DE STEM P E S O E E Teamcoördinator m/v nvtnrnifïTi I Directe Be arëëidskjbureau mblonn ^meh^oneel ploegen timmerlieden/metselaars OPMEN U weet precies wanneer het tijd is voor een afspraak Optiek medewerkers Nederlandse Bouw Unie b.v. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDIRLA 5 Het Arbeidsbureau Vlissingen zoekt verkeersschool RIJ-INSTRUCTEURS/ RIJ-INSTRUCTRICES Heftruckmonteur Loodgieter Conventioneel draaier Zelfstandig elektromonteur - Bankwerker/lasser Tekenaar installatietechniek Onderhoudsmonteur mechanisch/elektrisch IJzerwerker ERVAREN TECHNICI BO uitzendburo b.v. Rabobank Mark en Dintel CIVIELE TECHNIEK M/V Opticien (m/v) Leerling/assistent opticien (m/v) Werkplaats technicien (m/v) Receptionist (m/v) Verkoop-medewerkers (m/v) •Verpleegkundigen (m/vj •Ziekenverzorgenden im/vi •Verzorgenden im/vi ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 Arbeidsvoorziening Zeeland verleent haar dien sten in negen arbeidsbureaus en het centrum vak opleiding, ondersteund door het regionaal staf bureau. Het Arbeidsbureau in Vlissingen, geleid door een vestigingsmanager, kent drie afdelingen: directe bemiddeling, aanbodversterking en onder steuning. Naast de teamcoördinator bestaat het team directe bemiddeling uit vijf consulenten en een administratief medewerkster. De teamcoör dinator is functioneel verantwoordelijk voor de teamleden. Functieprofiel. U verricht uitvoerende con sulentenwerkzaamheden binnen het team directe bemiddeling. Deze bestaan onder andere uit gekwalificeerde intake, bemidde ling, advisering over arbeidsrecht, arbeids markt, beroepsgerichte scholing en vacature werving. Daarnaast coördineert en plant u de werkzaamheden zodanig dat de teamleden efficiënt en effectief kunnen werken. Ook coacht u de teamleden en bevordert u de zelf sturing binnen de teams. Tenslotte behartigt u personele aangelegenheden voor uw team, zoals adviseren bij selectie van nieuwe mede werkers, beoordeling van medewerkers, op stellen van inwerkprogramma's en inwerken van nieuwe medewerkers. Functie-eisen. U hebt een HBO werk- en denkniveau en enkele jaren relevante J'l.'ilOTQ Hf ervaring. U bent alert op ontwikkelingen op J9m notsh' iiW tr—ai* de arbeidsmarkt, die van belang kunnen zijn voor de dienstverlening van het arbeids bureau. Om deze ontwikkelingen te vertalen naar diensten en producten beschikt u over praktische ervaring met onderhandelings- en verkoopstrategieën en kunt u een goed relatiebeheerplan opzetten en onderhouden. Voorts zijn van belang: organisatie- en coördinatievermogen; kunnen delegeren; op initiatiefrijke en enthousiasmerende wijze een team kunnen sturen; prioriteiten kunnen stellen; oog hebben voor samenwerking (in- en extern). Salaris. Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 5.808,- bruto per maand. Het gaat om een dienstverband van 36 uur per week. BelangstellingVoor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer I.B.H. Wattel, vestigingsmanager of met mevrouw F.H. Vermet-van Drongelen, teamcoördinator reïntegratie, Arbeidsbureau Vlissingen, telefoon (0118) 421 500. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u vóór 25 oktober a.s. richten aan Arbeidsvoor ziening Zeeland, regionaal stafbureau, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 221, 4330 AE Middelburg. Een assessment centre kan deel uitmaken van orifnci de.<selectieprocedure. nrvó>l Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. bv Met vestigingen in Breda, Etten-Leur, Roosendaal en Bergen op Zoom is voor de omgeving Breda op zoek naar enkele: (loondienst vast dienstverband) Bent u tussen de 21 en 30 Jaar, zelfstandig, representa tief, flexibel en in het bezit van minimaal instructeursbe- wijs "B", dan zijn wij op zoek naar u. Wij bieden: - goede secundaire voorwaarden - goed salaris - een auto ter beschikking Ook is er de mogelijkheid tot overnamen van gevestig de eenmansrijscholen om een vast dienstverband in loondienst aan te willen gaan en/of op franchisebasis. Voor meer informatie kunt u bellen naar: 076-5015535. Sollicitaties sturen naar: Verkeersschool Blom B.V., Handelsweg 114879 AJ te Etten-Leur Werbri Medical Systems T.a.v. mevrouw L. Wijnen Postbus 285 5700 AG Helmond Wij zijn met spoed op zoek naar: 'CV-mOnteUr (dik-/dunwandig) (met ervaring op 3.5 meter bank) (MTS-niveau) Voor inschrijvingen kunt u iedere werkdag van 8.30 tot 17.30 uur bij ons terecht. Werbri Medical Systems gevestigd te Helmond is een bedrijf dat zich bezighoudt met handel in en service aan nieuwe en gebruikte medische, diagnotische apparatuur. Werbri Medical Systems Vanwege onze snelle groei zoeken wij met kennis op het gebied van röntgenapparatuur magnetische resonantie computer-tomografie. Uw werkzaamheden bestaan uit: - Het opknappen van gebruikte apparatuur op onze locatie in Helmond. - Het installeren en werkend houden van bovengenoemde apparatuur in binnen- en buitenland. Sollicitatieprocedure: Richt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan Bij eventuele vragen kunt u contact opnemen met de heer J. Glavimans Tel. 0492-518500 Oomen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde organisatie met t 7 vestigingen door heel Nederland. Wij zijn een professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijde lijk vaktechnisch en technisch kaderpersoneel. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH: Otthenstraat 44 (073)612 24 66 OISTERWIJK: GemuHehoekenweg 10 (013)528 87 55 RIJEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 6660 VEGHEL: Meijerijstraat 32A (0413)35 17 00 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165)57 08 10 relatiebeheerder agrarisch m/v Een natte zomer of winter die al in oktober inzet. Een veestapel die door een ziekte getroffen wordt. Geen sector is zo gevoelig voor oncontroleerbare factoren als de agrarische sector. U bent zich dat als relatiebeheerder bij de Rabobank Mark en Dintel terdege bewust. Dus weet u precies wanneer het tijd is om uw klanten te bellen voor een afspraak om de zaken samen eens rustig te bespreken. En als dat nodig is in actie te komen. Want de Rabobank is een bank Va.t mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze samen werkt. U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en contacten. Met adviezen, producten en diensten. Op die manier bouwt u aan een relatie met uw klanten waar ze beter van worden. Wat de bank en u weer de ruimte geeft zich verder te ontwikkelen. U hebt een opleiding op hbo- niveau, een aantal jaren ervaring in onze markt en kennis van en ervaring met het analyseren van marketing databases. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denk- talent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Th. Kuijpers, algemeen directeur, telefoon (0165) 51 65 10. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Mark en Dintel, t.a.v. de heer Th. Kuijpers, Postbus 21, 4750 AA Oud Gastel. Terneuzen is met 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch- Vlaanderen. Tot de gemeente behoren naast Terneuzen, de kernen Biervliet, Hoek, Sluiskil, Zaamslag en een gedeelte van Spui. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Financiën en Algemene Bestuurszaken, Stadsontwikkeling en -beheer, Maatschappelijke Zaken en de stafsector Personeel, Informatie en Organisatie. Binnen deze organisatiestructuur wordt onder andere een klantgerichte, klant vriendelijke en efficiënte werkwijze nagestreefd, onder andere door de verantwoordelijkheid zoveel mogelijk bij de medewerkers zelf te leggen. Bij de gemeente werken circa 450 mensen. Bent u op zoek naar een uitdagende werkkring met goede ontplooiingsmogelijk heden in een dynamische gemeente? Wij zijn op zoek naar een laar Nederland, winkelsin VACATURENUMMER 9>7/S> Deze vacature omvat een volledige betrekking (36 uur per week). FUNCTIE-INHOUD: De te benoemen functionaris zal worden belast met de uitvoering, bege leiding en coördinatie vin de werkvoorbereiding van infrastructurele werken. Deze werkvoorbereiding vindt plaats in eigen beheer of wordt (deels) uitbesteed. De voorbereiding betreft onder andere het maken van werk- en bestektekeningen, bestekken, bestek- en budgetramingen en ramingen voor de grondexploitatie- plannen. De hoofdmedewerker is mede verantwoordelijk voor de diverse werk processen en de voortgang ervan. Hij voert in- en extern overleg, correspon deert met belanghebbende instanties en begeleidt externe bureaus bij uitbestede werkzaamheden. Hij neemt deel aan besprekingen in werkgroepverband en draagt zorg voor de integratie van de diverse disciplines bij de planvoorbereiding en -uitwerking. Tenslotte levert hij uiteraard een bijdrage aan de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. FUNCTIE-EISEN: Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: - een functiegerichte opleiding op hbo-niveau (hts weg- en waterbouwkunde); - affiniteit met stedenbouwkundige en de overige bij infrastructurele werken relevante aspecten; - ruime ervaring met voornoemde werkzaamheden; - kennis van en inzicht in ambtelijke procedures en bestuurlijke besluitvormings processen; - zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - zeer goede contactuele eigenschappen. INFORMATIE: Nadere informatie omtrent de vacature kan worden verkregen bij de heer A. Boer, coördinator van de afdeling Civiele Techniek, telefoon (0115) 64 22 25. SALARIS: In afwachting van definitieve functiewaardering wordt vooralsnog uitgegaan van een salaris in schaal 10 (minimum f 4.101,en maximum f 6.240,Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring. OVERIGE INFORMATIE: De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen vóór - q 25 oktober 1997 worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Een van Europa's meest succesvolle optiekketens Specsavers Opticians is marktleider met meer dan Engeland, met alleen in 1997 al meer dan 2,5 miljoen Specsavers Opticians biedt in Nederland dezelfde service aan die zo succesvol is in Engeland. Dit betekent een hoog niveau op gebied van professionele oogzorg, uitmuntende klantenservice en kwaliteitsproducten tegen scherpe prijzen. Elkewinkel wordt gemanaged door een lokale directeur in partnership me! Specsavers Opticians. Op dit moment zijn we op zoek naar een team van topmedewerkers voot onze tweede vestiging, in het centrum van Breda, bestaande uit de volgende functies: (Ook parttimers, alsmede zaterdag medewerkers zijn van harte welkom) Wij vragen "First Class" winkelpersoneel om excellente klantenservice te kunnen bieden, ervaring in optiek of interesse ervoor is natuurlijk Als u deze kwaliteiten bezit bieden wij u een interessante en baan, een goed salaris pakket, en de kans om vanaf het begin deel ui te maken van een winning team, waarin de mogelijkheden om zich te ontplooien in ruime mate aanwezig zijn dankzij een uitgebreid trainings-f Bent u geïnteresseerd in een van deze functies, richt dan uw brief met CV aan Optiprima Opticiens t.a.v. Thijn de Ruyter Rosa Spieriaan 2,1187 PE, Amstelveen. Natuurlijk kunt u ook bellen: 020 645 8B86 of faxen: 020 640 3208. èTICHTING ANVULLENDE THUISZORG zoekt op kqfte termijn oproepmedewerkers Postbus 35, 4530 AA Terneuzen Wij vragen op korte termijn voor diverse werken in Noord-Brabant en Zuid-Holland. Goede beloning! Etten-Leur. Telefoon 076-5022888 t.a.v. de heer J.C. Roosendaal. fTlHiT] (Privé 0167-564984) I W ff' J Stichting Aanvullende Thuiszorg verzorgt in opdracht verpleging en verzorging in de thuissituatie Bent u in het bezit van een van de vo HBO-Verpleegkunde of gelijkwaardige opleiding Ziekenverzorging MDGO-vp MDGO-vz bent u flexibel; bent u gemotiveerd; kunt u zelfstandig functioneren; kunt u goed samenwerken met collego s, vindt u het fijn patiënten in de fhuissilu°'ie te ^erplegen en te verzorgen; zoekt u afwisselend werk, schrijf dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief naar: Stichting Aanvullende Thuiszorg t.a.v. Mevrouw M. Runderkamp Dr. Brabersstraat 2, 4701 AT Roosendaal Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Thuiszorg. Telefonische informatie wordt verstrekt op maandag, dinsdag en woensdag 0165-566136

de Stem | 1997 | | pagina 48