TE TEE N EUZEN. LUXE li\ IIUIMIOUDELIJkE ZAKEN, VAN MIDBELBURC Gedurende 8 dagen uilgestald in het liuis aan de Westsluis, tegenover de Hoeksche brug naast de woning van den VVel Ddel Gestr. beer Homswinckel, Met het oog op het aanstaande ST. N1COLAASFEKSF is de Bazar ruim voorzien van allerhande artikelen, uitmuntend gescbikt voor CADEAUX voor alle standen, en zoowel voor volwassenen als voor kinderen. waaronder vooral uitmunten de navolgende I1UISIKMLIJKG illTIKELEJi. Zoomede nog een massa andere artikelen te veel om op te noemen, welke alien voor den geringen prijs van 3() CEKT ZULLEN W0RDEN VERR0CHT- Door eene nette hediening, prachtige en goedkoope artikelen hoop ik met een druk hezoek vereerd te worden, zooals mij steeds elders te beurt viel. De Bazar is geopend van s morgens 9 tot s avonds 9 uur. HEDEN. OPENING VAN AF prachtige groote doozen met ver- schillenden inhoudals alles 30 cent per stuk, per stel of per paar. Toiletspiegels in gesneden hout. Handspiegels in gesneden hout. Vierkante Spiegels. Hoek Etagbre. Platte id. Rookstellen. Lucifersstaanders. Metalen aschbakken. Horlogehangers. Marmeren en bvonzen Inktstellen. Thee- en Tabakskisten. Handschoendoozen Kapdoozen. Lepeldoozen. Spaardoozen. Biefstukkloppers. Citroen persen. Zout- en Meeldoozen. Zout en Peperstellen. Kindercouverts, bestaande uit mes, lepel en vork. Bronzen Bussen. Theestoof jes. 3 Dessertmessen voor 30 cent. 12 Weener Eetlepels voor 30 cent. 6 zware stalen Vorken voor 30 cent. Brood messen. Soeplepels. Eijne Zakmessen met beenen en Paarlmoeren heften. Tandstokers. Schotsch Schrijfgarnituur. Portemonnaes, geheel leer. Porteterssors. Schulpportemonnaes. Sigarenkokers in fluweel en leer. Portefeuilles. Visitekaartentaschjes. Albums, staande en gewone Naaietuis. Naaischroef. Kristallen Tafelflacons. Kristallen Portefleurs. Marmeren Thermometers. Lachspiegels. Meters in etuis. Tabak- en Sigarenpijpen in meerschuim. Brijeren Tabakspijpen. Wandelstokken. Kleederborstels. Schoenborstels, 3 stuks. Heeren Dassen in satijn en matlasse. Manchetgarnituren. Spelden voor Dassen. Dames garnituren en Medaillons. Opsteekkammen. Haarpennen. n Armbanden. Colliers in verschillende kleuren. Eriseerkammen. Eau de Cologne, gebogen en ronde flacons, le kwalit. Odeurs in prachtige flacons. Reuketuis. Doozen, waarin 3 stukken Zeep. Dorpen. Meubels. Groote kisten met 9 kegels. Eenden. Allen met geluid en beweegbaar. Infanterie. Cavallerie. Schapereien. Hoenderhoven. Jachten. Katten. Honden. Konijnen. Beeren Tijgers. Serviezen met 6 koppeu en schotels. Kachels. Douwwagentjes. Mandjes in soorten. Groote elastieke Ballen. Metaalphons. Locomotief. Groote Tollen. Kienspellen. Dominospellen. Klok en Hamer. Verschillende caricaturen. Madera Kraften. Albasten Vazen. Boheerasche Vazen, per paar 80 cent. Bekers van Zilverglas, per paar 30 cent. Waschteelen, rond en ovaal, eikenhout en groen geschilderd. Waschbakken. Groote Kookpannen. Emmers. Raspen. Boterhamtrom mels. Theebladen. Brood bakken. Toegang Vrij.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1878 | | pagina 3