Bel 06-300.120 Steun een kind voor nog geen 1,- per dag Flestafe PvdA wijst li Hegge t Word lid van het Mensen in Nood-Kinderfonds ^edeiïtorg^J SSP5" t t t verrassende Lieverd FAMILIE BERICHTEN Wi 1 Mensen in Nood 30 vandaog De Zonnebloem heeft ook in 1998 verplegenden nodl DE STEM LUUD ADRIAANSENS Annüs Witkamp LUUD ADRIAANSENS LUUD ADRIAANSENS MARIA CATHARINA HEMELAAR Andreas de Bot ALOUIS PIETERS Maria van Goethem VIRGINIA APOLONIA JOSEPHA DE VALCK Gaspard de Bakker FERNANDO ALBERTUS PETRUS JACOBUS TIELEMAN Johanna Courtin EMMA MARIA BOERJAN Aloysius de Geringel STIEN CAPELLO Familieberichten uit andere bladen Chinees-Indisch Specialiteitenrestaurant Chinees lopend buffet 23.50 aak Afrika Anders.' Bas Wil Sara Oma Willie 50 jaar 27 ste verjaardag, PE STEM Vandaag 4x1G J de zonnebloem 'Uitspraken zij wm Sda9 Vm vri)dag 830tot i7-°°uur- DONDERDAG 27 NOVEMBER 1997 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Hij was omringd door zijn geliefden. Hij had een rijk en werkzaam leven. Zijn vaderland was Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. Veel te vroeg voor ons maakte een tragisch ongeluk een eind aan het leven van Voormalig huisarts te St. Jansteen echtgenoot van Walsoorden, 19 februari 1922 t Terneuzen, 26 november 1997 Absdale: Annüs Vlissingen: Peter Paul en Mala Nikos, Michiel Zuiddorpe: Anjes en Jan Rotterdam: Anniek en Jos Jeroen Maastricht: Mireille en Raf Renée Terneuzen: Jeannice en Henry Groningen: Stefan en Karin Londen: Silvia 4566 RK Absdale Oud Ferdinandusdijk 6 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op za terdag 29 november om 11.00 uur in de pa rochiekerk van de H. Theresia te Heikant, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. be graafplaats aldaar. Vrijdag,om 19.00 uur avondwake in ge noemde kerk. Luud is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 17.30 tot 18.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Luud is niet meer en weer huilt de grensstreek... Wij blijven achter met veel verdriet, maar ook dankbaar omdat wij zolang met jou mochten samenwerken. Rust zacht. Rob van Berkel Bert Schulte Als ik geen voet meer kan verzetten geen mensenhand mijn val beletten zal dan de hand die mij toch draagt het antwoord zijn op elke vraag. Te vroeg is overleden jarenlang huisarts te St. Jansteen. Wij wensen Annüs en de kinderen veel sterkte toe. Huisartsenpraktijk St. Jansteen Bert en Ina Schulte Annelies van Asten Greta Rombout Willemien van Waterschoot Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega op 26 november jl. Wij wensen zijn nabestaanden alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. R. van Berkel J.W. ter Burg W.N.Th.B. Gielen F.M. Helmers M.P. van Kalmthout J.B.J. Lips C.L.Th, van der Mee B.C. den Ouden G.J.M. Roks B.L.H. Schulte V.M.I. Voorbrood Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden is tot onze grote droefheid overle den, na een kortstondige ziekte en een lief devolle verzorging in „de Blaauwe Hoeve", voorzien van de H. Sacramenten, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder weduwe van in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Heikant: P. de Bot F. de Bot-van den Bosch Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, 26 november 1997 Corr.adres: Polenlaan 36, 4566 AL Heikant De uitvaartdienst zal plaatsvinden op za terdag 29 november a.s om 10.30 uur in de kapel van „de Blaauwe Hoeve", te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. be graafplaats te Ter hole. Vrijdag om 19.00 uur avondwake in ge noemde kapel. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „de Blaauwe Hoeve". Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag na de avondwake. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Met verdriet en dankbaarheid delen wij u mede dat na een leven waarin we allen mochten delen in zijn liefde en zorgzaam heid, uit zijn lijden is verlost, mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, schoonva der en opa echtgenoot van op de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: Zuiddorpe: Sas van Gent: Terneuzen: Sluiskil: Westdorpe: Hoek: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: M. Pieters-van Goethem Patrick t Adri Marcel en Paula Jo en Rommel Lilian en Joop Davy en Daniëlle Jennifer en Leo Rita en Peter Dennis Michel Alexander Monique en Piet Remco Marc en Marian Jelle Wessel Menno Anita en Kees Sjoerd Komelske Corina en Paul 4531 HW Terneuzen, 25 november 1997 Javahof 25 De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op zaterdag 29 november om 10.00 uur in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt Maar als de jaren knellen gaan, ze ziek wordt, moe en oud Bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt Zeer bedroefd omdat we haar moeten mis sen, maar erg dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij kennis, dat voorzien van het sacrament der zieken vredig is ingeslapen in de leeftijd van 82 jaar, onze lieve moeder en oma, tante en nicht sinds 1991 weduwe van Toen ze ziek was geworden konden wij haar niet helpen genezen, dat doet ons pijn, maar wij zijn erg dankbaar voor de warme en liefdevolle verzorging die moeder heeft mogen ondervinden in Huize St. Antonius te Kloosterzande en dat ze niet langer heeft moeten lijden. Boxtel: Willy en Mariette de Bakker-van Goethem Frank en Anouk Nancy en Erwin Vogelwaarde: Walter en Miek de Bakker-Verdurmen Suzanne Koen Vogelwaarde: Rudi en Erna de Bakker-Cerpentier Sandra en Luc Saskia en Wim Vogelwaarde: Adri en Lilian de Bakker-Tieleman Dennis en Annet Carola Axel: Peter en Jetty de Bakker-de Caluwe Kloosterzande, 25 november 1997 Corr.adres: R. de Bakker Esdoornstraat 9b, 4581 AK Vogelwaarde De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u beleefd uitnodigen zal plaatshebben op za terdag 29 november 1997 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Boschkapelle, waarna moeder naar haar laatste rustplaats zal worden ge bracht op de r.-k. begraafplaats te Bos- schenkapelle. Op vrijdag 28 november 1997 is er om 19.00 uur een avondwake in de kapel van Huize St. Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize St. Antonius te Kloosterzande. Gelegenheid tot afscheid nemen na afloop van de avondwake. Condoleren na afloop in het Dorpscentrum te Vogelwaarde. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van zoontje van Walter en Karien Cullens. Wij wensen Walter, Karien en de kinderen veel sterkte. Direktie en personeel A&P Supermarkten Filiaal Sas van Gent Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis „Ter Schorre" van ons is heengegaan, mijn ge liefde man, onze zorgzame vader, schoon vader en opa echtgenoot van op de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: J. Tieleman-Courtin Axel: W. Tieleman A. Tieleman-Moorthamer Erwin en Amanda Sandra en Angelo 4537 BC Terneuzen, 26 november 1997 Verlengde van Steenbergenlaan 2 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsheb ben op zaterdag 29 november a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gebedsdienst vrijdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk. Pa ligt opgebaard in het mortuarium van Huize St. Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag avond na de gebedsdienst. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de parochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in zaal „Molenhof" tegenover de kerk. Zij die door omstandigheden geen rouw brief hebben ontvangen, gelieven deze ken nisgeving als zodanig te beschouwen. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan, flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven, nooit klagend, nooit vragend. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in „Huize Emmaus" en de laatste 6 weken in „Ter Schorre" van ons is heengegaan, onze nicht weduwe van geboren te Biervliet op 13 november 1908 en overleden te Terneuzen op 26 november 1997. Uit aller naam: Familie Boerjan Familie De Geringel Terneuzen, 26 november 1997 Corr.adres: U. Boerjan Stroodorpe 3, 4541 CC Sluiskil De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op za terdag 29 november a.s. om 9.30 uur in de kapel van „Huize Emmaus" te IJzendijke. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium „Terneu zen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onverwachts is van ons heengegaan Zij was 'n bijzonder lid van onze vereniging waar „het Muziek" was, daar was Stien ook. Wij zullen haar missen. Fanfare „Weldoen door Vermaak" Clinge OVERLEDEN: Marinus Jacob (Rinus) Gunst echtgenoot van T. Gunst-Regeling 72 jaar, Burgemeester Stemerdinglaan 65, Oost-Souburg. Crematie te Middelburg, 28 november. Pieter Roest echtgenoot van H.J. Roest-Ringelberg 74 jaar, J.F. de Millianostraat 23, Breskens. Begrafenis te Breskens, 28 november. Mattheus Johannes van der Weele echtgenoot van M.J. van de Schelde 75 jaar, Eikenlaan 46, Oudenbosch. Crematieplechtigheid te Bergen op Zoom, 28 november. Pieternella Schout weduwe van Adriaan Jan van Stel 86 jaar, Ooststraat 34, Kapelle. Begrafenis te Kapelle, 29 november. Anton Veijgen echtgenoot van Th. Veijgen-de Bruin 87 jaar, Singel 27, Vlissingen. Crematieplechtigheid te Middelburg, 28 november. Krijn Martinus Wielemaker echtgenoot van A. Wielemaker-Kakebeeke 87 jaar, Zorgcentrum „Ter Reede" kamer 2, Koudekerkseweg 81, Vlissingen. Begrafenis heeft op dinsdag 25 november in besloten kring plaatsgevonden. Pieternella Schrier-Flipse weduwe van Hendrik Anthonie Schrier bijna 94 jaar, De Hoge Weie 2, Colijnsplaat. Begrafenis te Wissenkerke, 29 november. Margaretha Lokerse-Gijssen weduwe van Augustijn Lokerse 100 jaar, Zandweg 3a, Kruiningen. Begrafenis te Kruiningen, 29 november. FONG LIN Groenendijk 63 4587 CS Kloosterzande J2- Tel. 0114-681245 Fax 0114-681722 00-31-114681245 Elke vrijdag van 19.00-22.00 uur Voorgerechten Salade van het huis Kroepoek Atjar Soep van de dag Chinese mini-loempia Pisang goreng Hoofdgerechten Babi pangang Foe young hai Tjap tjoj Siu paai kwat (geroosterde varkenskrabbetjes) Sate Chinese koe lo yuk Rundvlees met kerriesaus Rundvlees met pikante saus Kipfilet met kon po saus Tsiu yin kip Nasi, bami en mihoen Nagerecht Koffie of thee gratis van het huis Max. 130 zitplaatsen. Reserveren mogelijk. per persoon Voor groepen van min. 15 personen ook op andere dagen mogelijk Aktie Ander Afrika (veertig cent per minuut) hij wil een Ander Afrika. Want Afrika is niet verloren. Het is een kleurrijk continent waar kinderen lachen, spelen, een toekomst hebben. Maar soms hebben ze een steuntje in de rug nodig... Van het Mensen in Nood-Kinderfonds en... van u. A Giro 667. Postbus 10415200 BS Den Bosch Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verlovina overwinning, prestatie, examen, Abraham enz Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.TW Overige tarieven op aanvraag. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren: Breda: Spinveldss Roosendaal: Molenstraat 11; Hulst: Baudeloo16 Schriftelijke opgave te richten aan De Stem Brak Nieuwsblad, Postbus 3229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes Wij behouden ons het recht voor teksten, foto's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Bedankt voor alle mooie dingen Bedankt voor alle liefde die je gaf Bedankt dat ik je heb leren kennen Ik hou je vast voor altijd in mijn hart Missing You, liefs je hartje Hoera mijn broertje wordt een jaar. Kusje Bob. 50 H.G. O sorry, foutje bedankt. Het is vanaf vandaag Corné en Bep. Hartelijk Gefeliciteerd en een dikke kus van Nigel Milan. Hartelijk gefeliciteerd met je 30e verjaardag. Ma Becht. m,. Goede morgen MAMA, Hartelijk gefeliciteerd mei Van je dochter MERVE, Hoera FEEST in de AMBERBOOMSTR, ONZE KEES wordt 80, Proficiat een Javanieter. Da wor now Jij wil het niet weten tij wij zijn het niet verg» Hartelijk Gefelicitee Veel liefs van Henk, Eddy, Wendy| de feestneuzen^ Lnaehand\cap«^;0,getv. i onvergei De Zonnebloem bietf langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicakten«a» de enige kans op» betaalbare val®» De inzet van vel' verplegenden,* Hart#?*™ Ook10 «eek vrij v maken, is on# baar, Ne VPN ziekenverzorgenden, zijn ook vetp^ den in het laatste deel van hun opleiding welkom. Postbus 2100, 4800 CC Breda. Fax (076) 5 601 g-<- Houder van het keurmerk 11 -96 van het Centraal Bureau Fondsen Van onze verslaggeefster Hulst - In de retourette van een Hulster supermarkt komt een flestafette. Dit is een nieuw spaarsysteem waar de klanten én minder kansrijke mensen over de hele wereld beter op worden, m de retourette staan internatiö- Van onze verslaggever Hulst - Verstoorde verhoudinge tussen raadslid A. Hegger en de ring reageert het bestuur van de het besluit van Hegger met onm schap van de sociaal-democratf Het PvdA-bestuur neemt afstand van Hegger's uitspraak dat de PvdA haar onder politieke druk van buitenaf wilde lozen. „Dat is onzin. Het bestuur, verantwoor delijk voor het opstellen van de concept-kandidatenlijst, hoorde pas op 1 oktober van dit verhaal en heeft het vervolgens naast zich neergelegd," aldus Addy Cleven- Neelis, voorzitter van de PvdA Hulst. Het afdelingsbestuur noemt het in de gisteren naar buiten ge brachte reactie op het definitieve vertrek van Hegger uit de partij 'merkwaardig', dat zij van de ene op de andere dag geen goed woord meer over had voor de Hulster PvdA. „Op 16 oktober ambieert ze nog een tweede plaats op de PvdA-kandidaten- lijst en op 17 oktober brandt ze diezelfde PvdA publiekelijk af." De PvdA zegt de karakterisering van de Hulster gemeenteraad die Hegger schetste niet te delen. .Tussen te fel optreden en ja knikker zijn, zit een zee van ruimte die mensen benutten om een politiek standpunt uit te dra- De afdeling doelt daarmee enerzijds op het argument dat zij de samenwerking met Hegger niet langer wenste te continueren omdat Hegger te fel van leer zou trekken in de gemeenteraad. De huidige lijststrekker van de nieuwe politieke groepering Pro gressief Hulst zei op haar beurt dat de Hulster raad voor het overgrote deel uit 'ja-knikkers' bestaat die alleen van zich laten horen rond verkiezingstijd. EDITIE ZEELAND Bezorgklachten, abonnementen administratie, lezers- en fotoservice: BEL LEZERSCONTACT 076 - 5 312 312 maandag t/m vrijdag 8.00 -17.00 uur zaterdag 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG, telefoon 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Oeij (plv. ed.chef), Rein van der Flelm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Liselotte van Werkhoven. Redactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA, telefoon 0118-652739, fax 0118-652738, Redacteur: Emile Calon (provincieverslaggever). Redactie Hulst: Baudeloo 16,4561 ES. telefoon 0114-372777 en 0114-372776, fax 0114-372771. Redacteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Ton Koomen, telefoon 0115 - 645751 (zondag 0115-645753). Advertenties: Hulst, Baudeloo 16,4561 ES. Terneuzen, Zuidlandstraat 32,4532 CG. Detailhandels-, diensten-, B-to-B-, wtgaans- en toerisme-advertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. Rubrieksadvertenties (Kleintjes): telefoon 076-5312313, fax 076-5312340. airiiliebenchten, dankbetuigingen en Qeboorteadvertenties: telefoon 076-5312550, fax 076-5312340. ersoneels-, opleidingen- en cursussen- advertenties: telefoon 076-5312240, fax 076-5312242. nroerend goed-, financiële diensten en vervoersadvertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. fie 'fonische openingstijden: Rubrieksadvertenties, familieberichten, ankbetuigingen en geboorte- vertenties: dagelijks 9.00-20.30 uur. Overige advertenties: onder ^ent,eoPdra(:taen worden uitgevoerd van UitfiBuor?1"9 Va? de al9emene voorwaarden JlsmedpHa i ppi' Zuidwest-Nederland B.V. re9elen voor het advertentiewezen.

de Stem | 1997 | | pagina 20