DE STEM P E O INI E E WIE DURF DE UITDAGING AAN? keiler administratief management assistent(e) 99 Technicus/ Calculator AC/CV m/v Tekenaar/ Constructeur AC/CV Nieuw I Kluwer Bedrijfsinformatie b.v. Advertentie-acquisiteur m/v SINTERKLAAS BESTAAT MTS-ERS ELEKTRONICA (m/v) KN Vedior 1 MINOLTA Zaterdag openstelling DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Maatschappelijk werker/zorgconsulent M/V voor 36 uur voor het jeugdteam Administratief/secretarieel medewerker M/V voor 16 uur per week Stichting Gasthuis St. Joseph verantwoordelijk verpleegkundige m/v JHH Werk maken van talent. fe Al tientallen jaren de serie StarTrek i de ruimte, tot gene van tientallen miljoenen, onder mijn persoon. Van captain Kirk tot captain Picard, va: Spock tot Data, ov Klingons en Romu en de boosaardige het is allemaal pra en al jaren zijn er i computervarianter ZATERDAG 6 DECEMBER 1997 x 611 Keller Keukenfabriek B.V. te Roosendaal is zeer succesvol in het ontwerp, de productie en de verkoop van keukens en badkamermeubelen. Internationaal actief in meerdere landen, behoort Keiler tot de top 5 in de Benelux en onderscheidt zich door klantgerichtheid, kwaliteit (ISO-9001) en teamwork. Het succes vertaalt zich in sterke groei en professionalisering. De organisatie telt momenteel ca. 250 personeelsleden. I II ISQ-9001 keukens Het succes van Keller Keukenfabriek B.V. vertaalt zich in een voortdurende groei en specialisatie. Als gevolg hiervan wil de organisatie in contact komen met een die zijn/haar kwaliteiten volledig kan laten renderen op de functiegebieden: produktontwikkeling kwaliteitszorg inkoop. De functie: Na een praktische inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor een zeer breed en uitdagend takenpakket Accenten in deze functie concentreren zich voornamelijk op: dossierbeheer en onderhoud van bestanden ten behoeve van produktontwikkeling, het onderhouden van procedures en documentatie op het gebied van het ISO 9001 kwaliteitszorgsysteem het notuleren en verslaan van produktontwikkelings- en kwaliteitzorgvergaderingen het verlenen van administratieve ondersteuning aan de afdeling Inkoop. Uw profiel: U beschikt over een MBO plus werk-/denkniveau opgedaan in een administratief/secretariële werkomgeving, bij voorkeur in een technisch georiënteerde produktie-organisatie; U beheerst de Engelse en Duitse taal uitstekend in woord en geschrift, waarnaast spreekvaardigheid van de Franse taal een pré is. U beschikt over een ruime gebruikerservaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en spreadsheetpakketten: U heeft een zakelijke, kritische instelling, bent gewend in strukturen te denken en kunt uw communicatieve vaardigheden op een juiste wijze in de organisatie profileren. Uw reactie: Is uw belangstelling voor deze dynamische functie gewekt? Bent u gemotiveerd om in de keuken- en interieurbranche speur- en ont wikkelingswerk te doen? Bent u een gezellige teamwerker, niet ouder dan 28 jaar en heeft u geen 9 tot 5 mentaliteit, dan nodigen wij u hierbij uit een sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto binnen 10 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken van Keiler Keukenfabriek B.V., Postbus 1112 4700 BC Roosendaal De SPD regio Tilburg is een onafhankelijk regionaal centrum voor dienst- en hulpverlening aan mensen met een verstandelijke handicap, hun ouders en familieleden. Het werkgebied van de SPD omvat 8 gemeenten. De dienstverlening betreft het bieden van voorlichting, informatie, advies en algemene of specifieke ondersteuning door consulenten. De hulpverlening betreft gespecialiseerde begeleiding en behandeling die zowel gericht is op de mens met een verstandelijke handicap als op zijn leefomgeving. Het betreft hier ambulante hulp: bij de ouders en verstandelijk gehandicapte thuis op tijdstippen waarop zij er behoefte aan hebben. De dienst- en hulpverlening wordt uitgevoerd door maatschappelijk werkers, pedagogisch werkers, woonbegeleiders, pastor en orthopedagoog. Er wordt gewerkt in multidisciplinair teamverband. Voor het vormgeven aan de informatiefunctie beschikt de SPD over een eigen informatiecentrum. SPD regio Tilburg De Sociaal Pedagogische Dienst nodigt belanghebbenden uit te solliciteren naar de functie van: De zorgconsulent zal informeren en adviseren. Hij helpt bij het duidelijk maken van de hulpvraag, zodat daarna een passend antwoord kan worden gegeven. Hij zorgt voor belangenbehartiging en ondersteuning van de cliënt en het gezin bij het proces van indicatiestelling en zorgtoewijzing. Tevens zal hij de verschillende vormen van hulp coördineren en controleren of de geleverde zorg voldoet. De zorgconsulent werkt steeds vanuit een onafhankelijke positie. Van de kandidaat verwachten we dat hij/zij: beschikt over een voltooide H.B.O.-opleiding maatschappelijk werk; ervaring heeft met verschillende hulpverleningstechnieken vanuit een ambulante positie; affiniteit en ervaring heeft met de zorg voor jonge mensen tot 18 jaar met een verstandelijke handicap en hun ouders; in het bezit is van een rijbewijs BE en een auto; leeftijd: in verband met de samenstelling van het team vanaf 30 jaar. Het takenpakket van de administratief/secretarieel medewerker bevat de volgende werkzaamheden: Secretariële ondersteuning ten behoeve van de afdelingen dienst- en hulpverlening, tekstverwerken, post behandeling, telefoonbediening/receptie, notuleren van vergaderingen en uitwerken van notulen, alle verder voorkomende administratieve werkzaamheden. Van de kandidaat verwachten we dat hij/zij: in het bezit is van een havo-dilpoma aangevuld met Schoevers, of MEAO-secretariële richting: werkervaring heeft en handig is met Word for Windows; beschikt over goede communicatieve vaardigheden; in teamverband kan werken en flexibel is ingesteld. Voor beide functies is de rechtspositie en salariëring overeenkomstig de C.A.O. Welzijnswerk. Informatie: U kunt contact opnemen met de heer J. Verbreuken, hoofd dienstverlening voor nadere informatie over de functie van maatschappelijk werker/zorgconsulent, en met mevrouw A. Vrinten, hoofd administratie voor de functie van administratief/secretarieel medewerker. Telefoon SPD 013-5424100. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U tot 20 december a.s. richten aan de directeur van de Sociaal Pedagogische Dienst regio Tilburg, Kloosterstraat 32, 5038 VP Tilburg. Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 0168-324050, telefax 0168-329518. Stichting Gasthuis St. Joseph bestaat uit 4 instellingen: Verpleeghuis Sancta Maria en 3 verzorgingshuizen, allen gevestigd in en rondom Zevenbergen. Het verpleeghuis Sancta Maria is een gecombineerd verpleeghuis met 195 bedden en 18 dagbehandelingsplaatsen. Binnen het verpleeghuis is een tijdelijke vacature ontstaan voor een voor avond-, nacht- en weekenddiensten voor minimaal 0% tot maximaal 50% Wij vragen: diploma verpleegkundige A, bij voorkeur aangevuld met ervaring in de ouderenzorg; een positieve instelling en bij voorkeur enige jaren leidinggevende ervaring. Taken: leidinggeven aan en het begeleiden van personeel in de avond-, nacht en weekenddienst; uitdragen van het gevoerde beleid als voorbeeld functie naar de medewerkers;verrichten van verpleegkundige hande lingen in het kader van afgesproken behandelingen en zonodig contact opnemen met behandelend arts; t ondersteunen bij de zorgverlening; begeleiden van bewoners en familie in complexe situaties; zorgdra gen voor de overdracht; vervangen van verpleegkundigen en collega verantwoordelijk verpleegkundigen tijdens ziekte. Wij bieden: een aanstelling voor bepaalde tijd, gedurende één jaar; een veel zijdige, boeiende functie, die is ingeschaald in FWG-functiegroep 50, maximaal 5.179,- bij een fulltime aanstelling. Gasthuis St. Joseph is voornemens op korte termijn te gaan fuseren met 4 verzorgingshuizen in de regio. Wij zijn daarom op zoek naar meerdere: gediplomeerde bejaarden-/ziekenverzorgenden én verpleegkundigen op min.-/max.- of oproepbasis, die onze verpleegafdelingen en verzorgingshuizen willen komen versterken. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de voor de betreffende functie geldende CAO. Sollicitaties: Belangstellenden voor één van bovenstaande functies worden uitgeno digd hun schriftelijke sollicitatie en c.v. voor 15 december te richten aan mw. S. Farla, personeelsfunctionaris, op nevenstaand adres. Kluwer Bedrijfsinformatie b.v. is onderdeel van Wolters Kluwer Nederland. WoIters Kluwer Nederland richt haar activiteiten op het uitgeven van informatie voor de overheid, bedrijven, instellingen, scholen en individuele beroeps beoefenaren in een groot aantal vakgebieden, waarander de industrie. Binnen Wolters Kluwer Nederland werken circa 2.500 medewerkers. Wolters Kluwer Nederland maakt deel uit van het multinationale uitgeversconcern Wolters Kluwer n.v. ormatie neemt in het midden- en kleinbedrijf een prominente positie in met uitgaven als Vraag 8 Aanbod, de regio's.en uitgaven van Wie Levert. Kluwer Bedrijfsinformatie is een snel expanderende multimediale uitgeverij, die zich specifiek richt op het ontwikkelen en exploiteren van informatie bestemd voor professionele gebruikers in het bedrijfsleven. Deze uitgeverij oefent haar activiteiten uit in zeven uitgeefgroepen, waaronder de uitgeefgroep Handelsinformatie. Binnen deze uitgeefgroep wordt het weekblad Vraag Aanbod gemaakt, dé handelskrant voor industrie en bedrijf. Bij deze uitgave zijn naast de redactionele rubrieken de advertentierubrieken van groot belang. De verkoop van advertenties vindt plaats door middel van persoonlijk bezoek door vertegenwoordigers, die ondersteund worden door een interne afdeling telefonische verkoop. Voor het rayon Rotterdam, Westbrabant en Zeeland zoeken wij voor de buitendienst een ervaren Taken: intensief bewerken van de markt (industriële ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf); adviseren van (potentiële) adverteerders; afsluiten van nieuwe advertentiecontracten; bewaken en continueren van bestaande advertentiecontracten; signaleren van trends en ontwikkelingen in de markt; realiseren van een taakstelling in samenwerking met een binnendienstmedewerker; dagelijks rapporteren van verkoopactiviteiten. Functie-eisen: opleiding op minimaal MEAO-niveau; ruime ervaring in het verkopen van advertentieruimte; commerciële instelling; representatief, goede contactuele eigenschappen; doorzettingsvermogen, stressbestendig; woonachtig in het rayon; leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Voor nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u zich wenden tot de heer P.H.J. van Wezenbeek, hoofd Advertentie-exploitatie, telefoon 0570- 648726 (privé 0570-611011). Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de registratie 'verk' en vergezeld van een curriculum vitae, binnen veertien dagen te sturen naar onderstaand adres: Kluwer Bedrijfsinformatie b.v. Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw A. Vriendts Postbus 23, 7400 GA DEVENTER neemt onze DTP-ster mee terug naar Spanje. Ben jij het bewijs dat er nog zo'n accurate, flexibele muisgestuurde medewerkster (m/v) Reageer dan snel voor een functie in ons jonge en dynamische team. Je werkzaamheden zullen bestaan uit pagina-opmaak volgens een vastgelegd patroon met programma's als Ventura, X-press en CorelDraw. Goede kennis van het Nederlands is belangrijk. Interesse? Stuur je sollicitatie met c.v. naar het documentatiebureau voor de autowereld: WK automotive bv, Patricia Clarke Postbus 632,4900 AP Oosterhout Om onze landelijke service-organisatie te versterken zijn wij voor het district Breda en omgeving op zoek naar: klantgerichte jonge technici die een afwisselende baan als service-technicus als uitdaging zien Wat houdt de functie in? Allereerst starten we met een zeer uitgebreide, professionele en intensieve interne technische opleiding, waarin alle technische aspecten van onze apparatuur en de omgang met klanten aan de orde komen. Vervolgens ben jij, samen met een dertigtal collega's verantwoordelijk voor de installatie van onze apparatuur en het verrichten van preventieve en correc tieve onderhoudswerkzaamheden, dit alles bij klanten in jouw district. Je rapporteert aan de District Service Manager en je onderhoudt daarnaast frequent telefonisch contact met de service-telefonistes, die jouw werk inplannen en, naast je districtsmanager, jouw directe aanspreekpunt zijn binnen KN. Niet ruim 330 medewerkers behoort KN B.V. te Badhoevedorp, importeur van Minolta Business Machines als copiers, printers en faxen, tot de top van de leveranciers van kantoorautomatisering. De huidige marktpositie is te danken aan de hoge kwaliteit van de producten en een bedrijfscultuur die het midden houdt tussen gezonde daadkracht en klantgericht optreden. Een cultuur waarin veel geïnvesteerd wordt in persoonlijke ontwikkeling, waarin men open en informeel met elkaar omgaat en waar mensen met ideeën en initiatieven alle ruimte krijgen. KN is een uiterst solide organisatie die zich kenmerkt door een opvallend goede serviceverlening en een zeer sterk verkoopapparaat. Wie ben jij? Tijdens je MTS-opleiding heb je in je vrije tijd of tijdens stages ervaring opgedaan met de technische aspecten van apparatuur; enige werkervaring is een pré. Je bent iemand met twee rechterhanden die het oplossen van technische tekortkomingen als een uitdaging ziet. In deze functie is het tevens belangrijk dat je beschikt over goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden, daar je niet alleen met techniek bezig bent, maar tevens veel contacten met een grote diversiteit aan klanten onderhoudt. In deze contacten laat jij je kennen als een uiterst correct en servicegerichte 'ambassadeur' van KN, waarbij jouw werkstijl zich kenmerkt door een grote mate van zelfstandigheid en nauwkeurigheid. Spreekt deze uitdaging jou aan? Stuur dan je brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. KN 9726 aan: KN B.V. T.a.v. Birgit Vandermeulen Personeelsfunctionaris Postbus 237 1170 AE Badhoevedorp tel: 020-658 41 41 Van Buuren-van Swaay B.V. is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten; airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler installaties. Voor onze vestiging Bergen op Zoom zoeken wij wegens uitbreiding van onze activiteiten een Het werk Het ontwerpen en calculeren van HVAC en andere technische intallaties. Uw inbreng Dynamisch persoon welke gewend is in een flexible organisatie te werken, Uw opleiding is minimaal MTS-niveau, liefst aangevuld met cursussen MIT/TVVL. Uw werklust en instelling zullen ertoe bijdragen dat een snelle groei van de vestiging word! gerealiseerd waardoor een verdere carrière vanzelfsprekend is. Wij bieden Voor de juiste man/vrouw garanderen wij een goed pakket arbeidsvoorwaardti| waarbij ruime aandacht wordt geschonken aan uw loopbaanontwikkeling. Tevens zoeken wij een De werkzaamheden zullen bestaan uit het maken van volledige uitvoeringstekeningen voor AC- en CV-installaties in de utiliteitsbouw, uitgaande van besteks- en/of offertegegeveift daarnaast behoren tot de taken het maken van o.a. leiding- en kanaalberekeningen, zowel handmatig als met behulp van een microcomputer en het maken van materiaalspecificaties. Uw inbreng Bij voorkeur MTS-W als vooropleiding; ervaring in onze branche en met CAD Reacties Uw schriftelijke sollicitaties kunt u zenden naar Van Buuren-van Swaay B.V., Postbus 220,2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Telefonische inlichtingen: 079-3710710. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Tot het einde van 1997 zijn wij iedere zaterdag geopend van 11.00 tot 15.00 uur. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging in de technische, administratieve, medische of indus triële sector of bent u al ingeschreven maar heeft u nog vragen, dan kunt u ook op zaterdag bij Vedior in Roosendaal terecht Roosendaal, Nieuwe Markt 53c. Telefoon: (0165) 545955. <<3© i ocv> i Location: Het claimen van z< domeinnamen van drijven op Internet, r die zelf op het idee va zich te laten register Groot-Brittannië dc rechtbank verboden. Het Britse Hoogger heeft twee mannen deeld die de domei van grote Britse b hadden geregistreerd bedoeling daar geld verdienen. Ze moeten Door Jan Koesen De serie, gevolgd door spc wordt almaar populairde: ook de afgeleide cd-roms. eerste StarTrek met captc en zijn oude team nog eer ding, de nieuwste produc visueel indrukwekkend t tengewoon moeilijk te spe aardige is dat verschillen! warefabrikanten zich of Trek hebben gestort, met volg telkens een heel ande pak. Zo bekeek ik dezer weke Trek: Generations, (niet warren met StarTrek: Th Generation) gemaakt do croprose. Voorts vloog ik e in Starfleet Academy var Piay, geïmporteerd door Entertainment Software lux. Er komen nog mee; Treks uit, zoals First Con niet zo lang geleden was interactief game met de K als de good guys, van die krijgers die eerst het heelal lig maakten maar die later Galactisch verband blei deugen. Beide programme sen niet op één cd-rom, Academy zijn zelfs vijf s uitgetrokken. Hoewel ik een echte fan bi 'Ze leren het nooit', denk keer als er weer een e-mail i letters in mijn postbak belan ik gewaarschuwd wordt vooral geen e-mail te opent titel 'pen-pal' of 'good times' nog een paar variaties daarö ren het nooit', denk ik, als eens in de krant staat dat er eigenlijk niet mag of kan, via zomaar vrijelijk verkrijgbaar ledereen weet dat er overal voorhanden is dat eigenlijk kocht mag worden. Ik wed d. in alle islamitische landen on m|ge toonbanken porno wordt, al besef ik datje, beh, er behoefte aan hebt om di te ondergaan die in die land soort grappen staan, wat te werk zal moeten gaanu Iedere provinciaal kan, zij 2|jn 'Icht even buiten zijn eige je op zal moeten steken, verandering even iemand zijn eigen buurman aan tai spreken, voor een paar hond ben binnen de stadsmuren kopen. Gestolen waar, iuc zwarte drank of sigaretten b verhaal, om van XTC, paddo's I vee' wat voor soorten verse Ptugs meer maar niet te sprek k zou anabole steroïden ipiden daarvan, al vallen cue Jk gewoon onder de noeme oijna vergeten. Loop een sportschool in voor een p. n een tientje, kijk eens voc om uw heen, vraag het nie e®ks aan de eigenaar, ma gewoon eens een balletje op de inde torn; i dan I ige en i an< i zal ïond neei ide

de Stem | 1997 | | pagina 42