fe:j ^-3 keizer f'er knoflooks: Garlic combi INNATURA Je tU wordt IS' altijd aM g™ herinnerd. Pleidooi i Snel in Bierka EUROMASTER FAMILIE BERICHTEN Meet nu zélf uw bloed druk - digitaal exact! Garlic Combi* DE STEM Sara unicef# DE STEM Demi Familieberichten uit andere bladen Familieberichten uit andere bladen Een capsule per dag Alles-in-een 'I Q95 jjjÊÈk t* Pharos op infomarkt Nationaal Reumafonds (j-y Geen hulp, geen toekomst Giro 999 Voor onze vestiging in Terneuzen zoeken wij een: Oma Willemse 50e verjaardag 50 JAAR! 25 jaar getrouwd 25 jaar en 1 dag Jannie en Jack 'n halve eeuw DINSDAG 7 OKTOBER 1997 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Renique en Marina Pieters-Picavet 4564 EN St. Jansteen Maximiliaanstr. 1 29 september 1997 Zo ik niet had geloofd.. In vrede is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader DIRK VAN REIJENDAM echtgenoot van JANNA QUARTEL in de leeftijd van 97 jaar. Breda: J. van Reijendam-Quartel Leeuwarden: J. van Reijendam A.K. Postma Breda: J.D. van Reijendam Kleinkinderen en achterkleinkind Leeuwarden: J. Datema 4811 VJ Breda, 6 oktober 1997 Verpleeghuis Elisabeth Leuvenaarstraat 91 (kamer 501) De overledene is opgebaard in de Chapelle Ardente van Monuta, Baronielaan 38, al waar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden vrij dag 10 oktober om 14.00 uur in de N.H. Kerk, Ginnekenmarkt te Breda (gelieve uw auto te parkeren op het Schoolakkerplein), waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de begraafplaats De Bieberg, Bie- berglaan te Breda. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk voor de dienst bij de ingang van de kerk en persoonlijk na de teraardebestelling in ont moetingscentrum Mariëndal, Duivelsbrug laan 13 te Breda. Samenkomst in de kerk. 7-10-'96 7-10-'97 ANJA Jouw zo persoonlijke afscheid van ons. Vergeten zullen wij dat nooit. Ma, je zussen en je broers OVERLEDEN: Marinus de Jongh 71 jaar. Fortrapastraat 17, 's-Gravenpolder. Crematie te Middelburg, 9 oktober. Jacob Meulmeester weduwnaar van Johanna Josepha Kentin 75 jaar. Memo van Coehoorngracht 49, Vlissingen. Crematie te Middelburg, 8 oktober. Willem Pieter Johannes Baars echtgenoot van Gerdien de Koning 79 jaar. Kreekweg 3, Gapinge. Begrafenis te Gapinge, 9 oktober. Jacobus de Feijter weduwnaar van Anna Koole 88 jaar. Celciusstraat 12, Terneuzen. Begrafenis te Hoek, 10 oktober. Leonie Staelens-Boutens weduwe van Eduard Staelens 94 jaar. Nijverheidsstraat 11, Schoondijke. OVERLEDEN: Anne Kwekkeboom-Harthoorn 39 jaar. Oude Zanddijk 11, Heinkenszand. Anne is geheel volgens haar wens in besloten familiekring gecremeerd. Marcelle Schoonen-Thieme 41 jaar. Segeerssingel 74, Middelburg. Crematie te Middelburg, 7 oktober. Dick Wisse echtgenoot van Ellen Wisse 58 jaar. Beneluxlaan 6, Middelburg. Begrafenis te Middelburg, 7 oktober. Hendrik Jacobus Pieter Eising echtgenoot van W.H.J. Elsing-Gödecke 71 jaar. Van Schengestraat 5, Heinkenszand. Crematie te Middelburg, 7 oktober. Pie van Stappen-van Eijkeren weduwe van Frans van Stappen 71 jaar. Westerstraat 3, Heinkenszand. Begrafenis te Heinkenszand, 8 oktober. Johanna Hendrika Lauwersheimar weduwe van Petrus Johannes Gomes 73 jaar. Da Costastraat 7, Terneuzen. Crematie te Terneuzen, 7 oktober. Halbertje Elzinga Lolkema weduwe van Taede Elzinga 86 jaar. Nadorstweg 27, Middelburg. Begrafenis te Grijpskerke, 7 oktober. Jacoba Jannetje de Bruijne weduwe van Jacobus Anthony Leunis 89 jaar. Valeriaanstraat 64, Terneuzen. Begrafenis te Zaamslag, 6 oktober. Gerardina Sophio Paulowna de Bruijne-van Ptoosdij weduwe van J.M. de Bruine 91 jaar. Elzenstraat 14, Oost-Souburg. Begrafenis te Oost-Souburg, 8 oktober. Suus Markusse 55 jaar. Oosterpark 89, Oostkapelle. Begrafenis te Oostkapelle, 7 oktober. Robbert van Belzen echtgenoot van Jacomina van Belzen 65 jaar. Houwestraat 3, Arnemuiden. Begrafenis te Arnemuiden, 8 oktober. Catharina Cornelia Duininck echtgenote van Izaak Jannis Visser 68 jaar. Draaibrug 63, Aardenburg. Begrafenis te Sluis, 8 oktober. NU GRATIS BLOEDDRUKtim Vijf jaar Garlic Combi in Nederland betekent vijf jaar feest voor uw gezondheid. Geen ander knoflook-preparaat in ons land is immers zo krachtig en zo compleet als deze mega-knoflook uit Zwitserland. Door haar brede werking op de bloedfuncties van het lichaam zorgt Garlic Combi er voor, dat de nor male bloeddruk in stand wordt gehouden. Een goede conditie van de aderen en bloedvaten en sterke vaatwanden is goed voor de bloeddruk. Garlic Combi bevat een zeer hoge concentratie aan alli- cine. Deze belangrijke werkstof in knoflook ondersteunt het natuurlijke afweersysteem van het lichaam en ver hoogt de weerstand van het organisme. Daardoor krijgen allerlei typische winterkwalen minder kans om toe te slaan. ST ts uw bloeddruk te hoog? Of misschien juist te laag? Speel op Sr zeker. Met öariit Combi. Want voor vijf lege Garlic Combi-ver- pakkingen ert slechts tien gulden voor verzend- en administra* g tiékosten kunt u de gelukkige bezitter worden van een digita- le bloeddrukmeter ter waarde van f145,-1. Even opsturen, een 8 paar daagjes geduld en.....blïepl Zó eenvoudig is het om uw 3 bloeddruk in de hand te kunnen houdenl (max. 1 per klant) I Ons adres: Swiss B.V. Rijksweg 29. 7975 RT Uffelte. Dit spectaculaire aanbod is geldig ttm december 1997 of zolang de voorraad strekt. Eén krachtige capsule per dag heeft een positieve invloed op de algehele doorbloeding van het lich aam en een verkwikkende uitwerking op het hart. Voorts helpt Garlic Combi het cholesterol op een ge zond niveau, de aderen en bloedvaten schoon, soepel en elastisch en de normale bloeddruk in stand te hou den. Garlic Combi is dus een bijzonder alles-in-één pro duct, dat iedereen al vijf jaar lang alles biedt om alle bloedfuncties van het lichaam in een goede con ditie te houden. Garlic Combi bevat onder andere de vitamines A, Bó, C en E, Selenium, Maretak, Rutine, Meidoorn, Lecithine en uiteraard het zeer krachti ge, door Maceratie verkre gen, knoflook-extract. Bovennatuurlijk goed Nu verrijkt met M Tegen inlevering van deze waardebon ontvangt u imm 5 gulden korting OP een I00 dagen I rpakking Garlic Combi. - «e U betaalt dan geen 34,95 maar slechts EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ Vlooswijkstraat 30 - TERNEUZEN - Tel; 01 1 5 - 69 45 44 /J* -m 'Reuma laat je niet los. Alles wat je doet, kost veel moeite. Toch red ik me gelukkig wel. Samen met 400.000 andere reuma patiënten vraag ik u ons te helpen met geld. Bedankt!' Den Haag. Bank 7 0 7 0 70 848. Van onze verslaggever Hulst - Het overgrote deel van de Hulster gemeenteraad wil dat er meer 'privacy' komt voor de klanten van het ge meentelijk bureau sociale za- ken. Nadat eerder de PvdA daar in de raadsvergadering al voor Van onze verslaggever Hulst - De problemen van de Hulster winkelstraat Bier kaaistraat mogen niet blijven liggen tot eindelijk de plan nen van projectontwikkelaar BAM uitgekristalliseerd zijn. Er moeten alvast op korte ter mijn noodmaatregelen wor den genomen 'die een stukje redding betekenen'. Dat zegt de Hulster PvdA-fractie in haar algemene beschouwingen bij de gemeentebegroting. „Een voorbeeld hebben we dan ook al gezien in het vernieuwen van de verlichting, maar een open ruim te creëren op de Vismarkt is voor ons ook noodzakelijk." Tevens is een gedeelte betaald parkeren op het Godsplein volgens de PvdA een maatregel die de bereikbaar heid van de winkels in de Bier kaaistraat zal bevorderen. De PvdA zegt voor een belangrijk deel te kunnen meegaan met de BAM-plannen. „De Bierkaai- Vari onze correspondente Hulst - De coördinatiegroep ge bied Zeeuws-Vlaanderen van Pharos (vereniging van ouders van hoogbegaafde kinderen) doet mee aan de infomarkt over deze materie die zaterdag 11 oktober 'gehouden wordt in Roosendaal. Het doel van de infomarkt, die van 10.00 tot 16.00 uur in het Ju nior Gertrudiscollege aan de Azaleastraat plaatsvindt, is meer bekendheid geven aan het ver schijnsel van hoogbegaafdheid bij kinderen. Op de markt kan ie- deren informatie krijgen over de problematiek en zijn er mogelijk heden om met deskundigen hier over te discussiëren. Er zijn ook een paar lezingen. De coördinatiegroep gebied Zeeuws-Vlaanderen van Pharos raadt de ouders aan om vooral de kinderen mee te nemen naar de infomarkt. De jeugd kan zich die dag bezighouden met spelletjes, muziek, knutselen en video's kij ken. EDITIE ZEELAND Bezorgklachten, abonnementen administratie, lezers- en fotoservice: BEL LEZERSCONTACT 076-5 312 312 maandag tlm vrijdag 8.00 - 17.00 uur zaterdag 8.00- 12.00 uur Alleen ,Z"n. De een zoekt het bewust op. De ander voelt zich er juist heel ellendig bij. En dan spreken we van eenzaamheid. Voor wie een zaamheid ziet als een lange, zwarte tunnel, is het boekje 'Eenzaam en toch verder' wellicht een eerste stap op weg naar de uitgang. U kunt het aanvragen door in een gefrankeerde envelop 3,20 aan postzegels toe te zenden aan: SIRE, Postbus 978, 1000 AZ Amsterdam, onder vermelding van 'Eenzaamheid' en uw naam en adres. Internet: http://www.riv.net/sire WlBUj Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG, telefoon 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Lisette van Werkhoven. Redactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA, telefoon 0118-652739, fax 0118-652738, Redacteur: Emile Calon (provincieverslaggever). Redactie Hulst: Baudeloo 16,4561 E5. telefoon 0114-372777 en 0114-372776, fax 0114-372771. Redacteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Ton Koomen, telefoon 0115 - 645751 (zondag 0115 - 645753). Advertenties: Hulst, Baudeloo 16,4561 ES. Detailhandels-, diensten-, B-to-B-, uitgaans- en toerisme-advertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771, Rubrieksadvertenties (Kleintjes): telefoon 076-5312313, fax 076-5312340. Familieberichten, dankbetuigingen en geboorteadvertenties: telefoon 076-5312550, fax 076-5312340. Personeels-, opleidingen- en cursussen- advertenties: telefoon 076-5312240, fax 076-5312242. Onroerend goed-, financiële diensten en vervoersadvertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. Telefonische openingstijden: Rubrieksadvertenties, familieberichten, dankbetuigingen en geboorte advertenties: dagelijks 9.00-20.30 uur. Overige advertenties: maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur. ondpardt,Ment'e0pdrachten w°'dcn uitgevoerd vanSlPa!Smg van dc algemene voorwaarden alsmnl9 H.erSma,atSChapPii Zlddw«t-Nederland B V. regelen voor het advertentiewezen. In plaats van kaarten Uit de vele dankbetuigingen blijkt dat je vele levens hebt verrijkt. Dit was een grote steun voor ons na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder BERTHA MARIA ARENDS-DOBBELAAR Wij willen iedereen bedanken voor de per soonlijke blijken van deelneming en vooral de vele kaarten brachten ons een warm hart toe. Hiervoor betuigen wij aan allen onze dank. J. Arends Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 1997 DE EUROPESE B A N D E N S P E Cl A LIST Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W. Overige tarieven op aanvraag. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan De Stem Brabants Nieuwsblad, Postbus 3229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. Wij behouden ons het recht voor tekstenfoto's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Help de vrouwen in Srebrenica Stichting Vluchteling, Euromaster is met 1200 vestigingen het grootste bandenservicebedrijf van Europa. Vanuit de 75 vestigingen in Nederland worden dagelijks grote hoeveelheden banden, uitlaten, akku's, schokdempers en wielen geleverd (en gemonteerd) aan fleetowners, leasebedrijven en particulieren. Dat doet Euromaster voor vracht-, bestel- en personen auto's, bussen en voertuigen die worden gebruikt in landbouw, wegenbouw en industrie. De functie In onze vestiging in Terneuzen bent u - met de vestigingsmanager - de drijvende kracht. U ontvangt en adviseert klanten. U verdeelt het werk, motiveert uw collega's en springt indien nodig bij in de werkplaats. De kas en het magazijn vallen tevens onder uw verantwoordelijkheden. Verder zorgt u er natuurlijk voor dat de vestiging representatief is en blijft. Wij vragen U bent een verkoper in hart en nieren. Gewend aan de contacten met particu lieren. In de directe verkoop heeft u uw sporen al ruimschoots verdiend. Affiniteit met (auto)techniek is een pré. U bent tussen de 25 en 35 jaar oud en woont in (de omgeving van) Terneuzen. Wij bieden Een inspirerende werkomgeving waar klantgerichtheid en teamgeest hoog in het vaandel staan. Een uitstekend salaris, met een vast en variabel karakter en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor de assistent vestigingsmanager met initiatief en doorzettingsvermogen zijn er bovendien zeer interessante doorgroei mogelijkheden. Uw reactie Indien het voorgaande u aanspreekt, kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofdkantoor van Euromaster Bandenservice. Het telefoonnummer is: 0570-679790. U krijgt dan een sollicitatie formulier toegezonden. Er zijn miljoenen redenen om UNICEF kaarten en kado's te kopen... Proficiat, Piet, Patrick, Debbie en Ilse Gefeliciteerd met je Davy HOERA OPA V.harte gefeliciteerd Liefs van Samantha en Tim, XXX Hoera Kees en Jeanne Van harte gefeliciteerd Dubora en Fred Pedro en Judith. Hoelang houden jullie het nog vol. hartelijk gefeliciteerd Cindy, Anoek, Robert, Alex, Toon, Lieke, Jessica, Wouter, Cor Kees, Petra Jack, Karin Hans, Pascal, Robert, Jessica, Chantal, Hans Deze foto is niet op z'n verzoek. U ziet het goed, het is Rinus v/d Broek. 35 Jaar metselt en voegt hij met zand. Vandaag toch in de krant vandaag en iedereen mag het weten en zien. Gefeliciteerd van Lody, Marian, Samantha, Dekky en Tim Je kaartvriendinnen Ahs en Coby, maar vooral van je eigen liefste Mien Bel voor de nieuwe catalogus 070 - 333 93 00 Er zijn miljoenen redenen om UNICEF kaarten en kado's te kopen... miljoenen kinderen

de Stem | 1997 | | pagina 14