i-fiufv 'Reservering 1,9 miljoen is te hoog' Drie weekeinden feest in De Luifel ke Sint bdje... 04040 'Hé ja, dat ken ik!' is schot in de roos Uit volle borst meezingen bij Zonnebloem lende 'Voorkom ritten chemokar door inrichten vaste inzamelpunten' Kraampjes in Blaauwe Hoeve druk bezocht Sara j 30 jaar Mieke 50 jaan DE STEM DAG KLAPPER ZEELAND C2 Verdeeldheid over sporthal 'Automatiseer samen met de buurgemeenten' Politie int boetes Dorpshuis in Lams waarde maakt zich op voor viering 25-jarig jubileum Ploeteren DE VERENIGING Feestprogramma EXAMENS Krantenrubriek basis voor cd Er werd uit volle borst meegezongen met de Nederlandstalige liedjes,aldus A. Vermeulen-Hamelink van De Zonnebloem Tuchinsky-organist Frank Wilson bege leidde op de piano de beide vocalisten die 'Het wonder der bewegende beelden' brachten. In het programma werd de ge schiedenis van de televisie uitgebeeld en kwamen figuren van vroeger weer fanta sievol tot leven. De liedjes van toen wer den pakkend gebracht en het bleek echt het feest van de herkenning toen ook de schlagers van.nu werden voorgedragen. Uit de reacties in de zaal bleek dat dit pro gramma ervaren werd als 'leuker dan televisie kijken'. De gasten van de Zonne bloem-afdeling Hontenisse kregen tijdens de pauze van het drie uur durende pro gramma koffie met een versnapering aan geboden. FOTO WIM KOOYMAN Meer dan 300 zieken en gehandicapten genoten zaterdagmiddag van het optre den van Sandra Reemer en Danny de Munck in het Dorpscentrum van Vogel waarde. De Zonnebloem, afdeling Honte nisse, had de artiesten uitgenodigd om de jaarlijkse feestmiddag te verzorgen. „We houden die middag elk jaar net voor de feestdagenperiode, dit jaar was het bij zonder en de aanwezigen hebben genoten. PESTEM DINSDAG 4 NOVEMBER 1997 ticulieren Lbileum, huwelijk, verloving L examen, Abraham enz. bm 0,65 incl. B.T.W., |gel verplicht. 135 x 40 mm 26.- incl. B.T.W fen op aanvraag, lef uw tekst 2 dagen vóór I kantoren: Breda: Spinveld 55- fet 11; Hulst: Baudeloo 16 Iten aan De Stem Brabants •800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. hor teksten, foto 's en tekeningen I redenen te weigeren. Ichtgever van deze advertentie Ikend te zijn. Indien er een li een telefoonnummer gewenst Ie legitimeren, ter voorkoming Is gerechtigd naam van de Ie maken. Uitgever is niet I de advertentie voorkomende Isten. Deze theemuts zag gisteren] ja,ja,je zult het niet geloven, maar het is echt waar. Mijn papa werd gisteren i Liefs Michael. Het is nu echt! De kids. Lieve Rich. H.G. met je verjaardag. Ik denk hier aan je. Liefs. Je visje xxx. in Nederland komt p bezoek. Dit zijn inderen in de Jeugdhulpverle ning, waar vaak geen geld is voor extraatjes, nderhulp helpt de ndje. Helpt u mee? its 25,- bezorgt u 'n heerlijk avondje! inter OS KINDERHULP ,7411 HS Deventer, 611 899 W onze verslaggever Kloosterzande - De CDA-fractie in de Honte- nisser gemeenteraad pleit voor het inrichten van inzamelpunten voor klein chemisch afval. Daarmee kan dan volgens de fractie 'het geld verslindend en milieuvervuilend rondrijden van de snelle chemocar' vervallen. [jet CDA oppert dat idee in zijn algemene beschou wingen, in een poging om mee te denken over het te rugdringen van de kosten voor de afvalverwerking. Een beperking van de kosten heeft voor het CDA ruim voorrang boven 'gemakzuchtig' grijpen naar verhoging van de afvalstoffenheffing. Het laten rondrijden van de chemocar kost de ge meente jaarlijks 80.000 gulden. Een post waarop volgens het CDA besparing mogelijk moet zijn. Het CDA heeft nog gemengde gevoelens over het idee om huisvuil bij het ophalen te wegen. De fractie P. Magnus ziet het daarentegen wel zitten, evenals on afhankelijk raadslid F. van Driessche. Die meent wel dat de voorwaarde moet zijn dat een dergelijk systeem dan op regionale schaal wordt ingevoerd. Volgens Van Driessche zijn er al lang klachten over de openingstijden van het kringloopstation in Wals oorden. Daar kunnen inwoners enkel op woensdag en vrijdagmiddag terecht. B en W schermden tot nu toe steeds met de hoge kosten van ruimere openstel ling, maar daar heeft het raadslid wat op gevonden. „Stel het kringloopstation op zaterdag open en vraag de aanbieders van afval een kleine vergoe ding, bijvoorbeeld vijf gulden. De burgers kunnen dan zelf hun keuze maken. Na een proefperiode van bijvoorbeeld een jaar kunt u evalueren. Ik weet ze ker dat u hiermee een heleboel inwoners een grote dienst bewijst." Van onze verslaggever Kloosterzande - De coalitiepartijen in de Hontenisser gemeen teraad zijn verdeeld over de bouw van een zogenaamde multi functionele accommodatie in Kloosterzande. In het gemeente begroting voor volgend jaar trekken B en W daar 1,9 miljoen gulden voor uit, maar de fractie L. Mangnus is het daar niet mee eens. „Wat de evenementenhal betreft heeft de raad zich duidelijk uit gesproken," schrijft de fractie in zijn algemene beschouwingen. „Ónze fractie blijft derhalve van mening geen 1,9 miljoen op te moeten nemen, maar 1,7 mil joen." De rest van het sporthal spaarpotje zou in de visie van de fractie L. Mangnus achter de hand moeten worden gehouden om eventuele tegenvallers op te vangen. St. Martinus Ook oppositiepartij Algemeen Belang vindt 1,9 miljoen gulden 'veel te veel'. Die partij blijft er bij dat een voorziening ter groot te van de verbouw van De Hinde voldoende moet zijn. De fractie zegt overigens geen definitief standpunt te kunnen innemen, zolang de gebruikers en de huur prijzen niet bekend zijn. Een eventuele verbouwing van het ge meenschapshuis St. Martinus noemt de fractie 'een story die niet serieus bedoeld kan zijn'. Progressief Hontenisse vindt dat de sporthal zo langzamerhand 'een klucht van de eerste orde' begint te worden. De fractie vreest voor een 'gigantisch ex ploitatietekort' en blijft erbij dat de gemeente beter De Hinde kan verbouwen. Verkiezingen De fractie P. Mangnus is al jaren lang een warm bepleiter van de sporthal en dringt er bij het colle ge op aan om nog vóór de ge meenteraadsverkiezingen met EDITIE ZEELAND Bezorgklachten, abonnementen administratie, lezers- en fotoservice: BELLEZERSCONTACT 076 - 5 312 312 maandag t/m vrijdag 8.00 - 17.00 uur zaterdag 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG, telefoon 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Dei| (plv. ed.chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Uselotte van Werkhoven. Redactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA telefoon 0118-652739, fax 0118-652738, Redacteur: Emile Calon (provincieverslaggever). Redactie Hulst: Baudeloo 16,4561 ES. telefoon 0114-372777 en 0114-372776, fax 0114-372771. Redacteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Ton Koomen, telefoon 0115 - 645751 (zondag 0115-645753). Advertenties: Hulst, Baudeloo 16,4561 ES. Detailhandels-, diensten-, B-to-B-, uitgaans- en toerisme-advertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. Rubrieksadvertenties (Kleintjes): telefoon 076-5312313, fax 076-5312340. Familieberichten, dankbetuigingen en geboorteadvertenties: telefoon 076-5312550, fax 076-5312340. Personeels-, opleidingen- en cursussen- advertenties: telefoon 076-5312240, fax 076-5312242. Onroerend goed-, financiële diensten en vervoersadvertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771 Telefonische openingstijden: Rubrieksadvertenties, familieberichten, dankbetuigingen en geboorte advertenties: dagelijks 9.00-20.30 uur. Overige advertenties: maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur. alle advertentieopdrachten worden uitgevoerd «Ln-,0epa!s'n9van rJe a'9emene voorwaarden varitldgeyersrtiaatschappij Zuidwest-Nederland B.V. ■ede de regelen voor het advertentiewezen. een raadsvoorstel te komen. „Zo dat deze al lang slepende materie niet meegaat naar de nieuwe coa litie. Want dan zou mogelijk de geschiedenis zich kunnen herha len." Onafhankelijk raadslid F. van Driessche vraagt zich af of B en W nog een alternatieve locatie achter de hand hebben. Hij zegt te verwachten dat de bouw op de handbalvelden flink wat bezwa ren zal losmaken. Met daarbij een aanzienlijke vertraging van de plannen. „Hoe denkt u om te gaan met de bezwaren tegen de planologische inpassing van dit gebouw op de gekozen locatie," wil hij weten. Het CDA vindt dat het afwegen van mogelijke alternatieven hoort te gebeuren 'voordat de spade de grond in gaat'. De frac tie raadt aan ook alvast te denken aan de mogelijke beheersvormen van de evenementenhal. Het CDA zegt in ieder geval op korte ter mijn een voorstel te verwachten om tot de daadwerkelijke uitvoe ring te komen. Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse moet blijven be kijken of er op het gebied van automatisering kan worden samengewerkt met andere ge meenten. De verschillende fracties stellen dat in hun al gemene beschouwingen bij de gemeentebegroting. Reden voor de oproep zijn de for se sommen geld die Hontenisse in de automatisering moet stoppen. De komende jaren gaat het om zeker nog een slordige miljoen gulden. Het CDA roept het colle ge op de nodige keuzes te maken en niet 'slaafs' het rapport uit te voeren dat er ligt. Volgens Algemeen Belang zijn de onderwerpen personeel en auto matisering niet van elkaar te scheiden. „Van de door ons zo fel bepleite samenwerking tussen de gemeenten is niets terecht geko men," constateert de fractie. „Derhalve rest maar een oplos sing, investeren in huisvesting en automatisering. En dat willen wij nou juist niet." Volgens de fractie dreigt het dan ook 'goed fout' te gaan. „Wij weten dat de opgedra gen taken toenemen en hogere ei sen worden gesteld, maar onze inwoners zullen het moeten op hoesten." Progressief Hontenisse bena drukt dat het belangrijk is om bij uitgaven voor automatisering te streven naar standaardisatie. Niet alleen uit oogpunt van kos tenbeheersing, maar vooral van wege het personeelsbeleid. „Zou het tot een gemeentelijke herin deling komen dan zijn onze amb tenaren onevenredig in het na deel omdat ze geen ervaring heb ben met de systemen die in ge bruik zijn bij de gemeente waarin ze zullen opgaan." Terneuzen - De politie van Ter- neuzen heeft afgelopen zondag avond een 33-jarige man uit Roermond aangehouden die nog voor 1830 gulden aan bekeurin gen uit had staan. In eerste in stantie kon de man niet betalen. In de loop van de nacht van zon dag op maandag kwam een vriend echter het verschuldigde bedrag brengen, waarop de man uit Roermond weer op vrije voe ten werd gesteld. Door Jeanette Vergouwen NIKS DICHTGEPLAKT met oude kranten, helemaal geen Heilige Land-sfeer, gewoon een fijn dorp met inwoners die nog veel voor elkaar over hebben. Samen een gemeenschapscen trum runnen en opdraaien voor zowel de leuke als de minder plezierige zaken. Het grote bord langs de provinciale weg laat het duidelijk zien: in Lams- waarde is men 365 dagen wel kom en in november is het feest. Dorpscentrum De Luifel bestaat 25 jaar en dat wordt drie week einden lang gevierd. Voorzitter Frans van Laere is al dertig jaar in de weer voor De Luifel. „Eerst hebben we vijf jaar moeten ploeteren om een dorpshuis te mogen bouwen en toen het gebouw er eenmaal stond ben ik voorzitter van het bestuur geworden. Samen met George de Deijn zit ik al de hele rit in het bestuurskarretje." Secretaris Lilian Acke haalt het archief erbij en legt uit hoe de naam De Luifel tot stand kwam. „We hebben de bevolking van Lamswaarde laten kiezen. Naast de suggesties Schaaps kooi, Boudeloo en het Weelke kwam De Luifel uit de bus. We hebben jaren niet geweten wie deze na'am aangedragen had, maar na wat speurwerk zijn we er achter gekomen dat die naam voorgesteld is door Alois van Dam uit Kruispolder." De Luifel is 25 jaar geleden neergezet op de plaats van het oude patronaat. „Dat gebouw was volledig versleten en dus hebben we jaren geijverd voor een nieuw gebouw. Het heeft veel moeite gekost, want centen waren er niet. Het eerste dorps centrum in de gemeente Honte nisse is gebouwd in Vogelwaar de en blijkbaar waren de centen toen op." „Alle verenigingen van voetbal tot en met de carnavalsvereni ging hebben meegewerkt. Het patronaat is in 1972 direct na carnaval gesloopt en met ver eende krachten is toen De Luifel uit de grond gestampt. De nieuwbouw kostte 170.000 gul den en meer dan honderd vrij willigers hebben aan zelfwerk zaamheid gedaan: schilderen, glas zetten, vloerbedekking leg gen, de tegels buiten leggen, de meubeltjes, het podium en de discobar maken enzovoorts. We kunnen met trots zeggen dat het voor en door Lamswaarde is ge maakt." Lilian Acke haalt er de kranten knipsels bij van de opening op 22 november 1972. „Alle huisge- Het huidige bestuur van De Luifel, Frank en Paul van Driessche, Aran van der Meer, Stanny de Koning, George de Deijn en achter het bord voorzitter Frans van Laere en secretaris Lilian Acke. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE d zinnen hingen de vlag uit en Commissaris der Koningin J. van Aartsen verzorgde de offi ciële opening. Op het program ma, dat in de zaal afgewerkt werd, stonden vele toespraken en verder optredens van de kinderfanfare, het gemengd koor en fanfare Vrijheid Een dracht en demonstraties door de bejaarden en de damesgroep." Frans van Laere herinnert zich dat het de eerste jaren erg druk was. „Lamswaarde telde toen ongeveer duizend inwoners. Nu nog een 700, grote gezinnen zijn er niet meer en de jongelui vin den een dansavond niet meer aantrekkelijk. Maar wij ouwet- jes vinden dat nog fijn en ik moet zeggen dat we in al die ja ren veel activiteiten hebben ge organiseerd en meestal was het een echt feest." De tijd van de toneelvoorstellin gen en optredens van perfor mers en artiesten lijkt voorbij. „Dat is nu allemaal in Het Zuid- land of in Den Dullaert, hier in Lamswaarde maken vooral de verenigingen, de bejaarden en de school gebruik van de zaal. In het begin hadden we een be heerder, maar dat is' niet meer haalbaar. De bestuursleden doen alles pro deo en we hebben hele goede afspraken met de ge bruikers, Zij die de zaal gebrui ken regelen alles zelf en ruimen ook netjes op. Dat loopt ge smeerd en of het nu yoga is, ta feltennis, de Sinterklaasmiddag of het carnavalsbal, iedereen helpt mee en dat vind ik een prestatie." Zowel Van Laere als Acke vin den dat er in de afgelopen kwart eeuw veel veranderd is. „De ani mo voor gezellige uitgaansavon den is weg, de jeugd vraagt naar andere mogelijkheden, stijldan sen is er niet meer bij en je krijgt de mensen bijna niet meer bui ten. Jammer, want die saamho righeid van de bevolking van Lamswaarde is toch bijzonder. Maar we zijn toch tevreden, er is in die 25 jaar veel gedaan en de jubileumviering wordt er een met een zilveren randje." Het feestprogramma ziet er goed uit. De folder meldt: "De Luifel is nu 25 jaar op weg en zal altijd een grote rol blijven spelen in. ons actieve dorp." De Luifel zelf vormt op 8,15,21, 22 en 23 november het feestelij ke middelpunt van de vieringen. Op 8 november is er van 19.30 tot 21.00 uur een receptie en daarna een dansavond met de JF Dance band. Zaterdag 15 no vember treedt de Tjechische ka pel Tufaranka op en vrijdag 21 november komt de schooljeugd kijken naar Clown Klutske, om 14.00 uur. Zaterdag 22 novem ber is er van 21.00 tot 02.00 uur een disco-avond met de drive-in show Pico Bello en het slotcon- cert om 11.00 uur op zondag 23 november is in handen van de muzikanten van Vrijheid Een dracht en de vocalisten van Ter ra Sancta. „Tijdens de jubileummaand is er een fototentoonstelling te zien in De Luifel, van plaatjes over De Luifel en haar gebruikers in de afgelopen kwart eeuw. Ook zijn er oude ansichten van Lamswaarde en heel veel schoolfoto's," stelt Lilian Acke. Voorzitter Van Laere komt nog met een verlanglijstje op de proppen. „De samenwerking met de organisaties en vereni gingen is prima, maar we missen een grote berging. Veel vereni gingen maken gebruik van De Luifel, maar ze hebben allemaal te veel spullen en die moeten veilig opgeborgen kunnen wor den. Een berging erbij zou een uitkomst zijn. THEATER TERNEUZEN Een bruid in de morgen - van Hu- go Claus - door Theater Het Gevolg - Zuidlandtheater - 20.00 uur DIVERSEN CUNGE Kaarting - café De Gouden Kroon - 14.00 uur Volksdansen, zang en biljarten - KBO - Malpertuus -13.30 uur WALSOORDEN Schieting voor bejaarden - café Rue du Nord -13.30 uur AXEL Koersbal - De Halle -14.00 uur UNICEF-tentoonstelling Guate mala - bibliotheek Jokeren - Gregoriuscentrum -13.30 uur GRAAUW Jokeren - Gemeenschapshuis - 13.15 uur HULST Bieden - KBO - De Lieve -13.30 uur Bridge - Bridgeclub Hulst - Den Dul laert- 13.30 uur Dansen - KBO - De Lieve - 20.00 uur KLOOSTERZANDE Bridgen - Bridgeclub Lamswaar de - café De Reizende Man -19.00 uur NIEUW-NAMEN Vleeskaarting - café Sint-Cecilia - 20.00 uur OSSENISSE Aerobic - Hof ter Nesse -19.30 uur SAS VAN GENT Koersbal - SAV - De Speye - 14.00 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café Zondagsvermaak - 14.00 uur WESTDORPE Volksdansen - Concordia - 09.30 uur Ouderengym - Concordia - 10.30 uur Koersbal - Concordia -13.00 uur Repetitie harmonie - Concordia - 19.00 uur IJZENDIJKE Bridgen - Bridgeclub IJzendijke - café Les Amies -19.30 uur FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Conspi racy theory HULST Koning van Engeland - 20.00 uur Contact 20.00 uur Jurassic park: The lost world 20.00 uur Air force one 20.00 uur Volcano 20.30 uur My best friends wedding BRUGGE Kennedy Komplex - 20.00 uur My best friends wedding 20.00 uur The lost world 20.00 uur Oesje GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Be an 14.30 uur Lady en de vagebond 20.00 en 22.30 uur Scream 14.30 en 17.00 uur George uit de jungle (ned. versie) 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Ge orge of the jungle 14.30, 17.00,20.00 en 22.30 uur Air Force One 17.00, 20.00 en 22.30 uur Mimic 14.30, 17.00 20.00 en 22.30 uur Lost world 20.00 en 22.30 uur One night stand 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur- Oesje 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Face/off 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur My best friends wedding KNOKKE Beverly Screens 20.00 uur Oesje 20.00 uur Bean 20.00 uur The lost world 20.00 uur My best friends wedding Activiteiten en evenementen bestemd voor de dagklapper en uitslagen bij voorkeur per brief(kaart) zenden aan redactie De Stem, Postbus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 -, 645752. Eindhoven - Technische Universiteit, faculteit Wiskunde. Rich ting discrete wiskunde, afstudeerrichting cryptologie: Ivana van Overmeeren, St.-Jansteen. Van onze correspondente Hulst - In verzorgings- en verpleeghuis De Blaauwe Hoeve Hulst werd het jaarlijkse verkoopweekeinde gehouden. De zelfgemaakte spulletjes gin gen grif weg en er werd heel wat lekkers verorberd. De mist was voor buiten, de zon van de gezel ligheid scheen binnen Rob Driehuis van de evenemen tencommissie Blaauwe Hoeve was vol lof over de hulp van de vele vrijwilligers die twee dagen lang de kraampjesmarkt hebben gehouden. „Die markt houden wé nu eens niet in het restaurant, maar in alle gangen en ruimten op de begane grond. Zo leren de bezoekers beter de Blaauwe Hoe ve kennen en het restaurant re serveren we dan voor de maaltij den (Chinees buffet). De keuken draait op volle toeren, het perso neel verzorgt de gewone dagelijk se maaltijden en daar bovenop nog minimaal 300 Chinese maal tijden voor de bezoekers. De keu- kengroep verdient een extra pluim." Het publiek keek dan ook de ogen uit naar de bloein- stukjes en zelfgemaakte hand- werkspullen. De meesten waag den een gokje in de loterij en het rad van avontuur draaide regel matig. Terwijl de ouderen een oud-Hollandse speh-uitprobeer- den vermaakte de jeugd zich met schminken of het kijken naar vi deofilms. De hapjes en drankjes werden goed verkocht. De bewoners vinden de jaarlijkse kraampjesmarkt een belevenis, want zo komt er eens flink wat volk over de vloer. De verkoop lé vert bovendien steeds weer een mooi bedrag op. De opbrengst wordt gebruikt om nieuw hand werkmateriaal aan te schaffen. Door Jeanette Vergouwen Axel - Een volle zaal met vierhonderd mensen die allemaal een opengeslagen krant voor hun neus hebben. Een pracht zicht. Hierbij past in dit geval een 'Stern-verheffing' en die was bij de mannen van Ambras in goede handen tijdens de achtste Thea ter Chantant in De Halle in Axel. Zaterdag 1 november konden alle aanwezigen na afloop 'Hè, hè, het is waar, Hé ja, dat ken ik' zeggen. De nieuwe cd van Ambras bevat (behalve de Graoncirkel) oude bekende liedjes, maar het viertal zong en speelde zaterdag een flinke brok zeemans- en vissers liederen, die het gezelschap met de hulp van lezers van de beken de rubriek in Dagblad de Stem verzameld heeft. Cees Martens, voorzitter van de Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek en groot stimu lator voor de dialectbevordering, kreeg het eerste exemplaar van de cd en verklaarde dat hij blij was met dit soort activiteiten. „Ik vond het een fantastische avond," vertelde een van de aan wezigen. „Lekkere liedjes, mooie sketches en af en toe eens een scherp kantje." De Axelse notabelen werden door Sankie Koster op vriendelijke, maar indringende wijze door de mangel gehaald. De reis naar Turkije bleef niet onbesproken. Ais Axelse straatveger haalde ze overal eens goed de bezem door. Frans de Schepper zette èen knappe Napoleon op de planken en oogstte met zijn sprookje 'Hasje en Wietje' veel succes. Het lied dat in De Stem van 1 novem ber was afgedrukt werd door alle aanwezigen meegezongen. Dat men zo goed bij stem was had niets te maken met de zakjes zaad die meegeleverd werden. „Uit de ze avond zal dus volgend jaar nog veel moois bloeien," gekscheerde een Ambras-fan. Ambras treedt binnenkort vooral op aan den Overkant samen mét Engel Reinhoudt en is zaterdag 7 februari te zien in Het Meulengat in Sluiskil. De cd van Ambras 'Hé ja, dat ken ik!' is vanaf nuwen- krijgbaar bij de leden van Am bras en de erkende platenzaken. Het extra grote tekstboek krijgt de koper er gratis bij.

de Stem | 1997 | | pagina 15