De Rede Terneuzen in één gebouw 'Opl won te k 4 Platteland staat nog heel wat te wachten' Basisschool 't Zand viert tienjarig bestaan Multifunctioneel centrum in gymzaal Boutens-collectie in Zeeuwse Bibliotheek Straatmakers in spe aan het werk in Sas POLITIE RAPPORT Boeren willen meer dan duizend meter Luxe appartementen aan Sportkade Sas 't Dui Man blij] voor sek Jiderha poging L™nbraken'een aut°l peStem L vj n aUe °P dezelfdl DE STEM ZEELAND Locatie aan Axelsestraat krijgt volgend jaar elf lokalen meer Raad Oostburg hakt knoop door Underground Dancehall in Kalashnikov Dow schenkt aan Zeldenrust-Steelant internetinstallatie Auto van de weg Geen voorrang Snelheidscontroles Inbraak Diefstal Aanrijding Onder invloed Winkeldiefstal Licht gewond Zware schade Inpraakavond plan buitengebied Sas Oostburg p4orwaarde1^' SSslffleden aW6rd I hdtoW1 tot inbraak f rgingT' °P het nachtsllj VRIJDAG 21 NOVEMBER 1997 Van onze verslaggever Terneuzen - De bestuurscom missie van scholengemeen schap De Rede in Terneuzen wil volgend jaar beginnen met de uitbreiding van de locatie aan de Axelsestraat. Het ge bouw aan de Zuidlandstraat, de huisvesting van het voor malige PH, wordt door deze uitbreiding afgestoten. De commissie wil alle leerlingen onderbrengen in het pand aan de Axelsestraat om de kosten te drukken en beter te werken. De locatie Axelsestraat wordt uitge breid met elf theorie- en drie theorievaklokalen. Bij onderwijskundige motieven valt te denken aan een betere in tegratie van het vbo en avo. Daarnaast is het in het kader van de 'lump-sum vergoeding' in het voortgezet onderwijs nagenoeg onmogelijk meerdere locaties te betalen waarin ook sprake is van een aanzienlijke leegstand. De uitbreiding moet in augustus 1999 klaar zijn. Een en ander hangt nog af van de wijziging van het bestemmingsplan. Momenteel is nog niet duidelijk wat er met het pand aan de Zuid landstraat gaat gebeuren. Dit houdt verband met de toekomst van het Zuidlandtheater. Dit komt door de nieuwe schouw burg op termijn ook leeg te staan. B en W gaan er in ieder geval vanuit dat het afstoten van de lo catie aan de Zuidlandstraat geen nadelige gevolgen heeft voor de gemeente. B en W van Terneuzen adviseren de gemeenteraad de uitbreiding op te nemen in het programma 1998. Voor de gevraagde uitbrei ding met veertien lokalen is een bedrag beschikbaar van ruim drie miljoen gulden. Daarnaast denkt de gemeente dat 630.000 gulden nodig is voor interne aan passingen. Het college heeft met de bestuurscommissie overeen stemming bereikt over het beta len van 1,2 miljoen gulden uit ei gen middelen. De uitbreiding van De Rede is onderdeel van het pro gramma huisvesting onderwijs 1998. De scholen Reuzenhoek, St. Antoniusschool en de Wiekslag zijn hierin opgenomen voor ver goedingen in verband met interne aanpassingen en verbeteringen. Het bestuur van de Aangeen- brugschool heeft een aanvraag ingediend voor uitbreiding van de huisvesting. Het gemeentebe stuur vindt dit een probleem om dat bij de school geen ruimte is om een aantal lokalen bij te bou wen. Om dit probleem op te los sen wordt momenteel gesproken over ruilen van gebouwen. Ge dacht wordt aan het pand van de Prins Willem van Oranjeschool aan de Leeuwenlaan. Over het ruilen is druk overleg gaande en en dat duurt nog wel even. Het bestuur van de school heeft daar om aangegeven het huisvestings probleem vooralsnog intern op te lossen. Van onze verslaggever Heinkenszand - „Plattelandsvernieuwing. Er staat ons nog heel wat te wachten," verzuchtte Zeeuws landbouwvoorman H. van der Maas gisteravond tijdens een forum in Heinkenszand. „Per dag verdwijnen in Nederland acht boeren. Vijftig procent van de boerenbedrijven is te klein voor de toekomst en 65 pro cent van de grotere bedrijven hebben geen opvolger." En ondanks die sombere cijfers was het geen sombere avond over de toekomst van het platteland. Want plattelandsvernieuwing is van alle tijden, zo werd door vele sprekers benadrukt. Wie had dertig jaar geleden gehoord van kamperen bij de boer Nu zijn er boeren die samen met de natuur beschermers en de recreatiesec tor plannen ontwikkelen om het platteland leefbaar te houden of leefbaarder te maken. Was daar een aantal jaren geleden mee aangekomen. Ondanks dat plattelandsvernieu wing van alle tijden is, is het be grip momenteel wel erg actueel. Natuur, recreatie, infrastructuur en wonen leggen naast landbouw in toenemende mate beslag op de beschikbare ruimte. Bovendien gaat het niet goed met de land bouwsector. De toekomstver wachtingen zijn niet rooskleurig en de boeren en hun standsorga nisaties zoeken uitwegen naar een zonnigere toekomst. En dat kan, aldus Van der Maas, als de ondernemer niet gefrustreerd wordt door de regelgeving. De overheid moet voorwaarden scheppen en ruimte bieden aan landbouwers met ideeën. Forumlid gedeputeerde G. van Zwieten stelde dat hij bij zijn contacten met de landelijke overheid bemerkt dat er mis schien in de toekomst mogelijk heden komen om bijvoorbeeld gebouwen in de polders ruimer te benutten dan nu mag. „En als dat kan, is er een scala aan moge lijkheden." Maar zover is het nog lang niet. Want nu zijn streekplannen nog heilig en kan een boer die mid den in een polder woont nauwe lijks een natuurcamping begin nen omdat hij dan zijn eigen gla zen ingooit, aldus Van der Maas. Want in het streekplan staat zo'n polder aangegeven als land bouwgebied en daar valt niet aan te tornen. Plattelandsvernieuwing is ook inspelen op wat de markt vraagt, zo stelde een boerin vanuit de goed gevulde zaal. Ze verkoopt haar eieren niet meer, maar slaat ze stuk boven de pan en verkoopt vervolgens spiegeleieren en ome letten aan de toeristen. „Brengt heel wat meer op." De WD-fractie kwam met het voorstel om de gymzaal helemaal te slopen om vervolgens op deze plaats een geheel nieuw multi functioneel centrum neer te zetten waarin alle gebruikers hun activi teiten kunnen uitoefenen. De frac tie vroeg het college tegelijkertijd te onderzoeken of het gymonder- wijs van de basisschool in het sportcomplex De Eenhoorn in Oostburg kan plaatsvinden. De kinderen zouden dan met bussen van Zuidzande naar Oostburg vervoerd kunnen worden. „Onze bedoeling achter deze motie is een stuk toekomstvisie ontwikkelen. Is het niet zonde om zoveel geld in een verouderd gebouw te stoppen? Daarnaast streven we naar een voor ieder aanvaardbare oplos sing. Vandaar dat wij het college verzoeken de mogelijkheid van een nieuw centrum te bekijken," aldus J. Provoost. De WD-motie kreeg echter geen bijval. Wethouder C. Bolijn stelde dat het WD-voorstel leuk klonk, maar handen vol met geld kost. „Als het financieel haalbaar zou zijn, was ons voorstel anders ge weest en zouden we een splinter nieuw gebouw neerzetten. Laat dat duidelijk zijn. Maar met de huidige mogelijkheden kunnen we ook heel wat kanten uit. Het ge bouw voldoet uitstekend aan de gevraagde eisen." Ook de PvdA bracht een motie in stemming. Deze fractie bleef van mening dat het collegevoorstel on voldoende rekening houdt met de wensen van de huidige gebruikers (dit geldt voornamelijk voor mu ziekgezelschap Veronica, red.) en niet voldoet aan de normen met betrekking tot oppervlakte die nu al gesteld mogen worden aan een peuterspeelzaal. Het plan houdt volgens de PvdA eveneens geen rekening met een eventuele ver groting van het aantal leerlingen voor de basisschool bij uitbreiding van een asielzoekerscentrum waardoor er meer ruimte nodig is voor bijvoorbeeld schooluitvoe- ringen. In de motie vroeg de fractie het college te zorgen voor een goede r Een 'kaas- en muisspel' was onderdeel van de festiviteiten op basisschool 't Zand. Van onze verslaggeefster Oostburg - Ondanks moties van WD en PvdA is gisteravond tijdens de Oostburgse raadsvergadering de knoop doorgehakt. De huidige gymzaal van Zuidzande wordt voor 343.000 gulden verbouwd tot multifunctioneel centrum. Een meerderheid (D&T, CDA en de drie wethouders) steunde het collegevoorstel. D66, PvdA en WD stemden tegen. Van onze verslaggeefster Zandstraat - Spelletjes uit grootmoeders tijd, de wijka gent, een clown en wafels met suiker en slagroom. Hierop werden de 35 leerlingen van basisschool 't Zand uit Zandstraat gisteren getrakteerd. De school bestond tien jaar en dat werd de hele dag gevierd. Tien jaar geleden werden de la gere school St. Petrus en kleu terschool De Zandmannetjes in een nieuw schoolgebouw samen gevoegd tot de huidige basis school 't Zand. De leerlingen hadden de jubile rende school van binnen en bui ten versierd. De hele morgen konden de kinderen diverse balspelletjes uit grootmoeders tijd doen. Daarna verblijdde de wijkagent de feestgangers met een bezoek. Hij vertelde van al les over zijn werk en vooral de handboeien, die hij had meege bracht, vonden de kinderen ge weldig interessant. Nadat een FOTO WIM KOOYMAN aantal leerlingen geboeid en weer bevrijd werden, was het tijd voor de lunch. De kinderen moesten namelijk 'verplicht' overblijven. Hiervoor werden zij 'beloond' met Brusselse wafels, versierd met suiker en slagroom. Met een optreden van een clown werd het feest afgesloten. tijdelijke oplossing voor de peu terspeelzaal en zo snel mogelijk een nieuwe peuterspeelzaal te bouwen en de gymzaal verder aan te passen voor de andere gebrui kers. Ook deze motie kreeg geen steun. A. Verhage (D66) stelde voor de gymzaal een stuk uit te breiden maar ook dit voorstel werd verworpen. Na maandenlange vertraging kan worden begonnen met de verbou wing van de gymzaal. Terneuzen - Jongerencentrum Kalashnikov in Terneuzen houdt zaterdagavond 29 november weer een Underground Dancehall. Er kan vanaf 21.00 gedanst worden op uiteenlopende beats. De vijf dj's, waaronder Muts, Duts, Sux en Error, zijn gespe cialiseerd in break-beatstijlen die zij zelf omschrijven als het cybertechnojazz-jungle up bea- thiphoptrippunkscratchphunk (funk). Toegang is vrij. Van onze verslaggeefster Terneuzen - Dankzij Dow Bene lux kunnen leerlingen van het Terneuzense Zeldenrust-Steelant College sinds deze week internet ten in de mediatheek. Vanwege het honderdjarig bestaan van Dow schonk het bedrijf de school een pc, printer en zogenaamde ISBN-kaart waardoor de Zelden- rust-leerlingen nu over een eigen internetaansluiting beschikken. Nadat W. van Loon van Dow de gift ter waarde van vijfduizend gulden in de mediatheek had neergezet, werd het cadeau direct door leerlingen in gebruik geno men. Zij verzonden hun dankbe tuigingen per e-mail naar het kantoor in Terneuzen. Van onze verslaggever Middelburg - Een zeer bijzon dere, op middeleeuwse wijze versierde uitgave van de Beat rijs (1908) van de dichter P. C. Boutens, is een van de in het oog springende objecten die de komende tijd te zien zijn op een overzichtstentoonstelling in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. De Bibliotheek heeft vorig jaar een groot aantal boeken gekocht uit de nalatenschap van Bou tens. Samen met het werk dat de bi bliotheek reeds bezat, ontstond hierdoor een omvangrijke Bou tens-collectie. Deze is nu het on derwerp van de tentoonstelling Dar is niet éem die eenzaam gaat als ik....Uit de nalatenschap van P. C. Boutens. Aanleiding tot het samenstellen van de tentoonstelling is de re cente aankoop door de biblio theek van nog een aantal bijzon dere exemplaren. Daarbij be vond zich de genoemde Beatrijs waarvan er maar drie exempla ren bestaan. De expositie omvat verder hand schriftelijk materiaal, oorspron kelijk werk en vertalingen door Boutens, publicaties, bloemle zingen uit en vertalingen van zijn werk. Een van de hoogte punten is het Liber Amicorum, een huldebundel die de dichter op zijn zeventigste verjaardag kreeg. In deze bundel staan handge schreven bijdragen van beroem de schrijvers en kunstenaars uit zijn tijd, onder wie Willem Kloos, J. C. Bloem en Adriaan Roland Holst. Tegelijk met de opening van de tentoonstelling verschijnt er een catalogus, getiteld De P. C. Bou tens-collectie van de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. In ruim tweehonderd pagina's be schrijft het de totale collectie. Daarnaast zijn in het boek inlei dingen opgenomen over de col lectie, het leven van Boutens en zijn dichterschap. Het boek wordt uitgegeven door Schip houwer en Brinkman in Amster dam, in een oplage van driehon derd exemplaren. Het is in de bi bliotheek te koop voor 36,50. De tentoonstelling duurt van 21 november tot 11 januari. De bi bliotheek is geopend op maan dag van 17.30 tot 21.00 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur en op zater dag van 10.00 tot 13.00 uur. Van onze verslaggeefster Sas van Gent - Een leerlin- genploeg straatmakers, die momenteel werkzaam is in de Mauritsstraat in Sas van Gent, werd gisteren op de am bachtelijke vingers gekeken. Afgevaardigden van gemeen te, aannemersbedrijf De Ruijsscher en Zn. uit Biervliet en de SGP, waar de ploeg in dienst is, brachten gisteren een werkbezoek aan de zes straatmakers in spe. De leerlingenploeg is in dienst bij het Samenwerkingsverband Praktijkopleidingen Grond- weg- en waterbouw (SGP) regio Zeeuws-Vlaanderen en staat on der leiding van vakbekwaam leermeester F. de Kort. Het be- stratingsproject wordt uitge voerd onder auspiciën van het Biervlietse Aannemersbedrijf dat lid is van het SGP. De ploeg neemt tot na de winter een aantal straten in Sas van Gent onder handen. Sinds april hebben de jongens de Ivoystraat, Frederik Hendrikplantsoen, Coehoorn- straat, Vassysstraat en de Bal juwstraat bestraat. Momenteel zijn ze bezig in de Mauritsstraat. Tijdens het werkbezoek in de Mauritsstraat mocht wethouder R. de Mul een zogenaamde loader berijden. Met deze machine kun nen stoepranden tot 25 kilo ver voerd worden. Het apparaat zorgt ervoor dat de rug van straatmakers langer mee gaat. Dit SPG is opgericht door we genbouwbedrijven en biedt leer lingen naast een tweejarige vak opleiding als straatmaker of we genbouwer ook een baan bij één van de deelnemende bedrijven. Voorwaarde is wel dat de leerlin gen hun diploma behalen. Leer lingen werken vier dagen per week voor een CAO-loon en gaan daarbij een dag per week naar school. De straatmakersopleiding wordt ondersteund door Rijkswater staat, provincie en de meeste ge meenten uit de regio Zeeuws- Vlaanderen, waaronder Sas van Gent. Hierdoor kan de opleiding permanent doorgaan en krijgen de leerlingen de kans om het straatmakersvak te leren. De op leiding wordt gezien als een bij zondere bijdrage tot het behoud van het vakmanschap in de toe komst. Wegenbouwbedrijven en gemeenten die meedoen, kunnen ook him voordeel doen met de aankomende vaklieden omdat de leerlingen worden gezocht in de regio. In Zeeuws-Vlaanderen be staat immers een groot tekort aan straatmakers en wegenbou- Wethouder R. de Mul 'demonstreert' een zogenaamde loader aan de leerlingenploeg straatmakers die bezig is in de Sasse Mauritsstraat. Terneuzen - Een autobestuur der uit Strijen is donderdag morgen met zijn wagen op de mr. F.J. Haarmanweg tegen een lichtmast gebotst. Auto en lantaarnpaal raakten bescha digd. Hulst/Terneuzen - Bij een snel heidscontrole op de provincia- leweg N252 zijn 34 bekeruin- gen uitgedeeld. Er geldt een maximsnelheid van 80 kilome ter, de hoogst gemeten snelheid bedroeg 125. De politie kondigt in de komende periode de vol gende radarcontroles aan: op 28 november op de rijksweg N61 in Vogelwaarde, op 14 de cember op de Julianastraat en Vylainweg in Heikant, op 16 december aan de Hengstdijk straat in Hengstdijk en en dag later op de Absdaalseweg tus sen Axel en Hulst. Terneuzen - In de nacht van woensdag op donderdag is in gebroken in een woning aan de Arnelaan. Er is persoonlijke bescheiden ontvreemd. Terneuzen - Tussen woensdag avond en donderdagmorgen is ingebroken in de auto van een Terneuzenaar. Uit de wagen, die stond geparkeerd in de Gouwestraat, verdween een portemonnee met daarin een bedrag van zo'n 200 gulden. Hoek - Een automobilist uit Westdorpe bemerkte woens dagmiddag op de Hoekseweg te laat dat een voor hem rijdende auto, bestuurd door een man uit Oostburg, afremde. Een kop-staartbotsing met aan zienlijke schade was het ge volg. Terneuzen - Een autombiliste uit Breskens verleende woens dagmiddag geen voorrang toen zij vanaf het Stadhuis plein de Scheldeboulevard op reed. Een botsing met een auto, bestuurd door een inwoner van Bergen op Zoom, was het ge volg. Beide voertuigen raakten beschadigd. Terneuzen - De politie heeft de in nacht van woensdag op don derdag op de Kennedylaan een automobiliste aangehouden. Zij bleek met een alcoholpro millage van ruim 0,8 te veel te hebben gedronken. Terneuzen - Een Terneuzenaar werd woensdagmiddag in een winkel aan de Alvarezlaan be trapt op diefstal van een pakje shag van f 6,70. De man kreeg een boete van 220 gulden. Terneuzen - Doordat een voet gangster uit Terneuzen woens dagavond tegen acht uur bij het oversteken niet goed uit keek, werd zij aangereden door een auto, bestuurd door een Terneuzense. Die kon de vrouw niet meer ontwijken. De voet gangster belandde met kneu zingen aan beide benen in het ziekenhuis. Kloosterzande - Twee auto's hebben woensdagavond zware schade opgelopen bij een aan rijding op de kruising Eeckse- weg/Hulsterweg/Groenen- dijk/Waterstraat. Een automo biliste uit Kloosterzande ver leende, komende vanaf de Eeckseweg, geen voorrang aan een auto, bestuurd door een man uit Vogelwaarde. Van onze verslaggeefster Sas van Gent - De inspraakavond van het voorontwerp Be stemmingsplan Buitengebied derde herziening Sas van Gffl'-I werd gisteravond slechts door zeven gebruikers van het buiten-I gebied bijgewoond. Desalniettemin werd het stand punt van de boeren duidelijk: zij zijn blij dat nieuwe vestiging van intensieve veehouderijbedrijven in de gemeente Sas van Gent een halt wordt toegeroepen. Het vloeroppervlak dat voor bestaan de agrarische bedrijven is toege staan om intensieve veehouderij als neventak te bedrijven, 1000 vierkante meter, vonden ze echter te klein. Er zit echter druk achter de gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan buitenge bied omdat eind oktober tien aan vragen van intensieve veehoude rijbedrijven bij de gemeente Sas van Gent binnenkwamen. Het bedrijfsvloeroppervlak van 1000 vierkante meter dat gebruikt kan worden als neventak, was volgens de zeven aanwezigen te klein. Vijftienhonderd vierkante meter, dat zou pas economisch rendabel zijn. Projectleider R. Louwes: „Voor een zelfstandige tak is 1000 vierkante meter niet genoeg, maar u kunt er wel ®j aanvullend inkomen uit halen. een vloeroppervlak van bijw®] beeld 2000 is toegestaan, snel mee met de schaalverfjoj ting." Burgemeester Van Rest zei gemeente de provinciale ricbtt qua oppervlak wil volgen om1 ze niet het risico wil lopen daU plan net als in 1995 niet door deputeerde Staten wordt keurd. „Dus wat nu wordt, is een tijdnoodbeleid, Van Waes uit Westdorpe. Rest erkende dat de gedeelten, herziening van het plan uit n° geboren is. Zij zei echter da]* provincie en Rijk goede rich nen hebben met betrekking to vestigingsbeleid, het oorspro® lijke plan weer wordt opgep^j De gedeeltelijke herziening H het bestemmingsplan buik 8 bied derde herziening ligt to met 8 december ten inzage op gemeentehuis. Van onze verslaggeefster Sas van Gent - Aan de Sportkade in Sas van Gent komt een modern appartementencomplex te staan: Residentie Lunet. Twee penthouses, acht hoek- en acht tussenappartementenmet balkon of terras aan de kanaalzijde zijn er te verdelen onder de liefhebbers die hiervoor 266.000 tot 375.000 gulden willen neertellen. Naar verwachting is het complex, dat vijf verdiepingen telt, maart 1999 gereed en de totale kosten zijn zo'n vijf miljoen. Dit bleek gisteren tijdens de presentatie van het plan door de gemeente Sas van Gent, Aannemingsbedrijf Gebrs. van de Poel, Architectenbureau Verplancke Partners en Kindt en Biesbroeck Onroerend Goed bv. De planologische procedures voor het plan zijn onlangs gestart en het plan ligt nu ter inzage. „Als het gereed is, hebben we iets moois. Dan hebben we onze eigen Kop van Zuid," zei burgemeester Van Rest. „De gemeente is bere trots op het nog te realiseren ap partementencomplex, dat komt te staan op een markante plek, na melijk bij de ingang van Sas van Gent. We hebben er al een passan tensteiger, maar het is de bedoe ling dat er ook een wandelgebied, een café en een opvang voor boot jes komt. Ik heb voor mijn oude dag al iets gereserveerd," aldus de burgemeester. Als alles volgens plan verloopt, wordt maart 1998 met de bouw begonnen. Een jaar later moet de residentie voltooid zijn. Er komen drie verschillende soorten appar tementen: twee penthouses a 375.000 gulden, acht hoekappar- tementen a 269.000 gulden en acht tussenappartementen a 266.000 gulden. De garages variëren in prijs van 25.000 gulden tot 35.0011 gulden per stuk. Rondom het hele gebouw komt parkeergelegenheid. Aan de vei ligheid wordt veel aandacht ge schonken. Zo beschikken alle wo ningen over een videophone. De bewoner kan de bezoekers die aanbellen horen én zien doormid del van een beeldscherm in de wo ning. In samenwerking met de po litie wordt gestreefd om te vol doen aan de normen en eisen die gesteld worden aan veiligheid. De doelgroep die men voor Resi dentie Lunet voor ogen heeft,# vijftig-plussers. De eerste vier op ties, waaronder één voor een thouse, zijn al binnen. Wan het complex een succes is, komt er j eventueel nog eenzelfde compta aan het kanaal te staan. Van onze verslaggeefster Retranchement - mingsvereniging 't Zeeuws-Vlaanderen stuk natuurgebied, j Zwinweide nabij Re worden gebruikt als De groenstrook grer De Wildhof De eigenaar van De W: Van onze verslaggeefster Oostburg - Het opknl meente Oostburg is n| tot niet uitvoerbaar, de huidige hoge woon Bescheiden nieuwbouw! nanciële steun is nodig verdergaande afname va wonertal te voorkomen.1 het Oostburgse college v J in zijn zienswijze op hetj bouwprogramma 1997- de provincie Zeeland. B en W zijn het met Gedd Staten eens dat een aaij uitbreiding van het aantJ gen, gezien de afname] West-Zeeuws-Vlaamse tal, niet aan de orde is. ,J meente wordt hiermee een groot probleem gepld merken dat de moderne! sen niet gering zijn. spitst zich toe op Nieuwbouw is de meest i en doeltreffende manier! deze vraag te voldoen. Volgens het college kanl ningaanbod in evenwichl met de kwalitatieve vraa nieuwbouw kan worden! seerd. GS is een voorsta» het opknappen van bestap ningen. 'Herstructurer men ze dat daar. Maar vol| Oostburgse gemeentebea dit slechts een theoretisch lijkheid om tegemoet ta aan de vraag naar kwalitq „Herstructurering breng 5 kosten met zich me| naast kan op korte ter: worden ingespeeld op de j tieve vraag." Volgens B en W heeft j de Van Zwieten aangege| in te spannen voor extra f J woor het opknappen. J van deze financiële stel (Van onze rechtbankmedewerkl Middelburg - De 27-ja| |wie twee weken gelee? waarvan zes manden vel ™g en aanranding, mol be rechtbank achtte gist» aten wel bewezen, maar 0! dat als Van de S. in een I noet worden opgenomen an zijn drankverslaving 1| toch wel duidelijk ml iaL wanneer en hoe iaj Psychiaters moeten daarol en advies over uitbreng! ®e hjd blijft Van de R. 1 oorlopige hechtenis zitten! e8'n augustus ontmoette I k,oae Uissingse stationsrel reen 44-jarige Etten-Leu* V zoek was naar een hotelb Van haar met zil'n er naar een hotel te ba r; reci1tbankmedewerkeJ iJ'^DeSa-janl hn In Middelb la &crusstrat van -i seist 8ïde'il. schadevergl Ikend l grotendeelsi lonino' terecht voorl peurde d°odslag- De intL fónT 1Jzerdraadje 'rf L fi' P.dle manier de deu] en van K-™oral°mhetv| ugs kon^kopen.aarmee h

de Stem | 1997 | | pagina 16