloo-Kusse, houdt zich aanbevolen. Mis- schien wil de Ter Neuzensche Crt. zich gaarne belasten met het ontvangen van gelden voor dit doel (Red. Gaarne St. Jansteen. Zondag gaf de societeit #Opwaarts" haar eerste winterconcert. Voor eene eivolle zaal werd het rijke programma, dat uit 10 nummers bestond, flink afgespeeld. De comediestukjes Doris Knoopenschaar" en Hot spreekuur van den dokter", bewezen ons, dat het gezelschap over goede krachten beschikt en dat er ijverig gewerkt wordt. Met voordracht, rnuziek en zang werden de toehoorders nu eens in ernstige stemming gebracht, dan weder tot lachen gedwongen. Het was een mooie avond voor ons dorpje, ook vooral voor het gezelschap, dat met zoo'n druk bezoek vereerd werd. Wij kunnen niet nalalen alien, die tot dit succes hebben meegewerkt geluk te wenschen. Men schrijft uit Breskens aan het Weekbl. van Z.-V1. W. deel ,/Door den brigade—commandant der marechaus^e is tegen de directie van den provincialen stoomboot- dienst proces-verbaal opgemaakt, omdat de boot Woensdag 25 minuten te laat vertrok. Daarop vertrok de boot onmiddellijk, ofschoon de post en sommige passagiors nog niet aan boord waren. Om zoodanige het pu bliek zeer dupeerende ge- schiedenissen to voorkomen was het gewenscht, dat het vertrek der gistbooten uit Breskens officieel een kwartier later werd gezet." Naar men zegt is ook proces-verbaal aangeteekend wegens het te laat vertrekken der boot uit Ter Neuzen, op 8 Nov. 1.1. 's Graveiiliage, 20 Nov. Tweede Kamer. Bij 't voortgezet debat over de Indische begrooting werden door de heeren Cremer en Rutgers hulde gebracht aan het Indische leger en aan den opperbevelhebber voor de dapperheid en het vol- houden na het geleden echec. De heer Borgesius achtte de eerste expeditie met onvoldoende kennis te zijn aangevangeu. De Minister van kolonien antwoordde, dat men niet meer kon weten, daar de ambtenaren niet werden toegelaten. Uit zijn antwoord blijkt, dat hij 't volgend jaar het verslag ontwerp Indische begrooting zal be- antwoorden. Morgen voortzetting. Het officieel telegram heden omtrent Lombok ontvangen luidt als volgt De oude Radja is in eeu poeri gewond en naar het noorden gevlucht. Bij het werpen van kruit uit een magazijn beoosten een poeri ontstond eene ontploffing waarbij kapitein Tuinenburg, luitenant Campioni en dertien gestraften ernstige brandwonden bekwamen. Drie compagnien zijn gelegord in een gedeelte der poeri waarin ook het bewaring geld is. Naar Ampenan is vervoerd 230 kiligram goud geld 3810 kilogram zilver geld. In den grond is nog verborgen waarnaar wordt gezocht. Het weder biijt't gunstig. RECHTSZAKEN, Arroiidissenients-rechtbank fe Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 20 Nov. de volgeude vonnissen uitgesproken. A. F. S oud 19 j., werkman te Ter Neuzen, is wegens mishandeling veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf. M. d. D., oud 26 j., werkman te Ter Neuzen, is wegens mishandeling veroord. tot 7 dngen gevang. 1°. J. v. M., oud 22 j dienstknecht te Hengstdijk. 2°. A. v. M oud 30 j., arbeiderjte Boschkapelle, ziju wegens wederspannigheid ieder veroord. tot 2 maanden gevang. Te Sprang, in Noord-Brabant, werd voor eenige weken zekere J. v. K. begraven, die verzocht had met kleeren en al in de kist gelegd te worden. Als ate]lig wordt nu verzekerd dat in de nalatenschap van genoemder. persoon voor een aanzieulijke som aan effecten ontbreektdeze effecten zouden volgens veler meening nog op hetlijk berusten. De familie zal nu pogingen aanwenden om het lijk te doen opgraven. Bij de jongste herstemming te Helder zou het volgonde gebeurd zijn. In den wiokel van den heer Staalman zouden op een avond te ongeveer half elf, twee marine- officieren zijn gekomen, zoogenaamd om sigaren te koopen. Deze twee officieren zouden de vrouw van den heer Staalman beleedigd en zelf aangegrepen hebben, daarbij toespelingen makend op de candi- datuur van haar echtgenoot. Een en ander wordt te Helder druk besproken, en ook des heeren Staalman's blad Extra Tijding maakt er melding van. Wordt door jagers dit jaar luid geklaagd over de weinige hazen in 't veld, op de spoorlijn RotterdamDordrecht vond iemaud twee langooreu naast elkaar dood op de rails liggen. Ze waren schier te pletter geredeu door den trein. De drinkgewoonte kost jaarlijks aan ons volk f 96,000,000, terwijl gansch Nederland nog geen 75 millioen aan brood uitgeeft80 pet. der vonnissen door de rechtbank geveld, zijn een gevolg van sterken drank. Men meld uit Hilversum Vrijdag moest de hier woonachtige D. voor den rechter van instructie verschijnen, als verdacht van diefstal van een baukbiljet van f 60, onlangs gepleegd ten nadeele van den reeds vertrokken koloniaal R. Wegens ongesteldheid vroeg D. uitstel, hetgeen hem tot heden verleend werd. Vanmorgen evenwel werd hij dood in zijn bed gevondenenkele verschiinselen doen aan ver- giftiging denken. Iemand te Geldrop was het aanvankelijk met zic'nzelven niet eens of hij „t,eekenen" zou naar Lombok of trouwen. Eindelijk besloot hij tot het eerste, maar, eilaci, hij werd afgekeurd. Toen be sloot hij maar te trouwen. Daarvoor werd bij goedgekeurd. Een muziekdoos dievenvanger. Die rol heeft deze week een muziekdoos te Parijs vervuld. Een paar dieveu waren een huis binnengeslopen en hadden al een drietal kisten in een kamer open- gebroken en beroofd, toen zij nog een vierde ontdekten. Ook deze werd met geweld geopend maar te gelijk begon een muziekdoos die er in geborgen was, door den schok, de /Invitation a la Valse" aan te heffen. Versckrikt vluchtten de dieven de trap af doch de kruidenier die beneden woonde had de muziek ook gehoord en trad hun met een paar zijner knechts in den weg. De kerels vluchtten weder naar boven en sloten zich in de kamer op, maar moesten weldra zich over- geven aan de agenten die ontboden waren. Van 1 tot en met 15 November. Hock, 17 November. In de heden. alhier gehouden raadszitting, waar alle leden tegenwoordig waren, werd het snppletoir kohier van den hoofdolijken omslag vastgesteld met een cijfer van 67,63 en dat van de hondenbelasting met een cijfer van f 3,25. Verder werd besloten evenals vorige jaren eene nieuwjaars commissie te vormen en dit opgedragen aan den heer Jurrij. De heeren S. J. Robijn en M. de Feijter werden herbenoemd als leden van het burgerlijk armbestuur. Tot gemeentegeneesheer werd met algemeene stemmen be noemd de heer J. H. Costerman-Boodt, arts te Goirle. Op betrekkelijk verzoek werd met vijf tegen twee stemmen besloten de jaarwedde van den onderwijzer J. J. van Doeselaar met ingang van 1 Januari a. s. te brengen op f 550. Tegen stemden de beide Wethouders. Aan den onderwijzer met hoofdakte J. Risseeuw werd ontslag als zoodanig verleend tegen 1 Februari a. s. en niet tegen 1 Januari a. s. zooals door hem aan den Raad verzocht was. Bij de behandeling van dit verzoek werd besloten nog eenigen tijd te wachten met het doen van oproepingen voor een onderwijzer, aangezien een onderwijzer met hoofdakte die den leeftijd van 23 jaren heeft bereikt, aanwezig is. Nog werden voor kennisgeving aangenomen a. bericht van den onderwijzer W. I. Bliek dat hij zijne benoeming als zoodanig aanneemt en met 1 Januari a. s. in dienst hoopt te treden b. een circulaire van den heer J. H. Jansen te Maastricht betreffende het heflfen van invoerrechten c. de brief van Ged. Staten van Zeeland, waarbij de gemeenterekening over 1893 goedgekenrd is terugontvangen d. de brief van dezelfden waarbij goedgekeurd is terug ontvangen 's Raads besluit van de vorige vergadering om te beschikken over den post van onvoorziene uitgaven der gemeentebegrooting voor 1894. e. de brief van den Commissaris der Koningin beschikkende op 's Raads verzoekschrift in zake verbetering van de rolbrug over de westbinnensluis te Ter Neuzen, en de mededeelingen van den Voorzitter omtrent de ge houden aanbesteding van het verwarmen enz. der openbare school en omtrent de opbrengst van het verkoopen van voorwerpen, afkomstig van het onderwijs in de vrouwelijke handwerken. m 1 imtftiwKuaann—c i'J— '""WHLiJ-wmi——iipw—u—«au TerXeuien Huwelijks-voltrekkingen. 1 Nov. Izaak Gerardus Jacobs, oud 18 j., jm. en Framboise Levina Reigol, oud 19 j., jd. 8 Nov. Jan Looij, oud 29 j., jm. on Catharina Verbrugge, oud 31 j., jd. Gelein van de Velde, oud 27 j., jm. en Pieternella Maria Lensen, oud 24 j., jd. Camillus Audenaerd, oud 18 j., jm. on Maatje van der Hooft, oud 21 j., jd. 15 Nov. Marinus Carolinus Schummolketel, oud 27 j., jm. en Janna Sara Gazan, oud 21 j., jd. Adolf Justinus Josiassen, oud 27 j., jm. eu Elisabeth Bannier, oud 23 j., jd. Geboorten. 1 Nov. Adriana, d. van Jacob Roose en van Sara Elisabeth van Hoeve. 2 Nov. Hendrik Jan, z. van Jan Louis Pauw en van Suzanna Adriana Ghijsels. Johannes Pieter, z. van Jan Pieter Gernler en van Maria Beun. 3 Nov. Abraham, z. van Jan de Feijter en van Magdelena Brandes. Joscphus, z. van Ilonore van Gremberghen en van Maria Julia Laureijs. Michiel Pieter, z. van Nicolaas Jozias Harte en van Catolina Maria de Nering. 4 Nov. Johan, z. van Augustinus Dhaeze on van Vergenie van Opdorp. Jacobus Adriaan, z. van Jan Koster en Catharina Verstraten. 6 Nov. Johanna Ernestina, d. van Joannes Laurentius Gombeer on van Carolina Oerlemans. 7 Nov. Catharina Suzanna, d. van Lodewijk Frans Kaijser en van Geertruij Goossen. 11 Nov. Cornelia Johanna, d. van Gijsbregt Jan Herrebout en van Laurinn Noels. 13 Nov. Johanna Catharina Suzanna, d. van Marinus Meijer en van Cornelia de Smidt. 14 Nov. Jacobus, z. van Marinus de Feijter en van Elizabeth Wilhelm. Krina Pieternella, d. van Jacobus Pieter de Vos en van Jacomina Sara Geensen. Overlijden. 14 Nov. Pieter Jacob de Munck, oud 34 j., echtg. van Johanna Lero. 15 Nov. Antonij Hendericus Haernoudts, oud 88 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van I aulina Huijssen en uit het tweede huwelijk van Adriana Paulina Klaassen. Martinus Koopman, oud 42 j., echtg van Anna Maria Cornelia ten Hoeve. .txel. lluwelijks-a,angiften. 9 Nov. Jacobus de Braal (van Iloek), oud 59 j., weduwn. van Cornelia Lensen, en Aartje de Regt de Kraker, oud 57 j., wed. van Francois Hamelink. Abraham Goossen, oud 30 j., jm. en Cornelia Rooze oud 24 j., jd. Iluwelijks-voltrekkingen. 1 Nov. Abraham Hamelink (van /aamslag), oud 35 j., jm. en Hebrina Pieternella Stouthamer, oud 30 j jd. 8 Nov. Bernardus Franciscus Hemelsvet, oud 36 j., jm. en Albertina Hemelaar, oud 30 j., jd. Gebooiten. 1 Nov. Joost Daniel, z. van Aarnout Pieter Feekenhorst en van Pieternella 't Gilde. 4 Nov. Pieter Cornelis, z. van Jan Mangold en van Jacoba Florussen. 9 Nov. Francina, d. vau Daniel Cornelis Schieman en van Ebrina den Hamer. 15 Nov. Willem, z. van Cornelis van Hermon en van Christina Dieleman. Overlijden. 1 Nov. Cornelis Mensink, oud 77 j., weduwn. van Helena Riekwel. 3 Nov. Jan Wolfert, oud 28 j.. echtg. van Abigael Verbrugge. Jacobus Bareman, oud 23 j.,'echtg. van Catharina Riemens. 11 Nov. Jan van Doeselaar, oud 4 in,, z. van Jan en van Suzanna Abigael van den Ber^h. 12 Nov. Seraphina van Waes, oud 5 w„ d. van Petrus °en van Anna Maria van den Bos. 14 Nov. Abraham Dieleman, oud 48 j., echtg. van I'ramjoise de Jonge. liuj;e. Geboorten. 4 Nov. Eulodia Carolina, d. van Franciscus Laureijs en van Victoria Schudding. 15 Nov. bmerentia Seraphina, d. van Eduardus Livenus van Overloop en van Camilli Marie Martens. Heogstdijk* Geboorten. 11 Nov. Julema Isabella Maria, d. van Pieter Augustinus Verschueren en van Maria Regina Mahu. 14 Nov. Louisa Maria, d. van Franciesvan Poorten en van Coleta Lis. Overlijden 15 Nov. Christina Barbarina Serrarens, oud 42 j., echtg. van Pieter Francies de Maagd. Iloek. Huwelijks-aangiften. 8 Nov. Marinus NijssenJ oud 26 j., jm. en Neeltje Meeusen, oud 26 j., jd. Geboorten. 2 Nov. Andries, z. van Willem Deij en van Pieternella den Hooglander. 5 Nov. Fijgje, d. van Jacobus van Hermon en van Janna Klaassen 11 Nov. Maria, d. van Albregt Meeusen en van Cornelia Leijs. 12 Nov. Adriaan, z. van Adriaan Leijsen en van Hebrina Meertens. 14 Nov'. Maiia, d. van Willem Jansen en van Anna Johanna van Tatenhove. Overlijden. 1 Nov. Hermanus de Jonge, oud 3 m., z. van Hermanus en van Maria Pijpelink. 11 Nov. Elisabeth Koster, oud 33 j., echtg. van Francois Dieleman. Hoewacltt. Huwelijks-aangiften. 9 Nov. Pieter Joannes Ilaes, oud 25 j., jm. en Philomena van Hove, oud 24 j., jd. 10 Nov. Augustus van Goethem (van St. Jansteen), oud 36 j., jm. en Johanna Jacoba Kant, oud 30 j., wed. van Anthonius Verschelden. Geboorten. 2 Nov. Leontina Maria, d. van Alphonsius Antonius van Damme en van Maria Livina van Regenmortel. 4 Nov. Hortense Philomena, d. van Dominicus van Pottel- berghe en van Maria Seraphina de Gronckel. 7 Nov. Theophile, z. van Pieter Bernardus Steenaert en van Maria Louisa de Caluwe. Maria Augusta, d. van Franciscus Valent en van Francisca Martens. 12 Nov. Florimundus, z. van Petrus Gijsel en van Leonie Marie de Caluwe. Augusta Maria, d. van Joannes van Damme on van Paulina Swarteld. Overlijden. 5 Nov. Franciscus Valent, oud 47 j., echtg. van Francisca Martens. 13 Nov. Charles Louis Goossen, oud 52 j. Overslng. In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. 8'liilippine. Iluwelijks-voltrekkingen. 2 Nov. Leo nardos Eugenius Hoveliuk, oud 29 j.,jm. en Julia van Hurck, oud 32 j., jd. Adolphus Jacobus Bernardus Lauret, oud 22 j„ jm. en Sophia Prancisca Rammeloo, oud 20 j., jd. 10 Nov. Dominicus Bral, oud 31 j., jm. en Amelia Lauret, oud 23 j., jd. Overlijden. 9 Nov. Norbertus Franciscus van Wijnsberghe, oud 20 m., z. van Petrus en van Augustina Maria van Hurck. II Nov. Magdalena Josephina Maria Wijne, oud 22 m., d. van Franciscus Johannes en van Stephanie Francisca Maria Taelman. 14 Nov. Agnes Marie Wijne, oud 16 m., d. van Johannes Franciscus en van Stephanie Obrie. Magdalena Maria Rammeloo, oud 18 m., d. van Lodevikus en van Dlalia Maria van Hee. 15 Nov. Augustinus Rammeloo, oud 14 m., z. van Josephus en van Rosalia Dhondt. Sia* van Gent, Geboorten. 3 Nov. Ludovicus Maurice, z. van Augustus de Smit en van Julie Leonie Pieters. 6 Nov. I eiicien Adolphe Marie, z. van Franciscus Johannes van Oppen en van Sophia Regina Genetello. Overlijden. 7 Nov. Een als levenloos aangegeven kind

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1894 | | pagina 2