IE STEM PERS raftzoekt technici! tempo-team Assistent elastingadviseur (i ë!l Moret Ernst Young medewerkers operations Effectenbedrijf m/v Wanneer u toe bent aan een bankier. ZWARTEP00RTE, UW BMW DEALER Autobedrijf partepoorte b.v. tS Nieuwsblad I etlearE.vanRijckevorsel (eMSG Draft... Continu werk in techniek! uitzendwerk in goede banen FEMBER 1997 ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 X 96 isbedrijven met Tulip, Toshiba tise, service en ie met zo'n 125 deling Verkoop voor de rantwoordelijk voor de ment naar de afdeling bewaak je de doorloop b. Je rapporteert aan de kers en klanten Manager kers Verkoop ;ount Management irkoopfunctie leden ronden ruisstraat"). Tel. 073 - 521 77 78 254 58 16 >5 8 68 00 3 44 EINDHOVEN, Tel. 040 - 262 46 27 - 252 81 25 >85 31 (0)499 - 47 45 85 32 36 54 66 55 45 92 P - 31 78 59 Tel. 0493 - 69 67 23 Wie zorgt voor onze effecten? Van Lanschot is geen bank als alle andere. Centraal in onze filosofie staat de persoonlijke benadering van cliënten. Dat zijn veelal vermogende particulieren, (middel)grote familiebedrijven en institutionele beleggers, die ons hun financiële zaken toevertrouwen. Mensen die geen bank ver dienen, maar een bankier. Dat stelt eisen aan onze organisatie en onze mede werkers. Daarom houden we de interne beslissingslijnen kort. En doen er alles aan om ambities de ruimte te geven. Voor onze afdeling Operations Effectenbedrijf op het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch zoeken we: Ervaren medewerkers Operations Effectenbedrijf m/'v De afdeling is verantwoordelijk voor het bewaren en beheren van effecten van onze cliënten. Daarnaast behoort het afwikkelen van transacties in opties en derivaten tot haar taken. Als medewerker Operations Effectenbedrijf bent u breed inzetbaar op de verschillende onderdelen van het vak gebied. Het verwerken van effectenorders, het verrichten van effectenleveringen en -aflossingen, het afwikkelen van conversies en dividendbetalingen kunnen deel uitmaken van uw werkzaamheden. Daarbij heeft u contacten met andere onderdelen van ons Effectenbedrijf, cliënten, brokers en depotbanken. Voor deze functie vragen wij ten minste een opleiding op MB O-niveau, bij voorkeur aangevuld met bank- en effectencursussen. U hebt minimaal 3 tot 4 jaar ervaring met het afwikkelen van effec tenorders en het leveren en bewaren van binnen- en buitenlandse effecten. U hebt een goede kennis van de diverse fondsen en hun eigenschappen, de mogelijkheden en voorschriften die van toepassing zijn bij effectenleve ringen. U bent goed op de hoogte van alle voorkomende conversietechnieken en -procedures. U beheerst zowel mondeling als schriftelijk de Engelse taal. U beschikt over administratieve vaardigheden, bent accuraat en stressbe stendig. Bovenal bent u een teamplayer. Bent u toe aan Van Lanschot? Kijk dan voor meer informatie op Internet: http://www.vanlanschot.nl of bel met mevrouw drs. J.H.J. Plaisier, telefoon (073) 615 30 74. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar: F. van Lanschot Bankiers N.V., Hoofdafdeling Personeels- en Sociale Zaken, Postbus 1021, 5200 HC 's-Hertogenbosch. E-mail: vanlanschot@vanlanschot.nl. F. van Lanschot Bankiers 077 - 320 34 00 k 00 ield"), Tel. 0478 - 58 92 08 39 53 00 457 22 06 GEUL, Tel. 043 - 601 44 60 88 .schenbosch). Tel. 045 - 531 04 92 541 12 22 67 70 I "indrijf Zwartepoorte b.v. is Lnl/r "dealer met vestigingen in Roosendaal, Goes I jssingen. In deze bedrijven staan inmiddels 45 lom e*ers de BMW-rijders tot hun dienst. |:J,fV0°r te zorgen dat de sterke groei gepaard gaat li®'wraüteit, die inmiddels kenmerkend is voor de IJ. 5poorte bedrijven, zoeken wij op zeer korte ter- I voor ons bedrijf te Roosendaal: (MEDEWERKER ONDERDELENDIENST (Wl/V) ITra9en voor onze onderdelendienst een medewer- loinn 2'ctl bekwamen en voor wie het een uitda- IfeoT6' Zl'n' samen met onze chef onderdelendienst I'-onderdelen en accessoires op zo efficiënt mogelijke IJ® te beheren. lbP0Pleioing denken w'i aan MAVO/LTS. Het bezit van Ivarin 'S een noodzaak voor deze functie. Enige er- 9 strekt tot aanbeveling, terwijl kennis van etaleren IranH tiserin9 een pre 's- Hierbij denken wij aan ie- |ta„rIJet een flexibele en collegiale instelling, voor I roe en netheid op het werk als vanzelfsprekend is. ij voorkeur ongeveer 20 jaar. P* sollicitatiebrief met c.v. binnen 8 dagen sturen aan: - 30 63 06 10 41 40 11 J 4700 BM Roosendaal voor WEST-BRABANT BMW MAAKT RIJDEN GEWELDIG Onderdeel ven de Teohnoflex groep Technisch Projectenbureau Bouwkundo Civiele Techniek Elektrotechniek Industriële Automatisering Milieu Werktuigbouwkunde Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaarden en perspectieven zeker aan uw verwach tingen voldoet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Draft! Voor onze opdrachtgevers zijn wij per direkt op zoek naar: Tekenaar/ Constructeur Staal Voor diverse opdrachtgevers in de regio Tilburg, Breda en Eindhoven is Draft op zoek naar ervaren Tekenaars en Tekenaars/Constructeurs met betrekking tot de Machine- en Staalbouw. U heeft een MTS-Werktuigbouwkunde opleiding en ervaring met Cad-applicaties als AutoCad of Genius binnen bovengenoemde disciplines. Projectduur: minimaal zes maanden; bij geble ken geschiktheid behhort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Voor meer informatie: Bob Andrieu. Elektro-Mechanisch Constructeur Voor één van onze opdrachtgevers op het gebied van de Halfgeleiderindustrie in de omgeving van Eindhoven, gaat u middels een Cad-systeem, verschillende elektrische modules tekenen, construeren en documenteren ten aanzien van een nieuwe generatie machines. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een MTS-Electronica opleiding en ervaring met AutoCad. Affiniteit met de mechanica is hierbij een pre. Draft biedt een zelfstandige functie met vol doende mogelijkheden tot ontplooiing. Projectduur: het betreft hier een functie voor een vast dienstverband. Voor meer informatie: Richard Termaat. Elektronica Ontwerper Voor één van onze opdrachtgevers actief binnen de Halfgeleiderindustrie, is Draft op zoek naar kandidaten voor de functie van Elektronica Ontwerper Analoge Techniek. De Ontwerper houdt zich bezig met het ontwikkelen van diverse componenten ten aanzien van de elektri sche machine lay-out. Daarbij heeft u reeds op PCB- of module niveau ontwerp ervaring opgedaan middels een bepaald Cad-systeem. Affiniteit met de fijn-mechanische machinebouw en/of kennis van de EMC richtlijn is een belangrijke pre. U heeft een HTS-Elektronica oplei ding, en minimaal één jaar ontwerp ervaring. Geboden wordt een analytische functie binnen een fascinerend bedrijf. Projectduur: bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstver band tot de mogelijkheden. Regio: Eindhoven. Voor meer informatie: Richard Termaat. Voor bovengenoemde functies of andere vacatures in de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Industriële Automatisering, Milieu en Werktuigbouwkunde kunt u contact opnemen met DRAFT TILBURG: tel. 013 - 544 08 48, Spoorlaan 404a, 5038 CG, Tilburg. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV, Tilburg, fax 013 - 544 07 09. Elke dinsdagavond zijn wij geopend tot 21.00 uur. Bel ons of kom langs voor een persoonlijk gesprek! VN P Bezoek onze site op Internet met regelmatig nieuwe vacatures: http://www.draft.nl E-mail: info@tilburg.draft.nl Draft is lid van de VNP en aangesloten bij de VRO. ALGEMEEN Heftruckers m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. Er zijn mogelijkheden voor dag- en voor ploegendienst. U kunt ook full- of parttime aan de slag. Heftruckervaring is vereist en een heftruckcertificaat is een pre. Informatie: (076) 501 85 00, FroukjeVliegenberg Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Fitness-trainer m/v voor een relatie in Roosendaal. Je kunt zelfstandig een fitness-training verzorgen. De werktijden zijn variabel, doch voornamelijk 's middags en 's avonds.Voor deze functie heb je tenminste een diploma ASH of CIOS en ben je enthousiast. Informatie: (0165) 55 99 60, Linda van Straten Roosendaal, Roselaarplein 33 KANTOOR Teleservice medewerkers m/v voor bedrijven in Breda. De werkzaamheden variëren van klachtenaanname tot het nabellen van mailings en het maken van afspraken. De werktijden zijn flexibel invulbaar van part- of fulltime. Ervaring met telesales is uiteraard een pre. De banen zijn voor langere tijd.Voor meer informatie kunt u ons bellen of bij ons langskomen. Ook zaterdag zijn wij geopend van 10.00 tot 13.00 uur. Informatie: (076) 522 25 16, Christel de Bie Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Medewerkers bank- en verzekeringswezen m/v voor relaties in Breda. U hebt een diploma voor het bank- en verzekeringswezen of u hebt een diploma Assurantie-B en bij voorkeur enige relevante werk ervaring. Bovendien bent u representatief, klantvriende lijk en gemotiveerd. Kom langs en informeer.Wij zijn zaterdag ook geopend van 10.00 tot 13.00 uur. Informatie: (076) 522 25 i 6, Nives Eggen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Commercieel/technisch medewerker m/v voor de binnendienst van een elektrotechnisch bedrijf. Voor deze baan hebt u een diploma MTS- Elektrotechniek. U gaat contact onderhouden met klanten, de daaruit voortvloeiende correspondentie ver zorgen, offertes maken en retouren en reclamaties behandelen.Verder geeft u de klanten commerciële ondersteuning. Informatie: (076) 587 76 77, Els Rothkrans Breda, Minervum 1260 DETAILHANDEL Verkoop-medewerker m/v voor een luxere winkel in het nieuwe winkelcentrum 'De Barones' in Breda. U vindt het vooral gezellig om in een leuk, klein team te werken. Hiervoor hebt u een MBO- diploma en bij voorkeur enige verkoopervaring. Daarnaast bent u klantgericht en representatief. Deze afwisselende baan van ongeveer 20 uur per week biedt goede vooruitzichten. Wij zijn ook vandaag open van 10.00 tot 13.00 uur! Informatie: (076) 522 25 16, Nives Eggen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Stikster m/v voor een meubelfabrikant in de omgeving van Breda. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het vervaardigen van lederen hoezen voor meubels. U bent gemotiveerd, zelf standig en u vindt het leuk om in een klein team te werken. Bij voorkeur hebt u relevante werkervaring. Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Allround productiemedewerker m/v voor een producent van wegmarkeringsverven in Breda. De werkzaamheden bestaan o.a, uit het aftappen van verf in blikken, stickeren en palettiseren. Hiervoor bent u per direct fulltime beschikbaar, hebt u een goede gezondheid en beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift. Deze baan is voor een periode van ca. vier weken en u werkt in dagdienst. Informatie: (076) 522 70 05, Gwen van Ballegoijen de Jong Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Waarnemend chef m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. De werkzaamheden bestaan zowel uit leiding geven als meehelpen in de pro ductie. Hiervoor hebt u technisch inzicht en een aantal jaren leidinggevende ervaring.Vandaag zijn wij open van 10.00 tot 13.00 uur. Informatie: (076) 501 85 00, FroukjeVliegenberg Etten-Leur, Bisschopsmoienstraat i 25a Machine-operator m/v voor een kunststofverwerkend bedrijf in Rijen. U start machines op, stuurt deze bij en vult de grondstoffen aan. Verder kunt u kleine storingen oplossen. Daarnaast rei nigt u de machines en doet u voorbereidend werk bij product-omschakelingen. Hiervoor hebt u minimaal een opleiding, op LTS-niveau, bent u kwaliteitsbewust en beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift. Deze baan in 3- of 5-ploegendienst biedt bij gebleken geschiktheid goede toekomstperspectieven. Informatie: (0161) 23 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 Magazijn-medewerker m/v voor een middelgroot bedrijf op Moleneind. U gaat werken op de orderpickafdeling. Hiervoor beheerst u het Nederlands in woord en geschrift en hebt u een opleiding op MAVO-niveau. Deze baan heeft goede per spectieven. Informatie: (076) 587 76 77,Jackeline Dekkers Breda, Minervum 1260 Allround medewerker m/v voor de regio Oudenbosch. Je bent jong, enthousiast en weet van aanpakken. Het bedrijf houdt zich bezig met de aankleding van beurzen, tentoonstellingen en exposities. Deze afwisselende baan brengt je door heel Nederland. De werktijden zijn door de week en in het weekend. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooijdonk Roosendaal, Roselaarplein 33 Autopoetser m/v voor een benzinepomp in Oosterhout. De werkzaam heden bestaan uit het reinigen van auto's. U bent secuur en kunt zelfstandig werken. Deze baan voor langere tijd kan full- of parttime ingevuld worden. Informatie: (0162) 42 35 20, Sandra Jacobs Oosterhout, Leysenhoek 19 MAGAZIJN EN TRANSPORT Zelfstandig magazijn medewerker m/v voor een bedrijf in Oosterhout. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontvangen van goederen, het ver werken van deze gegevens in de computer, het beheren van de voorraad, orders pieken en verzendklaar maken en de uitgifte van goederen aan klanten.Voor deze functie bent u zelfstandig, hebt u ruime magazijnervaring en bent u representatief. U bent voor onbepaalde tijd en per direct beschikbaar. Reageer snel, eventueel vandaag nog, wij zijn vandaag open van 10.00 tot 13.00 uur. Informatie: (0162) 42 35 20, Joop Klein Wentink Oosterhout, Leysenhoek 19 TECHNIEK Technisch engineer elektro/elektronica m/v voor een bedrijf nabij Breda. De werkzaamheden bestaan uit revisie, engineering, ontwikkelen en onder houden van monitor en reparatieprocessen. U hebt kennis van kwaliteitssystemen, bij voorkeur ervaring met analoge, digitale en videotechnieken en met reparatie van audio/visuele apparatuur.Verder beheerst u het Engels en Duits in woord en geschrift. Informatie: (076) 522 27 37, Margriet Roijackers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Algemeen technisch medewerker m/v voor een relatie in Zevenbergen. U werkt in de havens van Rotterdam aan het onderhoud van loodsen. Dit werk omvat o.a. verven, lassen en opruimwerkzaam- heden. Hebt u een relevante opleiding en een rijbewijs? Dan kunt u voor langere tijd aan de slag. Informatie: (0168) 33 50 10, Esther Verschuren Zevenbergen, De Hi! 18-20 Loodgieter/installateur m/v voor een installatiebedrijf in Breda. U gaat zelfstandig werken bij particulieren in en om Breda. Hiervoor hebt u een vakgerichte opleiding, enige ervaring en uiteraard een klantgerichte instelling. Bovendien bent u in bezit van een rijbewijs-B. Deze baan van 40 uur per week is eventueel voor langere tijd. Kom langs of bel, wij zijn ook zaterdag open van 10.00 tot 13.00 uur! Informatie: (076) 522 25 16, Nives Eggen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Bouwkundig tekenaar m/v voor een relatie in Roosendaal. U gaat zelfstandig gepro fileerde stalen dak- en wandsystemen uitwerken. Hiervoor hebt u een diploma MTS/HTS-Bouwkunde, ervaring met AutoCAD is een pre. Informatie: (0165) 54 73 44, JeroenTiel Roosendaal, Beider 18a TUINBOUW Boomkwekerij-medewerkers m/v voor bedrijven in Zundert, Rijsbergen enWernhout. Hiervoor hebt u bij voorkeur een agrarische achter grond, eventueel aangevuld met een LAS/MAS-diploma. Hebt u doorzettingsvermogen en vindt u het een uitda ging om in de agrarische sector te werken? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie: (076) 501 85 00, Monja van Baarle Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Belastingadviseurs Moret Ernst Young Belasting adviseurs heeft een leidende rol in de fiscale dienstveriening, zowel nationaal als internationaal. Ons succes is gebaseerd op het besef dat we alleen door intensieve samenwerking deze unieke positie kunnen behouden. Bundeling van krachten bepaalt onze toegevoeg de waarde. Zo maken we al meer dan 100 jaar deel uit van een samenwerkingsverband met accountants en management consultants. Professionaliteit en deze teamgedachte staan garant voor hoogwaardige dienstveriening en continuïteit. Binnen Moret Ernst Young Belastingadviseurs zijn diverse specialistische adviesgroepen werkzaam op een groot aantal terreinen van het belastingrecht. Moret Ernst Young heeft op haar vestiging in Temeuzen plaats voor een assistent belastingadviseur. werkgebied. Als assistent belastingadviseur (m/v) ga je werken in de belastingaangiftepraktijk. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbereiden en uitvoeren van verschillende belastingaangiften, zoals inkomstenbelasting, vermogensbelasting en vennootschapsbelasting. JE profiel. Voor de functie van assistent belastingadviseur ben je in het bezit van een MEAO-diploma (BA/BE) of reeds werkzaam in de belastingaangiftepraktijk. Bovendien ben je bereid om voor het praktijkdiploma Belastingrecht te gaan studeren. Ons aanbod. Wij bieden een afwisselende baan in een jonge en dynamische omgeving met een goed arbeidsvoor waardenpakket. Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar mevrouw A.M. N.F. ter Horst, hoofd Personeelszaken, Marten Meesweg 51, 3068 AV Rotterdam. Voor meer informatie kun je je wenden tot de heer mr. G.L. Meij, directeur, telefoon 0115-697151. Belastingadviseurs

de Stem | 1997 | | pagina 39