DE STEM P E R S O E E BIELARS le Teamleid(st)er COMPflC DEST bu Dactylo. GR ADA Assistent Productieleider Dealer Manager ENTHOUSIA opticien of assistent-opticien m/v BRILLEN CONTACTLENZEN Grijp dan ENGINEER M/V ZiekenhuisLievensberq FOOD word partti reisadviseus reisc dagblad voor zuidwest-nederland het bedrijf Red Band Venco heeft zich gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van drop en suikerwerken. De producten worden onder bekende merknamen als Red Band, Venco, King en Rang op de markt gebracht. Red Band Venco is een van de werkmaatschappijen binnen de Suikerwerkdivisie van het CSM-concern en neemt een vooraanstaande positie in op de Nederlandse drop- en suikerwerkmarkt. Daar naast wordt gestreefd naar verdere uitbreiding van de positie in het buitenland. Red Band Venco heeft vestigingen in Breda, Roosendaal (N.-Br.), Sneek, Turnhout (België) en Bocholt (Duitsland). Het personeelsbestand bedraagt circa 500 medewerkers. Vanaf 1 maart 1998 is ons hoofdkantoor te Roosendaal gevestigd. het werkterrein/de functie De drie productielocaties van Red Band Venco worden technisch ondersteund door de afdeling Engineering, die met name verantwoordelijk is voor investeringsprojecten. De afdeling heeft haar centrale basis in Roosendaal en lokale engineers in Sneek en Turnhout. Ter versterking van de centrale basis zoeken wij een ervaren het profiel U bent een ondernemende ingenieur (TU, HTS+) met vijf tot zeven jaar werkervaring in een vergelijkbare functie in de levensmiddelen-, proces- of verpak kingsindustrie. U bent afgestudeerd in werktuigbouwkunde, procestechniek, chemische werktuigen of vergelijkbaar. U heeft bewezen projectleiderservaring (van concept tot en met realisatie) en ondernemersgeest/koopmanschap, en u kunt goed omgaan met mensen (van werkvloer tot en met directie). U bent flexibel, pragmatisch, stressbestendig, een mens van deadlines; verbeteren - samen met anderen - zit u in het bloed. Naast werkzaamheden vanuit de standplaats Roosendaal zullen ook werkzaamheden worden verricht op de andere productielocaties. de sollicitatieprocedure Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. C.T. van Voorst Vader, Manager Techniek, telefoon (0165) 58 36 07. Uw schriftelijke sollicitatie richt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan Red Band Venco BV, t.a.v. de heer R. Kersten, Stafmedewerker Personeel Organisatie, Postbus 9310, 4801 LH Breda. Een medisch en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de sollicitatieprocedure. GEVRAAGD actylo Mijn uitzendburo. MONTEUR ELECTRO (M/V) technisch onderwijsassistent EDES/SEAGULL Group Recruitment Consultants Verkoop adviseurs Stichting "De Volckaert"5 2 Psychiatrisch verpleegkundigen PAAZ m/v die leiding geeft aan de diverse operationele processen BREKELMANS H. van OORSCHOT KRANEN B.V. MOBIELE HIJSKRAANMACHNISTEN ALL-ROUND MONTEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)EI) dagblad voor zuidwest JE WILT WEER WERKEN IN Ben jij per 19 jan ZATERDAG 13 DECEMBER 1997 Als projectleider/engineer gaat u zelfstandig projecten uitwerken op het gebied van grond- stofhandling, productie/processing en verpakkingstechniek. Tot uw werkzaamheden behoren voorstudies/analyses, concept ontwerpen, kosten-batenstudies, specificaties, aanbestedingen, planning, bouwbegeleiding en inbedrijfstellingen. De projecten worden in teamverband uitgevoerd, waarbij nauw wordt samengewerkt met de betreffende productie locaties en de andere stafafdelingen. Voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Wij bieden een afwisselende baan met een goed salaris. Voor iemand die zich verder wil ontwikkelen, zijn er alle faciliteiten om kennis en vaardigheid uitte breiden. Sollicitaties kunt u richten aan: Postbus 3308,4800 DH BREDA, t.a.v. dhr. B. Bielars. Tel.: (076) 587 02 83, na 19.00 uur: (076) 514 17 45. Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: PROCESLEIDERS M/V Wij zijn voor één van onze relaties op zoek naar stressbestendige, flexibele teamworkers die beschik ken over een goed analytisch vermogen en vaardig zijn in regelen, organiseren en plannen. Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd. Globaal omvat de functie het bewaken en bijsturen van een ver- voersproces. Heeft u een afgeronde hbo-opleiding of een mbo-opleiding met havo of vwo als vooropleiding, bij voorkeur met een exact vakkenpakket, bent u be reid om onregelmatige diensten te werken (ook in het weekend] en heeft u niet al te hoge salariseisen? Dan biedt deze baan wellicht een nieuwe uitdaging voor u. Kandidaten die aan het functieprofiel voldoen worden verzocht om in week 51 een afspraak met ons te maken voor een oriënterend gesprek. Diverse testen, alsmede een asessment center vormen on derdeel van de selectieprocedure. Kijk voor meer vacatures naar TVGazet Bergen op Zoom, teletextpagina 499. Bel voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, Q164-247Q24 (administratief/hoger personeel). Koevoetstraat 63. GRADA is Nederlands grootste fabrikant van vloeibare was- en reinigingsmiddelen voor de Europese private label markt. Bij GRADA zijn totaal circa 150 mensen werkzaam. Deze zijn verdeeld over de vestiging Amersfoort (admini stratie en verkoop) en Breda (produktie). Door uitbreiding van de produktie heeft GRADA op korte termijn in de ves tiging Breda een vacature voor: De Technische Dienst is onder andere verantwoordelijk voor de installatie, optimalisatie en reparatie van elektri sche installaties. Werkzaamheden: - zelfstandig aanleggen van elektrische installaties - revisie en modificatie van bestaande installaties - zelfstandig verhelpen van storingen Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - verantwoordelijkheidsgevoel - kennis en ervaring met PLC's (Siemens) - ervaring met meet- en regeltechniek Opleidingseis: - MBO-niveau (bijvoorbeeld MTS-electro) Wij bieden naast een afwisselende werkomgeving een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een premievrij pensioen. Voor meer informatie omtrent bovenstaande vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H.L. Punt, telefoonnummer 033-4543159. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan GRADA B.V., t.a.v. de heer H.L. Punt, Personeel Organisatie, Postbus 970, 3800 AZ Amersfoort. Roncalli Scholengemeenschap Tuinderspad 6 4613 CA Bergen op Zoom tel.: 0164-241050 De Roncalli Scholengemeenschap is een r.k.-p.c. samenwerkingsschool voor Mavo/Havo/Atheneum waarin gewerkt wordt met tempodifferentiatie. De Roncalli Scholengemeenschap zoekt met zo spoedig mogelijke ingang een voor 7,6 uur per week voor het vak natuurkunde of de vakken natuurkunde/scheikunde. De vacature is ontstaan doordat de T.O.A.- natuurkunde gekozen is in de G.M.R. en op woens dag moet worden vrijgesteld. Sollicitaties richten aan de conrector van de Ron calli Sg., drs. S.E.J. Spinnewijn, p.a. Postbus 258, 4600 AG Bergen op Zoom. Inlichtingen worden versterkt door de conrector, j tel. 0164-241050. De EDES/SEAGULL Group is een projectbureau dat technische specialisten inzet op lokatie bij opdrachtgevers. De EDES/SEAGULL Group heeft vestigingen in Den Haag, Breda, Beverwijk, Groningen en Rotterdam. Wegens sterke uitbreiding van de activiteiten zoeken wij op korte termijn: opleiding minimaal MBO-niveau; leeftijd ca. 22-32 jaar; sterk commercieel gevoel; ambitieus; ervaring op een uitzendbureau, detachering- of projectbureau is een pré. De nadruk van de werkzaamheden zal liggen op het onderhouden en uitbouwen van contacten met opdrachtgevers en het werven en selecteren van kandidaten. Wij bieden de geschikte kandidaten: - een prettige en dynamische werkomgeving; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - een uitdagende verantwoordelijke baan; - gedegen training on the job. Uw curriculum vitae kunt u vóór 31 december sturen aan: EDES/SEAGULL Group, Dr. Kuyperstraat 14, 2514 BB Den Haag, ter attentie van de directie. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer M. Koster, directeur. Telefoonnummer 070 - 3 46 94 39. Professionaliteit op projectbasis Lid van de Vereniging Nederlandse Projectbureaus Locatie Oosterbout Verpleegtehuis, Verzorgingstehuis, Reaktiveringscentrum Stichting de Volckaert is een combinatie-instituut van een verpleeghuis van 180 bedden, een verzorgingstehuis van 120plaatsen, een dagbehandelingen dagverzorging. Het verpleeghuis vraagt voor een somatische verpleegafdeling met een licht psycho-geriatrische problematiek een Functie-omschrijving: r De le teamleid(st)er maakt deel uit van een team van ziekenverzorgenden en leerling ziekenverzorgenden; - Hij/zij houdt zich voornamelijk bezig met de verzorging van de bewoners en geeft leiding aan het team; - Hij/zij moet beschikken over enthou siasme om teamverpleging verder mee te ontwikkelen en/of te verbeteren; - Vervangt bij afwezigheid het afdelingshoofd. Van de kandidaten verwachten wij: - Dat zij in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A of A en B, HBO-V; - Een positieve instelling; - Dat zij bij voorkeur ervaring hebben in een soortgelijke functie. Wij bieden: - Een veelzijdige en interessante functie; - De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45; - Uitsluitend dagdiensten. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan de heerJ.P.M. van Spreuwel, hoofd verplegingsdienst, Middellaan 2,5102 DA Dongen, die tevens bereid is telefonische inlichtingen te verstrekken (tel. 0162-314650, tsL 224). De PAAZ heeft plaats voor 24 klinische patiënten, verdeeld over 1 opname-observatiegroep en 2 vervolggroepen, waarmee onder andere op sociotherapeutische basis wordt gewerkt. Tevens is er een secundair geïntegreerde deeltijdbehandeling bestaande uit 8 stoelen. Het team is muitidisdlplinair samen gesteld. Er ontstaat per 1 april 1998 een vacature voor voor een oansteDing tussen de 30 en 36 nor per week, volgens rooster. Fentin-inforniotie - de verpleegkundige draagt zorg voor de opname, observatie en de dagelijkse begeleiding van de met name klinische patiënten, dit in samenwerking met de overige disciplines; - de verpleegkundige geeft vorm aan het sociotherapeutische klimaat binnen de afdeling. Functie-eisen - diploma verpleegkundige B of HBO-verpleegkundige; - ervaring in heiwerken met groepen en de individuele patiënt; - actief zijn in de steeds voortdurende ontwikkeling van het verpleegkundig beleid. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen. De functie van psychiatrische verpleeg kundige is ingedeeld in functiegroep 45. Informatie en sollicitatie Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heren H. Verhoeven, afdelingscoördinator PAAZ, of W. Boluijt, verpleegkundig teamleider. Telefoonnummer (0164) 278420 of via de centrale (0164) 278000, pieper 811.136. Uw schriftelijke sollicitatie met een c.v. kunt u vóór 5 januari 1998 richten aan de dienst Personeel en Organisatie, ter attentie van mevrouw S. Wijnstra, Boerhaavepiein 1, 4624 VT Bergen op Zoom. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philipsland, met ruim 50 medisch specialisten en ongeveer 850 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 145.000 mensen de polikliniek, in de kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, inclusief 24 PAAZ bedden. Een speciale functie is revalidatie. Brekelmans Food zoekt ten behoeve van de afdeling productie een BREKELMANS FOOD B.V. is een onderdeel van Favory Convenience Food B. V, de convenience food groep van BolsWessanen, een interna tionaal voedingsmiddelen- en drankenconcern met ongeveer 9.000 medewerkers. De convenience groep opereert succesvol op de markt van diepvriessnacks. Bekende merken zijn o.a. Beckers, Breti, Duif, Tappaz en Trinh's. Binnen deze bedrijven zijn circa 900 medewerkers werkzaam. BREKELMANS FOOD B.V. produceert gecoate producten, zoals kroketten, bitterballen, bami- en nasischijven. Dit produceren gebeurt in een omgeving die zich kenmerkt door resultaatgerichte samen werking, het nakomen van afspraken en processen die voldoen aan de eisen van het H.A.C.C.P-systeem. Er zijn circa 90 medewerkers werkzaam. De functie: U bent verantwoordelijk voor het aansturen en het stroomlijnen van de vorm- en inpakafdeling. U draagt zorg voor doelmatig inzetten van mensen materialen en machines, zodanig dat de output voldo I aan de gestelde kwantitatieve en kwalitatieve eisen In samenwerking met stafafdelingen (QA, TD, R&d Planbureau) werkt u aan structurele verbeteringen^ 1 het primaire operationele proces op uw afdeling. Door middel van het voeren van afdelingsoverleg en het begeleiden van onze medewerkers, bent u ver- antwoordelijk voor de sfeer op de afdeling. Dit moet leiden tot een niveau dat medewerkers kunnen "meeweten, meedenken en meepraten", zodat zij zich 1 erkend en herkend voelen. U bent het aanspreekpunt voor zaken uw afdeling betreffende voor zowel uw medewerkers als de overige afdelingen van Brekelmans Food. Uw profiel: U heeft een afgeronde technologische of bedrijfs- i kundige opleiding op HBO-niveau, of door middel van 3 praktijkervaring en studie een HBO werk- en denk- niveau verworven. Enkele jaren ervaring in het leidinggeven bij voorkeur 3 als first line supervisor in een productiebedrijf. U bent een people manager en kunt goed in team verband functioneren. Als manager bent u kwaliteit-, klant- en kostenbewust j] met goed gevoel voor orde, netheid en hygiëne. Tevens bent u gezond eigenwijs en stressbestendig, Leeftijd 25-35 jaar. U bent woonachtig in Tilburg of bereid binnen een straal van 50 km. van het bedrijf te komen wonen. U bent bereid tot het volgen van de noodzakelijke opleidingen. Het aanbod Een verantwoordelijke functie, met voldoende uitdagingen, leerpunten en doorgroeimogelijkheden. Een werkomgeving die een beroep doet op uw creativiteit, vasthoudendheid en doorzettingsvern Een schitterende uitdaging om mee te bouwen aan del toekomst van Brekelmans Food. Bent u de professional die wij zoeken? Schrijf dan een brief met uitgebreid c.v. voor 27 december a.s. aan Brekelmans Food B.V., t.a.v. mevrouw K. van Spaend Postbus 5137, 5004 EC TILBURG. Heeft u vragen over de inhoud van de aangeboden functie, neem dan contact op met de heer M. Zijde Plant Manager: tel. 013 - 595 15 14. Aannemersbedrijf en verhuurbedrijf van rupshijskranen en telescoc Wegens uitbreiding van ons machinepark zoeken wij op korte termijn» thousiaste mensen t.b.v. de volgende functie's: Voor onze afdeling hydraulische kranen: Voor auto-, R.T. of wegterreinkranen. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een groot rijbewijs en dipli "Machinist Mobiele Kranen" of studerend hiervoor. Voor het onderhoud van onze mobiele- en rupshijskranen, alsmedehj onderhoud van nieuwe Kobelco kranen. Voor onze afdeling planning/administratie Functie-inhoud: Administratief (facturatie, inkoop e.d.) Planning van kranen en transport Beheren kwaliteitssysteem ISO-9002 en veiligheidssysteem VCA Sollicitaties schriftelijk richten aan: H. van Oorschot Kranen b.v. T.a.v. K. van Oorschot Blockmekerstraat 39 4921 SP Made H. van Oorschot Kranen b.v. zal vanaf medio 1998 gevestigd zijn in Moerdijk Compac b.v. is importeur van computer randapparatuur waaronder de bekende merken Seikosha, C. Itoh, Seiko, LG Electronics en Casio. Compac b.v. maakt samen met Acoustical Handelmij. b.v. en Bang&0lufsej| Nederland b.v. deel uit van een holding. Binnen deze holding werken ca. 85 peir* leden. Vanuit een modern pand onderhoudt Compac b.v. contacten met zijn i~" Bij onze organisatie is plaats voor een: m/v Functieomschrijving: - Het onderhouden van contacten met dealers in het zuiden van het land vormen een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden. - Het leggen van nieuwe contacten en het promoten van de producten behoren tevens tot de taken. Vereisten: - Wij zoeken iemand die woonaeftj het midden of zuiden van het la™! kennis van computerapparatuur 1 het vermogen heeft snel te ku®£ J anticiperen op veranderingen ia markt. - Kandidaten met ervaring in ew soortgelijke functie genieten de v Wij bieden u: Een goed aanvangssalaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, trekkelijke provisieregeling en een auto van de zaak vormen een vanzelfspreke Sollicitaties voorzien van pasfoto, een uitgebreid c.v. en verlangd salaris kuntu sturen naar: f Compac b.v., Postbus 111,1200 AC Hilversum, afd. Personeelszaken, t.a.v.®1 Onze relatie, Monoliet Betoi Monoliet Beton levert in verg; systeemvloeren, de Monoliet I teken efficiënt vakmanschap de drang naar innovatie en het ontwikkeling is er ruimte ontst De functie Als Hoofd Technische Dienst voor het preventief-, correctief- het machinepark. U houdt zi opstellen, evalueren en verbet Onderhouds Programma en mt ken, implementeren en bewake ringen ten behoeve van de procd U geeft leiding aan de Techni; tevens de bedrijfsleiders op innox ten aanzien van de verdere optinj tieproces. U bent lid van de sti deel uit van het Productie-Team teit bent u de ideale persoon om Monoliet Beton op krachtige v Roozen van Hoof is als arb erkend door het Minister en Werkgelej D-reizen Vakantiewinkels is met 91 reisbureauketen van Nederland. We benadering belangrijk. Uit het oogpu klant ook de mogelijkheid om teiefo Onze telefonische verkoopafdeling ir week bereikbaar van 08.00 uur tot 2 Een uniek opleidingsprogramma.. van 3 dagen per week, maakt het mo achtergrond bij ons kunnen werken, garandeert de kwaliteit van onze dier Ben jij geïnteresseerd in een uitdager reisadviseuse of telefonisch reisadvis Als telefonisch reisadviseuse of tel adviseer je, reserveer je reizen en be zelfstandig op een professionele, klar De wensen van de klam zijn divers: door Amerika en even later boek je Je bent commercieel... en gemotiveerd om verder te leren. MBO-niveau en heb je bij voorkeur Je bent enthousiast en beschikt over met computers werken. Gezien onze avonden en in weekenden te werken een pré, evenals het SEPR-diploma. D-reizen biedt je uitzicht op een zi in een dynamische organisatie. Alvorr van 4 maanden die bestaat uit verkoo De theorie wordt onmiddellijk in de stage te lopen op onze telefonische v nog niet hebt. word je in de gelegenh Gedurende de opleiding van 4 maand 300 gulden netto per 4 weken. De op Na het succesvol afronden van de opl Vakantiewinkels als parttime telefonis D-reizen biedt je dan een salaris bove arbeidsvoorwaarden. Wij zijn op zoel drukte flexibel inzetbaar zijn vanaf 12 reageer dan snel! Stuur je brief met ci «eMO»S»<«o SGR KLM Tickets n VAK Jan de openbare basisschool De Biezenk nieuwe schooljaar in groep 4 plaats t ure met een omvang van 20 Uw profiel 4UUr,iideNik bent een vrouw of man die volledig bevoegd dnr-h"30^61" voor bet les9even binnp!°H bereid is 0m les te 9even aan alle s" mnripr 6 basisscfl001- U bent vertrouwd m niveai118 onderw'isinzichten en kunt omgaai voordnpr?illen die £ich binnen deza 9rt bet nnonk U onderschrijft de uitgangspunt» benader Mr onderw'is en kunt hieraan in de Van natur9 "e kinderen gestalte geven, karakter 6 teamspirit en een onderner u'b°nrrewensen goede sfp St3at Sen bijdrage te laveren aai u bent b Waarin kinderen zich thuis voelei activiteiten Ti'h !ee'te nemen aan buitensch nebt ervaring opgedaan met het v

de Stem | 1997 | | pagina 16