Gemengde berichten. BURGERLIJKE STAND. Telegrafische berichten. TER NEUZEN, 7 November 1893. RECHTSZAKEN. Arroiidissements-rechtbiink te Middelburg. en 319 in de richting van Zwolle en verder; bovendien nog 20 in de richting van Harlingen. Rekent men gemiddeld 12 beesteu per wagen, dan komt men tot een totaalcijfer van 7296. Te Kampen is heden geslaagd voor apotkeker- assistent de heer J. Leunis, alhier. Bij beschikking van den Minister van finan- cien zijn met ingang van den len November jl. bevorderd de navolgende kommiezen bij 's rijks belastingen C. Fortuin te Sluis, H. Jansen te Ter Neuzen, A. van der Welle te Hontenisse, J. J. Pannekoek te Sas van Gent en A. C. L. Polak, mede te Sas van Gent, van de 4e tot de 3e klasse. In de a. s. najaarsvergadering der Staten van Zeeland zal nog in behandeling komen een voorstel van Ged. Staten tot wijziging van het reglement betreffende den veearlsenijkundigen dienst en politie. Deze wijziging beoogt ontheffing te kunnen ver- leenen van de verplichting tot keuring van het vee, dat te Vlissingen aankomt en door de Export- maatschappij geslacht en direct aan boord gebracht en naar Engeland vervoerd wordten eveneens van het vee, dat over Vlissingen en Ter Neuzen naar Belgie wordt vervoerd. De heer C. Mazure, prov. veearts 1® kl., acht keuring te Vlissingen geheel overbodig, mits do politie alsdan slechts wake voor frauduleus vervoer. Door het bestuur der ijsclub „Terneuzeu" werd heden aan den heer J. Scheele Dz., alhier, opgedragen het maken van een verplaatsbare tent, met buffet, kleederkasten, bestuurskamer, privaten en urinoirs, benevens 2 wachthuisjes, banken, tafels enz. voor de som van f 860,onder ver plichting van opruiming en opberging van 't een en ander na eindigiug van het wintersaisoen. Te Middelburg werd Zaterdag door het polder- bestuur van Walcheren o. a. in het openbaar aanbesteed 1°. het bestorten van den onderzeeschen oever v6or den Westkapelschen zeedijk en het leveren van Doornikscheu sieen, waarvoor waren ingekomen 3 biljetten, van de heeren J. de Bree Fz. voor f 13,400, C. van der Hooft voor f 13,280 en P. A. van de Velde voor f 12,450, alien wouende te Ter Neuzen en 2°. het maken van werken tot verdediging van den onderzeeschen oever aan de Oostwateriug, waarvoor waren ingekomen mede 3 biljetten, van de heeren C. de Wilde Az., te Kattendijke, voor f 4359, P. A. van de Velde voor f 4080 en J. de Bree Fz., voor f 4028, beide te Ter Neuzen. Axel. Gemeenteraadszitting van 7 November. Tegenwoordig de heeren L. van Dixhoorn, J. Wolfert, P. Dieleman, P. Dregmans, P. Koster, P. van Hoeve, M. A. Smies, L. Lamaitre, G. Weijns en D. J. Oggel, leden, en J. A. van Vessem, secretaris. Afwezig de heer C. N. Jansen van Roosendaal. Voorzitter de heer D. J. Oggel. De notulen van de vorige vergadering worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. 1. Wordt mededeeling gedaan van de volgende ingekomen stukken a. Missive van Ged. Staten dezer provincie dd. 6 Oct jl., houdende de vaststelling van de ontvangsten en uitgaven dezer gemeente over 1892. Aangenomen voor kennisgeving. b. Brief van H. Brakman, besteller der telegrammen, houdende kennisgeving, dat hij het genomen raadsbesluit van 12 Oct. jl. aanneemt. Aangenomen voor kennisgeving. c. Missive van den heer directeur van den Post- en Tele- graafdienst te Ter Neuzen, dd. 30 Oct. jl., houdende mede deeling, dat bij den heer directeur Generaal der Posterijen en Telegraphie geen bezwaar bestaat, tegen het heffen van ten hoogste f 0,10 bestelgeld op elk telegram, van wege het telephoonkantoor, binnen de kom dezer gemeente na 1 Jan. a. s. af te leveren. Aangenomen voor kennisgeving. d. Missive van Ged. Staten dezer provincie, dd. 20 Oct. jl., met elkauder. De ongelukkige spruit uit dezen echt kent gemiju zoon heeft mij veel verdriet aaugedaan. Ik was geuoodzaakt met strengheid te werk te gaan en toch het is mijn vleesch en bloed ik hoop, dat hij zich beteren zal. En nu mijn vriend, denk er eens over, welk een vreeselijk lot mij ten deel gevallen is. Ik ben gezegend met rijkdommen, die honderden huisge- zinnen tot welstand zouden brengen, en waar zijn zij, die al dien rijkdom zullen erven, als ik de oogen sluit Waar is mijn dochter, waar is mijn zoon Hoor daarom, vriend Bernau, wat ik besloten en reeds bij testament vastgesteld heb. Drie jaren na mijn dood moet men wachten. In dien tijd moeten mijne beide kinderen het meisje heb ik als mijn dochter erkend in alle deelen van de wereld gezocht worden, kosten noch moeiten mogen gespaard worden om hen te vinden. WordeD ze beiden of een van beiden gevonden, dan behoort aan die bekende erfgenaam of aan beiden mijne geheele nalatenschap. Zijn alle onderzoekingen en nasporingen vluchteloos gebleven, dan heb ik een plan, bij het gerecht berustende, tot't stichten van een gebouw voor verlatenen. En nu verneem, dat gij zelf in mijn testament staat aangegeveu om de nasporingen naar mijne kinderen te leiden. Een groot kapitaal staat u ten dienste en het is na- tuurlijk, dat ik u een on'nezorgde toekomst heb verzekerd. Beloof mij Bernau, dat ge al uwe krachten zult inspannen om mijne kinderen op te sporen 1" #Ik zweer het sprak Heiurich plechtig. Zwijgend keerden beide mannen naar het rijtuig terug. Slechts de boomen haddeu gehoord, dat het bezit van millioenen het ware levensgeluk niet kail verzekeren. (Wordt vervolgd.) houdende terugzending van het door hen goedgekeubde kohier der schoolgelden voor het 48 kwartaal 1893. Aangenomen voor kennisgeving. e. Verzoek van den heer P. H. Veenhuizen te Axel, om aan hem de kruitkelder voor den tijd van 5 of 7 jaren te verpachten Besloten aan adressant te berichten, dat aan zijn verzoek niet kan worden voldaan, aangezien bedoelde kruitkelder den 13 December 1887 in het openbaar is verpacht voor den tijd van 7 achtereenvolgende jaren, aanvang genomen hebbende 1 Januari 1888 en eindigende 31 December 1894. 2. Wordt besloten aan D. de Blaaij, vrachtrijder wonende te Axel, in koop af te staan eeu gedeelte grond van de gemeente gelegen in de Oude Stad, ter grootte van 168 centiaren tegen den prijs van f 1 per centiaretot hetbouwen van woonhuizen. 3. Zonder hoofdelijke stemming wordt besloten tot af- en overschrijving van posten op de begrooting van 1893. I. Van art. 4 afd. 2 hoofdstuk 3 onderhoud van straten, pleinen, markten enz. af te schrijven f 475 en over te schrijven op art. 3, afd. 2, hoofdstuk 3, onderhoud van wegen en voetpadon. En II. Uit den post van onvoorziene uitgaven af te schrijven f 100 en over te schrijven op art. 2, afd. 3, hoofdstuk 5, overige kosten van de brandweer. 4. Verzoek van den heer S. J. van Nooten om eervol ontslag als gemeente geneesheer. Wordt besloten I. Aan den heer S. J. van Nooten met ingang van 1 Dec. e. k. eervol ontslag te verleenen als gemeente geneesheer. En II. Voor de open te vallen betrekking van gemeente, geneesheer sollicitanten op te roepen op eene jaarwedde van f 600. 5. Tot leden voor de Nieuwjaarscommissie worden benoemd de heeren J. Wolfert, A. W. van de Bilt, J. Vlaander, Jac. Dregmans, A. Van Wijck, A. J. Cornelissen, C. Scheele, J. van Dixhoorn Mz., H. D. l'Ecluse, Com. Smies Hermz. J. E. Blansaart en M. Moes. Niets m^er te behandelen zijnde wordt de zitting gesloten. Koewaeht. In den nacht van Vrijdag op Zater dag hebben eeu paar dieven een bezoek gebracht bij den arbeider S. alhier en namen een 13tal konijnen mede. In de buurt brachten zij nog een paar bezoeketi en ontvreemden hier een spade, daar een zaag, elders een emmer. De dieven schijnen dus alles te kunnen gebruiken. Hontenisse. Voor de vacante betrekking van hoofd eener school aan de Molenstraat onder deze gemeente, jaarwedde f 1000, hebben zich 18 sol licitanten aangemeld. Daar alleen zij, die bevoegd zijn onderwijs in de Fransche taal, teekeneu en wiskunde te geven, kunnen sollicileeren, is dit getal betrekkelijk groot. De installatie van den nieuwen burgemeester, welke deze week zal plaats hebben, zal op verzoek van den benoemde met geene festiviteiteu jjgepaard gaan. Oostburg. Het huisje van de weduwe Bart, waar het verschrikkelijk drama, de berucbte drie- voudige moord te Marolleput, is afgespeeld, is onder den hamer geweest. Niemand scheen lust te hebben in dit moordhol te wonen, althans het werd voor afbraak verkocht voor de som van 5 gulden. 's Gravenhage, 7 Nov. Heden overleed de heer Dr. C. W. Viukhoijzen in den ouderdom "van 80 jaar. De overledene was lijfarts van wijlen Z. M. Koning Willem III en gewezen citadel-vordediger. De rechtbank heeft in hare zitting van 7 Nov. de volgende vonnissen uitgesproken T. d. B., oud 12 j., zonder beroep te Ter Neuzen, is wegeus diefstal veroordeeld tot f 3 boete of 3 dagen hechtenis. T. C. H., oud 10 j., zonder beroep te Ter Neuzen, is wegens als voren veroord. tot f 3 boete of 3 dagen hecht. L. S. Roud 12 j zonder beroep te Ter Neuzen, is wegens als voren veroord. tot f 0,50 of 1 dag hecht. 1°. F. D. V., oud 25 j., 2°. L. d. Soud 24 j., beiden werklieden te Koewaeht, zijn wegens mishandeling veroord. ieder tot 1 maand gevan- genisstraf. A. F. L, oud 26 j., werkman te Sas van Gent, gedetiueerd te Middelburg, is wegens diefstal veroord. tot 2 maanden gevang. met in mindering der doorgebrachte hecbt. Men meldt uit Meijel (L.) De 70jarige herbergier L. S. weigerde aan eenige gasten in zijne herberg drank te verstrekkeu, daar het sluitingsuur der herbergen daar was. Met moeite kreeg hij de in zijne herberg vertoevende personen naar buiten, onder welke bedrijven hij een steek met een mes in den rug bekwam. Daarop werd er met vuurwapenen op zijne woning geschoten; hij nam loen zijn jachtgeweer, loste eenige schoteu naar buiien en trof twee personen in de beenen. Het gevolg hiervan was, dat de belhamels aftrok- keu. Er is proces-verbaal opgemaakt. Doctor P. J. H. te A. meldt aan het Handelsblad, dat het meest zekere, ja nimmer feilend geneesmiddel voor winterhanden en winter- voeten hestaat in het's avonds bij het naar bed gaan opleggen van zuivere doeken, bevochtigd met eene oplossing van een deel zilvernitraal ofzoogenaamde helschen steeu in twee honderd vijftig deelen overgehaald water. Men bedekt het compres met een drogen doek om vlekken op het beddegoed te voorkomenontstaan deze door nalatigheid, dan zal de apotheek wel aangeven hoe die te verwijderen. Dit middel doet wonderen in weinige dagen. Iu de bosschen op de Veluwe, vooral bij Ede en Nunspeet, worden thans, dank zij het gunstige herftsweder, voor de tweede maal van dit jaar, boschbessen geoogst. De vruchten die men thaus plukt zijn zelfs grooter dan de eerste maal, hoewel niet zoo geurig. Dagelijks wordt een groot aantal vaatjes uaai Engeland verzonden. Door velen wordt met dit plukken een flink stuk brood verdiend. Dinsdag 31 October is door den rechter- commissaris Mr. Simons verhoord eeu bewoonster van de Albert Cuypstraat, die kort voor de inhechtenisneming van De Jong toevalligerwijze met hem iu aanraking was gekomen. Het uit- voerige verhaal, dat deze getuige den rechter- commissaris deed, komt, naar men verueemt, in hoofdzaak op het volgende neer Maandag 4 September stond getuige voor een schoenwinkel in de Gerard Doustraat te kijken naar een paar laarsjes, waarop zij haar ziuneu had gezet. „Zoo, hoe gaat het hoorde zij eensklaps uaast zich, en zij zag naast haar een heer, die haar als een oude kennis begroette. Dit bleek nu wel is waar een vergissing te zijn, doch was geeu bezwaar om kennis te maken. De vreemde heer, met een klein zwart kneveltje en gekleed in een licht pak, was niemand auders dan De Jong. Hij stelde haar voor, hem naar de comedie te vergezellenvooraf kon men ergens iets gaan gebruiken. Gezainenlijk bezochten zij nu het nieuwe cafe in het Paleis voor Voiksvlijt. Daarna begaf men zich naar Kras om te eten, en in't voorbijgaau bestelde De Jong in den sigarenwinkel naast Kras een kistje sigaren, waaruit hij zijn koker vulde. Van de comedie kwarn dien avond nietsDe Jong gaf aan meer iiuiselijke genoegens de voorkeur. Van zijn nieuwe kennis had hij vernomen, dat zij alleen woonde met haar kiudje van 4 jaar en een zuster laatstgenoemde zou echter vermoedelijk den nacht bij familie doorbreugen. Voor de woning in de Albert Cuypstraat ge komen, rnoest de getuige eerst gaan zien of haar zuster soms thuis was, want in dat geval wilde De Jong niet boven komende zuster was echter niet thuis. Voor alle zekerheid nam De Jong een handlampje en ging daarmece de vertrekkeu rond, terwijl hij bovendien nog met een stok onder kasten en ledikanten voelde. Hij vond echter niets dan het kind, dat met een popje in den arm gerust lag te slapeu. De achterdocht van De Jong was haar niet ontgaan. Eensklaps, toen hij voetstappen hoorde, greep hij haar bij den arm. ,/Daar loopt toch iemand j //Gekheid, dat zijn de achterburen die op dezelfde etage wonen." Voor het souper had De Jong een saucis mee- gebracht: Hij vroeg eeu mes om de worst te siiijden, maar geen vau de messeu die zij brachl waren hem groot en scherp genoeg. Dit alles, gevoegd bij zijn zenuwachtige manier vau doen, maakte haar meer dan ougerust, en zij haastte zich dan ook, de messen na gebruik weg te sluiten. Intusschen praatte De Jong levendig en scheen hij zeer met zijn nieuwe kennis ingenomen. Hij stelde haar zelfs voor, met hem naar Louden te gaan en daar met hem te trouwen, om dan later in Holland eeu caff; te beginnen. Hij wist we) een manier om in een jaar rijk te zijn. Als eeu bewijs hoe goed hij het met haar meeude, beloofde hij haar eeu splinternieuw goudeu tienije. Den volgendeu morgeu nam hij voor de grap haar arm en overdekte dien met afdrukken van een caoutchouc-stempel, waarop 11. de Jongook de hand van het kind werd gebeelj metj de blauwe letters bedekt. Ziezoo, nou behooreu jelui mij beiden toe, en gaat dus met mij mee naar Engeland zeide hij. Deze afdrukken bleven nog eeu paar dagen zichtbaar, ondanks de pogingen om ze te verwijderen. Als iemand, die zich bij zijn aanstaande vrouw geheel thuis gevoelt, liet De Jong overal zijn oogen gaan, en zoo vond hij o. a. ook eenige bank van leeningbriefjes. De Jong wilde de briefjes in zijn zak steken, zeggende dat hij de panden wel zou inlossen voor de eigeuares. Deze vond het echter veiliger de briefjes zelf iu haar bezit te houdeu tevens achtte zij de gelegenheid' schoou, hem te herinneren aan mooie nieuwe tientje. »- Meu stond op het punt uit te gaan. Schertsend stopte hij haar een muntstuk in de halstoen zij het voor den dag wilde halen om het eeu meer geschikte bergplaats te geven, belette hij haar dit met eene aardigheid en al stoeiende rolden zij zelfs over den grond. Enfin, laten wij dan maar gaan En zoo gingen zij met het kind de stad in. Ten slotte belandden zij in een cafe in de Warmoesstraat op den hoek der Heintje-Hoeksteeg. Het tientje was intusschen steeds dieper gezakt. Na iets besteld te hebben, zeide De Jong Wacht mij hier even, dan zal ik wat moois voor je halen uit mijn logementik logeer in Het Haasje, hier vlak bij. Van zijne afwezigheid maakte zij gebruik om het tientje te voorschijn te halen. Tot hare ver- ontwaardiging zag zij dat het een waardelooze munt was, een gedenkpenning of zoo iets. Spoedig kwam De Jong terug met een groot pak, dat allerlei damesartikelen bleek te bevatten een rose parasol met koordjes overspannen, allerlei lijfgoed, voorts een leeren iiandtaschje, een doosje met zilveren lepeltjes en een poudre de riz-doos. Zoek nu maar uit wat hierbij van je gadiug is," zeide hij. Maar zij was boos, verweet hem zijn bedrog en verklaarde dat „gestolen goed" zelfs niet te willen aanraken. De Jong was geheel outhutst. wKom, neem wat aan, anders kan ik het niet kwijt raken. Dit dan, een fijne doos poudre de riz, ruik eens Meteen drukte hij haar de doos onder den neus en ledigde den inhoud op haar mond, zoodat zij dacht te stikken. Eerst nadat de kastelein haar twee glaasjes cognac bad laten driuken kwam zij eenigszins bij. De aardigheid was er nu natuurlijk af, en op staandeu voet verliet zij het cafe. De Jong bracht haar naar de^ tram Amsteldijkbij het afscheid nemen drukte hij haar het taschje in de hand, en beloofde dien avond terug te komen. Hij kwam echter niet. Het eerste wat zij van hem terugzag, was zijn beeld voor de ratnen van eeu winkel. Daar hiug zijn portret, benevens de portretten van zijn ver- moedelijke slachtoffers, Sara Juett eu Maria Schmitz. De schrik sloeg haar om het hart. Nu begreep zij alles: het doorzoeken van hare woning, zijn zenuwachtige manier van doen, het vrageu om eeu heel groot mes, zijn poging om haar de lombard- briefjes afhandig te maken, eu andere kleinigheden, waarop zij in 't eerst niet gelet had. Als een herinneriug aan het merkwaardig geval heeft zij van den gedenkpenning een broche laten maken. Vdor het begin van dit verhoor was getuige eerst met De Jong geconfronteerd. Later weer binnengeleid, antwoordde deze met een bedeesde stem op de hem gestelde vragen. Werd hij door eene vraag in het nauw gebracht, dan hoestte hij erg. Toen hij voorgoed werd weggeleid, zeide hij bij het heengaau tot getuige„Je ziet me gauw terug, over een maand kom ik los." De longziekte blijft in Belgie voortheerschen onder het rundvee. De ziekte komt vooral voor in de beide Vlaanderen. Toch is het totaal aantal waargenomeu gevallen (volgens officieele opgaven in het 3de kwartaal dezes jaars 158) geringer dan iu het daaraan voorafgaand kwartaal. INGE O V 1) E N STUK K E V Mijnheer de Redacteur Vergun mij s. v. p. een plaatsje in nw veel gelezen blad. Naar aanleiding van een schrijven, voorkomende in uw biad van 4 November 1893, no. 2972, aangaande den tram of passagierswagen van Hulst naar Walsoorden en omgekeerd, ben ik tevens zoo vrij, de schrijver van dat stuk van grove lengentaal te verdenken, hetgeen hier door getnigen kan en zal gestaafd worden. G. Simons, wonende te Huijbergen, Noord-Brabant, en medereiziger met den tramwagen van Walsoorden naar Hulst, betwist het ongeval dat de passagiers van Woensdag 11. hadden kunnen overkomen met meergenoemde tram of passagierswagen. Ten eerste was de koetsier niet dronken en is ook op den weg niet blijven liggende koetsier had een brief om in de brievenbus te Kloosterzande te steken, en gaf de lijdsels der dartele paarden over aan meergemelde G, Simonsdaarna kwam de koetsier weder op den bok der wagen en terwijl de paarden in een goeden draf waren, is door het overgeven der iijdsels, de lijdsels ontvallen, en mogelijk tusschen de paarden terecht gekomen, daarna is de koetsier uit den wagen ge- sprongen om de paarden van voren bij de teugels vast te grijpen, terwijl getuige hem bij dat alles gevolgd is om mede te helpen om de paarden tot staan te brengen, hetgeen hun mislukte, en zijn daarna naar den heer Verbist, logementhouder te Kloosterzande, gesneld om een rijtuig af te huren, om de paarden en rijtuig in te halen, hetgeen hun moest gelukken toen zij aan de herberg Rustwat kwamen, om aldaar de paarden te achterhalen en hun verder te gelijden, tot op hunne bestem- mingsplaats te Hulst, zoodat hier geen de minste sprake kan zijn als zou de koetsier dronken zijn geweest, of in abnor- malen toestand hebben verkeerd, maar hier schijnt schrijver mogelijk een soort van laster in het oog te hebben gehad. Want hier geldt de vraagkan een beschonken persoon al die maatregelen nemen welke door getuigen zijn gestaafd geworden, of zijn bij schrijver alle ongelukken uit de wereld weg gebannen? U Mijnheer de Red. dankende voor de opnamc dezer regelen, zoo teeken ik mij Hoogachtend, E. YAN KEMSEKE, ondememer van den tramwagen Hulst-Walsoorden. Hulst, den 6 November 1893. (Het zou ons niet verwonderen of onze berichtgever, die het verhaal uit verlrouwbare iron jrntte, komt in ons volgond nummer hierop terug. Red.) Van 16 tot en met 31 October. Axel. Huwelijks-aangiften. 20 Oct. Gustavus Verbeke, (van Ter Neuzen), oud 22 j., jm. en Maria Carolina van den Bos, oud 20 j., jd. Adriaan van Wijck, oud 30 j., jm. en Maria Verberkmoes, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Oct. Marinus Pieter Kiel, odd 24 j., jm. en Debora Anna Cornelia Jansen van Rosendaal, oud 23 j., jd. 26 Oct. Hermanus de Regt, oud 25 j., jm. en Helena Bolleman, oud 24 j., jd. Geboorten. 24 Oct. Augustinus, z. van Jacobus Bernardus de Danschutter en van Francisca Seegers. 25 Oct. Maria Carolina, d. van Petrus van Waes en van Anna Maria van den Bos. Elizabeth, d. van Jan van Fraaijenhove en van Wilhelmina Dieleman. 27 Oct. Neeltje Elisabeth, d. van Petrus Johannes Wiest en van Anna de Bree. Overlijden. 20 Oet. Leontina Maria Duijm, oud 5 m., d. van Leonardus en van Rosalia Bernardina van Poele. 22 Oct. Jan Willem Ramondt, oud 18 d., z. van Adriaan Abraham en van Janna Suzanna Dieleman. Boschkapelle. Huwelijks-aangiften. 20 Oct. Ber nardus Alphonsus Johannes Plasschaert, oud 27 j., jm. eu Maria van Campen, oud 24 j., jd. 27 Oct. Jozef Dafarre, oud 27 j., jm. en Maria Elisabeth van den Eeckhout, oud 21 j., jd. Geboorten. 5 Oct. Stephanie, d. van Gerardus Kouijzer en van Paulina van de Lavoir. 6 Oct. Stephanie Maria, d. van Alphonsus Josephus van Vooren en van Ludovica van de Weijer. 9 Oct. Florentina, d. van Johannes Baptist Pieters en van Cornelia Mel. 12 Oct. Jan Francies, z. Petrus Ludovicus Eeman en van Anna Maria van Bastelaar. 23 Oct. Theodoras, z. van Johannis Verdurmen en van Rosalia Lambert. 25 Oct. Sepherinus, z. van Jan Francies Everaert en van Mathilda Dullaart. Overlijden. 8 Oct. Stephanie Kouijzer, oud 2 d., d. van Gerardus en van Paulina van de Lavoir. Rosalia van Wolf- felaar, oud 5 w., d. van Johannes en van Catharina van de Weijer. 9 Oct. Victoria Mangnus, oud 3 w„ d. van Petrus Augustinus en van Elisabeth de Waal. 13 Oct. Leo van der Meijden, oud 5 m., z. van Jacobus en van Apolonia Fermont. 14 Oct. Johannes Judocus Cornelis de Rooij, oud 7 m., z. van Johannes Franciscus en van Paulina van Damme.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1893 | | pagina 2