Ruhr-Eachelkolen, Ime vorstvrie Aardappeleldcr, 2 Metselaarsknechts, BURgMlIjXE'ct AN D~ AnttoniB Biemeis en Janna Frefleriisen. Philanthropic L Agremcnt IN LOSSING: Mandelsberichten. i Advertentien. SOCItTt Reunion obligatoire I III. Landbouwers Van stonden aan te liuur: Terstond gevraagd: a C. VERBERNE, die ook hunnen dank betuigen voor de belang stelling zoo van hier als elders bij die gelegenheid ondervonden. bij D. DE SMIDT, Metselaar te Ter Neuzen. I)e door de Engelsche 3mastschooner Volun teer, in de barak op Raramekens achtergelaten schepeling, (zijnde de schooner Donderdag naar zee gesleept, met bestemming naar Belfast), is Vrijdag avond overleden. De vier nog aldaar verpleegden, alien van de Duitsche brik Adelheid, zijn herstellende. Te Amsterdam hebben zich weder 2 nieuwe gevallen van cholera voorgedaan bij een echtpaar, wonende in de Anjelierstraat. In het geheel zijn thans te Amsterdam 51 gevallen geconstateerd, 18 personen zijn aan de ziekte overleden, en 17 patienten worden nog verpleegd. De lijder te Haarlemmerliede c. a. is herstellende in die gemeente werden aangetast 7 personen, waarvan er 6 zijn overleden. Te Landsineer (N.-Holl.) zijn drie cholera- gevallen j 2 liepen doodelijk af, 1. patient herstelde. De geneesknndige inspecteur constateerde cholera. Te" Velzen zijn aangetast 7 en overleden 5 personende ziekte schijnt daar nu geweken. Te Reugem (L.)'is een geval van cholera met doodelijken afloop voorgekomen. Ook te Elsloo- Beek is een geval van cholera geconstateerd, terwijl te Heer twee lichte gevallen zijn waargenomen. Te Maastricht is sedert de vorige opgave 1 persoon door cholera aangetast en zijn 2 personen daaraan overleden. De gelukkigste plaatsjes in ons laud zijn Kampen en Genemuiden, waar de inwoners geen gemeentebelasting bebben te betalen. In Gene muiden was de toestand der gemeente-financien voor eenige jaren zoo rooskleurig, dat, boven vrijstelling van stedelijke belasting, aan ieder geboren Gene- muider bij het aangaan van een huwelijk een koe ten geschenke werd gegeven, met het recht het dier kosteloos op gemeentegrond te laten weiden. Toen Kouing Willem I indertijd voor de eerste maal Leeuwarden bezocht, werd bij in die stad ingehaald in een karos, gemend door een rijken bow, Pier Prins, die te Amsterdam geleerd had „met de zes te njden." Deze boer had ter gele- genheid van dit vorstelijk bezoek eene groote Hoi- Tandsche vlag laten maken en daann doen aanbrengen de woorden ,/Hulde aan Z. M. Koning Willem I." Toen later Neerland's tweede Koning Fries- land's hoofdstad bezocht, liet Pier Prins op dezelfde vlag de woorden bijvoegen „Bloei en welvaart onder de Regeering van Koning Willem II" Later kwam de vlag door erfenis in bezit van den heer K. H. Eeenstra, beurtschipper van Leeuwar den op Rotterdam. Deze liet er, toen Koning Willem III te Leeuwarden kwam, de woorden bijzetten „Hulde aan Koning Willem III." En toen in 1892 H. M. Koningin Wilhelmma en H M. de Koningin-Regentes Eriesland en Groningen bezocht, hing dezelfde driekleur weder aan het paleis te Leeuwarden verrijkt met de woorden „Hulde aan 11. M. Koningin Wilhelmina 1892." Schipper Eeenstra ligt thans met zijn schip aan de De Ruijterkade bij het Westerviaduct te Am sterdam, en had op den verjaardag van H. M. de Koningin, deze historiscke vlag op zijn schip hangen. Men schrijft aan de Avondpost Belangstelling in het Nederlandsch-Indische leger I. Den 25en en 26en Augustus heeft het Indische leger een ramp getroft'en, als tot nu toe onbekend in^ zijne geschiedenis, en die minstens honderd huisgezinnen, over geheel Nederland verspreid, in rouw zal dompelen, terwijl een paar duizend familien now in angstige spanning verkeeren, of hunne kin- deren tot de nog onbekende slachtoffers behooren. En in die omstandigheden wordt den 31en Augustus vroolijk feest gevierd, op initiatief van de officieele autoriteiten vlaggen, parade, orgels, muziekuit- voeringen, illumiuatie, vuurwerk Overai juichen en jubelen Zou dat in een ander land mogelijk wezen II. Een courant vol decoratien deelt beloo- mngen aan de verdienstelijkste ouderdanen uit. Het officierenkorps van het Nederlandsche leger ontvangt 23 Nederlandsche leeuwen en Oranje- Nassau-orden, en het Indische 3, zegge drie Een bekend kapitein van het Indische leger zendt aan de Tel. in de volgende wemige regelen zijn oordeel, wat in deze dagen in zake Lombok moet worden gedaan. ,/Ellenlange Lombokpraatjes, jonge maatjes Da's niet 't geen Neerland baten kan Dienst genomen als soldaatjes, jonge maatjes Dit betaamt d'Oranjeman." Te Rozendaal en te Esschen wordt thans in de douanezalen en wachtkamers door geheime politieagenten op de zakkenrollers gelet. Bovendien worden de reizigers er nog aan herinnerd door de waarschuwing yPast op de pic—pockets". Niettegenstaande deze waarschuwing is te Esschen eene dame uit Utrecht hare portemonnaie met 86 gerold, die zij, onvoorzichtig genoeg, in haar mantel- zak had geborgen. Een zeer slechte gewoonte is het opblazen der papieren zakken in sigaren—kruideniers— en meelwinkels. Komt ge in een dergelijke zaak, om een artikeltje van dagelijksch gebruik, dan heeft de winkelier of wie zijn plaats vervangt, niets gauwer te doen dan een zakje te nemen, het aan zijn lippen te breDgeu en het volgens de regelen der kunst vol te blazen met den inhoud zijner longen. Probeer hetzelfde eens met een glas of een flesch Als de herbergier u het glas vol blies, alvorens u het bestelde bier of bittertje over te geven, zoudt ge den man hartelijk danken voor zijn hartelijken drank. Welnuwat men van den herbergier op zijn minst genomen vies zou vinden, laat men zich welgevallen, als het in een papieren zakje geschiedt, omdat men daarin het aanslaan van den adem niet merkt. Bedenkt men evenwel, dat de adem niet alleen onwelriekend kan zijn van ziektestoffen, dan is het niet overbodig op de heerschende kwade gewoonte opmerkzaam te maken. De Nederlandsche regeering wordt bedreigd met een proces door een „syndicaat van erfgenamen", die aanspraak maken op een groote som nagelaten door een Eranschman, Colmon geheeten, in dienst bij de Oost-Iudische compagnie en in 1792 overleden. Een Franschman, Colmon genaamd aldus wordt uit Parijs gemeld een beambte der Oost— Indische compagnie, overleed in 1792 en liet een vermogen na van een paar millioen francs. Drie vierden van dit vermogen liet hij na aan zijn be- trekkingen in Nederland, maar een vierde vermaakte hij aan eene nicht, die in een krankzinnigengesticht werd verpleegd. Deze nicht overleed in 1820, zonder dat haar een cent was uitgekeerd van dit vermogen, hetwelk de oom haar had nagelaten. Met berekening der rente wordt no beweerd, dat het deel der nalatenschap nu tot 45.000.000. francs is vermeerderd. Tevens evenwel nam ook het aantal der erfgenamen steeds toe. Op het oogenblik bedraagt hun aantal 154. Deze erfgenamen hebben nu eeD syndicaat gevormd, dat pogingen in het werk zal stellen om de Nederlandsche regeering te dwingen huu dit bedrag uit te keeren. Onze regeering zal zich zeker wel niet bijzonder ongerust maken over dit dreigende proces Te 's.Gravenhage is in voorloopige hechtenis Johan Rudolph van Essen, geboren te Amsterdam, 22 jaren, kellner, laatst wonende te Amsterdam Leidsche Kruisstr. 43. Hij is tamelijk lang, heeft een tenger postuur en kort geknipt haar. Hij was gekleed geheel in 't donker, of wel met een grijze broek, zwarten fantasiehoed en droeg een blauw staand boord of wel een wit front met witte moesjes. Hij bezocht daar en in onderscheidene andere gemeenten, als Delft, Rotterdam, Schiedam, Haarlem, Amsterdam, Leiden en Hillegom de horlogewinkels. Hij liet zich tot het doen van eene keuze ver- schillende gouden dameshorloges voorleggen en maakte van die gelegenheid gebruik er een weg te- nemen, waarna hij zich onder 't een of ander voorwendsel verwijderde. Dadelijk daarop begaf hij zich naar eene andere gemeente en maakte het horloge te gelde in een huis van verkoop met recht van wederinkoop of in een bank van leening. Een door hem waarschijnlijk gestolen horloge deed hij te Leiden van de hand. De eigenaar daarvan is nog onbekend. Dit horloge is een gouden damesremontoir, gemerkt N°.29153. Op den achter- kant staat gegraveerd een vogel. In verband met het vorenstaande verzoekt de commissaris van politie der 2de afdeeling te 'sGraveu- hage, de verschillende horlogemakers in de omlig- gende gemeenten te willen nagaan of zij het gesigualeerde horloge vermissen, of wel een ander, dat door hen onder dezelfde omstandigheden is kwijt geraakt en hem daarvan zoo spoedig mogelijk bericht te zenden aan zijn kantoor gehouden in een perceel aan de Nieuwe Haven aldaar. Woensdag is een persoon, zeggende Dedgard te heeten en onlangs uit Braziiie gekomen, waar hij deel genomen heeft aan den thans als geeindigd beschouwden burgeroorlog, te Argeles-sur-Mer in verzekerde bewaiing gebracht. Zijn signalement komt volkomen overeen met dat van den persoon, die, naar gemeld werd, in Frankrijk was gekomen om een aanslag te doen tegen het leven van den minister-president Dupuj. Dedgard werd naar Port-Vendres vervoerd, waar hij onder toezicht werd gesteld maar hij wist te ontkomen. Doch hij genoot slechts kort de vrijheid, want de gen darmerie heeft hem spoedig in het gebergte, op weinig afstand van de Spaansche grenzen, gesnapt. Hij is thans naar Perpignan gebracht, waar hem liet ontvluchten minder gemakkelijk zal vallen. Van 16 tot en met 31 Augustus. Ter Semen. Huwelijks-aangiften. 17 Aug. Willem van Tatenhove, oud 24 j., jm. en Maria Cornelia Maas, oud 22 j., jd. 18 Aug. Arend Korporaal, oud 19 j., jm. en Cornelia Janneke Wisse, oud 18 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Aug. Willem Cornells Riemens, oud 39 j., weduwn. en Suzanna Maria Stroo, oud 35 j.. wed. Jan Jacobus Bliek, oud 24 j., jm. en Wilhelmina Adriana Christina de Smidt, oud 23 j., jd. 30 Aug. Willem van Tatenhove, oud 24 j., jm. en Maria Cornelia Maas, oud 22 j., jd. Geboorten. 16 Aug. Elisabeth, d. van Jacobus Paulusse en van Johanna Geertruida de Zeeuw. Marinus Aloisius, z. van Elias de Bel en van Johanna Barbera van Kolk. 17 Aug. Jacobus Johannes, z. van Marinus Vermeulen en van Sophia Coleta Geers. Josephina Christina, d. van Aloysius Dominicus Clemminck en van Rozalia van Eetvelde. Jan, z. van Joost Klaassen en van Maria Leijs. 18 Aug. Elisabeth Adriana, d. van Willem Frederik Kaijser en van Tona Frederiksen. Cornelia Johanna Jozina, d. van Cornelis Pikkaart en van Adriana de Doelder. Elisabeth Catharina, d. van Jacob Jan van Wijck en van Rosalia Elisabeth Haak. 20 Aug. Pieter Mathijs, z. van Godefriedus Josephus Koevoets en van Maria van Aalst. Maria Catharina, d. van Pieter Cornelis Heijens en van Rosalia de Meijer. 22 Aug. Marinus en Neeltje, z. en d. van Cornelis van IJk en van Neeltje van den Berge. Sara, d. van Henri Hartog en van Elisabeth Suisman. Benignus, z. van Josephus Nederlof en van Nathalia Baert. Pieter Cornelis, z. van Levinus Ber- nardus van Kerkvoorde en van Catharina Stoffijn. 24 Aug. Maria Eliza, d. van Carolus Ludovicus Oostdam en van Angelica Lockefeer. 25 Aug. Levina, d. van Willem de Feijler en van Sara de Bruijne. 26 Aug. August Levinus, z. van Petrus Anthonius Audenaerd en van Rosalia ICamoen. Gerrit, z. van Adriaan de Bruijn on van Kornelia Yisser Johanna Lucrecia, d. van Frederik Willem van der Hooft en van Jacomientje 't Gilde. Cornelia Maria Emiliana, d. van Franciscus van Meir en van Emiliana Platjonw. 27 Aug. Pieter Willem, z. van Willem Pieter Wieland en van Maria Josina de Nering. 28 Aug. Frans, z. van Jan van Dron- gelen en van Catharina Hofman. Jannes Marinus, z. van Izaiik de Kraker en van Jacomina Yerberkmoes. 29 Aug. Janneke, d. van Anthonie van Wijck en van Cornelia de Koeijer. 31 Aug. Martha Elisabeth, d. van Jozias de Kraker en van Janna de Poorter. Overlijden. 16 Aug. Hendrik Stouthamer, oud 1 j., z. van Pieter en van Hendrika Jonkman. 19 Aug. Jan Jansen, oud 1 m., z. van Jacobus en van Jozina Maria van Drongelen. 21 Aug. Elisabeth de Bruijne, oud 69 j., d. van Meeuwes en van Helena van Pienbroek (beiden overleden). 22 Aug. Louis van Wijck, oud 71 j., weduwn. uit het eerste huwelijk van Anna Rinders, uit het tweede huwelijk van Janneke Hamelink, echtg. van Judoca Asselman. 24 Aug. Jan Adriaan van Luik, oud 2 m., z. van Jan en van Elisabeth de Ruijter. Meclielina Geertruida Oostdijk, oud 32 j., echtg. van Jacobus Cornelis Huijssen. 25 Aug. Elisabeth Adriana Simons, oud 3 m., d. van Jan en van Magdalena Maria Verhage. Axel. Huwelijks-aangiften. 17 Aug. Jan Verbrugge, oud 27 j., jm. en Johanna de Koeijer, oud 27 j.,jd. Gerrit Anthony Jonkman, oud 39 j., jm. en Adriana Santina Herrebout, oud 29 j., jd. 24 Aug. Jan Jansen van Rosen- daal (van Ter Neuzen), oud 20 j., jm. en Janneke Elisa beth Gaasterland, oud 24 jjd. Frederik Willemsen, oud 20 j., jm. en Feijgje Verplanke, oud 23 j.jd. 31 Aug. Jan den Hamer, oud 50 j., weduwn. van Neeltje Verstraten en Adriana Josina van Arenthals, oud 43 j., jd. Pieter Bareman, oud 22 j., jm. en Pieternella Schuitvlot, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Aug. Pieter Jan Andriessen (van Ter Neuzen), oud 24 j., jm. en Elisabeth Santina Witte, oud 20 j., jd. 80 Aug. Daniel Oppeneer, oud 20 j.,jm. en Elisabeth Suzanna Verplanke. oud '\'l j., jd. Jan Verbrugge, oud 27 jjm. en Johanna de Koeijer, oud 28 j., jd. Gerrit Anthony Jonkman, oud 39 j., jm. en Adriana Santina Herrebout, oud 29 j., jd. Geboorten. 17 Aug. Maria Louisa Cornelia, d. van Augustus Johannes van Dorsselaer en van Rosalia Johanna van Hecke. 19 Aug. Jan Lambertus, z. van Willem Lodewijk van Fraeijenhove en van Janna Koekkoek. 23 Aug. Jan, z. van Johannes Jacob Kaijser en van Cornelia Hendrika Moens. 26 Aug. Helena Adriana, d. van Gilles Geensen en van Anna Bolleman. Camille, z. van Joannes Franciscus Verschelden en van Fidelia de Bruijn. 31 Aug. Izaak Jacobus, z. van Abraham Sorber en van Janna Franse. Overlijden. 21 Aug. Adriana Gerritsen, oud 65 j., echtg. van Joost Freekenhorst. 24 Aug. Anna Cornelia van Alten, oud 1 m., d. van Jan en van Leentje Koster. 30 Aug. Frans Dieleman, oud 21 m., z. van Adriaan en van Maatje Jansen. llosclikapelle. Huwelijks-aangiften. 24 Aug. Jo sephus Otjes, oud 24 j., jm. en Rosalia de Klerk, oud 24 j., jd. Geboorten. 14 Aug. Johannes Alphonsus, z. van Johannes Leonardus Kox en van Rosalia Willems. Jan, z. van Hen drik Hemmekam en van Levina Janna Eijke. 26 Aug. Anna Maria, d. van Leonardus Groothaert en van Mathilda de Moor. Overlijden. 12 Aug. Johanna Nathalia Fermont, oud 9 j., d. van Gerardus en van Apolonia Dobbelaar. (iraauw. Huwelijks-aangiften. 31 Aug. Augustinus Pen (van Hulst), oud 25 j., jm. en Johanna Maria Franke, oud 31 j., jd. Geboorten. 14 Aug. Petrus Franciscus Josephus, z. van Theodoras Goossens en van Paulina Pauwels. 25 Aug. Arthur Bernard Eduardus, z. van Honore Aubroeek en van Maria Seraphina Mahu. 26 Aug. Cornelis Leonardus, z. van Willem Kint en van Phelomina Maas. Overlijden. 25 Aug. Een als levenloos aangegeven kind van het mann. geslacht van Jacobus van Hove en van Mathilde van Immerseel. 27 Aug. Maria Louisa Verdurmen, oud 2 m., d. van Jacobus en van Anna Maria van Ecke. llengxttlilli. Geboorten. 18 Aug. Rosalia, d. van Alphonsus de Booij en van Maria de Wilde. Iloek. Geboorten. 16 Aug. Pieter, z. van Maarten van der Gouwe en van Maria de Meester. 30 Aug. Andries, z. van Hendrik van Doesselaar en van Cornelia Adriana Kaijser. Overlijden. 16 Aug. Willem Haak, oud 7 j., z. van Pieter en van Catharina Bareman. Overslag. Geboorten. 26 Aug. Hendrikus Edmondus Albertus, z. van Aloysius de Nijs en van Leonie Marie Ver durmen. Isas van VSent. Geboorten. 15 Aug. Gustave, z. van Charles Dhaene en van Maria van de Voorde. 16 Aug. Johanna Cornelia, d. van Pieter Simons en van Leuntje van de Yelde. Jan, z. van Paul Stouthamer en van Cornelia Jacoba Oostdijk. 31 Aug. Wilhelmina Melchior Seraphinus, z. van Pieter Brugmans en van Maria Louisa Fruijtier. St. .iansteen. Huwelijks-voltrekkingen. 25 Aug. Charles Ludovicus Bolssens, oud 64 j., weduwn. van Juliana van Acker en Eugenia Maria Peeters, oud 29 j., jd. Geboorten. 19 Aug. Eduardus Franciescus, z. van Adrianus de Loos en van Maria Franciesca Aerts. 24 Aug. Fran ciscus, z. van Emilius van Holle en van Johanna Lernout. Augusta Maria, d. van Joannes Hendericus Arens en van Rozalia de Wolf. Overlijden. 26 Aug. Franciscus van Holle, oud 2 d., z. van Emilius en van Johanna Lernout. 28 Aug. Petrus Reijnebeau, oud 5 w., z. van Joannes en van Melania de Wolf. SEaamslag. Geboorten. 16 Aug. Neeltje, d. van Pieter Bakker en van Mechelina Bareman. 19 Aug. Jaco bus Jozef, z. van Jacobus Willem Penne en van Elizabeth van der Haegen. Pieter Jan, z. van Pieter Oppeneer en van Geertruida Pieternella de Footer. 20 Aug. Catharina Anna, d. van Jan Schieman en van Janneke Moens. 22 Aug. Janna, d. van Cornelis de Jonge en van Maria van de Velde. 23 Aug. Adriana, d. van Christiaan de Meester en van Aaltje de Krijger. Overlijden. 30 Aug. Janneke Levina de Yisser, oud 3 m., d. van Jozias en van Wilhelmina Deij. Xuitltlorpe. Overlijden. 25 Aug. Bertha Maria van Graefschepe, oud 19 d., d. van Theophilus en van Stephanie Heijse. Hulst, 3 September. Middenprijs per 100 kilo: Tarwe 7,50 Rogge /5,00; Wintergerst 6,00 Zomergerst 5,00Haver 6,50 Erwten /8,00; Paardenboonen Duivenboonen f Witteboonen Bruineboonen Boekweit Lijuzaad Aardappels 2,00; Koolzaad per zak van 106 liters Boter per kilo 1,20 a Eieren per 26 stuks 0,95 a Er waren ter markt te koop gesteld 29 stuks hoornvee, 15 verkocht, 28 varkens, 12 verkocht, 1 schaap. Rotterdam, 3 September. De redelijke aanvoer van Granen ruimde heden tot ongeveer onveranderde prijzen op. Puike Zeeuwsche eu Vlaamsche Tarwe 5,75 a 7,00, nieuwe /3,75a/ 5,50. Rogge a mindere 3,25 a 4,25. Gerst 2,25 a 3,50. Haver 1,50 a 3,25. Paardeboonen a Duiveboonen a/ Bruineboonen a -Witteboonen Walchersche a Erwten 6,00 a 8,50, mindere a Kanariezaad beste 8,00 a 10,50, mindere a r Ajuin 1,00 a 1,15 per 50 kilo. Koolzaad /"6,00 a 7.10. Eieren 3,90 a 4 00 per 100 stuks. Aardappelen Zeeuwsche 2,50 a 3,00. Lnnden, 3 September. Granen. Meel en Gerst gedrukt. Haver stil. It 0 E li S V A HET GEL I). Belsisch per 100 fr. 47,80 ft 48,00 12,00 h 12,084 Bngelsch per ZEETIJDINGEN. Van 31 Aug. tot en met 3 Sept. a VLAG. NAAM. M3. Van en naar. Lading. Voor Ter Neuzen 3 Eng. s.s. Ptarmigan 3492 Liverpool stukg. idem Ann Webster 2241 Louden idem Van Ter leuzen t 2 Eng. s.s. River Lagan 2272 Londen stukg. 3 idem Eira 3544 Sunderland ledig Voor V ilent 31 Eng. s.s. Rosa 1294 Goole stukg. idem Derwent 2118 idem idem 1 Fra. s.s. F. T. B. 653 Aiguillon rogge Eng. s.s. New Borough 5079 Louisa hout idem Spindrift 2003 Londen stukg. Rus. brik Frida 924 Riga hout 2 Rus. hark Emil 1681 Kotka idem Eng. s.s. Leona 1698 Ostende ledig idem Norma 1385 Goole idem 3 idem Sea Belle 2152 Londen stukg. Belg. s.s. Stad Nieuport 1627 New-Castle ledig Ned. s.s. Talisman 2025 Leith stukg. Van Gent t 1 Eng. s.s. Dynamo 1364 Hull stukg. Zweed. s.s. William 916 Dantzig phosph. 2 Eng. s.s. Warkworth 1974 New-Castle stukg. Fra. brik St. Eugenie 377 Pool macadam Deens. s.s. Hamlet 3137 BIyth ledig Eng. s.s. Rosa 1294 Goole stukg. idem Sea Gull 2100 Londen idem Rus. s.s. Vera 4090 New-Castle ledig Eng. s.s. Antiquari 2915 Leith stukg. idem Derwent 2118 Goole idem Van 31 Aug. tot en met 3 Sept. werden langs de Oostsluizen alhier 48 binnenvaartuigen op- en 43 afgeschutlangs de Westsl. 9 op- en 6 afgeschut. Op Zaterdag den 8sten September hopen onze geliefde ouders hunne SOjarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Ter Neuzen, 4 September 1894. Getrouwd L. VINKEN, Coupeur, EN Ter Nenzen Helder -, 30 Augustus 1894. De Anti-re vol utionaire kiesvereeniging wordt door dezen opgewekt om bij volgende verkiezingen niet meer in onderhandeling t.e treden met den heer J. VAN DE REE, wijl hij bij de laatste verkiezing heeft bewezen gebroken te hebben met onze partij. Een Anti-revoldtionair Kiezer. a TERNEUZEK. Jeudi 6 Septembre a 8,30 heures du soir, au local de la Societe. LE COMIT^. genegen deel te nemen in gemeenschappelijken aankoop SUI'ERPIIOSPIIAAT levering einde dezer maand, gelieven opgave te doen v<5or 14 e. k. bij een der ondergeteekenden. Westdorpe, 3 Sept. 1894. D. B. VAN ACKER. C. VAN WAES. schip Pieter Abraham, met eene lading grove voor rekening van J. A. STELLINGSMA, Oost- sluis, Ter Neuzen. inhoudeude pi. m. 500 H. L. Te bevragen bij G. VAN DER PEIJL, in bouwmaterialen, Ter Neuzen.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1894 | | pagina 3