DE STEM P E R S O projectleider projectmedewerker E E Planner (m/v) <A> holmatro ido Installatiewerken bv cllb u P', TALENT ZOEKT TALENT. Tuin Hoofd Verkoop Binnendienst Benelux CV monteur Loodgieter Hulpmonteur Van Melle DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND M/v Functie-inhoud Functie-eisen Functie-inhoud Functie-eisen Informatie Procedure Transportgroep van der Graaf MEEWERKEND VOORMAN OP- EN OVERSLAG LOGISTIEK MEDEWERKER (DAGDIENST) W' industrial rescue equipment Centrale Verwarming Sanitaire Installaties Koper/lood/ zinkwerk Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Erkend leerbedrijf I Waarborg I Installateur ry— Commercieel Talent 3 mulkce Hoofdmonteurs electrotechniek mts/tsi (m/v) Aankomend monteurs electrotechniek (m/v) All-round servicetechnicus (m/v) ZATERDAG 27 DECEMBER 1997 ontwikkelt, produceert en verkoopt suikerwerkproducten van hoge kwaliteit ln 1900 begonnen als familiebedrijf is Van Melle inmiddels uitgegroeid tot een moderne, internationale onderneming met 20 vestigingen in West- en Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en de Verenigde Staten. Dankzij succesvolle internationale marke tingconcepten en geavanceerde productietechnieken zijn de merken Mentos en Fruit-tdla in alle werelddelen verkrijgbaar. Van Melle is te karakteriseren als een open organisatie, waar respect voor mens en milieu voorop staan. Van Melle Nederland B.V., gevestigd in Breda, houdt zich als zelf standige onderneming bezig met de productie en verpakking van Mentos en Meller. Voor onze inpakafdeling zijn wij op zoek naar kandidaten voor de stafïunctievan De projectleider is belast met het opzetten en realiseren van uiteen lopende projecten, o.a. op het gebied van productiviteit, kwaliteits verbetering, veiligheid, milieu en arbozorg. In dit kader maakt hij/zij op basis van het vastgestelde doel een gedetailleerde uitwerking van acties, voorwaarden en voorzieningen, gekoppeld aan een tijdsplanning zodat afwijkingen in de project activiteiten direct gesignaleerd worden. De projectleider draagt zoig voor een juiste communicatie van het actieprogramma en is mede verantwoordelijk voor de implementatie en nazorg met betrekking tot de projecten. Wij denken bij deze functie aan een flexibel ingestelde organisator op hbo-niveau, met een goed analytisch vermogen. Kennis van en ervaring met moderne productiemethoden is een pré. Naast bovenstaande functie hebben wij tevens de vacature beschik baar van M/V .5 De projectmedewerker zal, in nauw overleg met de projectleider, uitvoering geven aan onderdelen van uiteenlopende projecten. Hierbij draagt hij/zij zorg voor een tijdige en correcte rapportage van alle pro- ject-uitvoeringsgegevens, zodat de projectleider een volledig inzicht in voortgang en resultaten heeft Daarnaast geeft de projectmedewerker instructies aan de verpakkingsoperators ten aanzien van hun bijdrage aan de projectuitvoering. Tenslotte zal het opzetten en uitvoeren van steekproeven in het kader van kwaliteitsmeting en - borging tot het werkgebied van de aan te stellen functionaris behoren. Voor de functie van projectmedewerker zoeken wij kandidaten op mbo- niveau, welke beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een flexibele resultaatgerichte werkhouding. Voor deze functie zijn kennis van en ervaring met moderne productiemethoden een pré. Het werken in een 2-ploegendienst kan tot de mogelijkheden behoren. ln verband met onze bedrijfssluiting kunt u voor nadere informatie omtrent deze vacatures vanaf 5 januari 1998 tijdens kantooruren contact opnemen met de heer R. Oost, Chef Pakkerij Suikerwerk, telefoonnummer 076-5275000, toestel 233. Sollicitaties kunt u vóór 15 januari 1998 richten aan Van Melle Nederland B.V., Postbus 3000, 4800 DA Breda, t.a.v. mevrouw C. J. A. M. van Ginkel-Hereijgers, Sector Personeelschef. groep Van der Graaf behoort tot de top 5 in vervoerend Nederland. Eén van de vestigingen, gelokaliseerd te Waalwijk, is Van der Graaf Waalwijk B. V. met ca. 200 medewerkers. De activiteiten in Waalwijk zijn met name gericht op de logistieke dienstverlening en distributie Frankrijk, Italië, UK en Benelux. Wij komen graag in contact met kandidaten (m/v) die hun kwaliteiten willen inzetten voor de volgende functies: (3-PLOEGENDIENST) Tot de belangrijkste taken behoren: Begeleiden, controleren en bijsturen van de (ca. 5) loodsmedewerkers op- en overslag van een ploeg; laden en lossen van goederen m.b.v. laad- en losmiddelen; controleren, met behulp van laad- en losopdrachten, van kwantiteit en kwaliteit. Wij vragen: een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur in technische richting, of MBO Transport Logistiek; meerjarige ervaring in een soortgelijke functie; t bekendheid en/of ervaring met het werken in een 3-ploegendienst; (vorkjheftruckervaring is een vereiste, heftruckcertificaat (EVL) is een pre; i i.v.m. rangeerwerkzaamheden is het hebben van een groot rijbewijs een pre; woonachtig in de regio; t bereidheid tot verdere opleiding training. Tot de belangrijkste taken behoren: tijdig, correct en foutloos klaarzetten en verzendklaar maken van orders; t controleren en inslaan van inkomende goederen; controleren van opgeslagen goederen Wij vragen: opleiding op LBO-niveau (bij voorkeur in technische richting) en aanvullende scholing (bij voorkeur in logistieke richting); t ervaring in soortgelijke werkzaamheden; i reach-/heftruckervaring is een vereiste, reach-/heftruckcertificaat is een pre; t woonachtig in de regio; t bereidheid tot verdere opleiding training. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C. Rooker (loodsbaas). U kunt uw interesse binnen 14 dagen kenbaar maken door een sollicitatieformulier aan te vragen bij de afdeling Personeel en Organisatie, tel. (0416) 68 48 52. HOLMATRO Holmatro Industrial Rescue Equipment be hoort tot een Nederlandse Holding, met vestigin gen in Nederland en de U.S.A. Zij ontwikkelt, produceert en verkoopt hydraulische gereed schappen voor de brandweer, reddingsdien sten en industriële bedrijven over de gehele we reld. Voortdurend wordt geïnvesteerd in onder zoek en ontwikkeling van nieuwe producten en productiemethoden. Wereldwijd heeft zij faam verworven als specialist in hogedruk-hydrauliek. De technologisch hoogwaardige producten wor den alom gerekend tot de beste ter wereld. FUNCTIE Voor de afdeling Planning zijn wij op zoek naar een Planner. De afdeling Planning is verant woordelijk voor de aansturing van het totale logistieke proces binnen de organisatie, waarbij gebruik wordt gemaakt van een geïntegreerd logistiek pakket (Baan IV). Het specifieke takenpakket, behorende bij de vacature, omvat o.a. het onderhouden van het Hoofd Productie Plan, het bewaken van het evenwicht tussen gevraagde en aanwezige capaciteit en het in plannen, vrijgeven en bewaken van de detail orders op de werkvloer. Een succesvolle invul ling van de functie vereist een werktuigbouw kundige achtergrond op MBO-niveau, aange vuld met een opleiding in de productielogistiek op MBO/HBO-niveau. U dient minimaal enige jaren ervaring te hebben in de discrete industrie, bij voorkeur in de metaalverwerking. Tevens dient u te beschikken over de nodige kennis van en ervaring met geautomatiseerde productiebe sturingssystemen. Leeftijd 25 - 35 jaar. SOLLICITATIE Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. van Loenhout. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten binnen twee weken na verschijning van dit blad aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 33, 4940 AA Raamsdonksveer tel. 0162 - 589200, fax. 0162 - 522482 De Curver Groep heeft in Europa een leidende positie op het gebied van kunststof consumenten producten. Onder de merknaam Curver hebben wij een sterke positie verworven op de markten voor huishoudelijke artikelen en tuinmeubelen, met name vanwege de hoge kwaliteit. 1500 Medewerkers verdeeld over een groot aantal West-Europese landen werken aan een steeds ver dere verbetering van functionaliteit en vorm geving. Niet voor niets hebben we hierdoor al diverse Europese designprijzen gewonnen. Voor de afdeling Sales Operations Benelux te Goirle zoeken wij een artikelen, de verkoopprijzen en de offertes. Bovendien zorgen zij voor de juiste behandeling van naleveringen aan de klanten. U geeft leiding aan deze vijf medewerkers. Op dit moment wordt gewerkt aan het uitbreiden van de afdelingswerk zaamheden met verkoopactiviteiten. Daaraan levert u een actieve bijdrage. Tevens onderhoudt u con tacten met buitenlandse collega's over de afstem ming van de afdelingsactiviteiten binnen de Curver Group. In uw functie maakt u gebruik van het geau tomatiseerde systeem SAP, waarvan u tevens hoofdgebruiker bent voor het functionele gebied Sales Benelux en van diverse Microsoft Office applicaties. De functie-eisen: Om voor deze functie in aan merking te komen, heeft u minimaal Hbo-niveau, bij voorkeur in de commerciële richting. U heeft mini- maai 5 jaar ervaring in een commerciële omgeving, waarvan ca. 3 jaar als leidinggevende. Daarnaast bent u contactueel zeer vaardig, met name in het onderhouden van klantencontacten. U beheerst het Engels en het Frans uitstekend, zowel mondeling als schriftelijk. U heeft kennis van Microsoft Office applicaties. Uw houding is klantvriendelijk, u bent stressbestendig en u bent in staat om een uitstekende teamgeest te creëren. U denkt actief mee over het verbeteren van de bijdrage van uw afdeling aan de doelstelling van de Verkoop Binnendienst. Een psychologische test kan tot de Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor het efficiënt, correct en tijdig verwerken van orders van de klanten in de regio Benelux. De afdeling heeft een serviceverlenend karakter naar externe klanten en naar de eigen buitendienst medewer kers, Uw medewerkers dragen zorg voor de geau tomatiseerde orderverwerking (EDI) en stimuleren het gebruik daarvan bij externe relaties. Zij beheren de gegevens van klanten en De Curver Group biedt: Een veelzijdige functie in een internationale organisatie, waar veel mogelijkheden zijn om u professioneel te ontwikke len. Het arbeidsvoorwaardenpakket is in overeen stemming met de zwaarte van de functie. Uw reactie ontvangen wij graag schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Wij verzoeken u uw sollicitatie te zenden aan: Curver Group, t.a.v. de heer H.J.T. de Koning, Postbus 7, 6440 AA Brwssum. Voor informatie kunt u de heer de Koning bereiken onder nummer 045-5261205. V, Sollicit Werkmans Taakomschrijving Als loodgieter/cv monteur wordt van je verwacht dat je zelfstandig Gawalo en CV werkzaamheden kunt verrichten, alsmede het oplossen van storingen aan CV-toestellen en beschikt over goede omgangsvormen. Voorzieningen Prettige en afwisselende werkkring in een klein team. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Studie- en scholingsmogelijkheden. Sollicitaties te richten aan: Vido Installatiewerken b.v., Werkmansbeemd 39, 4907 EW Oosterhout, tel. 0162-460876. m 0V( Multec, onderdeel van Brunei International, voorziet en adviseert als partner in arbeidsrelaties in de behoefte van bedrijven aan hoger technisch personeel en in de behoefte van technische specialisten aan carrière-, advies- en arbeidsbemiddeling. Multec is in binnen- en buitenland aanwezig met 28 vestigingen. Momenteel zijn er vacatures bij diverse vestigingen in geheel Nederland. De functie: Na een gedegen inwerkperiode zult u zich zelfstandig gaan bezig houden met acquisitie en relatiebeheer binnen de regio. U voert zelfstandig sol licitatiegesprekken met hoger technisch personeel en selecteert de juiste kandi daat voor de opdrachtgever. U werkt in teamverband en rapporteert aan de Kantoormanager. Uw profiel: HBO- of Academische opleiding in een technische/commerciële richting. Minimaal één jaar relevante werkervaring. Een commerciële instel ling. Goede communicatieve vaardigheden. Planmatig kunnen werken, zowel zelfstandig als in teamverband. IVij bieden: Een zelfstandige functie binnen een groeiende, ISO-gecertificeerde organisatie met een jong, gedreven team specialisten. Ruimte om zich te ont wikkelen en door te groeien in een dynamische organisatie. Uitstekende arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, kunt u binnen 10 dagen sturen naar Multec, t.a.v. de heer drs. E. Koops (hoofd Personeel Organisatie), Oude Delft 182, 2611 HH Delft, telefoon: 015 - 2143240. Geeft u daarbij aan naar welke regio uw voorkeur uitgaat. Een Assessment Center op 6 februari a.s. zal deel uit maken van de sollicitatieprocedure. multec, oude delft 182, 261 1 hh delft, telefoon 01 5-2 143240 r' VOOR Dl IN Cl Ml 01 E CARRIER! MJ Mijn TUIN heeft i nieuwe tuinideeër tuin lekker te cor gename tuinhoekjt met potterie en moi Inspirerend en ve Mijn TUIN heeft al voor balkons. Want men naar hartelust DBU is een leverancier van werktuigkundige en electrotechnische installaties, die met ongeveer 255 medewerkers en een omzet van 55 miljoen gulden werkzaam is voor opdrachtgevers in de utiliteit en in de industrie. De DBU groep heeft vestigingen in Breda, IJsselstein, Eindhoven, Wageningen en Lelystad. Voor de afdeling utiliteit van de vestiging in Breda bestaat een aantal vacatures voor de functies van Voor deze functies wordt van u verwacht, dat u beschikt over een voor de uitvoering van de functie afdoende kennis van het aanleggen van electrotechnische installaties in utiliteitsprojecten. U moet kunnen werken in teamverband en voor de uitvoering van uw werkzaamheid dient u bovendien over voldoende zelfstandigheid te beschikken. Als hoofdmonteur dient u daarnaast over leidinggevende en communicatieve eigr schappen te beschikken. Kennis van telematica en beveiligingsinstallaties strekt tot aanbeveling. DBU Service is een zelfstandige werkmaatschappij van de DBU groep. DBU Service heeft zich gespecialiseerd op hel gebied van technisch beheer, onderhoud en service van installaties. Voor de vestiging Breda van DBU Service, die als werkgebied 'vooral Noord-Brabad I heeft, bestaan op dit moment vanwege uitbreiding van de activiteiten, vacatures W| de functie van In het Tuinjournaal bespreel alle nieuwtjes op tuingebied De trends, de leuke vinding^ dere wetenswaardigheden. adressen en gratis buitenkar I jL%,\ Mijn TUIN bevj veel informatie, zer, een handigel Mijn (en uw) Tuit de vragenrubriek Naast het onderhouden, in optimale conditie houden van de installaties en het o sen van storingen zult u op het gebied van technisch beheer moeten rapporteren 3* de accountmanager. Een goede rapportage en een goede communicatie met zowel J de opdrachtgever als de accountmanager van DBU Service zijn noodzakelijk. U beschikt over het diploma servicetechnicus, MTS electrotechniek of gelijkwaardig. aangevuld met applicatiecursussen en practische kennis van de vakdisciplines kli maattechniek, regeltechniek en electrotechniek. U heeft kennis van algemeen geWs" de normen en voorschriften en u heeft ervaring in soortgelijke functies. Een CFK opleiding strekt tot aanbeveling. Wij bieden voor bovenstaande functies goede financiële voorzieningen, een prima werksfeer en go studiefaciliteiten. U zult veelal werkzaam zijn met kwalitatief hoogwaardige installaties. Voor de service technicus staat een bedrijfsauto ter beschikking. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten 8*1 DBU Antwoordnummer 10026, 4800 VB Brei' T.a.v. drs. A.C.J. de Bruijn DBU neemt elke reactie op deze advertentie serieus en vertrouwelijk in behandelinS I

de Stem | 1997 | | pagina 18