Oranje alweer tegen de Belgen DE STEM Hiddink blij met speelschema 'Oranje heeft niet te klagen' a:; [Hiddink waarschuwt na WK-loting voor onderschatting tegenstanders Discussiëren in bus mag niet van Cha Alleen 'positivo's' nog in tel bij België Campos wil ook wel eens op WK scoren UITSLAGEN standen DE STEM W.K. '98 FRANKRIJK v u een foto uit de krant bestellen? Bel naar de afdeling Lezerscontact 076-5312312 n tegen 2,9% schoenen aan de Fiat-dealer. Brava of Fiat ief ook kiezen ngbare ANWB/ WK FRANKRIJK Mexico I heeft meeste ervaring Internationals willen minder belasting betalen U SCOORT ALTIJD! k )e Roover schrikt, Stewart en Van Hooijdonk tevreden Zuid-Korea onbekende tegenstander Leekens wijst Rode Duivels de weg Keeper smaakmaker bij Mexico ~o 6-- DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND -ó Sport 11111 VRIJDAG 5 DECEMBER 1997 B1 3: f. 496,-. ibaar, comfortabel inen. eprijs: f. 745,-. robuust. Niet voor van het Jaar 1996. airconditioning joor Jaap van Essen ferseille - Per vliegtuig Ireisden ze woensdag samen Luit Brussel naar Mar- leille, voor de loting van iet WK voetbal in Frank- tiik: Guus Hiddink en Ge- Leekens. De Neder landse en Belgische bonds- loach dolden wat af. fje zult zien, we moeten weer te len elkaar," deelde Hiddink een plaagstootje uit. „Alsjeblieft |iet," kreunde Leekens, wiens Duivels in de kwalificatie reeks twee keer waren ingemaakt door Oranje. Het lot was Leekens niet gunstig gezind. Want op 13 juni start voor Nederland en België het WK met de onderlinge wedstrijd in het Stade de France in de Parijse voorstad Saint Denis. De node loos ingewikkelde lotingsproce dure gisteravond in Marseille, ge leid door FIFA-spreekstalmees- ter Joseph Blatter bracht beide landen weer bij elkaar, net als op het WK van 1994 en in de kwali- ficatiegroep voor het komende toernooi. Leekens baalde aanvankelijk als een stekker toen België bij groepshoofd Nederland in poule E werd ondergebracht. Maar een uurtje later had hij er eigenlijk wel vrede mee. Niet zo gek, want al met al hebben beide landen het aardig getroffen. De twee andere tegenstanders in de eerste ronde, Zuid-Korea en Mexico zijn ten slotte geen landen die angst in boezemen. Hiddink noemde de Nederlandse poule zelfs 'een beetje onzichtbare groep'. „Het is natuurlijk geen makkie, maar op zich is het wel een goede loting. Zo lang we maar niet gaan denken dat het allemaal wel makkelijk zal zijn, is de volgende ronde haalbaar." De Nederlandse bondscoach waarschuwde wel voor de Belgen. „We hebben ze nu twee keer achter elkaar nogal stevig weggezet, met 3-0 en 3-1. Ze zullen zich niet nog een keer voor een dergelijk potje willen le nen." Leekens manoevreerde zich echter al meteen weer in de klein duimpje-rol. „Ons doel is de tweede plaats in de groep, achter Nederland." Na het eerste groepsduel tegen België in Parijs, vertrekt Oranje naar zonniger oorden. Op 20 juni wordt er in Marseille tegen Zuid- Korea gespeeld. Vijf dagen later wacht Mexico in St. Etienne. Zou Oranje inderdaad de eerste ronde overleven, dat wacht op 29 juni vervolgens een waarschijn lijk zware opponent. Want de nummers één en twee van de Ne derlandse poule en die van groep F spelen tegen elkaar voor de plaatsen in de kwartfinales. In groep F lijken Duitsland en Joe goslavië de gedoodverfde favo rieten. Het WK van 1998 gaat van start op 10 juni, in Stade de France. Titelverdediger Brazlië treedt dan aan tegen Schotland. De op voorhand meest pikante ontmoe ting staat gepland voor 21 juni. In Lyon spelen dan de nationale voetbalteams van de Verenigde Staten en Iran tegen elkaar. Ge zien de politieke verhoudingen tussen beide naties een heel bij zonder voetbalduel. Marseille (anp) - Mexico heeft de meeste WK-ervaring van de vier landen in groep E. De Midden-Amerikanen spe len volgend jaar in Frankrijk hun elfde eindronde. België doet voor de tiende keer mee, Nederland voor de zesde, Zuid-Korea voor de vijfde. Nederland was van de vier landen het meest succesvol. Oranje haalde twee keer de finale, zowel in 1974 (Duits land) als 1978 (Argentinië) was het gastland te sterk. België eindigde in 1986 (Mexico) als vierde. Mexico I was kwartfinalist in 1970, 16 en 1994. Zuid-Korea I kwam nooit verder dan de I eerste ronde. GROEP A 1. Brazilië 2. Schotland 3. Marokko 4. Noorwegen I Marseille (anp) - Topspelers in Nederland, voor een groot deel verenigd in Oranje's commerciële poot Team Hol- I land, willen minder inkom- I stenbelasting betalen. I Ze gaan staatssecretaris Ver- I meend van Financiën vragen of zij in aanmerking kunnen I komen voor de regeling voor I mensen met bijzondere capa- I citeiten die geen 60 maar 35 I procent belasting hoeven te I betalen. 1 In Nederland spelende top- I voetballers uit het buiten- I land komen nu al voor deze I regeling in aanmerking. Top- I spelers uit Nederland zitten I nu m het CFK-fonds, een bij I de vakbond WCS onderge- 1 brachte pensioenregeling. J Die vinden ze niet lucratief 1 genoeg. Vandaar het alterna- I tief. Een woordvoerder zei: „Ik ben er van overtuigd dat I op deze manier meer spelers I voor de Nederlandse compe- I titie behouden kunnen blij- Iven." SPEELSCHEMA W& 10-6 St.D Brazilië - Schotland 10-6 Mo Marokko - Noorwegen 16-6 N Brazilië - Marokko 16-6 B Schotland - Noorwegen 23-6 M Brazilië - Noorwegen 23-6 St.E Schotland - Marokko LAATSTE ZESTIEN 1. Italië 2. Chili 3. Kameroen 4. Oostenrijk 11-6 B 11-6T Italië - Chili Kameroen - Oostenrijk 17-6 Mo 17-6 StE Italië - Chili - Kameroen Oostenrijk 23.6 St.D Italië - Oostenrijk 23-6 N Chili - Kameroen 1. Frankrijk 2. Zuid-Afrika 3. Saudi-Arabië 4. Denemarken 1. Spanje 2. Nigeria 3. Paraguay 4. Bulgarije 1. NEDERLAND 2. België 3. Zuid-Korea 4. Mexico GROEP F 1. Duitsland 2. Verenigde Staten 3. Joegoslavië 4. Iran GROEP G 1. Roemenië 2. Colombia 3. Engeland 4. Tunesië 1. Argentinië 2. Japan 3. Jamaica 4. Kroatië 12.6 M 12-6 Le 18-6 St-D 18-6 T 24-6 L 24-6 B 12-6 Mo 13-6 N 19-6 St.E 19-6 P 24-6 Le 24-6 T 13-6 St.D 13-6 L 20-6 M 20-6 B 25-6 St.E 25-6 P 14-6 StE 15-6 P 21-6 Le 21-6 L 25-6 Mo 25-6 N 15-6 L 15-6 M 22-6 T 22-6 Mo 26-6 St.D 26-6 L 14-6 T 14-6 Le 20-6 N 21-6 P 26-6 B 26-6 L Frankrijk - Zuid-Afrika Saudi-Arabië - Denemarken Frankrijk - Saudi-Arabië Zuid-Afrika - Denemarken Frankrijk - Denemarken Zuid-Afrika - Saudi-Arabië Paraguay - Bulgarije Spanje - Nigeria Spanje - Paraguay Nigeria - Bulgarije Spanje - Bulgarije Nigeria - Paraguay NEDERLAND - België Zuid-Korea - Mexico NEDERLAND - Zuid-Korea België - Mexico NEDERLAND - Mexico België - Zuid-Korea Joegoslavië - Iran Duitsland - Verenigde Staten Duitsland - Joegoslavië Verenigde Staten - Iran Duitsland - Iran Verenigde Staten - Joegoslavië 28-6 Lens 1e Groep C - 2e Groep D 28-6 Saint-Denïs 1e Groep D - 2e GroepC 4 Roemenië Engeland Roemenië Colombia Roemenië - Colombia Tunesië Tunesië Tunesië Colombia - Engeland Argentinië - Japan Jamaica - Kroatië Japan - Kroatië Argentinië - Jamaica Argentinië - Kroatië Japan - Jamaica 29-6 Toulouse 1e Groep E - 2e Groep F 5 29-6 Montpellier 1e Groep F - 2e Groep E 6 30-6 Bordeaux 1e Groep G - 2e Groep Fi 7 30-6 Saint-Etienne" 1e Groep H - 2e Groep G 8 Le Lens St.D Saint-Denis P Parijs N Nantes B Bordeaux St.E Saint-Etienne L - Lyon Mo Montpellier M Marseille T Toulouse (ADVERTENTIE) DOELTREFFENDE HOLLAND-ORANJE ARTIKELEN Promotionele acties voor uw onderneming ÉL gifts, relaties, personeel, decoratie. R Kfc BEL ISOISO BREDA 076-5143649 |1||3 V bij 48 maanden/20.000 km p-j- foor Jos Hack Roosendaal De Belgische televisie stak er pteravond de draak mee toen het op de we- tldkaart de WK-tegenstanders van de Rode Duivels zocht. Nederland waar ligt dat ook al peer? P Belgische international en NAC-verdediger Bart |e Roover riep woensdagavond na NAC-Roda JC Pg als het morgenavond maar geen Nederland IwdtMisschien had hij beter kunnen zwijgen. De Ponde verdediger viel thuis net niet van zijn stoel T® Oranje uit de koker kwam. schok? Welnee. Laat Nederland die poule par lekker winnen. Dan worden wij toch gewoon rede en zijn we allebei een ronde verder. Maar Misschien wordt het voor ons in Frankrijk wel 'der- jskeer, goeie keer'. Wij zullen toch niet altijd van [Merland verliezen?" Hij zegt het lachend, want Part de Roover realiseert zich heel goed dat het [Kilter had kunnen uitpakken voor zijn land dat Vn u'a een achterdeur (herkansing tegen Ierland) I °r het WK plaatste. „Gemakkelijke groepshoof- n zijn er toch niet. Van het Nederlands elftal we- Ti wij alles. Revanche-gevoelens? Nee, nu nog niet. paar dat groeit de komende maanden wel. Het is Pemaal nog zover weg. Het WK houdt me op dit f®6®' helemaal niet bezig." Met de andere tegen- 1 het iiin ®roep E is Bart de Roover tevreden. „Al find i maa' heel moeilijk in te schatten omdat ik Ltfor.ea Mexico nauwelijks ken. Van Mexico L en dat ze °P het randje van het gemene pwien spelen." P ploeggenoot Earnie Stewart kan dat beamen. De international van de Verenigde Staten kwam de Mexicanen op weg naar het WK twee keer tegen. Beide duels eindigden onbeslist: 2-2 en 0-0. Mexico werd winnaar van de groep. „Ze kunnen er fors in vliegen," zegt Stewart. „Maar Nederland hoeft niet bang te zijn. Ik vind dat Oranje niet te klagen heeft over de loting." Want Nederland komt er volgens Earnie beter vanaf dan 'zijn eigen' Amerika dat in groep F op Duitsland, Joegoslavië en Iran stuit. „De Duitsers zijn echte toernooispelers en dat zullen ze ook in Frankrijk weer wel zijn. Joegoslavië kun je vergelijken met Mexico. Ook zij spelen hard. Met Iran ben ik niet ontevreden. Met een beetje geluk maak je dan een leuke kans om naar de tweede ron de te gaan." In die tweede ronde zou Amerika Ne derland of België kunnen treffen. Pierre van Hooijdonk kon gisteravond nog geen wedstrijden ontdekken waarin hij als pinchhitter zou moeten optreden. „Als je de intentie hebt om in het toernooi heel ver te komen, dan hebben wij het natuurlijk ontzettend getroffen. Voor mij kan het nu niet snel genoeg beginnen." Dat België weer tot de tegenstanders behoort, vindt de aanvaller die er dit seizoen al zeventien inschopte voor Nottingham Forest niet erg. „Zij hebben eerder angst van ons dan andersom. Ik had het veel vervelender gevon den als Engeland in onze groep terecht was geko men, want dan speel je al een extra finale." Van de andere tegenstanders weet Pierre van Hooijdonk niet zoveel. „Maar je moet geen enkele tegenstander onderschatten. Het belangrijkste is dat we er voor zorgen dat het toernooi goed starten, zodat het niet op de laatste twee wedstrijden aankomt. Tegen Bel gië moeten wij er dus meteen staan." Door Jaap van Essen Marseille - Geen makkie, maar ook niet bepaald een on overkomelijke zaak. Zo oor deelde Guus Hiddink gistera vond na de WK-loting in Mar seille. België, Zuid-Korea, Mexico; het moet dan ook te doen zijn. Tenminste voor een team dat ook opereert als één geheel. En daar zit 'm bij Nederland nou net de kneep. Niet voor niets stel de de Engelse krant The Indepen dent gisteren: „Wanneer u zoekt naar het minst harmonieuze elf tal op het WK, kijk dan naar Ne derland. Ze vechten als straat- katten, onderling wel te ver staan." Want Guus Hiddink neemt der gelijke berichtgeving voor ken nisgeving aan. De bondscoach wenst zich er niet meer mee bezig te houden. Hij weet tenslotte dondersgoed dat zijn grootste krachttoer zal zijn een eenheid van zijn elftal te maken. Maar hij moet zich voorlopig te vreden stellen met een weekje in februari, wanneer Oranje deel neemt aan het toernooi om de US-Cup. Pikant genoeg is daar Mexico een van de tegenstanders. Op 24 februari treden beide teams in Orlando tegen elkaar aan. Zeven dagen zijn selectie (minus de met vliegangst behepte aan valler Bergkamp) bij elkaar, meer zit er voor de werkelijke voorbe reiding kan beginnen niet in. Een heel verschil met Zuid-Korea, dat onder leiding van de vroegere Frankfurt-speler Bum-Kun Cha het ene na het andere trainings kamp zal beleggen. „We gaan be gin 1998 in ieder geval twee maanden aan de slag met de hele selectie," meldde de Koreaanse bondscoach in het beetje Duits dat hij na tien jaar Bundesliga nog machtig is. „Wij willen op WK zo goed moge lijk voor de dag komen. Natuur lijk is ons eerste doel om de laat ste 16 te bereiken, maar wat we in ieder geval willen is één wed strijd winnen. En als ik het zo be kijk moet dat tegen Mexico ge beuren," aldus Cha. Hiddink erkende weinig te weten van Korea, de nummer 31 van de FIFA-ranglijst: „Ik kom niet ver der dan wat algemeenheden. Fy siek en conditioneel ijzersterk, en vooral een goede teamgeest. Maar over een paar dagen weet ik on getwijfeld alles van ze." Mexico biedt wat Hiddink betreft het tegenovergestelde van de Ko- reanen. „Zij moeten het vooral hebben van hun techniek, ze heb ben een paar geweldige indidua- listen. We hebben in ieder geval alle kans om ze te analyseren tij dens de US-Cup." De Nederlandse coach was blij met het speelschema dat Oranje in de eerste duels heeft. „Ik denk op voorhand dat we vanuit Ne derland kort voor de eerste wed strijd naar Parijs reizen. Na dat duel tegen de Belgen trekken we naar het Zuiden (waarschijnlijk de omgeving van Nice, red.) waar we dan kwartier maken voor de rest van het toernooi. Want ook als we de eerste ronde overleven kunnen we daar in eerste instan tie prima blijven zitten. Het is dan allemaal te berijden en dat is ook in verband met het probleem van Dennis Bergkamp wel zo prettig." Kaartjes Voor de supporters die Oranje willen volgen breken spannende dagen aan. Bij ieder WK-duel hebben de landen die spelen recht op een kleine tien procent van de kaarten. Nederland, dat tweemaal in een groot stadion speelt (Saint Denis en Marseille) heeft dus mazzel. KNVB-directeur Arie van Eijden kondigde gisteren aan dat alle le den van de zogenaamde 'suppor tersclub Oranje' binnen enkele dagen een inschrijfformulier krijgen. In principe kunnen alle 28.000 leden èèn duel in de eerste ronde bezoeken. „En ik verwacht eigenlijk dat er nog behoorlijk wat kaarten vrijkomen via ande re kanalen, juist omdat we in gro te stadions spelen." Chaos Wanneer het Oranje-legioen straks massaal afreist, is het te hopen dat de Franse organisatie de zaken wat beter onder contro le heeft dan gisteren. Toen giste ren het duel tussen Europa en de rest van de wereld eindigde stormden ettelijke honderden van de in totaal 25.000 schoolkin deren in Stade Velodrome het veld op. Er ontstonden vechtpar tijen, de jeugd vermorzelde Zine- dine Zidane (de lokale held) bijna en niemand hield de jeugd in toom. Pas na een klein half uur zat iedereen weer op zijn plaats. Tot hij na een uurtje gewisseld werd, had de jeugd overigens kunnen genieten van een heuse Ronaldo-show. De Braziliaan speelde weergaloos. Met twee doelpunten en drie assists had hij een overgroot aandeel in de 5-2- zege die de rest van de wereld boekte op Europa. Marseille. Galawedstrijd WK-loting. EUROPESE SELECTIE - REST VAN DE WERELD 2-5 (1-5) - 1. La- catus 1-0, 17. De Avila 1-1, 22. Ro- naldo 1-2, 31. Batistuta 1-3, 37. Ba- tistuta 1-4, 43. Ronaldo 1-5, 61. Zi dane 2-5. Bijzonderheid: Bij Europa speelt in de eerste helft Kluivert mee. Van onze verslaggever Met Zuid-Korea krijgt Oranje een tegenstander die het nog nooit trof. De Aziaten namen vier keer aan een WK-eind- ronde deel (in 1954,1966,1990 en 1994). Nog nooit won het een wedstrijd. Telkens werd Zuid-Korea in de eerste ronde uitgeschakeld. Slechts een punt verzamelde het in twaalf wedstrijden. De nieuwe vedette van de ploeg is aanvaller Choi Yong-soo (24). Van het basisteam is rou tinier Ko Jeong-woon (31), de enige 'buitenlander. Hij speelt bij Cerezo Osaka in Japan. Bondscoach sinds januari van dit jaar is Bum-Kun Cha (44) die vanaf 1979 jarenlang in de Duitse Bundesliga speelde. In 308 wedstrijden voor Bayer Le- verkusen en Eintracht Frank furt scoorde hij 98 keer. Met beide clubs won hij de UEFA- beker. Als bondscoach van Zuid-Ko rea trok Cha met name de dis cipline strak aan. Zelfs discus sies in de bus worden met boe tes afgekapt. Cha werd aange steld nadat Zuid-Korea teleur gesteld had bij de Aziatische kampioenschappen in de Vere nigde Arabische Emiraten. Hij sloeg gelijk drastisch aan het verjongen. Cha keek daarvoor rond bij de vijftien voetbal- scholen in zijn land. Zuid-Korea kwalificeerde zich door met Hongkong, Thailand, Kazakhstan, Oezbekistan, Ja pan en de Verenigde Arabische Emiraten af te rekenen. Japan bereikte het WK vervolgens door na de 2-1-nederlaag in ei gen land tegen Zuid-Korea in de return met 2-0 te winnen. Zuid-Korea was toen al ge plaatst. „Ik laat mijn ploeg voetballen zoals ik het zelf in Duitsland heb geleerd. Tech nisch ontbreekt er nog iets. Maar Zuid-Korea is vooral mentaal ijzersterk. Wij zullen tot de aller, allerlaatste secon de blijven vechten. Gewoon omdat onze sport in dit land nu een erezaak is." Van onze verslaggever België neemt in Frankrijk voor de vijfde keer op rij aan een WK deel. Alleen grote voetballanden als Brazilië, Argenti nië, Italië, Duitsland en Spanje kunnen ook op zo'n mooi rijtje bogen. De eerste tegenstander van Oranje, op 13 juni in Saint De- nis bij Parijs, moest in de kwa lificatiereeks twee keer buigen voor het Nederlands elftal; op 14 december 1996, in Brussel met 0-3. Het betekende het ein de voor bondscoach Wilfried van Moer. In januari volgde Georges Leekens hem op. Bel gië begon aan een goede serie, die in september werd onder broken door Oranje (3-1). Leekens leidde de Belgen naar de tweede plaats. In de play offs zette België de Ieren aan de kant, met de scores 1-1 en 2-1. De Belgische held daarbij was Luc Nilis, die net als De Bilde bij PSV voetbalt. Leekens test te in tien maanden 45 spelers. Hij hecht vooral aan gehoorza me spelers. Goossens van Schalke typeerde het zo: „Leekens wil alleen maar posi tivo's, echte teamspelers. Dat is de sleutel van ons succes. Egoï sten hebben geen kans." Sinds 1905 speelde België 119 keer tegen Nederland. In die serie won Oranje 56 keer en eindigden 25 duels gelijk. Het doelsaldo bedraagt 269-204 in Nederlands voordeel. Van onze verslaggever Jorge Campos, de keeper in fluorescerende outfit, is de at tractie van Mexico. De 'Paradijsvogel', noemen ze de doel man die er een gewoonte van maakt het avontuur te zoeken in het strafschopgebied van de tegenstander. Daarom speelt hij altijd met nummer negen. „Ik heb een prachtige loop baan, heb alles meegemaakt waar ik ooit vroeger van droomde. Ik wil alleen nog dol graag een doelpunt maken op het WK," aldus de kleine keep er (1.78 meter, 70 kilo) die in middels 97 interlands speelde en in 1993 werd gekozen tot beste doelman van de wereld. Als ster van de ploeg heeft Campos, in de Verenigde Sta ten spelend bij Los Angeles Galaxy, plaats moeten maken voor Alberto Garcia Aspe. Hij is de motor van de ploeg. Gar cia Aspe (30) maakt de meeste meters, zorgt voor de passes en scoort regelmatig (16 keer in 71 interlands). Mexico is vooral aanvallend sterk. Luis Hernan dez werd in de zomer topscorer van de Zuid-Amerikaanse kampioenschappen. Ook Her- mosÜlo, Zague en Luis Garcia zijn gevaarlijke spitsen. Bora Milutinovic leidde Mexi co als bondscoach naar het WK in Frankrijk, maar mag niet mee. De Serviër werd vorige week ontslagen en vervangen door Manuel Lapuente. HANDBAL Sindelfingen. Vrouwen, WK. Groep A: Japan - Brazilië 25-21 (10- 9), Duitsland - Polen 29-19 (14-9), Oostenrijk - Angola 29-22 (13-9). Stand: 1. Duitsland 3-6, 2. Oostenrijk 3-4, 3. Polen 3-4, 4. Japan 3-2, 5. An gola 3-0, 6. Brazilië 3-0. Groep B: Wit-Rusland - Canada 30- 13 (10-7), Noorwegen - Oezbekistan 44-13 (20-5), Kroatië - Frankrijk 21- 20 (7-13). Stand: 1. Noorwegen 3-6, 2. Kroatië 3-6, 3. Frankrijk 3-4, 4. Wit-Rusland 3-2, 5. Canada 3-0, 6. Oezbekistan 3-0. Groep C: Hongarije - Roemenië 30- 26 (19-14), Ivoorkust - Algerije 21-20 (12-9), Zuid-Korea - Uruguay 35-11 (15-4). Stand: 1. Zuid-Korea 3-6, 2. Hongarije 3-6, 3. Roemenië 3-4, 4. Ivoorkust 3-2, 5. Algerije 3-0, 6. Uru guay 3-0. Groep D: Rusland - Macedonië 22-19 (9-8), Tsjechië - China 30-25 (14-13), Denemarken - Slovenië 37-24 (22-9). Stand: 1. Denemarken 3-6, 2. Rus land 3-6, 3. Macedonië 3-4, 4. Tjechië 3-2, 5. Slovenië 3-0, 6. China 3-0. VOETBAL Singapore. Zaalvoetbal, internationaal toernooi. Eerste wedstrijd: NEDERLAND - BRAZILIË 1-4 (0-4) - 1. Fininho 0-1, 3. Choco 0-2, 8. Sandrinho 0-3, 12. Danilo 0-4, 30. Langenhuijsen 1-4. Spanje, beker derde ronde, eerste wedstrijd: Figueres - Valencia 1-1, Novelda - Zaragoza 2-2, Lorca - Mérida 2-0, Alavés - Compostela 1-0, Osasuna - Santander 3-0, Extremad. - Salamanca 1-0, Huelva - Celta 0-1. Frankrijk, competitie: Auxerre - Nantes 3-1. Stand aan kop: Monaco 18-35, Metz 18-35, Paris SG 18-34, Marseille 18- 33, Lens 18-31.

de Stem | 1997 | | pagina 9