WD Axel belandt in grote crisis 95 SARA >$7 NAAR... Afzwemmen voor diploma Zwem-ABC Woningcorporaties denken na over nauwe samenwerking WEER! IKIEEDJES 'We zijn denk ik de enige vijfstemmige folksong-groep DAG klapper PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN ende" telijke doo^ (Helft kandidatenlijst trekt zich terug Roep om nieuwe verkiezingen Ruim 530 in EUROPA DE STEM Jo Boeding voor derde maal hengelkampioen Kloortje-leden naar NK twirl PESTEM ZEELAND C2 Kunsthars-sieraden in bibliotheek van Kloosterzande De Morressingers uit Hulst treden in Porgy Bess voor het eerst officieel op Aardenburg Kaartingen Koersbal Schietingen I I I I I DINSDAG 18 NOVEMBER 1997 sur Irticulieren I jubileum, huwelijk, verloving, Is, examen, Abraham enz. 1 lom 0,65 incl. B.T.W., egel verplicht. 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W. Éven op aanvraag. Iieef uw tekst 2 dagen vóór e kantoren: Breda: Spinveld 55; aat 11Hulst: Baudeloo 16 richten aan De Stem Brabants 29,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. voor teksten, foto's en tekeningen m redenen te weigeren. rachtgever van deze advertentie bekend te zijn. Indien er een an een telefoonnummer gewenst h te legitimeren, ter voorkoming :r is gerechtigd naam van de d te maken. Uitgever is niet in de advertentie voorkomende Heksten. poor Frank Deij ^el - De WD in Axel is kort voor de gemeenteraadsverkie- zingen in een crisis beland. De helft van de kandidatenlijst beeft zich teruggetrokken uit onvrede met de gang van za ten rond de benoeming van L. jen Doelder-van de Voorde tot lijsttrekker en P. Apers tot nummer twee op de lijst. De verkiezingscommissie wil dat bet hoofdbestuur van de WD oieuwe verkiezingen uit schrijft- DenDoelder was op een bijna on verkiesbare vijfde plaats gezet (ie WD heeft nu vier zetels in tal) en P. Apers op de vierde plaats. Een door het tweetal ge mobiliseerd groepje volgelingen wist de volgorde op de lijst echter tijdens de ledenvergadering van 3 november in het voordeel van Den Doelder en Apers om te gooi en. Dit ging onder meer ten koste van de door de verkiezingscommissie naar voren geschoven beoogd lijsttrekker T. Marteijn, die zich staande de vergadering al terug trok, en P. Snoodijk. Snoodijk stond aanvankelijk op een ver kiesbare derde plaats, maar kwam op de plaats van Den Doel der (5) terecht. Hij trok zich daags na de vergadering terug en wil ook geen deel meer uitmaken van de propagandacommissie van de WD. Snoodijk kreeg te maken met het opschuiven van R. Vriens ten koste van hemzelf, terwijl Vriens in eerst instantie had aangegeven niet geïnteresseerd te zijn in een verkiesbare plaats. De actie van Den Doelder en Apers trekt diepe sporen door de partij. Inmiddels hebben ook lijstduwer A. Cambier, Frans de Feyter, Harald Verstraeten en Els Pot bedankt. Het zittend raadslid J. Wijnacker (derde plaats) aar zelde tot gisteravond bij welk kamp hij zich moest aansluiten, maar besloot toch op de lijst te blijven. Wijnacker wilde gisteren niet aan de telefoon komen om zijn beslissing toe te lichten. Hij liet via een medewerker op zijn bedrijf weten 'geen interesse' te hebben. Gisteren was de laatste dag dat de gekozen leden hun kandida tuur konden bevestigen. Secreta ris J. Vroon spreekt van een zor gelijke situatie, maar toont zich tegelijkertijd gelukkig dat zoveel mensen zich consequent toonden. - „Onze voordracht werd breed ge dragen. We hadden goede argu menten om de lijst samen te stel len zoals we hebben gedaan. We wilden nieuwe gezichten en de opvolging van Apers, die er over vier jaar echt mee ophoudt, veilig stellen. De oude ploeg blijft nu zitten en we hebben niet de meest sterke lijst, dat is een slechte zaak voor de VVD. Daar zijn we zeker niet gelukkig mee." Omdat de verkiezingscommissie geen bevoegdheid heeft zelf naar het hoofdbestuur te stappen, wordt de afdeling Oost-Zeeuws-Vlaan- deren ingeschakeld, zegt ze. De voordracht van de commissie werd in oktober ondermijnd door een oproep van Den Doelder en Apers om het tweetal hoger op de lijst te zetten. Met name de be langstelling van Den Doelder voor de lijsttrekkerspost in com binatie met een eventueel wet houderschap wekte bij de com missie verbazing. Den Doelder had zelf oud-raads lid Marteijn gevraagd terug te keren omdat er binnen de WD geen geschikte wethouderskandi daat was. De belangstelling voor Den Doelder voor de hoge post werd mede ingegeven door de po sitieve opstelling van wethouder J. van Schaik van de PvdA. Tij dens de vergadering van 3 no vember zei Den Doelder dat wet houder J. van Schaik haar in de wandelgangen had verteld dat de kans op een derde en WD-wet houder (Axel heeft er nu twee, CDA en PvdA)) reëel was. Apers, uit Koewacht afkomstig, vond de vierde plaats een belediging voor de dorpen Koewacht en Zuiddor- pe, die hem altijd hadden ge steund. Vroon hoopt dat het hoofdbe stuur op korte termijn een beslis sing neemt. De partij heeft tot 20 januar de tijd op de kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezin gen bij de gemeente Axel aan te melden. Van onze verslaggever Axel/Temeuzen - Woningbouwvereniging Terneuzen en de Re gionale Zeeuws-Vlaamse Woningbouwvereniging in Axel den ken na over een nauwere samenwerking die op termijn kan uit monden in een fusie. Uiteraard hebben we aan gedacht, maar zonder foti dat had je niet verwacht. Van harte namens Parubemibr Kazan, j 50 Noordstraat Vismarkt Burchtstraat Garenmarkt Noordstraat W.C. Zuidpolder figen irpen (4x) en klaas Beide corporaties zien de voorde- ]tn van een nauwere samenwer king in, zo lieten ze gisteren weten ineen brief aan alle medewerkers. Aan de besturen van beide corpo raties wordt voorgesteld een on derzoek naar deze nauwere sa- nenwerking te laten doen. Hier voor wordt een onafhankelijk en extern bureau ingeschakeld. Het overleg tussen beide partners ver leert echter nog in een zeer pril stadium. Gezien de situatie in de sociale huursector en de specifieke om- I Kloosterzande - Tot 5 december 1 is in de openbare bibliotheek van lïïoosferzande een expositie te I ren van sieraden in kunsthars. I .trinette Hopkins-Hogenboom uit 1 Lamswaarde vervaardigde deze I sieraden uit kunsthars die met de 1 tad gevormd zijn rond geslepen I half edelstenen. De vorm van de ;n is meestal geïnspireerd lioordevorm en het karakter van liestenen eventueel door de per iston die het sieraad gaat dragen, lie verzameling is te bezichtigen lil de speciale vitrinekast tijdens lie normale openingsuren van de I bibliotheek. Bezorgklachten, abonnementen- administratie, lezers- en fotoservice: BEL LEZERSCONTACT 076 - 5 312 312 Bandag t/m vrijdag 8.00 - 17.00 uur zaterdag 8.00- 12.00 uur EDITIE ZEELAND Redactie Terneuzen: Elandstraat 32,4532 CG, Won 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Rei] (plv. ed.chef). Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Liselotte van Werkhoven. Radactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA Woon 0118-652739, fax 0118-652738, Macteur: Emile Calon (provincieverslaggever). Radactie Hulst: 16,4561 ES. 1114-372777 en 0114-372776, 'ax 0114-37277! facteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Jon Koomen, telefoon 0115 - 645751 Nag 0115-645753). Advertenties: lolst, Baudeloo 16,4561 ES. 'ameuzen, Zuidlandstraat 32,4532 CG. tailhandels-, diensten-, B-to-B-, O'tgaans- en toerisme-advertenties: raefoon 0114-372772, fax 0114-372771 rubrieksadvertenties (Kleintjes): «000076-5312313, fax 076-5312340. ««berichten, dankbetuigingen en «Mrteadvertenties: ajefoon 076-5312550, fax 076-5312340. jsoneels-, opleidingen- en cursussen- "Wertenties: Woon 076-5312240, fax 076-5312242. roerend goed-, financiële diensten- «arvoersadvertenties: «114,72772,fax 0,14-372771. Huh °"ische °peningstijden: jjj'. ^henties, familieberichten, etuigingen en geboorte- "Wenties: dagelijks 9.00-20.30 uur. *"9e advertenties: *kil, t/m "rijdag 8.30 tot 17.00 uur. *tm»l,!0KirschtE"worde" oirgcïoerd KnUitgev j!"9 ,Jn algemene «ooiwaarden 4mi(Jedp 3atscUapplj Zuidwest-Nederland B.V. 9e en voor het advertentiewezen, standigheden binnen Zeeuws- Vlaanderen lijkt bundeling van krachten volgens directeur C. Reinhoudt van de Axelse vereni ging en E. van Exter van de Ter- neuzense corporatie een logische stap. „Er vindt geen bevolkings groei van betekenis plaats, de toe nemende vergrijzing vraagt om een aangepast woningaanbod en de huursector krimpt in. De ver wachting is dat schaalvergroting en een efficiënte bedrijfsvoering een positief effect zullen hebben op de marktpositie van zowel Wo ningbouwvereniging Terneuzen als Regionale Zeeuws-Vlaamse Woningbouwvereniging." Onderwerp van het onderzoek zijn de financiële situatie, de be- heerstechnische situatie en marktomstandigheden bij beide corporaties. De resultaten van dit onderzoek moeten uitwijzen of een fusie op termijn wenselijk is. Als fusie geen haalbare kaart is dan wordt voor een andere wijze van samenwerking gekozen. Als het onderzoek inderdaad wordt uitgevoerd dan moet deze studie voor 1 mei 1998 zijn afgerond. Beide besturen nemen nog deze maand een besluit over het onder zoek naar de wenselijkheid van een fusie en de bijbehorende in tentieverklaring. Het is volgens beide besturen de bedoeling om bij fusie of een andere vorm van samenwerking behoud van werk gelegenheid voor het huidige vaste personeel van beide corporaties als uitgangspunt te kiezen. De mogelijke fusie of nauwere sa menwerking doet volgens beide directeuren geen afbreuk aan de reeds opgebouwde samenwerking met de overige Zeeuws-Vlaamse corporaties. „Zowel Woning bouwvereniging Terneuzen als Regionale Zeeuws-Vlaamse Wo ningbouwvereniging hecht veel waarde aan een goede band met alle Zeeuws-Vlaamse woningcor poraties." Na het behalen van het nieuwe certificaat Zwem-ABC brachten twee cursisten hun ervaringen meteen in praktijk in zwembad De Hon- te in Terneuzen. foto wim kooyman Van onze verslaggeefster Terneuzen - In zwembad De Honte zwommen gistermid dag 23 volwassen mannen en vrouwen met een T-shirt aan enkele baantjes. Zij moesten afzwemmen voor de cursus van de Nationale Raad Zwemdiploma's. Volgend jaar oktober worden de nieuwe zwemdiploma's ingevoerd, het Zwem-ABC, en daarvoor moesten de zwemonderwij zers wel bijgeschoold worden. Zwemonderwijzers uit Terneu zen, Hulst, Oostburg, Sluis-Aar- denburg, Axel en Sas van Gent hebben drie dagen praktijk- en theorieles gehad van Titeke Post- ma van de Nationale Raad Zwemdiploma's. De laatste dag werd gisteren afgesloten met de uitreiking van de certificaten. Kinderen kunnen nog steeds af zonderlijk de diploma's A, B en C halen. Verschil is dat kinderen nu al tijdens A leren wat ze voorheen pas bij C leerden. Het wordt al leen steeds een beetje moeilijker. Het belangrijkste van de nieuwe methode is, dat kinderen zich zo snel mogelijk kunnen redden zonder drijfmiddelen. Dat een kind zich in het water kan redden ook al kan het nog niet zwem men. De onderwijzers moesten giste ren met name dit 'survival' ge deelte in de praktijk uitvoeren. Tijdens de evaluatie van de laat ste les zaten ze nog na te hijgen want het was vermoeiend ge weest. Docente Postma prees haar leer lingen na afloop om de goede ver richtingen. Zij complimenteerde de Zeeuws-Vlaamse groep nog met de ijver die ze allen aan de dag hadden gelegd met het huis werk dat ze moesten doen. Onder het toeziend oog van wethouder P. Hamelinck van Sportzaken kregen de 23 cursisten hun certi ficaat uitgereikt. Daarna aanschouwde de wethou der een les van kinderen die hun eerste zwemlessen pas achter de rug hebben en die gegeven werd door twee Terneuzense cursisten. Daar werd duidelijk wat er pre cies met het nieuwe Zwem-ABC bedoeld werd. Kinderen van 5 en 6 jaar werden op alle mogelijke manieren 'wa- tervrij' gemaakt. Ze sprongen in het water, doken onder water, spartelden op buik en rug naar de overkant zonder dat ze konden zwemmen. Door Jeanette Vergouwen Hulst - Tien mensen die ge woon graag zingen, vormen samen De Morressingers. Elke donderdagavond repeteren zij in de kantine van het meubel bedrijf. Het repertoire groeit en het plezier om samen folk, traditionals en country in te studeren, neemt alleen maar toe. De Morressingers bestaan ongeveer drie jaar en eind de ze maand treden ze voor het eerst officieel naar buiten. Oprichter en stimulator Henk de Smet gooide in 1994 bij de perso neelsvereniging van Morres het balletje op. „Zelf ben ik bariton en ik ben jaren lid van een koor geweest. Ik dacht, zo moeten er meer zijn. En ja hoor, meteen zes tien aanmeldingen. We hebben een paar maanden de boel afge tast en toen bleek dat sommigen liever op de solotoer gingen, dun de de groep wat uit. Het meren deel bestaat dus uit mensen die werken bij Morres. Dit bedrijf sponsort ons en stelt de ruimte beschikbaar. Nu zijn we nog met tien zangers, zes vrouwen en vier mannen. We kunnen dus tot vijf stemmige werken gaan." Vuurproef In 1995 werd Gerard Pollet uit Nieuw-Namen gevraagd om de groep te dirigeren en Luc Pluym De Morressingers tijdens de repetitie. zorgde voor de begeleiding als toetsenist. „We studeerden lied jes van de Beatles en Neil Dia mond in en verder nog wat soul. In het Grand Café van Morres 'hebben we een paar keer laten horen wat we in onze mars heb ben en toen onze toetsenist weg viel vanwege werkzaamheden ging gitarist Jean Pierre Mahu ons begeleiden. Hij heeft ook een aantai ritmeboxen tot zijn be schikking en met hem hebben we een try-out gedaan in jazzcafé Porgy Bess in Terneuzen. Tij dens de kennis van Absdale heb ben we ook gezongen, maar nu staan we voor de echte vuur proef. Zaterdag 29 november verzorgen we vanaf 21.30 uur in Porgy Bess een volledig pro gramma." Het repertoire is ondertussen ge voelig uitgebreid met nummers van Simon Garfunkel, Elvis Presley, Julio Iglesias, John Den ver en anderen. „We beperken ons tot Nederlands- en Engelsta lige nummers. We kennen bijna allemaal de teksten van buiten en foto camile schelstraete volgen keurig de aanwijzingen van de dirigent op." Koortraditie Henk de Smet geeft toe dat de meeste leden van de Morressin gers een koortraditie hebben en dat ze het samenzingen belang rijk vinden, maar dat ze ook graag optreden. „We denken dat het moment om naar buiten te treden nu aangebroken is. Eerst het optreden in Porgy Bess en dan wachten we gewoon de uit nodigingen af," vertelt hij. De Smet denkt daarbij vooral aan feestavonden en gebeurtenissen voor verenigingen. „We hebben een luisterpubliek nodig, geen mensen die er op uit zijn om hard mee te zingen." Nieuwe leden zijn welkom, maar de belangstellenden moeten wel passen in de bestaande koor klank. „We zingen alle tien met een microfoon en de man achter het mengpaneel zorgt voor de ba lans en de goede samenklank. We denken dat de wijze waarop wij folk zingen niet in Zeeuws- Vlaanderen in praktijk gebracht wordt. Of we de enige folksong- singers zijn, weet ik niet, maar ik ken geen andere zanggroep die dit soort muziek vijfstemmig brengt." Tandje bij De Morressingers zijn enthou siastelingen en er wordt deze we ken een extra tandje bijgezet tij dens de repetities. „We willen goed voor de dag komen en wat er daarna gebeurt zien we dan weer wel. Én als er ergens een toetsenist is die ons wil begelei den, is hij bij ons welkom." Voor meer informatie en voor toegangskaarten (vijf gulden per stuk) kan iedereen bellen naar Henk de Smet, Grote Ba- gijnastraat 33 in Hulst. De toe gangskaarten zijn ook verkrijg baar voor aanvang van het con cert in Porgy Bess. THEATER TERNEUZEN Minister van Landsverdediging - door Raymond van 't Groenenwoud - Zuidlandtheater - 20.00 uur MUZIEK GOES Carillonconcert - Concert door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga - Grote Kerk, Singelstraat 21 -13.30- 14.30 uur DIVERSEN WALSOORDEN Schieting voor bejaarden - café Rue du Nord-13.30 uur TERNEUZEN Expositie - cursisten Toonbeeld - expositieruimte poligang - De Honte - tijdens kantooruren - (t/m 8 jan) AXEL Koersbal - SWO - De Halle -14.00 uur Unicef-tentoonstelling - over Gu atemala - bibliotheek - (t/m 29 nov) Jokeren - Gregoriuscentrum -13.30 uur WESTDORPE Volksdansen - Concordia - 09.30 uur Gymnastiek voor ouderen - Con cordia-10.30 uur Koersbal - Concordia -13.30 uur Repetitie harmonie - Concordia - 19.00 uur CLINGE Volksdansen, zang en biljarten - KBO - Malpertuus -13.30 uur Kaarting - café De Gouden Kroon - 14.00 uur SAS VAN GENT Koersbal - SAV - De Speye -14.00 uur ZUIDDORPE Schieting voor bejaarden - schut- terslokaal -13.30 uur GRAAUW Jokeren - KBO - Gemeenschapshuis -13.15 uur HULST Bridgen - Bridgeclub Hulst - Den Dullaert -13.30 uur Dansen - KBO - De Lieve - 20.00 uur Bieden voor competitie - De Lieve - KBO -13.30 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café Zondagsvermaak - 14.00 uur IJZENDIJKE Bridgen - Bridgeclub IJzendijke - café Les Amies -19.30 uur OSSENISSE Aerobic - Hof ter Nesse -19.30 uur NIEUW-NAMEN Vleeskaarting - café St.-Cecilia - 20.00 uur KLOOSTERZANDE Bridgen - Bridgeclub Lamswaarde - café De Reizende Man -13.30 uur FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Volcano HULST Koning van Engeland - 20.00 uur Air Force One 20.00 uur The Peacemaker 20.00 uur My best friends wedding 20.00 uur Double team 20.00 uur The Game 20.00 uur Contact BRUGGE Kennedy Komplex - 20.00 uur The lost world 20.00 uur Oesje 20.00 uur The Game GENT Decascoop 14.30 en 17.00 uur Bean 20.00 uur Air Force One 22.30 uur Scream 14.30 en 17.00 uur George of the jungle 20.00 en 22.30 uur One night stand 14.30,17.0020.00 en 22.30 uur Lost world 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur L.A. Confidential 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Oes je 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Face/off 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur My best friends wedding 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Not hing to Lose 14,30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Double Team KNOKKE Beverly Sereens - 20.00 uur The lost world 20.00 uur Oesje 20.00 uur The Game 20.00 uur Copland Activiteiten en evenementen be stemd voor de dagklapper en uitsla gen bij voorkeur per brief(kaart) zenden aan redactie De Stem, Post bus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 -645752. OPVANGADRES - De famüie Moens in de Peurssenstraat 31 is contact-opvangadres gewor den voor de brillenactie van Drillenkoster van Voorenberghe rit IJzendijke. Belangstellen- ien kunnen bij de familie Vloens bovendien ook vitrage «)or de Derde Wereldlanden afgeven. Terneuzen - Bridgeclub De Rook vrije, Eindstand clubcompetitie eerste periode: A-lijn: 1. echtpaar Scheele, 2. Janse/De Rijcke, 3. Vereecken/De Meijer. B-lijn: 1. Verlinde/Antheunis, 2. Van Don gen/Van Langenvelde, 3. Spieren burg/Smulders. Clinge - ANBO. Mat 1: 1. me vrouw Bouvre/E. Jonkers, 2. me vrouw Blommaert/J. Heije. Mat 2: 1mevrouw Emeleer/J. de Poorter, 2. mevrouw De Bot/P. van Broeck. Mat 3: 1. mevrouw Ferket/J. Boonman, 2. mevrouw Janssen/L. de Bot. St.- Jansteen - Gemeenschapscen trum de Warande, KBO. 1. L. Spitters-A.v. Hoeyland 2. A.v. Remoortere-M-Taelman 3. L. Ke- gels-M.v. Bunder St.- Jansteen - Gemeenschapscen trum de Warande, KBO. Hoge vo gel: E.Hoste-Hellestraat le zij vo gel P. de Bot-Heikant 2e zijvogel R. Lahoek-Stekene Meeste kleine vogels (4)M. Bambost-Zuiddorpe Van onze correspondent Kloosterzande - Zeehengelvereniging De Vogel heeft het eind klassement van het afgelopen visseizoen opgemaakt. Voor de derde achtereenvolgende maal is Jo Boeding uit Kloosterzande kampioen geworden van de vrij aas-vissers met 689 punten. Op de tweede en derde plaats in deze categorie eindigden K. van Kerckhoven en I. Jonkheym, bei den uit Kloosterzande met res pectievelijk 684 en 584 punten. In de vrij aas-categorie vrouwen ging de hoogste eer naar me vrouw Mannaert uit Terhole met 599 punten. In de categorie leeg lopers mannen bestond de kop groep uit: 1. M. de Rudder, St.- Jansteen 491 punten; 2. R. de Waal, Axel 396; 3. H. van Vooren, Terneuzen 389; 4. J. van Hoye, Clinge 295 punten. In deze cate gorie bij de vrouwen staat me vrouw Van Bellen uit Klooster zande aan kop met 295 punten. Bij de jeugd zijn er ereplaatsen voor Niels Dieleman uit Kloos terzande met 395 punten en Ro bert Goense uit Axel met 294 punten. Zaterdag 22 november worden de kampioenen gehuldigd en de ere prijzen uitgereikt tijdens de feestavond van ZHV De Vogel in hotel Van Leuven. Van onze correspondent Kloosterzande - Door hun deelname aan de voorronden voor de natio nale kampioenschappen voor batontwirlers van de NTSB hebben Da nielle Platjouw en Daphne Bussens van showband Kloortje zich weten te plaatsen voor de Nederlandse kampioenschappen. Deze voorronden vonden plaats in sporthal Merwestein in Nieuwe- gein. Er waren in totaal 109 optredens en per categorie werd een top zes opgesteld. Daniëlle plaatste zich voor de categorie twirling junior beginner en Daphne voor strutting junior beginner. Daphne zal wegens elders be haalde resultaten ook uitkomen in de danstwirl junior kampioens klasse. Andere leden van Kloortje, die meedoen aan de Nederlandse kam pioenschappen, die 29 november worden gehouden in Nieuwegein, zijn: Djessica Goossens met strutting senior beginner, Wendy en Cin dy Burm in de categorie duo danstwirl senior beginner, het duo Da niëlle Platjouw en Rebecca Neeteson in de duo danstwirl junior begin ner en ten slotte het seniorenteam New Generation met hun danstwirl.

de Stem | 1997 | | pagina 17