DESTEM P E S O l\l E E Vedior West-! BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 0900-8889 Op_ zoek naar een leuke baan? FILIAALMANAGER FULL-TIME VERKOPERS WEEKENDHULPEN Commercieel medewerker (m/v) Zuidwest ?S| Nederland bv Hoofdredacteur m/v pa r d i n mm Zaterdag openstelling .tf m/v pE STEM DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Uitgeversmaatschappij Voor het regionale ochtendblad dat medio 1998 ontstaat uit de dagbladen De Stem, dagblad voor Zuidwest- Nederland en Brabants Nieuwsblad, dagblad voor West-Brabant, met een gezamenlijke oplage van 165.000, zijn wij op zoek naar een FINANCIEEL MANAGER Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. PROCASE COMPUTER BV Werk maken van talent. Administratief/commercieel Gezondheidszorg Technisch Algemeen Werk maken van talent. W FILIAALMANAGER m/v FULL-TIME VERKOPERS m/v WEEKENDHULPEN m/v voor koopavonden en zaterdagen ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B.V. - onderdeel van de VNU Dagbladengroep - is de grootste multimedia uitgeverij in het Zuidwesten van ons land. Onze organisatie richt zich op de informatiemarkt door middel van: - De Stem, dagblad voor Zuidwest-Nederland, meteen oplage van 110.000 exemplaren: - Brabants Nieuwsblad, dagblad voor West-Brabant, met een oplage van 55.000 exemplaren: - Zuidwest Weekbladen, uitgeefster van een tiental huis-aan-huisbladen met een gezamenlijke oplage van 600.000 exemplaren per week: - TVGazet, de kabelkrant in West-Brabant Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B. V. is een modern en dynamisch bedrijf, dat ontstaan is uit een fusie tussen de voormalige vennootschappen De Stem bv en Brabants Nieuwsblad bv. We beschikken overeen tiental rayonkantoren, verspreid over Zuidwest-Nederland. Momenteel werken circa 650 mensen aan de verdere ontwikkeling van het bedrijf. die op inspirerende wijze leiding geeft aan de redactie van het nieuw te vormen dagblad als onmisbare regionale nieuwsbren- ger in Zuidwest-Nederland. De functie - Onder uw leiding worden de redacties van de oorspronkelijke kranten verder geïntegreerd en worden de door de redacties opgestelde plannen voor de nieuwe krant uitgevoerd en vormgegeven. - Als hoofdredacteur bent u eindverantwoordelijk voor het redactionele beleid en de kwaliteit vap de journalistieke inhoud en vormgeving van de krant. - LI krijgt de leiding over de redactie van circa 160 medewerkers en bent verantwoordelijk voor het personeelsbeleid binnen de redactie. - U bent lid van het managementteam, voelt zich medeverantwoordelijk voor de oplage-ontwikkeling en draagt vanuit deze positie bij aan het beleid van de gehele uitgeversmaatschappij. U maakt deel uit van het College van Hoofdredacteuren van VNU Dagbladengroep. Uw profiel - Ruime journalistieke en leidinggevende ervaring, bij voorkeur opgedaan bij dagbladen. - Een heldere visie op de kracht, positie en toekomst van de regionale ochtendkrant, alsmede op de concurrentie met andere media. - Gevoel voor de nieuwswaarde en de journalistiek inhoudelijke kwaliteit van het product, de vormgeving, beeld- en kleurgebruik en de (technische) wijze waarop de krant wordt geproduceerd. - Academisch werk- en denkniveau. Een uitstekende communicator. "Bruggenbouwer" met een evenwichtige persoonlijkheid. - De bereidheid zich te vestigen in het verspreidingsgebied en een actieve betrokkenheid bij maatschappelijke en sociale activiteiten. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunnen serieuze gegadigden het profiel opvragen en/of contact opnemen met de heer D.H. Ahles, algemeen directeur Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B.V., telefoonnummer 076 - 531 22 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de heer H.J. Nieuwenhuizen, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Voor de sollicitatieprocedure is een commissie samengesteld waarin zitting hebben de algemeen directeur en leden van de redactieraden. til burg Onze opdrachtgever, Stichting Schouwburg en Concertzaal Tilburg, is een sterke, slagvaardige en klantgerichte organisatie, die door een modern beleid jaarlijks een groeiend aantal bezoekers trekt. Het enthousiaste team van medewerkers en de twee mooie en goed geoutilleerde gebouwen dragen bij aan dit succes. Jaarlijks vinden er meer dan 300 voorstellingen en concerten plaats. Voor dit bruisende culturele hart in Midden-Brabant zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van: De functie; Als financieel manager wacht u een uitdagende taak. U bent lid van het managementteam en draagt bij aan de voorbereiding en totstand koming van het financieel-economisch beleid. U verzorgt de bestuur lijke informatievoorziening en draagt zorg voor een ongestoord verloop van de financieel-administratieve processen. U adviseert en ondersteunt directie en management inzake het automatiseringsbeleid. U wordt ondersteund door en geeft leiding aan 3 medewerkers. Het profiel: U beschikt over leidinggevende ervaring, bent bekend met consolidatie processen en heeft ten minste enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. U bent gewend verantwoordelijkheid te nemen en voelt zich thuis in een informele, sterk veranderende organisatie. Op grond van uw analytisch inzicht, managementvaardigheden en persoonlijkheid, bent u goed in staat de verschillende disciplines binnen de organisatie aan te sturen. Uw opleiding is HEAO-BA of gelijkwaardig. Goede automatiseringskennis is een vereiste. Geboden wordt: Een uitdagende en zelfstandige functie binnen een flexibele en vernieuwende organisatie. Goede arbeidsvoorwaarden. Procedure; Indien bovengenoemde functie u aanspreekt, verzoeken wij u uw brief en curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: OrdinO BV, t.a.v. mw. G.A. Bogers-Baauw, Postbus 42,6040 AA Roermond. Telefoon. 0475 - 330842, Fax. 0475 - 310832. Werving en Selectie Psychologisch Onderzoek P&O-Consultancy OrdinO is een bureau dat gespecialiseerd is m werving en selectie van midden- en hoger management. Het werkterrein strekt zich met name uit over Zuid-Nederland, met Roermond en Eindhoven als vestigingsplaatsen. Productiemedewerkers/ magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven in Zevenbergen, Moerdijk e.o, hebben wij regelmatig vacatures voor productie medewerkers/magazijnmedewerkers. Taken: inpakwerk, orderpicking. Vereist: flexibel ten aanzien van de werk tijden, goed gemotiveerd, leeftijd tot ongeveer 40 jaar. Voor meer informatie: Start Zevenbergen, tel. (0168) 32 87 09. Chef werkplaats m/v Wij zijn op zoek naar een chef werkplaats die leiding kan geven aan tien medewerkers. Taken: u bent verantwoordelijk voor de dagelijkse planning, u stelt prijscalculaties op, acquireert actief en rapporteert direct aan de directeur. Vereist: MTS-werktuigbouwkunde, uit gebreide ervaring in een constructie-omge ving, commerciële ervaring, leidinggevende ervaring, beheersing van de Duitse taal. Voor meer informatie: Start Zevenbergen, Antoinette de Waal, tel. (0168) 32 87 09. Glaszetter m/v Taken: men gaat met een ervaren glaszetter op pad en wordt intern opgeleid. Vereist: gemotiveerde jongen die fulltime beschikbaar is, rijbewijs is een pré, opleiding LBO-MBO. Voor meer informatie: Start Breda- Centrum, tel. (076) 520 09 80. Technische productie medewerker m/v Voor een constructiebedrijf in Oudenbosch zoeken wij gemotiveerde krachten met technisch inzicht. Taken: laswerk, van tekening af construc ties maken, ondersteunende werkzaam heden. Vereist: LTS-mechanische techniek, goede instelling, gezond verstand. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Richard Albers, tel. (0165) 55 70 47. Administratief medewerker bezwaarschriften m/v Ten behoeve van bezwaarschriften procedure. Taken: teksten redigeren van uitspraken/adviezen in conceptvorm, kunnen werken met Word of WP. Vereist: HEAO-EJ/MER, HEAO belasting recht. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Hanneke Corpeleijn, tel. (0165) 55 70 47. Terreinmedewerker m/v Voor onze relatie zijn wij op zoek naar een handige medewerker. Taken: schoonhouden en opruimen van het terrein, heftruck rijden en assisteren bij het oplossen van storingen. Vereist: LTS-niveau, bij voorkeur ervaring met heftruckrijden. Bereid zijn om in twee-pioegendienst te willen werken. Voor meer informatie: Start Zevenbergen, Nathalie Wissel, tel. (0168) 32 87 09. Verkoper tapijten m/v Taken: verkopen in de winkel, maar ook bezoeken van klanten om tapijten op zicht te brengen. Vereist: gemotiveerd, het verkopen in de vingers hebben, in bezit van rijbewijs B, minimaal HAVO of MDS-opleiding, geen 9 tot 5 mentaliteit. Voor meer informatie: Start Breda Centrum, Ilse Leijtens, tel. (076) 520 09 80. Verkoper kleding m/v Taken: Voor diverse relaties in Breda zijn wij op zoek naar kiedingverkopers." Vereist: gemotiveerde kandidaten, erva ring is een pré, bereid om winkelopenings tijden te werken, gevoel voor mode is vereist. Voor meer informatie: Start Breda- Centrum, Ilse Leijtens/Kim Kraakman, tel. (076) 520 09 80. Verkoper bestelauto's m/v Taken: verkopen van bestelauto's gericht op het bedrijfsleven, buitendienst functie. Vereist: MTS-motorvoertuigentechniek. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huijzers, tel. (0165) 55 70 47. UITZENDBUREAU Start Zevenbergen, Noord Haven 96, tel. (0168) 32 87 09; Start Roosendaal, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47; Start Breda-Centrum, Claudius Prinsenlaan 14, tel. (076) 520 09 80. Importeur/groothandel in computeronderde len zoekt, als gevolg van een voortdurende groei, voor onmiddellijke indiensttreding: Hij/zij dient aan volgende vereisten te voldoen: Leeftijd: 23-30 jaar Opleiding: minimaal MEAO, commerciële richting Talenkennis: Engels is een must, Frans Duits is een pre Technische kennis voor computers vereist Kunnen werken met Exact 6.5, Windows 95 Flexibele ingesteldheid en dynamische persoonlijkheid Rijbewijs B. U wordt geboden: Een flexibele baan in een steeds groeiende onderneming Leuke werksfeer in een jonge en dynami sche firma Aangepast salaris, met interessant bonus systeem. Gelieve uw sollicitatie te sturen naar: Nikkelstraat 28, 4823 AB Breda. T.a.v. Mevr. J. Beckers. Met 160 vestigingen vooruitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. w -mmSi Tot het einde van 1997 zijn wij iedere zaterdag geopend van 11.00 tot 15.00 uur. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging ïn de technische, administratieve, medische of indus triële sector of bent u al ingeschreven maar heeft u nog vragen, dan kunt u ook op zaterdag bij Vedior in Roosendaaf terecht. Roosendaal, Nieuwe Markt 53c. Telefoon: <0165) 44 cent/minuut Vedior heeft volop banen, op elk niveau, in alle secto ren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (MA/). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vedior.nl Medewerker cashmanagement. Breda. code 649 Commercieel technisch medewerker. Breda. code 650 Secretaresse, Roosendaal. code 662 MEAO'ers, Bergen op Zoom. code 687 Thuisadviseurs schadeverzekeringen en spaaradviezen. Oosterhout. code 700 Medewerker Geldhandelingen, Baarle-Nassau e.o. code 834 Inkoopmedewerker, Breda. code 835 Administratief medewerker Melkertbaan, Breda. code 836 Administratief medewerker. Dongen. code 871 A-verpleegkundige, Terneuzen e.o. code 663 Ziekenverzorgenden, Oosterhout e.o. code 701 Proces-operator, Oosterhout. code 699 Kwaliteitscontroleur, Raamsdonksveer. code 882 Technisch medewerker bedrijfsbureau. Raamsdonksveer. code 883 Projectleider, Raamsdonksveer. code 884 Winkeihulp, Hulst. code 624 Verkoopster, Zundert. code 636 Assemblagemedewerkers, Etten-Leur. code 637 Inpakkers, Etten-Leur. code 638 Montagemedewerkers, Breda. code 648 Productiemedewerkers, Roosendaal. code 660 Medewerker proeffabriek. Roosendaal e.o. code 661 Montagemedewerkers, Dongen. code 870 Werken in Azië of Afrika, code 932 Met boeken in de eigen taal, tc telavonden lijkt het goed te ga Vlaamse dialecten. Maar hoe s lijkse toepassing van de streek Zeeuws-Vlamingen zelf van hi de mensen hun dialect als ze b wonen? Aan het woord onder van volkszanggroep Ambras e de Bruijne. Door Masja Burgman Aktie Sport is een snelgroeiende keten van sportzaken, met op dit moment 48 vestigingen door heel Nederland. 0 V5X&8P4 iVf Om deze doelstelling te realiseren zijn wij nu al voor onze binnenkort te openen filialen te Breda, Oosterhout en Bergen op Zoom op zoek naar een jonge, enthousiaste Functieprofiel: - MDS (middelbare detailhandelschool) - leidinggevende capaciteiten - flexibel en stressbestendig - goede contactuele eigenschappen Functieprofiel: - goede contactuele eigenschappen - flexibel en stressbestendig - servicegevoeligheid en een klantvriendelijke instelling - winkelervaring en bekendheid met de sportbranche zijn een pré Wij bieden: Een afwisselende job met goede toekomst mogelijkheden en een salaris passend bij de functie. Denk je dat deze job je de uitdaging biedt waarnaar je op zoek bent, stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief voorzien van C.V. en pasfoto naar: AKTIESPORT Afdeling Personeelszaken T.a.v. mevr. I. v/d Meer Muidenweg 5 - 2803 PR Gouda ,Aan het begin is het net of je een vreemde taal spreekt. Het voelde alsof ik opeens ontzet tend kakkerig was," zegt de uit Sas van Gent afkomstige actrice Angelique de Bruijne (24). Zij heeft haar accent af moeten le ren toen zij naar de toneelschool in Maastricht ging. Op het mo ment speelt zij, met het Nationa le Toneel, Lulu in het gelijkna mige toneelstuk van de Duitse toneelschrijver Frank Wede- kind. Voorheen was zij onder meer te zien als tegenspeelster van Mare Klein Essink in de te levisieserie Consult. In die begintijd vond zij het Zeeuws-Vlaams 'boers' klinken, maar ondertussen is ze trots op haar dialect. Ze schakelt nu moeiteloos over. Systeem «Als ik met de trein naar huis ga, begin ik zo ter hoogte van Dord recht Zeeuws te praten. En als ik met de veer over ben, is het hele maal raak!" Toen De Bruijne aan de toneel school begon, sprak ze bij haar ouders ook Nederlands om het ABN in haar 'systeem' te krijgen. ..Zij vonden dat heel raar, alsof Jk me van hen had afgekeerd, aal is, denk ik, iets heel ver trouwds." Op 18-jarige leeftijd maakte de atnee in Amsterdam een begin de studie psychologie. De ewoners van de hoofdstad ke en vreemd aan tegen haar ac cent. „ik probeerde wel Neder- ands te praten, maar dat kon ik iet. In de winkels werd ik niet serieus genomen. Ze stuurden e van het kastje naar de muur. egenwoordig heb ik daar geen ast meer van, ook omdat ik nu gewend ben me in Amsterdam te bewegen." Ue streektaal komt haar zo nu en rio11^'06^ van Pas- «Laatst speel- ik m een stuk van Shakespea- naast een andere rol, de klei- bijrol van een voedster. Het r as een personage van lagere kon dan kw: dia^ het Zei hoo kon het geb Sp< Pie ged stn mu Am dia der dat van In Kri kin ma Zei twi hal zin ten ziji res ket ooi ver het „M spr ten nie zijl vei nie dei dw Ne hel Bc Vo 'st eif da tij' ter zei m<

de Stem | 1997 | | pagina 26