r Op 10 oktober 1997 hopen onze ouders, opa en oma Wèrkf Tencef GEMEENTE HULST Ge z au vuist t onrust t FAMILIE BERICHTEN VAN DER HOOFT Gebr. MANGNUS Kapellebrug 1)66 komt uitzendbureau Giro 999 iet vertcisserv een feestelijke ctó 100 jaar (0)ma 35 jaar getrouwd leerkracht basisonderwijs DESTEM Tonny Gommers Lidwina Gommers-Lauret ONZE LIEVE OPA JACOMINA RIJK Pieter de Baar JACOBUS MARIJS Janny Meeuwsen Giro 999 J. MARIJS Familieberichten uit andere bladen BEGRAFENISONDERNEMING Produktie medewerkers Administratief medewerkers (full/part-time m/v) Assistent schoorsteenveger Product-engineer m/v Schoonmakers m/v Medewerker zaagmachine m/v Frans-talige telefonistes m/v Scholier m/v Schoonmaaksters mm vlotte full-time MEDEWERKSTER Directie Ruimte, Milieu en Water - aöfisSsSfxv». v WATERSCHAP HULSTER AMBACHT Geen hulp, geen toekomst Ons OMA wordt NA 60 JAAR Annie van Steen vandaog Saor. 0ns Lindsay 60 x hoera DE STEM Opa en Oma van Beers RK basisschool Don Bosco Gemeente Hulst Jongetje gewor bij aanrijding VRIJDAG 3 OKTOBER 1997 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Ter gelegenheid hiervan kunt u hun feliciteren op vrijdag 10 oktober a.s. van 19.00 tot 20.30 uur in restaurant „Dallinga", Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil. Eli en Ferry Jordy en Jeroen Frank en Christel Sören en Sven Ab en Nancy Silvy en Beau 4553 CG Philippine, Alikruik 2 Hetgeen waarmee u hen het meest verblijdt is wel uw komst en aanwezigheid, maar overweegt u toch een cadeau dan graag zo p-^i we vergeten je nooit. Marije, Ellen en Annemieke Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt, ik ben wat moe... maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Op 83-jarige leeftijd is in haar woning plotse ling overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Graauw: Sjaak de Baar 's Heer Abtskerke: Jo en Wim van 't Westeinde-de Baar Cindy 's Heer Abtskerke: Riet en Bas van 't Westeinde-de Baar Marco Graauw: Bertus en Marijke de Baar-van Goethem Bart, Susan Driewegen: Tinie en Rinus Boonman-de Baar John, Jacqueline Graauw: Rinus en Marie-Louise de Baar-van Goethem 4569 AH Graauw, 1 oktober 1997 Dorpsstraat 67 De uitvaartdienst zal plaatshebben op maan dag 6 oktober 1997 om 10.30 uur in de paro chiekerk van O.L. Vrouw Tenhemelopneming te Graauw, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de parochiekerk. Zondag 5 oktober om 9.30 uur zal ma bijzon der herdacht worden tijdens de weekendvie ring in eerder genoemde parochiekerk. Ma is opgebaard in het uitvaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Afscheid aldaar van haar nemen is mogelijk zondag van 13.00-13.30 uur en maandag van 9.30-10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het „Gemeen schapshuis", Dorpsstraat 46 te Graauw na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Algemene kennisgeving Ik zie een poort wijd open staan. Jij was een man, vader en opa, die als geen ander kon werken met hoofd en handen, 4 jaar heb je gevochten en nu ben je heengegaan in de rust waarnaar je verlangde, thuis te midden van ons. echtgenoot van in de leeftijd van 75 jaar. Breskens: J.C. Marijs-Meeuwsen Nijmegen: Eily Marijs Marije Annemieke Biervliet: Rien en Marly Marijs-Ancion Ellen Groede: Wim en Ingeborg Marijs-van Weerden 4511 JD Breskens, 1 oktober 1997 Ghistelkerke 101 De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 oktober om 14.15 uur in de her vormde kerk te Groede, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Voor de dienst is er gelegenheid tot condole ren in de kerk van 13.30-14.00 uur. Geen bezoek aan huis. Geen huis, geen vrede Help de vluchtelingen in Bosnië Stichting Vluchteling. Den Haag Heden vernamen wij dat de heer oprichter van ons kantoor, is overleden. Wij hebben bewondering voor zijn blijvende inzet en betrokkenheid bij het kantoor. Wij wensen mevrouw Marijs, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de ko mende tijd. De medewerkers van Administratiekantoor Breskens B. V. Jaap en Wilma van Oostenbrugge-Musch Huib de Bliek Marco Corthals Patricia Schoors-Mollet Katrien Vermue Breskens, 1 oktober 1997 OVERLEDEN: Maria van Leuven 60 jaar. Vogelwaarde, Kerkstraat 19. Begrafenis te Vogelwaarde, 4 oktober. Cornelia Hendrika Lossia Spithout-Naerebout weduwe van Pieter George Spithout 84 jaar. Voorst, Hengelderweg 4. Crematie te Middelburg, 6 oktober. Jans Herweijer weduwe van Johannes Jacob Dhondt 87 jaar. Biervliet, Weststraat 12. Begrafenis te Biervliet, 4 oktober. J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 0113-311517 b.g.g. 311327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. M Wij zoeken gemotiveerde produktie medewerkers voor diverse opdrachtgevers in Zeeuws-Vlaanderen. Interesse U kunt direkt aan de slag I Neem eerst even kontakt op met onze vestiging Hulst of Terneuzen. M Wij zoeken voor diverse opdrachtgevers MEAO'ers met een aantal jaren werkervaring. Interesse Neem kontakt op met onze vestiging Hulst of Terneuzen. Hl Voor een bedrijf in de kanaalzone zoeken wij een medewerker voor dit ambachtelijk beroep. Inlichtingen: Brigit de Witte vestiging Terneuzen. Voor een relatie in Terneuzen zoeken wij een HTS'er welke in een jonge dynamische organisatie wilt werken. Functie-eisen: - HTS WTB - ervaring met AutoCad en Microsoft Bent u geïnteresseerd Neem kontakt op met Mark Belfroid, vestiging Terneuzen. 1^1 Bent u nog enkele uren per dag beschikbaar Wij hebben bij verschillende opdrachtgevers regelmatig werk in Zeeuws-Vlaanderen. Kom langs en schrijf je in. Heeft u enige ervaring in de houtbewerking en beschikt u over een meer dan gezonde werklust, neem dan zo snel mogelijk kontakt op met Inge van Bremen of Patricia Molders, vestiging Hulst. Wellicht bent u diegene van ca. 35 jaar die wij zoeken. Het betreft een baan voor onbepaalde tijd. Wij zijn op zoek naar Frans-talige telefonistes voor het aannemen van bestellingen. Bent u op zoek naar een part-time baan en tevens bereid in de avonduren te werken, meld u zich aan bij Patricia Molders of Inge van Bremen, vestiging Hulst. ■H Wil je na schooltijd wat bijverdienen en woon je in de omgeving van Terneuzen Dan hebben wij een leuke baan voor je. Neem snel kontakt op met Patricia Molders of Inge van Bremen, vestiging Hulst. ^■1 Wij zijn op zoek naar schoonmaaksters in de omgeving Hulst. Neem voor meer informatie kontakt op met onze vestiging in Hulst. Axelsestraat 1, 4537 AA Terneuzen Tel. OU5-695538 Vismarkt 10, 4561 AZ Hulst Tel. 0114-370210 X 81 GEMEENTELIJK SOCIAAL FONDS 1997 Evenals in voorgaande jaren kan door mensen met een minimum-inkomen weer een beroep gedaan worden op een eenmalige bijdrage uit het Sociaal Fonds. Het doel van de bijdrage is om het gebruik van maatschappelijke'voorzie ningen door de minst-draagkrachtigen te stimuleren. Een bijdrage kan gevraagd worden voor o.a.: -abonnementen (b.v. krant, telefoon, omroepbijdrage, kabel televisie, zwembad) -contributies (verenigingen, ouderenbonden) -cursusgeld (zwemlessen, volwasseneneducatie, creatieve vorming) -ouderbijdragen (peuterspeelzalen, schoolbijdragen) -bijdrage "tafeltje-dekje". VOOR WIE In principe iedereen die voldoet aan de volgende voorwaar den: er moet sprake zijn van een netto minimum inkomen 10% Het inkomen mag niet hoger zijn dan: f 2,089,-- voor gehuwden/samenwonenden f 1.880,-- voor alleenstaande ouders f 1.462,-- voor alleenstaanden er moet sprake zijn van een zelfstandige huishouding het vermogen (spaargeld, eigen woning, auto e.d.) mag niet meer bedragen dan: - f 9.494,-- voor gehuwden - f 6.646,-- voor alleenstaanden HOEVEEL De bijdrage voor het jaar 1997 is maximaal f 300,-- per gezin verhoogd met per ten laste komend kind een extra bedrag van f 50,--. WANNEER Sinds 1 oktober 1997 zijn de aanvraagformulieren en bro chures verkrijgbaar bij bureau Sociale Zaken, Grote Markt 21 te Hulst (0114-389275), maar ook bij de bibliotheek in Den Dullaert, De Lieve en de gemeenschapsentra in de diverse kernen.Aanvragen kunnen ingediend worden tot uiterlijk 31 december 1997. Voor meer informatie kunt u terecht bij het bureau Sociale Zaken, geopend op werkda gen van 9.00 - 12.00 uur en van 13.00 - 16.30. MEDEDELING Het college van burgemeester en wethouders van Hulst maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet, bekend dat de volgende besluiten van de raad der gemeente Hulst van 25 september 1997 op 3 okto ber 1997 in het Gemeenteblad zijn opgenomen: 1. no. 80 Vaststelling Rampenplan Hulst 1997, Oefenbe leidsplan 1997-2000 en Oefenkalender 1997- 1998. 2. no. 81 Vaststelling verordening tot wijziging van de Bouwverordening. 3. no. 83 Vaststelling dorpsplan Clinge. Deze besluiten liggen ingevolge de artikelen 140 en 141 van de Gemeentewet voor een ieder ter inzage op het bureau Juridische Zaken en Kabinet in het stadskantoor aan de Grote Markt 21 te Hulst. Tegen betaling van de leges zijn zij in afschrift verkrijgbaar. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 3 oktober 1997 ter gemeentesecretarie, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de gemeenteraad van 25 september 1997, waarbij deze heeft besloten te verklaren dat herzie ningen worden voorbereid van de bestem mingsplannen: - "Landelijke Bebouwingsconcentraties", voor een gebied gelegen aan de Julianastraat te Heikant; - "Nieuw Namen", voor een gebied gelegen aan het Kerkpad te Nieuw Namen; - "Zoetevaart", voor een gebied gelegen aan de Kreekzoom te Hulst; - "St.Jansteen" voor een gebied gelegen aan de Wilhelminastraat te St.Jansteen; - "St.Jansteen", voor een gebied gelegen op de hoek Hoofdstraat, Wilhelminastraat en Oude Drijdijck te St.Jansteen en - "St.Jansteen", voor een gebied gelegen aan de Tempelier te St.Jansteen. Deze besluiten treden in werking met ingang van 3 oktober 1997. GEMEENTE HULST In verband met de najaarskermis te Hulst zal op maandag 6 oktober 1997 en dinsdag 7 oktober 1997 hetStadskantoor te Hulst vanaf 12.00 uur gesloten zijn voor het publiek. Het Milieupark en de Stadsschuur zijn eveneens op beide dagen vanaf 12:00 uur gesloten. Ook telefonisch zijn de gemeentelijke diensten niet bereikbaar. WET MILIEUBEHEER - ALG. WET BESTUURSRECHT ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 3:19, lid 2, van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning te verlenen naar aanleiding van een aanvraag ingevol ge de Wet Milieubeheer van: - de heer F. Oelbrandt, Muggenhoek 9 te Kieldrecht (Belgie) om een vergunning tot het uit breiden/wijzigen van een varkensmesterij en -fokkerij door het vergroten van het aantal dieren binnen de bestaande stallen op het perceel Zorgdijk ongen. te Nieuw Namen. - H. v.d. Berg b.v., Nieuwgraaf 76 te Duiven om een ver gunning tot het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf voor het stallen/parkeren van vrachtauto's waaronder tankopleggers voor het vervoer van vloeibare koolzuur en een wasplaats voor eigen vrachtauto's op het perceel Australieweg 22 te Hulst. - P.A.E. Dhollander, Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant om een revisie-vergunning wegens het uitbreiden/wijzigen van een pluimvee- en landbouwbedrijf door het bijbouwen van 3 pluimveestallen waarin tesamen met de bestaande stallen 41.500 scharrelkippen gehouden zullen worden op het perceel Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant. - fa. B. Strooband, Julianastraat 117 te Heikant om een revisie-vergunning wegens het uitbreiden/wijzigen van een loon- en sproeibedrijf met een berging en een wasplaats voor eigen landbouwmachines en het wijzigen van de bestaande inrichting op het perceel Julianastraat 82 te Heikant. e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende bescheiden nader is aangegeven. Aan de beschikkingen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De ontwerpbesluiten, de aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen met ingang van heden gedurende vier weken, alsmede daarna tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag, in het stadskantoor, Bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 4, 10, 18 en 25 oktober 1997 van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op het bureau Hulst van de Regiopolitie Zeeland, van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Binnen vier weken na heden kan eenieder naar aanleiding van de aanvraag en de ontwerpbeschikking schrifteliike bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders - overigen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben Ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Hulst, 3 oktober 1997 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, Mr.Dr. A.A.L.G.M. Kessen. De secretaris, E.A.A.M. de Deckers. vraagt op korte termijn voor het AVIA TANKSTATION tevens WEEKEND HULP voor het Q8 TANKSTATION Telefonische afspraak: 0114-313016 i U kunt vragen naar dhr. Danny Mangnus Bekendmaking Saneringsplan Keizer Karelplein 1 te Sas van Gent Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een bodemonder zoeksrapport en een saneringsplan ontvangen van de Stichting Uitvoering Bodemsanering Amovering Tankstations te Rotterdam met betrekking tot de bodemverontreiniging op de locatie Keizer Karelplein 1 te Sas van Gent. Gedeputeerde Staten zijn van plan deze verontreiniging als ernstig te beschouwen en tevens het saneringsplan (artikel39 Wet Bodembescherming) goed te keuren. De ontwerp-beschlkking ligt van 3 oktober 1997 tot en met 31 oktober 1997 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het stadskantoor van Sas van Gent op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en (na telefonische afspraak 0115-457100 tst 190) op dinsdagavond van 18-21 uur. Belanghebbenden kunnen in dezelfde periode schriftelijk of mondeling hun zienswijze over de aanvraag of de ontwerp beschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118- 631736. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer G. Schrage (tel. 0118-631736). Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap Hulster Ambacht maakt bekend dat de door de Algemene Vergadering op 24 maart 1997 vastge stelde Verordening Waterkwaliteit 1997 op 1 okto ber in het Waterschapsblad is geplaatst. Deze verordening bevat administratief-juridische regels voor het verkrijgen van een lozingsvergunning, cq. aansluitvergunning. Deze verordening treedt in werking tien dagen na deze bekendmaking. Vanaf heden ligt deze ver ordening gedurende drie maanden voor een ieder ter secretarie van het waterschap, Hogeweg 6 te hulst, gedurende de kantooruren, ter inzage. Tegen betaling van de kosten is een afschrift verkrijgbaar. Hulst, 1 oktober 1997 Het Dagelijks Bestuur voorgenoemd, K.J.A. Baron Collot d'Escury, dijkgraaf J.O.R. Alberda van Ekenstein, secretaris Help de vrouwen van Srebrenica Stichting Vluchteling, Den Haag Jf" .uw J i Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W. Overige tarieven op aanvraag. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan De Stem Brabants Nieuwsblad, Postbus 3229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. Wij behouden ons het recht voor tekstenfoto 's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Hiep, hiep, hoera Oma (oma - oma) Bliemer Vari Harte Proficiat Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Afgelopen maandag heeft zij Sarah gezien en vanavond gaat ze feesten voor tien. Christ, Martijn, Kristel en Ronald. Godsmeleevun tis egt waor. Ons Rietjen zie Jozef, Free, San en Arno Hoera wordt 6 jaar. Proficiat, Papa, Mama, Lorenzo de kinderen HG llvy, Jimmy en Niels Nolensweg 2, 3317 LE te Dordrecht, is wegens toename van het aantal leerlingen dringend op zoek naar een "Wij zijn op zoek naar een deskundige en gemotiveerde collega" Brieven naar bovenstaand adres. Telefonische informatie: Frans van Geel tel.: 078-6172234 (school) 076-5415549 (privé) De Stichting Medische Hulp voor Kinderen haalt ernstig zieke kinderen uit 3e wereldlanden naar ons land om ze hier specialistische medische hulp te geven die daar niet aanwezig is. Uw financiële steun wordt rechtstreeks gebruikt voor de genezing van een patiëntje dat overkomt naar Nederland MM Krampenloop 57 JrrJjJ 4706 PT Roosendaal EEBÜ tel.:0165 - 565035 bank: 66.81.58.662 Van onze verslaggever Hulst - Op korte termijn mo de gemeente Hulst een buitei bad gerealiseerd kunnen wor Dat is de mening van D66, dat n kondigt om in het verkiezingsp ma voor de komende raadsverk met een uitgewerkt voorstel te zi "gen gemeente die het beste i Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst, ken gezamenlijk een vuist t ven verzieken. Deze week zijn afspraken maakt hoe in de toekomst opj treden gaat worden tegen klant die strafbare feiten plegen of andere klanten en personeel ei stig lastig vallen. Daarbij kunnen personen in uiterste geval de toegang tot deelnemende horecagelegeni den worden verboden. Overt ders van het verbod zullen plaatse door de politie wore aangehouden. Het openbaar 1 nisterie zal hen in beginsel v volgen wegens lokaalvredebre Dit wordt aangemerkt als misdrijf en zwaarder gestraft bijvoorbeeld een overtreding. De gemeente hoopt dat straks merendeel van de horecabed ven aan dit nieuwe beleid meedoen. Op initiatief van de gemeente zal met de horeca politie verder overleg worden voerd over maatregelen om uitgaansleven in Hulst gezelli, houden. Hiermee wordt de H: Terneuzen - Een 8-jarig jong op de fiets is gistermiddag wond geraakt bij een aanrijt in zijn woonplaats Terneuzen. ventje reed rond 12.55 uur plc ling de rijbaan van de Bachlaa zijn woonplaats op. Hij belar toen op de motorkap van de i van een 36-jarige plaatsgenoo juist op dat moment voorbij t Het jongetje liep lichte verv dingen op aan neus en lip. fietsje raakte beschadigd, de liep een deuk op. EDITIE ZEELAND Bezorgklachten, abonnemente administratie, lezers- en fotosen BEL LEZERSCONTACT 076-5 312 312 maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 zaterdag 8.00-12.00 Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG, telefoon 0115-645769, fax 0115-6451 Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef). Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Redactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA, telefoon 0118-652739, fax 0118-65 Redacteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Redactie Hulst: Baudeloo 16,4561 ES. telefoon 0114-372777 en 0114-372 fax 0114-372771. Redacteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Ton Koomen, telefoon 0115 - 645; (zondag 0115-645753). Advertenties: Hulst, Baudeloo 16,4561 ES. Detailhandels-, diensten-, B-to-B-, uitgaans- en toerisme-advertentie telefoon 0114-372772, fax 0114-3" Rubrieksadvertenties (Kleintjes): telefoon 076-5312313, fax 076-53 Familieberichten, dankbetuiginge geboorteadvertenties: telefoon 076-5312550, fax 076-53 Personeels-, opleidingen- en cursi advertenties: telefoon 076-5312240, fax 076-53 Onroerend goed-, financiële dien en vervoersadvertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-3 Telefonische openingstijden: Rubrieksadvertenties, familieberi dankbetuigingen en geboorte advertenties: dagelijks 9.00-20.31] Overige advertenties: maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17. Alle advertentieopdrachten worden uitgevr onder toepassing van de algemene voorwa van Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nede alsmede de regelen voor het advertentiew

de Stem | 1997 | | pagina 16