Minnaert is voetbalgek Rudy *3 K 3 ALD M Martijn Ferket geniet van zijn sport Luteijn mikt op podiumplaats OP Gento' beleeft in zeven dagen tijd een absoluut hoogte- en dieptepunt Soccertoernooi weer volledig gericht op Zeeuws-Vlaanderen Asselman en Bevers laten goede vorm zien| vl Zoute Kaasv -bolle Fünffl Cassa Stud* Rïjstq Jumbt BIERSi drot gsM*bier 8S* 19.98 DE STEM SPORT ZEELAND Vier mannen slagen voor eerste dan, twee voor tweede dan tae-kwon-do BRIDGERUBRIEK Hoek nipt langs Eeklo Frites Chips Chips Garno T 'Goidhom' krat 24 fie Carlsb- Fustus alcoholvrij bier Karlsquell Premium bier WOENSDAG 3 DECEMBER 1997 B2l Van onze sportmedewerker Kloosterzande - Genieten is een woord dat van toepassing is op Martijn Ferket. Genie ten van zijn sport tae-kwon- do, maar ook genieten van het feit dat hij onlangs zijn zwarte band in deze vecht sport behaalde. Samen met drie maatjes pakte hij de eer ste dan tijdens een examen van de NTF (Nederlandse Tae-kwon-do Federatie) in Tiel. Daarnaast slaagden twee clubmakkers voor de tweede dan. Voor Martijn Ferket een onvergetelijke „Ik ben er trots op. Niet alleen omdat ik de zwarte band heb ge haald, maar ook op mijn clubge noten Dennis Freijzer uit Hulst, Jos van Sparrenburg uit St.-Jan- steen en Dirk Pichel uit Terneu- zen, die net als mijn persoontje de zwarte band bemachtigden. Voor Tom Pichel en Werner de Schepper uit Kloosterzande was het helemaal succesvol. Zij slaagden voor de tweede dan," aldus de dolgelukkige 24-jarige Martijn Ferket, in het dagelijks leven elektromonteur, die in clubgenoten als Ron Meyer, Cor Moelker en Henk Bos al dragers van de eerste dan kende. Uit de jubelroes van Ferket valt tevens op te maken dat de spor ter uit Kloosterzande een gezel ligheidsmens is en zich prima thuisvoelt in sportschool Chön- ji-kwan. Een verbintenis die hij zes jaar geleden aanging. Ferket: „Tae-kwon-do is een leuke vechtsport. Tevens wordt men er zelfverzekerder door en blijft men lekker in conditie." De Hontenissenaar smult van de technieken en wat men 'schijn gevechten' noemt. Trainingsstof die kracht, lenigheid en opperste concentratie vergen. Zaken waarin hij zich in de Hy- ongs, net als de kata's in de ka- ratesport, waar ook individuele vormen en 'shows' met tegen standers in voorkomen, volop uit kan leven. „Voor mij is dat puur genieten. Zoals het nu gaat vind ik het best. Twee keer per week bezig zijn, op woensdag in Terneuzen en op vrijdag in Kloosterzande, is voor mij voldoende," aldus de Kloosterzandenaar, die in dat verband de voorkeur geeft aan het trainen in zijn eigen plaats, omdat daar de groep (25 man) beter te overzien is en iets per soonlijker is. Tae-kwon-do, dat in Sydney tij dens de Olympische Spelen van 2000, voor het eerst een vast on derdeel van de sporten zal zijn, kent in vergelijk met karate veel meer schop- en trapbewegingen. „Tae-kwon-do bestaat voor ze ventig procent uit beentechnie ken en dertig procent uit stoten met de vuist. Bij karate is dat net andersom," weet Martijn Ferket, die ooit als voetballer bij Honte- nisse zijn balletje trapte, maar daar al gauw inzag dat talent in die sporttak hem vreemd was. Judoën bij Ronald Smits was zijn volgende stap. Martijn Fer ket: „Van mijn achtste tot mijn veertiende jaar heb ik dat ge daan. Toen ben ik gestopt en heb daarna vier jaar lang niets ge daan tot ik in de ban van tae- kwon-do raakte. Die verbintenis zal nog wel even duren. Temeer daar het lekker spectaculair oogt en het een prachtige demonstra- tiesport is. Mede daarom mis ik de wedstrijden, voor zover die gehouden worden, niet. Het voornaamste voor mij is dat ik plezier in mijn sport heb en dat ik me er rustig verder in kan ontwikkelen om de meer moeilij ke technieken eveneens onder de knie te krijgen." Door Fred Rabout IJzendijke - Voetbal is zijn leven. IJzendijke zijn dup pie. Hij heeft op het voet balcomplex aan de Maurits- weg nog net geen bed staan. Rudy Minnaert is zijn naam. In de regio beter bekend als 'Gento'. Traint twee keer in de week de C-junioren van IJzendijke, die hij vorig sei zoen kampioen maakte, is al jarenlang de centrumspits van het derde, trekt de lij nen op het voetbalveld, maakt samen met zijn vrouw een paar keer in de week de kleedruimtes schoon, was tot voor kort een jaar of vier de vaste grensjager van het eerste en het mag zeker niet onver meld blijven dat zijn vrouw wekelijks de was doet van vier IJzendijkse elftallen. De koek is nog niet op, want hij volgt ook nog de cursus jeugd- voetbaltrainer en is werkzaam in de volcontinudienst bij Hydro Ag- ri. Ze zijn er dus nog. De werkers achter en gelukkig soms ook voor de schennen. „Ik ben een beetje voetbalmaf. Het is een stuk van mijn leven. Een wat uit de hand gelopen hobby," geeft de 39-jarige IJzendijkenaar te kennen. Onlangs beleefde hij in zeven da gen tijd een hoogte-, maar ook een absoluut dieptepunt bij zijn dup pie. Tijdens de wedstrijd Sluiskil- IJzendijke maakte hij als voetbal ler zijn debuut in competitiever band in het eerste. Traditiege trouw rende hij met de vlag in de hand langs de lijn. Scherp de si tuaties in het veld in het oog hou dend. De formatie van trainer Paul van der Hooft had te kampen met wat absentie en bovendien zag IJzendijke tijdens de wed strijd de mager bezette bank dras tisch uitdunnen. Eerst moest Luc van Waes het strijdperk gebles seerd verlaten. In de tweede helft verloor het spits Peter Maenhout. Toen tien minuten voor tijd de voor Peter Maenhout ingevallen Camiel de Looze ook nog uitviel, fRudy Minnaertde man die alles over heeft voor 'zijn' voetbalvereniging IJzendijke. was er niemand meer voor han den. De bank was leeg. Clubman Rudy Minnaert leverde zijn vlag in, trok shirt en broek van Camiel de Looze aan en begon aan zijn geliefkoosde werk 'spitsen'. Het stond 2-2 en maar al te graag had hij in die tien minuten de winnen de treffer gemaakt. Het was hem niet gegund. Minnaert: „Het shirt van Camiel was een paar maten te groot voor me, maar ik hou wel van wat bewegingsvrijheid. Ik heb genoten met proppen. Wat had ik graag de winnende treffer ge scoord. Bij voetballend IJzendijke heb ik nooit echt mijn kans gehad. Nu was het een zeg maar verlate kans." Dat was het absolute hoog tepunt. Exact een week later in het thuisduel tegen Hansweertse Boys leverde hij opnieuw diep in de tweede helft zijn vlag in. De re den was anders. Tijdens de wed strijd was hij regelmatig op zijn vlaggen negatief aangesproken door zijn teamgenoten in het veld. Toen Hansweertse Boys de vierde, naar later bleek winnende treffer produceerde, kreeg Minnaert dat in zijn schoenen geschoven. Op niet mis te verstane manier werd dat hem van binnen de lijnen mee gedeeld. Het was de druppel in de even bekende emmer. Getergd gooide hij de vlag neer en ver dween geruisloos naar huis. „Het was niet het eerste voorval. Ze proberen hun fouten op mij af te wentelen. Dat was bepaald niet de eerste keer dit seizoen. Ik ben een integer man. De scheidsrech ter floot die partij vrijwel fout loos. Buitenspel is buitenspel. Is het dat volgens mijn waarneming niet, dan is het dat niet. Ik laat me niet iedere zondag voor rotte vis door mijn teamgenoten uitmaken. Je moet als grensrechter toch al aardig doofstom zijn om alle kri tieken vanachter de lijn te weer staan. Ik ruil nota bene mijn mid dagdiensten op mijn werk om te vlaggen. Met dank overigens aan de collega's. Vond het leuk, maar op deze manier hoeft het voor mij niet. Zelf train in een jeugdteam. Zodra die zich verbaal te buiten gaan tegen wie dan ook dan heeft dat consequenties. Dat kan toch FOTO WIM KOOYMAN allemaal niet meer. Het loopt de spuigaten uit," aldus een duidelijk aangeslagen Minnaert een paar dagen na het gebeurde. Rudy is een geboren en getogen IJ zendijkenaar. Toch bleef hij Petit Paris niet altijd trouw. Woonde een paar jaar in Schoondijke en ook voetballend pleegde hij on trouw, want hij speelde drie jaar bij buurman Hoofdplaat. „Ik ben hier op mijn tiende met voetballen begonnen. Vanaf de C-junioren alle jeugdcategorieën doorlopen. Was en ben nog steeds ambitieus. Kreeg echter geen kans. In Hoofd plaat, dat toen derde klasse KN VB voetbalde, heb ik wel een paar keer in het eerste gestaan, maar toch ben ik teruggekeerd naar IJ- Van onze sportmedewerker Terneuzen - Het twaalfde ABAB-soccertoernooi, dat eind del cember en begin januari traditioneel in de Gemeentelijk! Sporthal te Sas van Gent afgewerkt wordt, heeft opnieuw eej volledig Zeeuws-Vlaams karakter. Twee jaar na elkaar pro' beerde het stichtingsbestuur de grenzen te verleggen door t Belgische en enkele ploegen van boven De Westerschelde bij tl betrekken. zendijke. Jeugliefde waar ik niet vanaf kwam. Het blauw en wit zijn toch zulke mooie kleuren. Inmiddels hebben ze mijn knieën ook al een paar keer opengehaald. Twee keer een rechter- en een keer een linkermeniscus, maar ik voet bal nog. In mijn Hoofdplaat-pe riode was Georges de Bakker daar trainer. Nog nooit heb ik zoveel van een trainer geleerd als van hem. Wat kon die man het op een simpele manier overbrengen. Wat kon die een ploeg opladen. Niet te geloven. Nu nog als ik training geef zitten er elementen van Ge orges de Bakker in. Het werkt, want vorig seizoen werd ik met de C-junioren kampioen en ook nu draait mijn ploegje weer voortref felijk." De bijnaam Gento, de aalvlugge linksbuiten die in het Real Madrid uit de zestiger jaren samen met monumenten al Di Stefano, Pus kas en Santemaria furore maakte, koestert hij. Toen ik me hier weer aanmeldde, nadat ik er een paar jaar was uitgeweest omdat ik in Schoondijke woonde, was ik wat corpulenter geworden. Iemand in de kleedruimte liet uit zijn mond vallen 'jij lijkt net Gento' en zo is het gekomen. Mijn vrouw maakte een sweater met daarop de naam Gento en als je hier in IJzendijke naar Gento vraagt kunnen ze je de weg wel wijzen. Gento was even eens een snelle spits, maar daar houdt de overeenkomst toch een beetje op. Het derde van IJzendij ke speelt een paar niveautjes lager dan het grote Real uit die dagen. Hij zat ooit nog in het bestuur van IJzendijke. „Ik denk dat het trai nen en bestuurslid zijn niet te ver enigen is. Twee petten op dat kan niet. Bovendien ben ik een doe- man. Ik wil wel meedenken, maar dan achter de coulissen. Binnenkort wordt hij veertig. On danks die leeftijd zal het derde van IJzendijke zijn spits niet kwijtraken, want hij voetbalt nog zo graag. Dit seizoen rammelde hij er al zeven binnen bij de tegenpar tij binnen. Gento is een van die mensen die voor een zak friet en een pilsje altijd gereed staan voor het cluppie. Met zo af en toe een beetje waardering als vergoeding. Dat is een van de drijfveren. Ais dat ontbreekt hoeft het zelfs voor hem niet meer. Dat mondde uit in teleurstelling, want ondanks andere toezeggin gen stuurden de meeste 'buiten staanders' ploegen van het twee de garnituur. Vandaar dat men nu terug grijpt naar de daarvoor gevestigde succesformule met louter Zeeuws-Vlaamse teams. Toch wordt ook deze editie een verandering doorgevoerd. Acht teams zijn rechtstreeks geplaatst voor de finaledag op zaterdag 3 januari. Dat zijn de teams die aan de hand van een bepaald punten systeem in de voorgaande elf edi ties het best gepresteerd hebben. De teams van HW'24, Terneu- zense Boys (titelverdediger), Ter neuzen en Hoek zijn groepshoofd in de poules. De nummers twee, die eveneens rechtstreeks naar de slotdag doorstromen, zijn IJzen dijke, Zaamslag, Sluiskil en AZW. De overblijvende zestien verenigingen moeten in vier pou les op zaterdag 27 december voorronden afwerken. De eerste twee teams uit iedere poule stro men door naar de finaledag. Dat was de uitkomst van de loting en mededelingen die het stichtings bestuur in hotel-café-restaurant Dallinga te Sluiskil ten overstaan van afgevaardigden van de deel nemende verenigingen naar bui ten bracht. Het soccertoernooi staat vrijdag 2 januari in het teken van de jeugd. Dan komen de D-pupillen van twintig clubs vanaf 09.00 uur in actie, 's Morgens werken poule 1 en poule 2 hun wedstrijden af en 's middags komen poule 3 en J aan bod. De winnaars van poule! en 2 spelen tegen elkaar voor et plaats in de finale, die zaterdag! januari voor de finale van destl nioren wordt afgewerkt. Ook dj winnaars van poule 3 en 4 bij j J jeugd betwisten in een onderling! strijd wie tot de finale dringt. De verliezers van del wedstrijden spelen zaterdag 3 jJ nuari om de derde plaats. De plaatsingswedstrijden bij j senioren beginnen zaterdag december om 09.15 uur. zelfde tijdstip beginnen de* wed strijden op de slotdag, zaterdag! januari. Nieuw in het geheel! een soccertoernooi voor bedrijlJ ploegen. De organsiatie is i reeds verzekerd van de deelnan van negentien teams. Die werk» hun toernooi af op maandag ij december. INDELINGEN VOORKONDEN SENIOREN Zaterdag 27 december, Poule 1 SDO, STEEN, Vogelwaarde, Hoolj plaat. Poule B: Axel, Clinge, c«{ Boys, Aardenburg. Poule C: Groei] Spui, Biervliet, Oostburg. Poule] Hontenzsse, Philippine, Terhole. RECHTSTREEKS GEPLAATST I Zaterdag 3 januari, Poule 1.- HWSf IJzendijke. Poule 2: Terneuzu Boys, Zaamslag. Poule 3: Terneuz Sluiskil, PouJe 4: Hoek, AZW. JEUGD Vrijdag 2 januari, Poule 1: -I Boys, Terneuzen, HW'24, Spui, lil gelwaarde. Poule 2: Hontenisse,Ki| Koewacht, Breskens, Hoek. Poule! Aardenburg, Zaamslag, AZW, Biel vliet, Axel. Poule 4: Sluis, Philippiol Clinge, Terneuzense Boys, IJzenül ke. Van onze zwemmedewerker Hulst - De zwemvereniging De Otters hield in het zwembad; Hulst een invitatiewedstrijd waarvoor de leden van De Hout De Schelde B, Dolfijn'92, 't Vrije en De Braakman warenuilj nodigd. Het doel van de zwemmers was om tijden te zwei die hen in de top-12 van Zeeland zouden brengen. 1986 tl: ZWEMMEN De top-12 van elk nummer is im mers gerechtigd deel te nemen aan de finales van de Zeeuwse winterzwemkampioenschappen, die in januari in Vlissingen wor den gehouden. Anita Asselman van De Honte en Liesbeth Bevers van De Braakman wonnen de meeste onderdelen. Ook Reggy Ruytenburg van De Otters kwam met goede tijden uit het water. UITSLAGEN VROUWEN 100 meter vlinderslag all in: 1. Anita Asselman (HON) 1.24,8, 2. Liesbeth Bevers (BRA) 1.25,6. 200 meter wisselslag 1984 el: 1Nan cy Herwegh (Otters) 3.21,5, 2. Mir jam Jansen (BRA) 3.21,9, 3. Veroni- que Verstraete (BRA) 3.25,0. 100 meter rugsiag 1982 el: 1. Ingrid Bouten (DOL) 1.27,0, 2. Marina de Regt (BRA) 1.29,0, 3. Mariska Asse- leman (HON) 1.31,2. \F> Door Ruud van den Bergh moet Z 4Sch maken en komt W SHOW Up uit met klaverentien. Waar ligt het probleem en hoe kan Z dit omzeilen? In het tweede spel DIAGRAM 2 Er kwamen vragen om nog eens spellen als puzzeltje te plaatsen. Hier zijn heel oude spellen waarmee we elkaar in de vijfti ger jaren probeerden te interes seren in bridge. Als je je op dit soort spellen toelegde, kwam het je speeltechniek ten goede. Van deze twee wordt niet alleen het beste afspel gevraagd; ook het beste tegenspel moet wor den gevonden. Inzenden van op lossingen is niet mogelijk. Vol gende week worden ze nader besproken. In het eerste spel DIAGRAM 1 DIAGRAM 1 is het contract 5 KI waartegen W uitkomt met hartenvrouw. Hoe komt Z aan elf slagen met het beste tegenspel van OW? Een mooi spel kwam onlangs voor in een club-viertallenwed- strijd. Bij het uitrekenen bleek dat aan de ene tafel 4Ha door Z precies was gemaakt. DIAGRAM 3 Aan de andere tafel had Ko Cornelissen uit Oosterhout 4Ha met een overslag gemaakt. Dat leverde hem 30 punten ofwel limp op en dat is niet veel voor een goede prestatie. Afgeleid uit het commentaar hoe dit gegaan was, kan het volgende worden gerecontrueerd. Z opende 2K1 (semi-manchefor- cing); W bood 2Rui; N-2Sch; O- 3Rui; Z-3Ha; W-pas en N 4Ha. DIAGRAM 2 W kwam uit met ruitenheer en vervolgde met ruitenvier die via acht en aas in Z werd getroefd. Nu werd klaverenheer gespeeld voor het aas van O. Hoewel het niets uitmaakt, lijkt het terug spelen van ruiten beter, maar O speelde hartenvijf om klaveren- introevers in N te beperken. Z zal er rekening mee gehouden hebben dat O daar belang bij had, bleek uit het verdere ver loop van het spel. Z nam harten vijf met de negen, speelde klave renvrouw en troefde klaverent wee op tafel. Hij kwam met een ingetroefde ruiten in zijn hand terug en dit was nu de situatie: DIAGRAM 4 Op hartenaas ging uit W ruiten zeven weg en uit N een kleine schoppen. Op hartenheer liet W een schoppen gaan en weer ging een schoppentje uit N weg. Op hartenvrouw speelde W weer een schoppentje bij want hij moest ruitenvrouw vasthouden DIAGRAM 3 en nu ging uit N ruitenboer weg. Dit was misschien de belangrijk ste slag in het spel. Cornelissen wist nu dat er nog negen schoppens in het spel wa ren, waarvan NZ er vijf hadden. W had ruitenvrouw en had daar bij dus nog twee schoppens. Hij kon aannemen dat O klaveren- boer nog had want die wilde de klaverenintroevers van N beper ken; ook O had dus nog twee schoppens. Schoppenaas en een schoppen naar de heer zorgden ervoor dat met schoppenboer een elfde slag gemaakt kon wor den. De Engelstaligen noemen zo een speelwijze een 'show-up squeeze'. Een Nederlandse ver taling is er niet. Behoudens die ruitenvrouw en -boer heeft het niet veel te maken met een dwang waarin je geen kaart kunt missen en show-up betekent zo iets als 'duidelijk worden'. Waarom deze toevoeging? Het kan een argument zijn in een discussie of bridge alleen maar een spel of uitsluitend een denk sport is. DIAGRAM 4 ♦V74 VAV852 H ♦AH85 A85 r B63 98732 109 N W O z H VH1097 A654 ♦7642 B109632 ♦4 VB10 ♦VB3 ♦AV5 *H974 ♦10654 B3 ♦987632 *V 973 ♦H85 N w o z HB104 B86532 A8 ♦2 - *A10 HVB2 ♦AV109764 Z gever NZ kw. ♦10432 *2 HV764 ♦864 HB965 *83 B985 ♦75 N W O Z ♦V8 ♦B765 ♦432 ♦4B93 ♦A7 VAHV1094 10 ♦HV102 HB965 - B - 10432 - V7 - N W O z V8 V B76 - B A7 r AHV - 10 Van onze atletiekmedewerker Oostburg/Aardenburg - Sjaak Luteijn is een van de Wielin gen-atleten die zaterdag 6 de cember op de Aardenburgse Elderschans voor eigen pu bliek voor een podiumplaats gaat. De 40-jarige Luteijn is bezig aan zijn eerste seizoen bij de veteranen en staat na drie wedstrijden op een tweede plaats, achter Wim Besuijen, in het tussenklassement. Dat be tekent dat hij straks aan het eind van de strijd om de Zeeuwse crosscup, waarvoor de Elderschanscross de vierde van het acht wedstrijden tel lende circuit is, ook op het po dium hoopt te staan. ATLETIEK Dat zou dan voor het eerst zijn, want als senior wist de Oostbur ger nooit aan de voorgeschreven zes wedstrijden te komen. „Er kwam altijd wel weer een blessure tussen. Op dit moment zit ik uit stekend in mijn vel. Op 'Den Inkel' en de 'Moerschans' ging het lek ker. Afgelopen zaterdag op 'West- hove' wat minder. De fout daar van moet ik een beetje bij mezelf zoeken. Te snel gestart. Het eerste rondje ben ik bij Wim Besuijen ge bleven. Dat moest ik bekopen en viel terug naar de vierde stek. Een beginnersfout die ik niet meer zou mogen maken, want in de crossen is het een zaak van krachten ver delen. Reserves houden. De St.- Nicolaascross ligt me trouwens toch niet. Op de Elderschans voel ik me beter thuis. Niet die lange rechte stukken, maar het draai- en keerwerk. Bovendien is het van de eigen vereniging en voor eigen pu bliek. Dat geeft toch weer wat ex tra motivatie." Luteijn komt voor de vijfde keer op de Elderschans in actie. Heeft niets aan het toeval overgelaten. „Afgelopen zondag en woensdag heb ik het parcours verkend. Het lag er ondanks de regen nog aar dig bij. Alleen de strook langs de Stierskreek ligt drassig en zwaar. Het enige probleem dat ik nog zou kunnen tegenkomen is de tempe ratuur. Er worden lagere tempe raturen afgegeven en daar kan ik slecht tegen. Laat bij mij maar de mussen van het dak vallen. Dan voel ik me in mijn element, maar ik ben er in ieder geval gereed voor en de overgang naar de vete ranen heeft me de nodige positieve motivatie gegeven." Luteijn is niet de enige Wielingen veteraan die zich in de voorste ge lederen wil manifesteren. Ook Piet Westerweele, door wiens toe doen ooit de Elderschanscross is geboren, mag verwacht worden. In Domburg werd hij achter Sjaak Luteijn vijfde en hij is de man die ieder putje op zijn trainingspar- cours weet te liggen. Verder na tuurlijk het duo Stefan Krijnen en Rutger Veerman op de korte cross, Frederique Versluys bij de vrou wen, de jeugd met B-juniore Ra- chida Moerman, afgelopen zater dag nog sterk op nationaal niveau in Tilburg, A-pupille Kayleigh de Block en D-junior Jack Luteijn, de zoon van Sjaak Luteijn. Bij de mannen-senioren zullen opnieuw de messen geslepen wor den. Edwin de Leeuw heeft voor lopig de beste papieren, maar de concurrentie met Niels Koole, Theo Rabout, Miquel van Tong eren, Frans Roelofs, Jan de Bart, Lion van Luijk en Peter Louwerse staat borg voor een spannende wedstrijd. Op presentjes hoeft De Leeuw niet te rekenen. Vorig jaar won Rachid Ben Meziane, voor Theo Rabout, die op dit moment het tussenklassement in de cross cup aanvoert en ook de Zuidzan- denaar loopt er voor eigen pu bliek. Of de Marokkaanse Delta Sporter Ben Meziane opnieuw van de partij is valt af te wachten, aangezien hij een circuit doet el ders in het land. Zeker is dat het publiek in Aardenburg aan zijn trekken zal komen. De mannen- senioren moeten evenals de jong ste veteranen negen rondjes van 1100 meter afleggen. PROGRAMMA ELDERSCHANSCROSS over 3300 en 7700 100 meter schoolslag Daphne Wiskerke (BRA) 1.4 Ester Verlinde (SCH) 1.52,5,3 Sj rieke Weggemans (DOL) 1.53,7. I 100 meter rugslag all in: 1 Lied Bevers (BRA) 1.24,7, 2. AnikaAsÉ man (HON) 1.25,9, 3. Ingrid B (DOL) 1.26,5. 100 meter vrije slag 1980 ei: l.tói Asselman 1.13,4, 2. Liesbeth Bal 1.13.8, 3. Mariska Asseleman l.lïl 100 meter vrije slag 1984 el: 1 'I cy Herwegh 1.23,4, 2. JannekeEl vermans (DOL) 1.26,1, 3. Jansen 1.26,9. 100 meter vrije slag 1986 el: l.Dl hne Wiskerke (BRA) 1.29,9,2 if reille Cappendijk (SCH) 1.3" Ester Verlinde (SCH) 1.39,4 100 meter schoolslag 1982 el: 1.1] rina de Regt 1.31,3, 2. Daphaelj rrnck (OTTERS) 1.39,4, 3. VeronicJ Verstraete 1.39,9. 290 meter vrije slag all ia: 1.1 beth Bevers (BRA) 2.46,2,2.1 Asselman 2.46,7. MANNEN 200 meter vrije slag all in: 1. bil Ruytenburg (OTTERS) 2.24,5.1 Winfried Bayens (BRA) 2.25,(1 Pascal de Viet (DOL) 2.31.0. 100 meter vrije slag 1984 el: l.B Oosting (Otters) 1.20,7, 2. Benjil lowski (BRA) 1.29,3. 100 meter vrije slag 1986 el: 13] Witte (Otters) 1.25,8, 2. Gijs «j (Otters) 1.26,1, 3. Carlo del"' (BRA) 1.27,2. 100 meter schoolslag 1982 el: IJ ner de Viet (DOL) 1.24,0,2. R»4 de Milliano (BRA) 1.33,1,3. Man van Waterschoot (BRA) 1363 100 meter vlinderslag all in: 1 b Ruytenburg 1.14,1, 2. Martijn1] der Graaf (DOL) 1.14,9. 3. Wtó* Bayens 1.19,1. 100 meter vrije slag 1980 el: 1™ Ruytenburg 1.03,7, 2. Martijd der Graaf 1.06,1, 3. Pascal d (DOL) 1.08,6. - 200 meter wisselslag 1984 el: 11 win van Boven (Otters) 3.42, Bram de Regt (Otters) 3.50,1. 100 meter schoolslag *986 f I Bernd van Broekhoven (SCH) IT 2. Gijs de Regt 1.43,2, 3. Tom»f 1.43,3. i1ft 100 meter vrije slag 1982 el: 1 ner de Viet 1.04,9, 2. Mullum (HON) 1.14,4. 100 meter rugslag all in: 1 PaS1* Viet 1.13,2, 2. Reggy Ruyta» 1.13.9, Werner de Viet 1.14,7- Hoek" - OPENINGSTIJDEN STUNTMARKT ABSDAALSEWEG 5 HULS' ÉKMO-VMI MN 10.0010113.38 EN MN 13.30 (01 WO MN 13.00-17 01 ZflVAN10.00-17.00 ZO VAN 13.0D T0718.00 - Dl GESLOTEN natuoel 200 gr ïSiL 200 gr. 350 gr. 150 gr. 100 gr. 125 gr. rijke melf amandelt walnoten zakje 200 met minii 30% pear grote ges| Amerikaa pinda's A-l 350 gr. neisjes-pupillen 10.30i meter. 11.15 uur: jt B/C 1100 meter. 11.25 uur: meisjes-pupillen Al en A2 1100 meter. 11.35 uur: jongens-pupillen Al en A2 1100 meter. 11.45 uur: meisjes D 1100 meter. 11.55 uur: jongens C/D 2200 meter. 12.10 uur: meisjes B/C en korte cross vrouwen 2200 meter. 12.25 uur: korte cross mannen en jon gens B 4400 meter. 12.50 uur: meisjes A/vrouwen-spnioren en veteranen 3300/4400 meter. 13.15 uur: mannen-veteranen 50 en 60 7700 meter. 14.00 uur: jongens A/senioren/veteranen 40 6600/9900r Hoek - Ho gisteravond nipt met 3-2 va«| veredeld beloftenteam van" gewonnen. „Zo'n inspireert niet. We J aan hen aanpassen," Angelo Nijskens, die na r meer binnen de lijnen kwa® I Hoek, dat zonder de zieWJ Gladdines, Hubert van de n en Erwin Dek aantrad en r Naudts en Franky Standaer-j de rust aan de kant hield, k met 2-0 voor Angelo Nijskens en Marc J ert. Na de pauze kwam er j de spanning terug, nadat Wijckaert voor 2-1 hadgöj Jacky Lambert zorgde vo«l waarna Dbuiouri met een BV de kogel de eindstand op J"'l paalde. blik, 0.5 ltr| smaakt als gewoon bier, I bevat ca. 40% minder calorieën, Jesje a 0.33 Itr. -.55, per tray a 6 flesjes nereid met zuiver limburgs water Weigen bron, 0.3 Itr., -.66, krat 24 flesjes a 0.3 itr.

de Stem | 1997 | | pagina 10