DE STEM P E R S O *GRADA MONTEURS (M/V) Ook h EEL Monuta ty mortuariummedewerker m/v CW3 J Medewerker inkoop- en verkoopadministratie (m/v) Autobedrijf Kanters b.v. CHEF WERKPLAATS m/v AUTOSPUITER HOOFD CALCULATIE VERKOOP BINNENDIENST m/v Van der Velde G. GROENEVELD VERTEGENWOORDIGER M/V Technico-commercial interne PLANNER (M/V) MILIEULABORANT automobielbedrijf KESSEL OFFICE-MANAGER Zoeken naar 12 DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Groothandel b.v. GROENEVELD GROOTHANDEL BV SPECIALIST IN CHOCOLADE EN SUIKERWERKEN fuAIR 00)ÏÊWiiC< ENTHOUSIASTE AUTOMOBIELVERKOPER (met doorgroeimogelijkheden) stichting raffy DIRECTEUR (M/V) Buitendienst (M/V) Autoschadebedrijf Hoppenbrouwers b.v. Een van de meest gestel de vragen van het afge lopen jaar, zowel telefo nisch, in de wandelgan gen, als via e-mail: wan neer komt het Stem- ar chief op internet? Ant woord: het is geopend. Lezers van De Stem met een internet-aansluiting kunnen nu de laatste vier jaar van het elek tronisch archief van De Stem raadplegen. ZATERDAG 8 NOVEMBER 1997 X 5; Onze opdrachtgever is Hebei Cellenbeton B.V. te Zaltbommel. Zij maakt deel uit va Hebei AG Munchen en is 's werelds grootste producent van cellenbeton, met vestigingen op alle continenten. Het productenpakket bestaat uit gewapende dak vloer- en wandplaten voor toepassing in de utiliteits- en woningbouw en lijm- en Jumbo0-blokken. Tot de relaties behoren voornamelijk architecten, aannemers en adviesbureaus. In Nederland vindt alleen verkoop en montage plaats. De organisatie bestaat sinds 1953 en heeft momenteel 52 werknemers. Voor Hebei Cellenbeton komen wij graag in contact met zeer doelgerichte kandidaten voor de functie van: Technisch geörienteerd met commerciële drive Een veelzijdige functiel In deze adviesfunctie heeft u veelvuldig telefonisch contact met (potentiële) klanten. Tevens onder handeld u over commerciële, technische en bouwkundige vraagstukken op verschillende niveaus. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het opstellen en controleren van offertes. Deze worden gemaakt op basis van de aangeleverde gegevens door klanten en de verkoop buitendienst waarmee u nauw samenwerkt. U geeft leiding aan een drietal medewerkers op de verkoop binnendienst. Zij geven u volledige ondersteuning in het calculatie- en offertetraject Samen met de andere stafleden bepaalt u de strategie, u rapporteert aan de directie. Wie zoeken wij? U past binnen een directe en informele organisatie. U bent klantgericht en kunt snel de verschillende vraagstukken beoordelen. Daarnaast beschikt u over goede contactuele vaardigheden, zowel verbaal als schriftelijk, u kunt goed met verschillende typen mensen omgaan. Een bouwtechnische opleiding op MTS/HTS niveau is gewenst en uw leeftijd ligt tussen de 28 en 40 jaar. U bent woonachtig of bereid zich te vestigen in de omgeving van Zaltbommel. Uw enthousiasme, uw flexibele instelling en uw stressbestendigheid zijn minstens zo belangrijk! Wat biedt Hebei cellenbeton? Een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een professionele onderneming, waarin initiatief en organisatietalent worden gewaardeerd. Een meer dan uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. werving en selectie salesfuncties SPREEKT DEZE FUNCTIE U AAN? Reageer dan zo snel mogelijk. Stuur uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, t.a.v. de heer drs. E.J.T. Versmoren. Ons adres is: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummer: s z^vl HC971. Bij eventuele vragen kunt u ons bellen: (073) 65 65 755. zoekt voor uitbreiding van haar aktiviteiten in de rayons Z.-Holland en Brabant een Wij vragen: - kennis en ervaring in het vak - goede contactuele eigenschappen - commercieel inzicht - pioniersgeest, ook waar het betreft in de markt zetten en begeleiden van eigen importen. Wij bieden: - een prettige werksfeer waar initiatief, doorzettingsvermogen en kwaliteit gewaardeerd wordt. - salariëring en secondaire voorzieningen in overeenstemming met de inhoud en de zwaarte van de functie. Uw sollicitatie, voorzien van uw cv, kunt u richten aan G. Groeneveld groothandel bv, t.a.v. van de heer G. Groeneveld, postbus 9172, j 3301 AD Dordrecht. A United Dominion Company Flair est une entreprise dynamique ayant des sièges dans Ie monde entier. Le groupe Flair est en pleine expansion et occupe une place de leader dans les appareils de traitement de fair comprimé. Avec ses marques mondialement connues telles que Delair et Deltech, Flair a une expérience étendue dans la conception et ia fabrication de sécheurs et filtres air comprimé. La maison mère de Flair se situe aux Etats-Unis. Le centre Européen est basé a Etten-Leur (Pays- Bas) etemploie 150 personnes. Pour notre département commercial, nous recherchons actuellement un: Fonction: Après formation, vous serez responsable du support technique et commercial la clientèle francophone. Vous entretiendrez des contacts téléphoniques journaliers, rédigerez des offres et conseillerez les clients dans les différents produits. Vous travaillerez en collaboration avec le responsable de secteur et le service commercial interne. Profil: - Etude supérieure orientation commerciale ou technique - Bonne compréhension technique - Bon talent de communication - Orienté client, flexible, pragmatique - Parfait bilingue frangais - néerlandais anglais Nous vous offrons: - Un travail intéressant dans une équipe dynamique - Un salaire intéressant - Possibilité devolution dans l'entreprise Informations: Pour des informations complémentaires, veuillez prendre contact avec Mr. Jean- Christophe Salmon (Area Sales Manager France), tel. +31 76 5085580. Candidatures: Veuillez envoyer votre lettre de candidature et votre C.V. Flair Filtration Drying B.V., a I'attention de Mr. W. Kreuk, directeur du personnel, Postbus 570, 4870 AN Etten-Leur, Pays-Bas. Monuta Verzorging NV is een landelijk werkende organisatie op het gebied van de uitvaartverzorging. In meer dan 60 plaatsen beschikt Monuta over eigen uitvaartcentra. Het hoofdkantoor van Monuta is gevestigd in Apeldoorn. Voor onze uitvaartcentra in Oudenbosch en Zevenbergen (en omstreken) zoeken wij een parttime op afroepbasis Functie-informatie Als mortuariummedewerker biedt u onze uitvaartverzorgers de helpende hand bij het goed verzorgen van de uitvaart. Zo zorgt een mortuariummedewerker o.a. voor de laatste verzorging van de overledene (afleggen, kisten en vervoer overledene), ontvangt hij bezoekers in het uitvaartcentrum en worden draag- werkzaamheden verricht. Omdat u voor deze functie flexibel inzetbaar (onregelmatige werktijden) bent, is het nood zakelijk dat u in de nabije omgeving van het uitvaartcentrum woont. U bent bij voorkeur tussen de 25 en 45 jaar oud en in het bezit van rijbewijs B. U heeft enkele jaren ervaring in een dienstverlenende functie. Ervaring in een verpleegkundig beroep of de uitvaartverzorging heeft onze voorkeur. Verder beschikt u over goede contactuele eigenschappen. Informatie en sollicitatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Jan de Wit (regiomanager), telefoonnummer 06 - 53 75 97 10. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, dan kunt u binnen 10 dagen solliciteren door uw brief te richten aan: Monuta Verzorging NV, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Mare Zaalberg, Postbus 20, 7300 AA Apeldoorn. b.v. Bavelseweg 147 - 5126 NM Gilze Tel. 0161-431855 Wij zijn een grote vaste planten kwekerij geves tigd tussen Bavel en Gilze. Onze activiteiten rich ten zich op kwekers, tuincentra en mailorderbe drijven in Europa, U.S.A., Canada en het Verre Oosten. Voor optimalisering van onze kantoorbezetting zijn wij op zoek naar een: Uw profiel: - leeftijd tussen 20 en 30 jaar. - een afgeronde MEAO-CE opleiding. - goede beheersing van de Franse taal in woord en geschrift. - beheersing van de Engelse en Duitse taal is een pre. - affiniteit met Excel en Word. - geen 9 tot 5 mentaliteit. - flexibele werkinstelling. Gelieve uw handgeschreven sollicitatie, binnen 14 dagen, te richten aan: Dhr. H.C. Goeijers, Postbus 1, 5126 ZG Gilze. GRADA is Nederlands grootste fabrikant van vloeibare was- en reinigingsmiddelen voor de Europese markt. Bij GRADA zijn totaal circa 150 mensen werkzaam. Deze zijn verdeeld over de vestiging Amersfoort (admi nistratie en verkoop) en Breda (productie). Door uit breiding van de productie heeft GRADA op korte ter mijn in de vestiging Breda verschillende vacatures voor: binnen de diverse productie-afdelingen in dagdienst, 2-ploegendienst of 5-ploegendienst. Werkzaamheden: - het onderhouden van de machines - zelfstandig verhelpen van storingen - het ombouwen van productie-lijnen en machines - revisie van machines of onderdelen hiervan Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - verantwoordelijkheidsgevoel - kennis van- en ervaring met elektrotechniek is een pré Opleidingsniveau: - MBO-niveau hydrauliek en pneumatiek Wij bieden naast een afwisselende werkomgeving een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een premievrij pensioen. Voor meer informatie omtrent bovenstaande vacatures kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H.L. Punt, telefoonnummer 033-4543159. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan GRADA B.V. t.a.v. de heer H.L. Punt, Hoofd Personeel 8 Organisatie, Postbus 970, 3800 AZ Amersfoort. Onze opdrachtgever, Autobedrijf Kanters b.v. in j-v Etten-Leur, is één van de grotere Honda-dealers in M I Nederland. Het bedrijf heeft in de regio een uit- V W 1 stekende naam als professionele, klantvriendelijke dealer. De sfeer in het bedrijf kan gekenschetst HOI* JLIJl worden als 'open, op basis van vertrouwen' een prestatie neer zetten. In dit bedrijf staat men met beide benen op de grond. Op dit moment wordt het bedrijf verbouwd en gemoderniseerd. Voor dit gerenommeerde bedrijf zijn wij op zoek naar een In deze uitdagende functie bent u zelfstandig verantwoordelijk voor de verkoop van Honda-automobielen. U rapporteert aan de directie. Wie bent u? U bent een stevig, onafhankelijk persoon, die staat voor wat hij zegt. U maakt gemakkelijk contact met mensen en heeft een scherp ontwikkeld gevoel voor commercie. U kunt zich 'spitsen op de klant'. Verder zijn teamgeest, openheid en samenwerking voor u belangrijke begrippen. Uw werkervaring ligt binnen de automobielbranche. U heeft 'voeling' met Brabantse mentaliteit. Wat bieden wij u? Een uitdagende, zelfstandige functie binnen een gezond bedrijf met een prima werksfeer. Vanzelfsprekend zullen uw prestaties correct worden beloond. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: ,fs|I Heiwegen Consultancy t.a.v. mat. drs. G.J.M. Kurvers Biilitoniaan 36, 7314 CR Apeldoorn Telefoon 055 - 5 22 66 33 Vanzelfsprekend worden alle reacties strikt vertrouwelijk behandeld. Een geschiktheidsonderzoek behoort tot de selectieprocedure. Heiwegen Consultancy adviseurs personeel en organisatie Raffy aan de Boschstraat in Breda is een verzorgingshuis voor ouderen van Molukse en Indische afkomst. Met zijn 30 bewoners is Raffy klein genoeg om een leefgemeenschap te vormen, waar de Molukse en Indische ouderen zich thuis kunnen voelen. Per 1 maart 1998 komt de functie vacant van Functie-informatie - Zorgdragen voor de inzet en kwaliteitsontwikkeling van medewerkers en voor een plezierig werkklimaat - Het op basis van in- en externe oriëntatie opstellen van een beleidsplan - Het opstellen en uitvoeren van jaarplannen. Het ramen, toelichten en beheersen van de kosten. Het onderhandelen met (overheids)instanties over financiële voorzieningen voor het verzorgingshuis - Het ontwikkelen van de zorgvisie en de kwaliteitscriteria voor de diensten van het verzorgingshuis - Het ontwikkelen en presenteren van voorstellen voor samenwerking met andere zorginstellingen, zowel landelijk als regionaal, gericht op het berei ken van samenwerkingsvoordelen. Dit kunnen zowel Molukse als Neder landse organisaties c.q. instellingen zijn - Zonodig hand- en spandiensten verrichten aan de zorgverlening Vereiste deskundigheid - kennis van besturings- en beheersmethodieken en bedrijfsorganisatie op HBO-niveau - kennis en ervaring in de zorgverlening aan de ouderen c.q. in de gezond heidszorg - aantoonbare relevante management-ervaring - zakelijk, organisatorisch en financieel inzicht - creatief, flexibel en innovatief - ruimte bieden aan en affiniteit hebben met de cultuur van de Molukse en Indische gemeenschap - contactuele en redactionele vaardigheid Voor deze functie geldt tevens - kandidaten uit de Molukse gemeenschap worden uitdrukkelijk uitgeno digd te solliciteren - woonachtig te zijn in Breda of directe omgeving Geboden wordt - Een zeer interessante en veelzijdige werkkring - Rechtspositie volgens CAO verzorgingshuizen - Salarisgrenzen 4.4515.-tot 6.772.-bruto (schaal 12) per maand op basis van een 36-urige werkweek Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Pesulima, telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 076-5225150. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van de adverten tie te richten aan de voorzitter van het bestuur van Stichting Raffy, Mr. W.H.L. Jurgens, Overaseweg 10, 4836 BB Breda. ascor analyse Ascor Analyse BV is een onderzoeksbureau voor milieu- en/of arbeidshygiëni- sche metingen met vestigingen in Breda en Nieuwleusen. 36 gekwalificeerde medewerkers/15 mobiele meet- en analysewagens staan borg voor de practische kwaliteit op het terrein van meten, toetsen en advise- ren op het gebied van ondermeer de asbestproblematiek, bodem, afvalonder- zoek en arbeidshygiënische vraagstukken. De leidraad van Ascor Analyse is: Klantgerichtheid, de juiste analyse op de juiste plaats, flexibiliteit en betrouw- baarheid. Daarvoor hebben we een 24-uurs oproepdienst en uiteraard de nood zakelijke kwaliteitscertificeringen, SterLab, ISO 9002, en BRL 5052. Om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, zijn wij dringend op zoek naar een: vacature 001 Uw functie U bent verantwoordelijk voor de correcte planning van milieumetingen in heel Nederland. U onderhoudt de contacten met onze relaties, en de laboranten in de buitendienst. Dit betekent dat u goed zelfstandig kunt opereren binnen een team, en een groot verantwoordelijkheidsgevoel bezit. Voor deze functie zijn volgende punten op u van toepassing: MBO werk- en denkniveau Stressbestendig Flexibel Accuraat Goede contactuele eigenschappen Ervaring logistiek plannen en u bent 25-35 jaar Wij bieden Een interessante afwisselende baan in een sterk groeiende onderneming met een open cultuur. Uw standplaats is Breda. Vacature 002 Uw functie U zal met een compleet ingerichte meetwagen op lokatie in het land metingen verrichten. Dit zijn Asbestmetingen, Bodemonderzoeken, of Arbohygiënische metingen. De nadruk ligt in dit geval op Asbestmetingen. U kunt goed zelfstan dig opereren binnen een team en bezit een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Voor deze functie zijn volgende punten op u van toepassing: Opleiding M.L.O./K.M.L.O. Flexibel Accuraat Goede contactuele eigenschappen 20 - 25 jaar en u bent in het bezit van een rijbewijs B Wij bieden Een interessante en afwisselende baan, in een sterk groeiende onderneming met een open cultuur. Sollicitatie Voor beide vacatures kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: ASCOR ANALYSE BV T.a.v. Personeelszaken/Mw. H. van Nederkassel, Postbus 3440 4800 DK BREDA. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met 076-5711990 Mw. H. van Nederkassel OFFICIAL - FORD - SERVICE - DEALER AUTOMOBIELBEDRIJF KESSEL, officieel FORD-dealer, Is op zoek naar een Wij vragen: - diploma 1 e Autotechnicus - APK Keurmeester - bewezen kennis van auto electronica - het vermogen goede diagnoses te stellen - uitstekende communicatieve eigenschappen - kunnen werken in team verband - positieve, enthousiaste, flexibele instelling - bereid zijn tot het volgen van noodzakelijke cursussen Wij bieden: - een prettige werksfeer in een gezond bedrijf - de modernste apparatuur om mee te werken - ruimte voor initiatief en opleiding - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Tevens hebben wij plaats voor twee part-time POMPBEDIENDES m/v voor 20 uur per week. Leeftijd ca. 18 jaar. Uw schriftelijke sollicitaties met CV kunt u sturen naar Automobielbedrijf Kessel, t.a.v de Directie, Havendijk 13, 4731 TA Oudenbosch. Meer informatie over de functies kunt u krijgen bij mevrouw N. Kessel, telefoon 0165-313858. Wegens een structurele toename in het werkaanbod zijn wij op zoek naar. Ben jij geïnteresseerd bel of schijf dan naar: Autoschadebedrijf Hoppenbrouwers bv van Konijnenburgweg 414612 PL Bergen op Zoom, Tel. 0164-242753 voor ondernemers en vrije beroepsbeoefenaren Buro de Loos B.V. richt haar aktiviteiten op de zakelijke markt met o.a. Employee Benefits, Risico-Analyse en Financiële Planning. Onze strategie is het leveren van maatwerk aan onze kliënten. Wij zijn op zoek naar een: Functie-omschrijving: - Het leiding geven op een motiverende en stimulerende wijze aan 4 bin nendienst medewerkers; - Het onderhouden van contacten met volmachtgevers, het accepteren en uitvoeren van volmachtrisico's; - Het optimaliseren en bewaken van de administratieve- en automatise ringsprocessen ten aanzien van kwaliteit en efficiency; - Het onderhouden van contacten met kliënten. Uw karakteristieken: - H.B.O.-niveau met minimaal Assurantie B-diploma, bereid tot het behalen van assurantie A en volmacht; - leidinggevende kwaliteiten/ervaring; - aantoonbare werkervaring binnen de verzekeringsbranche; - sociale- en communicatieve vaardigheden; - leeftijd tussen de 28 en 38 jaar. Wij bieden u: - een uitdagende en verantwoordelijke functie; - goede arbeidsvoorwaarden, conform de zwaarte van de functie; - de mogelijkheid om bij goed functioneren deelname in het bedrijf verkrijgen. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan: Buro de Loos B.V-; t.a.v. de heer M.H.-B. de Loos Postbus 680 4600 AR BERGEN OP ZOOM <Ja®| lun^f C^]l§ Location: j http://www. De universiteit van Boston in de Ameri kaanse staat Massachusetts heeft een rechtszaak aangespannen tegen acht bedrijven die via het Internet scripties verkopen. Zo kost een scriptie over de omstreden politicus Joe McCarthy 54 dollar (108 gulden), maar voor een uitleg van mo reel geluk in 13 bladzijden moet 65 dol lar (130 gulden) worden neergeteld. De bedrijven zeggen dat de documenten alleen bedoeld zijn voor studie en nooit onder eigen naam ingediend mogen worden. Veel bedrijven zeggen dat ook duidelijk op htm websites en beweren ook nog schriftelijke Door Léon Krijnen De jaargangen 1994 tot en met vandaag zijn vanaf deze week te doorzoeken via een zoekmachine die Nextrieve heet. Op dezelfde webserver als waarop Dagblad De Stem Online is geparkeerd, kan men nu ook zoeken naar en bladeren door ruim 120.000 arti kelen die sinds 1 januari 1994 in een van de edities van Dagblad De Stem zijn gepubliceerd. Daar mee is weer een stap gezet op weg naar het doel van De Stem op in ternet: minstens zes dagen per week een volwaardige internet- krant maken. Die zich mettertijd qua inhoud en actualisering meer en meer zal gaan onderscheiden van de papieren krant, maar die tegelijkertijd qua kwaliteit en 'content' ook een afspiegeling van de papieren editie zal blij ven. De database wordt iedere dag aangevuld met de productie zoals die door de archivarissen van de redactie, die tot 1985 nog met schaar en plakpot in de weer wa ren, voor 'EVA' gereed gemaakt is. 'EVA' is de roepnaam van de opvolgster van 'BaHaMa', het eerste elektronische archief dat 'Als ze dit goed doen,' schreef ik op deze plaats een week geleden, 'dan hebben ze mij als klant'. 'Ze' was Tan te Teiepost, een mooi initiatief van de PTT, waaraan ik enkele lovende alinea's wijdde. Het voorbehoud maakte ik, omdat ik, door ervaring wijs geworden, altijd een beetje scep tisch ben over activiteiten van de PTT. Hoewel ik me nu verplicht voel om daar onmiddellijk aan toe te voegen dat die ISDN-verbinding thuis nog steeds loopt als de brandweer, dat-ie dat vanaf het begin foutloos gedaan heeft, en dat ik die niet meer zou wil len missen. Mag dus ook wel eens ge zegd worden, vooral tegen sommi gen die me ten onrechte blijken te beschouwen als een soort luis in de pels van de PTT. Maar dat Teiepost, dat werkt dus vooralsnog niet zoals ze het beloofd hebben dat het zou werken. Voor de genen die vorige week deze rubriek met gelezen hebben en zich nu afvra gen waar het allemaal over qaat een korte herhaling. Via Teiepost kun je een brief met postzegel en enveloppe de deur uit doen zonder dat je papier of postze gels in handen gehad hebt. ie tikt vvat je tikken wil in een willekeurige tekstverwerker, en je richt daarna Netscape of Explorer of welke brow ser dan ook op de site van Teiepost. aar vul je een paar veldjes in met naam en adres en dergelijke, en ver- Plaats je de tekst die je verzonden wil 1,' als gaa Iks te 1 zei Ov kla be' tot dal do' Mi

de Stem | 1997 | | pagina 38