Mountainbikers strijden in Hulst bloeiende turnvereniging oppe: 4 Mijn service moet constanter worden' Onder s cheiding Schilleman De Eenhoornruiters van start in Sluis SPORT ZEELAND "wielrennen Jeugd op dikke banden voor het eerst aan de start in veldrit >m zeker de kant B3 VB-bekerstrijd Ede vertraagd ïklbeker |e arbiters O'Brien pinisser uit Westdorpe staat met Drive opnieuw bovenaan in indoorcompetitie Michiel Soolsma zwemt zich in tweetal finales Olajuwon maanden langs de kant Els Zweistra is snelste vrouw Ldy de Schrijver 1,1Voor het eerst wordt Lag 29 november een ja verreden waarbij de d tot en met 11 jaar op to banden de wei in wordt Ltd. Als dit experiment L dan wordt bekeken of jjugd nog meer aan de bak Lomen. Agneta Raas-Van Les en Frans Bouchaut L in Hulst aanwezig zijn [dit onderdeel te begelei- en daarmee zet de jeugd- inissie van de KNWU een ade stap om de jeugd a te krijgen voor de wie- Cport. Ook de mountainbi- j komen in Hulst aan de c aan de start. 'EMBER 1997 gl s zeker tien maanden heeft zaterdag in d mrste kruisband van ast zijn de binnen- er fessure gisteren na eert ?n reconstructie van rio I revalidatie. Üe kampen heeft met W L helemaal beseffen wat po'n blessure is de vrees! en van collega's die lans fcgekeerd. Daar houd if (Brom een zware tegen |P een meniscusblessure. kant moeten blijven Nu ■hoorlijk slikken." lleen klap voor zichzelf he op de ranglijst achter lekker, maar vooral metB, 111 1«,,,1*1 [et is jammer dan ik opj lerneuzense club hoopt op eigen accommodatie m jubileumjaar WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 De jeugd wordt al om 12.00 uur weggeschoten. Ze wordt verdeeld in twee groepen. De jeugd tot en met negen jaar gaat als eerste van start en wordt daarna gevolgd door de jeugdrenners van tien en elf jaar. De inschrijving van de dikke banden vindt plaats vanuit de bus die op de Liniedijk staat opgesteld. De permanence voor de 'normale' mountainbikewed strijd is traditioneel in de Tabak straat in het onderkomen van RKHAV. Daar kunnen de fietsen worden schoongespoten en kun nen de deelnemers zich douchen. De veldrit van Hulst staat al ja ren op het programma in het dis trict Zeeland van de KNWU. Fons van Dorsselaer, Bennie van Gassen en Eduard de Saegher zorgen er ook dit jaar voor dat al les op rolletjes zal verlopen. „Het is voor ons gesneden koek en met behulp van allerlei men sen bouwen wij het parcours op en kunnen wij deze rit weer laten verrijden. Met de rit in De Braak man en volgende week in Over slag en in januari opnieuw in Hulst heeft Zeeuws-Vlaanderen sinds lange tijd weer vier veldrit- of mountainbikeritten op de ka lender staan. Een goed teken," vindt Fons van Dorsselaer, die lid is van de commissie Wielerbreed- tesport en al viertien jaar wed strijden jureert voor het KNWU- district Zeeland. Het parcours in Hulst wordt door de deelnemers altijd als een van de fraaiste aangemerkt. „Beter dan in Westkapelle, want daar moest je om de vijftig meter jezelf door palen heen zien te krijgen. Niet iedereen kwam daar onge schonden uit en dat is jammer," aldus Eric Vereecken, die in Westkapelle kreeg af te rekenen met pech. Zondag stond hij aan de start in de buurt van Erpe-Me- re en klasseerde zich als vijfde. „Maar het gaat niet zo naar wens. Ik kreeg mijn benen niet vooruit. Ik blokkeer gewoon. Hopelijk dat het in eigen huis zaterdag beter gaat. We zullen zien," merkt Ver eecken op, die op zondag 18 ja nuari voorgoed afscheid neemt van de wielersport. In Hulst beginnen de wedstrijden om 12.00 uur voor de dikke ban den. Daarna komen om 13.00 uur de jeugd van 12 tot en met 16 jaar in het veld alsmede de mountain bikers. Zij rijden dertig minuten. De veldritfietsers dienen 45 mi nuten op de fiets te blijven en de ATB-ers boven de 35 jaar gaan de strijd met elkaar aan voor een wedstrijd over één uur. Onder de deelnemers Jos Lievens en ver moedelijk Peter Picavet. Om 14.30 uur start het hoofdpro gramma voor de ATB-ers onder de 35 jaar. Hier een aantal beken de namen, zoals Edwin Enthoven (leider na twee wedstrijden), Eric Vereecken, Rudie Dieleman, Reg gie Goole en Patrick Tolhoek. Van Belgische zijde wordt ook een aantal deelnemers verwacht. „We zitten elk jaar tegen de zes tig vertrekkers aan en daar reke nen we zaterdag weer op," stelt Van Dorsselaer. Na de veldrit en de mountainbi kewedstrijd in Hulst volgt vol gende week zondag een veldtoer- tocht van de toerclub Hulst. Deze is opgenomen in een circuit 'Ron de van het Waasland', die negen veldtoertochten telt. Per keer ontvangt de deelnemer een bon netje en daarmee zijn aan het eind van de rit drie mountainebi- kes te winnen. iovanni Galeone aange-l Carlo Mazzone op, diel anse club opstapte. Ga-| serie A. Bij de voorma-1 irna wegens gebrek aanl erder onder contract bijl jen in bekerwedstrijden) laarvan niet meer in dei ffen gelden voor een of maandagavond de alge-J In Zeist. Eerder al werdj Ontmoetingen een apart [ft de volgende spelers in i 1 een duel opgelegd: Op-1 (FC Den Bosch), Smul- Viggers (Go Ahead Eag-\ Silva (FC Groningen),! Ilah (Telstar), Hellemans tallen: Graafland (Feye- hgeveld (NAC), Lawson van oud-voetballer Dan- i van Ede heeft vertra- lissie zou voor 27 novem- :en of de overtreding van j S6-'87 alle perken te bui- geruzied over de rol van I oetballer werd in augus- pormalig topscheidsrech-l .angewezen. De advocaat] 'an Mulder in diverse in- omen standpunt over de :en besloot de rechter dat opschuiven," zei mr. W. Hoekman. „Ik verwacht komt." loopt inmiddels al bijna de toenmalige aanvaller de speler raakte daarbij datie van anderhalf jaar die tijd besloot hij een i van zijn herstel terug te [imiddels beëindigd. J 2 december in Tokio met jd om de wereldbeker te- |lië. De Europse voetbal- ng gegeven. en voor dat een speler al len voor het duel bij zijn I i. Decheiver verwisselde Innaar van de Champions ■li-klassement i het UCl-wereldranglijst I |men van zijn ploeggenoot J Van der Poel (Ned) 1530,3. Wabel (Zwi) 743, 6. Runkei vecken (Bel) 587, 9. Brama-1 ïakeld |rnuss is zeker acht maan- j npisch kampioene kogel- |tie aan de knie. Volgens aarschijnlijk de Europese pgustus. er acht maanden moet re- Ie bond gemaakt, zodat ze j den ingeschreven voor de —use voetbalbond, Luciano omgedraaid. Naar aanlei- irie A gaf hij alle scheids- idsrechter Paramatti het van Udinese tegen Juven- vraag een maximale inzet oeten er alles aan doen de deze gele kaart dat duide- naar Utrecht Utrecht kan wegens e® iet in Eindhoven worden duel gedraaid: Utrecht -1 oezwaren tegen, gzamerhand wat te groo dan achtereenvolgens Vi- 'ussen de bedrijven door ilaats. Amerikaanse tennispl°ei> "vanger van de geblesseer naf vrijdag in Gothenburg i Pete Sampras, Michae' ïHans Radt .neuzen - De turnvereni- [5 EMM uit Terneuzen is bloeiende vereniging (ruim 400 actieve leden. beschikt daarnaast reen actief bestuur, dat diverse fronten aan de ,i timmert. Nel van Wee- lal sinds 1976 actief bin- ide vereniging, bekleedt [het bestuur de functie ihoofd technische zaken [regelt alles met betrek- li tot trainingen en wed- fijden. TURNEN ïvan Weele: „Ik doe dat echter alleen, maar kan beschikken 14 leidsters, die uitstekend verrichten. Deze leidsters i verdeeld over alle groepen, merendeel van onze leden itrecreatief en is in de leeftijd 112 jaar. Zij krijgen oefenstof Jicht op bewegen en gekoppeld ihun leeftijd. We hebben denk zeer belangrijke taak. Op [scholen wordt feitelijk te wei- taan bewegingsonderwijs ge- a. Je schrikt vaak van de be- eglijkheid van de jonge kinde-' ïAls er kinderen tussen zitten, meer in hun mars hebben, ze uitgenodigd voor de bies. We beschikken over een keen B-selectie. De turnsters in deze selecties zitten doen aan wedstrijden en komen iweek aan zes uur trainen, tdeze turnsters komen we uit |le landelijke C-lijn en daarin steren we redelijk. Het zal in t echter wel moeilij- om dit niveau vast te omdat na de Olympische van vorig jaar de normen iard zijn. We zullen echter trainen om toch op een goed »u te kunnen blijven acteren, fegstwaarschijnlijk komt er |i een D-lijn met wedstrijden Nel van Weele bij de balkoefening tijdens de tumtraining van de EMM-jeugd in de sportzaal aan de Leeuwenlaan in Temeuzen. fotocamile schelstraete op landelijk niveau en daar ligt dan ook weer een uitdaging. Naast onze jeugd- en selectie turnsters hebben we binnen onze vereniging ook nog een afdeling voor verstandelijk gehandicap ten, die uitstekend worden bege leid door een aparte groep men sen. Elke week zijn we verspreid over geheel Terneuzen wel 35 uur met turnen bezig." Marien Meijer, sinds 1988 lid van het bestuur en de functie van penningmeester bekledend: „Daar ligt voor het bestuur een belangrijke taak. We zijn al zeker acht jaar in overleg met de ge meente om te bekijken of wij als grote vereniging, die toch een be langrijke sociale functie vervult, geen centrale accommodatie kunnen krijgen. Nu werken we verspreid over Terneuzen in ver schillende gymnastiekzalen, die niet aan alle eisen voldoen. We hebben geen valkuil, het aan brengen van katrollen is moeilijk te verwezenlijken en ook het aan leggen van een tumblingbaan kan niet. Naast het feit, dat je bepaal de onderdelen niet kunt uitvoe ren, betekent het ook dat we ge regeld materiaal dubbel moeten aanschaffen. Met een eigen ac commodatie kan alles in dezelfde ruimte blijven. Ook werkt dat gemakkelijker voor de begeleiders, want die kunnen dat materiaal in bepaal de posities laten staan en nu moet je telkens alles weer opruimen. De andere dag moeten de scholie ren immers weer gymnastiekoe feningen doen. Het klaar zetten en opruimen van het materiaal kost tijd. Kostbare tijd die weer van de turntijd afgaat. Onze grootste wens is dan ook een cen trale accommodatie, een EMM- complex. We denken dan in de richting van gymnastiekzalen van de huidige scholengemeen schap De Rede. Over enkele jaren komen deze gymnastiekzalen vrij. Je kunt ze goed gebruiken als apart sportcomplex, want ze zijn niet geïntegreerd in het scho lengebouw. Daarnaast zou het in het plaatje van de gemeente Ter neuzen kunnen passen, want de accommodatie zou naadloos aan sluiten bij de accommodaties van de voetbalverenigingen en de at- letiekclub. Gezien de inspanning van de ge meente voor deze verenigingen zou het niet meer dan billijk zijn dat de turnvereniging nu aan de beurt is om een eigen accommo datie te realiseren. We voeren hierover met de gemeente over leg. Het zou schitterend zijn als we in ons jubileumjaar - we be staan in 1999 70 jaar - zicht zou den hebben op een nieuwe ac commodatie." EMM werkt ook landelijk aan een goede naam. „Vorig jaar heb ben we in de C-lijn de aanloop naar de nationale finales gehou den. Het werd een groot succes en de bond was zeer te spreken over onze aanpak. We hebben nu de toezegging, dat we in ons jubi leumjaar een groot turnevene- ment mogen organiseren. In 1999 worden in Terneuzen de nationa le finales in de B- en C-lijn ge houden. Dit betekent een grote uitdaging voor ons. Nog nooit eerder werd een turnevenement van dit kaliber in Zeeland gehou den. We hebben er vertrouwen in, want het huidige bestuur werkt uitstekend samen. Iedereen neemt zijn verantwoording en voert de taken optimaal uit. We verwachten tegen die tijd weer te kunnen beschikken over een gro te groep vrijwilligers en natuur lijk hopen we op een goede res pons van het bedrijfsleven en de gemeente Terneuzen, zodat we als vereniging, maar ook voor de stad Terneuzen iets moois neer kunnen zetten," aldus Nel van Weele en Marien Meijer, die bei den zeer tevreden zijn over de huidige gang van zaken binnen de turnvereniging EMM. 'Henk van de Voorde stdorpe - Timothy Poppe Westdorpe speelde afgelo- zondag een sterke partij 1 Pascal van Poecke. De lfe-speler tenniste in een [8® tempo dan de Hulsten- ®won met 8-5. Bovendien er in het dubbelspel voor gebroeders Van Poecke kruit gewassen tegen het owertennis' van Tim (zoals kortweg genoemd wordt) 1 hjn neef Menno Leeuwen- 1' Poppe hoopt met Drive 'Zeeuwse indoortitel te pro beren. Het team uit Sas van ett voert momenteel de Jêkjst aarli Qp pyjj-j. gg_ >or 'aartsrivaal' Sluis- Komende zomer mikt Tim ]pe eveneens op het kam- Rnschap met Drive. Of het vierde, dan wel de derde betreft. TENNIS "e wagen promotie naar keuze 'oor de derde klasse van de p-niencompetitie. Afgelopen F en eindigden we als derde in erde klasse. We kwamen en- Lm kk01* voor promotie, fopioen werd 't Halve Maantje i Vierhoeven werd tweede. L Promoveerden. Wij verlo- e voorlaatste competitiedag 8°osendaal met 4-2 van Vier- {ammer dat Menno er bij was. De laatste wed strijd moesten we in Goes spelen tegen 't Halve Maantje. Daar werd het 3-3. Het was daar een enorm feest, want het eerste van 't Halve Maantje was kampioen van Nederland geworden," vertelt Tim Poppe. De 25-jarige B2-speler is optimis tisch gestemd voor komend zo merseizoen. „We gaan voor het kampioenschap. Of het in de der de of vierde klasse is, dat maakt niet uit. We zijn sterker geworden door de komst van Guido van Poecke. Ook Mario Leenhouwers en Rinke van Remortel zijn B2- speler, terwijl Menno Leeuwen burg zelfs BI is geworden. Cor de Jonge gaat op zaterdag spelen. Ei genlijk wel zonde, want hij was een vaste waarde voor het team. In de wintercompetitie is onze doelstelling primair 'handhaving' en secundair 'kampioen worden'," stelt Poppe paradoxaal. Spannend Hij doelt op het feit dat de krachtsverschillen tussen de vijf teams in de indoorcompetitie niet zo groot zijn. En Drive heeft in de indoorcompetitie minder B-spe lers in de gelederen dan Sluiskil. „Bert Dutree en Cor de Jonge staan dan wel op de C2-lijst, ze winnen van Cl-spelers. Zij spelen altijd zo 'supergoed'. Ook Michael Pieters is dit jaar een vaste kracht in ons indoorteam. We kijken nu al uit naar de derby tegen Sluiskil op 7 december. Dat gaat er altijd spannend aan toe. Vorige keer won ik dik van Koert van den Ak ker. Toen had ik de vorm van de Tim Poppe: „De Bl-lijst moet haalbaar zijn." dag te pakken." Afgelopen week einde had Tim Poppe ook het juis te ritme te pakken tegen de jong ste Van Poecke. „Ik heb op tempo gespeeld en er rekening mee ge houden dat zijn backhand beter is dan zijn forehand. Bij mij is mijn forehand het sterkste wapen. Ik kwam veel naar het net. Dat doe ik anders niet zo vaak, maar tegen Pascal was het nodig. Zo hield ik hem onder druk. Komende zomer wil ik 'pieken' tijdens toernooien en competitie, want ik hoop Bi- speler te worden. Daar ligt mijn limiet. Als mijn service wat con stanter kan worden. Ik sla nog te veel dubbele fouten. De verschil len tussen de B-spelers in de regio zijn niet zo groot. Alleen spelers als Tim van Veldhoven en Boas Bierings steken er bovenuit. De foto wim kooyman rest is aan elkaar gewaagd." Tim werd destijds B2-speler door onder meer Cl-toernooizeges in Sas van Gent en Terneuzen. Beide keren versloeg hij in de finale Niek de Koster. „Vorig jaar dubbelde ik met Niek de Koster in het toernooi van De Zilveren Klomp in De Klinge. In de finale wonnen we van Stéfan Wouters, Belgisch kampioen tot Bram Schilleman uit Biervliet ontving tijdens de algemene ledenvergadering van De Eenhoornruiters een onderscheiding van de KNF, de Koninklijke Nederlandse Federatie van lande lijke rijverenigingen en ponyclubs. foto camile schelstraete Van onze paardensportmedewerker Oostburg - Tijdens de algemene ledenvergadering van de pas gestarte landelijke rijvereniging en poncylub De Een hoornruiters te Oostburg was er een federatie-onderschei- ding voor Bram Schilleman uit Biervliet. Namens de federatie speldde secretaresse van De Eenhoornrui ters Joke van Doesselaar bij Schilleman de zilveren draagspeld op. Dit voor zijn 25-jarig lidmaatschap van de KNF (Koninklijke Nederlandse Federatie van landelijke rijverenigingen en pony clubs) en de vele verdiensten voor de federatie. Dit ging vergezeld van een prachtig ingelijste oorkonde. Voor mevrouw Schilleman was er een boeket bloemen. Naast het 25-jarig lidmaatschap van de federatie is Bram Schilleman, die bij verschillende verenigin gen bestuursfuncties bekleedde, jarenlang dressuurjurylid voor alle klassen en ook bekend als parcoursbouwer en ontwerper in het Zeeuwse ruitersportwereldje en daarbuiten. Van onze paardensportmedewerker Oostburg - In Oostburg is de landelijke rijvereniging en pony club De Eenhoornruiters opgericht. Begin november werd een oriënteringsvergadering gehouden, waar een voorlopig bestuur werd gekozen. en met 16 jaar. Als D-speler, ik was toen 15 jaar, won ik toer nooien van Kloosterzande en Breskens. Op grote schema's, in Kloosterzande zelfs een schema van 64. Nog langer geleden won ik, met Annemarie Dobbeleir, in Evergem 'De Nacht der dubbels'. Ongelooflijk Enkele maanden geleden werd Tim Poppe op het park van TV Axel Oost-Zeeuws-Vlaams ten niskampioen. Hij versloeg in de B2-reeks achtereenvolgens Onno van Quekelberghe, Tom Huis en in de finale Reggie Bun. „Tegen Tom Huis ging het er ongelooflijk hard aan toe. Ik won met 6-3, 6-4. Reggie Bun was een onverwachte tegenstander daarna. Het werd 7- 6, 6-0. In de eerste set had ik moeite met de hoge topspin-bal- len van hem. Ik kon niet het ini tiatief nemen. Daarna ging het beter. Als mijn forehand eenmaal loopt..." Ondanks 'aanbiedingen' van an dere tennisclubs, zoals Animo, is Tim Poppe Drive trouw gebleven. „Ik ben gevraagd door een hele boel clubs uit de buurt, maar we hebben met Drive een goed team. Er is tevens een hele goede sfeer bij Drive. Het gaat goed met het tennis in Sas van Gent. Veel com petitieteams. Zolang iemand als Cor de Jonge (voorzitter techni sche commissie) er achter staat, gaat het allemaal prima. Met ons eerste team, het vlaggeschip, wil len we vrij hoog spelen en een beetje aantrekkelijk tennis laten Er gaven zich dertig personen op. De vereniging werd als lid aan gemeld bij de KNF (Koninklijke Nederlandse Federatie van lan delijke rijverenigingen en pony clubs) en van daaruit kreeg men groen licht om verder te werken. Maandag 24 november werd de Vlissingen - In Vlissingen heeft de Zeeuwse zwemjeugd van 'boven' de Schelde aan merkelijk minder landelijke finaleplaatsen gehaald dan de concurrentie in Terneuzen. De oogst in Vlissingen bleef be perkt tot Vlissingers Michiel Soolsma en Kaj Scholt. ZWEMMEN Soolsma werd zesde op de schoolslag en tiende op de vlin derslag. Scholt mag alleen star ten op de schoolslag, waarop hij de veertiende plaats behaalde. Anneloek Schrijvershof haalde de landelijke top-20 op de 100 meter vlinderslag. Met haar tijd van 1.27,4 eindigde zij op de ne gentiende plaats, net buiten de fi nales. UITSLAGEN VLISSINGEN MEISJES 100 meter vrije slag 1988 el: 1. Tama- rah Loppies (STV) 1.33,9, 2. Mirna Openeer (LUC) 1.37,5, 3. Linda van de Weele (GANB) 1.43,7. 100 meter schoolslag 1986: 1. Anne loek Schrijvershof (STV) 1.33,7, 2. Karin van der Draai (STV) 1.37,3, 3. Karin Jobse (LUC) 1.38,0. 400 meter vrije slag 1987:1. Marinka Bil (STV) 5.58,9, 2. Christel van de Guchte (STV) 6.16,8, 3. Leonie van den Berghe (ZEEL) 6,53,4. 100 meter rugslag 1988 el: 1. Tama- rah Loppies 1.42,5, 2. Linda van de Weele 1.48,5, 3. Antoinette Schijf (GAN) 1.49,6. 100 meter vlinderslag 1986: 1. Anne loek Schrijvershof 1.27,4, 2. Sophie Versluijs (STV) 1.30,3, 3. Karin van der Draai 1.34,4. JONGENS 100 meter vrije slag 1988 el: 1. Niels van der Heijden (STV) 1.35,0, 2. Len- nard Swennen (STV) 1.37,7, 3. Randy Butijn (ZEEL) 1.38,0. 100 meter schoolslag 1986:1. Michiel Soolsma (STV) 1.27,5, 2. Kaj Scholt (STV) 1.29,3, 3. Michiel Roos (LUC) 1.41,6. 400 meter vrije slag 1987: 1. Wesley Provoost (BEV) 6.34,1, 2. Ferdi Boe- lee (LUC) 6.40,0, 3. Benjamin Lauf- fer (OND) 6.40,2. 100 meter rugslag 1988 el: 1. Niels van der Heijden 1.44,1, 2. Randy Bu tijn 1.51,8, 3. Robbert-Jan Zwijnen- berg (STV) 1.52,3. 100 meter vlinderslag 1986: 1. Mi chiel Soolsma 1.23,8, 2. Kaj Scholt 1.29,2, 3. Michiel Roos 1.50,1. algemene ledenvergadering ge houden door het voorlopig be stuur, onder leiding van voorzit ter Theo Perdaen uit Sas van Gent, secretaresse Marleen van Doesselaar uit Hoek en bestuurs lid Mart Meijers uit IJzendijke. De agenda werd in vlot tempo af gewerkt. Hoofdmoot vormde de bestuursverkiezing. Als voorzit ter werd gekozen Johan Buize uit Nieuwvliet, Joke van Doesselaar uit Hoek werd secretaresse, Wout Bakker uit Sluis penning meester en als bestuursleden werden gekozen Elly Meyers uit IJzendijke en Michelle van Voren uit Biervliet. Theo Buyck uit Oostburg gaat De Eenhoornrui ters vertegenwoordigen in de kring Zeeuws-Vlaanderen en in de provinciale bond voor zee land. Marleen van Doesselaar wordt wedstrijdsecretaresse. De kersverse club telt nu 35 le den. Besloten werd om al in juli 1998 een kringconcours te hou den. De eerste activiteiten zijn zondag 21 december in de stal houderij Het Sluisse Veer te Sluis waar Mare en Laura Broodman de scepter zwaaien. Daar wordt een oefenspringcon cours gehouden met aansluitend een ringrijwedstrijd en vele at tracties. Houston - Basketballer Hakeem Olajuwon van de Houston Rock ets is de komende maanden uit geschakeld. De Nigeriaanse Amerikaan (34) is geopereerd aan de linker knie. Er is bescha digd weefsel weggehaald. Vol gens zijn club, waar ook Serge Zwikker speelt, is de ingreep succesvol verlopen. Van onze atletiekmedewerker Heikant - Els Zweistra uit Terneuzen was de snelste vrouw op de 13,2 ~kilometer lange Jef Thuy Memorial, een trimloop in Heikant. De Terneuzense liet een winnen de tijd noteren van 1 uur, 8 mi nuten en 49 seconden. De rest van de uitslag bij de vrouwen zag er alsvolgt uit: 2. Paula d'Huyvetter 1.12.27, 3. Griet van Enis 1.14.46, 4. Gwendoline van Boven 1.14.59, 5. Ann de Witte (allen België) 1.14.59.

de Stem | 1997 | | pagina 11