DE STEM p E R S O l\l E E L groepsleider □DIS WIE®. Productiecoördinator vra 1 1 HYDRO L,, Van Dorst Transport bv ALLROUND PLANNER spin in het web-functie voor een veelzijdig electronicus Mercuri Urval DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Ontwikkel je: JÜ S* zelf bij Fuji. hhhh| II TWEE TU INGENIEURS CHEMISCHE TECHNOLOGIE m/v HTS'ER WERKTUIGBOUWKUNDE m/v STAFMEDEWERKER FINANCIEEL/ADMINISTRATIEVE DIENST m/v Van Melle M/v Functie-eisen Informatie Procedure - Heftruckchauffeurs/magazijnmedewerkers - Aankomend chauffeur - Chauffeurs - Oproepchauffeurs Te hoge van pers Spice Gi ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 M mOfc- Ég Bij Fuji vind je als MTS'er Procestechniek en VAPRO-B'er een unieke omgeving om jezelf te ont wikkelen. Als producent van fotografisch materi aal maken we namelijk gebruik van zeer hoog waardige techniek en geavanceerde productie processen. En technici, onder wie MTS'ers, voeren daarover de regie. Behalve kleurenfilms, kleuren fotopapier en lichtgevoelige aluminium platen voor de offsetindustrie, ontwikkelen we bij Fuji ook een groot saamhorigheidsbesef. Omdat we geloven dat teamwork, het gevoel dat het 'klikt', de kwaliteit bevordert. Zowel die van onze pro ducten als die van onze mensen. Om bij ons aan de slag te kunnen heb je tenminste een MTS- of VAPRO-B-diploma nodig. Ervaring is welkom, maar niet noodzakelijk. We werken je altijd goed in en leiden je verder op. Gewoon onder werktijd. Zo kun je verder leren terwijl je meteen al een goed salaris verdient. We kunnen je natuurlijk nog veel meer ver tellen, maar als je op dinsdag 2 december vanaf 19.30 uur naar TV8 Brabant kijkt, kun je zelf zien hoe het bij ons reilt en zeilt. Je kunt ook vóór 12 december een informatiepakket aanvragen, via het gratis telefoonnummer (0800) 16 77 (van daag tussen 10.00 en 24.00 uur of op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur). Ontdek hoe jij jezelf als MTS'er Procestechniek of VAPRO-B'er kunt ontwikkelen - - bij Fuji. FUJI Fl LM Hydro Agri Sluiskil B.V. is een van de grootste en modernste producenten van stikstofmeststoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws- Vlaamse Sluiskil, aan het kanaal Gent- Terneuzen. Met circa 720 medewerkers produceren wij jaarlijks ongeveer 3,5 miljoen ton stikstofmeststoffen. Onze maatschappij maakt deel uit van het Noorse internationale concern Norsk Hydra. In de sector van de kunstmeststoffen is Norsk Hydro wereldleider. De belangen van de 16 productie-eenheden en andere kunstmestactiviteiten binnen Europa worden gecoördineerd door Hydro Agri Europe, gevestigd in Brussel. In Sluiskil hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Deze ingenieurs zullen worden ingeschakeld bij de exploitatie van onze productie-eenheden. Zij zullen na een inwerkperiode medeverantwoordelijk zijn voor het managen van een afdeling in al haar facetten, zoals technologie, onderhoud en personele bezetting. Voor onze technische dienst zoeken wij een Hij/zij zal als onderhoudsspecialist actief betrokken zijn bij het onderhoud van een of meerdere van onze productie-afdelingen. Van deze kandidaat verwachten wij dat hij/zij naast de zorg voor optimale bedrijfszekerheid van de productie-apparatuur ook een actieve rol kan spelen in de verdere verbetering van de onder- houdssystematiek. Tevens zoeken wij een Van deze kandidaat met een SPD2/HEAO economie opleiding verwachten wij ca. 5 jaar ervaring o.a. op fiscaal en verzekerings- gebied, investeringssubsidies, vaste activa, budgettering etc. Voor alle kandidaten geldt dat enige ervaring in de chemische of petrochemische industrie nuttig kan zijn, maar het is geen absolute noodzaak. Wel verwachten wij van de kandidaten dat ze beschikken over actieve kennis van de Engelse taal, goede contactuele eigenschappen en bereid zijn om hun loopbaan in internationaal verband uit te bouwen. Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, reële internationale carrièremogelijkheden binnen de groep Norsk Hydra A.S.A., een gevarieerde en verantwoordelijke baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Hydra Agri Sluiskil B.V. t.a.v. de heer R. Raes, personeelschef Postbus 2 4540"AA Sluiskil telefoon: 0115 -474347 De functie Als planner bent u verant woordelijk voor het aannemen van transportopdrachten en het vertalen van die opdrach ten via transportplanning en chauffeursinstructie tot een dienstverlening voor uw op drachtgever en diens relaties. In uw functie draagt u met uw collega's zorg voor de functio nele leiding van de chauffeurs. Onze opdrachtgever, een middelgroot bedrijf in de transport- en logistieke sector die zich met name richt op de Zuid-Europese markt, zoekt voor ondersteuning op de afdeling planning een: - beschikt over goede contac tuele eigenschappen en weet deze om te zetten tot een' klantvriendelijke werk houding Wij bieden ëen open en dyna- iklimaat, waarin u kunt ontwikkelen, lorwaarden die ge boden worden, zijn in over eenstemming met de functie en het ontwikkelingsperspec tief. Hoe u reageert Nadere informatie kunt u ver krijgen bij mevrouw Natasja Heykoop, telefoon 0165- 563909. Uw schriftelijke solli citatie kunt u binnen twee we ken richten aan Heijmans Partners, Postbus 151, 4700 AD Roosendaal, onder ver melding van nummer B-303. Heijmans Partners adviesgroep voor o organisatiekunde - is in het bezit van een HAVO- of MEAO-diploma (of verge lijkbaar niveau) - heeft minimaal 5 jaar erva ring in een vergelijkbare functie een goede kennis van - heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde sys temen (bij voorkeur Win dows, Word, Excel) - beschikt over een goede ih de marktsituatie - is bereid om flexibele werk tijden te hanteren en zich in te zetten in een team ontwikkelt produceert en verkoopt suikerwerkproducten v; kwaliteit In 1900 begonnen als familiebedrijf is Van Melle inmidd^ uitgegroeid tot een moderne, internationale onderneming, 20 vestigingen in West- en Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Zuid-Amj, en de Verenigde Staten. Dankzij succesvolle internationale maife tingconcepten en geavanceerde productietechnieken zijn de mtt Mentos en Fruit-tella in alle werelddelen verkrijgbaar. Van Melle; karakteriseren als een open organisatie waar respect voor menu milieu voorop staan. Van Melle Nederland B.V., gevestigd in Breda, houdt zich alszj standige onderneming bezig met de productie en verpakking® Mentos en Meller. In verband met een aanzienlijke productie-uitbreiding zijn wij op ad naar een ifxw' iLuv De groepsleider geeft leiding aan circa 25 medewerkers die werk» zijn in 3-ploegendienst. Het tijdig realiseren van de geplandep ductie tegen de juiste kwaliteit en een zo hoog mogelijke graad® efficiency, vormt hierbij het uitgangspunt Vanzelfsprekend dienti groepsleider een actieve en stimulerende rol te spelen in het pr® om verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en betrokkenheid vaat medewerkers op een zo hoog mogelijk niveau te brengen. De kt tionaris neemt deel aan diverse overlegvormen. Verder wordt eg actieve bijdrage verwacht aan het verbeteren van processen bi en buiten de eigen afdeling, onder andere op het gebied vand hygiëne-, milieu- en arbozoig. De groepsleider is een flexibel ingestelde man of vrouw met lm minste een afgeronde mbo-opleiding en beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden en is in staat technische pr» sen te beoordelen. Door opgedane ervaring en/of aanvultaè opleiding is een hbo denk- en werkniveau bereikt. Leidinggevende ervaring, bij voorkeur opgedaan in een productie-omgeving achter wij noodzakelijk. Hoewel de nadruk van het werkrooster van de aan te stellen leider op een dagdienstrooster zal liggen, vraagt het leidinggera aan de groepen in 3-ploegendienst om een flexibele instellingmet betrekking tot het invullen van de (36-urige) werkweek Vrijblijvende informatie omtrent deze vacature kunt u inwinnen! R Oost, Chef Pakkerij Suikerwerk, telefoon 076-5275000, Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen vandts advertentie richten aan: Van Melle Nederland B.V., Postbus 3 4800 DA Breda, t.a.v. mevrouw C.J.AM, van Ginkel-Hereij Sector Personeelschef. Acquisitie naar aanleiding van deze personeelsadvertentie wordt door ons niet op prijs ged! Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden, hebben wij onderstaan:; vakatures., in 2 ploegen dienst ervaring vereist voor lokaal en intern transport met trekker oplegger voor distributiewerkzaamheden met m.w. en of trekker oplegger voor m.w. en of trekker oplegger Uw reactie gaarne voor 8 december a.s. aan Van Dorst Transport b.v. Bastionweg 24, 4614 RM Bergen op Zoom, tel. 0164-265930. Dethon is één van de grootste werkgevers in Zeeuws-Vlaanderen. Dethon bestaat uit Dethon Groen en Dethon Industrie en biedt, als uitvoeringsorganisatie van de Wet Sociale Werkvoorziening, werk aan ongeveer 600 medewerkers. De organisatie kent een aantal zelfstandige units. Binnen de business unit Dethon Industrie Terneuzen levert de afdeling Electromontage, welke ISO-gecertificeerd is, producten op het gebied van electronica aan zowel nationale als internationale klanten. Deze afdeling, met een 4-tal subafdelingen, heeft als hoofdactiviteit het bestrieken van PCB's, zowel op de traditionele manier als via SMD-technologie. Voor de invulling van een nieuwe functie op het bedrijfs bureau zijn we, namens Dethon Industrie, op zoek naar een (m/v) De functie: Vanuit het bedrijfsbureau wordt u verantwoordelijk voor de opzet van procedures, die zorg dragen voor een goede order uitvoering. Vanuit de specificaties van de klant, zorgt u voor een goede werkvoorbereiding, documentatie en waar nodig speciale tekeningen en/of hulpmiddelen. U denkt mee en beslist over alternatieve materialen en levert een bijdrage aan efficiëntere productiemethoden. U stuurt een 3-tal werkvoorberei ders aan die op de verschillende afdelingen werkzaam zijn en u rapporteert aan het hoofd bedrijfsbureau. Dethon vraagt: - HBO-niveau richting electronica, verkregen door werkervaring en/of opleiding. - Een aantal jaren werkervaring op het gebied van electronica in een R D-, service- of coördinerende functie. - Kennis van componenten, PCB's en bij voorkeur SMD- technologie. - Woonachtig in de regio of bereidheid zich hier te vestigen. - Leeftijd 25-30 jaar. Dethon biedt: - Een nieuwe functie met de vrijheid om zaken zelfstandig op te zetten. - Een dynamische productie omgeving met een veelheid aan productie. - Een functie waarin u aanspreek punt bent voor klanten en afdelingen. - Een vooruitstrevend bedrijf, dat investeert in mensen en middelen. - Een goed pakket arbeidsvoor waarden. Wilt u uw kennis op een breder gebied toepassen? Stuur dan uw brief met c.v. onder vermelding vanref.nr. 160.978220 naar Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. ZIE RAGAZZI OP Door Tom Smeets Tatjana Simic is geen autc biografie, al werkte de ac trice/zangeres zelf aan he boek 'mee. De eindversie i] van John Frijters en Pete de Jong, twee mannen dil rustig aangemerkt kunnej worden als Tatjana's groot ste fans. 187 pagina's lanj willen ze geen kwaad woorl over haar horen. Dat roef natuurlijk de vraag op hos serieus we het boek ovej Tatjana eigenlijk moetei] nemen. Het boek verhaalt over Tatjana'I moeilijke jeugd in Joegoslavië ej haar komst naar Nederland. Tatl jana: „Ik heb mij het Nederland! uiteindelijk eigen gemaakt dool heel veel te praten en goed te luis! teren. In het begin was ik veel tl verlegen om te proberen me in hel Nederlands verstaanbaar te mal ken. Ik was bang om flaters tl slaan tegenover mijn vrienden| kring." Tatjana wilde niet het risico lopeJ te worden uitgelachen. „Zolang ill Engels sprak, gebeurde dat niet! Dat was veilig. Ik merkte wel dal ik de belangstelling van jongen! trok. Ik was me nooit zo bewusl geweest van mijn uiterlijk. Een paar jaar daarvoor schaamde ilj me nog voor mijn grote borsten maar in Nederland begon ik tJ merken dat jongens dat mooi von-l den." Ze vertelt uitvoerig over haal deelname aan de miss-verkiezina Door Patrick Bremmers „Onlangs versloeg de her-| haling van Are You Being Served? een special rond The Spice Girls met twee miljoen kijkers", zegt John Inman, beter bekend als Mr Humphries. „Goed, hè?" Vijfentwintig jaar geleden beleef de Wordt u al geholpen? zijn pre mière op de BBC. De Britse om roep herhaalt de succesvolle co medy nu elke zaterdagavond met enorm succes. In Amerika is Gra ce Brothers cult. TV10 zendt de comedy hier elke werkdag uit. De antieke klokjes in Inmans huiskamer tikken door. De tijd staat niet stil. Inman (62) is er in de loop der jaren wat dikker en grijzer op geworden. Maar als hij in zijn flat in Londens Little Ve nice, de ene de na de andere anek dote in herinnering roept, lijkt het wel of we vijftien jaar terug in de h]d gaan. Mrs Slocombe, Captain acock en Mr Humphries komen weer tot leven. Alsof ze nooit zijn weggeweest. „Lange tijd kon ik geen school plein passeren of er werd geroe- ?en: Humphries, are you Ie,ekT ma werd het een tijdje 'hh Nu de BBC de serie herhaalt, egint het weer. Een nieuwe ge neratie heeft Are You being Ser ved? ontdekt." Vanwaar het lange succes „In de eerste plaats omdat het een eetje ondeugend verhaal is. Are ou being Served? was een van de -eiste sitcoms die zich niet in een mnsehjke omgeving afspeelt, aar in een doodgewoon waren- uis waar iedereen weieens komt. bovendien draait het om een Heple,staPelgekke mensen dat dere dag van negen tot zes met (kaar zit opgescheept." ',avid Croft en Jeremy Lloyd, de L^S' slaagden er in de vari- humor naar de televisie over

de Stem | 1997 | | pagina 32