Van Kessel en Louweret naar finale Het klokje tikt weer in Zundert 'edior Tennisster Verschuure op dreef in Goes Volleybal is wel mijn leven Dauwendaele pakt hoofdprijs in Goes ^E)?siiea>uwv. ORS "Geen profrenners in amateurcriteriums' Tezona pakt beker op kersttoernooi Luctor ER M/V Grati'S VeRBlUf Voor uw kjnveren'ï 0800-07 89 i e en endienst. ro 356 3130 'IE VAN VAN RT (S.C J.|. DE STEM SPORT B3 Kiwanis toernooi in Terneuzen SPORTNIEUWS KORT ABAB speelt zich in finale ZAVIO-beker Loting tussenronde amateurbeker Felle strijd in zaalvoetbal Jan van Stee wielerconsul ad interim Zeeland Topdriebanders in Zundert Mondiale driebandentop naar Wetsteijn invitatietoernooi in Den Hoek X 82 uur. in de ndus- ir heeft bij >955. ireau is een jonge gespecialiseerd in m. In geval van tijde- n bij opdrachtgevers n oplossing op maat van civieltechnische van werkvoorberei- zicht, behoren tot de u. vast dienstverband, op e kandidaat flexibel te en positief karakter te jen. n c.q. te controleren op len, bedrijventerreinen, onder ervaring kunnen ijkheden. rend salaris, studie- ositieve en enthousiaste 998 aan: dichtingen: 013-5357764 het jcent van rrktleider kkingen. eken. elijk. oasfoto sturen naar tbus 95, 4870 AB Aartsen. 0/5015531. /EN DOEN tO EVEN? E FOR THE ETHICAL AENT OF ANIMALS deze Congregatie is tsland. Breda. ;n voor de functie aatswerkzaamneden ïen worden imheden ngen rerzending van >g aamheden ijkbare opleiding ïdse taal tW.P. 5.1 ositiereglement voor :uze instituten van ird en doelstelling d noodzakelijk, formatie kan er H. Reijnen vanaf 50. voerige inlichtingen tg tot 2 weken na ichten aan de R.G. van Langen, j i i i i i ZATERDAG 27 DECEMBER 1997 Van onze tennismedewerker Goes - De eerste schermutse lingen in het Auto Lease Zuid jyest tennistoernooi in de TSI- hal te Goes zijn begonnen. In je C2-categorie bij de vrou- ,ven won Annemarie Ver schuure uit Yerseke beide poulewedstrijden. TENNIS Zodoende plaatste Verschuure ach overtuigend voor het finale schema. Eerst moest Mareille Platteeuw eraan geloven, vervol gens was Annemarie Verschuure ook te sterk voor Alice Freijser uit Rilland. Doordat Freijser wel wist te winnen van Platteeuw kwalificeerde zij zich als tweede in de poule voor het finalesche ma. De finales van het Goese indoor tennistoernooi zijn op woensdag 31 december. Het evenement mag zich verheugen in een grote be langstelling. Er zijn in totaal 423 deelnemers, goed voor 660 wed strijden. „Het is niet leuk spelers teleur te stellen, maar er wordt van 's morgens 9.00 tot 's avonds 24.00 uur gespeeld. Ga je spelers na middernacht de baan opstu ren, dan wordt het voor de orga nisatie en de deelnemers een slij tageslag. Dit kan ten koste gaan van de goede sfeer en gezellig heid," aldus Saskia van Ooster hout namens de wedstrijdcom missie. Wedstrijdleidster is San dra van Eenennaam. Zij wordt, naast Saskia van Oosterhout ge assisteerd door Hans Ganseman, Carla de Nooyer, Virgil Greeve en Sander van Buren. Bondsgedele- geerde is Leen Breure. De Bl-categorie bij de mannen telt veertien namen. Favoriet is titelverdediger Harold Schipper uit Goes. Als alles volgens plan ning verloopt treft hij in de eind strijd Michel Gorsse uit Kapelle. De beoogde Bl-finale bij de vrouwen gaat tussen Luciënne Sigmond van TC Souburg en Marjolein Meulenberg van het Vlissingse De Schelde. Erik Heyndrickx, Hulstenaar van ori gine, is in de mixed-C2-categorie met Chantal Versteeg aan zijn zijde als eerste geplaatst. UITSLAGEN MANNEN ENKELSPEL Cl, Sjors de Lange-Dirk Rempt 6-4. DUBBELSPEL C2, Van Kleef/Volkeri-Van Dijk- Bruin 6-5, Van Kleef/Volkeri-Van Sabben/Gernler 7-5, Van Sab- ben/Gernler-Van Dijk/Bruin 8-5, Euser/Hoogerwerf-Remijn/Van de Wal 8-4. VROUWEN ENKELSPEL C2, Annemarie Verschuure-Mareille Platteeuw 9-3, Annemarie Verschuu- re-Alice Freijser 5-3, Alice Freijser- Mareille Platteeuw 7-5. lemeuzen - Ronny van Kessel en Gert-Jan Louweret plaatsten zich zoals verwacht voor de Cl-finale van het Kiwanis tennis toernooi in het Terneuzense Racketcentrum. TENNIS Be Terneuzense combinatie Van Kessel/Louweret eindigden als eerste in poule B. Het talentvolle iuo won eerst met 4-1, 4-2 van Martin Jongsma/Bennie Lange- raert. Vervolgens klopte het twee tal Bob Hamelink en Hans van de Sande met 4-3 en 5-3. De tegen standers Van Kessel/Louweret in de Cl-finale zijn nog niet bekend. In poule A zegevierden Johny Bleyenberg en John Epskamp met 4-1, 5-2 over Van der Ploeg/De Pooter. Het TV Sluiskil-duo Bleyenberg/Epskamp speelde ver volgens gelijk tegen Ronny de Jong/Peter Kouwijzer 3-4, 4-3. Beslissend is derhalve de partij De Jong/Kouwijzer-Van der Ploeg/De Pooter. Ronny van Kes- is in de B-categorie eveneens van de partij. In combinatie met BoasBierings kon hij het niet bol werken tegen de Bl-spelers Kim tangeraert/Guido Tolhoek: 3-8. Verder verloren de Animo-spelers Bierings en Van Kessel na een spannende strijd ternauwernood van Guido van Poecke/Timothy >e: 5-6. Tegen Frank Hame link en Patrick Martijn werd ver dienstelijk een 7-7-gelijkspel ge pakt. In de mixed-C2 was er in poule B wisselend succes wegge legd voor het Hulster koppel Ma- risa Adriaansens/Frank Lam mens. De Reynaertstedelingen verloren met 5-3, 3-2 van Pascal Pieters/Bert Dutree. Tegen Karin Geus en Marino Bolssens werd het in een spannende partij gelijk: 3- 2, 2-3. Ook tegen Miranda Buyck en Peter Vercruysse speelden Adriaansens en Lammens gelijk: 2-6, 5-1. In hun laatste poule- wedstrijd tegen Chantal Hame link en Christiaan Hiensch waren Marisa Adriaansens en Frank Lammens oppermachtig: 4-2, 4-2. Het koppel Pascal Pieters en Bert Dutree eindigde als poule-win naar door alle wedstrijden in winst om te zetten. In poule A van de Mixed-C2 kwa lificeerden Pia Vos en Hessel Hamelink zich voor het afvalsche- ma. Zij waren de meerdere over Eefje Pattijn/Jos Saman (6-1,6-2), Diny en Peter Koole (4-2, 7-1) en Sandra Mulder/Eddo Lokken (7- 3, 7-0).' Alleen tegen Terluin/Brenner ging de eerste set met 5-3 verloren. In het tweede bedrijf herstelden Vos en Hamelink zich echter met 5-2. Oudenbosch - Wielercoördinator Gerrie van Gerwen vindt nog steeds dat profs er hun status mee naar beneden halen. Elites met een contract kunnen in principe echter starten in elk wille keurig criterium voor amateurs, elites zonder contract dus. Of een organisatie moet in haar advertentie in het KNWU-bulletin duidelijk aangegeven hebben daar niet van gediend te zijn. Een springende aanvaller van Zaamslag middenprobeert te scoren. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE k Oudenbosch keken op de ka- Mervergadering van het dis trict Brabant Zuid-West heel wat organisatoren nog steeds raar op van de mogelijkheid om profs voor 'nop' aan hun deelnemers veld toe te voegen. Wim de Vos en hhn den Braber meldden zich vorig seizoen toch al een aantal keren aan de inschrijftafel. Welke prof met status gaat nu op deze manier zijn eigen positie ondermijnen? Het zou ook een te rugkeer betekenen naar het rwarte-geldcircuit. Een situatie waar we nu juist zo ongeveer van -waren," aldus coördinator Van Gerwen die zijn eigen winkel met verve verdedigt. Met of zonder de aan de moderne tijd aangepaste 'egels van de UCI. De wereld- vond kent nu eenmaal geen elites met of zonder contract. Zoals de KNWU wel deed, in haar blijven de drang om de kool en de geit te sparen. „Ik ben er nog steeds mordicus tegen. Hoe kan een renner die zich prof wil noemen het nu ver kopen om de ene week voor twee honderd gulden aan de start te staan. Om het een week later niet voor minder dan vijfhonderd te willen doen?" Gerrie van Gerwen lepelt zo een aantal al of niet ge legaliseerde mogelijkheden op om de devaluatie van de profsta- tus een halt toe te roepen. „Op de eerste plaats mag een prof slechts in die wedstrijden aan de start verschijnen waar zijn ploeg leider mee instemt. Dit zelfs op straffe van onmiddellijk ont slag." Van onze korfbalmedewerker Terneuzen - Het jaarlijkse kersttoernooi van de korfbal vereniging Luctor uit Terneu zen is dit jaar gewonnen door Tezona. De combinatieploeg won in de finale met 4-3 van Zaamslag. Het evenement is de afgelopen ja ren meer een gezelligheidstoer- nooi geworden. Het winnen staat nog wel voorop, maar neemt toch een minder prominente plaats in. Echt gerenommeerde teams ko men al een aantal jaren niet meer naar Terneuzen. In poule A kreeg Tezona alleen flinke tegenstand van TOGO. Het werd 4-3, nadat de ploeg eerder al met 5-1 van Rapid Gent en met 4-9 van Juliana had gewonnen. TOGO pakte de tweede plaats door met 4-3 van Juliana en met 2-8 van Rapid te winnen. Juliana liet Rapid met 5-3 puntloos. In poule B was het spannender. Roosendaal - In de carrière van de Zeeuwse volley baller Martijn Dieleman uit 's Gravenpolder zijn de eerste scheurtjes ontstaan. Op non-actief gesteld bij VC Nesselande, vorige week debuterend bij Brevok in Breda. Sportief en financieel een fikse stap achteruit, zo weet hij ook. Maar hij wil weer plezier krijgen in het volleyballen, want dat was helemaal weg. Oor zaak: trainer Teun Buys. Zondag 30 november, Ze venhuizen. Buys wisselt Dieleman die er niets van begrijpt. Hij baalt, vraagt om uitleg, krijgt die niet en gaat scheldend zitten. „Het bekende werk, de scheldwoorden die elke topsporter weieens roept. Niets bijzonders, ook helemaal niet persoonlijk be doelt. Maar Buys vatte dat anders op. Een teken van zwakte, vind ik. Hij zou als ex-international zoiets toch moeten aanvoelen." De wissel was de aanlei ding voor zijn vertrek. Voor de oorzaak moeten we terug naar de aanstelling van Buys als hoofdcoach van VC Nesselande. „Eigenlijk heeft het vanaf het begin al niet geboterd tussen ons," zegt Dieleman nu. „Communicatief is hij niet echt goed. Ik ben heus niet zo'n lastige jongen, maar volleybal is wel m'n leven. Ik denk mee. Ik denk Buys daar proble men mee heeft." Dieleman schakelde zijn zaak waarnemer Hans Koster in. Die kwam met Brevok op de proppen. „Een stap terug, dat weet ik ook wel. Het is geen topclub, ook financieel niet. Maar dat telt op het ogenblik niet voor mij. Ik wil weer ple zier krijgen in het volleyballen." Luctor en Zaamslag speelden 1-1 gelijk en zouden ook gelijk blij ven door de andere wedstrijden te winnen. Zaamslag pakte met 9-1 uit tegen Olympia uit Ander- lecht en won met 4-2 van een jeugdig Floriant. Luctor deed min of meer hetzelfde: 11-3 tegen Olympia en 3-2 tegen Floriant. Door een beter doelsaldo kwam Zaamslag op de eerste plaats. De uitslagen in de kruisfinales waren als volgt: Juliana-Olympia 6-3, Ra- pid-Floriant 2-9, Tezona-Luctor 6-6 (Tezona wint na strafworpen 5-4), TOGO-Zaamslag 3-7, Olympia-Ra- pid 3-4, Juliana-Floriant 3-4, Luctor TOGO 5-2. Door deze uitslagen kwamen Te zona en Zaamslag in de finale. Tezona pakte al snel een 2-0- voorsprong en bleef sterker. Met 4-3 legde het team beslag op de wisselbeker. Oostburg - ABAB heeft zich als eerste voor de finale van de ZA- VIO-beker geplaatst. De regio-eersteklasser had in de halve eind strijd weinig problemen om derdeklasser Leenhouts uit het be kertoernooi te wippen. Het werd 1-7 voor ABAB. De andere halve finale wordt 12 januari gespeeld. Dan komen Groosman/Casuals en Sikkels in actie. De finale voor de ZAVIO- cup staat gepland voor dinsdag 16 februari. In de interne ZAVIO- competitie won kampioen Dikke van Dale met 8-1 van Verhage, waardoor het met een wedstrijd minder op vier punten is geko men van leider Groosman/Casuals, die afgelopen week al in zijn kerstreces zat. STAND Derde klasse: Groosman/Casuals 7-17, Dikke van Dale 6-13, Leenhouts 6-12, Verhage 6-10, Zeemeeuw 7-8, Shekels 7-7, Rabo Aardenburg/Eede 5-4, Bon Ami 6-4, De Cocq 6-4. Breda - De loting voor de tussenronde van het toernooi om de KNVB-beker bij de amateurs heeft de volgende wedstrijden op geleverd: zaterdag 17 januari: Veere-Tholense Boys, Nieuw-Lek- kerland-LRC; zondag 18 januari: GSBW-Audacia, Dongen- RKDVC, Rood Wit-Uno Animo, Theole-HVCH, ODC-Festilent, De Raven-UNA en Marvilde-Dijkse Boys. De resterende, eerder afgelaste wedstrijden uit de derde ronde worden gespeeld in het weekeinde van 10 en 11 januari. Dit zijn Yerseke-Oostkapelle en Sliedrecht-Rijsoord (zaterdag), plus zon dag Schijndel-TOP en JVC-UDIT9. Terneuzen - De halve finalisten van de bekercompetitie in het zaalvoetbalrayon Terneuzen zijn bekend. De Keijzer plaatste zich vrij simpel via een 3-9-zege op Qutility en hetzelfde geldt voor de overwinning van Mechielsen (0-5) op Van Haperen. Spannender waren de andere duels in deze kwartfinales tussen De Leugen boom en Gemeente 2 (3-1) en W Dow 2-De Ridder (2-4). Maan dag 23 februari worden de halve finales gespeeld. Dan staan de volgende wedstrijden op het programma: Mechielsen-De Ridder en De Keijzér-De Leugenboom. Voor de competitie werd afgelopen week in de derde klasse het duel Witte/Boussen/De Bruin-Smit afgewerkt. Dat duel eindigde in 8-3. STAND Derde klasse: W Dow 1 11-28, Witte/Boussen/De Bruin 11-23, W Dow 2 11-20, Kota Radja 11-19, Adhaneo 11-16, Qutility 11-14, Gemeente 2 11-13, Van Strien 10-11, Maas 11-11, Smit 10-0. Van onze sportmedewerker Goes - FC Dauwendaele heeft het '27e Zwaar Transport Zee land-zaalvoetbaltoernooi' van de voetbalvereniging 's-Heer Arendskerke gewonnen. In een boeiende finale, gadegeslagen door 700 toeschouwers, klopte FC Dauwendaele met 3-1 SSV'65 in Sportpunt Zeeland te Goes. ZAALVOETBAL Vrijwel alle zestien deelnemende teams hadden voor dit toernooi uit het arsenaal eerste-elftalspe- lers geput, hetgeen het niveau van het totale gebeuren naar een meer dan acceptabel niveau tilde. FC Dauwendaele maakte het ge hele toernooi een goede indruk. Die ploeg werd eerste in poule drie waarin het teams als Goes, Nieuwdorp en Bevelanders ach ter zich liet. Toch ondervond Dauwendaele in de kruisfinale verrassend veel tegenstand van Heinkenszand en moest, na een 1-1-eindstand in de reguliere speeltijd, via strafschoppen de halve finale zien te bei ken. In die halve finale had de r 'eg uit Middelburg geen kind aan Fatrij- zen en won dat duel met afgete kende 5-1-cijfers. SSV'65 was ook knap eerste ge worden in de poule, maar moest in zowel de kruis- als de halve fi nale diep gaan om de eindstrijd te bereiken. In de halve finale scha kelde SSV'65 'grote broer' Goes uit via strafschoppen (na een 2-2- eindstand) en in de halve finale tegen RCS waren er na een 1-1- eindstand opnieuw strafschop pen nodig om verder te gaan. In de finale nam FC Dauwendae le vlot een 2-0-voorsprong door goals van Francis Langemaire en Lucas Franse. De spanning keer de terug toen Youri Baart 2-1 liet aantekenen. Uiteindelijk besliste Edwin Leonhart dat duel door 3- 1 te laten noteren. EINDSTAND 1. FC Dauwendaele, 2. SSV'65, 3. RCS, 4. Patrijzen, 5. Goes, 6. Kloe- tinge, 7. Heinkenszand, 8. 's-Heer Arendskerke, 9. Luctor'88, 10. Co- lijnsplaatse Boys, 11. Arnemuiden, 12. Nieuwdorp, 13. Lewedorpse Boys, 14. Bevelanders, 15. Wolf- aartsdijk. Oudenbosch - Het nieuwe zorgge bied van de West-Brabantse wie- Ierconsul Jan van Stee wordt aan merkelijk uitgebreid. „In feite behoort ook Zeeland al tot mijn gebied. Reglementair is de zaak nog niet helemaal rond," deelde Van Stee desgevraagd mee. „De consul is tot nu immers quali- tate qua lid van het districtsbe- stuur. Die regel moet vervallen of de districtsgrenzen moeten wor den verlegd. Het wordt van beiden iets. In afwachting van die veran deringen ben ik in Zeeland consul ad interim. Inspelend op de nieu we situatie spreken we wel al over het distriet Zuid-West Neder land," aldus Van Stee. De wieier- kalender van het district Brabant Zuid-West is weer rond. Ook koersen op het eiland Tholen staan nu op de lijst. (ADVERTENTIE) Zundert - De zestien deelnemers Ij® het traditionele Wetsteijn ■Mebandentoernooi in Zundert Wrken vanaf vandaag de poule- wedstrijden af. Ze moeten vijftig '®amboles maken om de partij e winnen. Per stoot geldt een 'Joslimiet van veertig seconden. e nummers een en twee van elke Mie plaatsen zich voor de ™artfinales. Daarna wordt het oernooi volgens het knock-out- ysteem afgewerkt. Burgemeester *®eb van de gemeente Zundert orricht vandaag om 11.00 uur de Officiële opening. INDELING MeilV 'iiP,\ck JasPers (Ned), Eddy Itteii chnst van der Smissen Semis 4 Br°eders (Ned); poule B: I™ to !glner (Tur)' SanS Chun tan To'1 ^,rans van Kuiik (Ned), Jo- H®* Bel); poule C: Frédéric CkriS™ Ludo Oielis (Bel), >e®amnmUj?lph (Dui)' Louis Ha~ Uealom edt poule D: Raymond (Nedl t i Raimond Burgman Kim(Z.KortrnOUts (Ned)' Chtd Min 2»f-, 'SCHEMA Uriidm? 27 december: poulewed- fccS(VanaI 12 00 uur>, zoüdag 28 >2.00 uur! PenJewedstrijden (vanaf katstp maandag 29 december: 14.00 „„5° ^fedstryden (vanaf l9-00 Üll2 e5- kyartfinales (vanaf halve fmJ' 30 december: (l6-00uur) UUr) en finale Door Peter Vierenhalm Zundert - Het klokje tikt weer snel op het Wetsteijn drieban- dentoernooi in Zundert. Vorig jaar gingen de driebanders als Formule I-coureurs tekeer op het groene laken. Ze moesten binnen dertig seconden sto ten, anders kregen ze straf, mochten ze weer gaan zitten. Vandaag bindt de mondiale drie bandentop op het kersttoernooi in biljartcentrum Den Hoek in Zundert opnieuw de strijd aan met de tijdklok. „Maar nu heb ben we de regels wat versoepeld. De deelnemers krijgen nu veertig seconden de tijd om te stoten," meldt gastheer en deelnemer Louis Havermans. De regionale topspeler uit Zundert vond de dertig tellen van vorig jaar wat al te gortig. „Die tijd is wel heel erg scherp. Voor sommige stoten heb je meer bedenktijd nodig. Begin dit jaar hanteerden we tijdens de interland Nederland-België de veertig-secondengrens. Dat be viel me uitstekend. Je had tijd ge noeg om je stoot voor te berei den." In de eredivisie krijgt een drie- bander zestig tellen de tijd. Ha vermans: „Dat vind ik weer te lang. We hebben juist die tijdre- gel in Zundert ingesteld om het spel sneller, aantrekkelijker te maken. Het publiek moet spekta kel zien,'komt ook op spektakel af. Dat merkten we vorig jaar al toen we voor het eerst de tijdregel hanteerden. De publiek belang stelling was groot, de reacties na afloop waren lovend." Voor de tweede keer op rij laat de huidige wereldkampioen Torbjö- rn Blomdahl verstek gaan in Zundert. Havermans: „Dat is jammer, ja. Vorig jaar was hij ziek. Nu wil hij de kerstdagen bij zijn ouders doorbrengen in Zwe den. Hij heeft het hele jaar door zoveel biljartverplichtingen dat- ie er even tussenuit wil, even va kantie. Dat kan ik goed begrij pen." Een devaluatie van het toernooi is het volgens de Zun- dertse horecabaas niet. „We heb ben een schitterende bezetting met spelers als Dick Jaspers, Sang Chun Lee en Semih Saygi- ner. Er komen zestien wereldtop pers in actie. Vorig jaar was Blomdahl er ook niet bij en kwam er toch veel publiek opdagen. Dat zal dit weekend niet anders zijn." Een opvallende verschijning is de Koreaan Chul Min Kim, die zijn eerste prijs al binnen heeft: mee doen aan het kersttoernooi in de Brabantse grensplaats. Haver mans: „De Koreaanse-Ameri- kaan Sang Chun Lee mocht een Koreaanse topper meenemen naar Nederland. Lee was zo en thousiast dat-ie meteen een kwa lificatietoernooi in zijn geboorte land organiseerde. 280 Koreaan se driebanders deden eraan mee. Elke deelnemer moest 35 dollar inschrijfgeld betalen. Chul Min Kim, al drie keer kampioen van Zuid-Korea, kwam uiteindelijk als winnaar uit de strijd. Hij won een 'vliegticket Zundert'." Het toernooi is populair onder de biljarters, ook al zijn er geen punten te verdienen voor welke ranking dan ook. Slechts zestien topspelers komen in actie. Biljar ters als Eddie Leppens, Henk Ha- braken en Gerwin Valentijn moesten worden teleurgesteld. Havermans: „De organisatie kijkt onder meer naar de ver schillende rankings. Verder wordt het veld aangevuld met re gionale toppers, die de strijd mo gen aanbinden met de internatio nale toppers. Dat bijvoorbeeld Gerwin Valentijn er niet bij is, is jammer. Maar in november wor den de knopen doorgehakt, an ders komt de organisatie in ge vaar. Niemand had kunnen ver moeden dat Gerwin zo ver zou komen op het World Cup-toer nooi in Antwerpen." Havermans is ingedeeld in poule C. Hij krijgt af te rekenen met Frédéric Caudron, Ludo Dielis en de UMB-topper Christian Ru dolph, een loodzware poule. „Ik ben er klaar voor. In de competi tie doe ik het goed. Ik zie tegen deze sterke spelers voldoende mogelijkheden om de kwartfina les te bereiken," zegt-ie zelfver zekerd. Boek nu voor uzelf een arrangement in Disneyland® Parijs, dan krijgt een kind precies hetzelfde cadeau! Verkrijgbaar van 4 januari tot 29 maart 1998 vanaf slechts F1 174,- per volwassene, inclusief 2 dagen in het Themapark en 1 overnachting met ontbijt in een Disney- hotel. Vier met ons het Jaar van de Disney Classics en geniet deze winter van Disney's vrolijke en feestelijke Carnaval! Meer weten of boeken? Ga naar uw reisbureau of bel gratis. 'Kinderen (3 t/m 11 jaar). Voor ieder betaald verblijf all in voor volwassenen, is het verblijf gratis voor één kind (deelt dezelfde kamer; maximaal 4 personen per kamer). Deze aanbieding kan niet tegelijk met andere aanbiedingen die voor sommige verblijven gelden gebruikt worden en moet bij het reserveren gemeld worden. "Prijs van de "Classic Package" geldig tot en met 5 februari op basis van 2 volwassenen per-kamer in Hotel Santa Fe (behalve bij aankomst op zaterdag). I P A R I S Wie droomt er niet van? u

de Stem | 1997 | | pagina 13