DE STEM P E R S O E E JAN BRUUNS IV rii Conducteurs die straks het gezicht van de NS gaan bepalen. SUPERVISOR LOGISTIEK (m/v) zoek naar een leuke baan? EXPO RENT Centrafarm ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDER m/v [Drie nieuwe f| deSTEM DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND kwaliteits-inspecteur (aa/v) administratief medewerk(st)er documentbeheer administratief medewerkster laboratorium all-round onderhouds/storingsmonteur magazijn-medewerk(st)er lijn-operators (m/v) Reizigers oren naar 9 >- mmm ALS U VAN MENSEN EN VAN ORGANISEREN HOUDT HEBBEN WIJ MISSCHIEN DE JUISTE BAAN VOOR U! Wij hebben plaats voor een: Oogkliniek Binkhorst Sas van Gent krijgt 2 Finse kerstbomen van 11 meter hoog A ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 Centrafarm is een farmaceutisch bedrijf dat in Nederland naam heeft verworven als producent en distributeur van een uitgebreid assortiment geneesmiddelen. Centrafarm richt zich vooral op de registratie, het verpakken, marketing en verkoop van generieke geneesmiddelen en Euro Specialités. Kwaliteit en slagvaardigheid staan hoog in het vaandel van het bedrijf. Door een klantgerichte marktbenadering bouwt Centrafarm haar positie op de Nederlandse markt verder uit. Door deze ontwikkeling ontstaan er mogelijkheden voor nieuwe enthousiaste medewerk(st)ers voor de neven staande functies. Indien u interesse heeft in één van deze full-time functies, uit te voeren in ons bedrijfspand aan de Nieuwe Donk 9 te Etten-Leur en u meent te voldoen aan de functie-eisen, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met motivatie en C.V. vóór 13 december 1997 aan: Centrafarm Nederland B.V. T.a.v. Dhr. C.K. Booden, Afdeling Personeelszaken Postbus 289 4870 AC Etten-Leur Binnen onze Kwaliteitsafdeling zoeken wij op korte termijn een: Taken: - het verrichten van controle-werkzaamheden op de Verpakkingsafdeling - het visueel inspecteren en bemonsteren van binnenkomende buikproducten, verpakte eindproducten en verpakkingsmaterialen Vereist: - analist(e) (KMLO-niveau), apothekersassistent(e) of gelijkwaardige opleiding - bereid zijn om te functioneren in een twee-ploegendienst Taken: - onderhouden van het documentatiesysteem en archivering - secretariële ondersteuning van de Plant Manager Vereist: - opleiding op HAVO/MEAO-niveau secretarieel, apothekers assistente) met gevoel voor secretariële werkzaamheden of gelijkwaardige opleiding - beheersing van de Nederlandse en kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - ervaring met WordPerfect en DBase - ervaring in de farmaceutische industrie is een pré, doch niet beslist noodzakelijk Taken: - administratieve ondersteuning van de Kwaliteitsafdeling, in het bijzonder van het Laboratorium - secretariële ondersteuning van de Kwaliteitsafdeling Vereist: - opleiding op MEAO/MBO-niveau met administratieve ervaring - kennis van laboratoriumactiviteiten is een pré, doch niet beslist noodzakelijk - ervaring met WordPerfect, Lotus 1-2-3 en DBase Voor deze drie vacatures geldt tevens: - accurate instelling, zelfstandig kunnen werken en goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij Dhr. H. Risseeuw, assistent Manager Kwaliteitsbeheer, telefoonnummer: 076-5081000. Binnen onze Technische Dienst zoeken wij op korte termijn een: Taken: - storingen (electrisch/pneumatisch) aan de productiemachines en installaties verhelpen - het verrichten van onderhoudswerkzaamheden volgens gedetailleerde voorschriften en instructies - ombouwen van machines en installaties bij productwisselingen - het zelfstandig uitvoeren van c.q. assistentie verlenen bij reparaties aan machines, installaties en gebouwen - alle bijbehorende administratieve taken Vereist: - opleiding Electrotechniek MTS-niveau - vaardigheid in het verrichten van werktuigbouwkundige werkzaamheden - bereidheid tot werken buiten de normale daguren en in een twee-ploegendienst Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij Dhr. j. van Bragt, Hoofd Technische Dienst, telefoonnummer: 076-5081000. Binnen onze logistieke organisatie zoeken wij een: Taken: - orders verzamelen t.b.v. de productie-afdeling - in de toekomst bereid zijn zich alle magazijnactiviteiten eigen te maken Vereist: - opleiding op MBO-niveau - enige jaren ervaring in een magazijn - ervaring in het gebruik van een magazijnbesturingssysteem - ervaring in het berijden van een heftruck en een Reachtruck, en bekend zijn met de ARBO-aspecten die hiermee te maken hebben - bereidheid tot werken buiten de normale daguren en in een twee-ploegendienst Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij Dhr. J.Dalhuisen, Hoofd Magazijn, telefoonnummer: 076-5081000. Binnen onze Verpakkingsafdeling zijn wij op zoek naar enthousiaste Taken: - het instellen en bedienen van verpakkingslijnen - het plegen van dagelijks onderhoud aan de verpakkingslijnen Vereist: - LTS-niveau - gevoel voor orde, netheid en hygiëne - ruime ervaring met het bedienen van verpakkingsmachines (bij voorkeur blistermachines) - kennis van de farmaceutische industrie is een pré, doch niet beslist noodzakelijk - bereid zijn om te functioneren in een twee-ploegendienst Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij Dhr. F.j.W.M. van Poppel, Hoofdafdeling Verpakken, telefoonnummer: 076-5081000. Een goed product neerzetten in een groeiende vervoersmarkt, waarbij kwaliteit, service en zorg voor de klant voorop staan. Dat is het doel van de Nederlandse Spoorwegen. Onze kerntaak is spoorvervoer. Maar ook op andere markten zijn de zelfstandige NS-bedrijven actief. Elk met een eigen specialisme, met medewerkers die daar op een professionele manier invulling aan geven. Zakelijk en ondernemend. NS Reizigers. Een van de zelfstan dige bedrijfseenheden van NS is NS Reizigers, verantwoordelijk voor het vervoeren van onze klanten. Een helder diensten pakket, goede informatie, service, veiligheid en comfort vormen daarbij de uitgangspunten. NS Reizigers streeft voortdurend naar verbetering van de dienst verlening. Daarom zoeken we voor de regio Roosendaal conducteurs. Conducteur (m/v) is allang geen beroep meer van louter controle ren. Rijdend gastheer of gast vrouw zou een betere benaming zijn. Het is niet overdreven om te stellen dat u hét gezicht van NS bent. Want als hoofdconducteur stelt u zich actief op naar de klanten van NS. Daarbij reageert u niet alleen op vragen van klanten, maar informeert u reizigers ook op eigen initiatief. Dat doet u gemotiveerd en met een positieve instelling, tijdens uw ronde in de trein of op het perron. De toekomst. Na een leertraject van circa zes maanden functio neert u zelfstandig als conduc teur. Het is ook mogelijk dat u, alvorens u de opleiding in gaat, enkele maanden dienst doet in de functie van in- en uitgangs controleur. Als conducteur werkt u in wisselende diensten, ver spreid over zeven dagen in de week. Daarom is het belangrijk dat u ertegen kunt om op onre gelmatige tijden te werken, ook in het weekend en op feestdagen. Uw achtergrond. Als het gezicht van NS Reizigers bent u natuur lijk representatief en service- gericht. U hebt minimaal een LBO-C- of MAVO-diploma en erva ring met het omgaan met mensen, bij voorkeur in de dienstverlening. Een uitstekende Nederlandse spreek- en schrijfvaardigheid is van groot belang, gezien de vele contacten die u dagelijks met uw klanten hebt. Maar ook in het Engels kunt u goed uit de voeten. Daarnaast komt een gezonde dosis relativeringsvermogen van pas in deze afwisselende functie. Een lengte tussen 1.60 en 1.93 is noodzakelijk, evenals een goed gezichtsvermogen, een goed kleurenonderscheidings- vermogen en een goed gehoor. Een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Beijsterveldt, telefoon 076-5286491. Als u aan de eisen voldoet, stuurt u dan vóór 12 december een sollicitatie brief met c.v. aan de Nederlandse Spoorwegen N.V., Afdeling P81O, postbus 7131, 4800 GC Breda. i It 'f Technische medewerkers m/v Taken: het installeren, modificeren, testen en afstellen van systemen op het gebied van electra installaties ten behoeve van de vliegtuigindustrie. De werkzaam heden worden zowel in Nederland als in de U.S.A. verricht. Functie-eisen: voor deze verantwoordelijke functie is een HTS diploma onontbeerlijk. Wij denken daarbij aan electrotechniek, werktuigbouw of vliegtuigbouw. Voor deze functie geldt, dat u zeer flexibel bent. U zult regelmatig in het buitenland werkzaam zijn, u dient stressbestendig te zijn, waarbij u geacht wordt een grote verantwoordelijkheid aan te kunnen. Tevens bezit u goede contactuele eigenschappen. Daarnaast is de Engelse taal alsmede "tekening lezen" voor u geen probleem. Bij gebleken geschikt heid wordt u een vast dienstverband aangeboden. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Mart Hagenaars, tel. (0164) 25 26 50. 1CTI- Start Bergen op Zoom, Koevoetstraat 49, tel. (0164) 25 26 50. Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Forest Hill, Importeur van het kledingmerk Donaldson zoekt: ëHece^tümia^te^jfwu&te met aantoonbare sccretariele vaardigheden op het gebied van correspondentie en een goede beheersing van de Franse taal in zowel woord als schrift. Het betreft een fulltime functie (38 uur per week) waarvoor ervaring vereist is en waarvoor u niét ouder dan 30 jaar dient te zijn. Als vooropleiding bezit u een Schoevers/MEAO secretarieel diploma. ter ondersteuning van de verkoop en het showen van de wintercollectie '98 aan klanten (gedurende de maanden januari t/m maart 1998). Het betreft een functie met een flexibele tijdsindeling van +38 uur per week. Ervaring is gewenst. U dient niet ouder dan 30 jaar te zijn en een representatief uiterlijk te hebben (maat 36/38). mmm Interesse? Stuur dan uw brief inclusief c.v. en recente pasfoto naar: Forest Hhjl,t.a.v Barbara Segers, Antwoordnummer 10760 4800 WB BREDA. Deze succesvolle onderneming behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert een 9-tal supermarkten in Zundert, Roosendaal, Etten-Leur, Oud-Gastel, Oudenbosch, Goes, Bergen op Zoom en St. Willebrord, terwijl nieuwe uitbreidingsplannen gereed liggen. Functie omschrijving: De assistent-bedrijfsleider neemt binnen onze onderneming een zeer omvangrijke e verantwoordelijke plaats in. Hij/zij draagt zorg voor de algehele leiding van de supermarkt onder supervisie van de bedrijfsleider. Dit houdt o.a. in dat hij/zij voor et: goede presentatie van het uitgebreide assortiment moet zorgen. Hiervoor dient hij/zij de medewerk(st)ers te instrueren, te begeleiden en te motiveren. En uiteraard dient hij/zij naar de consument als gastheer/gastvrouw op te treden. WIJ bieden u: een aantrekkelijke functie een prima salaris promotiekansen reiskostenvergoeding 5-daagse werkweek studiekostenvergoeding. Functie eisen: opleiding bij voorkeur op middelbaar niveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding leeftijd tussen 25 - 30 jaar representatief voorkomen goede contactuele eigenschappen goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid ambitieuze werkinstelling ervaring in de supermarkt is een must. HEEFT U BELANGSTELLING? Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. en pasfoto naar: Jan BruIJns B.V., Afdeling Personeels Zaken Antwoordnummer 11007, 4880 VC ZUNDERT. EXPO RENT is een Belgisch bedrijf dat meubilair en tapijt verhuurd op beurzen en evenementen Expo Rent is vooral actief in België, Noord Frankrijk en Duitsland. Tengevolge van uitbreiding op de Nederlandse markt zijn wij, als dienstverlenende toeleverancier van meubilair en tapijt ten behoeve van Nederlandse beursorganisatoren en standbouwers, op zoek naar een Nederlandse medewerker(ster) voor onze vestiging in Raamsdonksveer betreffende de volgende vacature: FUNCTIE: Beheer magazijn in Nederland in overleg met logistiek manager in België de coordinate van de projecten in Nederland begeleiden (inclusief voorraadbeheer, personeelplanning transpor ten) projectbegeleiding zowel voorbereidend en uitvoerend als retourzendingen naar magazijnen i» Nederland en België leiding geven aan het personeel t.t.v. uitvoering van de projecten ter plaatse' coördinatie en verzorgen van bijbestellingen ter plekke alsmede het verzorgen van naleveringen Controle op retourzendingen Rapportage van beschadigingen en vermissingen Coördinatie vaf schoonmaakwerkzaamheden en herstel voor zover van toepassing in het Nederlandse magazijn. Vereisten/ Profiel: minimaal HBO-niveau verkregen door opleiding of werkervaring ervaring in de Beurzen Tentoonstelling sector strekt tot aanbeveling leeftijd tussen 25-35 jaar goede contactuele eigenschappen (zowel intern als met de klanten) kwaliteit en service bewust zelfstandig kunnen werken, initiatief en flexibiliteit wordt hoog aangeslagen niet bang om zelf de handen uit de mouwen te steken, in bezit van rijbewijs een aantrekkelijk salaris een veelzijdige en uitdagende functie waar initiatief, innovatie en persoonlijke om wikkeling sterk benadrukt worden in een team jonge en enthousiaste medewerkt in een zeer boeiende sector. Indien u zich aangesproken voelt voor deze functie, stuur dan binnen 10 dagen na verschijningsda tum van deze advertentie een brief met uw uitvoerige motivatie tesamen met uw CV en pasfoto ons adres: Karperweg 1a - 4941 SH Raamsdonksveer ter attentie van Peter Linnenbank. Expo Rent biedt: Lezers reageren I °P De Stem Brieven voor deze rubriek volledig ondertekenen ef,ma9n'et'anger ajn dan 200 woorden De redactie behoudt zich telrnhtm0reenbriefio p kotten en te bewerken Seen brieven op rijm Publicatie betekent niet au*omatisch dat de redactie het met uw standpunt eens is. Ongeacht de wens van zie kenfondsverzekerden de mis schien al jarenlange vertrou wensrelatie met dr. Bink horst en zijn opvolgers te handhaven, werden de zie kenfondsverzekerden in de cember 1993 via de kfaflt ge sommeerd: 'U moet uw pa tiëntenkaart van de oogkli niek Binkhorst naar de oog artsen sturen van de Zieken- huisgroep'. Klagen bij toen nog zieken fonds AZWZ/ZHE, nu OZ, helpt niet. Klagen bij de zie kenfondsraad helpt niet, al hoewel de ziekenfondsraad wel adviseert een 'beschik king' te regelen, de wet laat daarvoor ruimte. Nee, als zie kenfondsverzekerde heb je geen eigen artsenkeuze, OZ bepaalt. Want: de 'zieken- huisgroep kan de oogheel kundige zorg in volle omvang verlenen.' In De Stem van 15-ll-'97 juicht de OZ het 'opgaan' van Kliniek Binkhorst in de zie kenhuis organisatie toe, ook fijn voor het binnenhalen van extra geld ter wegwerking van wachtlijsten. Waarom dan eerst de verze kerden wegjagen bij Kliniek Binkhorst? Een bedrijf eerst uithollen om dan de OZ-zin te kunnen doordrijven? Im mers, OZ wil principieel de specialistische voorzieningen onder één dak. Zijn er extra nodig om wachtlijsten weg te werken? Hoe kunnen die wachtlijsten dan zijn ont staan als ef eind 1994 nog wordt geschreven dat zonder de oogheelkundige kliniek Binkhorst de oogheelkundige zorg in volle omvang ver leend kan worden." Ik vertrouw dat hele ziekte- kostenverzekeraars-gedoe voor geen meter. Zaamslag, Elly Schaub Van onze verslaggeefster Sas van Gent - De gemeente Sas van Gent krijgt twee ruim elf me ter hoge kerstbomen uit Finland van een aantal Finse bedrijven en de stad Tornio. Dit is een kerstge schenk voor de bevolking van de gemeente. Woensdag arriveren de bomen met de coaster Hjördis in Terneuzen. Drie dagen later worden de bo men opgetuigd en wel in de grond gezet. Eén boom komt te staan op de kade van de Axelse Vlakte bij het bedrijf Outokumpu en het an dere gevaarte gaat de grond in aan de Visserslaan in Philippine. Het gaat om een kerstattetttie van een aantal Finse bedrijven en de stad Tornio die daarmee de goede relatie met het haven- en indus triegebied van Terneuzen tot Sas van Gent benadrukt. e bomen worden aangevoerd en overeind gezet door Swagema- kers Transportbedrijf en Van oeumeren Heavy Lifting. De ge meente Sas van Gent zorgt voor een sfeervolle aankleding van de bomen. fan onze verslaggevers bTzendijke - Een groot deel tan de Zeeuwse akkerbou wers zal na de eeuwwisseling net meer in staat zijn om een tol waardig inkomen uit het boerenbedrijf te halen. Ze zul- en gedwongen zijn tër aan vulling van hun inkomsten een nevenberoep te kiezen, bijvoorbeeld in andere agrari sche sectoren of zelfs daarbui- en. Kortom: van akkerbou wer naar plattelandsonderne mer. Account-manager W. van Zand- nk van de Dienst Landelijk in TT 'n Zeeland zei dit zendijke bij het passeren van - z°genaamde akte van toede- lit ze he ge lai de aa D« va tir 19 we Va soi ke he ze

de Stem | 1997 | | pagina 24