Gemengde berichten. BTOGERLIJKE STANPT vallen, hetgeen wel te betreuren is, daar menig arbeider in den winter hiermede een goed weekgeld verdiende. l)e tegen gisteren namiddag belegde gemeen- teraads-vergadering te Zierikzee, waarin afwezig waren de heeren Moolenburgh, De V os, De Clercq, Van den Bout, De Crane, De Looze, Boeije, Fokker en Ocbtman, kon wegens onvoltalligheid niet gehouden worden. De vergadering werd verdaagd tot heden (Dinsdag) namiddag. Men scbrijft uit Bandwijk (Over-Betuwe) De kersenverkoopingen zijn deze week afgeloopen. Over het geheel zijn de kersen duur verkocht en hangen dun aan den boom. De fruitbazen hopen op warm weder dat deze edele vrucht noodig heeft om spoedig te rijpen. Het plukken der bessen vindt handenvol werks, zoodat de jeugd ook hieraan groote getale de werkzame hand biedt. De bessen geven een goed beschot en worden voor Engeland opgekocht tegen 9 cent per K.G. TER NEUZEN, 5 Juni 1894. Naar wij uit goede bron vernemen, bestaat het voornemen bij de maatschappij tot bevordering van landbouw en veeteelt in Zeeland, afdeeling Hulst, om op Dinsdag aanstaande gezamenlijk de tentoonstelling van paarden te Anlwerpen te gaan bezichtigen. Vertrekkende met den eersten trein naar Belgie, wordt voor de terugreis uit Antwerpen 's avonds om half tien te St. Nikolaas een extra trein gevormd, welke de reizigers tot Ter Neuzen zal terugvoeren De koning van Belgie zal op hooger genoemden dag in de algemeene tentoonstelling de galerij van werktuigen en electricieteit inhuldigen. Zondag a. s. gaat met een extra-boot van Ter Neuzen naar Hansweert de harraonie van Cour- celles, directeur de heer Jules Hauappe. Van daar met een 25tal rijtuigen (het getal excursionisten bedraagt pi. m. 250) naar Goes. Bij besluit van de vergadering van 27 Mei> werden door de afdeeling Ter Neuzen van het Alg Nederl. Werkl. Verbond, de volgende adressen verzonden a. Aan ZijneExcellence den Minister van Waterstaat Handel en Nijverheid. „Geven met eerbied te kennen Ondergeteekenden, daartoe gemachtigd door de afdeeling Ter Neuzen van het Alg. Ned. Werkl. Verbond, (goedgekeurd bij kon. besluit van 23 Dec. 1893 n°. 28.) Dat tengevolge der groote concurrentie der Bel gische havens, de scheepvaart op de haven van Ter Neuzen kwijnende is dat de concurrentie door genoemde havens voort- durend grooter wordt, zoodat langzamerhand de scheepvaart op onze haven geheel zal worden gedood, en Ter Neuzen met hare ruim 7000 inwoners, die bijna alien hun bestaan in de scheepvaart vinden, met geheelen ondergang wordt bedreigd dat adressanten mitsdien de vrijheid nemen Uwe Excelleutie eerbiedig doch dringend te verzoeken, het daarheen te willen leiden, dat aan schepen onze haven tot lossing of lading aandoende, eene belangrijke vermindering van haven-, schut- en loodsrechten worde toegekend, om zoodoende de concurrentie dier buitenlandsche havens het hoofd te kunnen bieden, en voor den bedelstaf te worden gevrijwaard. In de hoop dat Uwe Excelleutie op dit verzoek gunstig zal gelieveu te beslissen, blijven wij van Uwe Excellence de meest dienstwillige dienaren, 't Welk doende enz. b. Aan Hare Majesteit de Koningin-Weduwe Begentes. Geeft eerbiedig te kennen de afdeeling Ter Neuzen van het Alg. Nederl. Werkl. Verbond (goedg. bij kon. besluit van 23 Dec. 1893 n°. 28.) dat door de Protectionistische Landbouwveree- niging te Utrecht met kracht wordt aangedrongen op het heffen van invoerrechten op granen dat dergelijke maatregelen niet leiden kunnen tot geluk en welvaart van den werkman, doch integendeel zeer nadeelig op hem terug zullen slaan, daar de broodprijzen daardoor aanmerkelijk zouden stijgen. Bedenen waarom zij Uwe Majesteit eerbiedig doch met dringenden aandrang, in het belaug van den Nederlandschen werkman, en de orde en rust van ons vaderland, verzoeken het daarheen te willen leiden, dat de lasten welke den werkman thans te dragen heeft, hem niet hoe langer hoe meer ondragelijk zullen worden gemaakt. In de hoop dat Uwe Majesteit, op dit verzoek guusiig zal gelieven te beslissen, blijven wij van Uwe Majesteit de meest dienstwillige dienaren, Jt Welk doende enz. De Engelsche stoomboot Ann Webster, Vrijdag van hier naar Londen vertrokken, heeft ter reede van Vlissingen ten anker moeten blijven, wegens defecte machine, doch heeft later na herstel de reis vervolgd. Zaterdagmiddag is bij Zoutelan'de gestrand Noorsche bark Venezuela, kapt. Jansen, in ballast van Antwerpen naar Tousberg. Het schip zit hoog op het strand, zoodat men er rond kan loopen en bestaat er vooralsnog geen kans tot afbrenging. Bij gelegenheid van het vijf en twintigjarig bestaan van het muziekgezelschap ,/De Scheldezonen" te Nieuw Namen zal er 17 Juni a. s. aldaar een festival wezen, waaraan 18 muziek- en zanggezel- schappen zullen deelnemen. Hock, 2 Juni. In de heden gehouden raads- zitting waren afwezig de heeren Van Wijck en De Jonge. Na ouderzoek van den ingezonden mfsbrief en verdere stukken van den heer H. Wolfert werd met algemeene stemmen tot diens toelatiug besloten. Vervolgeus giug de vergadering over in eene met gesloten deuren, na opening waarvan de Voorzitter mededeelde dat goedgevonden was, met het oog op het klein getal aanwezige raadsleden, de besprekingen in zake aangelegenheid gemeentegeneesheer aan te houden tot eene volgende zitting terwijl op de betrekkelijke verzoekschriften besloten was ,J. Staelens in den Hoofdelijken Omslag terug te brengen naar de klasse van f 300 en den aauslag van B. F. van Opdorp te haudhaven. Op de mededeeling van den Voorzitter dat zich geene sollicitanten voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare school hebhen opgedaan en eenige daarop gevolgde besprekingen stelde de heer J. Dieleman voor nogmaals oproepingen te doen tegen eene jaarwedde van f 500. Bij rond- vraag van dit voorstel staakten de stemmen, zoodat dit voorstel werd aangehouden tot eene volgende zitting. Vdor stemden J. Dieleman en W. G. Dieleman, tegen De Begt en Jurrij. Nog werd goedgekeurd eene af— en overschrijving in de gemeentebegrooting voor 1894 ter bestrijding van assurantiekosten. Voor kennisgeving worden aangenomen a. de mededeeling van den Voorzitter omtrent de gehouden aanbestedingen van het gewoon onderhoud der gemeentegebouwen en de levering van school behoeften b. de brief van den Commissaris der Koningin Zeeland, houdende mededeeling dat afwijzend schouders i, Water te rukken drinken om de geboorte te verhelen. De eisch is 6 maanden en de uitspraak bepaald op 15 Juni a. s. Bij bevelschrift der bovengenoemde rechtbank van den 30 Mei zijn naar de openbare terechtzitting dier rechtbank verwezen 1°. J. C. V., oud 70 jaren, werkman teCliuge en 2°. T. v. L., oud 26 jaren, werkman te Kieldrecht, beiden gedetiueerd te Middelburg, ter zake dat zij op 12 Maart 1894, des avonds tusschen 8 en 9 uren, na van te voren te samen het plan te hebben beraamd om de woning van den len beklaagde in den brand te steken, opzettelijk brand te hebben gesticht in de woning van den len beklaagde, ge- legen in de gemeente Clinge en wel de le beklaagde door hooi, stroo en afval van sparretakken, die lagen op een zoldertje boven het woonvertrek met petroleum te begieten, de 2e beklaagde door een braudende lucifer tegen de als bovengemeld be- vochtigde voorwerpen te houden, tengevolge van welke hatidelingen die woning met al de zich daarin bevindende goederen en bijbehoorende schuur en de daarnevens gelegen woning met een gedeelte van het meubilair, eenige laudbouwgereedschappen en kleederen en bijbehoorende stal, een en auder toebehoorende aan Francies Tok een prooi der vlammen is geworden of wat den len beklaagde betreft, dat hij althans opzettelijk behulpzaam is geweest bij die opzettelijke brandsticbtiug en daartoe opzettelijk de middelen heeft verschaft door in den morgen van den 12 Maart 1894 hooi, stroo en afval van sparretakken, die op het zoldertje in genoemde woning lagen, met petroleum te begieten, ten einde daardoor het vlamvatten te vergemak- kelijken en toen hij dit had verricht, den 2en beklaagde daarmede in kennis te stellen, door te zeggen, dat alles gereed was. Aan den len beklaagde is Mr. C. Lucasse, aan den 2en Mr. A. C. A. Jacobse Boudewijnse, beiden advocaten te Middelburg, ambtshalve als verdedigers toegevoegd. rn is beschikt op het verzoek van Joz. de Feijter e. a. tot het verkrijgen van een pontveer over het kanaal van Ter Neuzen, en het goedgekeurde raadsbesluit der vorige vergadering tot af- en overschrijving in de gemeente begrooting voor 1894. Op voorstel van den Voorzitter werd nog besloten zich tot den Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid te wenden met het verzoek maatregelen te willen doen nemen om te voorzien in den voor het verkeer als hoogst gevaarlijk en belemmerend geacht wordenden toestand ontstaan door het leggen eener nieuwe brug over de Westbinnensluis te Ter Neuzen. Philippine. Zondag namiddag is een meisje van 16 jaien, dat per rijtuig vervoerd werd naar den dokter van Eecloo, plotseling tusschen Philippine en Bouchaute in het rijtuig overleden. In den nacht van den 3 op den 4 Juni j. 1. is in de Bouchautsche haven brand gesticht een vaartuig toebehoorende aan Eduardus van Heveleeen zeil, een bed, twee dekens en een paar zakken zijn door het vuur vernield. Het zoogenaamde kot, zijnde de zit— en slaapplaats is opengebroken gevonden. Met behulp van een paar visschers is de brand gebluscht, waren die er niet tijdig bij tegenwoordig geweest, dan waren deonheilen niet te overzien geweest, daar ruim twintig vaar- tuigen, het een naast het andere in de haven lagen het aangetaste is even als de anderen niet verzekerd; daders onbekenddepolitiedoetonderzoek. Koewacht. Bij den hagel, welke hier in den der vorige week is gevallen werd vooral het geteistert. en zonk mom- mantel van haar toen achterover. pelae zij. Een paar secondeu stond Valentine nog zonder zich te roeren en liet haar koude blikken op haar hulpelooze vijandin rusten. Toen keerde zij zich om en verliet de kamer. (Wordt vervolgd.) loop vlas Twee der landbouwers die hagelschade leden, schijnen verzekerd te zijn bij de in dit district bestaande Onderlinge Verzekerings maatschappij tegen hagelschade, zoodat deze schade daardoor voor hen schier oubeduidend zal zijn. Osscnisse. Jongstleden Woensdag heeft het alhier, althans op sommige plaatsen nogal gehageld, zoodat voornamelijk het vlas daarvan veel te lijden heeft gehad. Naar wij vernemen is een groot gedeelte van het verhagelde vlas verzekerd bij de Ouderl. Verz. MU tegen hagelsch. in het voormalig Ve district van Zeeland. Sluis. Bij de Ned. Herv. gemeente alhier is heroepen de heer J. P. van Melle, predikant te Benswoude, die ook te Harlingen is beroepen. RECHTSZAKEN. Arrondissements-rechtbank te xlliddelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 5 Juni de volgende vonnissen uitgesprokeu H. d. B., oud 22 j., werkman te Ter Neuzen, is wegens mishandeling veroordeeld tot 7 dagen gevangenisstraf. 1°. B. v. K., oud 22 j., werkman, 2°. C. v. K., oud 31 j., kleermaker en 3°. G. B., oud 20 j alien te Ter Neuzen, zijn wegens wederspannigheid veroord. de le en 2" ieder tot eene gevang. van 1 maand, de 3e van 14 dagen. Zaterdag j. 1. is door bovengenoemde recht bank de zaak behandeld tegen V. D. R., dienst- bode, oud 21 jaren, te Zuiddorpe, beklaagd van het lijk van een kind, waarvan zij bevallen was, verborgen of weggemaakt te hebben, met het oogmerk De rechtbank te Leeuwarden heeft uitspraak gedaan in de zaak van J. Barger, oud 40 jaren, geboren te Amsterdam, voormalig predikant te Harlingen, beschuldigd dat hij, na te voren het voornemen te hebben opgevat Catharina Helena Miraude van het leven te berooven, op den 6 Maart 1894 tot de uitvoering van dat voornemen is overgegaan en haar opzettelijk met een met kogels geladen revolver in het hoofd geschoten en aldus gedood heeft. De rechtbank heeft hem schuldig verklaard aac moord en veroordeeld tot levenslauge gevangenisstraf. In de zaak van de valsche bankbiljetten, die in de afgeloopen week te Amsterdam is behandeld, laidt de eiscb voor Krausse 9 jaar en 4 maanden wegens 1294 malen gepleegde valschheid in geschrif- ten en gebruikmaking van valsch papier, drie malen gepleegdvoor Suzanua Toebaerts 7 jaar wegeus medeplichtigheid aan het eerste, en het in voorraad hebben met het oogmerk te doen uitgeven voor Thumm 7 jaar wegens medeplichtigheid en uitgifte voor Van Liemt 6 jaar wegens medeplichtigheid en gebruikmaking, twee malen gepleegdvoor Frey wegeus medeplichtigheid en medewerkiug tot het doen uitgeven 5 jaar en 6 maandenvoor Sinnige 5 jaar wegens uitgifte, twee malen gepleegd voor Arnzt 5 jaar wegens het hebben in voorraad met het oogmerk te doen uitgevenvoor Bempt 5 jaar en 6 maanden wegeus uitgifte, vijf malen gepleegdvoor Keeze 5 jaar wegens uitgifte, en voor Loeschke 4 jaar wegeus uitgifte eenmaal gepleegd. De Echo meldt Een onzer lezers vond dezer dagen op de Leid sohestraat een klein rolletje papier, stijf opgerold, dat, toen hij het geopend had, het volgend briefje bleek te bevatten Goede vinder Laat s. v. p. den inhoud van dit mgevouwen briefje in de een of anderen courant plaatsen. Als ingezonden stuk, dat kost niets. Voor Hendrik De Jong, die onschuldig in de gevangenis is gebracht. En wat die zaak van H. Kramer is niets dan verzonnen wraakzucht. Omdat ik zijn dochter niet heb willen trouweu, waar ik inderdaad gegronde reden voor had Nogmaals goede vinder geef dit briefje aan een dagbladschrijver. Zoo u niet weet waar een dagbladschrijver woond, gaan dan maar naar een boekwiukel, die zal u wel een dagbladschrijver aanwijzen. In de hoop dat u aan rniju beleefd verzoek daukbaarheid. H. De Jong, zal men hier aan een grap te Het handschrift geleek echter, konden nagaau, veel op dat van zal voldoen met achtiDg in Waarschijnlijk denken hebben. voor zoover wij De Jong. De boot van geheel nieuwe constructie ,/Werkt zonder kosten", van den heer W. Kooij, te Huizen, welk vaartuig te Amsterdam in deu Buiten-Amstel ter bezichtiging heeft gelegen, is langs den Buiten-Amstel naar Rotterdam gesleept, om van daar naar Engeland te worden overgebracht. Het gedane bod voor de nieuwe uitvinding moet met f 10,000 verhoogd en tot f 40,000 gebracht zijn, doch het is door den eigenaar niet aangenomen. De Belgische minister van financien De Smet de Naeyer heeft een sterk protectionistiscb wetsont- werp bij de Kamers ingediend waarbij voorgesteld wordt, niet minder dan 8 levensbehoeften boter, margarinemeel, havermeel, suikerij, verduurzaamd- vleesch, groenten in blikken en geweven stoffen zwaar te belasten. De Fransche Italiaansche en Luxemburgsche muntstukken van 10, 5 en 2 centiemen alsmede de Engelsche pennys (10 centiemen) en halve pennys (5 centiemen) worden iugetrokken bij de Belgische nationale banken van af 10 Juni tot 10 Augustus a. s. tegen de nationale waarde, terwijl na 25 Juli a. s. in Belgie geen wettigen koers meer zullen hebben de dubbele, enkele en halve franken, alsmede de stukken van 20 centiemen van Victor Emmanuel en de Umberto's. De Italiaansche vijf frankstukken blijven gangbaar. Van 16 tot en met 31 Mei. 345ste STAATSLOTERIJ. s fil in Ter Xenien. Huwelijks-aangiften. 18 Mei. Martinus Dees, oud 21 j., jm. en Catharina Jozina Scheele, oud 21 j., jd. 25 Mei. Jan van Es, oud 25 j., jm. en Janneke Anna Bareman, oud 31 j., jd. Miehiel Cornelis Leunis, oud 34 j., jm. en Neeltje Elisabeth Kurvink, oud 33 j., jd. 29 Mei. Dieter Haak, oud 30 j., jm. en Yrouwtje van Aalst, oud 44 j., wed. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Mei. Jan van Es, oud 30 j., jm. en Pieternella de Bree, oud 29 j., jd. Hendrik de Hullu, oud 26 j., jm. en Catholina Adriana Maria Lijbaart, oud 25 j., jd. 24 Mei. Abraham de Koeijer, oud 21 j., jm. en Cornelia Adriana Scheele, oud 21 j., jd. 30 Mei. Carolus Ludovicus van Isvelde, oud 36 j., jm. en Mathilda Amelia Joanna Maria Josepha Ghislaina Buijk, oud 23 j., jd. 31 Mei. Abraham 't Gilde, oud 24 j., jm. en Suzanna Cornelia Wisse, oud 19 j., jd. Martinus Dees, oud 22 j., jm. en Catharina Jozina Scheele, oud 21 j., jd. Geboorten. 16 Mei. Johanna Sara, d. van Jacobus van Doeselaar en van Jacomina Louisa Adriaansen. 17 Mei. Anthonie Jan, z. van Willem Anthonie Riemens en van Pieternella Maatje van Dixhoorn. 20 Mei. Elisabeht Adriana, d. van Jan Simons en van Magdalena Maria Verhage. Jacoba Maria, d. van Jan de Zeeuw en van Maria van Liere. 27 Mei. Sijbe Auke, z. van Sijbe de Graaf en van Adriana Helena Poelman. 28 Mei. Adriana Pieternella, d. van Leendert Deij en van Krina Johanna van derHooft. 31 Mei. Charles Antoine, z. van Joannes Pranciscus de Cooker en van Jo hanna Francisca Heijens. Overlijden. 20 Mei. Jan de Jager, oud 3 m., z. van Cornelis Marinus en van Suzanna Bruggeman. 22 Mei. Jacobus Michielsen, oud 18 d., z. van Jacobus Leunis en van Dina Maria Deij. 23 Mei. Maarten de Bree, oud 4 m., z. van Jan en van Janna Pieternella Geclhoedt. 29 Mei. Josephina Koevoets, oud 8 m., d. van Godefriedus en van Maria van Aalst. Frans ten Hoeve, oud 56 j., echtg. van Lena Koster. 30 Mei. Maria Josephina Verbist, oud 7 j., d. van Johannes en van Marie van Goethem. Sijtske Lieuwes de Hoop, oud 79 j„ wed. van Heine Sijtzes Bouwma. Hock. Huwelijks-aangiften. 24 Mei. Cornelis Leunis, oud 22 j., jm. en Helena Buijze, oud 19 j., jd. Jozias de Kraker, oud 28 j., jm. en Pleuntje de Jonge, oud 23 j., jd. Geboorten. 22 Mei. Maatje Cornelia, d. van Jan Pieter Riemens en van Janneke Overdulve. 24 Mei. Maarten, z. van'Willem de Feijter en van Elisabeth Florussen. Overlijden. 25 Mei. Neeltje Johanna Dieleman, oud 5 m., d. van Jan en van Janna Maria de Jonge. 27 Mei. Jacomina Dieleman, oud 2 w., d. van Pieter en van Janneke Zegers. Cornelia Donze, oud 1 m., d. van Jan en van Adriana Elaassen. 30 Mei. Neeltje de Putter, oud 59 j., echtg. van Francois Dieleman. Weststorpe. Huwelijks-voltrekkingen. 22 Mei. Arnol- dus D'haene, oud 32 j., jm. en Francisca Filipse, oud 27 j., jd. 23 Mei. Dominicus de Jonghe, oud 51 j., jm. en Maria Honarina Vernimmen (van Axel), oud 37 j., jd. Geboorten. 31 Mei. Alphons, z. van Theophilus van Avermaete en van Leonie Josepha Kersbulck. Overlijden. 16 Mei. Albert Staelens, oud 2 m., z. van Eduardus en van Maria Louiza Uijttenhove. 26 Mei. Eduar dus Bernardus de Clercq, oud 2 m., z. van Emile en van Maria de Vos. /iaanislag. Huwelijks-aangiften. 16 Mei. Jan Kaijser, oud 23 j jm. en Adriana Hamelink, oud 25 j., jd. 24 Mei. Cornelis Jacobus van Sweeden, weduwn. van Adriana Lafeber, oud 31 j. en Anna van de Wege, oud 41 j., jd. Pieter Koster, oud 23 j., jm. en Maria Verhelst, oud 23 j., jd. 30 Mei. Jan Jansen, oud 22 j., jm. en Krina Verhelst, oud 21 j., jd. 31 Mei. Adriaan Jacobus Verpoorte, oud 29 j., jm. en Adriana van de Ree, oud 24 j., jd. Aarnout Dieleman, oud 21 j., jm. en Maatje Riemens, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 31 Mei. Jan Kaijser, oud 23 j., jm. en Adriana Hamelink, oud 25 j., jd. Geboorten. 22 Mei. Pieter, z. van Jan Hamelink en van Maria Hamelink. Overlijden. 20 Mei. Elizabeth van der Hagen, oud 83 j., wed. van Cornelis de Zeeuw. 21 Mei. Christina Cornelia Lenscn, oud 1 m., d. van Adriaan en van Adriana Dieleman. 28 Mei. Marinus van Pienbroek, oud 71 j., echtg. van Anthonina Platteeuw. 30 Mei. Catharina Dieleman, oud 70 j., wed. uit het eerste huwelijk van Pieter van den Bergo en uit het tweede huwelijk van Cornelis Alberegtsen. Kuiildorpe. Huwelijks-aangiften. 26 Mei. Theodorus Moerdijk, oud 33 j., weduwn. en Amelia de Rijcke, oud 26 j„ jd. Geboorten. 16 Mei. Petrus Franciscus, z. van Damianus van de Vijver en van Leonie Schatteman. 25 Mei. Eduard Joseph, z. van Rochus van Overloop en van Leonie Gijsel. Magdalena Maria, d. van Alphonsus Coppieters en van Christina Boone. Overlijden. 18 Mei. Irma Maria IJsebaert, oud 6 m., d. van Petrus en van Albina Reijnebeau. Trekking van Vrijdag 1 Juni. 5de klasse. 16de lijst. Prijzen van f 100 en daarboven. Prijzen van f 70. No. 1580 f 1000 en premie f 30000. No. 9459 1000. No. 8916 11575 11728 12563 12894 400. No. 723 1851 10163 12441 17021 19618 200. No. 2952 5180 8257 9629 10229 10708 12736 15951 16568 16630 16953 17919 20753 100. Prijzen van f 70. 39 2368 4121 6412 9116 11650 13715 16524 16844 9125 11661 13754 16531 18983 9161 11785 13914 16549 18989 9184 11851 13930 16579 19086 9258 12077 13945 16846 19188 9283 12142 14014 17024 19354 9416 12175 14021 17100 19363 9433 12201 14057 17129 19422 9458 12351 14107 17160 19456 9489 12411 14142 17165 19458 9528 12512 14200 17188 19770 9807 12580 14304 17216 19822 663 2794 5155 7876 10113 12644 14392 17305 19940 722 2823 5221 7891 10134 12646 14732 17484 20003 738 2889 5276 7960 10173 12753 14913 17570 20159 977 2895 5328 7968 10224 12819 15024 17609 20233 1021 3271 5509 7978 10335 12882 15037 17613 20237 1069 3286 5586 8003 10336 12900 15081 17819 20283 1129 3314 5667 8068 10529 12908 15114 17909 20324 1297 3315 5677 8081 10788 13073 15237 17956 20422 148 2393 4130 6607 152 2416 4214 6618 245 2430 4267 6640 295 2512 4277 6720 344 2521 4372 7116 376 2547 4675 7293 404 2611 4691 7295 463 2668 4811 7323 540 2683 4963 7372 592 2693 5020 7677 606 2706 5077 7839 5 eJ VLAG 2 Eng. s.s Eng. ba Duits. s 3 Belg. s. Eng. s.s 1 Eng. s.s 2j idem 3 idem 1 Rus. bri Eng. s.s Eng. s.s Zweed. 2 Oostenr. Eng. s.s Noor. s 3 Duits. s Eng. s.s 4 idem idem Rus. scl 2 Deens. Eng. s. idem idem 3 idem idem idem 3 Eng. st 4 Eng. s

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1894 | | pagina 2