DE STEM P E O IM E E accountants opdrachtgevers ln alle soorten en maten... ONDERNEMERS HARDWARE ENGINEE SERVICE ENGINEER die zochten naar ana matm Zelfstandige voor succesvolle hypotheekformule '///van Bruggen ^dviesgroep prS'sr de stem DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDIRLAMD van de haalt méér uit uw hypotheek staatsbosbeheer ,6'55 Cart00ns im Ersten ZATERDAG 18 OKTOBER 1997 Ze hielden van hun vak. Van het totale traject: de controletaken, de adviesfunctie. Het enige waarin ze graag meer variatie zouden willen zien, was hun klanten portefeuille. Enerzijds wilden ze de complexiteit en grootschaligheid van een internationaal opererende klant niet missen. Anderzijds had ook die kleine, flexibele organisatie, met z'n korte lijnen en kleine directie vaak de aandeelhouder(s) zeker haar bekoringen. In hun volgende functie zochten ze het een én het ander. Plus alles wat daar mogelijkerwijs tussen zou kunnen zitten. Maar ja, waar vind je dat... KPMG Accountants is onderdeel van de grootste groep van financiële dienstverleners in Nederland. Basisactiviteit is de controle van jaarrekeningen en van andere financiële verant woordingen. Advisering op bedrijfseconomisch, financieel en administratief-organisatorisch gebied completeert het diensten pakket. Tot de klanten behoren veelal internationaal opererende ondernemingen en daarnaast kleine en middel grote bedrijven, de overheid en non-profitinstellingen. Bij de vestiging in Eindhoven zijn circa 95 medewerkers werkzaam voor zowel lokaal als internationaal opererende organisaties. KPMG is een flexibel, toekomstgericht bedrijf dat goede carrièremogelijkheden biedt, waarbij het opdrachtenpakket en het gedegen professional development programma borg staan voor een stimulerend werkklimaat. Inspelend op de groei van de portefeuille heeft onze vestiging in Eindhoven plaats voor ervaren professionals. Manager RA Is voor klanten adviseur en gesprekspartner op management niveau, thuis in het totale bedrijfsproces Combineert coaching van controleteam met kantoormanagementtaken Onderhoudt het relatienetwerk, volgt marktontwikke lingen op de voet en initieert actief nieuwe kansen RA met 3-5 jaar werkervaring Onmiskenbare capaciteiten als manager van de business en coach voor professionals Ondernemer en teamplayer Doortastend en optimaal in multidisciplinaire omgeving Commercieel en communi catief vaardig. Controleleiders Geeft leiding aan controleteams, coacht medewerkers en controleert conceptjaarrekeningen Verzorgt het opstellen van zowel concept-accountancyrapporten als manage mentletters Initieert adviesopdrachten en zorgt zonodig zelf voor de uitvoering Afgestudeerd RA of in vergevor derde fase van de studie Minimaal 4 jaar in de externe accountancy Ruime vaktechnische kennis en leiding gevende capaciteiten Ondernemersmentaliteit Denkt in oplossingen Gerespecteerd gesprekspartner voor directeuren en managers Creatieve, flexibele initiator Met potentieel om door te groeien naar managerpositie. Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer J.G.A. Holla, directeur, (040) 250 22 97 (kantoor), (040) 262 35 47 (privé). Uw schriftelijke sollici tatie kunt u (m/v) richten aan KPMG Accountants, t.a.v. de heer J. van Schijndel, Personeelsmanager, postbus 2290, 5600 CG Eindhoven. Of stuur uw sollicitatie via e-mail aan vanschijndel.jan@kpmg.nl. Meer informatie over KPMG vindt u op internet: www.kpmg.nl www.kpmg.nl Ti' Perfection Automatiseringen, aangenaam. Onze Core Business: het aanbieden van totaaloplossingen voor de kantoorautomatisering, in alle denkbare bedrijven en instellingen. Dat wij een sterke repu tatie hebben opgebouwd in deze markt heeft niet alleen te maken met de A-merken in soft- en hardware die wij aanbieden zoals Exact, IBM, Compaq, HP en Novell, maar ook met onze deskun digheid. Vooral het meedenken met de klant en het in teamverband komen tot topprestaties bepalen de toegevoegde waarde, het onderscheidend vermogen en het kwaliteitslabel. Om ons 'buitendienstteam1 uit te breiden zijn we voor de afdeling Technische Dienst Support op zoek naar een: M/V In deze functie bent u verantwoordelijk voor het installeren en implementeren van kleine netwerken tot en met multi-server en connectivity producten. U ondersteunt en begeleidt de klant ten aanzien van de hardware, besturingssystemen en netwerken. Ook het verzorgen van het externe systeembeheer valt onder uw functie. Verder verleent u on-site support en geeft u instructies op het gebied van hardware, besturingssystemen en hardware gerelateerde software. Dit alles om de dienstverlening naar de klant optimaal te laten verlopen. Het spreekt voor zich dat u een klantgerichte instelling heeft en dat u uw aandacht over een veelheid van activiteiten kunt verdelen. Beschikt u verder over de benodigde hardwarematige kennis en heeft u minimaal één operating system certificaat (bijvoorbeeld NT, CNE, Unix) dan bent u de persoon die wij zoeken! Vanwege de snelle groei van onze service-activiteiten zijn wij voor de afdeling Technische Dienst Support tevens op zoek naar een: - i?' T Hd/V In deze functie vinden de after-sales contacten plaats met relaties die uw expertise en ervaring nodig hebben om de werkzaamheden te kunnen voort zetten. U bent onder andere verantwoordelijk voor de uitvoering van de modulaire service-overeenkomsten. Daarnaast lost u hardwarematige sto ringen op en bent u verantwoordelijk voor de fysieke afhandeling van reparaties. Deze te verrichten reparaties aan de hardware kunt u eventueel naar eigen inzicht uitbesteden aan derden. U heeft minimaal een opleiding op MBO (MTS) niveau of ruime aantoonbare en relevante werkervaring. De ideale kandidaat heeft bovendien ervaring in het werken in een serviceverlenende, commerciële organisatie. Uw affiniteit met de kantoorautomatisering blijkt uit uw inzicht en basiskennis in Windows NT en Novell. U bent communicatief vaardig, stressbestendig en accuraat. Voor beide functies geldt dat wij naast een veelzijdig takenpakket, een collegiale werksfeer, een goed startsalaris ook uitstekende arbeidsvoorwaarden (auto van de zaak, winstdelingsregeling, bedrijfsspaarregelingen etc.) bieden. Daarnaast krijgt u volop de ruimte om uw kwaliteiten toe te passen en u verder te ontwikkelen. Solliciteren? Stuur uw schriftelijke reactie binnen 10 dagen met een uitgebreid curriculum vitae aan: Perfection Automatiseringen B.V., t.a.v. de heer J.J.A.P. Schellekens, Postbus 4147, 5004 JC TILBURG. Vermeld in uw brief naar welke functie u solliciteert. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen: telefoon (013)-5362060 of raadpleeg onze homepage: URL: http://www.perfection.nl. Heeft u een commerciële functie binnen de financiële dienstverlening en wilt u eigenlijk wel voor uzelf beginnen? Of bent u al zelfstandig ondernemer maar wilt u nu de keuze maken voor de sterk groeiende hypothekenmarkt? Samen werking met de Van Bruggen Adviesgroep (VBA) zorgt voor een snelle start, als zelfstandig ondernemer op de hypothekenmarkt. Zonder al te grote financiële investeringen en risico's. VBA heeft een onafhankelijke, landelijk werkende franchise-hypotheekformule. Kenmerkend voor de formule is het uitgangs punt "samen investeren, samen verdienen". Dit leidt jaarlijks tot fors stijgende omzetten en winsten. Meer dan 40 zelfstandige hypo theekadviseurs zijn bij VBA aangesloten. Iedere adviseur heeft een exclusief rayon. VBA richt zich vooral op relaties die behoefte hebben aan specialistische kennis voor hun financiële situatie. De hypotheekadviseur regelt naast de hypotheek ook pensioen- of andere financiële voorzieningen voor de relatie. VBA biedt aan de franchisenemers professionele ondersteuning op commercieel, administratief en automatiseringsgebied. Hierdoor heeft de adviseur veel tijd voor afspraken. VBA biedt een effectief reclamesysteem dat continu nieuwe prospects aanlevert. Onder meer zorgen de hypothekenkrant, radiocam pagnes, beurzen en advertenties voor de leads. Een telemarketingbureau zorgt voor de beno digde follow-up. Hierdoor blijft er veel ruimte over voor eigen initiatief en ondernemerschap. Bent u geïnteresseerd in een succesvolle samenwerking met VBA stuur dan een brief en curriculum vitae naar Verdonk, Otten, Dik Wiegerinck t.a.v. mevrouw Drs H.J.G. van Delzen. Postbus 8296, 3503 RG Utrecht. Tel. 030 -2565656. Zij coördineren in opdracht van VBA de werving- en selectieprocedure. U ontvangt bij voldoende aanknopingspunten een uitnodiging voor een informatiebijeenkomst of voor een informatief gesprek. De natuur die Staatsbosbêheer beheert, is van ons allemaal. We kunnen er allemaal van genieten maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan. Staatsbosbeheer wil aan beide aspecten tegemoet komen. We proberen dan ook zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek. Daarvoor werken we aan terreinen voor openluchtrecreatie, beheren bossen, landschappen en andere natuurterreinen en we herstellen waardevolle gebieden. Want het gaat ook om behoud Staatsbosbeheer werkt bijvoorbeeld aan duurzame houtproductie en de productie van andere milieuvriendelijke grondstoffen. Het zoeken naar die balans brengt ons in contact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieu-organisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers. Die relatie wordt na onze verzelfstandiging zelfs nog hechter. Vanaf 1 januari 1998 krijgt het Nederlandse publiek via een adviescollege een formele stem in ons functioneren. In Breda hebben we op dit moment een vacature voor een Veldmedewerker (m/v) met de module Meewerkend Voorman. U functioneert in het uitvoerend team onder de opzichter. In samenspraak met hem plant en organiseert u de uitvoerende werkzaamheden. U instrueert de veldmede- werkers en verzorgt het vervoer van de medewerkers en het materieel. Daarnaast houdt u toezicht op de verrichte werkzaamheden en verzorgt u de administratie van het materiaal. U blest en meet hout, verzorgt hiervoor de administratie en voert terreinmaatregelen en onderhouds werkzaamheden uit voor diverse projecten. Bovendien bent u verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud van machines en gereedschappen Voor deze functie is een LBO+-opleiding (MAO-Bosbouw of leerlingstelsel secundair/bosbouw en cultuurtechniek) vereist, aangevuld met enkele jaren werkervaring binnen het vakgebied. Daarnaast beschikt u over goede communi catieve en contactuele vaardigheden en kunt u in team verband werken. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 3.855,- (schaal 5) bruto per maand Wilt u meer inlichtingen? Dan belt u de heer ing L.M.J. Hahn (districtshoofd), telefoon 06-52894066, de heer A.J.M. Goorden (opzichter), telefoon 076-5654727 of mevrouw S. Dingemans (regionaal mede werker personeelsbeheer), telefoon 0118-673215 Stuur uw sollicitatie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, binnen 14 dagen aan: Staatsbosbeheer, Regio West-Brabant - Deltagebied, t.a.v. de heer ir W.Z. van der Meer, Postbus 5010, 4330 KA Middelburg. nederland 1 09.54 10.00 10.50 11.00 11.58 12.00 12.30 13.00 15.15 15,42 16.08 16.33 16.53 17.05 17.59 18.09 18.22 18.37 19.06 20.00 20.13 20.46 20.53 21.43 22.11 22.50 23.41 Een huis in Jerusalem Eucharistieviering De katechismus van lieke kerk Kerkdienst van True of Christ-Temple Wilde Ganzen Moslim magazine Renanubandh, reporta Programma over diric Pruiksma(tot 13.30) Testament, animaties het Oude Testament. Af Lekker briesje Geestkracht 11 (herh) Het gezongen woord Het geweten, nieuws gronden uit kerk en sa (herh) Service Uur Beeldenstorm Passie voor wijnen, naulanden-Steiermark Kookgek, culinair enter Untamed Africa, docun C-majeur: John Eliot G Journaal Netwerk, actualiteiten Weeroverzicht Ook dat nog, satirisch c tenmagazine Toen was geluk heel comedy Kruispunt, actuele ac den uit kerk en samenle\ Silent Witness, misdaac zonden van de vaderen Nachtgedachten, Oorlo ziek (tot 23.46) NEDERLAND 2 10.00 Nederland zingt op zor 10.35 De verandering (herh) 11.05 Vogels dichterbij 11.30 Kwintessens, Internatic lieubeleid. Afl. 1De Not 12.00 Journaal 12.10 Studio Sport met om Journaal 17.27 Wij helpen waar wij een uitzending van de Ni se Stichting voor het Gel te Kind/NSGK 17.30 Te huur, huren in de pral 17.45 Knoop in je zakdoek Kunst-werk 18.00 Journaal 18.05 De Vereenigde Oost- Compagnie: Koopman 18.31 Keerpunten: Beslissende ten uit de wereldgeschiei opkomst van de maffia (1 19.00 Studio Sport met PTT-Tel titie 20.00 Journaal 20,15 Studio Sport 21.01 Te land, ter zee en in d Hoog en droog vanuit Me 22.00 Studio Sport met Spaans BELGIË FRANS 1 09.30 Terre et soleil 10.00 Refle 10.30 Les Saint Arpadiens de 11.00 Eucharistieviering 12.00 point. Aansl.: Nieuwsoverzicht Weerbericht 12,50 Nieuws. Aansl.: 13.45 Jardins et loisirs 14.05 Imog corevous Imogène, tv-film 15.30 pues de l'Amazonie sauvage, doei re-serie 16.30 Waikiki Ouest, misd 17.25 The New Adventures of Su serie 18.15 Autovision, magazin Week-end sportif 19.30 Nieuws 1 jardin extraordinaire. Natuurm 20.45 Les frères Taloche. Sketche Grand document: D'ici et d'ailleur mentaire 22.40 Agence Acapulco co H.E.A.T). Amerikaanse misd, 23.25 Laatste nieuws BELGIË FRANS 2 arnetm poin 1.30 N Ie 14-00 Cybercafé 21, Intern, 12,45 L'hebdo 18,10 Mise au pc '[i bla bla, kindermagazine 19.3 28,00 Javas, uitgaanstips 20.1" cjieux 21.05 Documentaire: Tous ie monde, portret violist Sir Yehud n 2145 Les temps mêlés d'André Wret schrijver 22.20 Laatste 2.45 Autant savoir 23.05 Courar (tot 23.45) DUITSLAND 1 13-15 Tagesschau 13.45 «and, reportage-serie: oer ■30 Zu Gast bei Christiane "air magazine 15.1 Mian Kneipp - Ein grosses l -U, r, magazine 17.: ?™ng, reportage 18.00 Dle Kriminalpolizei rat ,au 1840 Lindenstrasse, se «ene 119.10 Weltspiegel Khau-Telegramm 20.00 Ta fort, misdaadserie 21.40 o|22.10Tagesthemen22.3 met krantenkoppen van f m nis V 2*'55 Le sexe ,h 5 Ta9«schau 00.55 'hey raided Minsky's, speelfilm Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. Bilderbuc Berlin, S ...one Herzc .00 Tagesschau 1E Leben 17.0 Der Tagc 18.08 serie 19 jel 19.50 Tagesschau .30 i .30 Kulturw EX!, r de afg des etoiles ,55 The DUITSLAND 2 «SP 12*47 rm Sonnta9skonzert r»„ I Punkt, m, P°rtage-serie 13,3 samenvatting ui Zoo n'f'S'ePriiS in MÜn tw'u ,urma9azine 15, eNewfoundland (si si, 9'30 Die Knoff-l ZuVir 'n der Luft n ockoWsky, Truck Stop, J rT> en Cindy &-P' lan., remedy 22.25 F„t,sPeelfilm 00.40 MarUn^schle"*1 Ermordun9 Sch|eyer, documentaire 12.45 magazine 13.15 E •30Derweissblau uitreiking van de München 15.0 ,,e 15.30 Reisel I (special) 16.00 oor professionals Sport-Reportage wouwenmagazine -Jnn direkt, politiek n Knoff-hoff-Show 20.1 iet optreder Udo Jürgens "2.00 Is' wi 22.35 St Heute 00.4 von I Bert 22.1 Heute

de Stem | 1997 | | pagina 40