Raad stemt in met bouw politiebureau praten Vrouwenorganisatie Artemis opent bureau in Terneuzen 'Ik ga nog altijd fluitend naar school (jduzv. Sas geeft mille aan helikopter 'mug-team' Aanpassen traverse Aardenburg bijna klaar POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS ZEEUWSCH-VLAANDEREN Wethouder honoreert klachten in Zaamslag DE STEM ZEELAND Aan Willem de Zwijgerlaan Eis een jaar cel voor drugshandel Axelaar krijgt werkstraf voor plegen incest Korencontactdag Zeeland in kerk Terneuzen Meester Adri de Groote viert zilveren jubileum bij De Wegwijzer in Schoondijke Voor steekpartij 18 maanden cel Winkeldieven gearresteerd Hardrijders Drugs Glasgerinkel Kopstoot Autobanden kapot Brommer gestolen Terneuzen Westdorpe EXAMENS FESTIVAL VAN THEMA: f 11 SEPTEMBER -4 OKTOBER 1997 d der CAMERATA TRAJECTINA pESTEM gewoners en orgai Straatfestival in Oostburg Internetwedstrijd voor scholieren Stichting richt tweede groep op voor 65-plussers gezien vraag i i i i i VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1997 Q Van onze verslaggeefster Terneuzen - De Middelburgse vrouwenorganisatie Artemis opent 1 oktober een bureau in Terneuzen. Vrouwen kunnen daar terecht voor hulp op het gebied van seksueel mis bruik, mishandeling en de pressies. Ook worden lichaamsgerichte therapieën gegeven. Het hoofdkantoor van Artemis staat in Middelburg en een bij kantoor in Goes. Tot het starten van een bureau in Terneuzen is besloten omdat er op het hoofd kantoor veel hulpvragen van vrouwen uit Zeeuws-Vlaanderen binnenkomen, bijna uitsluitend op het gebied van seksueel mis bruik. Het aantal vrouwen dat in Zeeuws-Vlaanderen seksueel misbruikt is, is overigens gelijk aan de rest van Nederland: één op de vijf. Het Terneuzense bureau trekt in bij de Stichting Welzijn in de Nieuwstraat. Vanwege de kleine behuizing houdt Artemis het in Terneuzen voorlopig bij thera pieën en begeleiding. Het is de bedoeling dat dit bureau in de toekomst ook opleidingen en werkbegeleiding gaat verzorgen, net als de hoofdvestiging in Mid delburg. Daar heeft Artemis namelijk in 1996 de eerste coöperatie voor vrouwelijke ondernemers opge start. Vijf jaar geleden startte Jean- nette Poorter op haar Middel burgse zolderkamer een thera piecentrum voor vrouwen. Vijf jaar later biedt Artemis werkge legenheidsprojecten, opleidin gen, diverse vormen van femi nistische therapiën, trainingen en lezingen én telt de organisatie 45 medewerkers. Reden voor Ar temis, de Griekse godin van de jacht, om dit lustrum vandaag te vieren. Te lang wordt er bij het lustrum niet stilgestaan want de opricht ster en directeur van Artemis, Jeannette Poorter, heeft al weer een nieuwe mijlpaal die ze bin nen enkele jaren wil bereiken. „Binnen drie jaar wil ik de eer ste feministische hbo-opleiding opstarten. Een opleiding met verschillende richtingen op het gebied van de vrouwenhulpver lening, feministische therapieën en vrouwenmanagement. Dit moet lukken want ik heb ook in korte tijd de eerste coöperatie voor vrouwelijke ondernemers van de grond gekregen." Van onze verslaggever Terneuzen - De gemeenteraad van Terneuzen werkt schoorvoe tend mee aan de bouw van een politiebureau aan de Willem de Zwijgerlaan, de voormalige Claushof. Na een moeizaam debat ging de raad gisteravond akkoord met het nemen van een nieuw voorbe- reidingsbesluit om de bouw van dat kantoor mogelijk te maken. De fracties van GroenLinks, SGP en D66 stemden uiteindelijk te gen het voorstel. Zij waren van mening dat de politie alsnog naar een andere, geschiktere locatie voor het nieuwe regiobureau op zoek moest gaan. Maar ook de meeste andere raadsfracties stemden niet zon der slag of stoot in met het nieu- Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - Officier van justitie mr. A. Flikweert heeft gisteren in Middelburg en gevangenisstraf van een jaar geëist tegen de 49- jarige Terneuzenaar T. O. O. wordt ervan verdacht te heb ben gehandeld in harddrugs ge durende de periode september 1996 tot en met zijn aanhouding op 22 januari van dit jaar. Op de zitting zei O. absoluut niets van dealen te weten. Wel was hij twintig jaar verslaafd, maar in de periode die de officier hem voor hield, had hij alleen maar ge kocht voor eigen gebruik. En de verklaringen van getuigen die het tegendeel beweerden Die waren volgens O. van A. tot Z. gelogen. Over twee weken wijst de recht bank vonnis. Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - De rechtbank in Middelburg heeft gisteren de 33- jarige Axelaar veroordeeld tot 240 uur dienstverlening als ver vanging van zes maanden cel, plus zes maanden voorwaarde lijk. Daarnaast moet L. een in- cest-dadertherapie afmaken. Er was een gevangenisstraf van 18 maanden waarvan zes voorwaar delijk tegen hem geëist. L., die heeft bekend, werd ervan verdacht in de periode december 1991 tot en met 2 april van het vorige jaar zeker vier keer zijn stiefdochter seksueel te hebben misbruikt. Het meisje was, toen L. ermee begon, net zes jaar. De zaak kwam aan het licht en L. ging zelf hulp zoeken. we besluit. Dat besluit was nodig omdat het vorig jaar genomen voorbereidingsbesluit voor de bouw van het politiebureau in middels verlopen was. Na het be kend worden van de locatie, kwa men omwonenden in opstand en moest het oorspronkelijke plan diverse malen worden aangepast. Twijfels leven er ondanks die aanpassingen nog steeds. Zo vroegen de meeste fractiewoord voerders zich af of het terrein aan de Willem de Zwijgerlaan niet te klein is om het nieuwe politie-on- derkomen te bergen. In het ver lengde daarvan wilden de raads leden weten of er op korte ter mijn wellicht al uitbreiding van het gebouw noodzakelijk was. Van de fracties met vertegen woordigers in het dagelijks ge meentebestuur stelde alleen het CDA zich van meet af aan vier kant achter het college. Zowel de WD als de PvdA plaatst vraagte kens bij het plan. Uiteindelijk kozen ook zij echter de kant van het college. Het voornaamste ar gument was dat het algemeen be lang voorrang moest krijgen bo ven de belangen van de bezwaar- makende omwonenden. Van onze verslaggeefster Terneuzen - De gezamenlijke koorkringen in Zeeland houden op zaterdag 11 oktober vanaf 10.30 uur een contactdag in de Opstandingskerk aan de Bel- lamystraat in Terneuzen. Deze dag wordt voor de eerste keer in Zeeland gehouden. Hiermee ko men de koorkringen tegemoet aan de bezwaren 'dat men voor dit soort dagen altijd naar Brabant moet'. De contactdag is bedoeld voor mensen die binnen de rooms- katholieke of Reformatorische Kerken actief bezig zijn op het ge bied van zang, koordirectie, orgel begeleiding, liturgische werkgroe pen en pastoraat, maar ook be langstellenden zijn welkom. Er zijn werkwinkels waar aan de orde komen: orgelbegeleiding, woord- en gebedsdienst, grego riaans, stemvorming kinderkoren, psalmen zingen in de verschillen de tradities, stemvorming en jon- gerenkoren.Opgeven kan tot ui terlijk 3 oktober en kost 10,00 gul den per persoon, inclusief lunch. Meester Adri de Groote in 'zijn' klas. Door Willy van leeuwen Schoondijke - Meester Adri de Groote viert vandaag zijn 25-jarig jubileum aan de pro testants christelijke basis school de Wegwijzer in Schoondijke. De Wegwijzer heeft 42 leerlingen en Adri de Groote is naast leerkracht van groep 6-7-8 ook nog di recteur. „Ik ga nog elke dag fluitend naar school. We hebben een goed team dat prima samenwerkt en ook de medewerking van de ou ders is erg goed," aldus Adri de Groote, die in totaal 26 jaar in het onderwijs werkzaam is. Hij begon zijn onderwijsloop baan aan de christelijke school in Hulst. „Als je les gaf aan een kleine school hoefde je toen niet in dienst. Later ben ik in Schoondijke terecht gekomen en dat was óók een kleine school, dus geen militaire dienst voor mij," vervolgt de 47-jarige Schoondijkenaar. „De Wegwijzer is een school waar we met kleine groepen werken, dus elke leerling krijgt bij ons veel aandacht. We heb ben een team van vijf leerkrach ten en volgens mij het mooiste schoolgebouw van heel Zeeuws- Vlaanderen. We hebben als team veel inbreng gehad in het bouw plan en dat was erg leuk om te doen. In de afgelopen 25 jaar zijn er al lerlei ontwikkelingen geweest zoals de start van het basison derwijs. „Daarom zag ik geen enkele aanleiding om ergens an ders naartoe te gaan. Ik heb het prima naar mijn zin op deze school. Je kent iedereen zowel de leerlingen als de ouders. Schoondijke is een leuk dorp met een actieve gemeenschap en daar heb ik ook mijn bijdrage aan geleverd zoals in mei bij de grote musical en in het verleden in de activiteitencommissie. Nu speel ik in de harmonie. Het leukste van mijn vak is toch het les geven aan de kinderen. Ik geef vier dagen per week les en heb een dag voor taakrealisatie. In de afgelopen jaren is het pa pieren werk alleen maar toege nomen." Volgens de Groote zijn de huidi ge methoden zoals taal en reke nen aantrekkelijker, speelser en kindvriendelijker dan vroeger. Ook door de computer hebben we meer mogelijkheden, weet de jubilaris, die erkent dat de mon digheid van de leerlingen toch anders is geworden. „Hier in het FOTO WIM KOOYMAN dorp hebben ze nog respect voor de leerkrachten. De protestants christelijke scholen in Schoon dijke, Oostburg en Breskens zit ten samen onder een bestuur. Een fusie van de drie basisscho len in Schoondijke is niet van de grond gekomen. „Dat vond ik persoonlijk heel jammer," zegt de Groote. De Groote beleeft nog steeds ontzettend veel plezier aan zijn baan in het onderwijs. „Onze school bestaat nu negentig jaar, ik hoop zelf dat ik de honderd jaar hier mag meemaken. Dat is reden voor een groot feest, be sluit Adri de Groote, die van daag en morgen zelf in de bloe metjes wordt gezet. Vandaag is het een feestdag voor de kinderen, morgenmiddag is er van 15.00 tot 17.00 uur een re ceptie op school. Van onze verslaggeefster Sas van Gent - De gemeente raad van Sas van Gent twij felde gisteravond niet aan het belang dat het college van B en W hecht aan de helikopter van het Instituut Medisch Dringende Hulpverlening uit Brugge. Een éénmalige waar deringsbij drage van 500 gul den vond de raad echter te 'karig'. Na veel geharrewar over een 'passende' bijdrage voor de heli kopter die zogenaamde 'mug teams' naar ongevallen vervoert, ging de raad akkoord met een be drag van 1000 gulden. Het instituut heeft de Zeeuws- Vlaamse gemeenten subsidies ge vraagd, om de kosten te dekken die door de inzet van de helikop ter mede in Zeeuws-Vlaanderen worden gemaakt. In deze ge meenten bestaat echter geen uni formiteit over de uit te keren be dragen. De gemeente Oostburg heeft 1500 gulden toegezegd, Axel 1000 gulden, Hontenisse 500 gulden en Sas van Gent stelde eveneens een bedrag van 500 gul den voor. Van onze verslaggeefster Aardenburg - De aanpassing van de traverse door Aarden burg in het kader van Duur zaam Veilig is zo goed als af gerond. De weg is helemaal geasfalteerd, er zijn verkeers drempels aangelegd en er is een aantal wegversmallingen aangebracht. De traverse is door de gemeente Sluis-Aardenburg aangewezen als 30-kilometerzone. Het traject tussen de Beekmanstraat en Smedekensbrugge wordt een 50- kilometerzone. Een ander gevolg van het aanpassen van de traver se is dat rondom de Markt nu éénrichtingsverkeer is ingesteld. Door de aanleg van al deze ver- keersremmende maatregelen is de snelheid van het autoverkeer door het centrum van Aarden burg flink afgenomen. De aan passing van de traverse is - ook na uitgebreide inspraakrondes- niet bij iedereen goed gevallen. Langs de route zijn meerdere paaltjes en trottoirbanden ge plaatst. Veel automobilisten rij den hier rakelings langs en som migen hebben er al tegen gere- r De traverse door Aardenburg den. Het gemeentebestuur heeft beslo ten begin volgende maand enquê tes te verspreiden onder de om wonenden van de traverse. Hierin kunnen ze aangeven wat ze van FOTO WIM KOOYMAN de aangepaste weg vinden en hoe mogelijke knelpunten moeten worden opgelost. Het CDA stelde een bijdrage van 3000 gulden voor. „Veertien da gen geleden hebben we de heli kopter nog in Sas van Gent nodig gehad. Een bijdrage van 500 gul den is niet passend," zei fractie voorzitter Bruggeman. Gemeen tebelangen Groot Sas vond het voorstel een 'belachelijke zaak' en stelde een éénmalige bijdrage voor van een kwartje per inwo ner, zo'n 2200 gulden. Over het belang van de helikopter bestond bij het college geen twij fel. Wethouder Platschorre zei dat het om een principieel ge schilpunt over de grens ging om dat België het niet financiert als instituut. De vluchten worden vergoed door de ziektekostenver zekeraars. De wethouder vond Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - De 33-jarige Rot terdammer A. P. is gisteren door de rechtbank in Middelburg ver oordeeld tot achttien maanden celstraf waarvan zes maanden voorwaardelijk wegens een po ging tot doodslag. De officier van justitie had twee jaar celstraf te gen hem geëist. P. ging in maart van dit jaar met een vriendin naar een discotheek in Koudekerke. Daar kwamen zij zowel een aangeschoten gemeen schappelijke vriendin als haar ex-vriend tegen en binnen de kortste keren ontstond er een ge spannen situatie tussen de Rot terdammer en de ex-vriend. Om onduidelijke redenen ontstond er een vechtpartij tussen de ex- vriend met aanhang en P. en zijn vrouwelijke kennis. Bij die vecht partij zou P. een mes hebben ge trokken en een van zijn aanval lers een dubbele perforatie in de dikke darm hebben bezorgd. Op de zitting ontkende P. in alle toonaarden te hebben gestoken. het echter een goed idee om het goede voorbeeld te tonen aan de onwilligheid over de grens met een bijdrage van 1000 gulden: een middenweg in vergelijking met de andere gemeenten. Het CDA vond echter dat het een principiële kwestie betrof aan de ze kant van de grens. „Als wij van de voorzieningen van de overkant gebruik willen maken, zullen we er in het belang van onze inwo ners consequenties aan moeten verbinden," zei Bruggeman. WD, D66 en PvdA konden zich wel vinden in de gulden midden weg van 1000 gulden. Gemeente belangen Groot Sas kwam op het nippertje op het kwartje per in woner terug en sloot zich aan bij de meerderheid. Sluis - De politie heeft afgelo pen woensdagavond een 23-ja- rige zwerver en een 25-jarige man uit Hannover aangehou den op verdenking van winkel diefstal. De arrestatie vond plaats op de Burgemeester Ae- rnoutsweg. De mannen waren in het bezit van kleding waar van de herkomst niet direct te achterhalen was. Wel kwam vast te staan dat een leren kas uit een winkel in Sluis was ge stolen. De mannen zijn voor nader onderzoek ingesloten. Terhole - Bij een snelheidscon trole afgelopen woensdag heeft de politie circa vijf procent hardrijders bekeurd. Er kwa men 43 automobilisten met een te hoge snelheid langs het meetpunt. De zwaarste over treder reed 32 kilometer te hard. Sluiskil - Een 24-jarige Frans man is afgelopen woensdag avond met 100 gulden bekeurd omdat hij ruim zeven gram wiet en vier spacecakes op zak had. De politie controleerde hem op de provinciale weg. De man be taalde direct. De drugs werden in beslag genomen. Westdorpe - Een 49-jarige in woner van Westdorpe werd woensdag rond middernacht verrast door glasgerinkel. Toén hij ging kijken, zag hij dat er twee ruiten van zijn woning aan de Bernhardstraat waren ingegooid. Van een dader ont breekt elk spoor. Aardenburg - Een 41-jarige Aardenburger heeft in de nacht van woensdag op donderdag een bloedneus opgelopen na een kopstoot van een 19-jarige plaatsgenoot. De laatste had zich hinderlijk gedragen op de Heerendreef. De 41-jarige wil de hem wegsturen. De 19-jari- ge man is aangehouden en in- gesloten. IJzendijke - Een 48-jarige au- tomobilist uit Hoek is gister ochtend met twee kapotte ban den en velgen achtergebleven op de rijksweg ter hoogte van IJzendijke, nadat hij moest uit wijken voor een vrachtauto. De onbekende chauffeur van de vrachtwagen kwam uit de richting Breskens en haalde twee landbouwvoertuigen in Op dat moment naderde de man uit Hoek uit de tegenover gestelde richting. Hij moest uitwijken naar rechts omdat de vrachtauto op zijn weghelft reed. De automobilist kwam daarbij eerst in de berm en ver volgens op het fietspad terecht. De vrachtautochauffeur reed door. Terneuzen - De grijze Aprilia RS bromfiets van een 16-jarig meisje uit Sluiskil is gisteroch tend gestolen vanaf de Zelden- rustlaan. SAMENZANG - De Evangeli sche Gemeente houdt op zon dag 5 oktober om 19.30 in de Kandelaar aan de Van Cants- ortstraat een praise en samen- zangavond. Met als speciale gaste Rose Glisten. Zij zal lied jes zingen van haar nieuwe CD, met teksten die geschreven zijn door Toon Hermans. OUD PAPIER - Leden van harmonie Eikels worden Boomen en voetbalvereniging RIA halen zaterdag 27 sept ber vanaf 09.00 uur weer oud papier op. OPTREDEN - In café De Gra vin is zaterdag 27 septerr weer live muziek te beluiste ren. De zevenmansformatie Be Careful betreedt vanaf 22.00 uur het podium. Deze band uit Zaltbommel, die al bijna tien jaar op diverse poppodia op treedt, brengt voornamelijk blues-rock ten gehore. De toegang is zoals gewoonlijk gratis. Enschede - Technische Universi teit. Doctoraal toegepaste onder wijskunde: Kirstie Güthe, Terneu zen. Middelburg Hogeschool Zee land, Faculteit Hoger Economisch Onderwijs. Bedrijfseconomie: E. Asselman, Biervliet; M. Harte, Terneuzen; E. Jonkheijm, Vogel waarde). Economisch linguïstisch: I. Manni, Terneuzen. Wethouder De Mol-Marcusse zeg de tijdens de gisteravond gehou den gemeenteraadsvergadering toe snel met de bewoners om de tafel te gaan zitten om te praten over maatregelen. Het collectief 'Polderstraat Ver keersproblematiek' vroeg de ge meenteraad in een brief om maat regelen. De problemen zijn vol gens de bewoners niet van van daag of gisteren. Al in 1993 was er schriftelijk overleg over de kwes tie met de gemeente. Ook in het overleg van de Contactraad Zaamslag met het dagelijks ge meentebestuur kwamen de knel punten herhaaldelijk aan de orde. (ADVERTENTIE) Het muzikale huishouden van Jan Steen in beeld en geluid Donderdag 2 oktober, R.K. Kerk Sint Jansteen Aanvang 20.00 uur. Toegang: rang 1 ƒ25.- rang 2 ƒ15.- CJP/PAS 65 ƒ5.- korting Kaartverkoop: Zuidlandtheater, 0115-695555 of vanaf 45 min, vóór aanvang bij de kerk Sponsors: Rabobank, DOW. Met dank aan Zeeland Nazomer Festivals yan onze verslaggeefster IJzendijke - Landbouwstruc tuur, groengebieden en re creatie. Dit vormen de drie invalshoeken voor de kern- dialoog herinrichting kust ^est-Zeeuws-Vlaanderen. Deze kerndialoog vormt het eindstadium van de uitgebreide inspraakprocedure voor het plan „m het kustgebied de komende jaren anders in te richten. Meer Van onze verslaggever Terneuzen - De gemeente Terneuzen heeft eindelijk oor voorde klachten over zwaar verkeer waarmee de bewoners van de Pol-| derstraat in Zaamslag de gemeente al jarenlang bestookt. Dat bleef tot nu toe zonder resul taat, schreef het bewonerscolkcj tiefTerwijl de overlast in de vonal van verkeersonveiligheid, geluid I overlast en schade aan woning®! door trillingen van zwaar verke volgens hen niet acceptabel wa De vertegenwoordigers van raadsfracties SGP, D66, CDA i PvdA vroegen het college van bui] gemeester en wethouders tijJ" de raadsvergadering nu maar efli] werk te maken van de p tiek. Wethouder De Mol zegdei deelde tevens mee, dat dr te al bezig is de eventuele sc die aan woningen is ontstaan, taxeren. Van onze verslaggeefster Oostburg - In het centrum van Oostburg vindt op zaterdag 18 oktober een straatfestival plaats, pit festival bestaat uit een uitge breide braderie en rommelmarkt. Om 13.30 uur vindt er een dikke [den-westrijd plaats. Het par cours van die wedstrijd is de Bre- destraat-Eenhoornplantsoen. De prijsuitreiking van de westrijd vindt plaats om 16.00 uur en wordt zeer waarschijnlijk ver richt door burgemeester G. Noor dewier. Beide activiteiten begin nen om 10.00 uur en eindigen om 16.00 uur. Belangstellenden die een kraam willen reserveren, moeten zich voor zaterdag 4 ok tober aanmelden bij Jan Verploeg in Oostburg. Van onze verslaggeefster Vlissingen - Vier communicatie- studenten van de Hogeschool Zeeland houden een internet wedstrijd voor middelbare scho- I lieren, die van 5 tot en met 8 ok tober naar de Wetenschap- en Techniekweek komen. Deze week wordt wat Zeeland betreft in de Zeeuwse biblio theek Middelburg en in de Hoge school Zeeland te Vlissingen ge houden. De scholieren krijgen de op dracht om een gecombineerde homepage te ontwerpen voor de Hogeschool Zeeland en de Zeeuwse bibliotheek. De pagina moet er zo uitzien, dat het be zoekers aanzet tot het zoeken van informatie. De Internetpa gina mag gewoon getekend wor den of ingeleverd worden op dis kette. De communicatiestudenten Me- ta Buwalda en Natasja Kooistra nemen de organisatie op zich, hun medestudenten Albert Ver- weij en Corné Wielemaker ver zorgen het technische gedeelte. I Zij zien het project als een mooie I ervaring voor de toekomst, in ternet wordt immers steeds be langrijker voor de communica tie-wereld. De makers van de beste home page kunnen een internetabon nement winnen. De homepage van de wedstrijd is te vinden op: http://www.hzee- land.nl/~cwiele. Van onze verslaggeefster Oostburg - In West-Zeeuws- Vlaanderen is er veel behoefte aan activiteitengroepen voor 65-plussers. Voor de huidige alleenstaanden-activiteiten- groep bestaat inmiddels een j wachtlijst en daarom wil de Stichting Welzijnswerk voor ouderen een tweede groep op richten. Vanuit de 65-plussersgroep in de West-Zeeuws-Vlaamse regio is mmiddels het initiatief genomen i dri tweede groep daadwerke lijk van de grond te krijgen. Zij zullen aanwezig zijn op de activi teitendag in het kader van de Dag van de Ouderen, maandag 29 sep tember in cultureel centrum Den Hoekzak in Oostburg. en verschil tussen de bestaande groep en een nieuw op te richten gezelschap is de mogelijke open- s elling voor 65-plussers die wel jten partner hebben, maar door 'ivoorbeeld een chronische ziek- e' "anriicap of gebrek aan inte nse van die partner, er niet sa- en op uit kunnen. Een groep oor zowel alleenstaanden als alleengaanden'. eze club houdt elke maand een Jeo,. ,0mst 'n het gebouw van Btichting Welzijn aan de Vol- erstraat in Oostburg. o bezoeken ze regelmatig mu- - natuurgebieden en gaan de JöMetea* regelmati§ met el~ react'viteitendag in Den Hoek- ak duurt van 10.00 tot 16.00 uur. ltr-o°lrnï'?? kan °°k worden ver- ,i„ g^n J3'! rie contactpersoon van 65-plussersgroep, Oostburg. J' Van N°°rden Uit y

de Stem | 1997 | | pagina 16