DE STEM P E R S O E E VinHö föfapersoneel ff lb Voldo tempo-team O Dailycer 0 OOME STRIKOLITH BV PRODUCTIEMEDEWERKER NOVARUS Tijdelijke be fietsenstalliii Axelsedam 1 O Fonds wil ja drie tot vier ondernemer Autorijtest is goed vooi Customer Service Manager Commercieel/administratief medewerk(st)er VAN SPAENDONCK AGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Van de Sanden Flex Adviesgroep -Conventioneel draaier/ frezer Calculator Montage 'CNC Kotten CNC Carr Ie Automont Reparath heftn eur orkheftruck lektromonteur uitzehdburo b.v. ASSURANTIEMEDEWERKER (M/V) Service-manager (m/v) Productie-coördinator (m/v) pESTEM Commissie put h( ADMINISTRATEUR crediteurenadministratie m/v ADMINISTRATEUR grootboekadministratie m/v MEDICAL NUTRITION AFDELINGSASSISTENT m/v uitzendwerk in goede banen ZATERDAG 25 OKTOBER 1997 Dailycer BV is onderdeel van de Dailycer Groep van cerealbedrijven binnen BolsWessanen. Vanuit haar kantoor in Tilburg verzorgt zij de marketing en verkoop van een breed assortiment ontbijtgranen in Nederland, Scandinavië, Zwitserland en Oostenrijk. De producten worden geleverd vanuit fabrieken in Frankrijk, Engeland, e n Denemarken en Nederland (Tilburg). BolsWessan Vanwege de gerealiseerde afzetgroei en een toegenomen complexiteit van de internationale organisatie zoeken wij ter versterking van onze afdeling een: U onderhoudt contact met klanten in binnen- en buitenland omtrent orders, leveringen, sales forecasting en planning. Tevens onderhoudt u contacten met de fabrieken om dit alles op elkaar af te stemmen. U verzorgt in nauwe samenwerking met de sales managers de actieplanning en promotionele ondersteuning aan klanten. Ook levert u een actieve bijdrage aan het optimaliseren van het automatiseringssysteem en de implementatie van EDI binnen het bedrijf. Naast een relevante HBO opleiding heeft u een commerciële, sterke klant-gerichte instelling. U bezit goede communicatieve vaardigheden en beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Kernwoorden voor uzelf zijn: stress-bestendig, zelfstandig, probleemoplosser, collegiaal en "team-player", dit alles met enkele jaren relevante werkervaring. de procedure Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde vacature nodigen wij u uit om binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te reageren. Uw reactie zal uiteraard zeer vertrouwelijk worden behandeld. Van de Sanden Flex Adviesgroep, Postbus 92115000 HE TILBURG, e-mailadres: flexsan@worldaccess.nl -= Uw partner in de elektronika Vinho b.v. is een klein dynamisch bedrijf wat zich toelegt op het leveren van machines en materialen t.b.v. de Printed Circuit Board Industrie. Voor uitbreiding van ons personeelsbestand zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: U behandeld zaken als: debiteuren- en crediteuren administratie, klantencontact, facturatie, aan maningen en (telefonisch) order afhandeling en klachten afhandeling. Functie-profiel: U bent bovenal een enthousiaste teamworker met uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden, die vanzelfsprekend gepaard gaan met een sterk organisatorisch vermogen. Verantwoordelijkheidsgevoel, zake lijkheid, een praktische en efficiënte aanpak, zelfstandigheid, flexibiliteit en stressbestendigheid zijn voor de functie onontbeerlijke kwaliteiten. Functie-eisen: U heeft een afgeronde MBO-opleiding en bent bekend met Exact en mi crosoft office. U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Enige jaren ervaring in soortgelijke functie, strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie: Spreekt deze zeer gevarieerde vacature binnen een kleine dynamische onderneming u aan en herkent u zich in het door ons geschetste profiel, stuur dan voor 31 oktober a.s. een sollicitatiebrief voorzien van uw c.v. aan: Vinho b.v., t.a.v. de directie, Takkebijsters 414817 BL Breda x Wij zijn met spoed op zoek naar: (op het gebied van staalconstructies} Sv V i constructie/beplatint Oomen Uitzehdbiiro b.v. h een VÊ4 gecertificeerde organisatie met 18 vestigingen door heel Nederland. Wij zijn een professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijde lijk vaktechnisch en technisch kader personeel. Wist u dat Oomen uitzendbureau haar uitzend krachten de mogelijkheid biedt om om het WA I certificaat GRATIS te behalen??!! Bei voor meer informatie één van de onderstaande vestigingen V jvingen kunt u iedere werkdag 17.30 uur bg ons terecht. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH: Orthenstraat 44 (073)612 24 66 OISTERWUK: Gemullehoekenweg 10 (013)528 87 55 RUEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VEGHEL: Meijerijstraat 32A (0413) 35 17 00 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165) 57 08 10 Van Spaendonck Risk B.V. maakt deel uit van de Van Spaendonck Groep, een groeiende organisatie in advies en dienstverlening aan het bedrijfsleven, de non-profitsector, de overheid en de vrije beroepen met thans zo'n 400 medewerkers. Van Spaendonck Risk B.V. is gespecialiseerd in de uitvoering en het beheer van collectieve verzekerin gen, welke verband houden met het verrichten van arbeid in een onderneming. Ten behoeve van de uitvoering van collectieve verzekeringen voor een sterk groeiend aantal relaties zoeken wij een: Voor deze functie zoeken wij kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: - Assurantie-B diploma - kennis van de sociale verzekeringswetgeving ervaring op het terrein van de employee benefits - - goede communicatieve vaardigheden een opleiding op tenminste MEAO-niveau - affiniteit met gegevensverwerking via geautomatiseerde processen. Voor nadere inlichtingen omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer H.L.F.C. Verheijden, telefoon (013) 594 43 28. Sollicitaties kunt u binnen 2 weken schriftelijk richten aan: Van Spaendonck, t.a.v. mevrouw H. de Wijs, Personeelszaken, Postbus 90154,5000 LG Tilburg, met op de envelop de vermelding van vacaturenummer 9774. I ADMINISTRATIE EN AUTOMATISERING B.V. Advantech Benelux bv FAX: (0031) 0165-^7504 EMAIL: A.van.deD.Sroek@Advantech.Nt producent en leverancier van decoratieve pleis ters en verfsystemen voor de professionele markt, heeft op korte termijn plaats voor een Wij vragen: bij voorkeur ervaring in de verfwe- reld, met bediening van dissolvers, een collegiale, positieve instelling, leeftijd 30 jaar. Wij bieden: een prettige werksfeer, beloning volgens de c.a.o. van het V.V.V.F. Sollicitaties schriftelijk richten aan: Strikolith BV Postbus 52, 4940 AB Raamsdonksveer, t.a.v. afd. Personeelszaken. Advantech Benelux bv levert PC-gebaseerde oplossingen voor automatisering van metingen en besturingen. Advantech Benelux bv maakt deel uit van de CER-groep. I.v.m. de toenemende groei van ons bedrijf zoeken wij voor indiensttreding op korte termijn twee jonge en enthousiaste collega's voor de functie van: (vacaturenummer 9711) De functie: U bent verantwoordelijk voor de service afdeling van Advantech. Hieronder vallen reparatie; support; assemblage en facilities. U geeft daarbij leiding aan 3 vaste medewerkers. Gevraagd wordt: - opleiding op HTS-niveau in een technische richting (bv E of TCK).; - in bezit van rijbewijs B; - leeftijd 25-35 jaar; - woonachtig in Roosendaal e.o. of bereid hier naar toe te verhuizen; - enkele jaren werkervaring; - u heeft aantoonbare ervaring in het omgaan en aansturen van niéirisen. U bent zelfstandig, stressbestendig, klantgericht, vlot en accuraat. U bent gedreven en wilt graag initiatief nemen en u heeft een grote bereidheid om samen te werken en daarbij een flexibele opstelling. (vacaturenummer 9710) De functie: U bent verantwoordelijk voor de productie en assemblage van industriële meet- en besturings systemen van Advantech. U stelt de productiedossiers op, begeleidt de assemblage en verzorgt de kwaliteitscontrole. Gevraagd wordt: - opleiding op MTS-niveau in een technische richting (bv E of TCK); - in bezit van rijbewijs B; - leeftijd 20-30 jaar; - woonachtig in Roosendaal e.o. of bereid hier naar toe te verhuizen. U bent zelfstandig, stressbestendig, klantgericht, vlot en accuraat. bent gedreven en wilt graag initiatief nemen en u heeft een grote bereidheid om samen te werken en daarbij een flexibele opstelling. Het strekt tot aanbeveling indien u reeds werk ervaring heeft. Advantech Benelux biedt u: - een prettige werkomgeving met ca. 20 enthou siaste en deskundige collega's; - goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Oh ja... in ons bedrijf is niemand die rookt. Als groeiende organisatie bieden wij u de mogelijk heid zich verder te ontwikkelen en te ontplooien. U kunt starten in ons nieuwe bedrijfspand op de Borchwerf (Beider 36) dat wij recentelijk in gebruik hebben genomen. Belangstelling? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met uw CV onder vermelding van het vacaturenummer tav dhr. ing. A.M.F.M. van den Broek naar: A Industrial Lab Automation with PCs D E ORGANISATIE Sandoz Nutrition B.V. is een werkmaatschappij van Novartis Nutrition A.G., op haar beurt onderdeel van Novartis A.G. Het leidinggevende Novartis concern is een fusie tussen twee multi-nationals, Sandoz en Ciba Geigy. Novartis Nutrition is een van de drie hoofddivisies van Novartis naast Pharma en Agro-business Per 1 december 1997 gaat een Benelux organisatie van start in Breda. Op dat moment zal ook de officiële naam wijzigen in 'Novartis Nutrition Benelux'. Centraal staat de bevordering en het welzijn van de mens via geneesmiddelen, gewas- beschermingsproducten en voeding. Onze groep richt zich op de Benelux-markt met sterke productgroepen en merken voor de gezondheids-, de afslank-, de sport- en de reguliere voeding. Onze meest bekende merken zijn: Ovomaltine, Isostar, Wasa, Céréal, Reforma, Gerlinéa, Eden en Modifast. DE VACATURES Voor de toekomstige vestiging in Breda werft onze organisatie op korte termijn mensen voor de volgende functies: Van onze verslaggever iJzendijke - De commissie voor herinrichting van het gebied rol Hoek denkt voldoende argument in huis te hebben om een zo gro mogelijk draagvlak te krijgen vo de uitvoering van dit project. E plan zorgt ervoor dat problem voor betrokken landbouwers in v« band met de aanleg van de Weste scheldetunnel zoveel mogelijk wc ■den opgelost. Commissievoorzitter W. Gosselaar dat gisteren tijdens de presentatie v het voorontwerp landinrichtingspl U voert zelfstandig de volledige crediteurenadministratie voor de Benelux. U zoekt naar mogelijkheden voor het optimaliseren van processen binnen de crediteurenadministratie. U verzorgt de informatie en communicatie ten aanzien van kostenontwikkelingen. Opleiding: MEAO-niveau, aangevuld met MBA. U beschikt over kennis van MS Office, Word en Excel. Wij zoeken kandidaten met 3 jaar relevante werkervaring en een pro-actieve werkhouding, die onder tijdsdruk kunnen presteren, zelfstandig en accuraat kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheden. U bent verantwoordelijk voor de grootboekadministratie en voert zelfstandig de loonadministratie (Emis) voor Nederland. U heeft een ondersteunende functie ten aanzien van de crediteurenadministratie. U maakt analyses van kosten ontwikkelingen en trends, en neemt actief deel aan projecten, o.a. nieuwe financiële software. Opleiding: MBA, studerend voor SPD, kennis van loonadministratie. U beschikt over kennis van MS Office, Word en Excel. Wij zoeken kandidaten met 3 jaar relevante werkervaring en een pro-actieve werkhouding, die onder tijdsdruk kunnen presteren, zelfstandig en accuraat kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheden. Secretariaat voor Directie Marketing 8c Sales en Sales Managers (NL-B). Uitwerken van o.a. presentaties. Verzorgen van bestellingen en alle voorkomende secretariële werkzaamheden. U spreekt en schrijft vloeiend zowel Nederlands als y Frans. Redelijke beheersing vtó héttaïgels en Duits; 'üöwè'l mondeling als schriftelijk Opleiding. <ap MBO niveau, .administratieve richting (bijv. MEAO/Schoevers), Leeftijd: 25 a 30 jaar. typt tlinif en werkt met M$ Office, Word, Exceï en Power Point. Zelfstandigheid en nauwkeurigheid wordt zeer op prijs gesteld. fty' 'iebno en Van onze verslaggever Terneuzen - In verband met de sic Smidswal wordt de bewaakte fiet mogelijk bij de Axelsedam gepla: naar een definitieve locatie voor d keur van de verantwoordelijke mr gaat uit naar een plaats aan de He „In afwachting hierop komt de bewaakte fietsenstalling tijdelijk bij de Axelsedam te staan. We willen de service van de bewaak te stalling blijven bieden," aldus een medewerker van de gemeen te. De medewerkers van het Terneu- zense OMNI-project worden tij delijk ondergebracht in sporthal Oude Vaart. Ook zij moeten op zoek naar een andere plek bi ver band met de sloop van de panden. De gemeente hoopt zo snel moge lijk een definitieve locatie voor deze medewerkers te vinden. 'De sloop van de panden aan de Smidswal begint maandag 27 ok tober en is onderdeel van het stadsvernieuwingsplan. Reeds eerder werden in dit gebied drie panden gesloopt, waaronder de bekende 'Blauwe Deur'. In en op enkele panden wordt eerst asbest verwijderd. In het voorjaar van '98 kan waarschijn lijk opnieuw worden gebouwd. Naast het slopen van de panden vindt ook een sanering plaats van d verontreinigde grond. v Eerder onderzoek wees uit dat op E HET AANBOD Wij bieden u een werkkring met gedreven collega's bij een concern van wereldniveau. Een interessante functie met ruime groeipotentie. Passende salariëring en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Goede mogelijkheden voor zelfontplooiing. Stuur uw sollicitatie vóór 5 november a.s., onder vermelding van desbetreffende functie, ter attentie van de heer G.J. Budding, hoofd personeelszaken Benelux naar onderstaand adres. tb NOVARTIS Sandoz Nutrition B.V. Postbus 39 - 3900 AA Veenendaal sommige plaatsen, in achtertui nen aan de Burg. Geillstraat, door vroegere bedrijfsactiviteiten ernstige bodemverontreiniging is ontstaan. Van drie tuinen wordt de vervuilde grond afgevoerd en schone grond opgebracht. Daar na worden die tuinen heringe richt. Er wordt naar gestreefd de MAGAZIIN EN TRANSPORT ALGEMEEN Veiligheidskundige m/v voor een bedrijf op industrieterrein Moerdijk. Hiervoor hebt u een diploma brandwacht of bent u lid van de vrij willige brandweer. Uw werkzaamheden bestaan uit het geven van oefeningen en het uitvoeren van controles. Ook verricht u verdere voorkomende werkzaamheden binnen het bedrijf. U werkt in 2-ploegendienst en hebt eigen vervoer. Informatie: (0168) 3813 21, Katy den Engelse Moerdijk, Plaza 3 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in Gilze. U verricht o.a. baliewerkzaam heden, administratie en boekhoudkundige werkzaam heden. U hebt minimaal een MEAO-diploma en kunt werken met Windows en Exact Deze baan biedt goede toekomst perspectieven. Informatie: (016123 00 30, Cindy Schoemans Rijen, Rembrandtlaan 56 Medewerker afdeling klantenservice m/v voor een bedrijf op Moleneind. U bent enthousiast, representatief en hebt overredingskracht en een goede telefoonstem.Verder bent u bereid alle voorkomende werkzaamheden te verrichten. Deze baan per direct biedt zeer goede perspectieven. Informatie: (076) 587 76 77, jackeline Dekkers Breda, Minervum 1260 Administratief medewerker m/v voor een relatie op Hazeldonk. U verricht administra tieve werkzaamheden, bedient de telefoon en ontvangt klanten. Hiervoor bent u klantvriendelijk, flexibel en gemotiveerd. Deze baan is baan voor langere tijd. Informatie: (076) 596 46 47, Anky Vissers Breda, Hazeldonk 2021 INDUSTRIE Medewerker champignonkwekerij m/v voor een van onze relaties in Etten-Leur. De werkzaam heden bestaan uit het sorteren, snijden en inpakken van champignons. Ook verricht je algemene werkzaamheden. Ervaring is niet vereist Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 501 85 00, FroukjeVliegenberg Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Kaasmaker m/v voor een kaasboerderij in Etten-Leur. Hiervoor heb je een diploma MAS en kennis van de zuivelindustrie. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie: (076) 501 85 00, FroukjeVliegenberg Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Heftruck-chauffeurs m/v voor een bierbrouwerij in Breda. Het werk bestaat uit heftruckrijden en alle voorkomende werkzaamheden. Hiervoor hebt u bij voorkeur een heftruckcertificaat EVL/EVO, en enige jaren ervaring. U kunt zelfstandig werken maar ook in teamverband. Deze baan is in ploe gendienst Informatie: (076) 522 78 30, Miliy Jordans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Magazijn-medewerkers m/v voor een bedrijf op Hazeldonk. Je maakt goederen klaar voor verzending en zorgt dat het magazijn op orde blijft Je werkt in dag-, avond- of nachtdienst Heb je interesse Reageen dan snel op deze baan voon langere tijd. Informatie: (076) 596 46 47, Anky Vissers Breda, Hazeldonk 2021 TECHNIEK Medewerker schoenreparatie m/v voor een bedrijf bij Breda. U hebt ervaring in de schoen- reparatiebranche en wordt intern opgeleid tot orthope disch medewerker. Ook zijn er mogelijkheden op de orthopedische werkplaats. Beide banen bieden goede toekomstperspectieven. Informatie: (076) 522 27 37,YolandaTobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Coordinator voorbewerking/ operator A m/v voor een bedrijf in Breda. U doet de voorbewerking van de grondstoffen volgens de normen. U krijgt een intern* opleiding bij het bedrijf. Hiervoor hebt u een diploma MAS en bent u gemotiveerd, initiatiefrijk en gemoti veerd. U werkt in 3-ploegendienst Deze baan biedt zeer goede toekomstperspectieven. Informatie: (076) 522 27 37, Yolanda Tobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 HORECA/CATERING Instellingskok m/v voor een instelling in de zorgsector in Terheljden. U be"1 verantwoordelijk voor de samenstelling en bereiding «n het wekelijkse menu. Hiervoor hebt u ruime ervaring met en kennis van koken en kooktechniek en bent u zeer sociaal vaardig. Ervaring met verstandelijk capten is een pre. De werktijden zijn van 14.00 tot low uur. Informatie: (076) 520 12 20, Sylvette van Zwol Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAj ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT Van onze verslaggever Middelburg - Jaarlijks drie tot mers helpen. Met dat doel voor de Zeeuws Participatiefonds opg Amro-bank. Het fonds heeft momenteel een startkapitaal van een miljoen gul den. En als blijkt dat het een suc ces is, bestaat volgens beleidsme dewerker W. Koch van de provin cie de mogelijkheid om het kapi taal te verdubbelen. Maar dan moeten de Zeeuwse politiek en de bank daar wel hun goedkeuring aan geven. Ondernemers met te weinig kapi- tal, maar wel goede en vernieu wende ideeën kunnen een beroep doen op een bijdrage als ze geen steun krijgen bij een normale bank. Want bankdirecteuren vin den het risico soms te groot, zeker als zo'n ondernemer gebrek aan eigen vermogen heeft waardoor bet risico van de bank niet is ge dekt, zei gedeputeerde D. Bruin ige gistermiddag bij de officiële introductie van het fonds. Volgens Koch heeft tot nu toe al Van onze verslaggeefster astburg - De autorijtest (t Vlaamse vijftigplussers wordt w test werd afgelopen maand in ostburg gehouden tijdens de ag van de Ouderen. De organisa- oren, Veilig Verkeer Nederland n de Stichting Welzijn West- eeuws-Vlaanderen, dachten anvankelijk het maximum aan- a inschrijvingen van zestig per sonen niet te halen. tegendeel bleek waar, er ont- ond zelfs een wachtlijst van tien Dersrmrvv,J - -ciu een wacnurjsi van tien f. rs°nen en die is inmiddels ge-

de Stem | 1997 | | pagina 20