m IHC.IZIJN TOUWWEKK Verkiezing voor Leden van de Provinciale Staten, op DIN SI) AG It MEI 1880. Mr. J. G. van Deinse te Hulst, j L. J. M. van YVaesberghe-Janssens te Uulst, I Allen affcre. II. el. M. Onghena te Zniddorpe^ I dende leden* J. Stevms te Sas van Gent, STOOMBOOTD1EN ST OP I)E WESTER-SCHELDE. 3 groote Prijzen Jsenthal Co., liuhr-Kachelkolen, Worden voor het Hoofdkiesdistrict Hulst aanbevolen de heeren KOEWACHT. OSSENISSE. OVERSLAG. PHILIPPINE. SAS VAN GENT. SINT JANSTEEN. ir STOPPELDIJK. WESTDORPE. ZAAMSLAG. ZUIDDORPE. Hoofd loterij-Iia utoor. HAMBURG. Neuzen, van inorgeus 10 tot namidiiag 5 uur, spcciaal voor het iuzctten van kuusftaudeu en iederen eersten Zaterdajf van de maanii te Axel in het logemeiit het Gulden Vlies, op dezellde urcn als boveustaande. Uren van vertrek gedurende de maand Mei. 7,30 s- 3- 3,30 Zoo noodig zal de stooinboot wachten tot uiterlijk 3 uren op den trein welke ten 13,50 moet aankomen. De ondergeteekende brengt bij deze ter algemeene kennis, dat hij in het gebouw ster der hoop aan de Loskade, gevea- tigd heeft: uil zijne Lijnbaan, waaraan hij tbans verbonden heeft HANDEL in VICTUALIEV, Ankers, Kettingen, Haken, Werktuigen, Metalen, Scheeps— en Machine- kamer-benoodigdlieden, Teer enz. Het Kantoor (en Magazijn van Touwwerk, Teer, Huiden, Leder, Traan enz.) Houttuir.en Q 34/35, blijft gevestigd als voren. van Johannes de Donder. Janneke den Hamer, oud 6 j d. van Cornells en van Pieternella de Feijter. Alphonsus Asselman, oud 10 m., z. van Pieter en van Anna Maria Brnijssink. Jacobus Compiet, (te Amster dam overleden), oud 26 j., z. van Josephus en van P. Flips. Julia Ursula Pateer, oud 6 j., d. van Jacobus Adrianus en van Ludovica van Leuven. Huwelijks-aangiften. 16 April. Augustus Ver- straeten, te Moerbeke (Belgie), oud 25 j., jm. en Melania de Munter, oud 28 j.( jd. 23 April. Petrus Kegels, oud 24 j.. jm. en Prudentia de Block, oud 21 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. 20 April. Petrus van Pottelberghe, van Moerbeke (Belgie), oud 26 j., jm. en Maria Ludovica d'Hont, oud 28 j., jd. Willem Cor nelius Hamel, oud 32 j., jm. en Maria Camilla de Jonge, oud 23 j., jd. 30 April. Augustus Augustinus Lippens, oud 27 j., jm. en Mathilde Marie de Vliegher, oud 22 j., jd. Dominicus de Winne, oud 24 j., jm. en Mathilde Kegels, oud 27 j., jd. Geboorten. 17 April. Emanuel Josephus Marie, z. van Modes van Nieulande en van Stephania Vermast. 18 April. Florentinus, z. van Aloijsius de Dauwe en van Natalia Rombaut. 21 April. Prudentia, d. van Johannes FraDciscus de Smet en van Mathilda Amelia van Duijze. 30 April. Maria Ludovica, d. van Charles Baert en van Philomena Magnus. Eugenia Maria, d. van Gustavus AUefs en van Natalia Valent. Overlijden. 29 April. Charles Louis van Buijten, oud 43 j., z. van Pieter Francies en van Auastatia van Bunderen. Huwelijks-voltrekkingen. 22 April. Johunnis Scherpe- nisse (van Hontenisse), oud 38 j., jm. en Petronella Efjsackers, oud 35 j., jd. Huwelijks-aangiften. 16 April. Bernardus Audenaerd, oud 29 j., jm en Melanie de Meij, oud 26 j., jd. Geboorten. 18 April. Florimoud, z. van Leopoldns de Sij en van Eulalie de Rijcke. 29 April. Coralia, Maria, d. van Yitalis de Baerdemaeker en van Rosalia Hellinck. Geboorten. 22 April. August, z. van Pieter Francies Koete en van Ursula Dhoudt. Overlijden. 18 April. Maria Louise Barbe, oud 3 m., d. van Johannes en van Paulina Burggraeve. Huwelijks-voltrekkingen. 14 April. Theophilus Stofferis, oud 29 j., jm. en Johanna Prudentia Inghels, oud 28 j., jd. 21 April. Carolus Petrus de Bock, oud 59 j., weduwn. van Rosalie Harens en Maria Josepha de Blinde, oud 18 j., jd. Geboorten. 11 April. Philemond, z. van Louis de Caluwe en van Regina van Hoeeke, 12 April. Elisa beth, d. van Adriaan Alexander Rijnwalt en van Anna Catharina van Rijssel. 18 April. Elodie, d. van Augustus Inghels en van Nathalie de Dobbelaere. 28 April. Elvira Emma, d. van Pieter van den Abeele en van Leontina Acke. Huwelijks-aangiften. 30 April. Petrus Eduardus Audenaert (van Vracene), oud 51 j., jm. en Amelia van Looij, oud 41 j., wed. van Augustinus Want. Geboorten. 21 April. Theophilus, z. van Pieter Johannes Poppe en van Blondina van Haver. 22 April. Emelia, d. van Pieter Johannes van Goethem en van Johanna Badts. 23 April. Pieter Johannes, z. van Johannes Francies Ongena en van Yerginie Meul. 80 April. Emelia Maria, d. van Desiderius Boddaert en van Eugenia Coleta Verstraeten. Overlijden. 16 April. Melania van Haver, oud 7 w., d. van Josephus en van Christina Bosman. 24 April. Pieter Johannes Ongena, oud 1 d., z. van Johannes Francies en van Verginie Meul. 26 April. Verginie Meul, oud 42 j., echtg. van Johannes Francies Ongena. 28 April. Philomena Wante, oud 6 w., d. van Johannes Levinus en van Maria Anthonia van Goethem. 29 April. Maria Johanna van Helsland, oud 3 j., d. van Adolphus en van Nathalia Weemaes. Huwelijks-aangiften. Andries de Rijcke, oud 26 j., jm. en Sophia Franciska de Klerk, oud 33 j., jd. Gillis Rottier (van Ossenisse), oud 29 j., jm. en Cecilia Hemelaar, oud 26 j jd. Huwelijks-voltrekkingen. Jacobus Duerinck. oud 37 j., jm. en Anna Maria Polfliet, oud 30 j., jd. Geboorten. Elisabeth, d. van Pieter de Vree en van Pieternella de Bakker. Rosalia Paulina, d. van Augustinus de Maat en van Christina de Bakker. Maria Clementina, d. van Jacobus Seghers en van Anna Catharina Machielseu. Andreas, z. van Johannes Francies Sponselee, en van Nathalia van den Eede. Anna Catharina, d. van Johannes en van Regina Klaassen. Alphonsus, z. van Josephus de Loos en van Francisca de Ryk. Overlijden. Rosalia de Smet, oud 3 m., d. van Jacobus en van Petronella Feremans. Cornelia Strijdonk, oud 57 j., echtg. van Johanna Mulders. Huwelijks-aangiften. 22 April. Jacobus Bernard van Hoecke, oud 23 j., jm. en Celasia Johanna Hemel- soet oud 19 j. jd. 24 April. Johannes Francies de Schrijver, oud 24 j jm. en Maria Heijndrickx (van Sint Gilles Waas) oud 28 j., wed. van August van Laere. Eduardus Briquet, oud 27 j., jm. en Mathilda Jaussens oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 29 April. Petrus Dinne- wet, oud 39 j., jm. en Juliana Kamoeu, oud 27 j., jd. Geboorten. 17 April. Maria, d. van Jan Bernard Soethaert en van Adelaida Mechelinck. 18 April. Willem, z. van Dirk Hamelink en van Janna Janssen. 24 April. Ema, d. van Augustus Baptiste de Cooker en van Philomena Bauwens. 26 April. Celina Maria Francisca, d. van Christance Hamerlinck. Overlijden. 24 April. Eugenie IJsebaert, oud 68 j-> d. van wijlen Johannes en Johanna Maria Pateer. 26 April. Dominica Ransehaert, oud 79 j., wed. van Joannes Francisca Kalle. 28 April. Leonie de Bouwer, oud 10 m., d. van Leonardus en van Maria Louise Obrie. 29 April. Maria Soethsert, oud 12 d.( d. van Jan Bernard en van Adelaida Mechelinck. Geboorten. 16 April. Een als levenloos aangefe- ven kind van het mannelijk geslacht van Willem Schecle en van Neeltje de Bruijne. 17 April. Elizabeth, d. van Cornelis Klaassen en van Paulina Goossen. 21 April. Jacobus, z. van Jacobus van Dixhooru en van Elizabeth van Dixhoorn. 23 April. Francois, z. van Anthonie Jacob Dieleman en van Barbara den Beer. Overlijden. 26 April. Leendert Herrebout, oud 3 m., z. van Pieter en van Jacoba Pieternella van de Velde. Huwelijks-voltrekkingen. 23 April. Polidor Brandt (van Moerbeke), oud 25 j.; en Melania Schatteman. oud 22 j. Geboorten. 16 April. Augusta Maria, d. van Frederious Nimmegeer en van Stephania de Maersohalck. Overlyden. 28 April, Alida Maria Theresia van Hijfte, oud 5 j., d. van Leonardus en van Idalia van Poucke. Snelpersdruk van J. K. G. Dhont te Ter Neuzen. der eerste klasse. Uitvoerige trekkingspro- gramma's voegen wij bij iedere bestelling. Ambtehjke trekkingslijsten en de gewonnene sommen worden na de trekking prompt door ons toegezonden. De uitbetaling der gewon nene prijzen gescliiedt onder toeziobt der regeering. Bij de laatste trekking zijn zooals bekend in Nederland op Nr. 81276, 76119, 35736 gevallen. Wij hopen ook deze keer onze begunstigers in Nederland met groote prijzen te kunnen verrassen. Ten einde met gewone stiptheid alle bestellingen te kunneri uitvoeren, verzoeken wij ons zulke ten spoedigste en direct te zenden. voor rekening van P. A. aan verminderde prijs ADRIAANSENS Walsoorde, 4 Mei 1880 vnvn Oagelijks. Van Vlissingen naar Breskens voorm. 6,nam. 1,15 en 3,45 Breskens naar Vlissingen 6,30 n 1,45 4,15 Zondog, lilnsdag, llonderdag en Vrljdag. Van Vlissingen naar Borssele H Borssele naar Ter Neuzen n Ter Neuzen naar Hoedekenskerke Hoedekenskerke naar Ter Neuzen Ter Neuzen naar Borssele Borssele naar Vlissingen Maaiadng, Wocn.odog en Z»tei»d.ig. voorm. n nam. tt 6,voorm. 10,30 6,30 11,— voorm. n n ii H H 7,30 8,- 10,30 11- 0) 6,30 nam. 3, n 3,30 rnidd, 12, nam. 12,30

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1880 | | pagina 6