GGR1ANIA. OPENBARE VERKOOPINGEN. 4. KrniflenierswarBn en andere WMelpstai, LIEFDADIGH EI pS-CONCERT Eene parlij Manufacturer! Levensverzekering-Maatschappij te Stettin. A. WOLFF. 6. LUTTFNBERG. ISBOEDEL, k w st p di Eene groote partij MANUFACTUREN, Verzekerd kapitaal tot einde 1876 f 129,571,770, Hoofdir.specteur, Het Bureau der Germania," PTCOGRAMMA. u it] zc VI Vi Zc De Notaris M. Geene te Hulst, zal in liet openbaar presenteeren te verkoopen Op UliiMdits: den 1 11 el 18.7 7 des voormiddags om 10 ure precies ten verzoeke en ten woonhuize van den heer A. van der Pluijm, Reinierszoon, Grassier wonende te Sint Jansteen. 1 extra goed 5-jarig Ruinpaard, geschikt voor alle diensten, 1 vette Varkens en 11 Hoenders. 1 Yrachtkar met ijzeren as, 1 Beversche Kar op ressorts, 2 Karrenkussens, 1 volledig ge- monteerd Paardentuig, 1 Zadel, 1 Dekkleed, Paardennetten, 1 Snijbak met Mes, 1 Zeis, 1 Haver- en Strookist, 1 Klaverrijf, 1 Zaai- kleed, 1 arduinen Varkensbak, eenige hectoliters Haver, eene partij Tarwe— en Roggemeel benevens de Mest in den mestput. Een Trog met Deksel, een Doofpot, eene partij Broodplanken, Ovenpalen, Platen, Graan- en Meelzakken, 2 Ovenkasten, 1 arduinen Mor- tier met Stamper. Een nienw Ledekant, 1 Redden, Dekens, 1 Haardje, 1 Kachel, 1 Cuisiniere, 1 Vleesch- kuip, geleierd en ongeleierd Aardewerk, t ijzeren Casserollen, en ander Huisraad. bestaande lioofdzakelijk in Laken, Elastiek, Kleedingstoffen, en andere Goedereu. Voorts eenige Stroopvaten, Kuipen en Kisten, 2 groote nieuwe Deuren, dienende voor Maga- zijn of Stalling en hetgeen verder te koop zal worden aangeboden. Op Wocnsdag den 'i Wei 1*177, des voormiddags om 9 ure precies, ten verzoeke van Willem Staal, mr. timmerman en winkelier wonende te Kloosterzande, gemeente Hontenisse, ten sterfhuize van de wed. W. Staal, in leven win- lierster, gewoond hebbende en overleden op het dorp Groenendijk, gemeente Hontenisse. bestaande lioofdzakelijk in ondersckeidene soor- ten van Baai, Bombazijn, Pilow, Orleans, Meiinos, Broek-stotfen, Baalkatoen, Kousen, Doeken, Dekens, Garen, Lint, Saijet, Pluweel, Linnen, Wollen en Katoenen Stotfen en andere Goederen. 3 Menwagens, 1 Stortekar, 1 Sjees, 1 waalsche Ploeg, 3 gewone Ploegen, 1 ijzeren en 6 houten Eggen, 1 Rolblok, 1 Molbord, 2 Sleden, 1 Windmolen, 1 Geeselsteen, Graanziften 1 Snij bak, 1 Slijpsteen, 1 Kruiwagen, 1 Kern, 3 Tonnen, 2 Botervaten, Emmers en hetgeen verder tot een Landbouwersbedrijf behoort. Voort 1 Kabinet, 1 Ledekant, 2 Tafels, Stoelen, 1 Kachel, 2 ijzeren Platen 1 Vleeschblok, 1 Spekladder, 1 Haardijzer en ander Huis raad. Eindelijk de Mest in den mestput en hetgeen verder te koop zal worden aangeboden; en 15 lie! 1877, ure precies, ten des Op Dinsdag den voormiddags om 10 ure precies, ten ver zoeke van en op de hofstede bewoond door de weduwe Dingnum Burin, landbouwster, wonende in den Hooglandpolder gemeente Ossenisse. 4 kloeke Werkpaarden van 5 tot 14 jaren, 7 baatgevende Koeien, 1 eenjarige Kalfvaars, 1 vette Stier, 4 Kalvers, 3 Varkens, 70 Hoenders en Hanen en 1 Bandhond met ketting. 3 Menwagens, waaronder 1 met ijzeren as, 1 Vrachtkar, 1 Speelkar, 3 ijzeren Eggen, 4 houten dito, 1 Molbord met ketting, 1 Rol blok, 1 Sleep, 3 Ploegen met Zwingen, 3 Sleden in soorten, 1 Windmolen, 2 Geessel- steenen, 2 Snijbakken met messen, 1 Peen- bak, 1 Waterbak, 1 Zaadzeil met 2 draagkleeden en kussens, 25 Graanzakken, 1 Graanmaat, 4 Graanschoppen, 4 Graanziften, 1 Kern, 2 Melkkuipen en 4 Emmers, 3 Reepen met katrollen, 1 Kruiwagen, 4 Mestplanken, 1 arduinen Varkensbak, Zeisen, Rieken, Vorken, Mesthaken en hetgeen verder tot het land bouwersbedrijf behoort. Eenig zindelijk Huisraad, bestaande voorname- lijk in3 Kassen, 1 Kleerkas, 1 Lessenaar, 4 Tafels, 2 Ledekanten, 12 Stoelen, 6 Schil- derijen, 1 Kachel, 2 liggende Vuurplaten, 1 Staanijzer, 2 Koffiekannen, 2 Kandelaars, 1 koperen Moi'tier, 1 Vleeschblok, 2 Waschkui- pen, 1 Waschstoel, 1 Spekkist, 1 Tweeloops- geweer, geleierd en ongeleierd Aardewerk, Koper-, Tin-, Blik-, IJzer- en Glaswerk en ander Huisraad. Voort 1000 bossen Tarwestroo, Boon- en Zaad- stroo, 12 zware essehen Balken, 1700 Takken- bossen en ander Hout, benevens de Mest in den mestput En eindelijk 80 aren Klavers, staande te groeien in den Hooglandpolder, gemeente Ossenisse. Uitgebreide Verslagen en Prospectussen, zoomede alle gewenschte inlichtingen zijn gratis verkrijg- baar, aan het Bureau der Gerniauia, Haringpakkerij te Amsterdam en alom bij de Heeren Correspondenten. Hoofd-Agent voor Zeeland Mr. J. W. LASONDER, Procureur te Middelburg, Rotterdamsche kade, O 228. MET TOESTEMMING VAN HET PLAATSELIJK BESTUUR. Gemeente Selzsiete. hoofdzakelijk bestaande in: Koffie, Thee, Kaneel, Suiker, Rijst, Blauwsel, Tabak, Sigaren, Jenever, Likeuren, Klompen, Spijkers, Borstel en Touwwerk, Verfstotfen, 1 Koffiemolen, 1 Toonbank, Schalen, Balans en Gewichten en hetgeen verder in den winkel voorhanden is: Voorts den huishoudelijken bestaande in 1 opgelegd en 1 geschilderd Kabinet, 1 Kabinet- bureau, 1 Ladetafel, 1 Ledekant, 4 pluimen Bedden met toebehooren, Tafels, Stoelen, Spie- gels, Schilderijen, 1 Haardje, 1 Kachel, Dekens, Bedlakens, Glas- en Behangselgordijnen, 2 geleierde en 2 Porseleinen Theeserviezen eenig geleierd en ongeleierd Aardewerk, Glas werk, Koper-, Blik- en IJzerwerk, 1 Graan maat, Graanzakken, eenige Planken, en ander Hout, en hetgeen verder te koop zal worden aangeboden. O Op Uonderd.ig den 3 Mel 187 7, des voormiddags om 10 ure, met tusschenkomst van den heer (1 e K e S e 1 te Stekene, ten ver zoeke van en op de hofstede bewoond door Geerard van Driel, landbouwer, wonende in de gemeente Zaamslag 7 kloeke Werkpaarden, waaronder een met veu- len, 2 eenjarige Paarden, 6 baatgevende Koeien, waaronder 3 dik van kalf, 4 twee- jarige Runders, 4 eenjarige dito, 4 Kalvers, 80 Hoenders en Hanen, 12 Eenden en 2 Kernhonden. te geven door He zangmaatschappij „KUNST EN VERMAAK" te Selzaete, met de welwillende medehulp van Mme. van Santen-Lepla, julfr. Pauwels, van Gent, juffr. Henr. Willems, en der heeren van den Bossche en Pauwels, van Gent en M. Lacasse van Eecloo, op ZONDAG, 29 APRIL 1877, te 6J ure stipt, op de groote zaal van het gemeentehuis. Eerste Gedeelte. 1. Vooruit, koor door de zangmaatschappij (hervraagd) Gregoir. 2. Het Dendermeisjeromance door den heer L Holvoet Stauff. 3. De arme man, romance door den heer van den BosscheBrondeel. 4. La Gaza Ladra, fantaisie voor piano, door juffr Willems Leybath. 5. Qu'en pensez vous? chansonnette, door den heer LacasseRobillard. 6. Groot aria uit de Opera 1' Ombre, door Mme. van Santen-Lepla Flotow. 7. Invitation a la valse, door den heer PauwelsWeber. 8. Amerikaansch lied, door de kleine juffr. Pauwels 9. Page, Ecuyer, Capitaine, scene door den heer van den Bossche Membrie. (Tusschen het le en 2e gedeelte 20 minuten verpoozing.) Tweede Gedeelte. 1. De Jacht van St. Hubert, koor door de zangmaatschappij de Rille. 2. Groot aria uit de Opera Jerusalem, door den heer du MoulinVerdi. 3. Stella valse, legende, door Mme. van Santen-LeplaFaure. 4. Romance uit de Opera le Medaillon de Mariette, door den heer van den Bossche van Duyse. 5. Les jolis pantins, door de kleine juffr. Pauwels. 6. Cavatine de Lai're, door den heer van Vinkenroy Mercadante. 7. Verrassing (surprise) op een onbekend speeltuig, door den heer Pauwels 8. Duo uit de Opera Les Dragons de Villars, door Mme. van Santen-Lepla en dhr. van den Bossche. Maillart. 9. Brabamjon, Trombonne chansonnette, door den heer Lacasse Villebrichot. De piano \B. zal bespeeld worden door de heeren Pauwels en Vaerendonck. Gedurende het concert zal eene omhaling ten voordeele der armen gedaan worden. Elk lid heeft recht, twee personen, van de familie deelmakende en tot het huisgezin be- hoorende binnen te brengen. Personen vreemd aan de maatschappij worden toegelaten mits 1 frank voor de eerste en 50 centimes voor de tweede plaats. De Commissie: de heeren H. J. Willems, eere-voorzitter; L. P. Willems, voorzitter; J. Vaerendonck, bestunrder; J. B. Hesters, P. L. Pierets, E. du Moulin en P. Willems, commissarissen; H. Heir- man, schatbewaarder; H. Fache, geheimschrijver. Snelpersdruk van J. K. G. Dhont te Neuzen.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1877 | | pagina 4