DE STEM PER E E S-hek by "Ph ilips Jt h'Ut ep dis MaUiinèsIèt/er: tdè PHILIPS Adecca Opticien m/v Vestigingsmanager(s) m/v Intercedenten m/v Secretaresse/Administratrice DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Machinesteller -r Personeelsdiensten Optiek van Wely b.v. Hertoghs c.s. advocaten - belaïlingkundigen accountantskantoor Vreijsen EEN GEVORDERDE ASSISTENT-ACCOUNTANT dynamische personeels functionarissen m/v DE STEM f NEDERLAND 1 ZATERDAG 25 OKTOBER 1997 In Terneuzen staan twee productiefabrieken van Philips Lighting. De eerste is de Productie Unit CFL-I, waar spaarlampen worden gemaakt, zoals de SL- en PLEC-lampen. Daarnaast is er de Business Unit Starters, die starters voor TL- ver lichtingssystemen produceert. Dit is de enige starterfabriek binnen Philips. Je baan je njeuwe baan is bij de Business Unit Starters in de vijfploegendienst. Samen met je collega's in de ploeg vorm je een productieteam dat orders van klanten voor zijn rekening neemt. Dat betekent; het produceren van het juiste aantal starters met de gewenste kwaliteit. Je bent zelf verantwoordelijk voor het goed draaien van je machine en het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden. Ideeën van jou en je teamleden op het gebied van beter, milieuvriendelijker of veiliger produceren zijn van harte welkom. Voor al dat soort zaken is de teamcoach beschikbaar om je te ondersteunen. Voordatje in de fabriek gaat werken, krijg je op onze bedrijfsschool een gerichte opleiding waarbij je de nodige product- en proceskennis opdoet. Bijvoorbeeld over glasverwerking, een belangrijk onderdeel in het productieproces. Later kun je ook allerlei andere opleidingen volgen om verder door te groeien. Wie zoeken we? Een MTS- of LTS C/D-diploma in de richting werktuigbouw, metaal of elektro heb je in ieder geval op zak. Werkervaring is meegenomen, maar je gevoel voor techniek en het vermogen om snel problemen op te lossen zijn veel belangrijker. Je houdt ervan om samen met collega's de resultaten te verbeteren. Plezier in je werk is belangrijk voor je, en natuurlijk kunnen je collega's op je bouwen. Een baas die steeds over je schouder meekijkt, heb jij niet nodig. Philips LightingTerneuzen is het wereldwijde kennis- en productiecentrum voor gloeilamp- vervangende spaarlampen. Op deze locatie staat ook de grootste en modernste starter fabriek ter wereld. Daarnaast is Terneuzen verantwoordelijk voor nieuwe producten en nieuwe productieprocessen. Bovendien worden er nieuwe productiemachines voor spaar lampen en starters ontwikkeld en deels gebouwd. Bij Philips LightingTerneuzen zijn ruim 600 medewerkers in dienst. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer L. van de Wege, productiemanager B.U. Starters, telefoon (0115) 68 43 SIAls je solliciteert, vergeet dan niet in de brief te vermelden waarom je bij ons wilt komen werken, wat je opleiding is en of je al werkervaring hebt. Een capaci teitentest maakt deel uit van de selectie procedure. Stuur je brief naar Philips Lighting, t.a.v. de heer F.J. Kolijn, Personeeizaken, Postbus 372,4530 AJ Terneuzen. Mi wm Gebied: Behjwe/Bommelerwaard, West Brabant, Drechtsteden Ondernemers pur sang. Vernieuwers voor wie het een uildaging is van onze vestigingen een commercieel, financieel, organisatorisch en personeel succes Ie maken. Functie-eisen: vijf jaar verkoopervaring, waarin twee jaar in een leiding gevende positie, bij voorkeur in de commerciële dienstverlening; doelgericht met een fikse dosis doorzettingsvermogen; initiatiefrijk, creatief, analytisch en besluitvaardig; teamgericht; ervaring met automatisering (word en excel); in bezit van rijbewijs; leeftijd vanaf 28 jaar; woonachtig in de regio of bereidheid om te verhuizen hbo werk-en denkniveau. EHen Leur Enthousiaste, resultaatgerichte dienstverleners die zich optimaal kunnen verplaatsen in de wensen van zowel onze opdracht-gevers als werkzoekenden. Snelle beslissers met een luisterend oor, die de lokale markt beschouwen als hun eigen markt. Functie-eisen: minimaal twee jaar ervaring in een commerciële functie; commercieel, initiatiefrijk, creatief, besluitvaardig, vasthoudend en stressbestendig; teamplayer; leeftijdvanaf24jaar; mbo/hbo werk-en denkniveau. □Adecco biedt: een fulltime functie; een dynamische werksfeer; optimale zelfstandigheid; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; interne opleidingen en 'training on the job'; doorgroeimogelijkheden in een internationale organisatie; een auto van de zaak (voor de functie van vestigingmanager) Interesse? Stuur dan - uitsluitend indien u voldoet aan de genoemde functie-eisen - een brief met c.v. binnen 14 dagen na verschijning van deze krant, naar: Adecco Personeelsdiensten bv t.a.v. de heer T. Stienen Markt 26 5281 AV Boxtel Optiek van Wely, te Roosendaal, zoekt op korte termijn eën full-time Optiek van Wely, opticien van het jaar 1996, is al meer dan 43 jaar een begrip in Roosendaal en omgeving. Service, klantvriendelijkheid en perfecte kwaliteit komen bij ons op de eerste plaats. Vanwege uitbreiding met een nieuwe oogzorg-contactlenscentrum, zoeken we voor de Optiekzaak een nieuwe medewerk(st)er Wij vragen: - goede contactuele eigenschappen - een representatief voorkomen - bekendheid met automatisering - flexibel - ervaring op het gebied van oogmeting (evt. contactlenzen) - woonachtig in de regio Wij bieden: - mooie en prettige werkomgeving - wisselend werk - leuke collega's - de meeste moderne instrumenten - goede arbeidsvoorwaarden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, voorzien van een cv, kunt u richten aan: t.a.v. dhr. W.P.L.C. van Wely Postbus 107 4700 AC ROOSENDAAL optiek van wely intodlanupaclaliit a.n.v c. optometrist ov Limelight is een een jonge, snel groeiende onderne ming, die voorna melijk uit alumi nium, glas en staal zonwerende gevel elementen maakt voor de moderne utiliteitsbouw. Automatisch aange stuurd vormen deze bijzondere zonwe ringen een "intelli gente" klimaatgevel, die ongewenste warmte doelmatig tegenhoudt. Onze relaties zijn toparchitecten, die bij het vormgeven van moderne gevels nieuwe concepten ontwikkelen, dewel ke wij rationalise ren lot functionele producten voor de utiliteitssector. Onze eindafnemors zijn de bouw- en aanne mingsbedrijven in deze branche. Ter versterking van onze afdeling werkvoorbereiding zoeken wij een enthousiaste INGENIEUR WERKTUIGBOUWKUNDE M/V Onze voorkeur gaat uit naar iemand met affiniteit voor mechanica en bouwkunde. Zij of hij is bedreven met geautomatiseerde tekensystemen en kan opdrachten creatief, constructief en praktijkgericht productie- gereed maken. Calculatie en inkoop behoren tot de nevenactiviteiten. Hét beheersen van de Duitse en de Engelse taal is een vereiste. Het bedrijfskarakter en werksfeer zijn informeel en overeenkomstig een klei ne onderneming. De betrokkenheid met werk en collega's is daardoor intens. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO van de me taalnijverheid. Heb je werkervaring, ben je in staat op academisch of HBO-niveau te presteren en zegt de bovenstaande profielschets iets van jezelf, reageer dan. Limelight Uitsluitend schriftelijke reacties richten aan: Limelight Zonwering b.v. t.a.v. de directie Postbus 6954 4802 HZ BREDA De praktijk van Hertoghs c.s. is gericht op de raakpunten van het belastingrecht met andere rechtsgebieden, zoals het fiscaal strafrecht, het vennootschapsrecht, het invorderingsrechten het algemeen bestuursrecht. Ook het voeren van belastingprocedu res, de behandeling van fiscale cassaties en douanezaken vormen een belangrijk onderdeel van onze praktijk. De advocaten- belastingkundigen van Hertoghs c.s. fungeren veelvuldig ook als raadgever van accountants en belastingadviseurs, alsmede van hun cliënten. Het kantoor zoekt ter uitbreiding van het secreta riaat een enthousiaste: Haar taak zal bestaan uit het verrichten van diverse secretariële werkzaamheden. Daarnaast behoren ook administratieve werkzaamheden tot haar takenpakket. Het betreft een full-time functie. De juiste kandidate dient te beschikken over: - uitstekende kennis van de Nederlandse taal; - een ordelijke en accurate werkwijze; - goede kennis van Word for Windows; - relevante ervaring. Wij verwachten van belangstellenden: - HAVO/VWO-diploma; - secretariële opleiding (boekhoudkundige opleiding strekt tot aanbeveling); - leeftijd tussen 22 - 30 jaar. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met pasfoto richten aan: Hertoghs c.s., t.a.v. mevrouw S.H. Nieborg, Postbus 4729, 4803 ES Breda, telefoon 076-5202266. Accountantskantoor Vreijsen is een accountantskantoor met een gevarieerd Wanten en dienstenpakket. Onze dienstverlening is gericht op het midden- en kleinbedrijl alsmede de agrarische sector en bestaat uit: - het verzorgen en controleren van administraties, alsmede het samenstellen en controleren van jaarrekeningen; - het voeren van loonadministraties in eigen beheer; - het verzorgen van belastingaangiften en het geven van fiscale adviezen en rechtsbijstand; - het geven van adviezen op juridisch, bedrijfseconomisch én financieel gebied. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij voor spoedige indiensttreding op zoek naar: De functievereisten zijn de volgende: - diploma HEAO, MBA, SPD-1 - ervaring met het samenstellen van jaarrekeningen bij voorkeur op een A.A.- of R.A.-kantoor; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een hoge mate van accuratesse, flexibiliteit en zelfstandigheid. De honorering is overeenkomstig het belang van de functie en zal mede afhankelijk zijn van leeftijd, opleiding en ervaring. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Accountantskantoor Vreijsen Postbus 11,4880 AA Zundert t.a.v. mr. drs. R.P.A.M. Vreijsen hting thuis Joseph Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 0168 - 324050, telefax 0168-329518. Stichting Gasthuis St. Joseph biedt een breed scala van functies op tal gebied van ouderenzorg. De zorg wordt zoveel mogelijk aangebodenr de omgeving waar de oudere verkiest te verblijven, daarbij rekening houdend met de persoonlijke belevingswereld. De stichting bestaak! één gecombineerd verpleeghuis en drie verzorgingshuizen, alle geves tigd in en rondom Zevenbergen. In de stichting Zorgcentra Noord- Westhoek wordt op verschillende gebieden nauw samengewerkt nel andere verzorgingshuizen, per 1 januari 1998 leidt dit tot een tae me! vier verzorgingshuizen in de regio. De dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen ondersteunl en adviseert binnen de organisatie de diensten Verpleging en Verzorging Behandeling en Begeleiding en Beheer. Momenteel zijn er binnen de dienst P, 0 en 0 twee vacatures voor Functionaris a: 36 uur gemiddeld per week Functionaris b: 24 uur gemiddeld per week Uw taken: verrichten van werkzaamheden gericht op de uitvoering van personeelsbeleid; t verstrekken van professionele personeelsadviezen in een werkomgeving; beheren, verwerken, muteren en controleren van personele gegevens; toezien op een juiste interpretatie en uitvoering van regelingen en arbeidsrechtelijke vraagstukken; onderhouden van conlacten met medewerkers van de instelling B externe instanties. Wat wij vragen: een relevante opleiding op HBO-niveau; functionaris a: werkervaring in een personeelsfunctie, in de gezond heidszorg. Bij voorkeur bekendheid met de CAO-VerzorgingshuW functionaris b; ervaring in of bekendheid met een personeelslum® kennis van wet- en regelgeving, arbeidsvoorwaarden, verzuimte» arbobeleid en automatisering; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wat wij bieden: S$mnnCher' portret entertainer Mike functionaris a: een fulltime-aanstelling van 36 uur gemiddeld per»8" ^<rr 00.30 Tagesschau 00.40 Love and voor onbepaalde tijd; functionaris b: een functie van 24 uur. gemiddeld per week, in eerst» instantie voor 2 jaar; zelfstandige, afwisselende functies in een klein team; salariëring volgens de CAO-Ziekenhuiswezen, functiegroep 50, maximaal 5.179,- bij een fulltime fupcfe. Sollicitaties: Indien u interesse heeft in ééri van de bovenstaande tuncties, nodigen wij u graag uit om voor 8 november a.s. uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., te. richten aan de heer drs. E. de Conine op nevenstaand adres. li. L ,1t lèïlisljÜli«t «0 55 fen Huis in Jerusalem (herh) 000 Eucharistieviering vanuit Brussel 00 Kerkdienst voor doven en horen- den vanuit de Menorakerk in Drachten 55 Wilde Ganzen o 00 Helende klanken, documentaire over genezen met muziek ,130 Renanubandh, reportage-serie (slot) ,300 Regaad, praatprogramma Nederlands Israëlitisch Kerkge nootschap (tot 13.55) Testament, animatieserie over het Oude Testament (herh.) Lekker briesje C-majeur, klassieke muziek Het geweten, nieuws en achter gronden uit kerk en samenleving (herh) Service uur Beeldenstorm Passie voor wijnen, serie: Donau- landen - Hongaarse heerlijkheden 18.21 Kookgek ,3 37 Untamed Africa, documentaire-se rie C-majeur, portret dirigent Zubin Metha Journaal Netwerk, actualiteiten Weeroverzicht Ook dat nog Toen was geluk heel gewoon, comedy De man van een miljoen, analyse van de wereldjongerendagen met de paus in Parijs Silent Witness, misdaadserie (slot) Nachtgedachten/Oorlog en mu ziek (tot 23.43) 13.30 15.08 15.34 16,05 16.52 17.05 17.58 18.09 19.05 20.12 20.46 20.52 21.41 22.09 22.46 23.38 NEDERLAND 2 Nederland zingt op zondag De verandering (herh) Vogels dichterbij Kwintessens, Internationaal mi lieubeleid Journaal Studio Sport, met om ca. 16.00 uur Journaal Stel, het is je eigen vel..., een uit zending van de Nederlandse Brand wonden Stichting Te huur (huren in de praktijk) Knoop in je zakdoek Journaal De Vereenigde Oost-Indische Compagnie Keerpunten: Beslissende mo menten uit de wereldgeschiede nis: De geboorte van televisie (1925) Studio Sport Journaal Studio Sport, overzicht van het be taald voetbal Te land, ter zee en in de lucht: Fiets 'm d'r in vanuit Sluis Studio Sport met Spaanse en Itali- speelfilm BELGIË FRANS 1 19,30 Tribune économique et sociale 10.00 'rotestantse dienst 11.00 Présence protes- ante 11.30 La pensée et les hommes, filoso- ïsch magazine 12.00 Mise au point 12.50 lieuws. Aansl.: L'hebdo 13.45 Jardins et loi- ■irs, tuinmagazine 14.05 Imogène: Notre mogène, tv-film 15.35 Chroniques de 'Amazonie sauvage, documentaire-serie 16.35 Waikiki ouest, misdaadserie 17.25 'lie New Adventures of Superman, serie 18-15 Autovision, magazine 18.45 Week- md sportif 19.30 Nieuws 20.10 Le jardin rxtraordinaire 20.45 La cour des enjeux, rmusement 22.00 O Belgio mio. Documen- aire over Italiaanse immigranten uit de ja- en vijftig en hun integratie in België (herh) I3.00 Acapulco Heat, serie 23.45 Laatste lieuws BELGIË FRANS 2 4.00 Cybercafé 21, Internetmagazine '2-45 L'hebdo, actueel weekmagazine 18.10 Mise au point, politiek magazine '9.00 lei bla bla, kindermagazine 19.30 Nieuws 20.00 Javas, uitgaanstips 20.10 In térieur nuit, culturele rubriek 21.05 Con cours vidéo utopie, drie korte bekroonde films over utopieën 22.05 Laatste nieuws 22.30 Courants d'art, magazine 23.05 Emis sion spéciale: Witte mars in Brussel, 1 jaar geleden (tot 00.05) DUITSLAND 1 •745 Sesamstrasse 08.15 Tigerenten Club, kinderr 07. TelJ magazine 09.45 Sportschau live/skiën teTignes: reuzenslalom heren, 1ste manche 1.00 Tagesschau 11.03 Neues vom Süder- "f, kinderserie 11.30 Die Sendung mit der 12'00 Presseclub 12.45 Tagesschau 0 Sportschau live/skiën: reuzenslalom "eren, 2de manche 14.00 Zu Gast bei Chris- 'ane Herzog, culinair magazine 14.30 wschau live/tennis: ATP-toernooi van nnnart' P'na'e' AutosPort, SR van Europa '00 Ratgeber: Heim Garten, woonma- Sazine 17.BO Verrücktes Herz in grauer Kut- e. portret broeder Thaddaeus, alias Karl- 18 nn T3'1'1, <"e z'cb in2et voor daklozen "'"O Tagesschau 18.05 Der 7. Sinn. Ver- irun'r 18'08 sP°rtschau. Sportmagazine "ddenstrasse, serie 19.09 Die Gold- rli19'10 Weltspiegel 19.50 Sportschau- :jramm 2°.00 Tagesschau 20.15 Polizei- tI Patisserie 21.45 Titel, Thesen, emperamente 22.15 Tagesthemen 22.30 ma9a2ine met krantenkoppen van de gelopen vijftig jaar 23.00 Beruf Stim- DUITSLAND 2 CiTabalU9a tivi' Nindermagazine 08.45 Mn»,, am, Mor9sm Werken van Borodin, tovsLnl I Prokofiev. Stravinsky en Tsjai- Anart ,nZur Zeit °9'30 Segen die jfj|m, 5 Mamfies Abenteuer, teken- ISieben 1 Pin9u' P°PPenserie 10.35 1113n uil poPPenserie 11.00 Löwenzahn L- Halb 72- discussie 12.00 Das Sonn- Wie méér doet dan verwacht, heeft ook méér in huis. Daarom werken er bij Adecco uitsluitend professionals die zich in perso neelsvraagstukken vastbijten. Specialisten met drive die hoge eisen stellen. Aan zichzelf én aan hun werkgever. Heeft ook u die gedreven heid, dan is Adecco dé plaats om grenzen te verleggen. Om frisse ideeën te vertalen in concreet resultaat. En om het beste in u boven te halen. Zo maken we - elke dag weer - onze reputatie waar. Wereldwijd de grootste, met ruim 2500 vestigingen in 42 landen. Behorend tot de top in Nederland. Vanuit bijna 200 vestigingen biedt Adecco een totaalpakket aan diensten op het gebied van flexibele arbeid: uitzenden, detacheren, werving en selectie, career services replacement, pay- rolling en poolmanagement. Weet u een betere entourage om uw ambities te realiseren?

de Stem | 1997 | | pagina 30