Contact met de Redactie In de volgende Spiegel -Afrika ons nieuwe feitenrelaas Wat doen dokters als hun voeten pijn doen? Mevr. Lokollo „De Spiegel99 brengt een band ook ver van t Vaderland ALFRED VAN SPRANG is in Hij zal voor U de uiterst belangrijke verkiezin gen verslaan WE MAKEN EEN BEGIN MET HELDENSTRIJD OP AMBON Zij trekken hun sokken uit en plonsen hun doorgelopen, brandende en transpirerende voeten in een Trannosan wonderbad. Zie, neen, voel hoe de 1 5 geneeskrachtige zouten, zuurstof en koolzuur bruisen, sissen en parelen als champagne. Tegen Uw voetzolen, rond Uw hielen, tussen Uw arme tenen. Een siddering van welbehagen gaat door Uw ge hele lichaam. Hoe komt het, dat U ineens geen vermoeidheid meer voelt, dat Uw voeten weer fris, droog en welriekend zijn? Trannosan heeft de giftige sappen uit Uw poriën ver dreven, zenuwen, pezen en spieren gesterkt en nieuwe veer kracht gegeven. Morgen loopt en staat U zonder pijn! Traiutösan Zeldzaam flatteuze make-up 28 en wei de ontroerende ge schiedenis van die de zelf meestreed Tradeer Uw voeten minstens één keer per week op een BRIEFFRAGMENTEN UIT ALLE DELEN DER WERELD We ontvangen van honderden emigranten zóveel brie ven, dat het ons totaal onmogelijk is alle brieven en foto's te publiceren. Niettemin is deze dagelijkse post ons een oprechte vreugde, vooral door de hartelijke woorden over en het medeleven met ons blad. Hebt U al kennisgemaakt met „Angel Face"? Het is een ideale combinatie van matcrême en poeder, die Uw teint ogen blikkelijk een bijzonder flatteuze, uren lange matheid verleent. Deze make-up gebruikt U zonder watermaakt de huid niet droog en geeft ook geen last van vochtige sponsjes, vettige vingers, mor sen of kleren bederven. Er zijn 5 won dermooie nuances. Let op het sierlijke doosje met de speciale dons. Gun Uzelf die heerlijke, weinig kostbare luxe van „Angel Face". UIT CANADA Geachte redactie Héél graag zou ik willen dat U en al de Spie gellezers zich mét ons mede verheugen in het geweldige resultaat dat wij gehoekt hebben met ons British-Dutch Disaster Fund. Dit fund is opgericht grotendeels door een groepje Nederlandse Emigranten hier in Niagara FallsOntmet behulp en spon tane medewerking der Canadezen. We heb ben een collectedag gehouden en een Bank heeft zich beschikbaar gesteld waar iedereen geld kon storten voor het Fund en verder is er nog een groot Ice-hockey en Ice-show gehouden waarvan alle op brengsten ook voor het Fund waren. De totale opbrengst was 37 duizend dollars, wat buitengewoon is voor een plaats van Alles wat in ons gezamenlijk bezit was be stond uit 1 complete costume en naar dit voorbeeld hebben we nog 5 meer dames- costumes en 2 herencostumes gemaakt waar we erg trots op zijn. We hadden steeds veel bekijks en oogsten veel succes vooral de klompen en de grote witte mut sen werden bewonderd. Ingesloten een kiekje van mijn zus Susan Van Dyke and myself Jane Van Dyke. Misschien wilt U dit kiekje in „De Spiegel" plaatsen en graag willen we dan van onze beterwetende Spiegellezers horen of er nog iets aan onze costumes ontbreekt. Ons gezin woont hier in Niagara Falls al over 2 jaar en het bevalt ons reuze goed. We hebben allemaal een goede baanverdienen goed en hebben ons eigen prachtig huis. We zijn van Stadskanaal (Groningen)zijn trouwe Spiegellezers en kijken altijd weer verlangend uit naar het nieuws en de fo to's van Holland die „De Spiegel" ons brengt. Mijn beste wensen voor al de Spiegel lezers en de redactie. Miss Jane Van Dyke T 30 Fourth Ave, Niagara FallsOnt. Canada. deze grootte. Aan ons groepje Hollanders werd steeds verzocht om in Holl. Kleder dracht de toegangsbewijzen en program ma's te verkopen. Geachte redactie Wij hebben in „De Spiegel" ook alles ge zien en gelezen van de ramp die Holland trofnu hebben ze hier in Campbellford ook veel gedaan, Campbellford is maar een klein plaatsje; maar onder de Hollanders werd mild gegeven, meer dan men kon soms ja, er waren er die het geld eerst leenden. 800 dollar werd er onder de Hol landers opgehaald. En deze vier meisjes liepen als reclame door de straten met collectebussen en de den flink hun best al was het nog zo koud, ook hebben andere weer langs de huizen

Watersnood documentatie 1953 - tijdschriften | 1953 | | pagina 3