DE STEM P E R S O E E lanner/calculator SVV lecretarieel medewerker elka ga pieterman u W syfan ACCOUNTMANAGER VERSLUIS ///I Van Baal De Wijs TEKENAAR CONSTRUCTEURS m/v CONSTRUCTEURS m/v Zaterdag openstelling Vedior 9- SKALAR B.V. Gore lucht, weg is de dennengeur A) HEAO'er CE m/v B) Telefonische verkopers m/v Support-medewerkers (M/V) Exact-Software KONSTRUKTEUR HTS-W DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND BOM ENGINEERING bv niveau: HTS wtb niveau: HTS wtb ondernemende assurantie-adviseur Werk maken van talent. BUITENDIENST MEDEWERKER TD MEDEWERKER INKOOP DE STEM ZATERDAG 13 DECEMBER 1997 Onze relatie, het Samenwerkingsverband voor Vaklieden, gevestigd te Rucphen, biedt een uniek concept voor kleine ondernemers en eenmanszaken in de bouw- en installatiebranche. Voor hen staat SVV garant voor continue acquisitie, volledige verzorging van de kantoorfunctie en de plan ning van werk. SVV bundelt vakmanschap, is een spil in de markt en biedt toekomst aan haar deel nemers. Voor opdrachtgevers van werken en projecten biedt SVV deel- en totaaloplossingen in de bouw met oog voor kwaliteit, productiviteit en kostenbeheersing. Het succes van SVV vraagt om versterking met hbo'er met ruime ervaring in de bouw- en installatiebranche Samenwerkingsverband voor Vaklieden De functie: Het afstemmen en plannen van werkzaamheden c.q. projecten voor relaties van SVV alsmede het calculeren ervan is de kwanti tatieve hoofdmoot van de functie. Meer nog dan dat echter, fun geert u als vliegwiel van de binnendienst van SVV. In uw contac ten met de aangesloten leden zoekt u naar mogelijkheden om hun inzet te verbreden. Stuurt zonodig persoonlijk een ploeg aan. Voor aanbieders van werken biedt u op basis van uw eigen bouw kundige expertise totaaloplossingen. Visie en initiatief leiden zo tot 'the perfect match'. Ondernemerschap (in de zin van kansen creëren en benutten) op zowel technisch als commercieel terrein, is cruciaal voor de functie. U bent derhalve steeds gericht op het vergroten en optimaal benutten van het relatienetwerk. U maakt gebruik van een geautomatiseerd planningssysteem en gaat ook op korte termijn via Internet de markt bewerken. U denkt mee over de interne organisatie van SVV en zult op termijn daarin een leidinggevende rol vervullen. De kandidaat: Afkomstig uit en verknocht aan de bouwwereld met een brede ken nis en ervaring. Uw werk- en denkniveau is tenminste van HBO gehalte. U weet wat het is om 'zaken te doen' in de bouw en bent persoonlijk toe aan een nieuwe stap. Kent tarieven en weet gede gen een werk te calculeren. U hebt ervaring in het geautomati seerd plannen en calculeren. Bovenal bent u communicatief sterk op alle niveaus, enthousiasmerend, initiatiefrijk en overtuigend. U weet effectief te organiseren en zonodig te improviseren. Flexibel, geen negen tot vijf mentaliteit. Ten behoeve van de secretariële ondersteuning zijn wij tevens op zoek naar een duizendpoot met kennis van administratieve zaken De functie: Primair verzorgt u zelfstandig correspondentie, de dagelijkse post en het telefoonverkeer. Daarnaast ondersteunt u bij administra tieve taken zoals facturering en planning en maakt daarbij gebruik van geautomatiseerde systemen. In administratieve zin faciliteert u collega's bij hun werkzaamheden. Daarnaast onder houdt u de internet-site. De kandidaat: U beschikt over een opleiding op HAVO/VWO niveau aangevuld met een economisch/administratieve opleiding. Inmiddels heeft u enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal is vereist evenals ervaring met Microsoft produkten. U bent accuraat, representatief en beschikt over een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Werken in deeltijd is bespreekbaar. SVV biedt u: een afwisselende en zeer uitdagende functie in een informeel werkklimaat; perspectief op groei analoog aan de ontwikkeling van SVV; bij de zwaarte van de functie passende arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure: Schrijft u (m/v) binnen 14 dagen een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Van Baal De Wijs, Personeel- en Organisatieadviseurs, Postbus 12, 5126 ZG Gilze. Voor meer infor matie kunt u telefonisch contact opnemen met 0161-456000. Personeel- en Organisatieadviseurs iiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Elka Pieterman Holland B.V. is. een dyna mische en marktgerichte handelsonderne ming in onderdelen en accessoires m.n. voor de Witgoedbranche. Zij maakt deel uit van een vooraanstaande Europese groep van bedrijven en is erkend partner in dit specialistische segment van de markt. De marktbenadering kan als innovatief worden gekwalificeerd, hetgeen zich ver taalt in sterk groeiende activiteiten. Wegens de hiermee gepaard gaande uitbreiding zijn wij op zoek naar; die de invoering van het Customer Marketing Proces gaat begeleiden en tevens het telefonische contact met speciale accounts onderhoudt. Voor een succesvolle aanpak is meerjarige ervaring noodzakelijk in zowel relatiebeheer als telefonische verkoop. met ervaring in de Witgoedbranche of vergelijkbare activiteiten. Zij onderhouden het contact met onze afnemers en zijn samen met vertegenwoordigers verantwoordelijk voor de realisatie van onze verkoopdoelstellingen, zowel kwalitatief als kwantitatief. Wij bieden een veeleisende maar zeer afwisselende baan, die aan het juiste talent de ruimte geeft op eigen wijze invulling hieraan te geven. Uiteraard kunt u een passende beloning verwachten alsmede overige eigentijdse emo lumenten, w.o. een provisieregeling. Als dit de juiste uitdaging is dan verzoeken wij U Uw reactie binnen 8 dagen te sturen aan: Elka Pieterman Holland B.V. t.a.v. de heer J. Pieterman sr., Bredaseweg 8, 4844 CL Terheijden. PER O l\l E E L BOM ENGINEERING bv is een ingenieursbureau in Fijnaart dat gespeciali seerd is in het ontwikkelen en bouwen van speciaal-machines voor de groot industrie. Sinds april 1996 is het bedrijf ISO-9001 gecertificeerd en worden alle werkzaamheden op AUTOCAD uitgevoerd. Vanaf juli 1997 opereert het bedrijf vanuit haar nieuwbouw te Fijnaart met een totale bezetting van 28 mensen. Door een toenemend aantal opdrachtgevers en een groeiend aantal projec ten zijn wij op zoek naar: Wat wij u bieden is een vast dienstverband binnen een onderneming waarin alleen plaats is voor doorzetters, die samen met ons een gezonde groei mee willen maken. Daar tegenover stellen wij een prima salaris met goede secun daire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve pensioen-, ziekte kosten- en een WAO-gat-verzekering. Kandidaten worden verzocht contact met BOM ENGINEERING bv op te nemen door een sollicitatiebrief aan onderstaand adres te richten: BOM ENGINEERING bv t.a.v. Mw. W.C.D.J. Hoendervangers postbus 50 4793 ZG FIJNAART Bed rij ven weg 2, tel. 0168-46 81 81, fax 0168-46 81 82. Wie wil aanpakken, is bij ons aan het goede adres. Van den Boom Uitzendbureaus heeft werk voor je of zoekt 't. En reken maar dat we ons best doen. Voor jou èn voor onze opdrachtgevers. Immers, alleen als iedereen tevreden is, doen we ons werk goed. Je kunt altijd langs komen om je in te laten schrijven. Er is direct werk voor: Financieel/ administratief medewerker m/v Voor een relatie in Breda zijn wij op zoek naar een kandidau. op MBO/HBO niveau die zelfstandig jaarrekenin gen opstelt, belastingaangiften doet en leiding geeft aan een klein team. Heb je zin in een veelzijdige functie, neem dan contact op met de vestiging in Breda, 076-5305630. Planner m/v Wij zoeken een gemotiveerde transportplanner met een goede topografische kennis van Spanje. Beheers jij de Spaanse en de Franse taal, neem dan contact op met de ves tiging in Roosendaal, 0165-583130. Productiemedewerkers m/v Voor diverse bedrijven in Breda zoeken wij gemoti veerde productiekrachten voor dag- en ploegendiensten met goede verdiensten. Een technische achtergrond en VAPRO A zijn een pré. Neem voor meer informatie contact op met de vestiging in Breda. Lassers/ constructiebankwerkers m/v Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar ervaren C02-lassers en constructiebankwerkers. Heb je interesse, neem dan contact op met de vestiging in Roosendaal. Exportmedewerker m/v Per 1 januari hebben wij een vacature voor een exportmedewerker met uitstekende kennis van de Franse taal. Heb jij HBO niveau, wil je werken op een afdeling order- beheer en heb je zin in een afwisselende functie, bel dan de vestiging in Breda. e n d b u r e a Dat werkt voor iedereen Best, Bladel, Boxtel, Breda, Dongen, Eindhoven, Helmond, 'sHertogenbosch, Kaatsheuvel, Roosendaal, Tilburg, Uden, Valkenswaard, Veghel, Veldhoven, Waalwijk. Versluis is leverancier van computers, programmatuur, kantoormeubelen, kantoor artikelen enz. De divisie Kantoorautomatisering van ons bedrijf is gespecialiseerd in Software en Hardware voor het Midden- en Kleinbedrijf. Produkten ais Exact, Compaq, Hewlett-Packard en IBM worden vertegenwoordigd. De filosofie van ons bedrijf is het leveren van kwalitatieve produkten en diensten tegen concurrerende condities. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door een informele sfeer waarin een klein team mensen hard werkt aan succesvolle resultaten. Wij zijn op zoek naar: zowel voor binnen- ais buitendienst Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor een oriëntatiegesprek of schrijf direct een sollicitatiebrief. U zit goed bij Versluis! De functie U demonstreert en geeft ondersteuning aan Exact-gebruikers U onderhoudt contacten met administratie- en accountantskantoren U informeert de relaties over de euro en de gevolgen van het millennium U ondersteunt onze afdeling Verkoop Uw profielschets Ervaring met Exact-Software Administratieve opleiding en/of ervaring Goede communicatieve eigenschappen Zelfstandig kunnen werken Wij bieden Goed salaris Prettige werkkring in een klein team Auto van de zaak Versluis B.V. T.a.v. Mevr. I. v.d. Wal Ettensebaan 21 4813 AH BREDA Tel: 076-522 35 60 SYFAN EUROPE B.V. te Rotterdam, maakt deel uit van SYFAN FILMS Ltd. gevestigd in Israël. SYFAN ontwikkelt, produceert en verkoopt een compleet programma polyo- lefine krimpfilms voor de food/non-food verpakkingsin dustrie. Het toonaangevende SYFAN produktenscala kent zeer uiteenlopende afzetgebieden op wereldwijd nivo. De West-europese markt wordt bewerkt via verkoopkan toren in Nederland, Duitsland, Frankrijk en Engeland. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door een resultaatge richte, commerciële no-nonsense sfeer. Om onze positie verder uit te breiden in Nederland en Vlaanderen zoeken wij een enthousiaste U bent verantwoordelijk voor de omzet in Nederland Vlaanderen. In overleg met de commercieel manager ver deelt u uw tijd zo optimaal mogelijk over het acquireren van nieuwe en beheren van bestaande klanten. U werkt nauw samen met de office manager en bent verantwoordelijk voor het opstellen van offertes. Wij zoeken een sterk resultaatgerichte, commerciële ver koper (m/v) met een opleiding op MBO-nivo. Ervaring in de verkoop van kunststof-films is een pré. Uw leeftijd is circa 30 jaar. U bent een inventieve commerciële duizendpoot met, let óp het werkgebied, een goed ontwikkeld aanpassings vermogen. Wij bieden u een uitdagende en interessante positie bin nen een internationale organisatie met een uitstekende werksfeer. Wilt u vooraf meer informatie over deze functie, belt u dan met de heer P. Snoeren, telefoon nummer 010-245 70 44. Uw sollicitatie met curriculum vitae richtu aan: SYFAN EUROPE B.V. T.a.v. de heer P. Snoeren, Postbus 10380, 3004 AJ ROTTERDAM. Wij zijn een regionaal werkend assurantiekantoor met ruim 25 jaar ervaring en gevestigd in Breda. Naast het adviseren in verzekeringen) nouden wij ons ook bezig met hypotheekbemiddeling e.d. Op korte termijn zoeken wij een enthousiaste, ervaren, Uw funktie: - u geeft leiding aan de twee commerciële medewerkers en bent verantwoordelijk voor de te behalen succes sen. - de werkzaamheden bestaan uit het planmatig uitbou wen en onderhouden van de assurantieportereuilfe in de particuliere markt en het midden- en kleinbedrijf. - geen bezwaar om 's avonds en op zaterdag te wer ken. Wij bieden: - Een veelzijdige baan met veel ruimte voor eigen initia tieven en ontplooiing. - Binnen afzienbare tijd de mogelijkheid tot mede- u eigenaarschap. Profiel: - U bent een ervaren commercieel adviseur met meer dere jaren aantoonbaar succesvolle verkoopervaring. Door uw ervaring weet u hoe u verkopers moet sturen en motiveren. Indien u interesse heeft, stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met CV naar: brieven onder nummer 10185 bur. v.d. blad. HMH Holland Material Handling B.V. is gespecialiseerd in speciale machinebouw en engineering ten behoeve van computer en/of PLC-gestuurde interne transport en opslagsystemen. Wij zoeken een: met - Autocad ervaring - Leeftijd ca. 30 jaar - Kennis van machinebouw Wij bieden een afwisselende, goed betaalde baan in een jeugdig, enthousiast team van ca. 15 medewerkers. Stuur uw sollicitatie met CV naar: HMH Holland Material Handling B.V. Penningweg 13-15 4879 AE Etten-Leur t.a.v. dhr. W.J. Bakker höukno mmsiuianolino Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Tot het einde van 1997 zijn wij iedere zaterdag geopend van 11.00 tot 15.00 uur. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging in de technische, administratieve, medische of indus triële sector of bent u al ingeschreven maar heeft u nog vragen, dan kunt u ook op zaterdag bij Vedior in Roosendaal terecht. Roosendaal, Nieuwe Markt 53c. Telefoon: (0165) 545955. Skalar is een Nederlandse organisatie die zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van analyse apparatuur die onder andere wordt gebruikt in laboratoria en bij proces bewaking. Onze, in Breda gefabriceerde, produkten worden over de gehele wereld toegepast. Ondersteuning vindt plaats via eigen vestigingen in België, Frankrijk, Duitsland, Engeland en Amerika en via agenten in de rest van de wereld. Skalar is ISO 9001 gecertificeerd. Wegens uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar een Technische Dienst Mederwerker voor de buitendienst, in binnen- en buitenland. Functie-eisen: MTS-E Minimaal 2 jaar werkervaring Engelse taal in woord en geschrift Hoofd Taak: Service en onderhoud van Analyse apparatuur Laboratoria en Process Industrie Pre's: Goede contactuele eigenschappen Affiniteit met computers Tevens zijn wij op zoek naar een Functie-eisen: MBO of gelijkwaardige opleiding Minimaal 2 jaar ervaring met inkoop processe Engelse taal in woord en geschrift Hoofd Taak: Het inkopen van onderdelen voor de ProdUK en bewaking van levertijden Pre's: Goede contactuele eigenschappen Affiniteit met Techniek Ervaring met Logistiek administratie systeem NEVII opleiding U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan Skalar Analytical B.V., Postbus 3237, 4800 DE Breda. T.a.v.: Mevr. I.P. de Boer, Er komt een jaar dat we geen kerstbomen hebben. De prijzen van de laatste takje plotseling waanzinnig hoog en toch wo nog om gevochten. Er vallen doden in de op een knusse Vrede op Aarde. De vertroi rustgevende dennengeur is dan verdwent ruiken slechts iets onbestemds, iets chei En het is buiten 25 graden, in december! Op dat resultaat zijn ze heel trots, de d mers aan de internationale milieuconfe in Kyoto in Japan, uitgerekend Japan/ godsdienstwaanzinnigen gifgassen spuit metrostations. Ik vernam dat onze minister De Boer daa goed werk gedaan heeft. Ik schrok. De Minister De Boer? Is die Frank de Boer i dels al minister geworden? Deze voe heeft zijn liefde betuigd aan de WD, die is voor grootverdieners. Zo is het met Terpstra ook begonnen. Ze was een kar het wedstrijdzwemmen en werd toen dc WD uit het water gehaald. Haar gewic haar slagkracht kon deze partij goed g ken. Waarschijnlijk had Erica vroeger ai ei behulpzame huisarts, die alle middelenT greep om haar prestaties op te schroeven Het is kennelijk heel gewoon dat opgefol dolgedraaide sporters een tehuis (met bad) vinden in de partij van Bolkestein, Gl en Willeke Afberti. Gerrie Knetemann we zijn wielercarrière een bekende tv-Nederl met rechtse uitspraken. Hij was als stratq kereens aan het werk geweest bij het hu de familie Den Uyl in Buitenveldert en toé hem geen koffie aangeboden. De familiJ Uyl biedt zichzelf niet eens koffie aan, maj wist Gerrie niet. Topvoetballers willen kennelijk maar ééri en dat is scoren en nog eens scoren zondj stoord te worden door een andere pari dat terwijl zij hun miljoenen bijeengec| hebben onder de peperdure beschermin de ME, die nota bene door onze belastirj ten op de been wordt gehouden. Maar goed, het gaat niet om Frank of F de Boer, maar om Margreet de Boer. DeJ nister kwam deze week voor het eerst ir loopbaan langer dan twintig second' beeld. Zij zou de milieuconferentie in meegesleept hebben naar een historisc koord. Zij zou de toekomst van onze pi vormgegeven hebben. Nou, ik zag die supervergaderaars deze naar buiten komen, happend naar frisse! die er niet meer was. De Amerikanen stu de vice-president Al Gore. Gore lucht, de wat hij in Kyoto produceerde. De Ameri; zijn de grootste vervuilers van de weref zijn nog smeriger dan wij. Mensen mo_ niet meer roken, maar auto's wei. En er] Amerika meer auto's dan mensen! Wat betekent de titel regeringsleider woordig nog? Jeltsin ontsnapt steeds uitl richting en doet dan in andere landen s culaire politieke uitspraken. Hij zou in Kyc een uitstoot-reductie van 50 procent if mouw geschud hebben. Na het oorverdo applaus zou men hem naar een limousinë ben geloodst die in een onweerswolk zou scheuren naar het vliegveld, waar zo'n derd, met afgekeurde kerosine gevuld RL toestel klaar zou staan. Minister Van Aartsen zou een betere inzj geweest dan Margreet de Boer. Hij is1 dus hij za| wel flink gesport en geslikt hJ Hij heeft de moed flink te hakken in de nade-sector. Hij wil 25 procent minder v, en als het moet, gaat hij voor zijn ideaal ii gerstaking. En wat denken we van Anni Jorritsma, die de strijd met luidruchtige, houwen taxichauffeurs niet uit de weg Ook WD en sportief. Is zij niet een ex-i werpster met een zweem van anabole den? b in Japan gezorgd voor een doorbrad misschien een doorbraak in de ozonla; wereidieiders schuiven de grote depress! 2 uit. Erwin Kroll zal 'm wel weer teg op z'n computer. We horen het w sen avond aan het eind van het acht uu. aal. Houd ondertussen deuren en ramer] gesloten, want als El Nino langskomt, zij Kaarsjes in één keer uit.

de Stem | 1997 | | pagina 30