{KOOP EN Wie 'mop aguA IN BEDRIJF Veel bedrijven draaien sinds kort op halve kracht. Overbelasting personeel spectaculair gedaald van Etten RadeMakers i £WS" 'IJTEIVI B Breskens, Autobedrijf Van de Ree, 0117 - 38 32 30. St-Jansteen, Van Putten Zn. B.V, 0114 - 3130 41. Terneuzen, Van Putten Zn. B.V, 0115 - 6138 57. 's MORGENS GESLOTEN APIJX Biesbroeck fiutomation miWtL tüttchen USSENS fj) echt* ƒ39,- '''mwïfWiïrrt Garage Rida Terneuzen B.V. 10-I7 UUR VERTEGENWOORDIGER Zuid-West Nederland enthousiast technisch medewerker m/v 50% korting Ontdek de Fluwelen bekoring van New Velvets. wonen slapen v.o.f. Steenstraat 23 - Hulst New Velvets Help nu CDA - West Zeeuivsch-Vlaanderen wenst alle inwoners van de gemeenten Oostburg en Sluis-Aardenburg Vanaf zaterdag 27 december t/m zaterdag 3 januari a.s. is onze zaak Overige openingstijden blijven ongewijzigd. Terneuzen - Axelsestraat 192 Telefoon 0115-613130 WOENSDAG 24 DECEMBER 1997 X 57 ItlUII'.lililUM Qft- «25, nu 1250,- nü 2350,- nü f2750,- nü f 1950,- nü f 3950,- nü f 2750,- nü f 1550,- nü f 1600,- nu 3350,- nu 950,- nu 1950,- nü f 3950,- nü f 1950,- nü f 3450, - nü 3150,- nü f 3450,- >f plavuizen? uw tapijt, noo/'f meer voor! 79 03 leze lover 200 mjst erkeliifc Standaard met Standing Of toch? Namelijk U als ckauffeur! Wknt de Rover 200 is standaard al voorzien van: centrale portiervergren deling stuurkekracktiging in koogte verstelkaar stuur een met wortelnotenkout afgewerkt interieur en karak teristieke ckromen grille. De Rover 214 Si Brooklands is voor f 34.990,- als vijfdeurs Loven- dien leverkaar in de exclusieve kleur Brooklands Green met: lederen kekleding deels kouten stuur en extra wortelnotenkout. Tot en met eind decemker 1997 airco voor sleckts 1.250,- (incl. inkouw en BTW). U least al een Rover 200 vanaf 748,- p/mnd! Elke Rover is standaard voor zien van Tevredenkeidsgarantie en drie jaar of 150.000 km garantie op diesel motoren. Kom kij ons langs voor een proefrit en overtuig u zelf. De Rover 200 is er al vanaf 29.990,- Garage Rida Terneuzen B.V. Mr. F.J. Haarmanweg 4, Terneuzen, Telefoon 0115 - Ó13ÓQ0. toonaangevende groot handels-onderneming in de tweewie Ier- en sporlbranche. In het assortiment bevinden tich vele nationale en internationale topmer ken, die veelal op basis van exclusiviteit wor den gevoerd. Naast de binnenlandse afzet is ook de export van groeiende beteke nis. De organisatie telt honderdvijfentwintig medewerkers en heeft vestigingen in Alkmaar, Amersfoort, Eindhoven, Groningen, Leiden, Neuss(D)en Sim Niklaas (B). Binnen ons team van enthousiaste buitendienst medewerkers is op korte termijn plaats voor een: Zijn/haar taak zal bestaan uit het bezoeken van tweewielerzaken waar u ons totale pakket fiets- en regenkleding, (brom-)fietsaccessoires en fietstas sen zult gaan verkopen. Voor de functie vragen wij: een afgeronde middelbare beroepsopleiding; veel enthousiasme, inzet en collegialiteit. Ervaring in de buitendienst en kennis van de tweewielerbranche zijn duidelijke pluspunten. Woonachtig in- of bereidheid tot vestiging binnen het rayon is een voorwaarde. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een auto van de zaak, terwijl de overige voorzieningen uitstekend zijn te noemen. Een handgeschreven sollicitatie brief, voorzien van pasfoto en C.V. kunt u sturen naar: AGU BV tav. de heer N.A.M. kraakman, koraalstraat t Postbus 29 1800 AA Alkmaar Telefoon 072 - 5411511 Biesbroeck Automation is een jong en dynamisch bedrijf dat gespecialleerd is In verkoop en onderhoud van kantoormachines en computersystemen. Oe nadruk ligt hierbij op een service-gerichte aanpak waarbij de wensen van de klant altijd centraal staan. Alle activiteiten zijn gericht op Zeeuws- Vlaandaren. Momenteel zijn wij ter versterking van onze automatiseringsafdeling op Zoek naar een Als technisch medewerker voer je een breed scala aan werkzaamheden oil waarbij je veel contact met de klanten zult hebben. Je activiteiten bestaan onder andere uit het installeren en onderhouden van computers, Novell- en Windows NT-netwerken. Je lost systematisch storingen aan hard- en software op en je bent steeds op de hoogte van de nieuwste produkten en test deze dan ook uit. Bovendien werk je mee aan software projecten m.b.t. 'ot interne organisatie en afrekensystemen. Je werk- toikpatroori sluit aan bij dat van een jong en dynamisch Pvncf/o-e/sen 0 Opleiding MBO/HBO richting electronica of technische computerkunde 0 Bekendheid met Novell en Windows NT 0 Ervaring met Progress, C, QNX, Autolisp en Pascal 0 Op zeer zelfstandige basis kunnen werken 0 Hoofdzaken kunnen scheiden van bijzaken 0 Commerciële afwegingen kunnen maken Beschikken over goede communicatieve vaardigheden 0 Tonen van eigen initiatieven 0 Trefwoorden analytisch, precies, doelgericht, logisch en loyaal Spreek» deze functie Je aan, voldoe je aan de bovenstaande eisen en denk Je te Passen In ons team, reageer dan binnen 14 dagen. Je handgeschreven brief en cv richt Je aan Biesbroeck Automation T.a.v. Ing. S.Biesbroeck Postbus 303 4560 AH HULST (Tel. 0114-37 07 07) (Advertentie) De Ford Dealers, die doen wat. Dealer-editie. Dealer: chauffeurs houden zich niet langer aan vaste werküiden. Van onze speciale verslaggever. Amsterdam, dinsdag - Steeds talrijker wordt het aantal klach ten van chauffeurs vrouwen, die bij de Ford Dealer hun hart uitstorten: hun man komt nau welijks meer thuis. Het ver schijnsel, dat in heel Nederland optreedt, is te wijten aan de nieuwe Ford Transit. Deze biedt zoveel luxe en comfort dat menig chauffeur voor dag en dauw opstaat voor wat extra ki lometers en na afloop van het werk nog urenlang in de in middels lege wagen blijft rond rijden. Het fenomeen wordt nog eens versterkt door de aan trekkelijk geprijsde opties. Want op alle opties voor de Transit krijg je nu 50% korting. Zo heb je bijvoorbeeld al elektrisch be- dienbare ramen voor f 220,-. Stoelverwarming voor bestuur der en passagier zit er al op voor f 345,-. Airco kost nog geen f 1345,-. Lichtmetalen vel gen zijn er al vanaf f 695, ABS/Traction control zit er voor f 1145,- op en centrale deur vergrendeling kost maar f 320,-. Helaas zitten veel chauffeurs vrouwen voorlopig nog alleen thuis. Want met de enorme keur aan verleidelijke voordeli ge opties mag verwacht worden dat Transit-rijders compleet ver slaafd zullen raken aan hun wagen. Het ziet er zelfs naar uit dat er op korte termijn sprake zal zijn van een epidemisch ver schijnsel. Het klinkt hard, maar helaas, het is niet anders. I De Ford Transit is er vanaf f26.690,- (inclusief cheque korting) Plus tijdelijk op alle opties. Den Haag, maandag - Volgens recent onderzoek blijkt dat de toegenomen bedrijvigheid op de weg slechts schijn is. Als een van de oorzaken wordt de nieu we Ford Escort Van genoemd, die standaard* is uitgerust met stuurbekrachtiging. Daardoor hoeft het bedrijfsleven er een stuk minder hard aan te trekken terwijl de mobiliteit er juist op vooruit gaat. Tijdens een grote persconferen tie in Den Haag werd een en ander toegelicht door een woordvoerder van het Ministe riële Departement van Bedrijfs- en Beroepsvervoer. "Het is met name aan de daadkracht van de Ford Dealers te danken dat het bedrijfsleven op rolletjes loopt. Vooral de Escort Van is met z'n comfort, luxe, ruimte en voor delige prijs onder bedrijven zo populair dat gesproken kan worden van een monopolieposi tie. "De meest vooraanstaande experts zijn het er dan ook una niem over eens: standaard stuur bekrachtiging is niet alleen een belangrijke toegevoegde waarde op de Escort Van, maar ook een waardevolle bijdrage aan het ge hele bedrijfsleven. En de chauf feurs? "Neem het nou maar van mij aan, die Escort Van is zo'n lekkere wagen, dat is gewoon een auto om in thuis te komen," zo luidde het commentaar van een op de persconferentie aan wezige Escort Van bestuurder. Duidelijk mag dus zijn dat ook de chauffeurs met de Escort Van hun draai gevonden hebben. Rotterdam, vrijdag - Uit recen te cijfers van het ministerie blijkt een plotselinge daling van het aantal oververhitte en doorge draaide chauffeurs. Dit opmerke lijke verschijnsel doet zich vooral voor bij bedrijven die een Ford Courier in hun wagenpark heb ben. Deze auto heeft een zeer rustge vend effect op de berijder het geen verklaard kan worden uit de bijzondere standaarduitrus ting. Zo is de Courier voorzien van airbag en stuurbekrachti ging terwij 1 airconditioning elektrische voorruitverwarming, getint glas en de Ford radio 3000T er bijna gratis bijgeleverd kan worden. De meerprijs be draagt slechts 490 gulden voor het gehele pakket en metaallak is zelfs geheel gratis. In een Ford Courier is stress dan ook vols trekt een onbekend fenomeen, zodat het ziekteverzuim prak tisch nihil is. Logisch dus dat de stoel van de Ford Courier als een van de meest favoriete posities in het Nederlandse bedrijfsleven wordt beschouwd. Veel onder nemingsraden en zelfs de Vakbe- weging voor Beroepschauffeurs maken zich dan ook sterk voor de Ford Courier. De Ford Courier is er vanaf f16.990, Stuurbekrachtiging riiet op Escort Van 1.3. Geldig op Transit met grijs kenteken. Alleen op Transit; niet op koelwagenpakket. Alle prijzen zijn excl. B.T.W. en kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. De in deze advertentie afgebeelde auto's kunnen voorzien zijn van extra accessoires die niet bij de adviescatalogusprijs zijn inbegrepen. Uw Ford Dealer informeert u graag over de exacte standaardspecificaties. Ontdek de bekoring van fluwelen zachtheid. Van soepelvallende stoffen met prachtige kleuren. Laat u vervoeren door New Velvets. Met dessins en tinten die schitteren van schoonheid. Voelen is geloven. Zien is genieten. Langskomen is uzelf overtuigen! by Dè stoffen. Dè ideeën. Uw inspiratie. Kinderen kunnen niet wachten Giro SO 117 1070-33StititiS 5teun5ave the Children Save the Children. STICHTING REDT DE KINDEREN (NEDERLAND) prettige Kerstdagen en een gelukkig 1998 Het Bestuur f vaan. mieter Stoften- bedden waterbedden speciaalzaak Eigen parkeerruimte. Vrijdag koopavond. f Meedoen. Je eigen leven inrichten. Helaas- De regels worden alsmaar ingewikkelder. Door een handicap ben je te vaak een uitzondering en blijf je "buitenstaan". Bekijk 't dan eens samen met de ANIB. U kunt op een rechtstreekse, persoonlijke benadering rekenen. De ANIB verzorgt voor mensen met een handicap en arbeidsongeschikten belangenbehartiging en deskundig advies. In 80 afdelingen door heel Nederland. anib Postbus 850 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 BOND VAN GEHANDICAPTEN EN ARBEIDSONGESCHIKTEN

de Stem | 1997 | | pagina 25