E U ESTEM P E 8 JONGE VERKOOPADVISEURS K NoorderkrooN Vedior VACATURES ze cliënten AMI unique uitzend inje Duitsland m Estland tralie Ervaren zager Samenstellers C02 lasser Alg. medewerker rzetters (m/v) Voor de nieuwe groep adviseurs zoeken wij door heel Nederland verkooptalenten, die het maximale uit zichzelf willen halen in verkoopvaardigheden en persoonlijke ontwikkeling. Inkoper m/v Cost Engineer m/v Mould Designer m/v Werk maken van talent. Kleintje INTERSELECT HOUBEN ADVOCATEN ERVAREN SECRETARESSE ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 B52616J, tering van consultants nentontwikkeling i technieken. Omdat i integriteit van onze idhoven, Groningen, fis expertisecentrum net name voor Breda onze cliënten en visie ontwikkelen :n van mensen en an een succesvolle de Europese advies expertise gebruik onze marktgroepen. larin gevoel voor >rdt gesteld, teem met 'loon naar en dat gelijke tred fitaten. uitdaging en wilt u eien, stuur dan uw vermelding van i de Business Unit iteert Voor een vaste relatie in Roosendaal zijn wij voor langere tijd op zoek naar: Voor het zagen van allerlei profielen. Materiaalkennis en ervaring is een pré. Voor het samenstellen van diverse constructiedelen t.b.v. de staalskeletbouw. Tekening kunnen lezen is een must. C02 hechten. Voor het lassen van constructiedelen t.b.v. de staalskeletbouw. Niveau 3, met ervaring. Voor het laden en lossen van auto's en het sorteren en aanvoeren van materialen voor zowel straal- als boorstraat. En de bijbehorende adm. zaken. Ervaring met bovenloopkraan, kennis van materialen, eigen inzicht en initiatief vereist. Bovenstaande functies, met uitzondering van de samensteller, worden vervuld in ploegendienst. rzekeringsadviseur arbeidsvoorwaarden Naast een sissalaris kunt u rekenen op een [stekende provisieregeling, vakantie- ld (ook over de provisie), een rtiende maand, een winstdelings* jeling, een vaste tegemoetkoming de kosten en een premievrij nsioen. Vijf weken vakantie per jaar iken dit aantrekkelijke pakket mpleet. oe solliciteert uBent u naartf* ening de man of vrouw die wij 'eken, stuur dan uw brief met CS- ór 13 oktober a.s. aan: el Utrecht Verzekeringen, d. Personeelszaken, .v. de heer W.P. Hoijtink, istbus 53, 3500 CC Utrecht. FINANCIEEL ADVIESGROEP Noorderkroon Financieel Adviesgroep is een sterk groeiende organisatie. Onze core-business is het adviseren van particulieren over spaarvormen, pen sioenen en hypotheken. Ook bedrijven en instel lingen maken gebruik van onze dienstverlening ten behoeve van hun werk nemers. Een geheel nieuw concept heeft na 5 jaar geresulteerd in een groei naar 80 medewerkers en een omzet boven de 20 miljoen. De komende drie jaar is onze doelstelling een verdubbeling van de omzet met 150 medewer kers te realiseren. DE FUNCTIE Samen met een groep collega's, word je primair verantwoordelijk voor financiële planning bij parti culieren, waarbij je kwalitatieve invulling geeft aan de wensen van onze klanten op het gebied van sparen, pensioenen, bedrijfssparen en hypotheken. Je collega's zijn jonge, commer ciële mensen van eenzelfde kaliber als jezelf, met een hoog kennisniveau op het gebied van financiële planning en fiscali- teiten. Vier dagen per week bezoek je onze klanten thuis, voor namelijk in de avonduren. Een dag in de week is het kantoor in Almere je thuishaven voor het actualiseren van kennis en de training van adviserende vaardigheden. Na een intensieve opleidingsperiode word je opgenomen in een team. Dit team bestaat uit 4 tot 6 adviseurs, begeleid door een teamleider. In dit team worden kennis en ervaring uitgewisseld om te komen tot een optimale prestatie van het team en elk teamlid. Als toe komstperspectief behoort doorgroei naar een management- of een specialistische functie zeker tot de mogelijkheid. JE PROFIEL Als geschikte kandidaat voor deze functie ben je een sterke en ambitieuze persoonlijkheid en kies je in je loopbaan bewust en weloverwogen voor een op kwaliteit gericht verkoopvak. HBO/academisch werk-en denkniveau is hierbij een must. Je hebt een ronduit commerciële instelling en een positief karakter. Anders gezegd: je gaat resultaatgericht te werk en laat je door niemand uit het veld slaan. Ook zijn de intensieve werkzaamheden, veelal in de avonduren, voor jou geen probleem. En uiteraard ben je in het bezit van je rijbewijs B. ONS AANBOD Wij bieden je een functie met een grote mate van zelfstandigheid binnen een dynamische omgeving, waar vooral jonge mensen werken met een sterke commerciële gedrevenheid. Een doelgerichte mentaliteit, waarbij het streven naar dienstverle ning van een hoge kwaliteit centraal staat, kenmerkt de organisatie. Wij houden sterk rekening met individuele groei en kwaliteiten van onze medewerkers. Zo bieden wij je een intern opleidingsprogram ma waarin je optimaal wordt voorbereid op je taak als financieel adviseur. Een goed salaris, een aantrekkelijke provisieregeling en een auto horen vanzelfsprekend bij deze dynamische functie. JE REACTIE Als je ervan overtuigd bent dat je deze uitda ging aan kunt, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. aan Joost van der Eist, manager van de afdeling, onder vermel ding van vacaturenummer 970927. Ons adres is: Noorderkroon Financieel Adviesgroep, Postbus 50177,1305 AD Almere-Haven. I Ons doel is de selectieprocedure voor 31 oktober volledig af te ronden. De procedure zal bestaan uit een interviewronde en een assessment center, afgestemd op het ontdek ken van talent voor deze functie. Wij zullen je, als we in gaan op je sollicitatie, informeren over de planning van de gehele procedure. AMP Holland B.V. maakt deel uit van het internationale AMP concern. Een succesvol high tech bedrijf met meer dan 190 vestigingen in 46 landen. AMP profileert zich wereldwijd als een 'total system supplier' en legt zich toe op de ontwikke ling, productie en verkoop van elektrotechnische, elektrische en optische verbindingssy stemen. AMP Holland B.V. is gevestigd in 's-Hertogenbosch en telt momenteel ruim 1.000 medewerkers. Voor onze afdeling inkoop zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Uw functie: U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig managen van het inkooppakket waarvoor u een strategisch inkoopplan opstelt en opvolgt. Hiervoor analyseert u leveringspakketten en maakt u kos tenbesparende planningen. Waar nodig besteedt u projecten uit waarbij u verantwoordelijk blijft voor de systematische aanpak en follow-up van het project. Op grond van de door AMP gehanteerde kwaliteitsnormen selecteert en beoordeelt u leve ranciers. U rapporteert uw bevindingen zowel lokaal als internationaal. Vereisten: U bent in het bezit van een hts- of een hbo-diploma met een gerichte vakopleiding (Nevi I/IJ. U heeft een gedegen kennis van de markt, u beheerst diverse onderhandelingstechnieken, beschikt over een goed analytisch vermogen, overtuigingskracht en doorzettingsvermogen. U bent niet beïnvloed baar maar wel besluitvaardig en weet de juiste prioriteiten te stellen. Dit alles combineert u met goede communicatieve vaardigheden. U heeft minimaal 3 jaar inkoopervaring. Kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is noodzakelijk. U bent in het bezit van rijbewijs BE. Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken Als onderdeel van 'Finance Accounting' draagt de afdeling 'Cost Accounting' zorg voor de vertaling van onze fabrieksactiviteiten in financiële gegevens. De afdeling is verantwoordelijk voor de voor- en nacalcu latie van producten en processen. Tevens vindt hier de data-entry (standaard kost- en transferprijzen) in de productiebesturingsdatabase plaats. De afdeling werkt volgens de principes van een zelfsturend team. Op deze afdeling is op korte termijn behoefte aan een Uw functie: U voert haalbaarheidsstudies uit ten bate van projecten waarbij u de volgende specifieke aan dachtspunten heeft: productiemethode, mecha- nisatiegraad, këuze van productlocatie en materiaalkeuze. U werkt nauw samen met de afde lingen Marketing, Engineering en Finance bij het uitwerken van de projecten. Vereisten: Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een stevige kandidaat die weet wat er in Engineering- en Manufacturingafdelingen leeft. U bent in het bezit van een hbo-opleiding richting Technische Bedrijfskunde of gelijkwaardig. U heeft een onmiskenbare affiniteit met productieprocessen. U heeft een gedegen ken nis van het werken met een PC (MS-Office toepas singen). U heeft uitstekende communicatieve vaardigheden waarbij kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift noodzakelijk is. In verband met drukke werkzaamheden op de af deling Mould Design willen wij op korte termijn de capaciteit van deze afdeling uitbreiden. Daarom zoe ken wij twee jonge mts/hts'ers voor de functie van Uw functie: Binnen het team van Mould Designers werkt u dagelijks aan nieuwe ontwikkelingen op het gebied van Kunststofmatrijzen. U wordt opgeleid om deze matrijzen te kunnen ontwerpen. Vereisten: U heeft een opleiding op mts/hts-niveau in de rich ting Werktuigbouwkunde en/of Fijnmechanica of gelijkwaardig. U heeft bij voorkeur enige jaren erva ring op het gebied van kunststof spuitgietmatrijzen. U bent creatief in het aandragen van technische oplossingen. Daarnaast bent u bereid CAD-(Pro- Engineer) cursussen te volgen. U bent in staat om in teamverband aan complexe projecten te wer ken. Verder heeft u een goed analytisch denkver mogen. Beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is een vereiste in verband met het internationale karakter van onze onderneming. Wij bieden: - Boeiende en zelfstandige functies in een financieel sterke en resultaat gerichte onderneming; - uitstekende arbeidsvoorwaarden, waarbij het belang van de functie tot uitdrukking wordt gebracht in het salaris; - mogelijkheid tot het vergroten van uw technische kennis o.a. door veel vuldige contacten met mensen uit verschillende technische disciplines. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan Dhr. H.W, Schuring, Manager Human Resources, AMP Holland B.V. Rietveldenweg 32, 5222 AR 's-Hertogenboscn Met 160 vestigingen vooruitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Algemeen Postsorteerders. Voor een relatie in Roosendaal zijn wij met spoed op zoek naar postsorteerders. De werktijden liggen tussen 16.00 en 20.30 uur. Daarnaast zoeken wij voor dezelfde relatie een koerier voor het rondbrengen en ophalen van post en postpakketten. Ook bij deze functie liggen de werktijden tussen 16.00 en 20.30 uur. Voor beide functies is een rijbewijs-B/E vereist. Technisch magazijnmedewerker. Wij hebben direct werk voor LTS'ers die aan de slag willen in een magazijn met technische artikelen. Bent u nauwkeurig, snel, in het bezit van een rijbewijs-B en wilt u er voor zorgdragen dat het magazijn van onze klant goed draait? Kom dan direct naar onze vestiging. Gezondheidszorg Verpleegkundigen. Voor diverse relaties in Roosendaal en omgeving zijn wij nog steeds drin gend op zoek naar gediplomeerde verpleegkundi gen en ziekenverzorgenden. Bent u flexibel inzet baar? Kom dan zo snel mogelijk langs. Administratief Afgestudeerde MEAO'ers. Voor diverse relaties in Roosendaal en omgeving zijn wij met spoed op zoek naar afgestudeerde MEAO'ers, richting Bedrijfsadministratie of Bedrijfseconomie. Het be treft vacatures voor onbepaalde tijd. Wij hebben ook regelmatig werk voor MEAO'ers, richting Ad ministratie en Secretarieel. Bent u geïnteresseerd? Reageer dan zo snel mogelijk. Kasboxmedewerk(st)er. Vooreen bankrelatie in Willemstad zoeken wij een kandida(a)t(e) die fulltime (inclusief de vrijdagavond) aan de slag wil als kasboxmedewerk(st)er. Een afgeronde MBO- opleiding is vereist en ervaring is een pre. Verder wordt er van u verwacht dat u klantvriendelijk bent en systematisch kunt werken. Voldoet u aan de eisen? Reageer dan zo snel mogelijk. Productie Productiemedewerk(st)ers. Voor diverse rela ties in Roosendaal en omgeving zijn wij dringend op zoek naar gemotiveerde productiekrachten voor zowel de ploegendienst als de dagdienst. Bent u nog niet ingeschreven? Kom dan zo snel mogelijk langs. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal. Tele foon: (0165) 545955. Een nieuw pluspunt in uw reclame: Het plaatsen van een KLEINTJE vormt een we zenlijke bijdrage tot het rea liseren van uw doel. TIEN' DUIZENDEN lezen u 'ij hebben vacatures in ïrgen Op Zoom, Dordrecht, eenbergen en Zevenbergen. De functie. Als Product Specialist bent u verantwoordelijk voor het po sitioneren van de producten. U bent alert op ontwikkelingen in de markt en zoekt steeds naar nieuwe afzetgebieden, beheert uw klantenbestand zelfstandig, waarbij u over het nodige doorzettingsvermogen en scoringsdrang SC- beschikt. Naast de contacten met klanten, zowel telefonisch als persoonlijk, draagt u eveneens zorg voor een goede samenwerking met de leveranciers, het (S* maken van offertes, orders en de administratieve afwikkeling. U vindt de grote verscheidenheid van werkzaamheden een uitdaging en weet daarbij het overzicht te be- wj v houden. U rapporteert aan de directeur. wie bent u? Wij denken aan kandidaten van rond de 30 jaar met een technische opleiding en v2> HBO werk- en denkniveau. U beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. U straalt overwicht uit en bent goed in staat anderen te beïnvloeden en te overtuigen. Een aantal jaren ervaring in een commerciële functie en zelfstandig kunnen werken, zijn een must. U bent in staat re,atie> Polyfluor Benelux B.V., is een aangevende Nederlandse onderneming iinrf5 ,Be'>'ed van f'uorkunststofproducten. 'JiH $tart in 1983 is Polyfluor uitge- tot een modern en efficiënt handels- su««vol door een constante "bewerking en klantgerichtheid. Sinds ar is Polyfluor gevestigd in een mo- l0siti'euw pand in Oosterhout. Om haar :en 7 -'n 6-n Roeiende markt te verster- Ie fnn'1?- wi' op zoek naar kandidaten voor ■Prod," Va" Product Specialist voor de """"groep Hogedruk Gasslangen. in en ervaring in een commerciële functie en zelfstandig kunnen werken, samen met collega's een synergie op te bouwen, waarbij u zichzelf tot een deskundige weet te ontwikke len. Trefwoorden die bij uw persoonlijkheid passen, zijn: energiek, flexibel, zelfmotiverend, initiatiefrijk en prestatiegericht. Kortom: u bent de commerciële medewerker binnen een bedrijfscultuur die zich ken merkt door hoge individuele prestaties en collegialiteit. Wat biedt Polyfluor? Naast een goed salaris en secundaire voorwaarden biedt onze relatie u een boeiende en uitdagende positie, waarin u de kans krijgt zich te ontwikkelen tot manager van de productgroep. Als u zich in het gevraagde profiel herkent, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 8248, naar mevrouw Simone B. Michielen van Interselect Werving en Selectie, Oeverkruid 13, Postbus 250, 4940 AG Raamsdonksveer. Vermeld hierin uw motivatie en sluit een beknopt curriculum vitae bij. voor meer informatie of voor uw inschrijving bent u ook welkom op de Interselect-Website http://www.interselectgroep.com Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. -•werving en selectie INTERSELECT B.V. is lid van de O.A.W.S. Vergunning CBA/A 9103 65 Interselect heeft de 3-Dimensionale selectiemethodiek ontwikkeld. Praktijksimulaties, gebaseerd op de assessment center-methode en psychologisch onderzoek kunnen daarvan deel uitmaken. 25 jaar Natuur en Milieu Lees de 25 grootste successen van de milieubeweging in het dubbeldikke jubileumnummer. Bel: 030-2331328 zoekt voor spoedige indiensttreding een full-time (37,5 uur) Funktie-eisen: - HAVO/VWO diploma - secretariële opleiding - perfecte beheersing van de Nederlandse taal - actieve beheersing van Engels en Duits in woord en geschrift - ervaring met tekstverwerking (WP 5.1) - accuratesse - stressbestendigheid - ervaring op een advocatenkantoor is een pre - leeftijd 25-35 jaar. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief binnen acht dagen richten aan: Houben Advocaten mevr. F. Neys, kantoormanager Postbus 4620, 4803 EP Breda I Tel. 076-5223677. VERTEGENWOORDIGER EN DRAAIER/FREZER Voor de omgeving van Helmond zoeken wij een kandidaat die ervaring heeft in dienstveriening en/of handel. Tot de taken behoort de advisering aan bedrijven en instellingen over hygiëne. Wij zoeken tevens een draaier/frezer die heel fijn werk kan verrichten in de metaal- en kunststofindustrie. Beide banen zijn even tueel voor langere tijd. Informatie: Danielle Trines. Helmond, Markt 58, tel. (0492) 50 7150. PRODUCTIEKRACHT/PROCESOPERATOR Voor een producent van kindersnoepartikelen te Breda zoeken wij een ervaren productiekracht/procesoperator. U heeft de opleiding VAPR0 A+B dan wel MTS Procestechniek gevolgd en succesvol afgesloten of minimaal 3 jaar werkerva ring als procesoperator. Bent u woonachtig in de omgeving van Breda en werkt u graag in teamverband? Reageer dan snel! Informatie: Inge van de Klundert kenstraat 10, tel. (076) 522 3611 e gedeelte van de productie, en daarna in kaart brengen, mg en een goede beheersing PRODUCTIEMANAGER U gaat zich bezighouden met het ge Dit wil zeggen dat u de productie c Functie-eisen: HTS-niveau met relei van de Engelse taal. Informatie: Nikky Goudman. Veghel, Hoofdstraat 25, tel. (0413) 3121 00. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/SECRETARESSE Voor een bedrijf in Tilburg zoeken wij een kandidaat die graag een combinatie functie wil bekleden als telefoniste, receptioniste en secretaresse. Werkzaamheden aan de balie: agendabeheer, typewerkzaamheden en het invoeren van juridische stukken. Werkzaamheden voor de secretariaatsafdeling o.a.: zalen reserveren, typewerkzaamheden en correspondentie. Heeft u secre tariële werkervaring en ervaring met WP 6.1? Kom dan langs! Informatie: Karin Hilberink. Tilburg, J van Stolbergstraat 16. tel. (013) 536 7950 WILT U SNEL AAN DE SLAG7 Wij zoeken secretaresses administratief medewerkers magazijn- en productiekrachten schoonmakers verkopers studenten die wat willen bij verdienen technische mensen op MBO- en HBO-niveau. Deze functies zijn voor korte en langere periodes, fulltime en parttime. Informatie: Wendy van der Linden. Eindhoven, Keizersgracht 9 abc, tel. (040) 245 50 44. MAGAZIJNMEDEWERKERS Bent u die echt enthousiaste magazijnmedewerker met of zonder heftruckerva ring? Dan willen wij u graag ontmoeten! Momenteel hebben wij diverse banen open staan. Laat deze kans dus niet schieten en schrijf u bij ons in! Breng uw paspoort en sofi-nummer mee. Informatie: Janine Schreurs. Roosendaal, Dr. Brabersstraat 17, tel. (0165) 52 46 20 Internet http://www.unique.nl Unique mensen maken het v e

de Stem | 1997 | | pagina 51