Gemengde berichten. BURGERLIJKE STAND." van 700, berust nog steeds bij den penningmeester der financieele commissie, maar zal derhalve met al het geld, dat nog moge toevloeieu, aan den gever van dat voorschot worden uitgekeerd. TER NEUZEX, 31 Juli 1804. De verjaardag van H. M. onze Koningin-Regentes werd alhier gisteren herdacht door het uitsteken van vlaggen van openbare en vele particuliere gebouwen, terwijl des avonds het muziekgezelschap /Apollo" op het Marktplein eeuige stukken uitvoerde. Aan het op Woensdag 15 dezer, door het fanfa- rengezelschap vApollo" alhier te geven festival, zullen deelnemen het harmoniegezelschap //Harmonie" van Hulst, de fanfarengezelschappen „De Jonge Trom- petters", //De Yolksgalm", ffVrij en Frank" en z/Jong maar sterk" van Gent, #De Yrije Zonen' van Wachtebeke, </Scheldegalm" van Hansweert, z/Eikels worden boomen" van Westdorpe, //Con cordia" van Axel, //Samenwerking" van Sluiskil, z/de Yolhardiug" van Zaamslag, »Ons genoegen' van Zuiddorpe", #Ylijt, en Yolharding" van Hulst, z/De Vereenigde werklieden" van Ter Neuzen, z/Harmonie" van Biervliet en ffAmphion" van Stoppeldijk, en de zanggezelschappen wYlaanderens Zonen" en //Marxkring" van Gent, //Nut en Genoegen" van Driewegen, ^Advendo" van Mid- delburg, //Neuzens mannenkoor'" van Ter Neuzen, /Apollo" van Hulst, //Uitspanning door iuspanning' van Oost- en West-Souburg, /Crescendo" van Sluiskil, //Zaamslag3 mannenkoor" van Zaamslag en //Uitspanning door inspanning" van Veere. In de eerste helft der maand Juli is door het postkantoor alhier de volgende onbestelbare brief verzouden, aan het adres van J. Dijkema, Oldeouwer. Door het hulpkantoor Koewacht, aan Benediktus, Antwerpen. Te 's Gravenhage is bij het examen voor de Engelsche taal o. a. geslaagd de heer S. J. van Wijck, hoofd eener bijzondere school te Heerenveen. Aan de ten vorigen jare ook met Rijks-subsidie gemaakte keibaan, ter verbinding der hoofdkom van de gemeente St. Janst^en met die van Koe wacht, is door de besturen dier gemeenten de naam gegeven van Wilhelmiuastraat, naar H. M. onze jeugdige Koningin. Axel, 2 Aug. Onder voorzitterschap en op uit- noodiging van den EdelAchtb. heer burgemeester dezer gemeente, lid van de sub-commissie voor het land van Axel, vergaderden heden avond ten raad- huize alhier eenige ingezetenen, teneinde eene commissie te vormen, tot het inzamelen van gelden, bestemd voor den aankoop van een souvenir, aan te bieden aan H. M. de Koningin, bij gelegenheid van Hoogstdeszelfs bezoek aan het eiland Walcheren. Bij voldoende inteekening zal het geschenk bestaan uit een zilveren beugeltasch, goudeu boerenknoopen of iets dergelijks, dat betrekking hesft op de eigen aardigen kleederdracht uit deze streekterwijl tegelijk hiermede ook aan H. M. zal worden aange- boden eene photographie van de vertegenwoordigde types der verscbillende kleederdrachten uit geheel Zeeland. De commissie, die zich belast heeft met het aanbieden der lijsten aan de ingezetenen bestaat uit de heereu P. Zijlstra, A. Verwilghen, A. E. C. Kruijsse, J. M. Oggel, J. P. Oggel, M. L. van Vessem en L. Waelput, die ieder stoffelijk bewijs van instemming, hoe gering ook, gaarue in ontvangst zullen nemen. Westdorpe. In de j.l. Dinsdag alhier gehou den raadsvergadering werd de gemeenterekening over 1893 aangeboden, bedragende in ontvang f 11567,50^, in uitgaaf f 11085,39^ alzoo een goed slot van f 482,11, en gesteld in handen eener daartoe benoemde commissie van onderzoek bestaande uit de heeren E. de Munck, Ch. Steijaert en P. van Waes de begrooting van het algemeen armbestuur voor 1895 werd nagezien en goedgekeurd in ontvang en uitgaaf op 145 8,8 5 aan dit bestuur zal behoudens nadere goedkeuriug een subsidie uit de gemeentekas voor dat jaar worden toegekend van f H70 een voordrachtstaat werd opgemaakt terbenoeming van twee zetters voor 's Rijks directe belastiugeu tengevolge periodieke aftreding, en waarop werden gesteld de heeren D. Bauwens, N. Heijman (aftre- dende leden) en de heeren P. H. Kerckhaert en Al. Govaert, alien alhier wonende Voorts werd besloten de jaarwedde eener op te roepen onderwijzeres met f 25 te verhoogen en alzoo te brengen op f 575 zoodra de noodige goedkeuring hierop zal zijn verkregen. Ilulst. Bij gelegenheid der veijaring van H. M. de Koningin-Regentes wapperde alhier bijna van huis tot huis de driekleur. 's Avonds om 7 uur maakten de Harmonie, Fanfaren en Zangvereeniging eene muzikale wandeling door deze gemeente, terwijl door de twee laatste gezelschappen op de markt concert werd gegeven. Koewacht. Door den gemeenteraad is met alge- meene stemmen beuoerad tot onderwijzeres in de nuttige handwerken aan de school te St. Andries, mej. L. Wuijtack, alhier. Yan kleine kinderen zegt men wel eens r z/ze kunnen niets laten liggen dan gloeiend ijzer en molensteenen," op sommige menschen zou dit gezegde ook wel van toepassing ziju. Een inwoner dezer gemeente vond, dat de groote kant- en kei- steenen, welke gebruikt werden voor het maken van den nieuwen steenweg ook uitmuntend geschikt waren ora een kelder en een varkenshok te bevloeren. En wat deed de goede man Hij dacht zeker ffAan een boom zoo vol geladen, mist men vijf, zes pruimen niet" en nam zijn gerief van de groote massa's steeneu, welke dicht bij zijue woning lagen. Doch de zaak lekte uit en deze week kreeg onze vriend een bezoek van de politie, die, nog al wat nieuwsgierig uitgevallen, geheel zijne woning door- zochten en eiudelijk ook de fraaie steenen vloeren vond. Jammer was het dat ze nu weer uitgebrokeu moesten worden en de man tot loon voor al zijue moeite en zorgen nog een proces-verbaal kreeg. Iloofdplaut, 2 Aug. Woensdag bij de eerste proefvaart van de provinciale boot deden eenige ingezetenen als blijk van ingenomenheid hunne vlaggen wapperen. Een passagier stapte aan wal en zestien personen gingen aan boord om Ter Neuzen een bezoek te brengen. Handelaars aldaar hebben het meeste belang bij een geregelde vaart op die stad. Hunne relatie met Hoofdplaat, Biervliet en omstreken was tot hiertoe nihil, doch willen zij van nu af de stoombootdienst zich ten nutte maken, dan zullen zij ook deze streek bezoeken en handelsbetrekkiugen trachten aan te knoopen. IJzendijke. Door den heer J. B. Hontele en andere koopers in den Braakmanpolder is bij het gewestelijk bestuur gerekwesleerd om de koopers van nagenoeg 3 hektaren ook het stemrecht in polderzaken te verschaffen, waarvan zij door de overige koopers uitgesloten zijn geworden. Aan het station Rozendaal werd door een treinsmid gevonden een portefeuille, inhoudende een waarde van 10,000 francs. Door den vinder werd de portefeuille aan den ontstelden eigenaar ter hand gesteld, die hem tot belooning een franc wilde geven, welke edelmoedigheid de amid echter beleefd van de hand wees. Op de bakkerij tentoonstelling te Amsterdam hebben bekrooningen plaats gehad voor een tarwe- brood ter lengte van 3,40 M. bij eene breedte van 65 en hoogte van 18 cM. en voor een krentebrood ter lengte van 3,55 M. bij eene breedte van 36 en hoogte vau 12 cM. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft bij den heer Dupont, op de Delftschevaart te zware beschuldiging in de gevangenis zitIk wilde op reis gaan, omdat ik niets beters tedoen had maar nu heb ik een taak te vervullen, ik blijfhier." z/Ach, Agnes wat zijt ge goed I" was alles, wat Koernaad vermocht te autwoorden. De beide heeren namen afscheid en verlieten gezamenlijk de villa in de Rauchstraat. Er verliep echter een geruime poos voordat Koenraad zijn niet verafgelegen woning in de Victoriastraat bereikte, want de advocaat liep met hem verscheidene keeren de Thiergartenstraat heen en weer. Hun gesprek liep nu niet over Valentine Zier, doch Lageman liet zich door Koenraad vertellen van mevrouw Von Beeren's kinderjaren en vau haar kortstondig huwelijk. Toen zij eindelijk afscheid van elkaar genomeu hadden en Lageman zijn weg naar het cafe Kaiserhof voortzette, waar hij eenige vrienden zou ontmoeten, mompelde hij //Hoe is het mogelijk, dat die man zulk een vrouw van kinds- been kent en dan nog oogen heeft voor eene andere z/Wel verduiveld, Lageman, welk slachtoffer wilt ge morgen weer uit de klauwen van den beul redden hoorde de advocaat plotseling, terwijl hij een zware hand op zijn schouder voelde. //Ik loop al een heel eind achter u, en ge bemerkt er niets van en praat halfluid met u zelven." z/Ach, goeden avond, kapitein antwoordde Lageman en drukte den ander de hand, //Inder- daad houd ik me bezig met een geval, zooals ik nog nooit bij de hand heb gehad, en waarover ik Het stilzwijgen moet bewaren," vulde de kapitein aan. #Ik ben niet nieuwsgierig, waarde heer, Kom mee en spoel voor vandaag uw zorgen weg met een glas Marcobrunner. Ge zijt immers op weg naar het Kaiserhof?" Lageman antwoordde toestemmend, de kapitein stak zijn arm in den zijne en zoo stapten beiden voort ,/Als men wist, welk geval mij bezig houdt en wie daarbij het arme slachtoffer is, dan zou ik behalve de schade ook nog den spot hebben," dacht Lageman. »Maar waarom schade waarom spot?" vroeg hij zich af, terwijl hij een manhaftige houdiug aannam VWaarom zoo kleiumoedig In kracht ligt ons geluk, zei mijn vader onze altijd. Waarom zou ik al mijn krachten niet inspan nen om het schoonste, reinste geluk te winnen z/Zie zoo, daar zijn de laatste twee van onze tafelronde riep men den kapitein en den advo caat toe, terwijl zij eenafzonderlijk, fraai gemeubileerd zaaltje van het Kaiserhof binnentraden, waar twaalf of veertien heeren, enkele in uniform, op het oogenblik wachtten, dat zij aan tafel zouden gaan om in den laten avond nog eens lekker te eten. ffWel, Lageman, hoe is het Hebt ge een twijfelachtig proces gewonnen Hebt ge den hoogsten prijs uit de loterij getrokken hoorde de advocaat dien avond herhaalde malen vragen, daar zijn opgewekte stemming aller aandacht trok. Zij wisten echter niet, dat die vroolijke stemming te dankeu was aan zijn hoop op den hoogsten prijs uit de loterij des levenseen goede, schoone verstandige vrouw. (Wordt vervolgd.) Rotterdam, een brutalen inbraak plaats gehad. Terwijl een viertal dieven buiten de wacht hielden hebben er twee ingebroken en op eene kamer boven, waar eene dame sliep, uit de kleederen dier dame eene goed gevulden portemonnaie en eenige andere voorwerpen ontvreemd. Door het ontwaken der bewoners namen de inbrekers de vlucht, onderwijl de politie twee der buitenstaande arresteerden en inrekenden. In de jongste raadsvergadering der gemeente Idaarderadeel (Friesland) werd, bij de behandeling der gemeenterekening, door den rapporteur de aan dacht gevestigd op de volgende punten 1°. dat door de leden van den raad in het afgeloopen jaar in de raadsvergaderingen 14 K. G. tabak was opgerookt, en 2°. dat ten behoeve van lieden die in de provoost kwamen, 0,75 verteringskosten per persoon werd uitgegeven. Gevraagd werd, of die personen ook soms een biefstukje kregen. Hierop werd door den voorzitter geantwoord, dat zij tweemalen een kop koffie en een broodje met kaas kregen. Bij het insehieten van vischtorpedo's door het ramschip //Reinier Claezen" is ter reede Tessel een torpedo (ougeladen) gezonkeu. Er zijn terstond pogingen in het werk gesteld om het vermiste instrument terug te vinden, echter zonder resultaat. Het vertegenwoordigt eene waarde vau f 5500. De bezoekers van de Antwerpsche tentoon stelling kunnen niet genoeg gewaarschuwd worden vooral zorg te dragen hunne portemonnaies goed weg te steken. Niettegenstaande de stationchef te Esschen in de visitatiezaal en in de wachtkamers twee geheime politie-agenten laat surveilleeren en op verschillende plaatsen //Past op de dieven' heeft laten aanplakken, gaat er geen week voorbij, of personen meestal dames komen tot de treurige ondervinding, dat zij de dupe zijn geworden van sluwe, reizende //pickpockets." Dezer dagen was een berichtgever ook getuige, dat twee dames met tranen in de oogen haar wedervaren mededeelden. Uit het gedrang der visitatiezaal in de wachtkamer komende, misten beiden haar portemonnaie, waarvan de een f 26 de andere f 180, benevens sleuteltjes en spoorweg- kaartje, bevatte. Uit de Wijk schrijft men d.d. 31 Juli. We hebben nooit kunnen denken dat het water zooveel ongedaan zoude kunnen maken als men hier nu dagelijks in de naaste omgeving aanschouwt. Ge- lukkig dat het water sedert j.l. Zondag hard vallende istoch staan nog vele landerijen geheel blank. Ook zijn hier en daar nog onderscheidene woningen niet vrij van het water. Vele huissteden kunnen moeilijk anders bereikt worden dan gelaarsd of barrevoets. Het ziju in de laatste dagen ook vrij wel hoofdzakelijk blootvoelers, die de wegen pas- seeren, wat bij al de narigheid een koddig gezicht oplevert. Op tal van plaatsen zijn de straatwegen door moedwillige handen doorgestoken, hetgeen voor de passage vooral bij nacht niet weinig gevaarlijk is. Het gemeentebestuur beijvert zich echter zooveel mogelijk om de veiligheid in de hand te werken. Te Koekange kondeu jl. Zondag de godsdienstoefeningen niet plaats hebben, doordien de kerk voor voetgangers schier niet te bereiken viel. Meer en meer komt aan het licht hoeveel de bouw- en tuinvruchteu van de overstrooming hebben geledeu. Niet alleen toch dat vele aardappel- velden geheel verloreu zijn, maar ook de rogge- en boekweitvelden zijn er slecht aan toe. Hoe een en ander nog ten goede zal kunnen keeren, is thans nog niet met zekerheid te zeggen. De weilanden die uit het water te voorschiju komen zijn totaal zwart, zoodat ze vermoedelijk dit jaar wel ongeschikt zullen blijven om het vee er weer in te laten. Door de uitdampiugen der landerijen verspreidt zich thans over Koekange eene sterke zeer onaangeuame geur. Te wenschen is het dat zulks op de volksgezondheid geen schadelijken invloed teweeg zal brengen. Het treurigste van alles is dat voornamelijk de arbeidende klasse door dezen toestand het meest wordt geteisterd. Een beroep op de offervaardigheid van hier en elders wonenden zal dan wellicht ook niet kunnen uit- blijven. Het gevaar van doorbraak bij den Bloemberg is opgeheven. De rijkspolitie is weer naar hare standplaatsen teruggekeerd. Wanneer men een wandeling maakt door het zoogenaamde spoeling-district, dan ziet men bijna voor elk stuk weiland een bord met het opschrift ,/besmettehjke veeziekte, mond- en klauwzeer." Het schijnt nu eeumaal gewoonte te ziju om mond- en klauwzeer tegelijk te noemen, want naar men mededeelde, is het alleen mondzeer wat onder het vee heerscht, en komt klauwzeer bijna niet voor. Besmettelijk zijn beide ziekten, maar sterveu komt zelden voor tengevolge van mondzeer, maar dikwijls bij klauwzeer. Opmerkelijk is het dat veeziekte altijd, het eerste voorkomen in het spoeling-district deze worden toegeschreven aan het gebruiken van spoeling voor veevoeder. Dat de ziekte grooten invloed heeft op de Rotter damsche markten blijkt daaruit, dat het vee uit Schiedam en omstreken aan het Hofplein ter markt moet komen en daar Maandag waren aangevoerd II schapeu en 71 varkens, Dinsdag 263 runderen. Onlangs ziju ongeregeldheden geblcken in de levering van voedingsstoffen aan het weeshuis te Vrouwenparochie. Dpor den weesvader en de weesmoeder vau genoemd gesticht en door de be trokken armvoogdeu waren nl. de leveranciers ge- noodzaakt onware vorderingen in te dienen ten opzichte der geleverde stolfen. Eveneens was echter gebleken, dat men hier te doen had met een misbruik van jaren ber, waarin de betrokken per sonen door een lange gewoonte geen euvel hadden gezien en waarbij in het allerminst aan kwade trouw kon worden gedacht, daar zich niemand hunner daarbij financieel bevoordeelde. Inmiddels waren door een uieuwe verordening op de levering door het burgerlijk armbestuur tegen eene herhaling dezer misbruiker. reeds maatregeleu genomeu. In de raadszitting waarin deze zaak te berde werd gebracht, is een motie van vertrouwen in het beleid vau het burgerlijk armbestuur en van de betrokken weesouders aangenomen. Eergistermiddag ongeveer te 3 uur heeft in de nabijheid van Rozendaal (N.-B.) een duel op den degen plaats gehad tusschen den heer Drumont van het Parijsche blad Libre Parole, en den Fran- schen afgevaardigde graaf d'Elva. Drumont heeft, zooals men weet, zich in Belgie gevestigd, waar hij niet behoeft te vreezen in de termen te vallen van de anarchistenwet. De aan- leiding tot het duel was een beleedigend artikel in de Libre Parolehet duel had biunen onze grenzen plaats, omdat Drumont //de gastvrijheid, welke hij van Belgie had ingeroepen, niet wilde schenden." De beide tegeustanders reden ieder in een rijtuig, waarin mede twee getuigen en een dokter, in de richting van Seppe. Twee redacteurs van de Etoile Beige volgden hen. De politie, van de zaak onderricht, vertrok in de richting, waarin de rijtuigen zich hadden be- geven. Toen de politie op de plaats kwam, waar het duel was gehouden en de heereu haar gewaar werden, sprougen zij dadelijk in de rijtuigen en verwijderden zich in de richting van Belgie. Een stukje met bloed bevlekte watten en een flesch door hen daar ter plaatse achtergelaten, werden in beslag genomen. De degens, welke gebruikt werden, zijn op eeuigen afstand van de plek waar het duel plaats had, door een voorbijganger gevonden en ter beschikking van de politie gesteld. De heer Drumont is in het linkerbeen geraakt. Het moet er, naar De Grondw. verneemt, hevig zijn toegegaan. Van 16 tot en met 31 Juli. Huwelijks-aangiften. 20 Juli. Joos jm. en Amelia Prudentia Gijsel, oud Ter Weuzen. Wieland, oud 31 j., 45 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 26 Juli. Izaak Meijer, oud 26 j., jm. en Engelina Pieternella Minnik, oud 23 j., jd. Geboorten. 17 Juli. Neeltje Suzanna, d. van Cornelia Harms en van Sara van den Berge. 18 Juli. Comelis Pieter, z. van Jacob Johannes Jolijt en van Jannetje van Boven. Maria, d. van Reinier Jan Scheele en van Cornelia de Feijter. 19 Juli. Jacobus, z. van Jan Harte en van Elisabeth Boerman. 21 Juli. Janna, d. van Adriaan Die- leman en van Johanna de Graaf. 22 Juli. Pieter, z. van Francois Elve en van,£athalina Dieleman. 24 Juli. Pieter, van Antheunis Dekker en van Eva Janna de Bruijne. 25 Juli. Dirk, z. van Krijn van Tatenhove en van Janna Pieterse. 26 Juli. Jan, z. van Pieter Meeuwsen en van Dina Elve. 29 Juli. Anthonie Andries, z. van Jacobus Comelis Geensen en van Jannetje van Aalst. Jacob Jan, z. van Jacobus Comelis Huijssen en van Machelina Geer- truida Oostdijk. 31 Juli. Johannes, z. van Abraham Jacobus Faas en van Willemina Janna van Drongelen. Gilles Jan, vau Maarten de Regt en van Pieternella Dieleman. Overlijden. 18 Juli. Ignatius Poppe, oud 60 j., echtg. van Paulina Kouijzer. Johanna van Wijck. oud 4 j., d. van Johannes Carolinus en van Pieternella van den Berge. 21 Juli. Catharina Adriana Yerhelst, oud 1 m., d. van Jakob en van Barbera Riemens. 22 Juli. Catharina Pieternella van Tatenhove, oud 11 d., d. van Willem en van Maatje Wil- lemsen. 24 Juli. Josephus Adolphus Bal, oud bijna 8 j., z. van Augustus en van Mathildis Elisa Muijs. 28 Juli. Machiel Dees, oud 2 m., z. van Krijn en van Maria Rouw. Anthonie Jacobus Geensen, oud 2 m., z. van Anthonie en van Janna Klaassen Axel. Huwelijks-aangiften. 20 Juli. Jan van de Wege (vau Ter Neuzen), oud 42 j., weduwn. en Hebrinade Kraker, oud 40 j., jd. Geboorten. 18 Juli. Daniel, z. van Pieter van Cadzand en van Cornelia Schieman. 20 Juli. Johannes Comelis Pieter, z. van Cornelis van Bendegem en van Maria Magda- lena Kotvis. Francois, z. van Jan Goossen en van Adriana van Langevelde. 21 Juli. Jacobus, z. van Adriaan van Cadsand en van Ebrina Dees. 23 Juli. Pleune, d. van Jan Kolijn en van Abigiael Goossen. 24 Juli. Anna Cornelia, d. van Jan van Alten en van Leentje Koster. 25 Juli. Adriaan, z. van Jan Dieleman en van Susanna Mechielsen. 27 Juli. Sara Elisabeth, d. van Marinus Cornelis Gans en van Elizabeth van Wijck. Jacobus, z. van Jacobus Bareman en van Catharina Riemens. Sophia Maria, d. van Octavianus Formont en van Pelagia Maria de Witte. Dirk Willem Frederik, z. van Bastiaan 't Hart en van Jacoba Pieternella Kaijser. 31 Juli. Krina Hendrika Mecheliua, d. van Hendrik Mangold en van Anna Cornelia Moens. Uosclikapelle. Geboorten. 6 Juli. Paulina Chris tina Catharina, d. van Clement Kouijzer en van Anna Catharina Roovers. 24 Juli. Emma Angelina, d. van Josephus Vaal en van Anna Catharina de Waal. Uraanw. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Juli. Jacobus Verbist, oud 42 j., weduwn. en Virginie Kindt, oud 40j.,jd. 11 Juli. Josephus Ambrosius Meerssaliaert (van Hulst), oud 31 j., jm. en Carolina Godeliva Schopman, oud 24 j., jd. Geboorten. 8 Juli. Rosalia, d. van Pieter Jacobus van Troost en van Anna Maria de Rijck. 10 Juli. Magdalena Rosalia Maria Coleta, d. van P„etrus Benedictus Penguet en van Isabella Maria Compiet. Overlijden. 4 Juli. Fidelus Dominicus de Caluwe. oud 20 j., z. van Victor en van Apolonia van Swaal. 7 Juli. Martha de Koning, oud 4 m., d. van Petrus en van Judoca Vermeulen. Joannes Petrus Jongeneelen, oud 56 j., z. van Rumoldus en van Adriana Smoor. Hoek. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Juli. Jacobus Pladdet, oud 23 j., jm. en Helena Vinke, oud 20 j., jd. Geboorten. 23 Juli. Leendert Marinus, z^ van Gilles Maas en van Dina Deij. 24 Juli. Jozina Framboise, d. van Gerrit Jan Buter en van Catharina van den Broeke. 31 Juli. Maria Tanneke, d. van Jacob Dieleman en van Catharina Johanna Wolfert. Overlijden. 20 Juli. Comelis Hamelink, oud 76 j., weduwn. van Leijntje Pladdet. 25 Juli. Elisabeth Verheijke, oud 76 j., wed. van Frederik van Tatenhove. UengMtdiJU. In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. OKsenisse. Huwelijks-voltrekkingen. 20 Juli. Hendrik Bakker, oud 24 j., jm. en Johanna de Putter, oud 38 j., wed. van Abraham van Driel. Geboorten. 19 Juli. Leonardus, z. van Judocus van Bellen en van Christina Verhoeven. Overlijden. 24 Juli. Petronella Merk, oud 76 j., wed de de 31 1 31 31 2

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1894 | | pagina 2