BPBGmJJ^CTAMP: Handelsberichten. met het minste gedruisch gehoord. Het eenige voorwerp, dat den moordenaar zou kunnen uit- brengen, is een oude steenen pijp, die met bloed bevlekt naast het lijk is gevonden. Het slachtoffer heette Alice Mackenzie en gaf zicli meermalen aan misbruik van sterken drank over. Na de ontdekking van het lijk was in een oogenblik de de geheele politiemacht in Witechapel op de been, doch de moordenaar is tot dusver niet gevonden. Van 1 tot en met 15 Juli 1889. TER NEUZEN. Huwelijks-voltrekkingen. 15 Juli. Gustaaf Alouisius Goethals, oud 26 j., jm. en Emilie Hortense de Vleesehouwer, oud 25 j., jd. Geboorten. 1 Juli. Magdalena Maria, d. van Jozias Dees en van Maria de Bruijne. 2 Juli. Cornelia, d. van Jan Siemens en van Adriana Kurvink. 4 Juli. Pieter, z. van Cornelis Dees en van Christina Hendrika Sluijmer. 6 Juli. Mar garita Maria Catharina Joanna, d. van Johannes Adrianus van Rompu en van Angelina Cornelia van den Bulck. 8 Juli. Dirk Frainjois, z. van Cornelis de Ritter en van Elisabeth van Alten. 9 Juli. Johauna, d. van Jan Snap en van Cyta Jonkman. Jacob Arie, z. van Martinus Cornelis Leunis en van Christina Susanna Rijnberg. Cornelis, z, van Pieter Jacobus Versluijs en van Annigje Neeltje de Jong. 13 Juli. Audries Nicolaas, z. van Kriju Hamelink en van Cornelia Sara Harte. 14 Juli. Tanneke Catharina, d. van Daniel Haak en van Janna van Dixhoorn. Maria, d. van Anthonie van Wijck en van Cornelia de Koeijer. 15 Juli. Kriju, z. van Simon van der Hoofd en van Elisa beth Hamelink. Wilhelmina Eva, d. van Philip de Koning en van Henriette Hartogs. Overlijden. 10 Juli. Jan Elve, oud 12 j., z. van Boudewijn en van Cornelia van der Peijl. Pieter de Putter, oud 1 m., z. van Francis en van ErauQoise Scheele. 11 Juli. Theophile Dierickx, oud 4 w., z. van Jacobus Eranciscus en van Rosalia Seegers. 13 Juli. Marinus de Bruijne, oud 4 m.,"z. van Jacob en van Maatje Penne. 14 Juli. Adolph Constantinus de Pauw, oud 48 j., echtg. van Johauna van de Velde. H U L S T. Huwelijks-aangiften. 3 Juli. Herman Stefes, oud 36 j., jm. en Johanna Maria Yerwer, oud 27 Jd- Geboorten. 5 Juli. Philomena Augustina, d. van Karel L. Pissoort en van Juliana Durinck. 8 Juli. Maria Justina, d. vau Alphonsus de Nijs en van Joanna de Caluwe. 9 Juli. Emile Ber- nardus Marie, z. van Benedictus de Deckere en van Apolonia Maria Cappendijk. 10 J uli. Louisa Mathilda, d. van Johannes Francies de Bakker en van Mathilde L. Jouret. 14 Juli. Desire Petrus, z. van Mattheus Jos. Wauters en vau Cornelia Ph. de Wolf. Emile Johannes, z. van Johannes Er. Roovers en van Maria Jud. de Kort. Overlijden. 8 Juli. Pelagia Henrica Volleman, oud 10 in., d. van Matthijs Cornelis en van Anna Maria van den Broeck. AXEL. Huwelijks-aangiften. 13 Juli. Johannes Witte, oud 22 j., jm. en Helena Elorussen, oud 19 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 11 Juli. Pieter Si mons, oud 19 j., jm. en Leuntje van de Velde, oud 22 j., jd. Geboorten. 2 Juli. Marinus Willem, z. van Leendert Jansen van Rosendaal en van Adriana Dieleman. 3 Juli. Neeltje Santina Cornelia, d. van Pieter Johannes Jansen van Rosendaal en van Neeltje Martin. 11 Juli. Aldert Gerrit, z. van Jan Ylaander en van Thona Christoffeiina de Graaf. 12 Juli. Abraham, z. van Miuikus Loof en van Hendrina van der Welle. 14 Juli. Geertruida, d. van Huig Jongejan en van Suzanna Mertens. Levinus, z. van Jan van Hoeve en van Jacomina de Eeijter. Overlijden. 3 Juli. Neeltje Martin, oud 36 j., echtg. van Pieter Jansen van Rosendaal. 13 Juli. Rosalia L'Ecluse, oud 31 j., echtg. van Petrus Anthonius Claessens. BOSCHK APELLE. In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. G R A A U W. Huwelijks-voltrekkingen. 9 Juli. Petrus Daal- man, oud 27 j., jm. en Phelominn van Dosselaar, oud 27 j., jd. Geboorten. 9 Juli. Anna Catharina, d. van Ludovicus Taalman en van Rosalia Maria Romijn. Prudent Eranciscus, z. van Judocus Joseph Brugge- man en van Maria Franken. 14 Juli. Maria Paulina, d. van Francies Bogaert en van Cornelia de Bilde. 15 Juli. Maria Apolonia, d. van Johannes Adrianus Willems en van Paulina Apolonia Borm. Overlijden. 6 Juli. Een als leveidoos aange- geven kind van het m. geslacht van Josephus de Kraker en van Anna Weemaes. 8 Juli. Leonie Maria van Putte, oud 34 j., echtg. van Johannes de Wael. 10 Juli. Anna Catharina Taalman, oud I d., d. van Ludovicus en van Rosalia Maria Romijn. HENGSTDIJK. Huwelijks-aangiften. 12 Juli. Leonard us Marinus de Kok, oud 41 j., wed. en Rosina van den Bos, oud 33 j., id. H O E K. Geboorten. 1 Juli. Antheunis Hendrik, z. van Johannes Dekker en van Geertruida Wolfert. 2 Juli. Catharina Janna, d. van Abraham de Blaeij en van Janna Klaassen. 3 Juli. Cornelis, z. van Jan Pieter Riemens en van Janneke Overdulve. 4 Juli. Catharina Elizabeth, d. van Jacobus Adriaan Yerpoorte en van Dingetje de Jonge. 9 Juli. Levinus Jacobus, z. van Jan Meertens en van Elizabeth de Die. 10 Juli. Magdalena, d. van Jacobus van Alten en van Maria Hamelink. 13 Juli. Adriana, d. van Jacobus de Groote en van Levina de Blaeij. Overlijden. 10 Juli. Jan Daniel Yerhelst, oud 8 m., z. van Pieter en van Willemina Meeusen. II Juli. Jacobus de Kraker, oud 69 j., echtg. van Adriana Keukelear. 15 Juli. Jacobus de Kraker, oud 16 j., z. van Rocus en van Jozina Scheele. HONTENISSE. Huwelijks-aangiften. 5 Juli. Josephus Hiel, oud 33 j., jm. en Maria Johanna Goedhart, oud 21 j., jd. 13 Juli. Jan Francies van Gimst, oud 40 j., jm. en Christina de Klerk, oud 42 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 10 Juli. Josephus Lauwers, oud 29 j., jm. en Maria Louisa Neve, oud 20 j., jd. Petrus Johannes Durinck, oud 26 j., jm. en Rosalia Steevens, oud 44 j., wed. Geboorten. 2 Juli. Lodewijk Eduard, z. van Theophile Weemaes en van Judoca Felicitas van Braband. 4 Juli. Cornelis, z. van Francies Ivens en van Anna Cath. Yerinorken. 6 Juli. Rosalia Paulina, d. vau Carolus Lud. van Waterschoot en van Cath. vau Driessche. Anna Maria, d. van Willem Wullems en van Paulina Kuijpers. 7 Juli. Willem Petrus Johannes, z. van Petrus Joh. Kuijpers on van Ludovica Cath. Goedhart. 11 Juli. Alphonsus, z. van Jac. Norb. van den Bergen en van Lucia van Jole. 12 Juli. Abraham Willem, z. van Daniel Dekker en van Maria A. Dees. 13 Juli. Anna Maria, d. van M. L. M. Fassaert en van Anna Cath. Meerschaert. 15 Juli. Honord, z. van Jan Francies Heije en van Ros. Bogaert. Emma Maria, d. van Jos. Theoph. van Geijt en vau Joh. Audenaert. Overliiden. 11 Juli. Judocus Verdurmeu, oud 72 j.. weduwn. van Johanna Aarsen. KOEWACHT. Huwelijks-aangiften. 5 Juli. Dominicus Meule- man (van Stekene, Belgie), oud 25 j., jm. en Marie Leonie de Bock, oud 32 j., jd. Geboorten. 12 Juli. Alfred Ludovicus Clement, z. van Jacobus de Theije en van Seraphina Raes. 13 Juli. Maria Gerardina Petronella, d. van Gerar- dus Theodorus- Kievenaar en van Louise Maria Christina Juliana Langendam. Martha Seraphina, d. van Benign us de Maijer en van Marie Louise de Bruijne. 15 Juli. Leonia, d. van Charles Ludovicus Borgt en van Marie Louise de Sadeleer. Overlijden. 10 Juli. Rosalia Waelput, oud 84 j., wed. uit het eerste huwelijk van Jacobus Baldinus Matthijs en uit het tweede van Jacobus Baert. Jan Frans van Vlierberghe, oud 68 j., z. van Pieter Joannes en van Johanna Catharina van Puijvelde. 12 Juli. Augusta Josephina Verschraegen, oud 3 j., d. van Dominicus en van Melania Strooband. OSSENISSE. Huwelijks-aangiften. 6 Juli. Judocus van Bellen, oud 28 j., jm. en Christina Verhoeven, oud 26 j., jd. Overlijden. 8 Juli. Anna Maria Warrens, oud 50 j., wed. van Pieter Francies de Vijlder, thans echtg. van Cornelis Heijens. OVERSLAG- In deze gemeente hebben geene aangiften plaats gehad. SAS VAN GENT. Geboorten. 14 Juli. Irma Maria, d. van Fer dinand de Vleeschauwer en van Emilia Antonia Maria van Damme. Overlijden. 3 Juli. Gilles Versluijs, oud 5 m., z. van Gilles en van Catheleijntje van de Putte. SINTJANSTEEN. Huwelijks-aangiften. 6 Juli. Josephus Ferket, oud 24 j., jm. en Virginia Roels, oud 28 j., jd. Geboorten. 3 Juli. Celestina Maria, d. van Augustus de Block en van Paulina Hesters. 6 Juli. Maria Clothilda, d. van Franciescus de Beule en van Rosalia de Groene. 14 Juli. Leontina Maria, d. van Dominicus van Avermaete en van Constantia Lievens. 15 Juli. Eugenia Maria, d. Leonardus Lambertus Mattens en van Carolina Beertens. ST OPPELDIJK. Huwelijks-aangiften. 12 Juli. Petrus Eranciscus Wante, oud 26 j., jm. en Maria Seraphina Poppe, oud 25 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Juli. Alphonsus Lauwers, oud 33 j., jm. en Coleta Constantina Ver- straaten, oud 27 j., jd. 10 Juli. Cornelis van Bastelaar, oud 36 j., jm. en Virginia Hermans, oud 34 j., jd. Geboorten. 3 Juli. Seraphina Maria, d. van Josephus de Loos en van Rosalia Weesepoel. 10 Juli. Maria Cordula, d. van Carolus Ludovicus Bogaert en Prudentia Martina Rottier. Overlijden. 13 Juli. Coleta de Sterk, oud 57 j., echtg. van Francies de Waal. 14 Juli. Johannes Rottier, oud 48 j., echtg. van Anna Maria Hoop. WESTDORPE. Huwelijks-aangiften. 13 Juli. Augustinus van Troost, oud 44 j., weduwn. van Maria de Meulenaere, en Adelaida van Waes, oud 31 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Juli. Leonardus Thomas, oud 22 j., jm. en Virgeuie de Vos, oud 20 j., jd. Overlijden. 9 Juli. Antonette de Boeije, oud 52 j., echtg. van Edouard Ysebaert. 11 Juli. Juliana de Vrieze, oud 3 j., d. van Ortancia de de Vrieze. ZAAMSLAG. Huwelijks-aangiften. 4 Juli. Adriaan Buijze, oud 19 j., jm. en Rachel Verhelst, oud 19j,jd. 12 Juli. Pieter Adrianus van der Jagt, oud 22 j., jm. en Tanneke Meijer, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Juli. Pieter den Eugelsman, oud 22 j., jm. en Helena Riekwel, oud 20 j., jd. 10 Juli. Gerrit Bakker, oud 29 j.,jm. Maria Catharina Berman, oud 22 j., jd. Geboorten. 4 Juli. Adriaan, z. van Johannes de Feijter en van Maria van Liere. 5 Juli Neeltje, d. van Neeltje Geelhoedt. 7 Juli. Geertrui en Ebrina, dochters van Geleijn de Bokx en van Sara Faas. 8 Juli. Adriana Janna, d. van Marinus Jannis van Breen en van Frederika van de Velde. 9 Juli. Suzanna Catrina, d. van Jan Seheele en vau Maatje de Putter. Cornelis Johannes, z. van Cornelis Arij van Vessem en van Franchise van Petegem. 12 Juli. Martha Geertrui, d. van Jan de Krijger en van Debora Pieternella van Dixhoorn. 13 Juli. Hendrik, z. van Cornelis Scheele en van Geertruij de Somer. 14 Juli. Hendrik, z. van Hendrik Marinus Herrebout en van Neeltje Wolfert. Adriana Maria, d. van Jan Pieter Geelhoedt en vau Wilhelmiua Eekman. Overlijden. 1 Juli. Fran<?oise Scheele, oud 3 m., d. van Pieter en van Catharina Donze. ZUIDDORPE. In deze gemeente hebbeu geene aangiften plaats gehad. A A i\ B E S T E D I N G. Op Vrijdag 2 Augustus 1889, des voormiddags ten 10 ure, aan het gebouw van het Proviuciaal Bestuur te Middelburg, van Het maken en inhangen van een drijfdeur voor het kanaal vau Ter Neuzen te Sas van Gent. (Raining f 1120). Dordrecht, 18 Juli. kOEIlS VAX HET GELD. Belgisch per 100 fr. f 47,70 a f 47,75 Engelsch per 12,05 n 12,05j) De aanvoer was gering en de prijzen van Granenonveranderd Puike Zeeuwsche en Vlaamsche Tarwe 7.50 a f 8,50 nieuwe f 6,30 a f 6,80. Rogge Zeeuwsche en Vlaamsche 4,50 a 5,20. Gerst Zeeuwsche en Vlaamsche winter f 3,00 a f 3.50. Overmaasche a Zeeuwsche <i Vlaamsche zoiner a f Haver dunne 2,60 a f 3.40. Paardeboonen f 5.50 a f 6,00. Duiveboonen f 6,20 a 7,20. Witteboonen f 6,00 a 7.50. Bruineboonen 7,00 a 9,50. Erwten 7,00 a 7,50. Voeder 6,00 a f 6.50. Koolzaad f 10,00 a f 12,10. Lijnzaad zaai f 11,00 a 14,00.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1889 | | pagina 6