DE STEM P E Vedior Sales Engineer (MTS/HTS) Mercuri urval Technische vacatures Relatiebouwer, Professional, Technisch Topproduct die zich profileert als profielspecialist lewerkers TAXICHAUFFEUR recies :ijd is voor >raak GEFCO BENELUX it opticien (M/v) licien (M/v) /erkers (m/v) roepmedewerkers kundigen im/vi irzorgenden (m/v) inden im/vi Sneller internetten met ISDN van PTTTelecom en Compaq Presario. Het klikt meteen. A. Hessels Taxi Gilze ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 X 82 TNW Technische Handelsonderneming te Waalwijk is een gespecialiseerd leverancier van hoogwaardige boor-, zaag- en ontbramingsmachines met bijhorende accessoires, variërend van eenvoudig tot zeer geavanceerd. Het bedrijf heeft voor een aantal fabrikanten van topniveau, zoals Erlo, Eisele, Emmegi en Kasto het exclusieve importeursschap voor Nederland. TNW levert aan een groot scala van eindgebruikers, van overheidsinstellingen tot de metaal-, aluminium- en kunststof- verwerkende industrie. Op de markt onderscheidt TNW zich door haar uitgebreide advies, snelle en betrouwbare levering en service naar haar klanten. In verband met interne ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste m/v Idurf en sociale talent. Iteresseerd? [informatie kunt u lemen met de heer Is, algemeen directeur, 165) 51 65 10. ollicitatie met c.v. plagen naar Rabobank lintei, t.a.v. de heer Irs, Postbus 21, bud Gastel. De functie-inhoud: - Na een gedegen inwerkperiode inclusief enkele stages bij fabrikanten in het buitenland onderneemt u commerciële activiteiten op de Nederlandse markt. - U richt zich op de markt van aluminium- en kunststofverwerkende bedrijven, zoals kozijnen- en schuifpui-produ centen. - U onderhoudt de contacten met bestaande relaties en weet de klanten kring nog verder uit te breiden. - Bij aanvragen bezoekt en adviseert u de (potentiële) klant en brengt offertes uit in samenspraak met de Verkoopbinnendienst. - Uw standplaats is Waalwijk, waar een professionele showroom tot uw beschikking staat voor demonstraties. - Intern hebt u constructief contact met de afdelingen Inkoop, Verkoop binnendienst en de Service en u rapporteert aan de Verkoopleider. De functie-eisen: - Opleiding MTS-of HTS Werktuigbouw, bekendheid met PLC-besturings- systemen is een pre. - Enkele jaren ervaring in een commerciële buitendienstfunctie, bij voorkeur bij een handelsfirma met een technisch product met raak vlakken met de aluminium- en/of kunststofverwerkende industrie. - Leeftijdsindicatie: 2S-3S jaar. TNW biedt u: - Een gezond bedrijf met een inte ressant pakket aan technisch hoog staande machines. - Een zelfstandige functie waarin u zich kunt ontwikkelen tot een topverkoper in een business-to-businessmarkt. - Een salaris dat past bij de zwaarte van de functie. Zoekt u de ideale combinatie van techniek en verkoop? Schrijf dan een brief met duidelijk c.v. onder vermelding van ref.nr. 112.974268 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Gefco Benelux is een logistiek distributiecenter voor automo bielen, auto-onderdelen, gevestigd in Oosterhout en maakt deel uit van de P.S.A. Groep (Peugeot en Citroën). Door de jaren heen is deze onderneming uitgegroeid tot een dynamische organisatie met een eigen Europees netwerk. Wij onderscheiden ons door kennis, kwaliteit en flexibiliteit. Voor het Autodistributie Centrum zoeken wij op korte termijn: ADMINISTRATIEVE KRACHT (T.b.v. de Werkplaatsadministratie) Werkzaamheden: Telefonisch te woord staan van klanten Maken van afspraken Administratieve verwerking van aankoop- en verkoopfactu- ratie verzorgen Profielschets: Middelbare administratieve opleiding Ervaring met Microsoft Office en Excel in het bijzonder Kennis van de Franse taal is een pré leeftijd: vanaf 25 tot 35 jaar en MEDEWERKER TERREIN/CONTROLE Werkzaamheden: De vacature betreft controlewerkzaamheden en/of het verplaat sen van automobielen. Profielschets: Middelbare opleiding met affiniteiten richting Autotechniek in bezit van rijbewijs (B) Leeftijd:vanaf 20 tot 30 jaar, lengte tot 1.85 m. Zelfstandig, alert en accuraat werken Flexibiliteit t.a.v. de werktijden Kennis van de Franse taal is een pré Niet britdragend Schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen 8 dagen richten aan: T.a.v. de directie, Postbus 530, 4900 AM OOSTERHOUT i j optiekketens komt naar Nederland. Ier met meer dan 330 winkels in Ier dan 2,5 miljoen klanten. Iderland dezelfde service aan die zo ent een hoog niveau op gebied van p klantenservice en kwaliteitsproducten r een lokale directeur in partnership met pr een team van topmedewerkers voor um van Breda, bestaande uit de 0 medewerkers zijn van harte welkom.) loneel om excellente klantenservice Ik of interesse ervoor is natuurlijk 1 wij u een interessante en afwisselende f de kans om vanaf het begin deel uit te prin de mogelijkheden om zich te j zijn dankzij een uitgebreid trainings- en tn deze functies, richt dan uw brief met stelveen. 645 8886 LILLENDE THUISZORG f van een van de volgende dipl°mc pleegkunde of gelijkwaardige 1 rzorging MDGO-vp sxibel; motiveerd; elfstandig functioneren; oed samenwerken met co"e9aS'. et fijn patiënten in de thuissitua i gen en te verzorgen; afwisselend werk, sollicitatiebrief naar: zorg osendaal m de CAO-Thuiszorg. strekt op maandag, dinsdag en Surfen op Internet is leuk. Minder leuk is het eindeloze wachten. Herstel, was het wachten. Want nu is er ''e Compaq Presario 4520 met ISDN standaard ingebouwd en (tegen inlevering van de analoge lijn) 'n gratis ISDN lijn van PTTTelecom. Het (Sw thuis ontvangen van informatie, foto's, Pentium" videobeelden maar ook het downloaden van software en spelletjes gaat nu tot vijf maal sneller. En zonder dat je je huisgenoten in de weg zit. Want met ISDN heb je twee digitale lijnen. Terwijl je surft, kan iemand anders bellen. Heel handig. En de computer? Neem bijvoorbeeld de Compaq Presario 4520 ISDN. Een supersnelle computer met Pentium Processor met MMX™ Technologie, met direct toegang tot Internet via de handige Direct Internet leuk maken. Plus alle accessoires die het makkelijk maken, 't Klikt meteen. Ook als u surft. Bel Compaq 0182 - 565805 als u meer wilt weten, of schrijf voor de actievoorwaarden naar: Compaq, Postbus 770, 4870 BH Etten-Leur. De actie loopt tot en met 31-12-1997. Button en alle mogelijkheden die computeren zo Compaq Presario 4520 ISDN Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MAf): k Onderhoudsmonteur. Heeft u een opleiding Werktuigbouwkunde en ervaring als onderhouds monteur van installaties, gereedschappen en ma chines? Dan hebben wij verschillende mogelijkhe den voor u voor een feuke baan op korte en lange termijn. Info: Roosendaal. Metaalbewerkers. Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar kandidaten met een opleiding in de metaalsector. Bent u op zoek naar een baan in de metaal? Neem dan contact op met de vestiging in Etten-Leur of Roosendaal. Werkvoorbereider/assembleerder. Voor een bedrijf in de omgeving van Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar een LTS'er-Elektronica die mate- riaalbewust is, verantwoordelijkheid heeft en in teamverband kan werken. Het bedrijf monteert connectors aan kabels in alle soorten en maten. Info: Raamsdonskveer. Koelmonteurs. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die, bij voorkeur, een stekdiplo- ma hebben en koeltechnisch zijn onderlegd. Kunt u ook hardsolderen? Dan hebben wij een nieuwe uitdaging voor u. Info: Etten-Leur. Tekenaar/constructeur MTS/HTS-WTB. Heeft u ervaring in het tekenen en ontwerpen van ma chines en machine-onderdelen met behulp van AutoCAD en interesse in het ontwikkelen van hoogwaardige producten? Dan hebben wij een in teressante functie voor u in de regio Roosendaal. Info: Roosendaal. Sales manager zorgsector. Het bedrijf verzorgt de productie, service etc. voor allerlei vormen van telecommunicatie. Ze zijn installateur, importeur, ontwikkelaar en verkoper tegelijkertijd en gespe cialiseerd in maatwerk van totaalsystemen. Als sales manager bent u verantwoordelijk voor het verwerven van opdrachten bij nieuwe relaties bin nen de zorgsector. De strategie is gericht op op lossingen van hard- en software in totaalsyste men. Uw relatienetwerk bestaat onder meer uit eindgebruikers, installateurs en adviesbureaus. U onderhandelt op directie-, managementniveau en brengt, na een grondige analyse, zelfinvesterings- voorstellen uit. U wordt ondersteunt door de ver koop binnendienst. Wij vragen kandidaten met een HBO-opleiding, communicatieve en sociale vaardigheden te reageren. Kennis van Microsoft Office en drie jaar ervaring in business to busi ness is gewenst. Info: Raamsdonksveer. Sales manager export. Het betreft eenzelfde functie met vergelijkbare eisen, maar dan meer gericht op de exportbranche en partners, zowel nieuw als bestaand. Een goede kennis van Engels en Duits in woord en geschrift is noodzakelijk. Te vens bent u bereid om regelmatig te reizen. Info: Raamsdonksveer. Assemblagemedewerkers. Voor een relatie in Etten-Leur, die gespecialiseerd is in het produce ren, verkopen en onderhouden van horecakoe- lingen, zijn wij op zoek naar assemblagemede werkers. Wij vragen handige aanpakkers, bij voor keur LTS'ers, te reageren. Info: Etten-Leur. Projectleider. Voor een bouwonderneming die zich gespecialiseerd heeft in de ontwikkeling en bouw van zwembaden, sport- en kantoorcom plexen. U dient mimimaal over een afgeronde op leiding HTS-Bouwkunde te beschikken en u heeft meerdere jaren ervaring als projectleider. U geeft leiding aan vier uitvoerders en heeft gemiddeld 3 tot 6 projecten tegelijk onder beheer. Daarbij bent u verantwoordelijk voor het gehele project, dat wil zeggen de inkoop, organisatie, budget, planning en oplevering etc. Info: Raamsdonksveer. Technische kandidaten gevraagd! Wij hebben naast bovenstaande vacatures diverse mogelijk heden voor een carrière in de technische sector. Wij zoeken LTS-, MTS- en HTS'ers richting Elek trotechniek, Metaal, Bouwkunde, Autotechniek, AutoCAD, Werktuigbouwkunde, Hout, Proces techniek, Computertechniek en Chemie. Voor meer informatie, bel of kom langs bij de ves tiging van Vedior in de buurt en vraag naar één van de technisch consulenten. Vedior, Nieuwe Markt 53c, 4701 AD Roosendaal, tel: (0165) 545955. Hof van den Houte 45, 4873 AZ Etten-Leur, tel: (076) 5038040. Elftweg 2b, 4941 VP Raamsdonksveer, tel: (0162) 517511. Gevraagd Voor overdag, avonduren en in weekenden. Voor informatie uitsluitend telefonisch na 19.00 uur. Tel. 0161-451254 Oranjestraat 115 5126 BN Gilze Tel. 0161-451254 Fax. 0161-453192

de Stem | 1997 | | pagina 49