PERSOIXIEEL LAD-DE_R SM mm procesoperators aankomende procesoperators Technisch, uersoneel gezocht B ANEN IIP, C 1 ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER 076-5312240 F Bi hoofd verkoop ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie Van Melle 1 BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 0900-8889 Vedior hypotheekadviseur oeren (Stichting Tilburg Mondiaal! MONTEUR tOTECHNIEK AFDELINGSHOOFD (m/v) zaterdag 18 oktober 1997 st)er VERKOPER «■nMACHINES OP DEZE WIJZE KUNT U ÓÓK UW PERSONEEL WERVEN BANEN LADDER S s DIEREI HEBBE RECHTEN CV-monieur (dik-/dun wandig) Loodgieter Tekenaar installatietechniek Elektromonteur (lts/mts) Elektronicamonteur Technisch productiemedewerker Onderhoudsmonteur tj mechanisch/elektrisch Servicemonteur vorkheftruck Administratief/commercieel Gezondheidszorg Technisch Algemeen Werk maken van talent. X 92 In centrum voor observatie en behan- bpaciteit van 132 bedden, verdeeld voor normaal begaafde volwassenen bcialisatie en één voor verstandelijk lelijk gehandicapten ontstaan op zeer lor onbepaalde tijd voor de functie van 56 uren per week ling verblijven patiënten met een ver- pingsbehoefte bestaat voor de meeste i ondersteuning, bescherming en ver- ledeverantwoordelijk voor de 24-uurs- 'standelijke handicap en epilepsie. In dit i voor het opstellen van het verpleeg- |rg van de aan hem/haar toegewezen In voor uitvoering van zorg voor alle brmatie kan contact worden opgenomen Igshoofd a.i. Indidaten met het diploma Z of HBO-V. Irm het FWG-systeem ingedeeld in fune- maximum bruto maandsalaris bij een f 4.150,- bedraagt. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Ihuiswezen. Wij zijn aangesloten bij het |M en er bestaat een collectieve ziekte- lure. Geïnteresseerden wordt verzocht In een sollicitatiebrief met uitgebreid c.v. dhr. R. van Rijsbergen, Insulent, onder vermelding van Immer EP.055. Dr. Hans Berger Kliniek Galderseweg 81, 4836 AE Breda Postbus 90108, 4800 RA Breda Tel: (076)560 82 00 Trivoor Projectadviesbureau is gespecialiseerd in projectmatige detachering van bouwkundigen en weg- waterbouwkundigen op mts-, hts- en tu-niveau. puwbedrijf in de regio Tilburg, is actief in zowel nieuwbouw als verbouw, onderhoud j J/oeringsteam zijn wij op zoek naar een UITVOERDER realisatie van grote projecten gen personeel ter bewaking van de kwalitei tgever en deelnemen aan nbewaking oeren van woningbouwprojecten tot ioo tot ïo min als traditionele bouwmethodieken lorzettingsvermogen ekende arbeidsvoorwaarden waaronder een Schrijf een korte brief met C.V. naar Trivoo 5038 EM Tilburg t.a.v. Ody van den BroeK. en, 013 544 41 44. atiebedrijf Chr. van Wanrooij B.V- is t ruim 36 jaar ervaring in de wonmg- telecommunicatie en beveiliging, me st. lere groei van ons bedrijf en uitbreiding oeken wij op korte termijn een energ ilpen van storingen in de industrie en TS Energietechniek of door regen vergelijkbaar niveau (ervaring. Hing, klantgerichtheid, representativiteit, zelfstandigheid en >k in teamverband kunnen werken iga's deelnemen aan een 24-uurs algen van cursussen. zelfstandig handelen sr in een dynamisch werkend beorj ■ecundaire arbeidsvoorwaarden. illicitatie te voorzien van een curriculum n aan l/anrooij B.V. reiszaken Dongen >-312822 tallatiebedrijf VAN ROOIJ B.V. ne Stichting Tilburg Mondiaal (STM) stelt zich ten doel vorm ietm aanhet internationale beleid van de gemeente Tilburg Nadruk ligt dp ontwikkelingssamenwerking, duurzame wikkeling en vredesvraagstukken. De STM verdeelt nrmeenteliike subsidies, adviseert het gemeentebestuur en ördlneert haar activiteiten met de afdeling Stadszaken. Hel STM-bestuur wordt ondersteund door één beleidsmedewerker. Per 1 (anuarl 1998 ontstaat een vacature voor deze BELEIDSMEDEWERKER m/v (0,3 fte, uitloop mogelijk tot 0,4 fte) Belangrijkste taken: i Beleidsvoorbereiding en uitvoering, verslaglegging van bestuursvergaderingen, onderhouden van contacten met gesubsidieerde organisaties en de gemeente Tilburg, verzorgen van rapportages. Functie-vereisten: Een universitaire of HBO-oplelding Internationale/ontwikkelingsvraagstukken. Minimaal 5 jaar relevante werkervaring. Aantoonbare bekendheid met het beleidsterrein gemeentelijke internationale samenwerking en affiniteit met politieke en bestuurlijke vraagstukken. Tol aanbeveling strekt bekendheid met de stad Tilburg en haar internationale activiteiten. Vergoeding: minimaal 3.694,- en maximaal 6.155,- bruto/fulltlme basis. De STM wordt secretarieel ondersteund door het Instituut voor Ontwikkelingsvraagstukken (KUB). Meer Info: de heer drs. G. Mevls, tel. 013-4662264. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen naar ctm T.a.v. de selectiecommissie Per adres: IVO, postbus 90153, 5000 LE Tilburg Accountantskantoor van Glnderen Buljenstraat 21a - 4705 RC Roosendaal Telefoon 0165-553210 - Telefax 0165-561055 Accountantskantoor van Ginderen is een kantoor waarbij veel waarde wordt gehecht aan een klant gerichte en persoonlijke aandacht voor onze rela ties. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het I controleren en verwerken van administraties van onze relaties, het voorbereiden van jaarrekeningen alsmede het verzorgen van de uitgaande corres pondentie. De kandidaat dient te beschikken over een oplei ding op M.E.A.O. niveau alsmede kennis te hebben van W.P. Een kandidaat met enige jaren ervaring geniet onze voorkeur. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u bin nen tien dagen sturen aan: Accountantskantoor van Ginderen g Buijenstraat 21A, 4705 RC Roosendaal is 0FICE I CENTRE SilM'iifi'i'HiffiHjfl heeft zo'n 7.000 kantoorartikelen op voorraad volgens een bewezen succesformule. Tevens heeft Office Centre de beschikking over een eigen drukkerij en ontwerpafdeling, waar druk- en kopieerwerk snel en tegen concurrende prijzen geleverd kunnen worden. oor de vestiging Breda ontstaat binnenkort een vacature: prt-tlme) voor donderdagavond (18.00-21.00 uur) vrijdagavond (18.00-21.00 uur) zaterdag (10.00-17.00 uur) kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken hebt een brede kennis van kantoormachines, met name van computers hebt een gezonde dosis doorzettingsvermogen vindt het belangrijk de kwaliteit van de werkzaamheden te verhogen. ffice Centre bied'je een uitdagende baan binnen een g. l°n9ïeam van enthousiaste medewerkers. vi»ken g^chiktheid bestaat de mogelijkheid tot 3iterJSVei Jn ?e Perioden dat j® collega's verlof hebben. Heb je «isrtoi mSü I'm Je aan al,e functie-eisen te voldoen, schrijf dan adrps t* S J een brief met ï°uw motivatie naar onderstaand Centre Breda" H'G'H' Westerbeek' becirijfsleider 9 4,4825 BH Breda. Tel. 076-5717970. Fax 076-5717980 u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze 25 jaar Natuur en Milieu I V y Lees de 25 grootste successen van de milieubeweging in het dubbeldikke jubileumnummer. Bel: 030-2331328 A \3 r< E F. Features and Benefits Promotion is een groothandel in reclame-artikelen en relatie-geschenken. Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten hebben wij een vacature voor een enthousiaste full-time MEDEWERKER BUITENDIENST M/V (25-30 jaar) Voor deze functie zijn wij op zoek naar een representatief persoon, die slagvaardig, commerciëel en resultaatgericht is ingesteld. Minimaal MBO-niveau. Van onze kant bieden we goede arbeidsvoorwaarden, alsmede een auto van de zaak. Belangstelling om deze uitdaging aan te gaan? Stuur dan je sollicitatie met CV binnen 14 dagen naar: Features and Benefits Promotion Oosterhout Postbus 4206 4900 CE Oosterhout pfathrks hfnffitq t.a.v. Mw. Rian Verdoorn "Pn&Höti** Voor ons kantoor te Oudenbosch zoeken wij een Voor deze zelfstandige, uitdagende functie zoeken wij een initiatiefrijke professional, die ervaring heeft opgedaan in de hypotheekbranche en in het bezit is van Assurantie-B. Het talent dat wij zoeken beschikt over een commerciële instelling persoonlijkheid en goede contactuele eigenschappen. Uw sollicitatie met c.v. binnen 7 dagen zenden aan: NVM Hypotheekshop de Westhoek Postbus 7 4740 AA Hoeven NVM HYPOTHEEK SHOP Onze relatie Paul Boeren Medical B.V. in Tilburg is een handelsonderneming met een breed assortiment in medische- en verplegingsartikelen. Met als werkgebied Nederland heeft de organisatie de laatste jaren een sterke groei doorgemaakt. Paul Boeren Medical B.V. behoort momenteel tot één van de grootste rhuisleveranciers van diabetes-, stoma-, en incontinentiehulpmiddelen. Met oog op de toekomst, het uitdiepen en uitbouwen van bestaande en nieuwe markten en het nog beter inspelen op wensen van de klant, zijn wij op zoek naar een commercieel, slagvaardig coach/affiniteit met inkoop Medical Tilburg De functie U bent in brede zin verantwoordelijk voor het optima liseren van de verkoopactiviteiten. Hierbij geeft u commercieel sturing aan een hecht team van buiten en binnendienstmedewerkers. Met behulp van diverse marketinginstrumenten, waaronder direct mail, beurs- deelname en productdemonstraties, bewerkt u bestaande en nieuwe markten efficiënt en doeltreffend. U vertaalt de strategie en de marktsignalen, in Nederland en in het buitenland, naar uw eigen beleid en initieert en coördi neert klantgerichte activiteiten. U fungeert hierbij indien nodig als 'meewerkend voorman'. Tevens bent u ver antwoordelijk voor het inkoopbeleid waarbij u zelf onderhandelt met fabrikanten en importeurs. U rap porteert rechtstreeks aan de directie. Gezond zijn. Fit blijven, lat willen we toch allemaal.. De kandidaat U heeft een hbo werk- en denkniveau en kunt terug kijken op minimaal 3 jaar succesvolle ervaring in een soortgelijke functie. Uw stijl van leidinggeven is gericht op vooruitgang en u communiceert helder en overtui gend op diverse niveaus. Daarnaast bent u repre sentatief, klant- en doelgericht en doortastend in uw optreden. De Engelse en Duitse taal vormen voor u geen probleem, kennis van de Franse taal strekt tot aan beveling. U heeft sterke affiniteit met automatisering waarbij een goede kennis van het pakket Exact en Microsoft Office een vereiste is. U bent creatief en weet kansen te vertalen naar resultaten. Paul Boeren Medical biedt u een: - zelfstandige, uitdagende en veelzijdige functie; - informele werksfeer binnen een dynamisch bedrijf; - passend salaris met perspectief. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Post bus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres; Charles Stule- meijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere infor matie kunt u telefonisch contact opnemen; (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. tilburg breda 's-hertogenbosch GIRO 55 66 10 W ,T0L J I PEOPLE FOR THE ETHICAL F¥1 I TREATMENT OF ANIMALS ontwikkelt, produceert en verkoopt suikerwerkproducten van hoge kwaliteit In 1900 begonnen als familiebedrijf is Van Melle inmiddels uitgegroeid tot een modems internationale onderneming met 20 vestigingen in West- en Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en de Verenigde Staten. Dankzij succesvolle internationale marke tingconcepten en geavanceerde productietechnieken zijn de meiken Mentos en Fruit-tella in alle werelddelen verkrijgbaar. Van Melle is te karakteriseren als een open organisatie; waar respect voor mens en milieu voorop staan. Van Melle Nederland B.V., gevestigd in Breda, houdt zich als zelf standige onderneming bezig met de productie en veipakking van Mentos en Meller. In verband met een aanzienlijke productie-uitbreiding zijn wij op zoek naar M/v (in 3-ploegendienst) De procesoperator wordt belast met de zorg voor een deel van het pro ductieproces en de daartoe in gebruik zijnde installaties. Naast de ver antwoordelijkheid voor kwalitatieve en kwantitatieve productie levert de procesoperator een actieve bijdrage aan het in stand houden c.q. verbeteren van de hygiëne-, milieu- en arbozorg binnen de afdeling. Hij/zij is in staat processen te analyseren en een bijdrage te leveren aan de optimalisering van deze processen. Van de operator wordt tevens verwacht dat hij/zij meegroeit met de ontwikkelingen die ons bedrijf doormaakt Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding vapro A/B danwel enige jaren ervaring als procesoperator. De geschikte kan didaten zijn flexibel, hebben een goed analytisch vermogen en zijn in staat anderen te motiveren en op te leiden. Daarnaast dienen zij in staat te zijn organiserende taken en planningstaken uit te voeren. Tevens zijn wij op zoek naar (in 3-ploegendienst) De aankomende procesoperator wordt binnen onze organisatie opgeleid tot procesoperator zoals hierboven omschreven. Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een afgeronde mavo- of havo-opleiding die bereid zijn zich door in- en externe opleidingen te bekwamen in het vak van procesoperator. Informatie Voor nadere informatie omtrent deze functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw M. Sptado, Sector Personeelschef, telefoonnummer: 076-5275000, toestel 325 ofbij mevrouw V. Feyts, Chef Bereiding Suikerwerk, toestel 236. Procedure Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentieerichten aan: Vin Melle Nederland B.V., Postbus 3000, 4800 DA Breda, la.v. mevrouw M. Sprado, Sector Personeelschef. HOTEL - CONFERENTIEOORD De inhoud van Hotel-Conferentieoord De Reiskoffer blijft groeien! Daarom zoeken wij op korte termijn naar, vlotte, jonge enthousiaste medewerkers voor de volgende functies: Medewerkers fulltime bediening wij zoeken personen die: - gastgericht denken - flexibel zijn - zelfstandig kunnen werken' - het leuk vinden om voor andere mensen iets te doen Parttime nacjitmedewerkers voor de vrijdag- en zaterdag wij zoeken iemand die bereid is de handen uit de mouwen te steken: o.a. - het ontbijt opdekt - diverse schoonmaakwerkzaamheden verricht - de vergaderzalen checkt kortom iemand die de puntjes op de "i" zet Hotel-Conferentieoord De Reiskoffer is een complex met 55 goed ingerichte ruime appartementen, 12 goed geoutilleerde zalen met capaciteiten van 7 tot 300 personen, een eigentijdse bar/brasserie en een sfeervolle kapel. Sollicitaties met C.V. 10 dagen schriftelijk aan de directie van Hotel-Conferentieoord De Reiskoffer, t.a.v. mevr. I. de Jong, Pastoor van Breugelstraat 45 4744 AA Bosschenhoofd Yoor meer informatie Bel (0165) 31 63 10 Heb jij voldoende bagage... Pastoor van Breugelstraat 45 4744 AA Bosschenhoofd, Brabant Öomen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde organisatie met 17 vestigingen ÏÏTflfl door heel Nederland. Wij zijn een B --^'1 professionele partner voor bet bedrijfsleven als bet gaat om werving, selectie en plaatsing van tijdelijk vaktechnisch en technisch kader personeel. Wij zijn met siyed op zoek naar: LitSSer (scheepsbouw) (MTS-niveau) Wist u dat Oomen uitzendburo haar uitzendkrachen de mogelijkheid biedt om het wa!-certificaat gratis te behalen??? Bel voor meer informatie één van de onderstaande vestigingen. OOMEN uitzendburo b.v. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH: Orthensttaat 44 (073)612 24 66 OISTERWUK: Gemullehoekenweg 10 (013)528 87 55 RIJEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VEGHEL: Meijerijstraat 32A (0413) 35 17 00 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165) 57 08 10 44 cent/minuut Vedior heeft volop banen, op elk niveau, in alle secto ren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (MA/). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vedior.nl Boekhoudkundig medewerker, HEAO'ers BE of BA, Bijstandsmaatschappelijk werker. Financieel medewerker/ office manager. Assurantiebemiddelaar, Assistent secretaresse. Assistent Production Control, Receptioniste/telefoniste, Salesmanager, Administratief medewerker. Etten-Leur. code 638 Roosendaal e.o. code 662 Bergen op Zoom. code 689 Breda. code 834 Breda e.o. code 835 Breda. code 836 Dongen. code 870 Raamsdonksveer. code 882 Raamsdonksveer e.o. code 883 Raamsdonksveer. code 884 B-verpleegkundige, Halsteren. code 688 Workshopmedewerker, Tilburg. code 871 Magazijnmedewerkers, Schoonmaker, Productiemedewerkers, Heftruckchauffeur, Materieelreinigers, Schoonmakers, Verzorgenden, Productiemedewerkers, Productiemedewerkers, Assistent autobedrijf. Werken in Azië of Afrika, Hulst. Etten-Leur e.o. Etten-Leur. Roosendaal. Roosendaal. Terneuzen. Terneuzen e.o. Terneuzen e.o. Bergen op Zoom e.o. Dongen. code 624 code 636 code 637 code 660 code 661 code 663 code 664 code 665 code 687 code 872 code 932 Quatropharma is een snelgroeiend volgesorteerde farmaceutische groothandel met vestigingen in Etten-Leur, Zwolle en binnenkort een vestiging in het westen van het land. Quatropharma opereert landelijk. Zij distribueert onder andere genees- en verband middelen naar apothekers en apotheekhoudende huisartsen als full-service groothan del. Mede dankzij een eigen transportonderneming draagt zij zorg voor een snelle en efficiënte levering. Voor de afdeling inkoop- en bestandenbeheer voor onze vestiging te Etten-Leur is zij op zoek naar een: Deze manager is verantwoordelijk voor het voorraad- en bestandenbeheer, het onderhouden van contacten met leveranciers en het leiding geven aan een kleine afdeling. Functieprofiel - opleiding MBO-/HBO-niveau; - leidinggevende capaciteiten; - communicatieve vaardigheden; - ervaring met een voorraadbeheersysteem; - affiniteit met de medische, farmaceutische markt; - bij voorkeur ervaring met Lotus en Mapics; - woonachtig in de omgeving van Etten-Leur Indien u vragen heeft, kunt u contact opnemen met de heer D.L. Exoo, directeur Operationele Zaken, telefoon 076-5482600. Schriftelijke reacties dienen uiterlijk 31 oktober 1997, voorzien van curriculum vitae, I in ons bezit te zijn via Postbus 6922,4802 HX te Breda, t.a.v. de heer D.L. Exoo. 1

de Stem | 1997 | | pagina 33