reu POSTBUS 30, 3925 ZG SCHEPPENZEEL PUZ21LPOST ONZE ZIEKEN INVA-KAS 670 gezinsgids WIE STUURT EEN ZONNESTRAALTJE? Hier volgen weer enkele adressen, waarvan sommige al enige tijd op plaatsing liggen te wachten: - Hans van Holst, Nieuwstraat 6, 2411 EL Bodegraven, 17 jaar is al 2 jaar ziek. Het ziet er voorlopig niet naar uit, dat het beterzal worden. Dat is bij tijden moedbenemend. Hij is dol op post, want dat geeft afleiding. Hij houdt vooral van dierenkaarten. - Mevr. E. L. Brik-Rottier, Schotte 2, 4401 BG Yerseke, 62 jaar, moest voor de tweede keer een heupoperatie onder gaan. Zij is al 12 jaar weduwe. Een blijk van medeleven zou haar, die vaak anderen verraste met een kaart, in deze omstandigheden zeker goeddoen. - Dhr. H. v. d. Hudding, Rijksweg 110, 3781 LX Voorthui zen, heeft zijn heup gebroken. Daardoor moet hij enkele maanden rusten. Wie stuurt hem eens een kaart? - Hans Labee, Waterwegstraat 27, 3363 CP Sliedrecht, 36 jaar, is zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapt. Als hij thuiskomt kijkt hij altijd eerst naar de schoorsteen of er ook een kaart voor hem is. Zullen we hem samen eens blij maken? - Dhr. P. Appeldoorn, A17,3419GN Willeskop, 53 jaar, isaI 10 jaar arbeidsongeschikt door opgerekte longen en een zwakke maag. Hij verzamelt kerkkaarten. Met een blijk van meeleven kunt u tevens helpen zijn verzameling uit te brei den! - Mevr. G. van Duynen-Nijhoff verblijft in het Willem Alexander Ziekenhuis, Kamer 903, Deutersestraat 2, 5223 GV 's-Hertogenbosch in verband met haar zwangerschap. Ze zal daar moeten blijven tot de baby geboren is. Een kaart of brief zal haar goeddoen. - Dhr. G. van de Hoef, Hakselseweg 80, 6713 KX Ede, heeft in augustus van het vorige jaar een bromfietsongeluk ge had en daarbij zijn been gebroken. Het kan nog wel een tijd duren, voordat hij weer lopen kan. Hij is 45 jaar. Laat u even merken, dat u met hem meeleeft? - Jentje Bisschop, Beunteweg 5, 7951 LH Staphorst, 10 jaar, heeft ongeveer een half jaar geleden een auto-onge luk gehad, waarbij ze haar beide benen op 2 plaatsen heeft gebroken. Ook is er iets met de spieren niet in orde. Al met al zal het nog wel een poosje duren! Hoewel ze wat school werk thuis kan doen, zal ze het toch wel erg fijn vinden een heleboel kaarten en brieven te krijgen. - Wie stuurt Gerda van Doesburg, Waalbandijk 13, 4061 AK Ophemert, 28 jaar, eens een kaart? Ze zal er erg blij mee zijn. Ze zit soms erg in de put! - Karei van Lambalgen, Griftdijk 7, 3935 ML Maarsbergen is reeds 12 jaar ziek. Hij tobt nu ook nog met een maag zweer. 31 januari is de dag waarop hij jarig is (32 jaar)! Verrast u hem, evenals 3 jaar geleden, weer met een brief of kaart? - Op 2 februari hoopt dhr. G. Schuurkamp D.V. 57 jaar te worden. Hij is al 16 jaar thuis, afgekeurd vanwege een atrose in de gewrichten. Wellicht verblijft hij op dit moment nog in het ziekenhuis voor een behandeling aan zijn maag. Een blijk van medeleven kunt u sturen naar: Ploegweg 37, 8075 BV Elspeet. OVERZICHT 1982 't Was best even spannend toen de definitieve bedragen van het afgelopen jaar op het papier verschenen. Toen ze er stonden, waren we even stilWat bleek namelijk? In het jaar 1982 kwam er in totaal aan giften een bedrag van 63.875,55 binnen! Er waren 629 bijschrijvingen (waaronder een aantal ter hand gestelde giften) nodig om dit bedrag bijeen te krijgen. Nogmaals allen héél, héél hartelijk bedankt! Natuurlijk bent u er nieuwsgierig naar wat er met dit geld gedaan is. Welnu, in totaal werd er 51.581,63 uitgegeven. Waaraan, vraagt u? Ruim 40.000 werd besteed aan de aanschaf van aangepaste rolstoelen en elektrische buitenwagens; in dit bedrag zijn ook begrepen de kosten van reparatie en on derhoud, reis-, porto-, telefoonkosten, enz. Verder was er een bedrag van ruim 8.500 gemoeid met financiële hulp aan gezinnen; terwijl nog eens ruim 2.000 uitgegeven werd voor het doen van aanbetalingen op de aanschaf van een tweetal gemotoriseerde wagens. Zeven maal werd er een rolstoel of invalidenwagen uit voorraad bezorgd; vijf maal kon er één worden gehaald. Zoals u ziet, blijft er nog een batig saldo over van 12.292,92. Dat vermeerderd met het saldo aan het begin van 1982 levert een beginsaldo voor 1983 op van 25.758,61. Daar komt dan nog 356 voor het gratis abonnementen-potje bij. U ziet, we hoeven het nieuwe jaar niet met lege handen te beginnen. Wel kunnen er binnenkort nog enkele rekenin gen verwacht worden, die samen goed zijn voor ruim 10.000. En zo gaat het werk van de Inva-kas weer door. Moge de Heere ons wijsheid en krachten schenken om ook in dit jaardit verantwoordelijke maarmooie werk te kunnen verrichten. EEN GRATIS ABONNEMENT Voor 5 abonnees is inmiddels het abonnementsgeld voor 1983 betaald. Als het goed is, hebben zowel de begunsti gers als de begunstigden daarvan persoonlijk bericht ont vangen. Verder verantwoord ik hier de volgende giften voor ons potje": JH te D 62,-; JvdS te H 50: CvM te E 10; GJ te H 62. Ook werd ons nog een jaarabonnement toegezegd. Allen hartelijk dank! Een groet uit Scherpenzeel en tot de volgende keer D.V.

Watersnood documentatie 1953 - tijdschriften | 1983 | | pagina 18