DE STEM r P E O l\l E E I installatiemonteurs ELIPSl Weer hoger in Oos Smeekt IUVOB CZAV en afwisselend werk... s voor Polec Sluis-Aai gewestelijk secretaris Noord-Brabant m/v<standPiaats Tilburg) BEVEILIGING BEMIDDELAAR Jfrpolec DE STEM mzm MEDEWERKER AUTOMATISERING voor de vestiging Zevenbergen Avontuur ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 Iv VOOR IU1DWIST-NEDIRWND Uw functie Op basis van klantopdrachten stelt u een operationeel plan op voor de regio, terwijl u alert anticipeert op actuele ken- en stuurgetallen. Binnen de uit gezette lijnen zorgt u voor een kwalitatief en kwantitatief aan sluitende personeelsbezetting. U geeft daartoe op een moti verende wijze leiding aan circa 16 medewerkers, voornamelijk monteurs. Daarnaast schakelt u aannemers in, waarbij u tevens verantwoordelijk bent voor het aanvragen en beoordelen van hun offertes en het onderhan delen hierover. Uw profiel Met uw inspirerende persoonlijk heid en resultaatgerichte aanpak leidt u uw regio naar kwaliteit en efficiency. U heeft bij voorkeur een technische/bedrijfskundige HBO-opleiding afgerond. Instal latieprocessen en servicecontrac ten zijn voor u bekend terrein. KPN Risicom BV levert aan zakelijke klanten een totaal pakket van nauw op elkaar afgestemde beveiligingspro ducten en -diensten. Deze werk maatschappij van Koninklijke PTT Nederland (KPN) richt zich op het terrein van elektronische beveiliging, bewaking en het personaliseren van smartcards. fe regiom&nager té KPN Risicom Beveiliging BV, Helmond Uw werkplek KPN Risicom Beveiliging heeft zich niet alleen gespecialiseerd in installatie en service van beveiligingssystemen, maar ook in inbraaksignalering, branddetectie, toegangsverlening, observatiesystemen en alarmcentrale dienstverlening. Op al deze gebieden wordt - naast standaardoplossingen - vaak maatwerk ontwikkeld en geleverd. KPN Risicom Beveiliging heeft haar hoofdkantoor in Groningen en regionale vestigingen in Zwolle, Leidschendam en Helmond. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wies Oldenkamp, manager Installatie en Service, telefoon (050) 585 27 30. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u richten aan KPN Risicom BV, afdeling Personeelszaken, postbus 5200, 1410 AE Naarden. Het Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid (NVOB) is met bijna 4.300 aangesloten bouwbedrijven de grootste maatschappelijke werkgeversorganisatie in de bouw in Nederland. Het NVOB behartigt de collectieve sociaal-economische belangen van de aangesloten leden en verstrekt hun een uitgebreid servicepakket ten behoeve van de individuele bedrijfsvoering. Het hoofdkantoor is gevestigd te Baarn. Verspreid over het land heeft het verbond elf gewestelijke kantoren. In totaal zijn er ca. 90 mensen werkzaam bij het NVOB. In verband met pensionering van de huidige functionaris zoeken wij per 1 april 1998 contact met gegadigden voor de functie van De werkzaamheden Als gewestelijk secretaris ondersteunt u het gewestelijk bestuur van het NVOB. U verricht daartoe beleidsvoorbereidende en -uitvoerende activiteiten. U draagt bij aan de vormgeving van het regionaal beleid in relatie tot het landelijk beleid en representeert het NVOB in de regio Noord-Brabant. Voorts levert u een inbreng bij de afstemming van het landelijk NVOB-beleid op de specifieke regionale behoeften. Het accent in de functie ligt vooral op de collectieve belangen behartiging ten aanzien van arbeidsverhoudingen, onderwijs, opleidingen en bouwmarkt. Daarnaast behartigt u de belangen van individuele lidbedrijven, mede door verwijzing naar ~NVOB-specialisten of derden. U zorgt voor de functionele coördinatie van regionale en afdelingsactiviteiten, en geeft leiding aan het gewestelijk secretariaat. Functie-eisen Van kandidaten verwachten wij inzicht in sociaal-economische en bestuurlijke verhoudingen en de vaardigheid in complexe bestuurlijke sitpatfessresultaatgericht te functioneren. U hebt een opleiding op academisch of HBO-niveau en aantoonbare ervaring met beleidsvoorbereiding en -uitvoering in een staffunctie, Dljwoorkeur opgedaan in een met het NVOB vergelijkbare organisatie. U hebt kennis van de bedrijfstak Bouw of bent in staat deze kennis op zeer korte termijn te verwerven. Daarnaast beschikt u over uitstekende contactuele en redactionele vaardigheden en bent u in staat het NVOB op een zelfstandige en overtuigende wijze te representeren. Arbeidsvoorwaarden Het NVOB kent goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een premievrij pensioen. De honorering is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Gelet op het mobiele karakter van de functie wordt een dienstauto ter beschikking gesteld. Solliciteren Sollicitaties kunnen, binnen drie weken na het verschijnen van deze advertentie, worden gericht aan het NVOB, Postbus 320, 3740 DB Baarn, t.a.v. de heer R.M. Prins, personeelsfunctionaris. Desgewenst kunt u telefonische inlichtingen verkrijgen bij de huidige gewestelijk secretaris, de heer C.G.M. Krekels, (013) 535 05 10. Als medewerker automatisering gaat u zowel zelfstandig als in teamverband een bijdrage leveren aan de informatieanalyse en -ontwerp en de ontwikkeling en onderhoud van maatwerkapplicaties voor De coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging BA l Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewas beschermingsmiddelen, financiële en logistieke processen. Het gaat hierbij in eerste instantie om het AS400 platform. Bij deze heeft u met diverse disciplines uit onze onderneming van doen. Tevens verricht u taken bij het systeembeheer van de AS-400, de stand-alone PC's en het Noveli-netwerk. Uw opleiding en ervaring Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van u dat u: - beschikt over minimaal een opleiding op MBO-niveau en eventueel relevante cursussen - een uitstekend analytisch en probleemoplossend vermogen heeft - accuraat en doortastend bent bereid bent om verder opgeleid te worden Ervaring met programmeertaal RPG en bekendheid met Windows 95, Microsoft Office en Novell 4.1 vormt een pré. Ons i Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie in een organisatie waarbij de activiteiten uitbreiden en op het gebied van informatisering een interessante uitdaging ligt. De arbeidsvoorwaarden zijn in over eenstemming met de functie. <3? i kunt u telefonisch contact opnemen met de heer S.G.J. v.d. Linden (hoofd personeel en organisatie1 of de heer C.J. v.d. Werf. (infor matiebeheerder], telefoonnummer 0113 - 62 90 00. Uw sollicitatiebrief met c.v kunt u voor 10 oktober 1997 sturen aan CZAV, afdeling personeel en organisatie, Postbus 9, 4494 ZG Wemeldinge Ju JE BOERT ER BETER MEE produkten voor de akker bouw, fruitteelt en vee houderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV voorts de inname van granen, zaden en peul vruchten. Hat werkgebied omvat ZuidwestrNedarland (tan zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda] De CZAV heeft 9450 leden en een geconsoi deerde omzet van 250 miljoen gulden. Dochterondernemingen zijn de detailhandelsbe drijven Agrimarkt en Agriland. De afdeling automatisering van de CZAV draagt zorg voor het ontwikkelen en onderhouden van eigen soft ware. de ontwikkeling van maatwerk op standaardpaketten en voor het systeembeheer. Deze activiteiten vinden plaats voor zowel de CZAV als de dochteronderneming Agrimarkt. Er wordt gewerkt op AS-400 en PC-platform Op deze afdeling zijn 4 medewerkers actief. Door toegenomen werkzaamheden zoeken wij Lips maakt deel uit van het wereldwijd opererende Chubb Security concern, de meest complete leverancier van beveiligingsproducten. Het bedrijf ontwerpt en produceert brand- en inbraakwe rende producten, sloten en electronische beveiligingssystemen. Bij Lips in Nederland zijn ruim 600 mensen werkzaam. Lips Beveiliging B.V. adviseert, installeert en onderhoudt beveiligingssytemen in de ruimste zin van het woord Securitymanagement-, inbraaksignalerings-, toegangscontrole- en CCTV systemen maken deel uit van het totale beveili gingspakket. Lips Beveiliging B.V. is ISO-9001, Borg en VCA gecertificeerd en opereert landelijk met vestigingen in Amsterdam, Dordrecht, Doesburg, Hoogeveen, Middelburg, Sittard en Tilburg. Onze opdrachtgevers zijn onder andere ban ken, bedrijven, particulieren en overheidsinstellingen. In verband met de groei van onze onderneming zijn wij landelijk op zoek naar De functie: Uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig installeren, testen en in werking stellen van electronische beveiligings installaties, zoals alarminstallaties, toegangscontrolesyste men, branddetectiesystemen, gesloten TV-circuits en aan verwante systemen installeren, testen en in werking stellen. De installatiewerkzaamheden worden verricht volgens pro jectietekeningen. Wij vragen: Wij vragen een opleiding MTS-E en tenminste 1 jaar erva ring in het installeren van- bovengenoemde systemen. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs. Indien u interesse heeft in deze functie, dan kunt u uw schrif telijke sollicitatie, voorzien van een gedetailleerd curriculum vitae, richten aan mevrouw M.P.G. Verweij, Sector Personeelsfunctionaris van ons concern. CHUBB LIPS NEDERLAND BV Merwedestraat 48, Dordrecht. Postbus 59, 3300 AB Dordrecht. Telefonische acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Start is sterk in flexibele arbeidsvormen: uitzen den, detacheren, loopbaaninterventie, opleidingen, werving en selectie. Start weet haar maatschappe lijke functie goed te combineren met haar bedrijfs matige werkwijze. Professioneel, eigentijds en alert staan de ruim 3000 Start-medewerkers klaar voor de klant. Vanuit meer dan 350 vestigingspunten is Start nauw betrokken bij de arbeidsmarkt. BEMIDDELAAR m/v Als bemiddelaar bij Start bent u de spil tussen vraag en aanbod. U onderhoudt intensieve contacten met bedrijven en instellingen. De vraag naar tijdelijke arbeids krachten brengt u helder in kaart. Op grond daarvan selecteert u de juiste mensen en begeleidt beide partijen naar een plezierige samenwerking. In overleg met uw vestigingsmanager bent u verantwoordelijk voor de acquisitie en komt u tot een hechte relatie met uw opdrachtgevers, waarbij u na drukkelijk de functie van full service personeelsadviseur vervult. Daarbij kunt u terugvallen op een enthousiaste en sterk collegiale orga- nisatie, die u alle kansen geeft om door te groeien naar een senior- of management functie. HBO-ER MET ERVARING Voor deze functie geldt: u heeft een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een marketing- of bedrijfs- commerciële opleiding of cursus. Als bemiddelaar heeft u duidelijk organisatorische vaardigheden, kunt u zelf standig werken en beschikt u over enkele jaren relevante werkerva ring in de commerciële dienst verlening. Het is belangrijk dat u in uw toekomstig werkgebied woonachtig bent of bereid bent daarheen te verhuizen. U bent in het bezit van rijbewijs B en een auto. WIJ ZIEN UIT NAAR UW REACTIE! Interesse? Richt dan uw sollicita tie en curriculum vitae tot tien dagen na plaatsing van deze advertentie aan districtskantoor Start, t.a.v. de heer W. Leijser, Stadionweg 9c, 4815 NC Breda (o.v.v. code 9720). Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uitsluitend diegenen, die aan bovengenoemde eisen voldoen, nodigen wij uit te reageren. Start streeft ernaar meer mensen van allochtone afkomst of ge deeltelijk arbeidsgeschikten in dienst te nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. MEER DAN U T Z E N D E N ALLEEN vakgebied bouwkunde, waar het werk nog in ak mensenwerk is, draagt elke medewerker grote mate van verantwoordelijkheid. Veel tech nici kiezen er bewust voor om carrière te maken bij het projectbureau Polec en dus niet jaren lang bij één bedrijf te werken. Ik maakte ook die keuze en werk nu ai 12 jaar met veel plezier bij Polec. Als bouwkundige word ik ingezet op diverse interessante projecten bij verschillende opdrachtgevers. Op deze manier krijg ik met allerlei facetten van mijn vakgebied te maken en doe ik veel en gevarieerde ervaring op. Dit maakt mijn werk enorm boeiend en afwisselend." Chris Withagen, bouwkundige, sinds 198S werkzaam bij Polec Daarom kiezen bedrijven voor Polec Polec levert technische know how op MBO-, HBO- en TU- niveau. Onze opdrachtgevers weten dat en doen daarom regelmatig een beroep op ons. Voor de uitvoering van diverse projecten zijn wij continu op zoek naar technici die voor kortere of langere tijd bij ons willen werken. Zo hebben wij op dit moment in de vakgebieden Bouwkunde en Civiele Techniek vacatures voor Opzichters, Assistent-) Uitvoerders, Bestekschrijvers, CAD-tekenaars, Werkvoor bereiders en Calculators. Vaste baan of projectmatig werken Bij de start van het project gai u met Polec een arbeidsover eenkomst aan voor de duur van het project. Contracten variërend van één tot drie jaar behoren ook tot de mogelijkhe den. Als projectmedewerker bent u dus bij Polec in dienst Net als elke werknemer heeft i recht op vakantiedagen en vakantiegeld. Naast een go salaris biedt Polec haar project medewerkers een aantal aan trekkelijke arbeidswaarden, zoals een spaarloonregeling, een premievrij pensioen, een uitgebreid verzekeringspakkel en een hypotheekofferte. Uw sollicitatie bij Polec Of u net afgestudeerd bent of een technicus met (ruime) ervaring, wij nodigen u uit om met ons te praten over uw mogelijkheden bij Polec. Neem voor meer Informatie contact op met Polec Eindhoven (040) 245 36 30 Breda (076) 522 78 82 Den Bosch (073) 612 43 55 Maastricht (043) 321 85 85 Venlo (077) 351 66 99 Bergen op Zoom (0164) 25 Ti technici voor projecten projecten voor technici Van onze verslaggeefster Oostburg - De gemeei Sluis-Aardenburg betaalt n mee aan de nieuwe huisv- ting van het Zwin College Oostburg. De twaalf miljo gulden die de gemeente Oo burg investeert in het nietr schoolgebouw, moet ze dus leen ophoesten. Van onze verslaggeefster Oostburg Ondanks forse van de gemeente Oostburg ot ring bespaard. De tarieven i afvalstoffenheffing en de om: ven op gelijke hoogte. Bij de afvalstoffenheffing zelfs sprake van een meevalle Elk huishouden krijgt nameli; honderd gulden korting op de: heffing en de leges voor miliei vergunningen voor bedrijvi worden een stuk verlaagd. A leen de toeristenbelasting en hi rioolrecht gaat met tien procei omhoog. Dit blijkt uit de begrotingsvooi stellen voor komend jaar die gi: teren door wethouder A. Ro: endaal zijn gepresenteerd, gemeente heeft voor 1998 sluitende begroting afgelever en sluit af met een post Onvooi zien van 112.000 gulden, 18.00 gulden lager dan vorig jaar. deze begroting is overigens wf rekening gehouden met de inve: tering voor de nieuwe huisvei ting van het Zwin Colleg (810.000 gulden voor 1998 en totaal drie miljoen uit de resei vepot). Voordeel Met ingang van volgend jaa wordt de algemene uitkering oj een vast peil ingeschat, waarbi eventuele kortingen of over schotten worden verrekend me de reserve herverdeling meentefonds. De onzekerheic over de omvang van de algemene uitkering uit dit fonds is hier door voor een belangrijk dee weggenomen. Op deze manier i: het mogelijk gebleken om struc turele ruimte van 332.000 gulder uit 1997 over te brengen naai 1998 wat een voordeel oplevert van in totaal 350.000 gulden. Voorts is in de begroting reke ning gehouden met de dekkings middelen die in de Voorjaarsno ta zijn aangegeven, zoals de groei van gemeentelijke belas- Door Peter Maas IK heb even zitten twijfelen, wel iets over schrijVen? Er is ns kans dat-vjemand het leest en gaan ze er aan oök eens kijke onbekendheid van het gebied zo charmant en je ziet er bijn; Het bos van Erasmus, ook wel kert genaamd, is gelegen tuss, vliet en Cadzand in de Strijder: Borden van Staatsbosbeheer men ons en wijzen de weg nat keerterrein. Het bos van Erasmus. De naai naar de vorige eigenaar. De ho Erasmus werd in 1970 opgekocl waterschap en later overgedi Staatsbosbeheer. Rondom het zo n twaalf hectare bos ingepl de fraaie erfbeplanting were haafd. Dat was voor die tijd bi der. De aanleg van het bos ronc is aangelegd met strakke, reel De beheerders van dit moment wat andere gedachten op na d< werpers van destijds. De brc worden niet of nauwelijks gem cn daar verdwijnen de paden woeste begroeiing van bramen netels. Een boswandeling wordt daart een avontuur. Je weet van te\ goed waar je terecht komt of we egaanbaar zijn. Centraal in Erasmus ligt het erf van de oerderij. Een bomenwei met heren. Aan de zijkant een r"' gevelde iepen. Hoewel, dus niet,- Het dode hout i staan en zorgt voor eern kstischeisfeer. We lopen linksom langs Jiet Passeren een perceel met beuke jen. Het bospad ligt al vol n Waderen, maar de typische abelenblad ontbreekt. Link weidoornstruiken. Het valt struiken midden in het bos, vol duw, praktisch geen vrucht verderop wel, bij een open de zon goed toeven is. Ei hier een stoeltje bij je hebben ej ht v 01 i rijtje geve mag haas w 1 met i geu O) ii draj plek, i. Eigenli; Poïec heeft vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Bergen op Zoom, ijfDen Bosch, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Hengelo, in, Maastricht, Rotterdam, Utrecht, Venlo en Zwolle. Polec is ISO-9002 en VCA-VNP g Polec is lid van de VNP en aangesloten bij Internet: www.polec.nl

de Stem | 1997 | | pagina 24