BUgGERLIJKE STAND H U L S T. AXEL. GRAAUW. HENGSTDIJK. H OEK. HONTENISSE. KOEWACHT. OSSENISSE. STOPPELDIJK. WESTDORPE. ZAAMSLAG, ZUIDDORPE. BOSCHKAPELLE. CLINGE. OVERSLAG. PHILIPPINE. SAS VAN GENT. SINT JANSTEEN, HANDELSBERICHTEN. Vaa 16 tot 31 December 1881. TER NEUZEN. Huwelijks-aangifteu. 28 Dec. Krjjn van Boven, en Maria Pieternella Bootsgezel, oud oud 27 j., jm 27 j., jd. Geboorten. 10 Dec. Anthonie Geerard, z. van Geerard Meuleuberg en van Maria Cornelia van Wijck. Cornelia Jacobus, z. van Pieter Meerteus en van Marina Prancina Maas. 18 Dec. Margaretha, d. van Hendricua Baart en van Maria Josepha Wingender. 19 Deo. Jacomina Elizabeth, d. van Jacobus van Alten en van Willemina Ponse. Arie Jacobus, z. van Cornelis Hamelink en van Cornelia Braal. 20 Dec. Cornelia Maria, d. van Gustaf Alowies Acke en van Sara Cornelia Harte. 21 Dec. Aloisius Livinus Prospere, z. van Alusius Doppegieter en van Julia de Meijer. 28 Dec. Heinrich Albert, z. van Heinrioh Rudolph Kramer en van Justina Sabina Spiering. Perdinandus, z. van Levinus van de Velde en van jm Julie de Vriese. 30 Dec. Pieter, z. van Pieter van (van Vjjven en van Jannetje Tannetje Lemkens. 31 Dec. 8ara Magdalena, d. van Martinus Drabbe en van Hebrina Hamelink. Pieternella Bastiana, d. van Jan Leunie Koole en van Sara Lutein. Cornelia, d. van Jan Riemens en van Adrians Kurvink. Geertruida Maria, d. van Pieter de Koeijer en van Geertruida Maria Heijnsdijk. Overlijdeu. 16 Dec. Sara Maria van Driel, oud 6 in., d. van Adrianus en van Pieternella de Sinidt. Martha Maria Riemens, oud 13 m d. van Adriaan en van Adriaua den Engelsman. Maria de Jonge, oud 82 j., wed. van Nicolaas Grenu. 19 Dec. Tanneke Hendrika van de Wege, oud 2 m.. d. van Martinus en van Tanneke Hendrika van Wijck. 24 Dec. Laurence dos. van de Maria Elisabeth van de Sande, oud 2 j„ d. \au Voorde en van A. Pieter Jacob en van Margaretha Cornelia Pothovcn. 28 Dec. Dammes Pieter de Jong, oud 2 m., z. van Arie en van Adriaan Maria Wieland. 30 Dec. Elisa beth Potters, oud 52 j., wed. van Simon de Meester. 31 Deo. Maria Pranse, oud 70 j., wed. uit bet le huwe- Hjk van Hendrik Scheele en uit het 2e van Willem Blokland. Hendrik Prederik Pieter Soheele, oud 3 j., z. van Adriaan en van Neeltje Maria Kusters. Huwelijks-voltrekkingeu. 28 Deo. Petrus Rogiers, oud 29 j., jm. (van Clinge) en Julia de Kort oud 34 j., jd. Overlijden. 16 Dec. Elisabeth Christina Jonkers, oud 58 j., wed, van Leonardus van Giesen. 18 Deo. Maria Ludovioa Lambin, oud 55 j., wed. van Jan Pranoies Rodrigs. 24 Dec. Mattheus Johannes Herre- weyers, oud 3 m., z. van Johannes Jacobus en van Emelia Maria During. 29 Dec. Judocus den Tenter, oud 71 j., jm. Geboorten. 21 Dec. Jeroom Jansen en van Prancina 't Gilde. 24 Deo. Anna Jacomina, d. van Leendert Hamelink en van Cornelia Verbrugger. 28 Dec. Levinus, z. van Cornelis Schieman en van Susanna van Cadsand. 31 Dec. Willem, z. van Willem Dekker en van Dingetje Riemens. Overlijdeu. 27 Dec. Arij Franqois Oostdijk, oud 4 j., z. van Johannes en van Marie Dieleman. 28 Dec. Sautina Adrians Luijck, oud 56 j., wed. van Cornelis Jansen van Roosendaal. Huwelijks-Aangiften. Johannes Baptist Paber, oud 29 j., jm. en Apolonia van Zwaal, oud 26 j., jd. Pranoies Bernard, oud 27 j.| jm. en Cornelia Neeve, oud 22 j., jd. Geboorten. Willem Emile, z. van Petrus Staal en van Dorothea van Gimst. Overlijden. Anna Maria Cambeen, oud 36 j., echtg. van Perdinandus van Gassen. Huwelijks-sangilten. Petrus de Gijsel (van Stoppeldijk), oud 28 j. en Petronella Poifliet, oud 25 j. Overlijden. 27 Deo. Apolonia de Smit, oud 78 j., wed. van Pieter Hermans. Van deze gemeente is nog geen opgaaf ontvangen. Huwelijks-aangiften. Aug. Colpaart, oud 30 j., jm. en C. Strobbe, oud 24 j., jd. P. Serrarens, oud 31 j., en C. Janssens, oud 25 j., jd. Th. van de Voorde Graauw), oud 25 j., jm. en Jud. Roelsud, oud 24 j., jd. Barth. Linders (van Woensdrecht), oud 29 j., jm. ea P. Burm, oud 29 j., jd. Geboorten. 16 Dec. Louisa Maria, d. van C. L. van de Velde en A. M. Duerinck. Jan Prancies, z. van J. J. Weesepoel en van A. van Kouteren. 20 Dec. Christina, d. van Joh. Baart en van A. M. Tieleman. 24 Dec. Emanuel, z. van Ch. P. de Thejje en van M. van Eerdeuburgh. 31 Dec. Antonius, z. van J. J. Davivier en van C. van den Hauten. Overlijden. 19 Deo. Een als levenloos aangegeveu kind van het vr. geslacht van P. A. van Kerkhoven en van D. Maas. 24 Dec. Jud. Burm, oud 51 j., z. van G. Burm en van M. M. Verdurmen. 26 Dec. van de Voorde, oud 1 j., z. van J. van de B. Dankaart. 31 Dec. Marianna Kroon, oud 75 j wed. van A. van Leemput. Geboorten. 29 Dec. Hypolite Jozef, z. van Augus tus Fraiiciscus van Goeije en van Rosalia Camfijn. Overlijden. 22 Deo. Een als levenloos aangegeveu kind van het vr. geslacht van Carolus Ludovicus Thuij en van Rosalia Prancieca van Meessohe. 25 Dec. Adolphus Leonardus van Acker, oud 32 j., echtg. van Julia Franoicoa de Reohter. 30 Dec. Een als levenloos aangegeven kind van het vr. geslacht van Josephus Taalman en van Apolina Roeiand. Huwelijks-aangiften. 23 Dec. Pieter Hiel, oud 65 j., weduwn. van Elisabeth de Burger en Johanna Bogaert, oud 47 j., wed. van Jan Prancies de Kort. 29 Dec. JohanneA Prancies Hiel, oud 25 j., jm. en »ua Staal, oud 41 j., wed. van Judocus Lemsen. Phi' Jan Pranoies de Bruijn, oud 81 j., jm. en Elisabeth Strobbe, oud 27 j., jd. Geboorten. 23 Dec. Theodorue, z. van Ludovicus Dominicus Franqois, z. van d® Bruijn en van Christina van Campen. Overlijden. 28 Dec. Philomena van Eetvelde, oud 19 m., d. van Petronella van Eetvelde. z. van Carolus Ludovicus Adam en van Maria Anthonia de Nijs. 28 Deo. Johannes Pranoiscus, z. van Carolus Ludovicus Verstraeten en van Blondina d'Hont. 30 Dec. Maria Emelia, d. van Petrus Levinus van Vlierberghe en van Clementina de Smet. Overlijden. 21 Dec. Catharina Verstraeten, oud 9 m., d. van Johannes en van Josepha de Vos. 23 Deo. Petrus Augustinus de Rechter, oud 8 m., z. van Johannes Baptist en van Philomena van Bunderen. 31 Dec. Prudent Marie Joseph Plasechaert, oud 8 m., z. van Emile Benignus en van Amelia IJsebaert. Overlijden. Johannes Vereecken, oud 76 j,, weduwn. van Anna Maria de Poorter. Van deze gemeente is nog geen opgaaf ontvangen. Geboorten. 16 Dec. Willem, z. van Christiaan van der Gouwe en van Anna Maria Geelhoedt. Maria, d. van Jacobus van dc Ree en van Catharina Huijssen. 22 Dec. Franqois, z. van Janna Pieternella Geelhoedt. Prudentius Emiiius Maria, z. van Antbonius Edmondus de Moor en van Melanie Buijck. 23 Dec. Jacomina, d. van Hendrik Wclfert en van Jacomina Dees. 27 Dec. Janna, d. van Karel de Koeijer en vaa Adriana Hamelinck. 28 Dec. Adriana Anra, d. van Hendrik Moens en van Sara Magdalena van der Wiele. 29 Deo. Marinus, z. van Levinus Bakker en van Anna Meeusen. Maria Izabella, d. van Cornelius Franciscus Michielsen en van Anna Maria Philomena Kouijzer. 30 Dec. Cornelis, z. van Cornelis Hame link en van Catharina Lagraa. Overlijden. 30 Dec. Marinus Bakker, oud 26 u., z. van Levinus en van Anna Meeusen. Jacobus de de Wilde, oud 17 ro z. van Johannes en van Jacomina Pieternella de Nooijer. Overlijden. 21 Dec. Coleta Rozalia de Block, oud 74 j., wed. van Ilenricus Roudonck. 27 Dec. Maria Judoca Gijsel, oud 74 j., wed. van Pieter Franciscus Kindt. 29 Dec. Agatha de Buijsscher, oud 88 j., wed. uit het le huwelijk van Gilles van Driessche en uit het 2e van Joannes Franciscus Hamers. Huwelijks-aangiften. 16 Dec. Alphons Pieters, oud 25 j. en Anna Catharina de Vree, oud 27 j. 22 Deo. Judocus van Kerkhoven (van Hengstdijk), oud 31 j. en Judcca Dullaart, oud 29 j. Huweljjks-voltrekkingen. 31 Dec. Alphons Pieters, oud 25 j. en Anna Catharina de Vree, oud 27 j. Overlijden. 17 Dec. Christina de Maat, oud 71 j., echtg. van Adriaan de Loos. 18 Deo. Johannes Fran ciscus Herpeliuk, oud 88 j., echtg. van Anna Maria de Klerk. 29 Dec. Augustus Verdurmen, oud 5 m., z. van Johaunis en van Maria Paulina de Poorter. Huwelijks-aangiften. Karel Meersschaert, oud 28 j., jm. en Coleta Isabella Janssens, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingeu. Johannes Franciscus Ver- bist, oud 31 j., jm. en Maria Josepha Himpens, oud 30 j., jd. Geboorten. 28 Dec. Franciscus Emil, z. van Gus- tavus Adolphus de Bock en van Suzanna Ignatius. Overlijden. 16 Dec. Gustavus Pranoiscus Groenings, oud 2 m., z. van Josephus en van Louisa de Wolf. Eliza Maria Smet, oud 4 m., d. van Theophilus en van Rosalia Pauwels. Clothilde Tielman, oud 3 m., d. van Desird en van Maria Ludovica Deefour. 28 Dec. Johannes Cornelis Goossens, oud 4 m., z. van Carolus Ludovicus en van Maria Stephanie Sohuddings. Huwelijks-voltrekkingen. 28 Dec. Aloijsius de Nijs, oud 31 j. en Leouie Marie Verdurmen, oud 18 j. Geboorten. 18 Dec. Petrus Jacobus, z. van Augustus de Coninck en van Joanna Levina van de Velde. Overlijden. 16 Dec. Pelicita de Wijn, oud 30 j., echtg. van Petrus Simoen. 22 Deo. Een als levenloos aangegeven kind van het m. geslacht van Bernardus Anthonius Buijsse en van Leonie Marie IJsebaert. 1 Geboorten. 16 Dec. Seraphina, d. van Paulina Roete. Overlijden. 16 Dec. Bernardus van Ootegem, oud 80 j., z. van Joannes en van Joanna Marie Bruggheman. 31 Dec. Johannes Pranoiscus de Klerck, oud 70 j., echtg. van Bernardina Martens. Httwelijks-aangiften. 29 Dec. Polidor van der Steen, oud 29 j., jm. en Philomena de Meijer, oud 27 j., jd. Geboorten. 15 Dec Rosalia Coleta Maria, d. van 'enry Josephus de Leux en van Melanie Acke. 1 Dec. Pieter Lodovicus, z. van Bernardus Warrens en van Martina Vermoet. Overlijden. 30 Deo. Adriana Johanna Nederveen, oud 80 j.. echtg. van H. N. Oole. Huwelijks-aangiften. 23 Deo. Johannes Herdewel, oud 35 j., jm. en Benidicta de Potter, oud 19 j., jd. 30 Dec. Carolus Ludovicus van Oosselaer, oud 30 j., jm. en Antonia van Vareuberg, oud 22 j., jd. Geboorten. 16 Deo. Augustinus, z. van Petrus Alexander van Goethem en van Johanna Catharina Puijlaert. Camillus, z. van Franciscus Judocus Emeleer en van Florentine Boschman. 17 Dec. Eduardus, Zeetijdingen. Van 30 Dec. tot en met 2 Jan. zijn in deze haven binnengekoraen, bestemd voor Gent 30 Dec. Eng. stoomb. Rosa, kap. Dumberley, van Goole met stukg. Eng. stoomb. Vigilant, kap. Smith, van Londen met stukg. Duitsche bark Dienstag, kap. Budig, van Riga met hout. Eng. sloep Emma, kap. Norton, van Londen met graan, 31 Dec. Eng. stoomb. Richard Moxon, kap. King, van Goole met stnkg. 1 Jan. Nederl. schooner Harmonie, kap. Bakker, van Bordeaux met wijn. 2 Jan. Eng. stoomb. Romeo, kap. Drurey, van Goole met stukg. Eng. stoomb. Norma, kap. Atkington, van Goole met stukg. Eng. stoomb. Bittern, kap. Cotter, van Liverpool met stukg. Van 30 Dec. tot en met 2 Jan. zijn uit deze haven vertrokken, komende van Gent 30 Dec. Eng. stoomb. Whimbrel, kap. Bootb, naar Liverpool met stukg. 1 Jan. Eng. stoomb. Vigilant, kap. Smith, naar Londen met stukg. Eng. stoomb. Rosa, kap. Dumberley, naar Goole met stukg. Eng. stoomb. Richard Moxon, kap. King, naar Goole met stukg. In deze haven zijn binnengekomen om aan den spoorweg alhier te lossen en te laden: 31 Dec. Eng. stoomb. Woodstock, kap. Fulton, van Middlesbro met ruw ijzer. Eng. stoomb. Mona, kap. Grand, van Londen met stukg. Eng. stoomb. Kirkstall, kap. Britton, van Bilbao met menerie. Uit deze haven is vertrokkeD, na aan den spoor weg te hebben gelost en geladen: 31 Dec. Belg. stoomb. Concha, kap. Schuiman, naar Bilbao ledig. Prijzen tier Effecten. Amsterdam, 31 December. Vbdeblxhd. dsnou Fbakebub. RUILABD. 80} 102} JIG 115} 67} Certifie. Werkelijke ichuld 2} pot. 67} dito dito dito 8 dito dito dito 4 Aandeel Handelmaataehappij S dito exploitatis Ned. atantaapoorw. Ccrtificaten by Rotach'1,1 2} Inaehryvingen 8 Obligation 1798/1615 5 dito Hope Co. 1855 6a aerie 5 dito 1000 1864 5 iito L. 100 1872 5 dito L. 100 1878 5 Loten 1866. 5 81} 87 87 136

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1882 | | pagina 3