Gemengde berichten. BURG^SijKFsTAND. Telegrafische berichten. TER NEUZEN, 5 December 1803. RECHTSZAKEN Arrondisseraents-rechtbank te Middelburg. had hern voor eenige dagen de hand te drukken sprak hij met de meeste liefde over de Vrije Universiteit en over het Studentencorps, van hetwelk hij een schrijven had ontvangen, waarover hij zich kinderlijk verblijde en da! hij nog met een weder- schrijven eigeDhandig heeft beantwoord. Algemeene deelneming in het lijden van den geachten heer Keuchenius zullen deze woorden wekken. Moge zijn lijden niet zwaarder worden en de betuigingen van vriendschap en achting zoo van geestverwanten als staatkundige tegenstanders hem eenige opbeuring verschaffen onder de smarten die hij met zoo groote gelatenheid draagt. Bij Kon. besluit van 22 November j.l. n°. 41 zijn goedgekeurd de statuten der vereeniging »Ver- eenigde Haudwerkslieden" te Ter Neuzen en is deze vereeniging als rechtspersoon erkend. De heer J. J. van Aartsen, onderwijzer aan de christelijke school alhier, benoemd zijnde als zoodanig aan de christelijke school in de Gravenstraat te Middelburg, heeft die benoemiug aangeuomen. Tot onderwijzer te Hontenisse is nog benoemd de heer J. Merx te Rozendaal. De pogingen door twee tjalken en kleinere vaartuigen aangewend om de even buiten de haven alhier gezonken staatsieschuit //Dankbaarheid", van Hoofdplaat, te lichten, heeft men moeten opgeven, aangezien de schuit reeds wrak is en uit elkander werkt. De door de bergings-maatschappij te Maassluis aangewende pogingen om de bij de reede van Biervliet, in het Pas van Ter Neuzen, gezonken tjalk Marie te doen lichten, zijn thaus gestaakt en de bergings-vaartuigen gisteren naar Maassluis teruggekeerd. Door de sterke schuring van het zand aldaar was er geene mogelijkheid toe. Blijkens bericht van het ministerie van marine heeft in de betonning op de Wester-Schelde eenige wijziging plaats gevonden, o. a. ook in het vaarwater langs Ter Neuzen In het Pas van Ter Neuzen zijn eenige tonnen verlegd en een ton opgenomen aan den Overloop van Margriet is een ton verlegd, terwijl op Everingen mede tonnen zijn verlegd, een opgenomen en van een paar tonnen de herkennings- teekeus zijn gewijzigd. Philippine. Het kwaad loont zijn meester. Van Donderdag op Vrijdagnacht heeft iemand, voorzien van eene roeiboot, de goedheid gehad bij den in- komenden vloed in den mosselput van den heer Wijne een kijkje te komen nemen, of er ook iets van zijne gaaing kon zijn. Er lag toevallig eene partij schoone mosselen en dadelijk was onze vriend gereed om daarmede zijne boot te vullen, ook een paar ferme waterlaarzen, die daar loch maar lagen, konden hem goed te pas komen. Zoo beladen trok hij met den rijken buit af. Maar, o jammer doordien het vaartuig te zwaar geladen was, zonk het naar de diepte, en onze,vriend op eigen behoud bedacht, was verplicht, alles in den brand te laten en naar den kaut te zwemmen. Weg waren boot, mosselen en mooie laarzen, waarmede hij een goeden slag dacht te slaan. Philippine. Tusschen Breskens en Sluis aan de zoogenaamde hoofden zijn Vrijdagavond, tenge volge van eenigen hevigen rukwind twee hoogaarzen, een van den heer B. J. Dhooge en een van E Serie alhier, tegen het strand stnkgeslagen en gezonken. De bemanning van beide vaartuigen, uit vijf personen bestaande, hebben met moeite huu leven kunnen redden. St. J nilsteen. Omtrent de oorzaak van den brand bij Van H. alhier fluistert men dat een der kinderen, een klein meisje dien zoude gesticht hebben. Het boeltje was niet verzekerd en de man houdt thans met toestemming van den heer Burgemeester eene collecte in de gemeente. Overslug. Nachtelijke aanval midden in een dorp. Toen Zondagavond 1.1. zekere Th. B. omstreeks 10 ure huiswaarts keerde, word hij op het Belgisch gedeelte van het dorp onverhoeds aangevallen door 3 kerels van Koewacht (Belgie). Genoemde B. was met een paar kameraden op reis geweest en terwijl deze bezig waren het paard uit te spannen, begaf hij zich naar huis, zoodat hij zijne aanvallers te voren niet gezien had. Ongenoegen had hij dien dag evenmin als vroeger met deze dus niet gehad. Wat dan wel de oorzaak was van dien verraderlijken aanval? Vechtlust, een onverklaar- bare vechtlust. De aangevallene, die ondertusschen reeds leelijk gehavend was, riep om hulp, waarop zijne reismakkers, zijne stem herkennende, kwamen aanloopen. Doch ook deze werden mishandeld een hunner zelfs kreeg met een mes, want de kerels waren met messen gewapend, een paar sneden over het gelaat. Toen de eerst gevallene in eene woning was gevlucht, trachtten de onverlaten hem ook hier te vervolgen en toen dit hun onmogelijk bleek, schopten zij tegen de deur, wierpen met steenen naar het huis en huilden als bloeddorstige wolven. Reeds te voren hadden zij met steenen op de deuren en buiten van verscheidene woningen geworpen en met messen de deuren beschadigd. De geheele bevolking van Overslag is ten zeerste verontwaardigd over het gebeurde en niet zonder reden. Iemand, die rustig over de straat gaat, tegen wien men geen vete heeft, midden in een dorp, op een boogscheut afstands van zijne woning aan te randen, zoo iets gebeurt zelfs niet op Corsica. Van het gebeurde is dan ook proces-verbaal opge- maakt en het is te hopen dat de daders hun gerechte straf zullen krijgen. Cadzand. De toezegging van beroep naar de Ned. Herv. gemeente alhier is aangenomen door den heer E. Breen, candidaat te Nieuwer-Amstel, die alzoo heeft bedankt voor de beroepeu naar Gapiuge, Willemsoord, Zuiderwoude, Nieuwe-Pekela, Domburg en Buurse. 's Gravenhnge, 5 Dec. Tweede Kamer. Het algemeen debat over de Staatsbegrooting is voort- gezet. De heer A. Mackay verdedigde de anti- revolutionairen tegeuover den heer De Beaufort de heer Borgesius handhaafde tegenover den heer De Beaufort het standpunt der vooruitstrevende liberalen de heer Pijttersen wenschte de vorming van eene sociale partij de heer Tijdens van een tijdelijke kieswetpartij de heer Van der Kaay be- toogde, dat de liberale verschillen geen principieele samenwerking uitsluit. De heer Rutgers verweet der Regeeriug, dat zij haar program niet nakwam. Met de Belgische regeering zijn onderhande- lingen aangeknoopt over gunstiger voorwaarden voor invoer van veen en mest ter beweiding, beakkering en bemesting van grenslanderijen. De rechtbank heeft in hare zitting van 6 Dec. de volgende vonnissen uitgesproken P. S., oud 24 j., arbeider te Kapellebrug, is wegens mishandeling veroordeeld tot 7 dagen gevangenisstraf. P. J. D., oud 45 j., arbeider te Sas van Gent, is wegens als voren veroord. tot 7 dagen gevang. van een sigaar. Houdt hij niet van zijn vrouw „In het begin scheen het wel zoowij zagen hen dikwijls samen uitrijden of wandelingen door het dorp maken of op het meer in de boot rond- varen. Ieder had plezier in dat paar en dacht //die twee passen bij elkaar en zij hebben elkaar zeker innig lief." #Maar sedert die dame met haar zwarte oogeu de villa Eriedhagen betrokken heeft, is het of de drommel er mee speelt. De heer heeft alleen oogen en ooren voor haar. Dag aan dag bezoekt hij de villa aan het meer, of het gezelschap van de villa komt op het slot. Dat is me een vriendschap De beste mevrouw merkt niets van hetgeen tusschen haar man en die zwartoogige dame voorvalt. Maar de menschen in het dorp hebben de oogen open en laten zich niets wijsmaken. De kruik zal zoolang te water gaan, tot ze breekt en op een mooien dag gaan die twee nog samen er van door. De mooie, goede mevrouw zal haar oogen blind schreien en de heer met zijn gouden bril, de man van die zwartoog, zal vloeken en jammeren. En ze zullen geen van beiden kunnen begrijpen, hoe ze zoo doof en blind konden wezen 't is jammer, jammer tfMisschien zie je de zaken wel wat al te donker in, lieve juffrouw merkte de vreemdeling aan. ,/Er wordt al gauw wat gezegd en soms is er geen woord waar van zulke praatjes. Ik bedoel niet, dat u zulks zou gaan verzinnen, maar u hebt Het noodweer van Vrijdagavond heeft droeviger ge- volgen gehad, dan aanvankelijk gedacht werd. Een sleepboot met vijf schepen achter zich liep bij Rossum door den storm uit het roer. Een der schepen dreigde te ziuken. De schipper, op lijfs- behoud bedacht, vluchtte met vrouw en vijf kinderen, waarvan het oudste 6 jaar en het jongste 9 maanden telt, in de jol. Het bootje sloeg echter om, en alien stortteu te water. Met groote moeite konden de man en de vrouw, de laatste met een kind in er op een gegeven oogei rukwind dat de menschen het toch niet met eigen oogen gezien, u weet het dus uit de tweede hand". Hierin kon zij hem niet tegenspreken. ,/Welnu, ik ken uw zegsman niet, ging de vreemdeling voort, ,/tnaar wie weet of 0.Nu moet ik de partij opnemen voor Erits Halle, den rijkneckt van den genadigen heer antwoordde de waardin een beetje mismoedig. „Wat die ons vertelt, is waar daar durf ik op zweren. En de oude Oberhauser, de portier op de villa Fried- agen, die zwijgt als het graf. Maar hij is peetoom over mijn oudste en daarom vertelt hij ons wel eens wat. Zoo weten wij hoe de vork aan den steel zit en daarom beweer ik, dat het tusschen onzen mijnheer Eelsheim en die dame niet is zooals het behoort. En daarmee uit wel bekome u den maaltijd. Zal ik de koffie breugen Zonder antwoord af te wachten, ging juffrouw Maijer heen. Haar gast zag haar zwijgend na. Met den arm onder het hoofd zat hij na te denken ^Felsheim", mompelde hij. ,,Dien naam heb ik meer gehoord. Maar waar Wanneer Het is reeds maanden geleden, dat ik dien naam hoorde. E'elsheim Eelsheim HaltHij is het Als juffrouw Maijer haar gast op dat oogenblik gezien had, zou zij verschrikt zijn geweest van de verandering in het gelaat. Hij was doodsbleek geworden en zijn oogen stonden somber eu dreigend, ,/Ik moet zekerheid hebben sprak hij, opstaande en onrustig heen en weer gaande. #Ik moet zeker- den arm, zich redden. De vier andere kinderen verdronken jammerlijk. Reeds zijn drie kinderen opgevischt, het vierde echter nog niet. Van Ameland schrijft men d.d. 2 Dec. De geheele Wierumer visschersvloot is met uit- zondering van vier schepen alhier verongelukt. Gisteren, terwijl het goed weder en zuidwestenwind was, liep de wind op eens naar het noordoosten, terwijl een sneeuwstorm opstak waardoor de visschers die in de nabijheid huu beroep uitoefenden, op strand werden gezet. De bemanning van negen schepen is gered. Vier schepen zijn vermoedelijk op zee omgeslagen en twee en twintig personen in de golven omgekomen. Bij den buitengewoon hevigen storm, verge- gezeld van sneeuwjacht, die Vrijdag middag tusschen 4 en 6 uur boven ons land woedde, hebben in verschillende streken ongelukken plaats gehad. Te Amsterdam konden tusschen vijf en zes uur de wandelaars op de grachten zich slechts met moeite voortbewegen, terwijl dakpannen, ruiten, uitbangborden enz. van de diverse standplaatsen op straat werden geworpen. Eenige telefoonpaleu werden door de sterke windvlagen oraver geworpen, tehgevolge waarvan het telefoon-verkeer op enkele lijnen was gestoord. Te Utrecht kwam tegen half zes een bejaarde vrouw op een stokje van Buiten De Weerd. Zij werd door een rukwind voor de Zandbrug letterlijk omgewaaid, zoodat zij, rollende en schuivende, aan het begin der Oranjestraat terechtkwam. Een paar aldaar wonende zakkeudragers namen haar op en brachten haar tehuis. Te Haarlem werd van een kar met glaswerk n groote ruit door den wind opgenomen en over het hoofd van den vervoerder een eindver geslingerd. Te Hilversum kwam bilk zulk een hevige op het stationsperron als een hoop veeren uiteenstoven en twee vigilantes tegen elkaar geslingerd werden. Van Terschelling wordt gemeld, dat de visschers vloot door een N. 0. sneeuwstorm werd overvallen en geheel outredderd uit zee terugkeerde. Van den wal af kon men nabij de buitengrouden een omgeslagen schip zien drijven. Een correspondent uit Friesland meldt aan het Hbl. Sedert Vnjdagmorgeu woedt in het noorden van Friesland een hevige sneeuwstorm, die alles bedekt. Door de dichte sneeuwbuien is het ver- keer belemmerd. De postkar van Harlingen naar Leeuwarden is onderweg blijven steken. Ten gevolge van de storing in den telegraafdienst, verschenen de Grouingsche bladen Vrijdagavond zonder beursnoteeringen. Men schrijft uit Rozendaal Een gevoel van medelijden welde bij ieder op, die Vrijdag aan het station alhier tegenwoordig was bij de aankomst van een groot aautat Russische landverhuizers. Uitgeput en niet wetende waarheen zij zoudeu gaan, kwamen de menschen omstreeks 7 uur van Vlissingen. Zij mochten echter niet blijven en moesten in den trein naar Belgie. Te Essen was men echter evenmin op hen gesteld, zoodat de Belgische politie de zwervers per keerenden trein naar hier terugzond. Daar zij in de stationswacht- kamer niet mochten overnachten, trok zich onze burgemeester bet lot dier ougelukkigen aan en egen zij voor deu nacht een onderkomen in de ziekenbarak. Zaterdag zijn zij echter weder naar Vlissingen getransporteerd. Hoe het metdiearme drommels zal afloopeu, is misschien ook voor hen een raadsel, daar zij noch gezondheidspas, noch bewijs van herkomst, noch geld bij zich hebben. De Kolu. Ztg. ontvangt uit Sydney het volgende verhaal over een paar „nette menschen' Een beambte van een Australische bank verspeelde met wedden 4000 pond sterling. Hij had dat geld uit de kas der bank genomeu, doch kon het niet teruggeven. In zijn vrees voor outdekking vertelt hij de geschiedenis aan een ouden advocaat. „Hoeveel kunt gij nog uit de kas nemen, zonder dadelijk ontdekt te worden vraagt de advocaat zijn client. #Ik denk 6000 pond.' z/Goed ga die haleu." Toen de beambte met het geld kwam, zeide de nette advocaat z/Kijk eens mijn jongen, die 1000 pond zijn voor mij; deze 1000 pond voor jou." Daarna schreef hij aan de bank »De bij u in betrekking zijnde N. N. heeft 10000 pond gestolen het is der familie gelukt, met alle inspanning, 4000 pond bijeeu te brengen. Indien ge u daarmede tevreden stelt en den jongen man niet vervolgt, zal ik u het geld toezenden." De bank nam dezen voorslag aan. heid hebben tot elken prijs. Als hij het werkelijk is, kon ik het eerste spoor gevonden hebben van 't verdwijnen van graaf Alfred. Zou hier een misdaad plaats gehad hebben Daar zijn naam in de zaak genoemd wordt, is het niet onmogelijk. Misschien bedrieg ik mij, misschien is hij het in 't geheel niet. Hoe zou hij bezitter van het riddergoed Rosenhain kunnen zijn en voor een half jaar nog achter slot en grendel Maardat is niet onmogelijk. Het toeval werkt soms wonderlijk, dat heb ik zelf het best ondervonden. Neen, een voorgevoel zegt me, dat hij het is. Nog dezeri dag wil ik hem zien en spreken om te weten of mijn vermoeden al of niet gegrond is. Na deze alleenspraak trad de vreemdeling aan het venster en bemerkte, dat de sneeuwstorm had opgehouden. Hij trok daarop zijn pelsjas aan en deelde den kasteleiu mede, dat hij van plan was een wandeling te doen. z/In de sueeuw vroeg Maijer verbaasd. //Die hindert mij niet!" luidde het antwoord en met een vriendelijken groet verliet hij het huis en ging de dorpstraat in. Hij hing langzaam voort op het pad tusschen de opgehoopte sueeuw en schonk daarbij zijn aan dacht aan de huizen, die hij passeerde en het slot, dat hij goed zien kon. (Wordt vervolgd). Van 16 tot en met 30 November. Ter Keuzeii. Huwelijks-aangiften. 24 Nov. Abraham Heule, oud 18 j., jm. en Maria Francina Kieleman, oud 18 j., jd. Petrus Dyselynck, oud 27 j., jm. en Florentia Coleta van Graefschepe, oud 27 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Nov. Geerard van der Bent, oud 22 j., jm. en Adriana Jacoba van Meurs, oud 27 j., jd. Geboorten. 16 Nov. Catharina Adriana Karolina, d. van Pierre Louis Willems en van Sophie Marie Major. 18 Nov. Arie, z. van Joost Leunis en van Elisabeth Tollenaar. Cor nelia, z. van Cornelia van Doesealaar en van Cornelia Pieter- nella Jansen. Marie Josepha Johanna, d. van Dominicus Franciscus Daelman en van Melanie F ancisca de Rijcke. Adriana Pieternella, d. van Adriaan Schipper en van Jaeomina Cornelia Wesdorp. 19 Nov. Pieter Abraham, z. van Cornelia Frederiksen en van Cornelia van Alten. 20 Nov. Cornelia Emerentia Adriana, d. van Jan Marinus de Witte en van Maria Sara van Rie. 21 Nov. Jaeomina Anna, d. van Jacobus Kroon en van Geertruida van Wijck. 22 Nov. Dingena Johanna Maria, d. van Salomon Jansen en van Pieternella Jansen. Willem Pieter, z. van Pieter Romeijn en van Maria Pieternelia Lensen. 24 Nov. Jacoba Cornelia, d. van Leen- dert Jan Berwald en van Pieternella Hendrika de Regt. Johan, z. van Augustinus Dhaeze en van Vergenie van Opdorp. 28 Nov. Jaeomina Levina Rachel, d. van David Versluijs en van Cornelia Adriana Riemens. Overlijden. 20 Nov. Ludovicus de Meijer, oud 41 j., echtg. van Lucia de Schepper. 22 Nov. Neeltje van Doese- laar, oud 71 j., echtg. van Cornelia Dees. 24 Nov. Cornelia Levina den Hamer, oud 77 j., wed. van Reinier Riemens. Leunis Wittevrongel, oud 62 j., echtg. van Sara Berendina Reumer. 25 Nov. Elisa Maria IJsebaert, oud 3 m., d. van Eduardus Alphonsius en van Cecilia Rosseel. 26 Nov. Sjoerd Leij, oud 9 j., z. van Feike Roelof en van Hellegien Meindert Hulsebos. 28 Nov. Michiel Pieter Harte, oud 1 m., z. van Nicolaas Jozias en van Catolina Maria de Nering. ■■■■1st. Huwelijks-aangiften. 17 Nov. Andries Meijer oud 29 j., weduwn. en Dorothea Catharina Voet, oud 23 j., jd Huwelijks-voltrekkingen. 30 Nov. Andries Meijer, oud 29 j., weduwn. en Dorothea Catharina Voet, oud 23 j., jd. Geboorten. 20 Nov. Christiaan, z. van Philomena Johanna Boone. 25 Nov. Rosalia Louisa, d. van Leonardus Blom- maert en van Maria Coleta Buijsrogge. Overlijden. 20 Nov. Een als levenloos aangegeven kind van het mann. geslacht van Karel Lodewijk Pissoort en van Juliana During. 24 Nov. Apolonia Scheerling, oud 84 j., d. van d. van Josephus en van Cornelia Matthijsen. 27 Nov. Jaco bus de Mast, oud 72 j., weduwn. van Johanna Boone. Petrus Johannes Heije, oud 18 j., z. van Petrus en van Rosalia van Troost, 29 Nov. Albertus Buijs, oud 81 j., weduwn. van Judoca Verdurmen. 30 Nov. Isabella van Cronenborg, oud 76 j., wed. van Jacobus Brion. Josephus Arnoldus Moore, oud 33 j., z. van Mattheus Adam Thomas en van Louisa Johanna Janssens. Axel. Huwelijks-voltrekkingen. 23 Nov. Pieter Riemens (van Hoek), oud 51 j., weduwn. van Suzanna de Putter, en Johanna Janna Dees, oud 40 j., wed. van Jan de Zeeuw. Geboorten. 18 Nov. Zulma Carolina en Maria Leontina, dochters van Charles Louis de Smet en van Maria Carolina van Gremberghe. 20 Nov. Dina, d. van Cornelia Dieleman en van Adriana de Feijter. 24 Nov. Margarietha, d. van Petrus Franciscus van Rumste en van Desideria van Assel. 29 Nov. Marcus Pieter, z. van Leendert Ortelee en van Martha Wiemes. 30 Nov. Willem Abraham, z. van Willem Cornelia de Jonge en van Francina Cornelia Butler. Overlijden. 16 Nov. Gijsbregt Riemens, oud 79 j., weduwn. van Maria Franse. 24 Nov. Comelis van Bendegem, oud 55 j., echtg. van Gerridina Helchuis. 25 Nov. Catharina Pieternella Kole, oud 2 j., d. van Pieter en van Catharina Jacoba Kurvink. ItOMChkapelle. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Nov. Jozef Lafarre, oud 27 j., jm. en Maria Elisabeth van den Eeckhout, oud 21 j., jd. Geboorten. 4 Nov. Josephus Eduardus, z. van Eduardus Augustinus van der Wielen en van Elisabeth van Campen. 7 Nov. Petrus, z. van Josephus Vink en van Ida van Bastelaar. 12 Nov. Eduardus Lambertus, z. van Alphonsus Lambert en van Philomena Pieters. 18 Nov. Leonardus, z. van Petrus Kint en van Anna Maria van de Lavoir. 20 Nov. Eduardus, z. van Josephus Robijn en van Amelia Ivens. 22 Nov. Alphonsus, z. van Jozef Heijens en van Apolonia Kroes. Overlijden. 6 Nov. Aloysius Marcus, oud 2 m., z. van Comelis Johannes en van Rosalia de Bakker. 11 Nov. Ro salia Dobbelaar, oud 5 j., d. van Johannes en van Marianna Asselman. 12 Nov. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht van C. Raman. rami\v. Huwelijks-aangiften. 3 Nov. Petrus Fran- ciescus D'Hooghe (van St. Jansteen), oud 21 j.,jm. en Rosalia Lust, oud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 22 Nov. Petrus Franciescus D'Hooghe, oud 21 j., jm. en Rosalia Lust, oud 22 j., jd. Geboorten. 9 Nov. Franciscus, z. van Carolus Ludovicus Durinck en van Elisabeth Schuuren. 28 Nov. Anna Maria, d. van Theodorus Buijsrogge en van Anna Maria Catharina Adriaansens. 29 Nov. Maria Petronella, d. van Comelis Roelans en van Anna Catharina Crombeen. Overlijden. 30 Nov. Eduardus Anthonius Bracke, oud 20 m., z. van Jan Francies en van Paulina Crombeen. Ilcngsld ij li. Geboorten. 8. Nov. Elisabeth, d. van Josephus de Kerf en van Rosalia Compiet. 21 Nov. Petrus Augustinus, z. van Gerardus Mangnus en van Apollonia de Nijs. Overlijden. 16 Nov. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht van Gerardus van Leemput en van Apolonia Neve. ■Ittek. Geboorten. 23 Nov. Maria Magdalena, d. van Daniel Comelis Hoi en van Maria Sara van Houte. 26 Nov. Pieter, z. van Louis Pladdet en van Maria Cornelia Hendrika de Yisser. 28 Nov. Levinus, z. van Adriaan Leijs en van Hebrina Meertens. Jan, z. van Jan de Kraker en van Pieter nella van Doesselaar. Overlijden. 18 Nov. Jaeomina de Groote, oud 71 j., wed. van Anthonie Levinus de Blaaij. 26 Nov. Aaltje Anna Maria Jurrij, oud 6 m., d. van Anthonie en van Wilhelmina Cornelia Tholens. 27 Nov. Pieter Pladdet, oud 1 d., z. van Louis en van Maria Cornelia Hendrika de Yisser. ■ioewaclit. Geboorten. 18 Nov. Petrus Gustaaf Marie, z. van Desiderius David en van Eulalie Marie Picavet. 19 Nov. Maria Irma, d. van Charles Louis de Block en van Paulina Herwegh. 27 Nov. Rosalie Mathilde Marie, d. van Jacobus Poppe en van Leonie dePauw. Benedictus Leonardus, z. van Theodorus Raes en van Phara'ilda de Bock. Overlijden. 16 Nov. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht van Jacobus Johannes Scheemaker en van Amelia Cammaert. 22 Nov. Maria Josephina Meert, oud 71 j., echtg. van Seraphinus Swartele. Ossenisse. Geboorten. 22 Nov. Cecilia, d. van Petrus van der Velpen en van Rozalia van Troost. I'll i Ii|>|>i■■<-. Geboorten. 22 Nov. Louisa Johanna Josephina, d. van Pieter Johannes van den Hemel en van Philomena Maria van de Walle.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1893 | | pagina 2