4Eén v bij ha\ in Bre Help de Sint 'n handle. giro 494040 Toekoms l't Gouddoj 6 Alle schej :..^r Neem een Rechtsabonnement voor het te laat is. De komende jaren willen we de stukjes op kun plek leggen. DE STEM ELKE PAG DIERENDAG! GIRO 55 6610 Klokkensl van maar 400 Klok Iburchtstraat 8, Zorgen over verc Landmacht geeft 'relatieconcert' 0p zoek naar werk heeft vandaag ruim 280 vacatures Maak er werk van ziekenverzorgende m/v Deventer Het Algemeen Burger Gasthuis SAMEN NAAR EEN MOOIE EEUWWISSELING. ffabdbarik Maak kans op een ballonvaart! TTjg.jvn pE°pLE for ™e eth|cal 'WgyJ I TREATMENT OF ANIMALS Van onze verslaggever Tcrneuzen - De toekomst vooi personeel van de Kamers van K handel in Midden- en Noord- land en Zeeuws-Vlaanderen is de fusie tot één Kamer van K handel Zeeland onzeker. Het bei geeft een werkgelegenheidsgar af voor twee jaar. Na deze pe: kunnen mogelijk ontslagen valk Voorzitter K. Horstra van de Zee Vlaamse Kamer deelde dat gisterei Van onze verslaggever Middelburg - De Zeeuwse Sta' dwijnen van werkgelegenheid oostelijk deel van Zeeuws-Vlaar ren tijdens de behandeling van daar iets concreets aan te doen: i de veerhaven te Breskens. D66-voorman A. Dijkwel stelde dat het wel goed gaat met de eco nomie. maar in de gehele provin cie zijn ook met de regelmaat van de klok sluitingen van bedrijven en instellingen, onder andere we gens concentratie in de Kanaal zone. Maar met wat durf en lef moet het volgens hem mogelijk zijn om de vismijn voor Breskens te be houden. Op die manier wordt een belangrijke werkgever voor West-Zeeuws-Vlaanderen be houden. Maar dan moeten de ge meenten Vlissingen en Noord- Beveland wel meewerken. Want in de visie van D66 moet er in de toekomst één Zeeuwse vismijn Aardenburg - Om de goede rela tie met de bevolking voort te zet ten en te verbeteren, verzorgt de Koninklijke Landmacht op vrij dag 21 november een 'relatiecon cert' in Aardenburg. Het concert wordt verzorgd door de Koninklijke Militaire Kapel, met als gastsolist de Belgische klarinettist Eddy van Oosthui zen. Er staan werken op het pro gramma van Peeters, Evenspoel, Absil en Lord of the Rings van De Meij. Het orkest wordt geleid door Jan Stulen. Toegangskaarten zijn gratis en kunnen worden afgehaald bij VVV-kantoren in Aardenburg, Sluis, Breskens, Cadzand, Hulst, Kloosterzande en Axel. Het con cert vindt plaats in de St.-Baafs- kerk van 20.00 tot 22.15 uur. (ADVERTENTIE) Van onze verslaggever Middelburg - Alle schepen op de Westerschelde moeten be mand worden door een loods. Een PvdA-motie- met die strekking kreeg gisteren de unanieme"" ..steun van de„ ZeeuwserStateg^ Bijna drie jaar geleden kwameiu viaanderen, België en Nederland net Nieuwe Schelde-reglement overeen. Onderdeel" vormt de toodsplicht voor schepen met een iaamse haven als bestemming. Het probleem is echter dat het verdrag nog steeds niet onderte- end is door de Belgen zodat een aantal schepen nog steedrrzonder oods richting Antwerpen en ent vaart. En dat kan niet, al- ™s PvdA-fractievoorzitter D. Holtkamp. Daarom diende hij de motie in als signaal aan de Ne- de Ruit INSPRAAKAVOND DE RUIT (KAHAALKADE HULSTERSEWEG DERDE VERKORTING) De wegbeheerders van de wegen voornoemd, zijn de de gemeente Axel, het waterschap De Drie Am bachten en de provincie Zeeland, maken bekend dat op maandag 10 november a.s. in cultureel cen trum De Halle te Axel om 19.30 uur een inspraak avond zal worden gehouden. Tijdens deze avond wordt een ieder de gelegenheid geboden om zijn zienswijze kenbaar te maken ten aanzien van de voorgenomen aanpak tot verbetering van de ver keersveiligheid op het traject Kanaalkade-Hulster- seweg-Derde Verkorting (inclusief de aansluiting op de Langeweg). Dit project maakt onderdeel uit van het verkeersveiligheidsproject De Ruit. Axel, 8 november 1997 Burgemeester en wethouders van Axel, De burgemeester wnd., A.M.G. van Waes. De secretaris, M.A. Luijendijk-Bergwerf. Nieuwdorp, Havenweg 41 De Stichting het Algemeen Burger Gasthuis biedt op deskundige wijze verpleeghuiszorg, waarbij gastvrijheid, klantgerichtheid, doelmatigheid en doeltreffend heid centraal staan. Om deze zorg te bieden wordt van onze mede werkers hoge inzet, betrokken heid en creatief meedenken gevraagd. Openheid en respect tussen de medewerkers en patiëntenbewoners en tussen de medewerkers onderling, is hierbij van groot belang. De Stichting beheert 3 verpleeg huizen, waar zowel somatische als psychogeriatrische zorg wordt verleend. In Bergen op Zoom Verpleeg huis "ABG" wordt zorg geboden aan 244 patiëntbewoners. Er zijn 26 plaatsen dagbehandeling. In Steenbergen Verpleeghuis "De Lindenburgh" wordt zorg geboden aan 90 patiëntbewoners. Er zijn 8 plaatsen dagbehande ling. In Ossendrecht Verpleeghuis "Mariahove" wordt zorg geboden aan in totaal 60 patiëntbewoners. De verpleeghuiszorg wordt bin nen samenwerkingsprojecten ook steeds meer in verzorgings huizen en thuis geboden. Het totale personeelsbestand van de stichting bedraagt ongeveer 600 medewerkers. correspondentieadres; Postbus 73 0 4600 AB Bergen op Zoom Binnen de Stichting ontstaan in Verpleeghuis "ABG" te Bergen op Zoom, Verpleeghuis "De Lindenburgh" te Steenbergen en Verpleeghuis "Mariahove" te Ossendrecht een aantal vacatures voor fulltime en/of parttime Functie-informatie: het betreft functies voor zowel de somatische alsl de psychogeriatrische afdelingen van de drie Wij vragen: minimaal het diploma ziekenverzorgende, of het diplome MDGO-VP, bij voorkeur verpleeghuiservaring; dat u in teamverband kunt werken; dat u bereid bent tot werken in onregelmatige diensten. Wij bieden: een arbeidscontract voor bepaalde of onbepaalde tijd, afhankelijk van de functie: salaris volgens CAO-Ziekenhutswezen. De functie is ingedeeld, in functiegroep 35. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris volgens de functionele schaal minimum 2.804,-, maximaal f 3.857,- bij een fulltime dienstverband Informatie en sollicitatie: informatie ever deze functie wordt u graag verstrekt door dhr. A.C. de Schepper, (tel. 0164-288888). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschij nen van deze advertentie richten aan de dienst P.O.& O., t..a.v. dhr A C. de Schepper, op nevenstaand adres. D-^erf' onderh- vrijst. woning - i L met gar. Gas- 1 11 c.v. Perc.opp 422 mz. Ind.: hal, ruime wk. v.v. laminaat- vloer, luxe hoekk. v.v. div. inbouwapp., bijkk. 1e Verd.: overt, 3 ruime slik., luxe badk. v.v. ligbad, douche, vw en toilet. Afgewerkte zol derberging. Schitt. uitz. over landerijen. ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD Vraagprijs 279.500.- k.k. Zaterdags geopend van 10.00 tot 15.00 uur. Haagdijk 4 - Breda Heca Vastgoed 076-5138322 ZATERDAG 8 NOVEMBER 1997 v Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'nood'bijdrage van 25,- op giro 404040 bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! Donateurs zijn ook van harte welkom. Bel voor meer informatie, of stuur ons een briefkaart met uw naam en adres, o.v.v.'Pepernood'. Wilt u donateur worden van het Wereld Natuur Fonds? Maak dan f 30,- over op gironummer 50 van het Wereld Natuur Fonds in Zeist. THE LIVING PW®1 CAMPAIGN Huis E iHfypoÉbedkadiwiss Het zoeken naar dat ene huis kan lang duren. En na maan den rondkijken loopt u er zomaar tegenaan. Iets duurder dan verwacht en er moet nog 't een en ander aan gebeuren, maar dan is het ook een paleisje. In zo'n geval zet u alles op alles om het huis te kopen. Ook al betekent dit een hogere hypotheek, terwijl u na de maande lijkse hypotheekaflossing wel voldoende geld over wilt houden voor uw gezin, de auto, of andere wensen. Maar kan dit eigenlijk wel? Met zo'n vraag is het goed om binnen te lopen bij de hypotheekadviseur van de Rabobank bij u in de buurt. Samen bespreekt u al uw mogelijkheden voor een eigen huis. Van een hypotheek tot een complete verzekering. Van een fiscaal advies tot een oudedagsvoorziening. Als u direct meer wilt weten kunt u ook bellen: 0900-9279 (20 ct./min.). Rabobank Huis 8t Hypotheekadvies kan u een complete oplossing bieden. Zo zijn er bijvoorbeeld de flexibele OpMaat Hypotheek en de unieke Rabobank Hypotheekbescherming. Voor nu en voor later. Omdat u bij eventuele gezinsuitbreiding ook vorstelijk wilt blijven leven in uw droompaleis. Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. http://www.rabobank.nl Als u vóór 5 december donateur wordt ofie 'nood'bijdrage doet, loot u mee voor een gesponsorde ballonvaart in de Kinderhulp^"0' NATIONAAL FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32, 741 I HS Deventer, Tel.: 0570 - 611®^ Een conflict over de garantie van uw wasmachine. Problemen met uw buren over de erf- afscheiding. Een onenigheid met de gemeente over uw uitkering. Een ongeluk in het verkeer waar u voor aansprakelijk wordt gesteld. Of een arbeidsconflict met uw werkgever. Bij dat soort problemen kunt u juridische hulp goed gebruiken. Maar een advocaat kost al gauw 300 gulden per uur. Dat tikt aan. U hebt daarom minstens vijf hele goede redenen om nü het nieuwe Rechtsabonnement van Reaal aan te vragen: met het Reaal Rechtsabonnement hebt u altijd ervaren juristen bij de hand voor nog geen twee tientjes per maand krijgt u telefonisch advies en hulp bij vragen en problemen die te maken hebben met uw werk, het verkeer, uw huis, leveranciers, de overheid en de sociale wetgeving indien nodig worden u en uw gezin bijgestaan door een advocaat, zonder dat het u iets extra's kost u stelt zelf uw rechtsbijstandspakket samen en bepaalt dus zelf voor welke zaken u verzekerd wilt zijn als u vóór 27 november 1997 een Rechtsabonnement neemt, betaalt Reaal uw eerste drie maanden premie! Vraag dus snel de brochure aan.Vul de coupon in en stuur hem vandaag nog op op. Of bel gratis 0800 0654. Ook op zaterdag 8 november bereikbaar van 09.00 uur tot 17.00 uur. Ja, ik wil graag zo spoedig mogelijk gratis en vrijblijvend meer informatie ontvangen over het nieuwe Rechtsabonnement van Reaal. Naam en voorletters: m/v' Straat en huisnummer: Postcode: Plaats: Geboortedatum: Telefoon overdag: Telefoon 's avonds: Datum: 's.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is. In envelop zonder postzegel sturen aan: Reaal Verzekering, Antwoordnummer 4025, 3500VB Utrecht. Faxen kan ook: 030-29149 00. Nog sneller is gratis bellen met 0800 0654 REAAL REGELT 'T ALLEMAAL

de Stem | 1997 | | pagina 20