Vergadering' BURGERLIJKE STAND. Advertentien. De Belgische Moniteur deelt een koninklijk besluit mede, waarbij de in- en doorvoer te land en te zee wordt verboden van lompen, gedragen linnengoed en kleeren en gebruikt beddegoed, be- houdens verscheidene uitzonderingen met name genoemd. TER NEUZEV, 3 Juli 1804. Bijna een jaar geleden, 10 Aug. a0 p°, gaf de Turnafdeeling van den Laurentskring »Geluk in 'twerk" van Gent eene uitvoering in »de Tkeetuin" alliier, die zooals we toen meldden uitnemend slaagde. Ook verleden Zondag was het even zoo. Trots de tropische hitte waren vele leden opgekomen. De oefeningen, herhaalde malen toegejuicbt door de menigte, werden uitstekend uitgevoerd. Een deel kwam bierbij toe aan de vlugge jonge leerlingen. Vooral waren inderdaad schoon te noemen de gezamenlijke vrije oefeningen (uit te voeren op den Internationalen Turnkampstrijd te Douai, op 8 Juli a. s.) Wij twijfelen dan ook niet of de Kring zal met eere uit het strijdperk treden, wat wij haar van harte toewenschen. Weder werd dit feest opgeluisterd door ons fanfarengezelschap »Apollo", dat en bij 't op- treden der turners en bij de oefeningen en na afloop den leden van de Theetuin" verplichtte, door sehoone uitvoering der stukken en dit wel, zooals we van Apollo" gewoon zijn, geheel belangeloos. Naar wij vernemen behoort onder de gezelschappeD die zich tot dusverre hebben aan- gemeld tot deelneming van het op 15 Augustus e. k. alhier te houden intemationaal-festival ook het zoo gunstig bekende zanggezelscbap Advendo" van Middelburg, sterk 37 werkende ieden. Bij koninklijk besluit is herbenoemd tot burgemeester te Overslag, de heer D. Mattele. Bevorderd tot adjunct-inspecteur le klasse bij het Ned. Staatsspoor de heer C. Walraven te Breda. Benoemd met ingang van 1 Augustus a. s. tot commies-ontvanger van het grenskantoor te Kauter, bij Hulst, de heer J. de Beer, thans commies bij 'b rijks belastingen te IJzendijke. A at] de gemeente Clinge is, boven en behalve de bijdrage, bedoeld bij art. 45 Her onderwijswet een subsidie verleend van f 3518 voor de behoorlijke inrickting van haar lager onderwijs. In de eerste helft der maand Juni is door het postkantoor alhier de volgende onbestelbare brief verzonden aan het adres vanRijman Schouten te Antwerpendoor het hulpkantoor Axel aan het adres van Dienstmaagd van Martens te Sluiskil. De kermis alhier gehouden, was niet zoo druk bezocht als vorige jaren, denkelijk door de vervroeging van den kermisdag. De fanfarenvereeniging maakte in gezelschap van een lOtal leden van de muziekvereeniging van Westdorpe een muzikale wandeling beurteliDgs spelende eenige marsehen. Ook de draaimolen was dit jaar afwezig. Alles liep als gewoonlijk in de beste orde af. Zuiddorpe. Voor de vacante betrekking van onderwijzeres met akte voor nuttige handwerken hebben zich op eene jaarwedde van 600 slechts twee sollicitanten aangemeld. Koewacht. De 18jarige L. Huigens, klom- penmaker alhier, hehaalde verleden Zondag op de akademie voor sehoone kunsten te St. Nicolaas evenals verleden jaar weder den eersten prijs, eene onderscheiding, die deze jongeling te meer tot eere strekt, wijl hij slechts zijne vrije uren aan de teekenkunst kan wijden. L. de B., in den laatsten tijd door menig- vuldige ongelukken in zijne familie getroffen en reeds geruimen tijd zelf ziekelijk, was door het een en ander aan het mijmeren geraakt en had reeds menigmaal gedreigd zijn vrouw te vermoorden en zich daarna zelf 't leven te be- nemen. Zaterdagnacht pas toen hij te ruste lag, ZESDE HOOEDSTUK. Valentine's aanhouding was eerst bevolen, nadat de gerechtelijke schouwing van mevrouw Rechlings lijk had uitgemaakt, dat deze dame aan vergiftiging door atropine was overleden, en zulks op grond van het vermoeden, dat dit vergift haar was toe- gediend tijdens haar oponthoud in de woning van den heer Zier te Wilmersdorf. De dienstboden verklaarden, dat mevrouw gezond en wel was uitgegaan en bij haar terugkomst on- gesteld was. Wilde men aannemen, dat zij bij het ontbijt het vergift had ingekregen, dan werd dat weerlegd door de omstandigheid, dat het vergift niet zoo lang op zijne uitwerking zou hebben laten wachten. Tijdens den rit naar Wilmelsdorf en terug kon zij geen atropine ingekregen hebben, of zij moest widens en wetens dit vergif hebben inge- nomen en dit was geheel onaannemelijk. De koetsier, die mevrouw Rechling naar Wilmers dorf had gereden, was spoedig gevonden. Hij verklaarde, dat hij de dame van de Victoriastraat naar Wilmersdorf had gereden, daar op haar gewacht had en toen zonder verder oponthoud naar de Victoriastraat was teruggekeerd. sprong hij eensklaps op, greep een mes en bracht daarmee zijne vrouw eene diepe snede in den buik toe, waarna hij met het mes in de hand de vlucht nam. De oudste zoon, door het rumoer gewekt, liep zijn vader achterna, doch daar hij deze niet kon achterhalen, wijdde hij zijn zorg aan zijne gewonde moeder. De aan- stonds ontboden geneesheer verklaarde de wonde niet levensgevaarlijk. De politie van een en ander in kennis gesteld, liet het huis bewaken en trachtte den vluchte- ling op te sporen. Doch tevergeefs. Zondagavond echter kwam hij vrijwillig terug en werd door de marechaussees, welke zich in den omtrek verscholen hadden, aangehouden en geboeid naar Axel en verder naar Ter Neuzen gebracht, vanwaar hij naar Middelburg is vervoerd. Walsoorden, 30 Juni. Heden had alhier de openbare aanbesteding plaats van de jaarlijksche onderhoudswerken aan de waterkeering van het calamiteuze waterschap Walsoorden, (begrooting 10834,36). Ingescheven werd door de heerenJ. de Bree Ez. te Ter Neuzen, voor f 15000 P. J. Verbist te Hontenisse, voor f 11450; J. C. Bolier te Bruinisse, voor f 11435A. van Popering aldaar, voor f 11400 B. den Exter van den Brink te Krabben- dijke, voor f 11397 J Meertens te Hoek, voor f 11375 D. de Doelder te Ter Neuzen, voor f 11310 en J. de Jonge te Biezelinge, voor 11290. Biervliet. Vrijdag is een tienjarig jongentje van een werkman aan den Kapitalen dam verdronken in een put in den nieuw bedijkten polder. Hij was met andere joDgens gaan zwemmen, schoon zijn vader het had verboden. De vader, het ongeluk vernemende, snelde toe, maar kon door schrik bevangen nauwelijks het gezonken zoontje op den bodem weervinden, dat al een lijk was. Zondagmorgen maakte de heer E. Reudink, evangelist en godsdienst—onderwijzer van den kansel, aan de gemeente bekend, dat hij eene benoeming naar Veere had ontvangen. Die betrekking zal hij zeker aanvaarden. Iloewel de heer Reudink in onze gemeente tot veler genoegen werkzaam was, was hij evenwel zonder betrekking, zonder tractement. De f 150 's jaars en vrije woning, hem door de kerkvoogdij beschikt, rekenen wij niet mede, daar dit bedrag maar tijdelijk was geschonken, en meer kon men niet missen. Velen zien den verdraagzamen leeraar ongaarne vertrekken. Overigens was voor den rechtzinnigen onderwijzer in deze vrijzinnige ge meente geen vruchtdragend terrein te ontginnen. rechtszakeFT~ Arrondissements-rechtbank te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 3 Juli de volgende vonnissen uitgesproken 1°. J. C. V., oud 70 j., te Clinge, 2°. T. v. L., oud 26 j., te Kieldrecht, beiden thans gedetineerd te Middelburg, zijn wegens het opzettelijk stichten van brand door twee vereenigde personen, waardoor gemeeu gevaar voor goederen te duchten is, veroordeeld de eerste tot 1 jaar gevangenisstraf, de tweede tot 18 maanden gevangenisstraf, met in mindering brenging der doorgebrachte hechtenis. J. P. H., oud 47 j., wed. van G. C., onder wijzeres te Clinge, is wegens diefstal vrijgesproken. L. S. R., oud 11 j., zonder beroep te Ter Neuzen, is wegens als voren veroord. tot 3 dagen gevang. J. d. P., oud 33 j., bierhuishouder te Ter Neuzen, is wegens het geven van muziekuitvoeringen zonder vergunning van den burgemeester vrijgesproken. C. F. K., oud 26 j., hotelhouder te Ter Neuzen, is wegens het geven van een danspartij zonder vergunning van den burgemeester vrijgesproken. A. S., oud 15 j., zonder beroep te Westdorpe, is wegens mishandeling veroord. tot 7 dagen gevang. 1°. P. A. S, oud 27 j., 2°. C. L. v. d. H., oud 31 j., schippers te Clinge, zijn wegens mis handeling vrijgesproken. Bij vonnis der bovengenoemde rechtbank van heden, werd P. V.,oud 63 jaren, burgemeester van en wonende te Graauw vrijgesproken van het hem bij dagvaard ten laste gelegde en zulks op grond van de navolgende overwegingen De beide dienstmeisjes, die, evenals de dokter, de beschuldiging der stervende tegen Valentine hadden gehoord, verzekerde bij hoog en bij laag, dat juffrouw Zier niet in staat was tot zulk een afgrijselijke misdaad. De keukenmeid zeide, dat Valentine nooit had kunnen zien, dat zij een levenden visch schoonmaakte, hoe zou zij dan een mensch het leven benemen Minna zei, dat zij eerder zelf zoo'u misdaad zou begaan dan jnffrouw Valentinedat was een engel van geduld en goedheid. Beiden verklaarden, dat mevrouw Rechling stellig ijlde, toen zij die zwarebeschuldiging uitsprak, en in zijn eerste verhoor had de huisknecht precies hetzelfde verklaard. De dokter daarentegen verklaarde, dat de stervende volkomen bij haar bewustzijn was geweest de dienstboden moesten naar waarheid ook vertellen, welke heftige woordenwisseling tusschen mevrouw Rechling en Valentine was voorgevallen, ten gevolge waarvan de gezelschapjuffer op staanden voet het huis had moeten verlatennatuurlijk was deze verklaring ook niet geschikt om de beschuldigde te ontlasten. (Wordt vervolgd.) Overwegende dat ter terechtzitting onder eede is verklaard, eensluidend, doch afzonderlijk, door de leden van den raad der gemeente Graauw, P. Staal, J. van Damme en B. van den Eeckhout, dat zij ter vergadering van gemelden raad op 23 Februari j. 1. ter benoeming van een hoofd der openbare school, hunne stem hebben uit- gebracht op J. J. Wiegman door de raadsleden J. J. van Gassen, P. Bouwens, P. A. Bogaert en P. A. van de Voorde, eensluidend, doch afzonderlijk, dat zij toen hebben gestemd op op M. L. de Keijzerdoor alien afzonderlijk, dat zij hunne stembriefjes hebben ingevuldmet den naam van den persoon, op wien zij hebben gestemd, en de hun ter terechtzitting vertoonde stembriefjes herkennen voor dezelfde, die zij bij het uitbrengen hunner stem op het daartoe be- stemde bord hebben gelegd, en verder door de genoemde getuigen en den mede onder eede gehoorden P. A. Baart, secretaris dier ge meente, alien eensluidend, doch afzonderlijk, en zulks in overeenstemming met de ter terecht zitting gedane bekentenis van den beklaagde, dat zij, toen alle stembriefjes waren ingeleverd, hebben gehoord, dat de beklaagde de stembriefjes voorlas en wel viermaal den naam van Wiegman en driemaal dien van De Keijzer en vervolgens heeft verklaard, dat vier stemmen op Wiegman en drie op De Keijzer waren uitgebracht en dat Wiegman derhalve als hoofd der school was benoemd, dat die benoeming in de notulen is opgenomen en deze notulen bij besluit van den gemeenteraad van 1 Maart d. a. v. zijn goed- gekeurd, behoudens eene opmerking van een der raadsleden. O. dat daaruit wel zeer gewichtige bezwaren tegen den beklaagde voortvloeien, als zoude hij opzettelijk en in strijd met de waarheid een stembriefje, waarop de naam van De Keijzer stond, hebben voorgelezen als stond daar op de naam van Wiegman, doch dat de rechtbank de voile overtuiging daarvan niet heeft verkregen. O. dat dientengevolge de rechtbank niet overtuigend bewezen acht, dat de beklaagde zich aan het hem te laste gelegde heeft schuldig gemaakt. Van 16 tot en met 30 Juni. Bevallen van een jongen C. S. DE GROOT-Van Eraeijenhove. Ter Neuzen, 3 Juli 1894. Voor de vele bewijzen van deel- neming ontvangen bij het overlijden van tnijn geliefden echtgenoot, betuig ik inijnen hartelijken dank. Wed. J. J. MIELEN. Ter Neuzen, 3 Juli 1894. Voor de talrijke bewijzen van deel- neming die ik op mijn 858ten verjaardag heb ondervonden, betuig ik, ook uamens de familie, mijn hartelijken dank. Ter Neuzen, 3 Juli 1894. MARIA CORNELIA DE SMIT, Wed. J. Kamerik. van stembevoegde ingelanden van den calamiteuzen MARGARETHAPOLDER, op Woensdag 11 Juli 1894, namiddag 5 uren, ten kantore van deu Ontvanger-Griffier des polders te Zaamslag. Zaamslag, 2 Juli 1894. De Dijkgraaf, W. DE KLERK. Terll'enzen. Huwelijks-aangiften. 21 Juni. Josephus van Cleemputte, oud 30 j., jm. en Anna Maria de Rijk, oud 24 j., jd. 27 Juni. Willem Simon Johan Dieleman, oud 25 j., jm. en Neeltje de Jong, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Juni. Adriaan Pieter de Vos, oud 28 j., jm. en Cornelia Tholens, oud 28 j., jd. Geboorten. 16 Juni. Catharina Adriana, d. van Jacob Verhelst en van Barbera Riemens. Florentine Maria, d. van Jacobus Hamelink en van Florentine Maria van Driel. Sieger Jacob, z. van Frans Rosenga en van Maatje Paape. 19 Juni. Adriana Helena, d. van Anthonie Eggebeen en van Maria Josina Faasse. 23 Juni. Franciscus Henrikus Eduardus, z. van Eduardus Leopoldus Allaert en van Julia Maes. Christina Adriana, d. van Anthonie Ribbens en van Thona Gort. 24 Juni. Sophia Anna Judoca, d. van Johannes Josephus Anthonie van Rossum en van Apolonia Uitdenhof. Jan Adriaan, z. van Jan van Luik en van Elizabeth de Ruijter. 25 Juni. Johannes Marinus, z. van Marinus Johannes Cense en van Adriana Willemina Laco. 26 Juni. Pietemella Adriana, !d. van Pieter Adriaan van Hoeve en van Johanna Wiemes. Maria Anna, d. van Hendrikus Alexander Hulstaart en van Jacoba Sol. 27 Juni. Bernardus Camille, z. van Franciscus Goethals en van Apolonia de Gijsel. 29 Juni. Pietemella Adriana, d. van Marinus Oppeneer en van Dina Moes. 30 Juni. Janna Adriana Paulina, d. van Pieter Dieleman en van Adriana Janna Huijssen. Overlijden. 17 Juni. Lucresia van der Welle, oud 54 j., echtg. van Christiaan 'tGilde. 21 Juni. Cornelis de Smidt, oud 87 j., weduwn. van Sietje van der Peijl. 22 Juni. Johannes Jacobus Mielen, oud 36 j., echtg. van Koba de Meester. 27 Juni. Abraham Jolijt, oud 55 j., echtg. van Thona Dieleman. Axel. Huwelijks-aangiften. 22 Juni. Cornelis de Zeeuw (van Ter Neuzen), oud 29 j., jm. en Hendrika Deij, oud 24 j., jd. Pieter Hamelink, oud 22 j., jm. en Catharina Wieland, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juni. Jozias de Feijter (van Ter Neuzen), oud 21 j., jm. en Pleuntje Balkenende, oud 19 j., jd. Jacobus Dekker (van Ter Neuzen), oud 24 j.,jm. en Janneke Vinke, oud 23 j., jd. Willem Lodewijk van Fraeijenhove (van Zaamslag), oud 30 j., jm. en Janna Koekkoek, oud 20 j., jd. 28 Juni. Martinus Dieleman (van Ter Neuzen), oud 22 j., jm. en Anna Koster, oud 19 j., jd. Geboorten. 21 Juni. Maria Anthonia Leonia, d. van Johannes Franciscus Buijsrogge en van Leonia Maria Anthonia Galle. 26 Juni. Aaltje Elisabeth, d. van Willem Dieleman en van Sara Verplanke. 27 Juni. Jan, z. van Jan van Doeselaar en van Suzanna Abigael van den Berg. Sara Adriana en Adriana Sara, dochters van David Koster en van Neeltje Jansen van Rosendaal. 28 Juni. Cornelia, d. van Pieter Haak en van Neeltje Dieleman. Overlijden. 27 Juni. Krijn Willem de Feijter, oud 2 m., z. van Jozias Jan en van Adriana Cornelia de Mul. llosclikapeile. Geboorten. 1 Juni. Maria Johanna Alphonsia, d. van Jan Karel Hamelink en van Louisa Catharina Mel. 18 Juni. Aloysius Johannes, z. van Petrus Kroes en van Apolonia Eeman. 26 Juni. Josephus, z. van Eduard Bernard Modde en van Seraphina Catharina Schillemans. Overlijden. 6 Juni. Eduard Lambert, oud 6 m., z. van Alphons en van Philomena Pieters. 10 Juni. Florimond Naessens, oud 3 j., z. van Johannes en van Louisa de Bruijn. Pieter Wolfert, oud 70 j., echtg. van Janna Dieleman. 16 Juni. Honore Franfois Verbist, oud 11 m., z. van Carolua Ludovicus en van Rosalia Catharina d'Hont. Uraauw, Huwelijks-aangiften. 8 Juni. Alphons d'Haens, oud 31 j., jm. en Virginie van Belle, oud 32j.,jd. 22 Juni. Josephus Ambrosius Meersschaert (van Hulst), oud 31 j., jm. en Karolina Godeliva Schopman, oud 24 j., jd. Jacobus Verbist, oud 42 j., weduwn. en Virginie Kint, oud 40 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 8 Juni. Josephus van Heese, oud 24 j., jm. en Phelomina Heijdens, oud23j.,jd. 22 Juni. Alphons d'Haens, oud 32 j., jm. en Virginie van Belle, oud 32 j., jd. Geboorten. 4 Juni. Eugenius Henricus, z. van Franciscus Francken en van Mathilde Petronella Goedhart. Adriana Maria, d. van Petrus Mahu en van Mathilde van Gassen. 10 Juni. Florentina, d. van Stephanus Durinck en van Clementina Catharina Maenhout. 16 Juni. Maria Magdalena, d. van Johannes Francies van Poele en van Anna Catharina Neeve. 18 Juni. Maria Louisa, d. van Jacobus Verdurmen en van Anna Maria van Ecke. 25 Juni. Maria, d. van Josephus van Heese en van Phelomina Heijdens. 26 Juni. Anna Maria, d. van Josephus de Smit en van Rozalia Jans- sens. 30 Juni. Josephus, z. van Petrus Leeraert en van Rosalia van den Berghe. Overlijden. 22 Juni. Carolina Strijdonk, oud 4 w., d. van Jan Francies en van Rosina Dorothea Delien. 26 Juni. Jacobus van de Voorde, oud 71 j., weduwn. van Maria Anna Francisca Piessens. Hengxtilijk. In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. Hoek. Huwelijks-aangiften. 21 Juni. Jacobus Pladdet, oud 23 j., jm. en Helena Vinke, oud 20 j., jd. Abraham de Ridder, oud 24 j., jm. en Maria de Zeeuw, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Juni. Cornelis Leunis, oud 22 j., jm. en Helena Buijze, oud 19 j., jd. Geboorten. 22 Juni. Jan, z. van Karel Donze en van Janna van Doeselaar. 29 Juni. Janna, d. van Gilles Goossen en van Elisabeth Dieleman. 30 Juni. Jan Cornelis, z. van Jozias Haak en van Jacomintje de Jonge. Overlijden. 16 Juni. Elisabeth van der Peijl, oud 59 j., echtg. van David de Groote. 28 Juni. Abraham Deij, oud 43 j., echtg. van Adriana Pietemella Stouthamer. Hontenisse. Huwelijks-aangiften. 22 Juni. Leonardus Francis de Smit, oud 54 j., weduwn. en Maria Catharina Morcus, oud 29 j., jd. Jan Francies Peersman, oud 33 j.,jm. en Philomina van Huffel, oud 28 j., jd. Albertus Josephus Asselman, oud 57 j., weduwn. en Anna Maria Baart, oud 40 j., jd. 23 Juni. Pieter Francies Wullems, oud29j.,jm. en Maria Kas, oud 22 j., jd. 28 Juni. Cornelis de Dijcker, oud 34 j., jm. en Rozalia van Poecke, oud 33 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Juni. Theophilus Herrewegh, oud 32 j., jm. en Apolonia Louisa Heije, oud 26 j., jd. Petrus Storp, oud 27 j., jm. en Rosalia Wegenhousen, oud 26 j., jd. 30 Juni. Pieter Francies Neve, oud 38 j., jm. en Anna Maria de Maagt, oud 31 j., jd. Geboorten. 18 Juni. Maria Louisa, d. van Alphonsus Lansu en van Rosalia Kole. 21 Juni. Aloysius Judocus, z. van Petrus Judocus Verdurmen en van Marie Louise Picavet. 24 Juni. Cyrille Gilles, z. van Ludovicus Francies de Theije en van Anna Maria de Waal. 25 Juni. Mathilda, d. van Andries Asselman en van Rozalia Dankaart. 26 Juni. Alphonsus Cornelis, z. van Adriaan Vaal en van Anna Catharina de Koning. Overlijden. 17 Juni. Pieter van der Heijden, oud 72 j., weduwn. van Clarasina Burm. Desird Picavet, oud 16 d., z. van Jan Francies en van Aureliana van Jole. 19 Juni. Aloysius Vermorken, oud 2 m., z. van Pieter Francies en van Anna Catharina van Eck. 22 Juni. Sophia Duerink, oud 21 j., d. van Jacobus Bernadus en van Francisca Barbarina Verhagen. Overslag. In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. Sas van Gent. Geboorten. 23 Juni. Cyrillus Jacobus, z. van Karel Lodewijk de Roo en van Celanie Bouchier. 25 Juni. Rene Adolphe, z. van Henri Constantinus Ranschaert en van Elisa Cornelia de Leux. 30 Juni. Elise Hdldne, d. van Rudolphe Arnold Houttequiet en van Leonie Octavie Moerman. Overlijden. 20 Juni. Eduardus Martens, oud 67 j., echtg. van Adclaida de Bakker. St. Jansteen. Huwelijks-aangiften. 27 Juni. Charles Louis Valent, oud 36 j., jm. en Phara'ilde van Hecke, oud 30 j., jd. 29 Juni. Petrus Johannes Ivens, oud 23 j., jm. en Maria Rombaut, oud 18 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 27 Juni. Franciscus van Acker, oud 23 j., jm. en Leonia Mervis, oud 19 j., jd. Geboorten. 16 Juni. Josephus, z. van Juliana de Smet. 17 Juni. Philomena, d. van Aloijs Franckaert en van Joanna Catharina Timmerman. 23 Juni. Franciscus Johannes, z. van Josephus Yinck en van Seraphina van Goethem. 24 Juni. Johannes Franciscus, z. van Josephus van Haver Jen van Christina Bosman. Overlijden. 19 Juni. Johanna Vemimmen, oud 96 j., wed. uit het eerste huwelijk van Pieter Francies Weemaes en uit het tweede van Pieter Johannes de Potter. 24 Juni. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Leonar dus Rottier en van Maria Ludovika Inghels. 25 Juni. Maria Mathilda Herrewegh, oud 12 w., d. van Charles Ludovicus en van Maria Louisa de Moor. Stoppeldijk. Geboorten. 29 Juni. Jacobus, z. van Gerardus Jacobus Castenmiller en van Maria Ludovica IJsebaert. Overlijden. 30 Juni. Josephus Jansen, oud 2 m., z. van Pieter Jacobus en van Melanie Vermeulen. Westdorpe. Geboorten. 24 Juni. Martha Eduarda Juliana, d. van Leonardus van Himschoot en van Juliana Spuesens. 30 Juni. Maria Johanna Hubertina, d. van Johannes Hubertus Gilissen en van Maria Bogaert. Emeric Desire Marie, z. van Petrus Spuesens en van Mathilda de Smet. Overlijden. Gilles van Waes, oud 80 j., echtg. van Idonia Marquenij. Zaamslag. Huwelijks-aangiften. 21 Juni. David Scheele, oud 25 j., jm. en Jacomina Bakker, oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juni. Aarnout Dieleman, oud 21 j., jm. en Maatje Riemens, oud 24 j., jd. Geboorten. 16 Juni. Janneke, d. van Adriaan Koster en van Ebrina van Tatenhove. 17 Juni. Maria, d. van Jan Bakker en van Elizabeth Hamelink. 20 Juni. Gelein, z. van Leendert Dieleman en van Adriana van Hoeve. Aarnout Cornelis, z. van Jan de Ruijter en van Helena Braal. 24 Juni. Elizabeth, d. van Elisabeth van Doeselaar. 29 Juni. Leintje, d. van Adriaan de Pooter en van Maria de Pooter. Xukltlnrpe. Geboorten. 18 Juni. Joseph Marie, z. van Alphonsus van Eetveldt en van Stephanie de Maesschalck. 22 Juni. Martha Livina, d. van Lambertus Weterings en van Celina Maria Gijsel. Overlijden. 23 Juni. Petrus Joannes de Moor, oud 4 m., z. van Leopoldus en van Marie de Block.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1894 | | pagina 2