z. van Laurens Kiel en van Catharina van Taten- hove. 27 Juli. Levinus, z. van Pieter Meertens en van Jacomina Deij. Overlijden. 24 Juli. Augustus van Acker, oud 14 j., z. van Alouisius en van Carolina van Opdorp. HONTENISSE. Huwelijks-voltrekkingen. 21 Juli. Ludovicus Cornelissens, oud 33 j., jm. en Hendrica Maria Eggermont, oud 31 j., jd. 23 Juli. Eduardus Augustiuus Verbist, oud 33 j., jin. en Anna Maria Adriaansens, oud 29 j., jd. Geboorten. 17 Juli. Edmondus, z. van Johannes Ebert en van Anna Cath. Baart. 25 Juli. Alouisius Theodorusz. van Petrus Josephus Verbist en van Anna Maria Kuijpers. 31 Juli. Gerardus, z. van Anna Maria Baart. Overlijden. 19 Juli. Cornelia Peuleman, oud 71 j., wed. van Pieter Joseph Vaal. 23 Juli. Apolonia Bisschop, oud 59 j., echtg. van Eranciscus Sturm. KOEWACHT. Geboorten. 24 Juli. Emilius Josephus, z. van Philemon Eranciscus Baert en van Pharailda Maria Remerij. 28 Juli. Gustave Joseph, z. van Adol- phus Coone en van Prudentia Rombaut. Overlijden. 26 Juli. Carolus Ludovicus Ver- meire, oud 6 m., z. van Antonius Josephus en van Maria Juliana Raes. 28 Juli. Rosalia van Buijten, oud 50 j., echtg. van Desird de Craecker. OSSENISSE. Geboorten. 24 Juli. Leo, z. van Jan Erancies Warrens en van Apolonia d'Hont. OVERSLAG. Geboorten. 27 Juli. Honerina Maria, d. van Petrus Pollet en van Marie Leonie van Overloop. Overlijden. 22 Juli. Een als levenloos aange- geven kind van het m. geslacht van Desir6 Puts en van Juliana Erancisca Eetveldt. PHILIPPINE. Geboorten. 24 Juli. Cornelis Petrus, z. van Pieter Goossen en van Cornelia van den Heuvel. Overlijden. 16 Juli. Willem Alexander van Wijnberghe, oud 5 w., z. van Petrus en van Ver- genie Rammeloo. SAS VAN GENT. Geboorten. 17 Juli. Cornelia Rudolphina, d. van Pieter Rudolph Kok en van Neeltje Molier. 19 Juli. Elodie Maria Louisa, d. van Karel Lo- dewijk de Roo en van Celaine Bouchier. 20 Juli. Clarisse Johanna, d. van Augustus Stofferis en van Rosalia Inghels. Helena Maria, d. van Henry Josephus de Leur en van Melanie Acke. 26 Juli. Honore Octave Maria, z. van Louis Napoleon Coene en van Josephine Marie Plasschaert. 30 Juli. Cyrillus, z. van Eduardus Eranciscus de Metter en Mathilda Tollenaer. SINT JANSTEEN. Huwelijks-aangiften. 19 Juli. Constantinus Dillis, oud 27 j., jm. en Julia de Bot, oud 19 j., jd. 21 Juli. Adrianus de Loos, oud 45 j., jm. en Maria Eranciesca Aerts, oud 36 j., wed. 27 Juli. Edward van Goethem, oud 50 j., weduwn. en Eugenia Sinet, oud 46 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 27 Juli. Edouard Jo seph Deschamps, oud 30 j., jm. en Rosalia Smet, oud 23 j., jd. Geboorten. 16 Juli. Florentia, d. van Edouard Joseph Deschamps en van Rosalia Smet. 17 Juli. August Joseph, z. van Venantius Antheunis en van Nathalie van Looij. 19 Juli. Camillus, z. van Aloijse Yereecken en van Carolina Vergauweu. Leonia Johanna, d. van Augustus Gijsel en van Johanna Colleta Christiaansens. 21 Juli. Maria Prudentia, d. van Hendrik Schoof en van Cecilia Eranciesca Boussen. STOPPELDIJ K. Huwelijks-aangiften. 20 Juli. Pieter Ambrosius de Smet, oud 24 j., jm. en Philomena de Winter, oud 21 jjd. Geboorten. 18 Juli. Elisabeth Johanna, d. van Karolus Christiaan Weegenhausen en van Ro salia van Deursen. 20 Juli. Elisa Josijna,^ d. van Petrus van Bastelaar en van Philomena Co- leta van Damme. 21 Juli. Eduardus Theodorus, z. van Petrus Kerckhaert en van Maria Anna van Esbroek. Overlijden. 17 Juli. Louisa Dorothea Spon- selee, oud 6 m., d. van Petrus Eranciscus en van Christina Hendricks. Nathalia Maria Cornelissens, oud 11 m., d. van Jan Erancies en van Pieter- nella de Schepper. 80 Juli. Eduardus Theodorus Kerckhaert, oud 9 d., z. van Petrus en van Maria Anna van Esbroeck. WESTDORPE. Geboorten. 22 Juli. Victor, z. van Augustinus Allousius en van Maria Juliana de Clercq. Overlijden. Prudentia van Waes, oud 52 j., d. van Dominicus en van Johanna Amelia Ysebaert. ZAAMSLAG. Huwelijks-aangiften. 19 Juli. Jacobus Roose, oud 25 j., jm. en Jacomina Hamelink, oud 25 j., jd. 20 Juli. Jan Buijze, oud 27 j., jm. en Cor nelia Maria Dees, oud 24 j., jd. 26 Juli. Cor nelis Verschelling, oud 21 j., jm. en Jacoba Yzebaart, oud 25 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Juli. Salomon van de Velde, oud 35 j., jm. en Janna Wisse, oud 81 j., jd. 26 Juli. Willem Koole, oud 21 j., jm. en Adriana den Hamer, oud 20 j., jd. Geboorten. 17 Juli. Neeltje Magdalena, d. van Jan Klaassen en van Catharina Brundes. 25 Juli. Cornelis, z. van Paulus Stotfels en van Willemina Meijer. 27 Juli. Helena Jozina, d. van Pieter de Jonge en van Jacoba Mensink. Overlijden. 28 Juli. Leendert den Beer, oud 2 m., z. van Andries Cornelis en van Janneke Mensink. ZUIDDORPE. Huwelijks-aangiften. 27 Juli. Augustus Belaert, oud 82 jjm. en Clementina van Goethem, oud 21 id- Geboorten. 28 Juli. Coralia Maria, d. van Clementius Dhaene en van Christina Valke. Overlijden. 18 Juli. Margaretha Maria Tacq, oud 14 in., d. van Gustavus en van Rosalia Coo- revits. 23 Juli. Catharina Josephiua Bosschem, oud 75 j., wed. van Franciscus Augustinus Cop- pieters. 27 Juli. Petrus Dominicus de Jonghe, oud 1 m., z. van Bellarminus en van Seraphina de Vliegher. KEETIJDINGEN. Van 81 Juli tot en met 2 Aug. zijn in deze haven binnengekomen om aan den spoorweg alhier te lossen en te laden 31 Juli. Noorsche bark Aladdin, kap. Evensen, van Galiestad met hout. Noorsche bark Normauia, kap. Thorbjornsen, van Ulanger met hout. 1 Aug. Noorsche brik Fides, kap. Olsen, van Ulanger met hout. 2 Aug. Eng. stoomb. River Derwent, kap. Namare, van Louden met stukg. Eng. stoomb. Kinghorn, kap. Roberts, van Westhartlepool met ruw ijzer. Noorsche bark Soskimmeren, kap. Larsen, van Sundsvall met hout. Van 31 Juli tot en met 2 Aug. zijn uit deze haven vertrokken na aan den spoorweg te hebben gelost en geladen 31 Juli. Eng. stoomb. Dragoon, kap. Walker, naar Antwerpeu met stukg. 1 Aug. Eng. stoomb. Woodstock, kap. Fulton, naar Leith met zilverzand. Eng. stoomb. River Lagan, kap. Walker, naar Louden met stukg. 2 Aug. Eng. stoomb. Avocet, kap. Stubbs, naar Liverpool met stukg. Noorsche bark Lidskjalf, kap. Gundersen, naar Skelleftia met ballast. In deze haven zijn binnengekomen bestemd voor Gent 31 Juli. Noorsche bark Urda, kap. Hurum, van Drontheim met hout. Eng. stoomb. Rosa, kap. Miles, van Ljusne met hout. Duitsche stoomb. Rival, kap. Heeckt, van Riga met hout. 1 Aug. Eng. stoomb. Bordeaux, kap. Giles, van Londen met stukg. 2 Aug. Eng. stoomb. Lilian, kap. Taylor, van Hernosand met hout. Uit deze haven zijn vertrokken komende van Gent 1 Aug. Eng. stoomb. Calder, kap. King, naar Goole met stukg. Eng. stoomb. Galatea, kap. Lumley, naar Londen met stukg. Duitsche stoomb. Mlawka, kap. Tramborg, naar New-Castle ledig. 2 Aug. Duitsche stoomb. National, kap. Heeckt, naar Riga ledig. Van 81 Juli lot en met 2 Aug. werden langs de Oostsluizen alhier 35 hinnenvaartuigen op en 24 algeschut.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1888 | | pagina 6