GEMEENTE HULST Rover Tourer: riiden met comfort, stiil èn ruimte voor f 39.990.- DE STEM Rond-je Regio uit h; bouwstoffen PET'S PLACE TERNEUZEN VIERT FEEST! 50% KORTING 'n andere Idjk op baden... Let op De Stem Promotiebus! GEMEENTE HONTENISSE Door maatrei PLACE PET'S PLACE TERNEUZEN WINKELCENTRUM ZUID-POLDER 0115-696256 Bekendmaking OPENBARE BEKENDMAKING Egbers Auto's B.V. Autobedrijf Van der Linden B.V Groot aanbod in iedere prijsklasse za. 8 en zo. 9 novem ber Archief De Stei ook op internet OpsporingsbevJ tegen Brunswijl HBO dagopleiding in 2 jaar I - MBA/SPD - NIMA A B - Makelaar O.G. j - Toerisme j INFO MIDDAG HOGESCHOOL NEDERLAh WET MILIEUBEHEER - ALG. WET BESTUURSRECHT ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 3:19, lid 2, van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend dat zij voornemens zijn een vergunning te verle nen naar aanleiding van een aanvraag ingevolge de Wet Milieubeheer van: - Fa. Ons Belang, Plattendijk 11 te Hulst om een ver gunning tot het uitbreiden/wijzigen van een akkerbouw- en veeteeltbedrijf met een uitbreiding van 40 stuks rundvee en het plaatsen van een opslagruimte voor materialen t.b.v. de schapenhouderij op het perceel Plattendijk 9a en 11 te Hulst. - Waterschap Hulster Ambacht, Hogeweg 6 te Hulst om een vergunning tot het oprichten en in werking heb ben van een windmolen op het perceel Mulderstraat ongen. te Hulst. e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende beschei den nader is aangegeven. Aan de beschikkingen zullen voorschriften worden ver bonden ter bescherming van het milieu. De ontwerpbesluiten, de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende vier weken, alsmede daarna tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het be sluit op de aanvraag, in het stadskantoor, Bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting wor den verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 8, 15, 22 en 29 november 1997 van 09.00 tot 12.00 uur ter in zage op het bureau Hulst van de Regiopolitie Zeeland, van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Binnen vier weken na heden kan eenieder naar aanlei ding van de aanvraag en de ontwerpbeschikking schrif telijke bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders. De schriftelijke bedenkingen worden aan de aanvrager en adviseur(s) toegezonden en mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke bedenkingen kenbaar maakt kan evenwel verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet te vermelden. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor eenieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbren gen van bedenkingen daartegen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat het recht voor het instellen van beroep slechts openstaat voor: - de aanvrager voor zover hij bedenking heeft ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - overigen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. MEDEDELING. Het college van burgemeester en wethouders van Hulst maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Ge meentewet, bekend dat de volgende besluiten van de raad der gemeente Hulst van 30 oktober 1997 op 7 no vember 1997 in het Gemeente blad zijn opgenomen; 1. no. 102 Wijziging Tarieventabel behorende bij de Legesverordening 1995. 2. no. 103 Vaststelling in het kader van de ABW van de Verordening inkomensvrijlating en premie beleid ter bevordering van de zelfstandige bestaansvoorziening 1997. 3. no. 105 Vaststelling Verordening onroerende-zaak- belastingen 1998. 4. no. 106 Vaststelling Verordening rioolrechten 1998. 5. no. 107 Vaststelling Operationeel Programma 1998 bij het Gemeentelijk Rioleringsplan 1996-2000. 6. no. 108 Vaststelling tarieven reinigingsrechten 1998. 7. no. 109 Vaststelling Milieuprogramma 1998-2001. 8. no. 110 Verdeling gelden Besluit Woninggebonden Subsidies. 9. no. 113 Wijziging tarieven Zwembad De Driehoek. 10. no. 114Verlenging termijn voor de budgetsubsidies. Deze besluiten liggen ingevolge de artikelen 140 en 141 van de Gemeentewet voor een ieder ter inzage op het bureau Juridische Zaken en Kabinet in het stadskantoor aan de Grote Markt 21 te Hulst. Tegen betaling van de leges zijn zij in afschrift verkrijgbaar. ARTIKEL 18A WET R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wethouders voor nemens is in afwijking van de ter plaatse geldende be stemmingsplannen, met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toestemming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaand bouwplan. - het plaatsen van een serre op het perceel Schumann- straat 12 te Hulst; Met ingang van 10 november 1997 ligt het bouwplan ge durende twee weken op de afdeling Stads- en Dorpsont wikkeling van de gemeente secretarie, kamer 208 (buro bouwen en wonen), voor een ieder ter inzage. Een ieder die bedenkingen heeft tegen het bouwplan, kan die ge durende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 7 november 1997 ter gemeentesecretarie, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de ge meenteraad van 30 oktober 1997, waarbij deze heeft besloten te verklaren dat herzieningen worden voorbe reid van de bestemmingsplannen: - "Tragel", voor een gebied gelegen aan de van der Maelstedeweg te Hulst; - "Heikant", voor een gebied gelegen aan de Vlasstraat te Heikant; - "Landelijke Bebouwingsconcentraties", voor een ge bied gelegen aan de Julianastraat te Heikant en - "Buitengebied", voor het gehele buitengebied. Deze besluiten treden, met uitzondering van het voorbe- reidingsbesluit voor het Buitengebied dat reed op 31 oktober 1997 in werking is getreden, in werking met ingang van 7 november 1997. WET MILIEUBEHEER - WET BESTUURSRECHT beschikking Burgemeester en wethouders van Hulst, maken gelet op artikel 3:44, tweede lid, van de Algeme ne Wet Bestuursrecht bekend dat op 4 november 1997 onder voorschriften en ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer is verleend naar aanleiding van een aanvraag van: - P. de Caluwé, Oude Kaai 12 te Graauw om een revi sie-vergunning wegens het uitbreiden van een opslag voor landbouwprodukten door het bijplaatsen van 2 koelventilatoren op het perceel Achtereindstraat 35 te Graauw. Het besluit wijkt af van het ontwerpbesluit; - de heer F. Oelbrandt, Muggenhoek 9 te Kieldrecht (België) om een vergunning tot het uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij en -fokkerij door het vegroten van het aantal dieren binnen de bestaande stallen op het perceel Zorgdijk ongen. te Nieuw Namen. Het be sluit wijkt niet af van het ontwerpbesluit, - G. Dieleman, Hontenissestraat 16 te Hulst om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een gemengd bedrijf en het uitbreiden van de bestaan de inrichting door het plaatsen vaxn een serre t.b.v. glastuinlbouw op het perceel Hontenissestraat 16 te Hulst. Het besluit wijkt niet af van het ontwerpbesluit, - H. v.d. Berg b.v., Nieuwgraaf 76 te Duiven om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf voor het stallen/parkeren van vrachtauto's waaronder tankopleggers voor het vervoer van vloeibare koolzuur en een wasplaats voor eigen vrachtauto's op het perceel Australieweg 22 te Hulst. Het besluit wijkt niet af van het ontwerpbesluit; - P.A.E. Dhollander, Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant om een revisie-vergunning wegens het uitbreiden/wijzi gen van een pluimvee- en landbouwbedrijf door het bij bouwen van 3 pluimveestallen waarin tesamen met de bestaande stallen 41.500 scharrelkippen gehouden zullen worden op het perceel Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant. Het besluit wijkt niet af van het ontwerpbe sluit; - fa. B. Strooband, Julianastraat 117 te Heikant om een revisie vergunning wegens het uitbreiden/wijzigen van een loon- en sproeibedrijf met een berging en een was plaats voor eigen landbouwmachines en het wijzigen van de bestaande inrichting op het peceel Julianastraat 82 te Heikant. Het besluit wijkt niet af van het ontwerp besluit; e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende bescheiden nader is aangegeven. De aanvragen, het ontwerp van de besluiten, de beslui ten en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende zes weken ter inzage op het bu reau Milieu van het stadskantoor, Grote Markt 21 te Hulst, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een monde linge toelichting worden verkregen. Bovenbedoelde beseheiden liggen bovendien op 8, 15, 22, 29 november, 6 en 13 december 1997 van 09.00 tot 12.00 uuur ter inzage op het bureau Hulst van de regio politie Zeeland, van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 20.6., tweede lid, van de Wet Milieube heer staat gedurende zes weken na heden beroep open voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daaraan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Art.19 Wet R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat burgemeester en wethouders ten behoeve van onderstaande bouwplannen voorrne- mens zijn: - ingevolge artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de bestemmingsplan en - een verklaring van geen bezwaar aan te vragen als be doeld in atikel Woningwet. Het betreft: - het bouwen van een woning op het perceel Ferdinand Bolstraat te Clinge en - het bouwen van vier woningen op een perceel aan een zijstraat vanl de Vylainlaan te Heikant. Met ingang van 10 november 1997 liggen de verzoeken gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeente secretarie, kamer 208 (buro bouwen en wonen). Een ieder die bedenkingen heeft tegen het uitvoeren van de voornemens, kan die gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethou ders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Een beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Binnenhof 1, 2513 AA 's-GRAVENHAGE. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag waarop de beroepstermijn afloopt. Indien gedurende de beroepstermijn bij de voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, wordt het be sluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Reserveren bouwgrond in plan "GROOTE KREEK" te Hulst Vanaf maandag 10 november 1997 is het mogelijk om bouwgrond te reserveren in het nieuwe plan "Groote Kreek" te Hulst. Belangstellenden kunnen vanaf die dag inschrijven voor één bouwkavel c.q. cluster. Nadrukkelijk vestigen wij er de aandacht op dat de grond ter plaatse nog niet bouw rijp is. Wij verwachten dat de grond bouwrijp zal zijn rond de bouwvakvakantie van 1998. Er geldt reeds een onherroepelijk bestemmingsplan dat de bouw van de woningen toestaat. Daarnaast vormt een beeldkwali teitsplan onderdeel van de toetsingsvoorwaarden waar onder de grond te koop wordt aangeboden en waaraan de bouw van woningen moet voldoen. De grond wordt onder voorbehoud voor belangstellenden gereserveerd. Aan deze reservering zijn geen kosten verbonden. De navolgende richtlijnen zijn van toepassing: 1. De aanvraag moet schriftelijk geschieden. Aanvraag formulieren zijn te verkrijgen op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling Bureau Bouwen en Wonen. 2. Aanvragen die tussen 10 november en 21 november 1997 (uiterlijk 16.30 uur) zijn binnengekomen op het gemeentehuis worden geacht gelijktijdig te zijn inge diend. Daarna geschied het honoreren van aanvragen in volgorde van binnenkomst op de gemeente. 3. a. De grond bedoeld voor de bouw van vrijstaande woningen wordt alleen te koop aangeboden aan particulieren die bouwen voor eigen bewoning. De koper en zijn of haar gezin moet(en) de woning minstens 1 jaar gebruiken voor eigen bewoning. Op overtreding van deze voorwaarde staat een boete van f50.000,--. b. De grond bedoeld voor de bouw van woningen twee-aaneen of rijenwoningen wordt alleen te koop aangeboden in clusters van minimaal 4 woningen aan particulieren die bouwen voor eigen bewoning of ondernemers die bouwen voor de verkoop. Parti culieren gaan bij de toewijzing voor op onderne mers. Ook hier geldt voor de particulier dat hij en zijn gezin de woning minstens 1 jaar moeten ge bruiken voor eigen bewoning en dat op overtreding van deze voorwaarde een boete staat van f.50.000,-. 4. Per persoon/gezin of onderneming mag slechts één aanvraag ingediend worden voor één perceel of clus ter. 5. Bij gelijktijdige ontvangst van meerdere aanvragen voor een perceel of cluseer beslist het lot. 6. De openbare loting vindt plaats op woensdag 3 de cember 1997 in het stadhuis om 14.00 uur. 7. De algemene voorwaarden voor de verkoop van bouwgrond blijven, voor zover niet in strijd met het bovenstaande, van kracht. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het bureau Bou wen en Wonen van de afdeling Stads- en Dorpsontwik keling (tel.0114-389251). Hulst, 7 november 1997 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr. Dr. A.A.L.G.M. Kessen De wnd. secretaris, E.A.A.M. de Deckere VRIJDAG 7 NOVEMBER 1997 Deze week en volgende week is het feest bij PET'S PLACE in Terneuzen. Daarom hebben we een speciale actie in onze SCHEP-UIT-Afdeling. Al onze klanten krijgen de gelegenheid om voer voor hun huisdier te scheppen voor de HELFT VAN DE PRIJS, dat betekent maar liefst Elke dag staat een ander dier centraal en kan er geprofiteerd worden van deze aanbieding. Kijk in onderstaande agenda wanneer uw huisdier aan de beurt is! Maandag 10 en 17 november 50% korting op alle hondevoeders uit de SCHEP-UIT-AFDELING Dinsdag 11 en 18 november 50% korting op alle kattevoeders uit de SCHEP-UIT-AFDELING Woensdag 12 en 19 november 50% korting op alle vogelzaden uit de SCHEP-UIT-AFDELING Donderdag 13 en 20 november 50% korting op alle knaagdiervoeders uit de SCHEP-UIT-AFDELING Vrijdag en zaterdag Voor alle klaanten een kleinigheidje gratis voor hun huisdier! Om alle klanten de gelegenheid te geven om van deze actie ge bruik te maken mogen alle klanten maximaal 2,5 kilo scheppen en maximaal 1 maal gebruik te maken van deze actie. PEfS UW DIERENSPECIAALZAAK Provinciale Stoombootdiensten Provincie Zeeland Dienstregeling Westerscheldeveren Tot nader order wordt tijdens werkdagen op de Westerscheldeveren met een aangepaste dienstre geling gevaren. De reden hiervoor is dat op de lijn Kruiningen-Perkpolder maar één veerboot beschik baar is. De dienstregeling in de weekeinden is ongewijzigd. Kruiningen-Perkpolder: Vertrek Kruiningen: 3.20, 4.10, 5.00, 6.00, 6.40, 7.20, 8.00, 9.00, 10.00,11.00, 11.40, 12.20,13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 16.40, 17.20, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 en 23.05 uur. Vertrek Perkpolder: 3.45, 4.35, 5.30, 6.20, 7.00, 7.40, 8.30, 9.30, 10.30, 11.20, 12.00, 12.40, 13.30,14.30, 15.30, 16.20, 17,00, 17.40,18.30,19.30, 20.30, 21.30, 22.30 en 23.30 uur. Vlissingen-Breskens: Hier wordt aan de dienstregeling een extra afvaart toegevoegd: vertrek Vtissingen 3.50 uur en vertrek Breskens 4.20 uur. Aanlegvergunning ten behoeve van 2 gastransportleidingen Burgemeester en wethouders van Hontenisse maken bekend dat zij voornemens zijn op verzoek van N.V. Nederlandse Gasunie en van N.V. Delta Nutsbedrijven, een aanlegvergunning te verstrek ken voor het leggen van 2 gastransportleidingen. Beide transportleidingen lopen van Zelzate naar Ossen-drecht en lopen gedeeltelijk over het grond gebied van de gemeente Hontenisse. De leidingen zullen gelijktijdig in dezelfde sleuf worden gelegd. Hierbij worden de Sasdijk en de Sasdijkweg gekruist met de bestemming "beschermde dijken" en tevens de Groot Cambrondijk met de bestem ming "beschermd natuurgebied". Een dergelijke ver gunning is vereist, omdat op de eerder genoemde gronden het uitvoeren van de gevraagde werk zaamheden niet is toegestaan. Aangezien er geen blijvende onevenredige schade wordt toegebracht, dan wel herstel is verzekerd van de in de planvoor schriften genoemde waarden, zijn burgemeester en wethouders bereid de voor deze werkzaamheden benodigde aanlegvergunning te verstrekken. Voor dat hierover een definitieve beslissing wordt geno men, liggen de op dit verzoek betrekking hebbende stukken, vanaf 10 november 1997 t/m 1 december 1997 voor een ieder ter inzage op de sector grond gebiedzaken, Hof te Zandeplein 1 te Kloosterzande. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze over deze aanvraag of het ontwerp schriftelijk naar voren brengen. Kloosterzande, 7 november 1997 Burgemeester en wethouders van Hontenisse, De burgemeester, Th.A.M. Steenkamp De secretaris, F.M.M. van Kuppeveld StanJaarJ met StaeJi„g Het is een wijdverspreid n verstand dat voor comfort H èn ruimte een hoge prijs heta dient te worden. Niet voor j Rover Tourer, deze is nanie| standaard al voorzien van: conditioning elektr^ bedienbaar schuif/kant,]. dak bestuurders- en i Pas sagiersairbag stuui bekrachtiging in Ko0gte verstelbare stuurkolom in neerklapbare achterbank elektrisch bedienbare ramen elektrisch verstel bare en verwarmde buitenspie< centrale portiervergrende] lichtmetalen velgen alarmin- stallatie met startonderbreking en afstandsbediening en uiteraard een met wortelnotenhout interieur en karakteristiek grille. U least al een Rover T( vanaf 1.032,- p/mnd*. Elke Rover is standaard voorzien van Tevredenheidsgarantie. Kom hj ons langs voor een proefrit en over- tuig u zelf. De Rover Tourer: 39.99Q. Eabers Auto's B.V. Charles Petitweg 41, Breda, Telefoon 07Ó - 5878587. Autobedrijf Van der Linden B.V. Beider 41, Autostrada Borchwerf, Roosendaal, Telefoon 0165 - 574310. Het spreekt vanzelf, dat wij u met raad en daad terzijde staan op het gebied van de technische realisatie van uw badkamer. Maar dat vinden we bij Raab Karcher Bouwstoffen niet genoeg. Een badkamer is immers méér dan alleen een wasruimte. Bij een badkamer hoort sfeer en u moet er kunnen genieten van een moment welverdiende rust. Daarom kijken we bij Raab Karcher Bouwstoffen met de ogen van de consument en denken we met de kennis van de vakman. Komt u gerust eens van gedachten wisselen bij een van onze showrooms. Dan kunnen we u laten zien wat we bedoelen. louwersg Sr de priester hoot voortaan Middelburg: Waldammeweg 2, 4338 PJ Middelburg, tel. 0118-625055fax 0118-625153. Tameuzen; Hughersluys 22,4536 HM Terneuzen, tel. 0115-697051, fax 0115-630273, DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Moor alle INTERlEUR-verbe ontwerp Wadvies ui fpiltVM vanSteenherfpilnuitt, 453) HJ Tem We JAARGANG 6 KATERNEN De Binnenkrant A2 Binnenland A3 A4 Buitenland A5 Economie-Beurs A6/A7 Sport 81 t/m B3 Zeeland C1 t/m C5 Gids 01102 RTV-programma's D3/D4 Ragazzi D5 Weekend E1 t/m E5 Onderwijsbijlage F1 t/m F3 kleintjeskrant Van onze verslaggever Den Haag/Brussel - Maar Ii| middelen, waaronder ook 1998 niet meer worden verl gevolg van de Europese bse-l lijke grond- en hulpstoffen i Het ministerie van Volksgezon heid heeft dat gisteren bevestil en spreekt over 'zeer ernstif volksgezondheidsproblemen' 'grote voorzieningsproblemen r betrekking tot alle medische pij ducten'. Afgelopen week heeft r nister Borst in een brandbrief a| zes Europese commissarissen de enorme consequenties van maatregel gewezen en om uitsj of versoepeling gevraagd. Breda - Vanaf vandaag is elektronische archief van Dd blad De Stem via internet raadplegen. Het archief, dat toegankelijk is voor iedereen een internet-aansluiting, besld voorlopig de jaargangen vaij 1994. Ruim 120.000 artikelen j op trefwoord te doorzoeken I eventueel te downloaden. Lez| met toegang tot internet vind een link naar het archief opl voorpagina van de digitale edj De Stem Online. ZIE WEEKEND-E5 Haarlem (anp) - Het OpenbJ Ministerie heeft via Interpol internationaal opsporingsbd laten verspreiden tegen de vroel re Surinaamse guerillaleider Rl nie Brunswijk. Brunswijk wq| gezocht wegens drugssmokkel! dus de Haarlemse officier van jj titie C. Hemmes-Boender. Het opsporingsverzoek is al ir zomer gedaan, maar justitie w. dat eerder niet naar buiten br gen. In Haarlem is vorig jaar I vooronderzoek tegen Brunsti begonnen, nadat op Schiphol Surinaamse drugskoerierster inim 50 kilo cocaïne werd aan houden. De vrouw kreeg zes j cel. Na de rechtszaak verklaa, de Surinaamse dat Brunswijk] trokken was bij het transport.] ex-guerillaleider zat met haaj het vliegtuig. (ADVERTENTIE) Arnhem - Amsterdam - Breda - Enschede - Groningen Leeuwarden - Rotterdam Weert en Zwolle. Maats Breda, Waterloostraat 27 Datum woensdag 12 november Tijd 15.00 (start lezing) Bel voor info. 076-5710250 of 026-3516379 (voorheen SPD dagopleiding Arnht Langereksestraat 10, Tel.; 0115-630911

de Stem | 1997 | | pagina 24