DE STEM P E S O IM E E incas ASSEMBLAGE-MEDEWERKERS imi werkvoorbereider m/v Merrem la Porte Beheer B.V. LOGISTIEK MANAGER/CHEF MAGAZIJN M/V Van der Velde pB STEM POTENTIËLE APPLICATIE SPECIALISTEN (MA/) CONSULTANT APPLICATIE-SOFTWARE (M/V) CONSULTANT APPLICATIE-SOFTWARE (M/V) SYSTEEM-/NETWERKBEHEERDER (MA/) automatisering in de gezondheidszorg Merrem la Porte /Oops it coot! topa verpakking bv professional met ruime praktijkervaring ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 X 91 DIV verzorgt sinds 1969 de automatisering en informatievoorziening voor verschillende partijen in de gezondheidszorg. Ruim 100 enthousiaste en vakkundige DIV-medewerkers onder steunen de zorgsector in Zuidwest-Nederland bij automatiseringsvraagstukken met oplossingen op maat en toegespitst op de branche. DIV investeert in langdurige relaties met mensen, zowel klanten als medewerkers. Persoonlijke ontplooiing wordt ondersteund door opleidings- en loopbaan mogelijkheden. Ondernemerschap, slagvaar digheid, klantgerichtheid, professionaliteit, resultaatge richtheid, openheid en respect zijn daarbij de sleutelwoorden. Mensenwerk dus. DIV is een solide organisatie met ruim 27 jaar ervaring. Door uitbreiding van producten en diensten is aanvulling van het bestaande team noodzakelijk. De afdeling Facilities zorgt ervoor dat het reguliere producten- en dienstenaanbod wordt afgestemd op de behoeften van de klant. Deze afdeling bestaat uit de volgende secties: Helpdesk/Opleidingen, Opera tions, Beheer Infrastructuur en vier Support secties (Admi nistratie Logistiek, Primair Proces, Communicatie en Hulpafdelingen). De afdeling Research, Develop ment Technology zorgt voor de productontwikkeling van DIV. Deze afdeling bestaat uit drie secties: IT-advisering, Ontwikkeling Infrastructuur en Ontwikkeling Soft-ware. WELKE IT-SPECIAUST IS DIRECT OPERATIONEEL? Ter uitbreiding van onze afdeling Facilities zijn wij op zoek naar Hierbij gaat het om een startfunctie. DIV biedt uiteraard ondersteuning bij het realiseren van verdere groei door o.a. opleidingsmogelijkheden. In deze startfunctie geeft u eerste- en/of tweedelijns applicatie-ondersteuning aan eindgebruikers. U geeft begeleiding en advies, verzorgt opleidingen en implementaties en leidt automatiseringsprocessen binnen de zorgsector. Daarnaast ontwikkelt u specialistische kennis van een groot aantal automatiseringsproducten en bouwt u aan een beleidsmatig inzicht in gezondheidszorg-organisaties. Wat wordt er van u verwacht? Interesse in een loopbaan en niet een functie voor het leven. U wilt investeren in verdere opleiding en kennis op het gebied van automatisering in de zorgsector. U beschikt over een HBO- of academische opleiding op het gebied van informatietechnologie en/of bedrijfskunde. Het mag duidelijk zijn dat u klantgericht en projectmatig werkt. Uiteraard kunt u goed met mensen omgaan en voelt u zich thuis in een resultaatgerichte omgeving. Ter uitbreiding van de Supportsectie Primair Proces zijn wij op zoek naar een Wat wordt er van u verwacht? U geeft specialistische ondersteuning op het gebied van applicatie-software voor het Primair Proces in ziekenhuizen. Daarnaast begeleidt en adviseert u de eindgebruikers en draagt u zorg voor de implementatie en het beheer van softwarepakketten. Tevens behoort probleemanalyse tot uw aandachtsgebied. U beschikt over een HBO- of academische opleiding op het gebied van automatisering en customer-support. Bekendheid met het Primair Proces is een pré. Ter uitbreiding van de Supportsectie Administratie Logistiek zijn wij op zoek naar een Wat wordt er van u verwacht? Uw takenpakket is gelijk aan dat van de consultant ten behoeve van de sectie Primair Proces maar dan georiënteerd op de sectie Administratie en Logistiek. U zult hoofd zakelijk ondersteuning verlenen op het gebied van administratieve toepassingen. U heeft een bedrijfs economische opleiding op HBO-niveau en beschikt over een analytisch vermogen. Bekendheid met termen als COTG en CBV-codes, alsmede ervaring in een HISCOM-ZIS omgeving, zijn een pré. Ter uitbreiding van de sectie Operations te Breda zijn wij op zoek naar een Wat wordt er van u verwacht? U bent verantwoordelijk voor het operationeel beheer van de in gebruik zijnde computersystemen en netwerken, het vervullen van een helpdeskfunctie voor het technisch beheer en het uitvoeren van de centrale batch-verwerking. U beschikt over een opleiding op MBO-niveau en heeft kennis van en ervaring met PC-LANbeheer. Wat heeft DIV te bieden? Ruimte en tijd om uzelf persoonlijk te ontwikkelen. Uw eigen inbreng en visie op bepaalde zaken wordt zeer op prijs gesteld. DIV denkt met u mee, begeleidt en biedt opleidings- en loopbaanmogelijkheden. Per 1 oktober 1997 wordt een 36-urige werkweek ingevoerd. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO ziekenhuiswezen en lopen synchroon met de zwaarte van de functie. Meer info? Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan gerust contact op met de afdeling P&O, telefoon 013 - 537 15 93 of 013 - 537 15 56, email werving@div.nl. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 10 oktober richten aan DIV, t.a.v. mevrouw R. van Roij-Simons, Hoofd P&O, postbus 272, 5000 AG Tilburg. Gesprekken zullen plaatsvinden in week 43,44 en 45. Merrem la Porte Beheer B.V. is de houdstermaatschappij van een aantal technische handelsondernemingen. Deze hebben als hoofdactiviteit de levering van verbruiks- en investerings goederen en ondersteunende diensten in de industrie, bouw en overheid. Het zijn bedrijven waar professionele mensen werkzaam zijn. Leveranciers van een breed produktenpakket, dat is samengesteld uit het aanbod van prominente buitenlandse fabrieken. Eindprodukten, maar ook halffabrikaten, ontwikkeld en gemaakt naar de wensen van de klant. Op korte termijn zijn wij voor ons centraal magazijn op zoek naar een met mogelijke doorgroei naar de functie van Hoofd Facilitaire Dienst. Functie informatie - Geeft leiding aan ca. 14 medewerkers - Het plannen en coördineren van activiteiten op deze afdeling en verantwoordelijk voor in- en uitgaande goederenstroom - Onderhouden van contacten met expediteurs/vervoerders - Dient regelmatig het functioneren en de efficiency van het magazijn te analyseren - Dient voorraad-analyses te maken Functie eisen - Opleiding op HBO niveau - Enige jaren aansturende en leidinggevende ervaring - Bij voorkeur ervaring in de groothandel distributie logistiek - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Kennis van de arbeidsomstandigheden wet - Leeftijdsindicatie 30 - 35 jaar Een psychologische test zal deel uit maken van de selectieprocedure. Geboden wordt, naast een aantrekkelijke werkkring, een prima salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw belangstelling voor deze functie kunt u kenbaar maken door uw curriculum vitae met begeleidend schrijven te richten aan de afdeling Personeelszaken, ter attentie van de heer H.T. Karstanje. Voor meer informatie is hij te bereiken onder telefoonnummer 0418-578231. NEDERLAND 1 «O Alles kits extra met Kissyfur; 07.24 Robbedoes; 07,48 Basta; 08.18 Droomshow; 08.45 Mysterie van de levende dode; 09.14 Het boze oog n«4i Zo vader zo zoon (herh) „nfi yoy: Alle geschrijf is gezeik (herh) Bal sangeet lila (herh) Weg van de snelweg Steden: Keulen (tot 11.28) Het Nederlands Film Festival '97 (herh) Kookgek (herh) Alle dieren tellen mee Alles kits, kindermagazine met Droomshow; 17.28 True Tilda, jeugdserie Laurel Hardy Star Trek: The Next Generation, sf-serie Mijn Franse tante Gazeuse, serie Ij 28 Duel over de grens Journaal/Weeroverzicht Counterfeit Contessa, speelfilm 22 05 Lalala live, muziek Het Nederlands Film Festival '97 23 03 Under the Piano, speelfilm 10.30 11.03 15.56 16.11 16.36 17.02 17.58 NEDERLAND 2 19.15 Koekeloere Nieuws uit de natuur (tot 09.35) Merrem la Porte Beheer B.V. Postbus 50 5300 AB Zaltbommel Gamko is een internationale onderneming die zich bezig houdt met het produceren, verkopen en onderhouden van een compleet assortiment horecakoelingen. Bij Gamko werken meer dan 200 mensen. Wegens grote drukte zijn wij op zoek naar enthousiaste en gekwalificeerde De functie Samen met een team van collega's ben je verantwoordelijk voor het opbouwen van de diverse Gamko-producten. De afdeling werkt in dagdienst. Wij vragen Handige aanpakkers, bij voorkeur LTS'ers, die gewend zijn om met kwaliteitsnormen te werken. Je bent collegiaal ingesteld en woonachtig in de omgeving van Etten-Leur. Wij bieden Een fijne werksfeer waar iedereen met hart voor de zaak werkt, een prima salaris, 25 vakantiedagen èn 13 ATV-dagen. Belangstelling? Bel meteen 076 - 5087500 of stuur je gegevens binnen 10 dagen naar: Gamko Holding BV, afdeling personeelszaken, t.a.v. Mevrouw M. van Beurden, Postbus 274,4870 AG Etten-Leur. Voor meer informatie kun je altijd bellen. |g9.40 Zig zag: Biotopen (herh) 10.00 Schooltv-Weekjournaal 1030 Boek buis. Afl. 1 (herh) 10.55 NL-TV 1110 Globetrotter: Midden-Amerika en Zuidwest-Canada 11.40 De Vereenigde Oost-Indische Compagnie (herh) 12.05 Keerpunten: beslissende mo menten (tot 12.30) 13.00 Journaal 13.05 Diagnose kanker (herh) 14.00 Studio Sport met om ca. 15.30 uur het Journaal 16.58 Duidelijke taal! Afl. 1 17.29 2Vandaag, actualiteiten met om 17.30 en 18.00 Journaal; 18.43 Sportjournaal en vanaf 18.51 Hoofdpunten uit het nieuws ge volgd door het weer 1900 De rooie draad, serie over het le ven van Jozef 19.40 Dr. Quinn, Medicine Woman, se rie 20.30 Bert's Yellowcab 20.50 Het recht van de zwakste, Ne derlandse serie waargebeurde ver halen. Afl. 3: Het buurmeisje 21.25 Ingang Oost reportage-serie over de eerstehulpafdelingen van Ne derlandse ziekenhuizen 21.55 Nederland zingt 22,25 Mènsenlief!, portret Ton Schuiten 23.00 Wittewierum, serie gesprekken BELGIË FRANS 1 10.30 Espanol con Victor, cursus Spaans 11.00 Spreek met ons mee, cursus Neder- iands 11.30 Ainsi va la ville, magazine 11,45 Sinbad, magazine 12.15 Objectif lurope 12.45 Weerbericht 12.50 Nieuws 13.20 Télétourisme 13.50 Javas, uitgaans- ips 14.00 Francofolies de Spa - Les incon- oumables 97 15.05 Papa, maman et ipoi, magazine 15.30 Autant savoir, consumen- enmagazine 15.50 Alice, cultureel maga- ine 16.20 Coup de film, magazine 16.50 Intacts, verkeerstips 16.55 Classe man- equin, serie 17.30 Beverly Hills 90210, se- e 18.15 Du poil de la béte, huisdieren- magazine 18.40 Génies en herbe, spelle- je 19.30 Nieuws 20.05 BingoVision, spel- tje 20.45 A Bronx Tale, Amerikaanse Im-komedie 22.45 Contacts, verkeerstips 2.55 Match 1 00.05 Javas, uitgaanstips 0.15 Laatste nieuws Onze opdrachtgever isTopa Verpakking B.V. in Warmond. Toonaangevend leverancier van een complete lijn verpakkingsmaterialen met als afnemers industriële bedrijven en handelsondernemingen. Een belangrijk specialisme is het "just in time" leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staat meer dan 70 jaar ervaring plus een team van gekwalificeerde specialisten. Men heeft een eigen ontwikkelingsafdeling en werkt met de meest geavanceerde testapparatuur. Kwaliteit en service staan voorop! Dit wordt gewaarborgd door ISO-9001. In verband met de groeiende vraag, zijn wij, namens onze weging en selectie salesfuncties SPREEKT DEZE FUNCTIE U AAN? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw brief met C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties. T.a.v. de heer H. van der Velde. Ons adres: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummer: TP972. Voor eventuele vragen kunt u ons bellen: (073) 65 65 755. De functie! Een uiterst zelfstandige en mobiele commerciële functie. Naast verkoop aan bestaande relaties benadert u na een degelijke voorbereiding de nodige prospects. U bent in staat om heldere afspraken te maken en u sluit concreet orders af. U bent alert op en analyseert de ontwikkeling in de markt, Succes in deze uitdagende functie wordt bereikt door een open en direct samenspel met commercieel management, verkoopbinnendienst en uw directe collega's. U bezoekt bedrijven in allerlei branches. Wie zoekt Topa? Een sterke persoonlijkheid die gedreven is in het binnenhalen van opdrachten. Een pioniersmentaliteit en voldoende inzicht om een strategische koers te bepalen. U bent initiatiefrijk, trekt zaken graag naar u toe, creëert kansen en bezit overtuigingskracht. Prioriteiten stellen en de wi! om te slagen in een commerciële omgeving zijn u niet vreemd. Uw werk- en denkniveau is MBO/HBO. Leeftijd? 25 tot 35 jaar. Bij voorkeur enige jaren ervaring in de verkoopbuitendienst. Volhardingszin, incasseringsvermogen en diplomatiek talent zijn zeer belangrijke factoren voor succes. Wat wordt geboden? Topa Verpakking biedt zeer aantrekkelijke salarisvoorwaarden, een goede provisieregeling, met daarbij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. In het kleine team worden eigen initiatief en ondernemingslust zeer op prijs gesteld. Onze relatie, Incase B.V. re Tilburg, onrwerpr, ontwikkelt en produceert maatwerk kunststof gebruiks- en presentatieverpakkingen. Met 180 medewerkers bedient men een brede vooraanstaande internationale klantengroep. Door middel van vakmanschap, optimale toepassing van (onder andere) de spuitgiertechniek en hoogwaardige assem blagelijnen levert deze ISO gecertificeerde onderneming producten van absolute topkwaliteit. In het co-makerschap van Incase B.V. speelt de werkvoorbereiding/calculatie een cruciale rol in de voorfase van het ontwikkel- en productietraject. Door takensplitsing ontstaat er een nieuw team straks bestaande uit twee personen. Alle ruimte dus voor een nieuwe collega in de brede functie van De functie Voor nieuwe projecten berekent u product- en productiekosten en investe ringen. Na orderacceptatie werkt u in brede zin ondersteunend voor het productieproces. U bent nauw betrokken, in goed overleg met de projecdeiders, bij het bepalen en opzetten van nieuwe productiemethoden en gereedschap pen. U legt alle noodzakelijke informatie vast (stuklijsten, inkoopspecificaties, verpakkingsvoorschriften etc.), bestelt gereedschappen en bewaakt levertijden. Gedurende het hele proces blijft u aanspreekpunt van projectleiders, hoofd productie en andere disciplines. Sollicitatieprocedure: Schrijft u een korte brief met een uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informaüe kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Uw praktische kennis inmiddels opgedaan in een stevige soortgelijke functie koppelt u bij voorkeur aan een goede theoretische onderbouwing op HTS- niveau. Als praktijkman doorziet u snel (technische) consequenties en heeft u oog voor de grote lijn en de details. U bent technisch breed georiënteerd zodat bewerkingstechnieken, doorlooptijden en producttekeningen voor u weinig geheimen hebben. U bent een stevige persoonlijkheid, gezond kritisch, com municatief sterk en klantgericht. Administratieve en rekenkundige vaardighe den zijn vanzelfsprekend en u bent bekend met het gebruik van spreadsheets. Incase B.V. biedt u een baan: - waarin u optimaal op uw vakmanschap wordt aangesproken; - in een moderne vooruitstrevende omgeving; - in een professioneel team. BELGIË FRANS 2 6.30 Terre et soleil 17.00 Objectif Euro- e 17.30 Reflets - Images d'ailleurs 18.30 ndbad, magazine 19.00 lei bla bla, indermagazine 19.30 Nieuws 20.00 ndbad 20.35 Musique. Klassieke mu- ek: Werken van Rens, Mozart, Elgar en 'okofjev 21.25 Portraits des lauréats de fète 21.55 Laatste nieuws 22.20 Papa, 'aman et moi 22.40 Millésimes, magazi- i over wijncultuur 23.00 Culte israélite: ïlikhot, verslag van deze joodse ere- enst in Brussel (tot 24.00) DUITSLAND 1 SBH 00 Alle meine Freunde, tekenfilmserie '•30 Achtung: Streng geheim!, jeugdse- a 08.00 Blinky Bill, tekenfilmserie 08.30 f wunderbare Reise des kleinen Nils olgersson mit den Wildgansen, teken- mserie 09.00 Heute 09.03 Doctor Snug- es, tekenfilmserie 09.25 Oskar, der flie- lnde Flügel, tekenfilmserie 09.45 Der sarote Panther, tekenfilmserie 10.00 jute 10.03 Chamaleon, jeugdmagazine ■40 Olsen-Banden sidste bedrifter, !ense misdaadkomedie uit 1974 12.00 'enteu„er Überleben, natuurmagazine -30 Fünf Jahre Marienhof - Die Kultse- 'eiert Geburtstag, reportage 13.00 "te 13.05 Europamagazin 13.25 (ZW) "key Business, speelfilm 15.00 Kinder- hc ^"'c'lae' 15.30 Tigerenten kindermagazine 16.55 Tagesschau Batgebër: Gesundheit, magazine i' Portschau 18.00 Tagesschau 18.10 tent boulevardmagazine 18.45 Praxis lowbogen, doktersserie 20.00 Ta- i U 20.15 Geld oder Liebe, spelletje "alleenstaanden 22.15 Tagesthemen Das Wort zum Sonntag 22.40 On alesty's Secret Service, speelfilm ■3U Tagesschau 01.00 Money for Not- '9. speelfilm 02.35 Der Joker, speelfilm '10The Karate Killers, speelfilm DUITSLAND 2 Alice im Wunderland, tekenfilmse- Bananas in Pyjamas 07.30 Space L:ent"IilmSerie °7-55 Bananas in Py- 5? n i Siebenstein, poppenserie Der Jt'6"16 Bar, tekenfilmserie amboo Bears, tekenfilmserie

de Stem | 1997 | | pagina 34